موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی نماد الکترونیک

مشاوره حقوقی نماد الکترونیک

امروزه با افزایش کسب و کارهای اینترنتی عرصه رقابت این کسب و کارها از شکل سنتی به صورت آنلاین تغییر کرده است؛ اگر شما قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید، باید ها و نیاید هایی را می بایستی رعایت کنید؛ با ما همراه شوید و با مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک که قطعاً به رونق کارتان کمک خواهد کرد، بیشتر آشنا گردید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین و 24 ساعته

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

نماد الکترونیکی چیست؟

 

what is electronic trust sign

جمعی از بانوان وکیل معتمد و پایه یک دادگستری در یکی از شعبات مرکزی ما

 

اطمینان و اعتماد مهمترین پایه یک کسب وکار موفق است، به عبارت دیگر داشتن نماد اعتماد الکترونیک همان اطمینان و اعتباری است که به عنوان یک پایه اساسی برای کسب و کارتان هم به آن نیاز دارید و هم داشتن آن یک امتیاز محسوب می شود.

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.

این نماد به کسب و کارهای اینترنتی داده می شود؛ برای اینکه افراد بتوانند با اطمینان بیشتری در سایت هایی که دارای این نماد هستند خرید کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند پولشان را پس بگیرند، با بهره گیری از دانش وکلای باتجربه و مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک با این نماد بیشتر آشنا شوید.

 

کاربرد مشاوره حقوقی قبل از اخذ نماد الکترونیک برای وب سایت چیست؟

 

iranian electronic sign of trust for any website

راهکار های عملی تلفنی برای دریافت فوری نماد اعتماد

 

چرا مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک برای افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارند ضروری است؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانید که آیا اخذ نماد اعتماد الکترونیک برای شما ضروری است یاخیر؟ ترجیح افراد این است که از سایتی خرید انجام دهند که امنیت کافی داشته باشد و با خاطری آسوده خدمات دلخواه خود را دریافت کنند و در یک کلام حقوق مصرف کننده را به رسمیت بشناسد.

وقتی قرار است همه اطلاعات حرفه ای شما ثبت شود، که مجاز به صدور پروانه کسب شوید؛ اعتماد خریداران را افزایش و راه را برای افزایش کلاهبرداری های اینترنتی می بندید و مصرف کننده با خیال راحت خرید اینترنتی خود را انجام می دهد، همه اینها در داشتن نماد اعتماد الکترونیک خلاصه می شود؛ اعتماد سازی مهمترین عامل برای داشتن نماد اعتماد الکترونیک است و مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک همه چیزی را که قرار است بدانید را به شما ارائه می دهد.

در کل نماد اعتماد الکترونیکی به شما در بهبود کسب و کارتان کمک می کند و با داشتن این نماد مشتریان بیشتری را جذب می کنید، چون مهمترین اولویت برای افراد کیفیت امنیت خرید و تحویل به موقع کالا می باشد. پس شما با داشتن این نماد متحمل تعهداتی می شوید که مشاوره حقوقی تلفنی به شما در این مسیر کمک می کند.

 

آیا همه کسب و کاری های اینترنتی به داشتن نماد الزام دارند؟

 

 

یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی به شما این پاسخ را می دهد که همه وب سایت ها دارای نماد اعتماد الکترونیک نیستند و چرا برخی این نماد را دارند به دلیل اینکه همه سایت ها با هدف خرید و فروش آنلاین راه اندازی نشده اند؛ این نماد در جهت افزایش اعتماد بین خریدار و فروشنده در مراجعه به سایت می باشد. داشتن این نماد به معنای تایید مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در کسب و کار شما می باشد و در صورت هر گونه سوء استفاده قطعاً مسئولیتی متوجه دارندگان این نماد خواهد شد.

پس اگر شما خواهان کسب و کار اینترنتی معتبر هستید؛ مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک به شما کمک می کند که نماد اعتماد الکترونیک را دریافت کنید که بتوانید به طور مستقیم به درگاه بانکی متصل شوید و از درگاه های واسط بانکی استفاده نکنید که در این صورت نیازی به کارمزد نیست و امکان استفاده از پنل اداره پست و پرداخت درب منزل از دیگر مزایای داشتن این نماد می باشد؛ نماد اعتماد الکترونیک در عین سادگی دارای نکاتی می باشد که با یک مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک چه به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از دانش و تجربه وکیلی متخصص بهره مند شوید.

 

چطور می توانید از روند اخذ نماد اعتماد الکترونیک مشاوره حقوقی گرفت؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

وب سایت‌ها برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک باید دارای شرایطی باشند؛ از جمله این شرایط این است که تنها شرکت و وب سایت هایی که در طراحی سایت خود دارای خدمات خرید و فروش هستند به آن‌ها نماد اعتماد الکترونیک تعلق می‌گیرد و باید تمام مراحل سفارش و پرداخت وجه به صورت آنلاین و از طریق سایت باشد. اگر سایت شما دارای خدمات فروش کالا نیست و صرفاً در آن کسب و کار خود را تبلیغ می‌کنید نیاز به دریافت این نماد نمی‌باشد.

همچنین شرکت‌های قانونی که به ثبت رسیده اند می‌توانند این ‌نماد را دریافت کنند. برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی باید مدارک دامنه وب سایت باشد، پس باید دامنه وب سایت در اختیار شرکت یا مالک آن باشد. برای انجام مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیک توسط نماینده حقوقی شرکت، باید مدارک حقوقی وکالت نماینده از شرکت موجود باشد، پس با مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک امورتان را با سرعت بیشتری پیش ببرید.

گاهاً این نماد دارای یک ستاره و دوستاره می باشد که از هم متفاوت می باشند و مستلزم رعایت قوانین امنیتی در وب سایت می باشد. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته پاسخ های لازم در جهت دریافت نماد اعتماد الکترونیک را به شما ارائه می دهد.

 

 

گارانتی خدمات حقوقی ما

اورژانس خدمات حقوقی 24 ساعته

حل فوری دعاوی خانوادگی

وکلای پایه یک خانم متخصص در امور زناشویی

وکیل همراه در واتساپ

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با تضمین کیفیت

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، اطمینان و اعتماد مهمترین پایه یک کسب وکار موفق است، به عبارت دیگر داشتن نماد اعتماد الکترونیک همان اطمینان و اعتباری است که به عنوان یک پایه اساسی برای کسب و کارتان هم به آن نیاز دارید و هم داشتن آن یک امتیاز محسوب می شود.نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.این نماد به کسب و کارهای اینترنتی داده می شود؛ برای اینکه افراد بتوانند با اطمینان بیشتری در سایت هایی که دارای این نماد هستند خرید کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند پولشان را پس بگیرند، با بهره گیری از دانش وکلای باتجربه و مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک با این نماد بیشتر آشنا شوید.
نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام و احترام؛ یکی از راه های کسب اعتماد در بازار رقابت به ویژه برای کسانی که تازه شروع به اقدام کرده اند اخذ اعتباری مناسب برای ارائه به کارفرمایان در طرح ها و پروژه های کاری می باشد می باشد . بارها و بارها اتفاق افتاده که پیمانکاران طرح های عمرانی برای اینکه ثابت نمایند که کاری را به احسن وجه انجام خواهند داد اقدام به دادن تضمین کاری به طرف مقابل خود می کنند و حتی حاضرند بخشی از هزینه ها را به صورت داوطلبانه تقبل نمایند تا پروژه مقرر را در موعد قانونی و حتی زودتر از آن تحویل دهند و بعد از مدتی با کسب اعتبار از کارهای صورت گرفته تبدیل به یک برند در زمینه شغلی خود شوند و یا حاضرند نماد ها یا گواهیی نامه ای اولیه تجارت را کسب نمایند چرا که می دانند داشتن نماد الکترونیک برای افراد حقوقی و حقیقی که قصد شروع به یک تجارت اینترنتی را دارند جزو مهمترین اولویت ها برای شروع کار محسوب می شود زیرا افرادی که می خواهند با یک فرد یا شرکت قرارداد منعقد کنند می توانند از طریق بررسی این نما به ایشان اعتماد نمایند، پس داشتن چنین گواهی با این ویژگی ها می تواند بسیار مهم و تاثیر گذار باشد . شما می تواندی قبل از شروع هر نوع تجارت جدیدی جهت اخذ نماد الکترونیکی با وکلای موسسه وکیل تلفنی مضشورت کرده و با صرف یک هزینه بسیار ناچیز سرمایه گذاری بزرگی در کسب و کار خود داشته باشید.
باتوجه به میزان استفاده مردم از فضای مجازی و بحث خریدهای آنلاین که به خصوص پس از دوران کرونا بسیار پرطرفدار هم شده بحث اطمینان و اعتماد به سایت های خرید اینترنتی بسیار حائز اهمیت است از اینکه شما اطلاعات مفیدی در اختیار کاربران قرار میدهید تا آگاه تر و هشیارتر عمل کنند و متضرر نشوند بسیار ممنونم یک مکالمه تلفنی در زمینه شکایت علیه یک فروشگاه اینترنتی نیاز داشتم که بسیار سریع مشاور موسسه با من تماس گرفت و راهنمایی های لازم را انجام داد بسیار راضی بودم از میزان اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتند موفق باشید
استفاده از وکلای مجرب وگیل تلفنی به همه عزیزان حوصله میشود که ظرفیت استفاده از وکلای سراسر کشور را فراهم آورده است
با سلام خدمت مجنوعه وکیل تلفنی .وب سایت‌ها برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک باید دارای شرایطی باشند؛ از جمله این شرایط این است که تنها شرکت و وب سایت هایی که در طراحی سایت خود دارای خدمات خرید و فروش هستند به آن‌ها نماد اعتماد الکترونیک تعلق می‌گیرد و باید تمام مراحل سفارش و پرداخت وجه به صورت آنلاین و از طریق سایت باشد. اگر سایت شما دارای خدمات فروش کالا نیست و صرفاً در آن کسب و کار خود را تبلیغ می‌کنید نیاز به دریافت این نماد نمی‌باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی