موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

استفاده از پروانه پزشکی دیگری

استفاده از پروانه پزشکی دیگری

متأسفانه بعضاً در امور پزشکی و درمانی خطاهای غیر قابل جبرانی از سوی افراد سر می زند که در این صورت مطابق قوانین مدون مربوط به امور پزشکی، فردی که مرتکب چنین خطایی شده خواه پزشک باشد و خواه فرد عادی، باید مجازات شود؛ چراکه این عمل،  بازی کردن با جان مردم بوده و به نوعی موجب به مخاطره افتادن امنیت عمومی نیز می گردد؛ اما بهترین رویکرد در خصوص برخورد با این افراد به ظاهر پزشک چیست؟ و چگونه با شناسایی و گزارش آن ها، جان خودمان و همنوعانمان را نجات دهیم؛ امروز قصد داریم تا در ادامه این مطلب، تبعات حقوقی استفاده غیر مجاز از پروانه پزشکی دیگری را مورد بحث قرار دهیم، اما توصیه ما به شما این است که قبل از آن، حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

دلیل تخفیفات نجومی برخی از مراکز زیبایی در سطح شهر (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

استفاده از پروانه پزشکی دیگری نیز یکی از شاخه های تخلفات پزشکی به شمار می آید که با عنوان تخلفات کیفری، مدنی و یا انتظامی در مراجع ذیصلاح مورد رسیدگی قرار می گیرد، زمانی که فردی در رشته پزشکی فارغ التحصیل می شود باید از وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی پروانه پزشکی اخذ نماید؛ لذا اخذ پروانه پزشکی یکی از ضروریات اشتغال به شغل پزشکی می باشد و هیچ شخصی غیر از صاحب پروانه رسمی، حق ندارد مبادرت به استفاده از پروانه پزشکی دیگری نماید و چنانچه خلاف واقع توسط شخصی این عمل واقع گردد، آن فرد مجازات خواهد شد؛ بنابراین استفاده از پروانه پزشکی دیگری جرم بوده و مجازات دارد؛ در این میان وکلای متخصص جرایم پزشکی ما به صورت 24 ساعته در صحنه حضور دارند تا راهکار های خود را جهت حل دعاوی حقوقی مختلف پزشکی به ارزان ترین قیمت ممکن در اختیار هم میهنان عزیزمان قرار دهند؛ برای دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی با این وکلا، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

 

مجازات اشتغال غیر قانونی به امور پزشکی چیست؟