موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین

اگر جزء آن دسته از بازدیدکنندگان سایت های حقوقی باشید بی شک بارها و بارها واژه مشاوره حقوقی آنلاین به گوشتان خورده است؛ اما ممکن است به محض شنیدن آن اولین سوالی که در ذهنتان خطور کند این باشد که چنین مشاوره ای تا چه اندازه می تواند صحت و سقم داشته باشد؟ رشد و گسترش اینترنت در جهان به ویژه در دهه اخیر باعث شده است تا بستر مناسبی برای ارائه خدمات در فضای مجازی هم ایجاد شود. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی کرده‌ اند در فضای مجازی نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خودشان اقدام کنند؛ مجموعه وکیل تلفنی یکی از مجموعه های است که سعی کرده در فضای مجازی نسبت به ارائه خدمات در زمینه مشاوره حقوقی آنلاین اقدام کند. استفاده از امکانات و خدماتی که مجموعه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در اختیار شما قرار میدهد، مزایا بسیاری دارد که آشنایی با آن ها می تواند برای شما هم جالب توجه باشد. ما قصد داریم در این مطلب نسبت به معرفی مشاوره حقوقی آنلاین در مجموعه وکیل تلفنی اقدام کنیم؛ اگر شما هم تمایل دارید این مجموعه آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید و از مطالبی که در اختیار شما قرار می دهیم استفاده کنید.

 

مشاوره فوری، آنلاین و رایگان 24 ساعته وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین در وکیل تلفنی به چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

Online legal advice ithe lawyer

مشاوره آنلاین با وکیل رایگان و ارزان 24 ساعته

 

مجموعه وکیل تلفنی به عنوان یکی از مطرح ترین اورژانس های مشاوره حقوقی در کشور ما شناخته می شود؛ در این مجموعه راه های مختلفی وجود دارد تا شما بتوانید از مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای این مجموعه استفاده کنید. شما می توانید از طریق مجموعه وکیل تلفنی سوالات خودتان را برای مشاور و وکیل بفرستید و او سوال شما را بررسی کرده و پاسخ مد نظر را از طریق پنل کاربریتان در وب سایت در اختیار شما قرار دهد.

شیوه دیگری که برای مشاوره حقوقی آنلاین در مجموعه وکیل تلفنی وجود دارد ارتباط با وکیل از طریق چت کردن با وکیل است؛ البته راه بهتر از این هم برای ارتباط با وکیل در این مجموعه وجود دارد و آن هم مشاوره حقوقی از طریق واتساپ می باشد.

حتی شما برای اینکه وکیل تلفنی را رزرو کنید هم می‌تواند از طریق واتساپ با مجموعه وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمایید؛ شما حتی می‌ توانید در صورت نیاز درخواست وکیل حضوری داشته باشید و به صورت مستقیم از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید.

 

توجه: نحوه دریافت مشاوره در وکیل تلفنی، بر طبق خواست و نظر شما می‌ تواند هم به صورت متنی و هم به صورت صوتی باشد؛ با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد مجموعه وکیل تلفنی و شیوه‌های مشاوره حقوقی در آن به دست آورید.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین در وکیل تلفنی چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

استفاده از مجموعه وکیل تلفنی برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و 24 ساعته مزایای زیادی برای شما به همراه خواهد داشت که برخی از آن ها به شرح زیر اند:

 1. اولین مزیت این شیوه این است که شما نیاز به خروج از منزل ندارید و در منزل خودتان می توانید با بهترین وکلا و مشاوران حقوقی این کشور ارتباط برقرار کنید و مشکل حقوقی خودتان را رفع کنید.

 

 1. دومین مزیت مهم استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی این است که شما میتوانید در هر زمان با وکلا ارتباط برقرار کنید و مخصوصاً در زمان هایی که نیاز به مشاوره فوری دارید و امکان ارتباط با وکیل حضور ایران دارید به صورت آنلاین با وکلای مجموعه وکیل تلفنی ارتباط بگیرید و مشکلات خودتان را رفع کنید.

 

 1. مشاوره آنلاین با وکیل در مجموعه وکیل تلفنی در دسته بندی های مختلفی وجود دارد و شما بر اساس شرایط خودتان می‌توانید هر وکیلی را که بخواهید انتخاب کنید؛ مثلاً در این مجموعه وکلای تخصصی در موضوعات خانواده و املاک بزرگ دارند و یا وکیل کیفری در استان تهران برای حل مشکلات فوری شما می تواند مشاوره مفیدی ارائه دهد.

 

 1. از دیگر مزایای استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین در این مجموعه این است که شما هزینه بسیار پایین تری نسبت به مشاوره حقوقی حضوری پرداخت می کنید و تقریباً می توان گفت شما از مشاوره آنلاین و رایگان با وکیل آنلاین بهره می برید.

 

 1. همچنین به این موضوع هم توجه داشته باشید که بهترین وکلای ایران در تهران حضور دارند که با مجموعه وکیل تلفنی همکاری می کنند و عملاً برای بسیاری از مردم در شهرستان های دیگر استفاده از آنها بسیار سخت می باشد؛ اما در مجموعه وکیل تلفنی شما به آسانی می توانید با این وکلا ارتباط برقرار کنید و از عملکرد و تجربه فوق‌ العاده آن ها برای حل پرونده های پیچیده و سخت خودتان استفاده کنید.

 

 1. نکته آخر هم که در مورد مزایای استفاده از وکلای وکیل تلفنی می توانیم خدمت شما بیان کنیم، وجود تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی است که دریافت مطالبات شما را به آسانی انجام می دهد.

 

دلیل محبوبیت مشاوره حقوقی آنلاین موسسه حقوقی وکیل تلفنی در چه مواردیست؟

 

cause of oline legal advice popularity

وکیل آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی آنلاین با مجموعه وکیل تلفنی از محبوبیت بسیار زیادی بین مردم برخوردار می‌باشد؛ اولین دلیلی که می‌توانیم برای این محبوبیت عنوان کنیم، متخصصین مجربی هستند که در این مجموعه حضور دارند و با کمترین مبلغ ممکن بهترین خدمات را برای مشتریان در نظر می‌گیرند.

در مجموعه وکیل تلفنی تقریباً مشاوره آنلاین و رایگان با وکیل آنلاین انجام می شود چرا که هزینه پرداختی شما بسیار ناچیز و اندک است؛ داشته باشید که در این مجموعه وکیل آنلاین و 24 ساعته حضور دارد و شما برای ارتباط با مشاوره حقوقی در هر ساعت از شبانه‌روز هیچگونه مشکلی نخواهید داشت.

 

توجه: مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر اینکه مشاورین متخصص و تجربه را برای مشورت گرفتن در زمینه های حقوقی در اختیار شما قرار می دهد، در زمینه نگارش انواع شکواییه و دادخواست و همچنین اظهارنامه ها هم فعالیت دارد. این مجموعه در کنار مواردی که تا به اینجا توضیح دادیم خدمات ثبت شرکت هم انجام می دهد؛ اما در مجموع با توجه به تمام این موارد مهم‌ترین دلیل محبوبیت وکیل تلفنی تلاش آن برای حل مشکلات مردم است قبل از آنکه به مسائل مالی فکر کند می باشد.

 

شرح چگونگی بررسی آنلاین و 24 ساعته پرونده حقوقی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی

 

 

بررسی پرونده ها و مشکلات حقوقی شما در مجموعه وکیل تلفنی به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود؛ شما می توانید در این مجموعه ثبت نام کرده و سوالات حقوقی خودتان را ارسال کنید.

اپراتورهای مجموعه وکیل تلفنی بعد از آنکه سوال شما را بررسی کردند؛ آن را در اختیار وکلای مربوطه قرار می‌دهند و آنها پاسخ سوالات شما را آماده کرده و برای شما ارسال می کنند و از طریق پنل کاربری شما به آن پاسخ ها دسترسی خواهید داشت؛ البته راه دیگری هم برای دریافت پاسخ سوالات حقوقی شما وجود دارد و آن هم استفاده از پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی است.

 

توجه: دقت داشته باشید که خود مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته در وکیل تلفنی هم به شیوه های مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند و مشاوره حقوقی اینترنتی انجام می شود و بر این اساس شما حتی می توانید به صورت تلفنی با وکیل ارتباط هم داشته باشید و از آن طریق مشکل خودتان را رفع کنید.

 

لیست تمامی خدمات حقوقی آنلاین در وکیل تلفنی

 

list of all legal services in vakiltel.com

مشاوره حقوقی آنلاین، فوری و 24 ساعته با وکیل دادگستری

 

خدمات حقوقی آنلاین که در مجموعه وکیل تلفنی برای شما در نظر گرفته شده است در چند قسمت قرار گرفته است که شرح وظایف آن ها به شرح زیر است:

 1. خدمات نگارش تمامی اوراق حقوقی اولین قسمت خدمات حقوقی آنلاین در مجموعه وکیل تلفنی هستند. در این قسمت شما می توانید در زمینه نگارش انواع دادخواست، نگارش شکواییه ، نگارش اظهارنامه، نگارش درخواست فرجام‌خواهی و نگارش لایحه درخواست داشته باشید.

 

 1. در قسمت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی هم مشاوره حقوقی آنلاین در بخش‌های مختلف مثل مشاوره حقوقی در زمینه امور اداری و دولتی و مشاوره حقوقی اعسار یا مشاوره حقوقی دعاوی بورس در اختیار شما قرار دارد.

 

 1. از دیگر بخش های این مجموعه خدمات ثبت شرکت و مقالات وکیل تلفنی است که شما می‌توانید از این خدمات هم در صورت نیاز استفاده کنید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین چیست و چرا اهمیت دارد؟

در پاسخ به سوال فوق می توان گفت که آیا طی جلسات برگزار شده آن واقعا می توانیم در احقاق حقوقی مربوط به پرونده خود پیروز شویم؟ از دیدگاه برخی وکلای پایه یک دادگستری برای رسیدگی به بسیاری از پرونده هایی که در مجامع قضاییه وجود دارند استفاده از خدمات و تخصص وکیل ضرورت دارد، اما رسیدگی به برخی از پرونده ها و مسائل حقوقی تنها استفاده از مشاوره های حقوقی کفایت می کند؛ اما اصل ماجرا بر این است که اهمیت استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین زمانی احساس می شود که در موقعیت حساس و پیچیده که امکان دسترسی به مراجعه حضوری در موسسات مشاوره حقوقی نداشته باشید شما را به مثابه یک چراغ راهنما از یک منجلاب بزرگ نجات دهد. به علاوه آنکه برای آن دسته از افرادی که در لحظه نیاز به تصمیم گیری و انتخاب مسیری مشخص شده دارند. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین بهترین گزینه است.

خبر خوب برای آنکه خیال شما از همه بابت راحت شده و به تمامی ابهامات بی جواب و دغدغه های ذهنی تان پاسخ هایی منطقی داده شود این است که مزیت های استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین تنها موارد فوق نیست. با همراه باشید تا بیشتر و بهتر جوانب مختلف این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

 

چرا مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی از مشاوره حقوقی حضوری بهتر است؟

 

legal advice ways & best over

مکالمه آنلاین با وکیل آنلاین و 24 ساعته

 

باید گفت در بسیاری مواقع انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی و مشورت تلفنی با وکیل برای احقاق حقوقی و رسیدگی به پرونده های مختلف در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری معقولانه تر به نظر می رسد. چراکه انتخاب این روش و استفاده از راه کارهای حقوقی تلفنی آن نسبت به مشاوره حضوری بسیار سریع تر بوده و در یک بازه زمانی بدون نیاز به رزرو نوبت قبلی و منتظر ماندن صورت می گیرد.

بی شک مهارت، تجربه و تخصصی مشاور حقوقی در حرفه خود به مثابه سایر مشاغل حساس دیگر از جمله مزیت های منحصر به فردی که سبب می شود تا نهال اعتماد و اطمینان از بابت دستیابی به نتایج مطلوب در دل مراجعان رخنه کند. اگرچه چنین مشخصه ای در همان جلسات ابتدایی برای مراجعان آشکار می گردد. در واقع یک مشاور حقوقی خوب و متخصص بایستی تبحر و مهارت کافی در رسیدگی به یک یا چند موضوع حقوقی داشته و بتواند بهترین خدمات خود را به کاربرانش ارائه دهد.

نکته مهم در رابطه با مسائل حقوقی وجود دارد و آن هم کسب اطلاعاتی جامع در خصوص اعتبار امر مختومه است. به این معنی که امکان طرح دعاوی از شاکی در رابطه با پرونده مذکور گرفته می شود. در این گونه مواقع عدم آگاهی فرد از چنین اصطلاحی سبب می گردد تا بسیاری محرومیت برایش ایجاد گردد. اگرچه مشاوره حقوقی حضوری امکان چنین محرومیتی را در پرونده از فرد سلب می کند اما در برخی مواقع عدم دسترسی سریع و آسان به آن ممکن چنین عواقبی را در پی داشته باشد. با انتخاب مشورت فوری با وکیل چنین مسائل همیشگی در بازه زمانی طولانی مدت از بین رفته و در نتیجه شما خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

بی شک یکی دیگر از مزیت های منحصر به فرد انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین صرفه جویی در زمان رسیدگی به مسائل حقوقی است. از آنجایی که دنیای مدرنیته امروز و پیچیدگی مسائل و مشکلات مربوط به آن به روابط میان افراد شکل و شمایل متفاوت تری بخشیده است لذا قریب به اکثریت آنان برای برقراری تعامل بهتر و رفع مسائل قانونی و حقوقی خود نیاز به راهنمایی و مشورت دارند. برای این دسته از افراد مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در زمینه های مختلف کیفری، اداری، قانونی و حقوقی بهترین راه گشا است.

 

مشاوره حقوقی آنلاین برای چه افرادی مناسب است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در حقیقت مشاوره حقوقی آنلاین این امکان را برای تمامی افراد در هر زمان و مکانی فراهم می آورد تا بدون فوت وقت نسبت به پاسخگویی سوالات و ابهامات رایج کیفری، حقوقی و اداری خود کنند. در نظر گرفتن این موضوع بسیار مهم است که درست در زمانی که احساس می کنید شرایط لازم برای حضور در یک جلسه مشاوره را ندارید و یا اینکه خجالت و عدم اعتماد به نفس مانع از حضورتان در چنین مراکزی ندارد بتوانید با برقراری ارتباط موثر از طریق مشاوره حقوقی تلفنی و شبانه روزی در سریع ترین زمان از راه کارهای حقوقی آنلاین تلفنی مطلع شوید.

 

در مشاوره حقوقی آنلاین چه کسی به من مشاوره می دهد؟

بد نیست بدانید که در سیستم به روز و 24 ساعته مشاوره حقوقی آنلاین جمعی از وکلای پایه یک دادگستری متخصص و باتجربه گرد هم آمده اند تا با دانش، تجربیات و مهارت خود در زمینه های مختلف حقوقی راه کارهای 24 ساعته و آنلاین منطقی و قابل قبولی را در راستای رسیدن به نتایج مطلوب در اختیار شما قرار دهند.

جالب اینجا است که هر یک از این مشاوران حقوقی می توانند پاسخگویی مناسب برای کاربران خارجی نیز باشند؛ اما چنانچه مسئله حقوقی شما وضعیت پیچیده تری داشت و سوالات و ابهامات مندرج در آن بیشتری از آن بود که بتوان به صورت آنلاین مطرح کرد در این صورت امکان انتقال آسان آن ها به روش های دیگری نظیر مشاوره حقوقی تلفنی وجود دارد. در این شیوه همچون مشاوره حقوقی آنلاین نیز امکان شرح کامل و انتقال بی نقص مسائل حقوقی و تمامی سوالات بی جواب آن ها برای کاربران وجود دارد.

 

Online legal advice

مشاوره دهندگاه آنلاین حقوقی

 

بی شک دنیای مدرنیته و پیشرفته ای که تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات تمامی جوانب آن را به تسخیر خود در آورده است نیاز است تا فرهنگ و جامعه ما نیز مجهز به یک سری امکانات ارتباطی وابسته به تکنولوژی باشد تا ما نیز همچون سایر ممالک دنیا بتوانیم مسائل و مشکلات خود را در تمامی زوایا مورد بررسی قرار دهیم. از طرفی هم با توجه به تخصصی شدن بسیاری از امورات حقوقی و قضایی می توان اینگونه عنوان نمود که جمعی از وکلا و مشاوران حقوقی ترجیح می دهند که انجام موضوعات خاص حیطه و مهارت خود را در دست بگیرند. بر اساس همین گرایش ها موسسات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته جمعی از کارشناسان متخصص و مجرب را گرد هم آورده اند تا با صحبت با وکیل شبانه روزی بتوانند با مهارت و تخصص خود شما را در قالب سوالات و ابهاماتتان به صورت ویژه راهنمایی کنند.

 

معیارهای یک مشاوره حقوقی آنلاین خوب و با کیفیت چیست؟

 

 

بی شک آشنایی تجربی، مهارت و داشتن درک درستی از قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی اولین معیار شناخت یک مشاوره حقوقی آنلاین خوب و با کیفیت است. به ویژه آنکه بخواهید در تمامی موارد اعم از قضایی، خانواده، اداری، حقوقی، کیفری و... احقاق حقوقی پرونده هایتان را در دادگاه در دست بگیرید.

به علاوه آنکه حضور فعال خیلی از ما در دنیای مجازی باعث شده بخش عظیمی از فعالیت هایمان را به صورت آنلاین انجام دهین. همین موضوع اهمیت اطلاع از ویژگی های یک مشاوره حقوقی را دوچندان می کند. جالب اینجا است که در این نوع مشاوره، وکیل متخصص و با تجربه مشاوره و راهنمایی های خود را به صورت آنلاین و اینترنتی ارائه می دهد.

 

از دیگر معیارهای تشخیص بهترین مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین به شرح زیر است:

 

 • یک مشاوره حقوقی تلفنی خوب بایستی به مثابه مشاوره حضوری حداکثر تمرکز حواس را گفته های مراجع خود نشان دهد و بتواند با آن قدرت اعتماد را به وی از پشت خط انتقال دهد.

 

 • شرایط لازم را برای مراجعان خود من باب شرح مسائل و سوالات حقوقی شان فراهم کند تا بدون رودربایستی و خجالت به تشریح هرآنچه واقعا می خواهند بپردازند.

 

 • بدیهی است که یک مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل بایستی بدون محدودیت زمانی باشد؛ از این رو یک وکیل خوب باید در رعایت کردن احساسات ناشی از این محدودیت ها و انتقال آن به مراجعان خود از مهارت کافی برخوردار باشد.

 

 • در یک مشاوره حقوقی آنلاین فوری بایستی این اعتماد و اطمینان خاطر در مراجعان رخنه کند که می توانند در محیطی امن و سراسر آرامش بی آنکه کلامشان قطع گردد به شرح مسائل و مشکلات حقوقی خود بپردازند

 

چرا بهتر است از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین بگیریم؟

حال سوال اینجا است که چرا بایستی از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین و مقرون به صرفه بگیریم؟

با نگاهی گذرا به پرونده های ارائه شده به مراجع قضایی می توان به این امر مهم دست یافت و آن هم ضرورت نیاز به وکلا به امر مشاوره حقوقی با وکیل با توجه با موازین مندرج در مقررات حقوقی است. به طبع نهادینه شدن امر وکالت و دریافت اطلاعات تخصصی آن ها در پرتو سال ها مهارت و تجربه بهترین راه پیشگیری از مسائل و مشکلات حقوقی می باشد.

 

online legal advice

بهتر است از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین بگیریم

 

چگونه بفهمیم که مشاورین حقوقی آنلاین واقعا وکلای مجرب هستند نه صرفا دانشجوهای رشته حقوق؟

در مشاوره حقوقی ارزان و آنلاین پیش از آغاز روند رسیدگی به مسائل حقوقی شما اطلاعات و مدارک کافی در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری در اختیارتان قرار داده می شود. به علاوه آنکه در انتخاب بهترین وکیل ایران،شماره تماس با وکیل و... در مشاوره حقوقی آنلاین راهنمایی های لازم به واسطه مدیریت کنترل مجموعه در اختیارتان قرار داده می شود.

 

اورژانس وکالت واتساپی 24 ساعته و تضمینی

وکیل طلاق آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

وکیل اورژآنسی و 24 ساعته

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری دادخواست انواع طلاق

نگارش اظهارنامه فوری

نگارش تمامی لوایح نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام با توجه به خدمات اینترنتی سامانه وکیل تلفنی میتوان از مشاوره های سریع و به موقع استفاده نمود
سلام وقت بخیر برای اینکه در مواقعی که مشکل حقوقی برایتان ایجاد شده بتوانید درست ترین تصمیم را بگیرید نیاز هست با وکیل متخصص در خصوص موضوع خودتان مشاوره و راهکار حقوقی بگیرید موسسه حقوقی وکیل تلفنی بصورت شبانه روزی کاملا ۲۴ ساعته با کادر مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .
سلام و عرض ادب، در بسیاری مواقع انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی و مشورت تلفنی با وکیل برای احقاق حقوقی و رسیدگی به پرونده های مختلف در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری معقولانه تر به نظر می رسد. چراکه انتخاب این روش و استفاده از راه کارهای حقوقی تلفنی آن نسبت به مشاوره حضوری بسیار سریع تر بوده و در یک بازه زمانی بدون نیاز به رزرو نوبت قبلی و منتظر ماندن صورت می گیرد.بی شک مهارت، تجربه و تخصصی مشاور حقوقی در حرفه خود به مثابه سایر مشاغل حساس دیگر از جمله مزیت های منحصر به فردی که سبب می شود تا نهال اعتماد و اطمینان از بابت دستیابی به نتایج مطلوب در دل مراجعان رخنه کند. اگرچه چنین مشخصه ای در همان جلسات ابتدایی برای مراجعان آشکار می گردد. در واقع یک مشاور حقوقی خوب و متخصص بایستی تبحر و مهارت کافی در رسیدگی به یک یا چند موضوع حقوقی داشته و بتواند بهترین خدمات خود را به کاربرانش ارائه دهد.نکته مهم در رابطه با مسائل حقوقی وجود دارد و آن هم کسب اطلاعاتی جامع در خصوص اعتبار امر مختومه است. به این معنی که امکان طرح دعاوی از شاکی در رابطه با پرونده مذکور گرفته می شود. در این گونه مواقع عدم آگاهی فرد از چنین اصطلاحی سبب می گردد تا بسیاری محرومیت برایش ایجاد گردد. اگرچه مشاوره حقوقی حضوری امکان چنین محرومیتی را در پرونده از فرد سلب می کند اما در برخی مواقع عدم دسترسی سریع و آسان به آن ممکن چنین عواقبی را در پی داشته باشد. با انتخاب مشورت فوری با وکیل چنین مسائل همیشگی در بازه زمانی طولانی مدت از بین رفته و در نتیجه شما خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.بی شک یکی دیگر از مزیت های منحصر به فرد انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین صرفه جویی در زمان رسیدگی به مسائل حقوقی است. از آنجایی که دنیای مدرنیته امروز و پیچیدگی مسائل و مشکلات مربوط به آن به روابط میان افراد شکل و شمایل متفاوت تری بخشیده است لذا قریب به اکثریت آنان برای برقراری تعامل بهتر و رفع مسائل قانونی و حقوقی خود نیاز به راهنمایی و مشورت دارند. برای این دسته از افراد مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در زمینه های مختلف کیفری، اداری، قانونی و حقوقی بهترین راه گشا است.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
با سلام امروزه ارائه خدمات متنوع و راهگشا برای تمامی افراد در جوامع مختلف از طریق اینترنت و به صورت غیر حضوری فراهم شده است. ازدحام جمعیت و مشکلات ناشی از آن باعث شده است تا پیشرفت تکنولوژی در زمینه های گوناگونی در اختیار انسان قرار بگیرد، بی شک استفاده از خدمات سریع و به روز مورد پسند تمامی افراد جامعه می باشد به شرطی که اطلاعات و شناخت کاملی در زمینه خدمت ارائه شده به متقاضی منتقل شود. در حوزه فعالیت های حقوقی و مسائل مربوط به این مبحث فعالان در این زمینه که شامل موسسات حقوقی، وکلاء، مشاوران حقوقی و ... با درک این نیاز و با برنامه ریزی درصدد فراهم نمودن امکاناتی هستند تا بتوانند بهترین و مناسب ترین اطلاعات را برای حل مشکلات حقوقی افراد در اختیار آنها قرار دهند. استفاده از تکنولوژی های مخابراتی مانند تلفن و برنامه های کاربردی مانند واتساپ و ... به کمک این موضوع آمده و ادامه این مسیر را ممکن و تسریع بخشیده است. امکان برقراری ارتباط با وکلا و متخصصین حقوقی برای دریافت مناسب ترین مشاوره های حقوقی از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط باز طریق برنامه هایی مانند واتساپ خدمتی نوین و موثر است که توسط موسسه وکیل تلفنی برای عموم متقاضیان در هر کجای ایران عزیز فراهم شده است. با صرف کمترین هزینه ممکن امکان برقراری ارتباط با مجرب ترین وکلا در تمامی کشور برای عزیزانی که مشکلات حقوقی دارند و در صدد رفع مشکل و دریافت راهکارهای قانونی هستند در موسسه وکیل تلفنی فراهم است.
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .رشد و گسترش اینترنت در جهان به ویژه در دهه اخیر باعث شده است تا بستر مناسبی برای ارائه خدمات در فضای مجازی هم ایجاد شود. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی کرده‌ اند در فضای مجازی نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خودشان اقدام کنند؛ مجموعه وکیل تلفنی یکی از مجموعه های است که سعی کرده در فضای مجازی نسبت به ارائه خدمات در زمینه مشاوره حقوقی آنلاین اقدام کند.
سلام.بنده از مشاوره وکیل خانم بهاره توکلی پور استفاده کردم و بسیار راضی بودم.سپاسگزارم
سلام.من ازخدمات وکیل تلفنی استفاده کردم و بسیار راضی بودم و امروزم برای مبحث مهریه با خانم بهاره توکلی پور از اصفهان مشاوره گرفتم و بسیار راضی بودم ایشون با حوصله وبادقت به تمامی سوالاتم پاسخ دادن.ممنون از خدمات باارزشتون.
سلام. شما معمولا چه تایمی وقتتون برای مشاوره آزاد تره
زیر پنج دقیقه تونستم مشاوره انلاین با وکیل موسسه وکیل تلفنی داشته باشم خیلی عالی بود
باسلام. من مدتهاست از مشاوره وکلای خوب شما استفاده میکنم و از راهنمایی های شما ممنونم. پرونده قضایی ام را با دریافت لایحه و مشاوره از وکلای خوب شما پیش بردم و نتیجه گرفتم. ازتون ممنونم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی