موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۳:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۲۳:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین

اگر جزء آن دسته از بازدیدکنندگان سایت های حقوقی باشید بی شک بارها و بارها واژه مشاوره حقوقی آنلاین به گوشتان خورده است؛ اما ممکن است به محض شنیدن آن اولین سوالی که در ذهنتان خطور کند این باشد که چنین مشاوره ای تا چه اندازه می تواند صحت و سقم داشته باشد؟

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین چیست و چرا اهمیت دارد؟

در پاسخ به سوال فوق می توان گفت که آیا طی جلسات برگزار شده آن واقعا می توانیم در احقاق حقوقی مربوط به پرونده خود پیروز شویم؟ از دیدگاه برخی وکلای پایه یک دادگستری برای رسیدگی به بسیاری از پرونده هایی که در مجامع قضاییه وجود دارند استفاده از خدمات و تخصص وکیل ضرورت دارد، اما رسیدگی به برخی از پرونده ها و مسائل حقوقی تنها استفاده از مشاوره های حقوقی کفایت می کند؛ اما اصل ماجرا بر این است که اهمیت استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین زمانی احساس می شود که در موقعیت حساس و پیچیده که امکان دسترسی به مراجعه حضوری در موسسات مشاوره حقوقی نداشته باشید شما را به مثابه یک چراغ راهنما از یک منجلاب بزرگ نجات دهد. به علاوه آنکه برای آن دسته از افرادی که در لحظه نیاز به تصمیم گیری و انتخاب مسیری مشخص شده دارند. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین بهترین گزینه است.

 

online legal advice

مشاوره حقوقی آنلاین

 

خبر خوب برای آنکه خیال شما از همه بابت راحت شده و به تمامی ابهامات بی جواب و دغدغه های ذهنی تان پاسخ هایی منطقی داده شود این است که مزیت های استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین تنها موارد فوق نیست. با همراه باشید تا بیشتر و بهتر جوانب مختلف این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

 

چرا مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی از مشاوره حقوقی حضوری بهتر است؟

باید گفت در بسیاری مواقع انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی و مشورت تلفنی با وکیل برای احقاق حقوقی و رسیدگی به پرونده های مختلف در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری معقولانه تر به نظر می رسد. چراکه انتخاب این روش و استفاده از راه کارهای حقوقی تلفنی آن نسبت به مشاوره حضوری بسیار سریع تر بوده و در یک بازه زمانی بدون نیاز به رزرو نوبت قبلی و منتظر ماندن صورت می گیرد.

بی شک مهارت، تجربه و تخصص یم مشاور حقوقی در حرفه خود به مثابه سایر مشاغل حساس دیگر از جمله مزیت های منحصر به فردی که سبب می شود تا نهال اعتماد و اطمینان از بابت دستیابی به نتایج مطلوب در دل مراجعان رخنه کند. اگرچه چنین مشخصه ای در همان جلسات ابتدایی برای مراجعان آشکار می گردد. در واقع یک مشاور حقوقی خوب و متخصص بایستی تبحر و مهارت کافی در رسیدگی به یک یا چند موضوع حقوقی داشته و بتواند بهترین خدمات خود را به کاربرانش ارائه دهد.

نکته مهم در رابطه با مسائل حقوقی وجود دارد و آن هم کسب اطلاعاتی جامع در خصوص اعتبار امر مختومه است. به این معنی که امکان طرح دعاوی از شاکی در رابطه با پرونده مذکور گرفته می شود. در این گونه مواقع عدم آگاهی فرد از چنین اصطلاحی سبب می گردد تا بسیاری محرومیت برایش ایجاد گردد. اگرچه مشاوره حقوقی حضوری امکان چنین محرومیتی را در پرونده از فرد سلب می کند اما در برخی مواقع عدم دسترسی سریع و آسان به آن ممکن چنین عواقبی را در پی داشته باشد. با انتخاب مشورت فوری با وکیل چنین مسائل همیشگی در بازه زمانی طولانی مدت از بین رفته و در نتیجه شما خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

بی شک یکی دیگر از مزیت های منحصر به فرد انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین صرفه جویی در زمان رسیدگی به مسائل حقوقی است. از آنجایی که دنیای مدرنیته امروز و پیچیدگی مسائل و مشکلات مربوط به آن به روابط میان افراد شکل و شمایل متفاوت تری بخشیده است لذا قریب به اکثریت آنان برای برقراری تعامل بهتر و رفع مسائل قانونی و حقوقی خود نیاز به راهنمایی و مشورت دارند. برای این دسته از افراد مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در زمینه های مختلف کیفری، اداری، قانونی و حقوقی بهترین راه گشا است.

 

مشاوره حقوقی آنلاین برای چه افرادی مناسب است؟

در حقیقت مشاوره حقوقی آنلاین این امکان را برای تمامی افراد در هر زمان و مکانی فراهم می آورد تا بدون فوت وقت نسبت به پاسخگویی سوالات و ابهامات رایج کیفری، حقوقی و اداری خود کنند. در نظر گرفتن این موضوع بسیار مهم است که درست در زمانی که احساس می کنید شرایط لازم برای حضور در یک جلسه مشاوره را ندارید و یا اینکه خجالت و عدم اعتماد به نفس مانع از حضورتان در چنین مراکزی ندارد بتوانید با برقراری ارتباط موثر از طریق مشاوره حقوقی تلفنی و شبانه روزی در سریع ترین زمان از راه کارهای حقوقی آنلاین تلفنی مطلع شوید.

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

در مشاوره حقوقی آنلاین چه کسی به من مشاوره می دهد؟

بد نیست بدانید که در سیستم به روز و 24 ساعته مشاوره حقوقی آنلاین جمعی از وکلای پایه یک دادگستری متخصص و باتجربه گرد هم آمده اند تا با دانش، تجربیات و مهارت خود در زمینه های مختلف حقوقی راه کارهای 24 ساعته و آنلاین منطقی و قابل قبولی را در راستای رسیدن به نتایج مطلوب در اختیار شما قرار دهند.

جالب اینجا است که هر یک از این مشاوران حقوقی می توانند پاسخگویی مناسب برای کاربران خارجی نیز باشند؛ اما چنانچه مسئله حقوقی شما وضعیت پیچیده تری داشت و سوالات و ابهامات مندرج در آن بیشتری از آن بود که بتوان به صورت آنلاین مطرح کرد در این صورت امکان انتقال آسان آن ها به روش های دیگری نظیر مشاوره حقوقی تلفنی وجود دارد. در این شیوه همچون مشاوره حقوقی آنلاین نیز امکان شرح کامل و انتقال بی نقص مسائل حقوقی و تمامی سوالات بی جواب آن ها برای کاربران وجود دارد.

 

Online legal advice

مشاوره دهندگاه آنلاین حقوقی

 

بی شک دنیای مدرنیته و پیشرفته ای که تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات تمامی جوانب آن را به تسخیر خود در آورده است نیاز است تا فرهنگ و جامعه ما نیز مجهز به یک سری امکانات ارتباطی وابسته به تکنولوژی باشد تا ما نیز همچون سایر ممالک دنیا بتوانیم مسائل و مشکلات خود را در تمامی زوایا مورد بررسی قرار دهیم. از طرفی هم با توجه به تخصصی شدن بسیاری از امورات حقوقی و قضایی می توان اینگونه عنوان نمود که جمعی از وکلا و مشاوران حقوقی ترجیح می دهند که انجام موضوعات خاص حیطه و مهارت خود را در دست بگیرند. بر اساس همین گرایش ها موسسات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته جمعی از کارشناسان متخصص و مجرب را گرد هم آورده اند تا با صحبت با وکیل شبانه روزی بتوانند با مهارت و تخصص خود شما را در قالب سوالات و ابهاماتتان به صورت ویژه راهنمایی کنند.

 

معیارهای یک مشاوره حقوقی آنلاین خوب و با کیفیت چیست؟

بی شک آشنایی تجربی، مهارت و داشتن درک درستی از قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی اولین معیار شناخت یک مشاوره حقوقی آنلاین خوب و با کیفیت است. به ویژه آنکه بخواهید در تمامی موارد اعم از قضایی، خانواده، اداری، حقوقی، کیفری و... احقاق حقوقی پرونده هایتان را در دادگاه در دست بگیرید.

به علاوه آنکه حضور فعال خیلی از ما در دنیای مجازی باعث شده بخش عظیمی از فعالیت هایمان را به صورت آنلاین انجام دهین. همین موضوع اهمیت اطلاع از ویژگی های یک مشاوره حقوقی را دوچندان می کند. جالب اینجا است که در این نوع مشاوره، وکیل متخصص و با تجربه مشاوره و راهنمایی های خود را به صورت آنلاین و اینترنتی ارائه می دهد.

 

از دیگر معیارهای تشخیص بهترین مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین به شرح زیر است:

 

 • یک مشاوره حقوقی تلفنی خوب بایستی به مثابه مشاوره حضوری حداکثر تمرکز حواس را گفته های مراجع خود نشان دهد و بتواند با آن قدرت اعتماد را به وی از پشت خط انتقال دهد.

 • شرایط لازم را برای مراجعان خود من باب شرح مسائل و سوالات حقوقی شان فراهم کند تا بدون رودربایستی و خجالت به تشریح هرآنچه واقعا می خواهند بپردازند.

 • بدیهی است که یک مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل بایستی بدون محدودیت زمانی باشد. از این رو یک وکیل خوب باید در رعایت کردن احساسات ناشی از این محدودیت ها و انتقال آن به مراجعان خود از مهارت کافی برخوردار باشد.

 • در یک مشاوره حقوقی آنلاین فوری بایستی این اعتماد و اطمینان خاطر در مراجعان رخنه کند که می توانند در محیطی امن و سراسر آرامش بی آنکه کلامشان قطع گردد به شرح مسائل و مشکلات حقوقی خود بپردازند

 

چرا بهتر است از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین بگیریم؟

حال سوال اینجا است که چرا بایستی از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین و مقرون به صرفه بگیریم؟

با نگاهی گذرا به پرونده های ارائه شده به مراجع قضایی می توان به این امر مهم دست یافت و آن هم ضرورت نیاز به وکلا به امر مشاوره حقوقی با وکیل با توجه با موازین مندرج در مقررات حقوقی است. به طبع نهادینه شدن امر وکالت و دریافت اطلاعات تخصصی آن ها در پرتو سال ها مهارت و تجربه بهترین راه پیشگیری از مسائل و مشکلات حقوقی می باشد.

 

online legal advice

بهتر است از وکیل تلفنی مشاوره آنلاین بگیریم

 

چگونه بفهمیم که مشاورین حقوقی آنلاین واقعا وکلای مجرب هستند نه صرفا دانشجوهای رشته حقوق؟

در مشاوره حقوقی ارزان و آنلاین پیش از آغاز روند رسیدگی به مسائل حقوقی شما اطلاعات و مدارک کافی در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری در اختیارتان قرار داده می شود. به علاوه آنکه در انتخاب بهترین وکیل ایران،شماره تماس با وکیل و... در مشاوره حقوقی آنلاین راهنمایی های لازم به واسطه مدیریت کنترل مجموعه در اختیارتان قرار داده می شود.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی