موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی نماد الکترونیک

مشاوره حقوقی نماد الکترونیک

امروزه با افزایش کسب و کارهای اینترنتی عرصه رقابت این کسب و کارها از شکل سنتی به صورت آنلاین تغییر کرده است؛ اگر شما قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید، باید ها و نیاید هایی را می بایستی رعایت کنید؛ با ما همراه شوید و با مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک که قطعاً به رونق کارتان کمک خواهد کرد، بیشتر آشنا گردید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین و 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"نماد الکترونیک به راحتی می تواند اعتماد بازدیدکنندگان به شما و خدمات سایتتان را دو برابر نماید؛ چراکه دریافت این نماد به سادگی میسر نشده و شرایطی را می طلبد که این شرایط به نوبه خود در گرو تعهدات شما به کیفیت خدماتتان، وابسته است؛ لذا دریافت آن کمی دشوار بوده، اما ارزشش را دارد که شما برای دریافت آن تلاش کنید و حتی مشاوره حقوقی دریافت نمایید؛ اگر پس از دریافت نماد الکترونیک،  به مفاد تعهدنامه الکترونیک توجه نگردد، عواقب حقوقی ناگواری خواهد داشت، فلذا به شما پیشنهاد می نماییم که با لمس تصویرک زیر با وکلای جرایم رایانه ای ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در این خصوص دریافت نمایید"

 

 

نماد الکترونیکی چیست؟

 

what is electronic trust sign

جمعی از بانوان وکیل معتمد و پایه یک دادگستری در یکی از شعبات مرکزی ما

 

اطمینان و اعتماد مهمترین پایه یک کسب وکار موفق است، به عبارت دیگر داشتن نماد اعتماد الکترونیک همان اطمینان و اعتباری است که به عنوان یک پایه اساسی برای کسب و کارتان هم به آن نیاز دارید و هم داشتن آن یک امتیاز محسوب می شود.

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.

این نماد به کسب و کارهای اینترنتی داده می شود؛ برای اینکه افراد بتوانند با اطمینان بیشتری در سایت هایی که دارای این نماد هستند خرید کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند پولشان را پس بگیرند، با بهره گیری از دانش وکلای باتجربه و مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک با این نماد بیشتر آشنا شوید.

 

کاربرد مشاوره حقوقی قبل از اخذ نماد الکترونیک برای وب سایت چیست؟

 

iranian electronic sign of trust for any website

راهکار های عملی تلفنی برای دریافت فوری نماد اعتماد

 

چرا مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک برای افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارند ضروری است؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانید که آیا اخذ نماد اعتماد الکترونیک برای شما ضروری است یاخیر؟ ترجیح افراد این است که از سایتی خرید انجام دهند که امنیت کافی داشته باشد و با خاطری آسوده خدمات دلخواه خود را دریافت کنند و در یک کلام حقوق مصرف کننده را به رسمیت بشناسد.

وقتی قرار است همه اطلاعات حرفه ای شما ثبت شود، که مجاز به صدور پروانه کسب شوید؛ اعتماد خریداران را افزایش و راه را برای افزایش کلاهبرداری های اینترنتی می بندید و مصرف کننده با خیال راحت خرید اینترنتی خود را انجام می دهد، همه اینها در داشتن نماد اعتماد الکترونیک خلاصه می شود؛ اعتماد سازی مهمترین عامل برای داشتن نماد اعتماد الکترونیک است و مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک همه چیزی را که قرار است بدانید را به شما ارائه می دهد.

در کل نماد اعتماد الکترونیکی به شما در بهبود کسب و کارتان کمک می کند و با داشتن این نماد مشتریان بیشتری را جذب می کنید، چون مهمترین اولویت برای افراد کیفیت امنیت خرید و تحویل به موقع کالا می باشد. پس شما با داشتن این نماد متحمل تعهداتی می شوید که مشاوره حقوقی تلفنی به شما در این مسیر کمک می کند.

 

آیا همه کسب و کاری های اینترنتی به داشتن نماد الزام دارند؟

 

do all the persian websites need E- trust sign?

اورژانس حقوقی اعطای نماد اعتماد 24 ساعته

 

یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی به شما این پاسخ را می دهد که همه وب سایت ها دارای نماد اعتماد الکترونیک نیستند و چرا برخی این نماد را دارند به دلیل اینکه همه سایت ها با هدف خرید و فروش آنلاین راه اندازی نشده اند؛ این نماد در جهت افزایش اعتماد بین خریدار و فروشنده در مراجعه به سایت می باشد. داشتن این نماد به معنای تایید مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در کسب و کار شما می باشد و در صورت هر گونه سوء استفاده قطعاً مسئولیتی متوجه دارندگان این نماد خواهد شد.

پس اگر شما خواهان کسب و کار اینترنتی معتبر هستید؛ مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک به شما کمک می کند که نماد اعتماد الکترونیک را دریافت کنید که بتوانید به طور مستقیم به درگاه بانکی متصل شوید و از درگاه های واسط بانکی استفاده نکنید که در این صورت نیازی به کارمزد نیست و امکان استفاده از پنل اداره پست و پرداخت درب منزل از دیگر مزایای داشتن این نماد می باشد؛ نماد اعتماد الکترونیک در عین سادگی دارای نکاتی می باشد که با یک مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک چه به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از دانش و تجربه وکیلی متخصص بهره مند شوید.

 

چطور می توانید از روند اخذ نماد اعتماد الکترونیک مشاوره حقوقی گرفت؟

وب سایت‌ها برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک باید دارای شرایطی باشند؛ از جمله این شرایط این است که تنها شرکت و وب سایت هایی که در طراحی سایت خود دارای خدمات خرید و فروش هستند به آن‌ها نماد اعتماد الکترونیک تعلق می‌گیرد و باید تمام مراحل سفارش و پرداخت وجه به صورت آنلاین و از طریق سایت باشد. اگر سایت شما دارای خدمات فروش کالا نیست و صرفاً در آن کسب و کار خود را تبلیغ می‌کنید نیاز به دریافت این نماد نمی‌باشد.

همچنین شرکت‌های قانونی که به ثبت رسیده اند می‌توانند این ‌نماد را دریافت کنند. برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی باید مدارک دامنه وب سایت باشد، پس باید دامنه وب سایت در اختیار شرکت یا مالک آن باشد. برای انجام مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیک توسط نماینده حقوقی شرکت، باید مدارک حقوقی وکالت نماینده از شرکت موجود باشد، پس با مشاوره حقوقی نماد اعتماد الکترونیک امورتان را با سرعت بیشتری پیش ببرید.

گاهاً این نماد دارای یک ستاره و دوستاره می باشد که از هم متفاوت می باشند و مستلزم رعایت قوانین امنیتی در وب سایت می باشد. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته پاسخ های لازم در جهت دریافت نماد اعتماد الکترونیک را به شما ارائه می دهد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

گارانتی خدمات حقوقی ما

اورژانس خدمات حقوقی 24 ساعته

حل فوری دعاوی خانوادگی

وکلای پایه یک خانم متخصص در امور زناشویی

وکیل همراه در واتساپ

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با تضمین کیفیت

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670