موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • اصغر میرزایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۳۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین

اگر جزء آن دسته از بازدیدکنندگان سایت های حقوقی باشید بی شک بارها و بارها واژه مشاوره حقوقی آنلاین به گوشتان خورده است؛ اما ممکن است به محض شنیدن آن اولین سوالی که در ذهنتان خطور کند این باشد که چنین مشاوره ای تا چه اندازه می تواند صحت و سقم داشته باشد؟

 

توضیحات یکی از بانوان وکیل در خصوص دادخواست تأمین دلیل

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی آنلاین از آن دسته مشاوره های حقوقی محبوبی است که اولین بار توسط موسسه حقوقی ما در ایران ارائه گردید؛ امروزه این افتخار برای ما به حدی است که 1000 وکیل آنلاین و پایه یک دادگستری خانم و آقا در زمینه های مختلف، به طور هم زمان و 24 ساعته خدمات حقوقی آنلاین خود را ارائه می دهند؛ برای برقراری ارتباط آنلاین یا تلفنی با ایشان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی آنلاین چیست و چرا اهمیت دارد؟

در پاسخ به سوال فوق می توان گفت که آیا طی جلسات برگزار شده آن واقعا می توانیم در احقاق حقوقی مربوط به پرونده خود پیروز شویم؟ از دیدگاه برخی وکلای پایه یک دادگستری برای رسیدگی به بسیاری از پرونده هایی که در مجامع قضاییه وجود دارند استفاده از خدمات و تخصص وکیل ضرورت دارد، اما رسیدگی به برخی از پرونده ها و مسائل حقوقی تنها استفاده از مشاوره های حقوقی کفایت می کند؛ اما اصل ماجرا بر این است که اهمیت استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین زمانی احساس می شود که در موقعیت حساس و پیچیده که امکان دسترسی به مراجعه حضوری در موسسات مشاوره حقوقی نداشته باشید شما را به مثابه یک چراغ راهنما از یک منجلاب بزرگ نجات دهد. به علاوه آنکه برای آن دسته از افرادی که در لحظه نیاز به تصمیم گیری و انتخاب مسیری مشخص شده دارند. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین بهترین گزینه است.

 

online legal advice

مشاوره حقوقی آنلاین

 

خبر خوب برای آنکه خیال شما از همه بابت راحت شده و به تمامی ابهامات بی جواب و دغدغه های ذهنی تان پاسخ هایی منطقی داده شود این است که مزیت های استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین تنها موارد فوق نیست. با همراه باشید تا بیشتر و بهتر جوانب مختلف این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

 

چرا مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی از مشاوره حقوقی حضوری بهتر است؟

باید گفت در بسیاری مواقع انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی و مشورت تلفنی با وکیل برای احقاق حقوقی و رسیدگی به پرونده های مختلف در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری معقولانه تر به نظر می رسد. چراکه انتخاب این روش و استفاده از راه کارهای حقوقی تلفنی آن نسبت به مشاوره حضوری بسیار سریع تر بوده و در یک بازه زمانی بدون نیاز به رزرو نوبت قبلی و منتظر ماندن صورت می گیرد.

بی شک مهارت، تجربه و تخصص یم مشاور حقوقی در حرفه خود به مثابه سایر مشاغل حساس دیگر از جمله مزیت های منحصر به فردی که سبب می شود تا نهال اعتماد و اطمینان از بابت دستیابی به نتایج مطلوب در دل مراجعان رخنه کند. اگرچه چنین مشخصه ای در همان جلسات ابتدایی برای مراجعان آشکار می گردد. در واقع یک مشاور حقوقی خوب و متخصص بایستی تبحر و مهارت کافی در رسیدگی به یک یا چند موضوع حقوقی داشته و بتواند بهترین خدمات خود را به کاربرانش ارائه دهد.

نکته مهم در رابطه با مسائل حقوقی وجود دارد و آن هم کسب اطلاعاتی جامع در خصوص اعتبار امر مختومه است. به این معنی که امکان طرح دعاوی از شاکی در رابطه با پرونده مذکور گرفته می شود. در این گونه مواقع عدم آگاهی فرد از چنین اصطلاحی سبب می گردد تا بسیاری محرومیت برایش ایجاد گردد. اگرچه مشاوره حقوقی حضوری امکان چنین محرومیتی را در پرونده از فرد سلب می کند اما در برخی مواقع عدم دسترسی سریع و آسان به آن ممکن چنین عواقبی را در پی داشته باشد. با انتخاب مشورت فوری با وکیل چنین مسائل همیشگی در بازه زمانی طولانی مدت از بین رفته و در نتیجه شما خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

بی شک یکی دیگر از مزیت های منحصر به فرد انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین صرفه جویی در زمان رسیدگی به مسائل حقوقی است. از آنجایی که دنیای مدرنیته امروز و پیچیدگی مسائل و مشکلات مربوط به آن به روابط میان افراد شکل و شمایل متفاوت تری بخشیده است لذا قریب به اکثریت آنان برای برقراری تعامل بهتر و رفع مسائل قانونی و حقوقی خود نیاز به راهنمایی و مشورت دارند. برای این دسته از افراد مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در زمینه های مختلف کیفری، اداری، قانونی و حقوقی بهترین راه گشا است.

 

مشاوره حقوقی آنلاین برای چه افرادی مناسب است؟

در حقیقت مشاوره حقوقی آنلاین این امکان را برای تمامی افراد در هر زمان و مکانی فراهم می آورد تا بدون فوت وقت نسبت به پاسخگویی سوالات و ابهامات رایج کیفری، حقوقی و اداری خود کنند. در نظر گرفتن این موضوع بسیار مهم است که درست در زمانی که احساس می کنید شرایط لازم برای حضور در یک جلسه مشاوره را ندارید و یا اینکه خجالت و عدم اعتماد به نفس مانع از حضورتان در چنین مراکزی ندارد بتوانید با برقراری ارتباط موثر از طریق مشاوره حقوقی تلفنی و شبانه روزی در سریع ترین زمان از راه کارهای حقوقی آنلاین تلفنی مطلع شوید.

 

در مشاوره حقوقی آنلاین چه کسی به من مشاوره می دهد؟

بد نیست بدانید که در سیستم به روز و 24 ساعته مشاوره حقوقی آنلاین جمعی از وکلای پایه یک دادگستری متخصص و باتجربه گرد هم آمده اند تا با دانش، تجربیات و مهارت خود در زمینه های مختلف حقوقی راه کارهای 24 ساعته و آنلاین منطقی و قابل قبولی را در راستای رسیدن به نتایج مطلوب در اختیار شما قرار دهند.

جالب اینجا است که هر یک از این مشاوران حقوقی می توانند پاسخگویی مناسب برای کاربران خارجی نیز باشند؛ اما چنانچه مسئله حقوقی شما وضعیت پیچیده تری داشت و سوالات و ابهامات مندرج در آن بیشتری از آن بود که بتوان به صورت آنلاین مطرح کرد در این صورت امکان انتقال آسان آن ها به روش های دیگری نظیر مشاوره حقوقی تلفنی وجود دارد. در این شیوه همچون مشاوره حقوقی آنلاین نیز امکان شرح کامل و انتقال بی نقص مسائل حقوقی و تمامی سوالات بی جواب آن ها برای کاربران وجود دارد.

 

Online legal advice

مشاوره دهندگاه آنلاین حقوقی

 

بی شک دنیای مدرنیته و پیشرفته ای که تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات تمامی جوانب آن را به تسخیر خود در آورده است نیاز است تا فرهنگ و جامعه ما نیز مجهز به یک سری امکانات ارتباطی وابسته به تکنولوژی باشد تا ما نیز همچون سایر ممالک دنیا بتوانیم مسائل و مشکلات خود را در تمامی زوایا مورد بررسی قرار دهیم. از طرفی هم با توجه به تخصصی شدن بسیاری از امورات حقوقی و قضایی می توان اینگونه عنوان نمود که جمعی از وکلا و مشاوران حقوقی ترجیح می دهند که انجام موضوعات خاص حیطه و مهارت خود را در دست بگیرند. بر اساس همین گرایش ها موسسات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته جمعی از کارشناسان متخصص و مجرب را گرد هم آورده اند تا با صحبت با وکیل شبانه روزی بتوانند با مهارت و تخصص خود شما را در قالب سوالات و ابهاماتتان به صورت ویژه راهنمایی کنند.

 

معیارهای یک مشاوره حقوقی آنلاین خوب و با کیفیت چیست؟

بی شک آشنایی تجربی، مهارت و داشتن درک درستی از قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی اولین معیار شناخت یک مشاوره حقوقی آنلاین خوب و با کیفیت است. به ویژه آنکه بخواهید در تمامی موارد اعم از قضایی، خانواده، اداری، حقوقی، کیفری و... احقاق حقوقی پرونده هایتان را در دادگاه در دست بگیرید.

به علاوه آنکه حضور فعال خیلی از ما در دنیای مجازی باعث شده بخش عظیمی از فعالیت هایمان را به صورت آنلاین انجام دهین. همین موضوع اهمیت اطلاع از ویژگی های یک مشاوره حقوقی را دوچندان می کند. جالب اینجا است که در این نوع مشاوره، وکیل متخصص و با تجربه مشاوره و راهنمایی های خود را به صورت آنلاین و اینترنتی ارائه می دهد.

 

از دیگر معیارهای تشخیص بهترین مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین به شرح زیر است:

 

 • یک مشاوره حقوقی تلفنی خوب بایستی به مثابه مشاوره حضوری حداکثر تمرکز حواس را گفته های مراجع خود نشان دهد و بتواند با آن قدرت اعتماد را به وی از پشت خط انتقال دهد.

 

 • شرایط لازم را برای مراجعان خود من باب شرح مسائل و سوالات حقوقی شان فراهم کند تا بدون رودربایستی و خجالت به تشریح هرآنچه واقعا می خواهند بپردازند.

 

 • بدیهی است که یک مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل بایستی بدون محدودیت زمانی باشد؛ از این رو یک وکیل خوب باید در رعایت کردن احساسات ناشی از این محدودیت ها و انتقال آن به مراجعان خود از مهارت کافی برخوردار باشد.

 

 • در یک مشاوره حقوقی آنلاین فوری بایستی این اعتماد و اطمینان خاطر در مراجعان رخنه کند که می توانند در محیطی امن و سراسر آرامش بی آنکه کلامشان قطع گردد به شرح مسائل و مشکلات حقوقی خود بپردازند

 

چرا بهتر است از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین بگیریم؟

حال سوال اینجا است که چرا بایستی از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین و مقرون به صرفه بگیریم؟

با نگاهی گذرا به پرونده های ارائه شده به مراجع قضایی می توان به این امر مهم دست یافت و آن هم ضرورت نیاز به وکلا به امر مشاوره حقوقی با وکیل با توجه با موازین مندرج در مقررات حقوقی است. به طبع نهادینه شدن امر وکالت و دریافت اطلاعات تخصصی آن ها در پرتو سال ها مهارت و تجربه بهترین راه پیشگیری از مسائل و مشکلات حقوقی می باشد.

 

online legal advice

بهتر است از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین بگیریم

 

چگونه بفهمیم که مشاورین حقوقی آنلاین واقعا وکلای مجرب هستند نه صرفا دانشجوهای رشته حقوق؟

در مشاوره حقوقی ارزان و آنلاین پیش از آغاز روند رسیدگی به مسائل حقوقی شما اطلاعات و مدارک کافی در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری در اختیارتان قرار داده می شود. به علاوه آنکه در انتخاب بهترین وکیل ایران،شماره تماس با وکیل و... در مشاوره حقوقی آنلاین راهنمایی های لازم به واسطه مدیریت کنترل مجموعه در اختیارتان قرار داده می شود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد تمامی موارد حقوقی، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

اورژانس وکالت واتساپی 24 ساعته و تضمینی

وکیل طلاق آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

وکیل اورژآنسی و 24 ساعته

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری دادخواست انواع طلاق

نگارش اظهارنامه فوری

نگارش تمامی لوایح نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670