موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

سامانه فوری استعلام چک

سامانه استعلام چک

 

 چک یک برگه کاغذ با ارزش است که از طرف یک شخص در وجه شخصی دیگر در زمان حال صادر می ­شود و طبق تاریخی که برای وصول آن تعیین می­ گردد، در آینده قابل تبدیل شدن به پول است؛ در واقع می ­توان چک را نماینده یک مال دانست، چرا که چک مانند پول نیست که به خودی خود ارزشمند باشد؛ بلکه زمانی اعتبار پیدا می­ کند که بر روی آن مواردی مانند نام و نام خانوادگی شخص ارائه دهند چک، تاریخ و امضای وی، ثبت شود؛ از این رو امروزه به دلایل مختلفی از جمله صدور چک بلامحل، سامانه فوری استعلام چک راه اندازی شده است. شما زمانی که از یک شخص چکی را دریافت می­ کنید، می توانید با استفاده از این سامانه، از تعداد چک های برگشتی و به کل وضعیت فعلی انواع چک ها، مطلع شوید؛ اما اگر دسترسی کافی به اینترنت نداشته باشیم باید چه کاری انجام دهیم؟ با ما همراه باشید تا به بررسی کامل مزایا و معایب سامانه استعلام فوری چک پرداخته و آن را شرح دهیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

سامانه فوری استعلام چک

زمانی که ما یک چک را از کسی دریافت می ­کنیم همیشه دغدغه معتبر بودن آن را داریم؛ آیا کسی  که برای ما چک کشیده است در حسابش مبلغ مورد نظر ما وجود دارد؟ آیا در تاریخ سر رسید چک ما پاس خواهد شد؟ ...

 

بعد از تغییراتی که از سال 97 شروع شد، چک‌های بانکی تغییر کرده و به نام چک صیادی شناخته می‌شوند. این چک‌ها تفاوت‌هایی با چک‌های قدیمی دارند؛ به عنوان مثال چک‌های صیادی باید حتما هنگام صدور در سامانه صیاد ثبت شوند. مسئله مهم دیگری که در مورد چک صیادی وجود دارد این است که می‌توان آن‌ها را به راحتی استعلام نمود.

 

بنابراین در هر لحظه با چند کلیک می‌توانید از وضعیت چک و جزئیات مربوط به آن مطلع شوید. در این مقاله با ما باشید تا با روش‌های مختلف استعلام چک آشنا شوید. علاوه بر این اگر نیازمند کسب اطلاعات بیشتر هستید می‌توانید از مشاوره حقوقی تلفنی با یک موسسه معتبر استفاده نمایید.

 

 

منظور از استعلام چک چیست؟

افرادی که صاحب کسب و کار هستند، اغلب برای خرید مواد اولیه خود به فروشنده‌ها و تامین کننده‌های بسیاری بدهی دارند. برای تسویه این بدهی‌ها، بیشتر اوقات از چک استفاده می‌شود. چک‌ها اسناد تجاری هستند که در مبالغ مشخصی نوشته شده و تاریخ وصول آن‌ها نیز از قبل تعیین شده است.

 

حالا زمانی را تصور کنید که یک فرد چک‌های زیادی از افراد مختلف را در دست دارد و باید هرکدام از آن‌ها را در زمان معین خود، وصول نماید اما تاریخ‌ها را فراموش کرده است. در این صورت، با استعلام چک می‌توان متوجه وضعیت فعلی چک شد و بهتر می‌توان برای جنبه‌های مالی آن تصمیم گیری نمود. روش‌های مختلفی برای استعلام وضعیت یک چک وجود دارد که در ادامه آن‌ها را به طور کامل به شما معرفی می‌نماییم.

 

 

 

 

 

عواقب استعلام یا عدم استعلام چک

بسیاری از تجار و بازرگانان بزرگ همیشه برای امور مالی خود علاوه بر حسابدار یک وکیل مالی هم دارند. وظیفه وکلای مالی این است که از وضعیت و شرایط مالی موکل خود مطلع باشند. با این حال بیشتر افراد نمی‌توانند یک وکیل تمام وقت برای امور مالی و حقوقی خود استخدام نمایند. در این جا اهمیت استعلام چک، خود را نشان می‌دهد. با استعلام مداوم چک‌ها و مطلع بودن از وضعیت آن‌ها؛ در صورتی که اتفاقی رخ ‌دهد می‌توانید پیش دستی کرده و جلوی وقوع آن را بگیرید. در صورتی که برای استعلام چک نیازمند مشورت با یک وکیل متخصص و حرفه‌ای هستید، می‌توانید از مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایید.

 

استفاده از این خدمت وکیل تلفنی مخصوص زمانی است که شما در اینترنت خود مشکل دارید و یا به اینترنت دسترسی ندارید، به راحتی و با یک تلفن به مجموعه وکیل تلفنی می­ توانید شناسه چک خود را به مسئول مربوطه اعلام کنید، وی در عرض کم­تر از سه دقیقه برای شما استعلام می گیرد و نتیجه را به شما اعلام می ­کند.

 

 

مراحل استعلام چک

در بخش‌های قبلی در مورد چک صیادی و برخی ویژگی‌های آن صحبت کردیم. تفاوت مهمی که این چک‌ها با مدل‌های قبلی دارند این است که به راحتی می‌توان وضعیت آن‌ها را استعلام گرفت. به طور کلی چهار روش مختلف برای استعلام وضعیت چک وجود داشته که در ادامه هریک را به تفصیل شرح می‌دهیم.

 

 

استعلام چک از طریق سامانه‌ بانک‌ها

سامانه صیاد، یعنی همان سامانه‌ای که هنگام صدور چک باید اطلاعات خود را در آن وارد نمایید، سامانه ساد24 و سامانه بانک‌ها مانند سامانه بانک ملی، همگی از روش‌هایی هستند که می‌توانید با کمک آن‌ها استعلام یک چک برگشتی را بگیرید. سامانه ساد زیر نظر اداره پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه طراحی شده و به شما کمک می‌کند تا از وضعیت یک چک مطلع گردید.

 

سامانه‌های مربوط به بانک‌ها هم به راحتی در فضای وب سایت خود این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند تا بتوانند از وضعیت لحظه‌ای یک چک استعلام بگیرند. نکته‌ای که نباید در مورد استعلام چک از سامانه صیاد فراموش کنید این است که با استفاده از این سامانه می‌توانید از خوش حسابی افراد اطلاع پیدا نمایید.

 

 

 

 

 

online immediate check inquiry system

 

 

استعلام از طریق سایت بانک مرکزی

با مراجعه به وب سایت بانک مرکزی می‌توانید به راحتی و در عرض چند ثانیه، وضعیت همه چک‌های خود را استعلام بگیرید. این روش نسبت به سایر روش‌ها از جامعیت بیشتری برخوردار می‌باشد و شامل همه چک‌های بانک‌های مختلف می‌شود. هنگامی که وارد سایت شوید، باید شناسه 16 رقمی صیادی را وارد کرده و روی گزینه استعلام چک کلیک نمایید.

 

 

استعلام چک از طریق نرم افزارهای تاییدشده بانکی

نرم افزارهای بانکی مختلفی وجود دارد که امکان استعلام چک از طریق نرم افزار را برای شما فراهم می‌نمایند. به عنوان مثال نرم افزار آپ یکی از این موارد بوده که روی گوشی اکثر افراد هم نصب است. بعد از ورود به نرم افزار باید وارد سامانه چک صیادی شوید. در این قسمت امکان استعلام وضعیت چک وجود دارد که با کلیک روی آن و وارد کردن شناسه 16 رقمی؛ وضعیت برای شما نمایش داده می‌شود.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

استعلام از طریق پیامک

استعلام وضعیت چک از طریق پیامک از دیگر روش‌ها ساده‌تر بوده و نیازی به اتصال به اینترنت هم ندارد. برای این منظور باید شناسه 16 رقمی روی چک را به شماره 701701 ارسال نمایید. دقت کنید که به جز شناسه 16 رقمی نباید هیچ عدد و رقم دیگری در پیام شما باشد. بعد از گذشت چند دقیقه، وضعیت چک به شکل یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

مشکلات رایجی که در خصوص سامانه فوری استعلام چک وجود دارد چیست؟

با ورود به سامانه فوری استعلام چک شما می ­توانید مواردی مانند اعتبار چک، میزان چک تسویه نشده و تعداد چک برگشتی را استعلام بگیرید.

 

در سال 97 که تازه سامانه فوری استعلام چک راه اندازی شده بود و فقط گزینه استعلام چک برگشتی در این سامانه اجرایی شده بود یک مدت سامانه امکان ارائه همین گزینه را هم  نداشت، پس می توان گفت که  از مشکلات رایج این سامانه قطعی ارتباط، عدم ارائه استعلامات و غیر فعال شدن آن است که می ­تواند دلایل مختلفی از جمله مراجعه همزمان و یک باره به سامانه باشد.

 

 

آیا در صورت عدم دسترسی به اینترنت، امکان استعلام فوری چک به صورت تلفنی نیز وجود دارد؟

امروزه موسسه حقوقی وکیل تلفنی، استعلام فوری چک را  از سامانه فوری استعلام چک به صورت تلفنی برای افرادی که با آن ­ها تماس می­ گیرند انجام می ­دهند؛ هر مجموعه ­ای را نمی ­توان توانمند دانست و مطمئن بود که استعلام را در چه مدت انجام می­ دهد یا اصلا استعلام را به صورت صحیح انجام می ­دهد یا خیر ...

 

 • پیشنهاد ما به شما این است که شما در هر زمان از شبانه روز که با مشکل قطعی اینترنت مواجه بودید و نیاز به مراجعه به سامانه فوری استعلام چک جهت استعلام از چک خود داشتید می­ توانید با مجموعه وکیل تلفنی تماس بگیرید تا استعلام فوری چک را به صورت تلفنی تجربه کنید.

 

 

 

 

 

usual problems about online check inquiry system

 

 

 

اطلاعاتی که برای استعلام چک لازم داریم

همانطور که قبلا هم گفتیم، استعلام چک‌های صیادی جدید بسیار راحت بوده و در عرض چند دقیقه می‌توانید از جزئیات کامل این سند مالی آگاه شوید. برای استعلام گرفتن هم تنها اطلاعاتی که نیاز دارید، شناسه 16 رقمی چک است. البته برای ساخت حساب کاربری و دسترسی به هریک از سامانه‌ها، لازم است تا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. بعد از آن، فقط کد 16 رقمی نوشته شده روی چک مورد نیاز خواهد بود.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی شامل گروهی از وکلای برجسته و کاربلد بوده که می‌توانند در زمینه استعلام چک و دیگر امور مرتبط با چک و سفته شما را راهنمایی کنند. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان هستید، می‌توانید به وب سایت این موسسه مراجعه نمایید. علاوه بر این در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به دریافت و رزرو وقت مشاوره داشته باشید با شماره تلفن‌های 02147625900 و 09212242670 تماس حاصل فرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن وقت مشاوره شما تعیین گردد.

 

 

 

 

وکیل چک

بهترین روش استرداد چک

ابطال دسته چک فوری

همه چیز در خصوص اوراق تجاری

سفته و رسیدگی به امور حقوقی آن

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین

نگارش دادخواست اعسار از پرداخت چک

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

PLEASE FoRWARD THiS EMAiL To S0MEoNE iN YoUR C0MPANY WH0 iS ALLoWED T0 MAKE IMPORTANT DECiSi0NS! We have hacked y0ur website https://vakiltel.com and extracted y0ur databases. How did this happen? our team has found a vulnerability within your site that we were able t0 exploit. After finding the vulnerability we were able to get y0ur database credentials and extract y0ur entire database and move the information to an 0ffsh0re server. What d0es this mean? We will systematically go thr0ugh a series 0f steps of t0tally damaging your reputation. First your database will be leaked or sold to the highest bidder which they will use with whatever their intenti0ns are. Next if there are e-mails f0und they will be e-mailed that their inf0rmation has been s0ld 0r leaked and your site https://vakiltel.com was at fault thusly damaging y0ur reputation and having angry customers/associates with whatever angry customers/associates do. Lastly any links that y0u have indexed in the search engines will be de-indexed based off of blackhat techniques that we used in the past to de-index 0ur targets. How d0 i st0p this? We are willing to refrain fr0m destr0ying your site’s reputation f0r a small fee. The current fee is $3000 in bitcoins (.16 BTC). Please send the bitcoin t0 the following Bitcoin address (Make sure to copy and paste): 3FXxDPAYZ33fVWoWEGfNG1adGg8zfF29Xq once y0u have paid we will automatically get inf0rmed that it was your payment. Please note that you have to make payment within 5 days after receiving this e-mail or the database leak, e-mails dispatched, and de-index of y0ur site WiLL start! How do i get Bitcoins? Y0u can easily buy bitcoins via several websites 0r even 0ffline from a Bitcoin-ATM. What if i don’t pay? if you decide n0t t0 pay, we will start the attack at the indicated date and uph0ld it until y0u d0, there’s n0 c0unter measure t0 this, y0u will 0nly end up wasting more m0ney trying to find a soluti0n. We will completely destroy y0ur reputation am0ngst google and your customers. This is not a hoax, d0 not reply t0 this email, d0n’t try t0 reason or negotiate, we will n0t read any replies. once y0u have paid we will st0p what we were d0ing and you will never hear from us again! Please n0te that Bitcoin is anonymous and no 0ne will find 0ut that you have c0mplied.
با توجه به اینکه الان در این زمان استفاده از چک در معاملات روزانه بسیار شایع هست واگر شخصی نحوه ی معامله با آن را بلد نباشد می تواند مورد سوء استفاده وکلاهبرداری قرارگیرد بنا براین بهت است در این زمان از کسانی که درمورد معامله با چک تجربه دارند استفاده کنند پس برای اینکه در این زمینه اطلاعاتی داشته باشیم بهتر است از مشاوران ووکلای متخصص کمک بگیریم سایت وکیل تلفنی با داشتن وکلای با تجربه وبا هزینه ی کمتر می توانند در این زمینه به ما کمک کنند واگر نیاز به استعلام چک داشتیم می توانیم از آنها یاری بگیریم
سلام.فلسفه وعلت اصلی اختراع و تعبیه اسناد تجاری در قوانین تجاری کشورهای مختلف دنیا تسهیل روابط مالی است اما در کشور ما به دلیل عدم به روز آوری کارکردهای چک به عنوان کاربردی ترین سند تجاری،عوارض نامطلوبی را در طی سالهای اخیر به وجود آورد.انباشته شدن سیل انبوه چک های برگشتی و زندانیان چک را باید بخشی از این عوارض دانست در این وضعیت قانون گذار با هدف رفع مشکل دست به اقداماتی زد که مهمترین آن اصلاح قانون چک مصوب۱۳۹۶ بود اگرچه این اقدام گامی موثر در راستای این هدف است اما نمی توان آن را کامل وجامع دانست.توجه به قوانین وضوابط چک در کشورهای پیشرفته دنیا واستفاده بیشتر از نظریات صاحب نظران در این زمینه ضروری است
این یک مسیر پیشگیری عالیه درسته شما اگر چک دستت باشه تو دعوی قضایی شانس برد بالایی داری ولی دعوی قضایی هزینه زنانی داره هزینه نالی داره دوندگی داره پروسه اجراش خودش کاره، از همون اول دردسرو جلوشو میگیرید
جز خدمات کم نظیر و به نوعی بی نظیر موسسه وکیل تلفنی می باشد
با سلام خدمت کاربران گرامی.طبق اصلاحاتی که در سال ۱۳۹۶ صورت گرفت قانونگذار تصمیم گرفت تغییراتی در قانون صدور چک ایجاد کند که بتوان به صورت انلاین استعلام درستی چک را گرفت که در اینصورت دارنده بتواند چک را استعلام کند و در مورد صحت و اعتبار صادر کننده تحقیق نماید و صادر کننده هم می بایست اطلاعات چک خود را در سامانه درج نماید که این تلاشی بود برای آنکه سروسامانی داده شود به وضعیت چک های برگشتی با توجه به آمار بالای آنها در جامعه.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
سلام. در خصوص چک های بنفش رنگ ۱۴۰۰ و سامانه صیاد و اصلا نحوه و چگونگی این چک های جدید سوالاتی داشتم به دلیل اینکه هیچگونه اطلاع رسانی در خصوص این چک ها نشده. به همین دلیل با سایت وکیل تلفنی آشنا شدم. و دقیقا مطالبی در سایتتون دیدم در خصوص این چک ها . واقعا شگفت زده شدم. سایت خوبی دارین. چند روزه دارم مطالب وبلاگ رو هم دنبال میکنم. و متوجه شدم مطالبتون رو هر روز جدید میکنین و در خصوص چک های جدید هم کلی اطلاعات از سایت شما به دست اوردم. خدا قوت واقعا
بسیار خوب
سلام و خسته نباشید خدمت کلیه همکاران مجموعه وکیل تلفنی من پس از جست و جو در فضای مجازی با موسسه آشنا شدم و آن زمان پیگیر یک پرونده وصول مطالبات چک بودم که بسیار هم برایم نگران کننده بود. در هر ساعتی از شبانه روز که تقاضای مشاوره داشتم به سرعت تماس برقرار شد و مشاورین متخصص و باحوصله و خوش برخورد پاسخگو بودند. خواستم از این خدمات شایسته وکیل تلفنی که در اختیار کاربران قرار میدهند تشکر کنم.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی