موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقي گواهي حسن انجام كار توسط وكيل دادگستري

آنچه امروز برای همگان در مشاوره حقوقی مهم است این هست که آیا آنچه را که یک وکیل دادگستری به ایشان مشاوره حقوقی داده واقعا از از منابع معتبر بوده است یا خیر؟ آیا ان مشاوره حقوقی که به ایشان داده عملاً در محاکم کاربردی هست یا خیر؟ آیا مشاوره حقوقی داده شد صرفاً تئوری دانشکده حقوقی می باشد و یا اینکه از تجربه چندین دهه یک وکیل دادگستری بوده؟ و انواع سوالات دیگر با توجه به  نظریات عدیده در زمینه مسایل حقوقی، برای هموطنان مطرح می گردد.

 

بریده ی سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مزایای یک مشاوره حقوقی با کیفیت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

گواهی حسن انجام کار چه مشخصات و مزایایی دارد؟

 

benefits of quality certifications

مشاوره حقوقی با گواهی حسن خدمت

 

گواهی حسن انجام کار، یکی از بخش های مهمی که باعث می شود در یک کار و فعالیت شما به صاحب و مالک آن کسب و کار اعتماد کنید، در حقیقت مدارکی است که به نوعی رزومه کاری شخص حساب می شود. در بسیاری از فعالیت ها این رزومه با نام گواهی حسن انجام کار برای فرد و یا خدمات خاص صادر می شود.

گواهی حسن انجام کار در قراردادهای مالی و تجاری صادر می شود تا بوسیله آن فرد یا افرادی که قصد انجام فعالیت مورد نظر را دارند تعهد می دهند که در زمان و مهلت مشخص و به بهترین شکل فعالیت به انجام برسد، حسن استفاده از گواهی حسن انجام کار در فعالیت های تجاری آن است که فرد ملزم به اجرای تعهدات خود می باشد.

 

گواهی حسن انجام کار چیست؟ و چه شرکت و یا شخصی توانایی ارائه آن را دارد؟

 

گواهی حسن انجام کار تعهد نامه ای است که شخص، اداره یا شرکت پیمانکاری در قبال انجام تعهدات خود به دیگران ارائه می دهد و بر اساس آن ملزم است که فعالیت خود را به نحو احسن انجام دهد و در صورتیکه در هر مرحله به تعهد عمل نشود، کارفرما می تواند وجه ضمانت نامه که معمولا بخشی از هزینه های قرارداد است را به عنوان خسارت دریافت کند.

گواهی حسن انجام کار توسط شخص برای خودش صادر نمی شود، بلکه این گواهی باید به تایید یک مرجع معتبرتر که بخش امور قراردادهای یک شرکت یا بانک می باشد تنظیم شود و سپس در اختیار شخص قرار می گیرد تا پس از امضاء در رزومه شرکت بایگانی می شود.

در صورت انجام مناسب کار پس از پایان قرار داد، یک نسخه از گواهی در اختیار شخص قرار می گیرد تا به عنوان نمونه موفق انجام تعهدات برای کارهای بعدی ارائه شود. گواهی حسن انجام کار می تواند به عنوان یک مدرک معتبر توسط  مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای حتی اگر فعالیت او به صورت آنلاین و تلفنی باشد به مخاطب ارائه شود. قبل از عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است همراه با ارائه گواهی حسن انجام کار می باشد. پس از مشاهده این گواهی می توانید یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

  

گواهی حسن انجام خدمات حقوقی در وکیل تلفنی شامل چه مواردی می گردد؟

 

quality certification for advocacy services

بنگاه حقوقی 1000 نفره ی وکلا با گواهی حسن مشاوره حقوقی

 

خدمات حقوقی در موسسه ما، تنوع و گستردگی زیادی دارد و به همین و با توجه به نوع خدمات حقوقی که از موسسه دریافت می کنید گواهی حسن انجام کار صادر می شود. موارد حقوقی که  در موسسه وکیل تلفنی برای آنها گواهی صادر می شود، شامل موارد زیر می باشد:

 

 

در موسسه وکیل تلفنی شما به مشاور حقوقی در هر زمان و مکان  برای پاسخگویی  به سوالات حقوقی در اختیار دارید. بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی را در این گروه متخصص می توانید پیدا کنید.

راهکارهای حقوقی مفید از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین  از وکلای با تجربه وکیل تلفنی نصیب شما خواهد شد.

با اعطای وکالت آنلاین به وکیل پایه یک دادگستری، پس از اطمینان از حسن انجام کار  وکلای این موسسه می توانید مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را به دست آورید. دریافت  راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای  با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

 

 آیا در مشاوره حقوقی در خصوص گواهی حسن انجام کار، مشاور می تواند کیفیت تمامی خدمات حقوقی در این موسسه را تضمین نماید؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

ارائه ضمانت کیفیت خدمات حقوقی توسط یک مشاور حقوقی در مورد کیفیت تمامی خدمات حقوقی کار سختی است؛ اما یک مشاور و وکیل کارآزموده با توجه به تجربه و تخصصی که در امور حقوقی پیدا کرده است، می تواند در مورد بخشی یا تمام کارهای حقوقی خود گواهی کیفیت خدمات حقوقی را ارائه دهد. تجربه و توانایی وکلای موسسه وکیل تلفنی ثابت کرده است که کیفیت انجام خدمات بهترین نمونه گواهی حسن انجام خدمات حقوقی می باشد.

 

چرا وکیل تلفنی نیاز دارد تا هموطنان تازه وارد به این سایت را از کیفیت خدمات آگاه سازد؟

 

legal advice guarantee for new users

مشاوره حقوقی فوری آنلاین و تلفنی با تضمین کیفیت

 

گواهی کیفیت خدمات حقوقی که توسط موسسه وکیل تلفنی برای خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین ارائه می شود به دلیل آن است تا هموطنان عزیز از کیفیت کار مطمئن شوند و در هنگام نیاز به انجام امور حقوقی حتی اگر  شبانه روزی باشد به سمت گروههای مدعی مشاوره مناسب و متقلب کشیده نشوند. البته دریافت پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در موسسه وکیل تلفنی مانند مراجعه حضوری از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود را از وکلا و مشاورین موسسه بپرسید و در بسیاری موارد می توانید  یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه انجام دهید. مشاور حقوقی در هر زمان و مکان آماده ارائه خدمات می باشد. استفاده از مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور  پیشگیری  کنید.  همچنین هزینه هایی که برای راهکار آنلاین  حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب است.

"در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان، هزینه های مشاوره را مدیریت می کنید"

 

آیا می توان با نماد اعتماد به حسن انجام کار وکیل تلفنی پی برد؟

 

online legal advice with guarantee

مشاوره حقوقی 24 ساعته با کیفت تضمین شده

 

نماد اعتماد موسسه وکیل تلفنی یکی از مواردی است که گواهی حسن انجام خدمات حقوقی توسط تیم حرفه ای وکیل تلفنی را نشان می دهد. کافی است شما نیاز به راهنمایی یک  وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و یا  استفاده از خدمات  وکیل الکترونیکی  داشته باشید،به راحتی  و در کوتاهترین زمان این امکان برای شما فراهم می شود تا با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل  شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد را در اختیار داشته باشید. خدمات ارائه شده توسط  وکیل تلفنی تمام  وقت  موسسه وکیل تلفنی شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند؛ شاید در مواردی نارضایتی از خدمات انجام شده برای مخاطب و مشتری به وجود بیاید؛ موسسه آمادگی گزارش تخلف یا پذیرش دلایل نارضایتی مشتری را فراهم آورده است و این دلیل دیگری بر انتخاب خدمات حرفه ای این موسسه نسبت به دیگر رقبا می باشد.

دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی تخصصی از خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است که توصیه می شود حتماً برای دریافت راهنمایی مناسب به آن مراجعه کنید.

 

online legal Advice

خدمات حقوقی تلفنی و آنلاین تضمین شده و 24 ساعته

 

موسسه وکیل تلفنی برای رفع اینگونه ابهامات اقدام به استخدام وکلای دادگستری متعدد و با تجربه در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، امورثبتی، قانون کار، و مسایل روابط کار، مالیاتی، تامین اجتماعی، استارتاپ ها نموده است که هرکاربری می تواند به قید فوریت با وکیل متخصص مشاوره حقوقی تخصصی اکتساب نمایند و موسسه وکیل تلفنی این اطمینان صد در صد  را به کاربران می دهد که تمامی مشاوره حقوقی وکیل تلفنی، تخصصی و این مشاوره حقوقی با چاشنی تجریه چندین ساله بوده و دراین زمینه به جرات می توان گفت نمونه اینگونه خدمات مشاوره حقوقی را در ایران نمی توان یافت کرد.

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

حل مشکلات کارآموزان وکالت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، وکیل تلفنی اولین موسسه حقوقی آنلاین در ایران بوده که با استخدام وکلای متعدد اقدام به حل مشکلات حقوقی هموطنانمان به صورت آنلاین و تلفنی نموده است؛ امروزه وکیل تلفنی تحت فیلتر های سخت و آزمون های مرحله ای توانسته بیش از ۱۰۰۰ وکیل پایه یک دادگستری خانم و آقا را به نسبت تمامی تخصص های حقوقی موجود استخدام نماید و تونل ارتباطی هموطنانمان با این وکلا را به صورت ۲۴ ساعته فراهم نماید؛
با سلام و احترام؛ یکی از راه های کسب اعتماد در بازار رقابت به ویژه برای کسانی که تازه شروع به اقدام کرده اند اخذ اعتباری مناسب از کارفرمای خود برای ارائه به کارفرمای جدید و در پروژه های بعدی می باشد . بارها و بارها اتفاق افتاده که پیمانکاران طرح های عمرانی برای اینکه ثابت نمایند که کاری را به احسن وجه انجام خواهند داد اقدام به دادن تضمین کاری به طرف مقابل خود می کنند و حتی حاضرند بخشی از هزینه ها را به صورت داوطلبانه تقبل نمایند تا پروژه مقرر را در موعد قانونی و حتی زودتر از آن تحویل دهند و بعد از مدتی با کسب اعتبار از کارهای صورت گرفته تبدیل به یک برند در زمینه شغلی خود شوند .نامه گواهی حسن انجام کار برای افراد حقوقی و حقیقی مهمترین بخش در یک رزومه کاری محسوب می شود زیرا افرادی که می خواهند با یک فرد یا شرکت قرارداد منعقد کنند تجربیات طرف مقابل را شناخته و می توانند به این طریق از سوابق آن مطلع شوند ، حال شرکتی را در نظر بگیرید که بیش از 10 سال تمام توانسته با حسن سابقه و انجام خدمات دهی مناسب به کاربران و مراجعین خود ، در حل مسائل و مشکلات حقوی ایشان تبدیل به برند مهم شده و از هر نظر تایید شود . بدون شک چنین شرکتی با تحمل فشارها و سختی ها فراوان و با اعتمادی که از مردم گرفته تبدیل به یک نماد اعتماد برای همگان گشته و هر شخصی می تواند تمام نیازهاو دغدغه های خود را با خیال راحت با آنان در اختیار گذاشته و مطمئن باشد که بهترین نتیجه ممکن را دریافت خواهد کرد.
بسیار ممنون و سپاسگزارم بابت تمامی زحماتی که برای تولید محتوای مفید و ارزشمند متحمل میشوید. متاسفانه اهمیت مشاوره حقوقی با وکلای مجرب فقط وقتی برای مردم روشن میشود که درگیر و دار پرونده ها و مشکلات حقوقی گرفتار شده اند اما اگر به کمک موسسات حقوقی قابل اطمینان مانند وکیل تلفنی ، قبل از انجام هرکاری مشاوره دریافت کنند خیلی مشکلات اصلا بروز نخواهد کرد. از مدیریت و کلیه پرسنل ممنونم براتون آرزوی موفقیت دارم
سلام استفاده از تجربیات وکلای مجرب موسسه وکیل تلفنی به همه آحاد جامعه توصیه میشود تا ار طریق مجازی و بدون رفت امد و هزینه های جانبی از مساوره های این وکلا بهره مند شوید
گواهی حسن انجام کار بدینوسیله گواهی میشود : با عنایت به ارایه خدمات و همکاری مستمر شرکت گربه نره درخصوص پیمانکار این شرکت درخصوص پروژه …………. بدینوسیله از زحمات صورت گرفته توسط آن شرکت و کارشناسان محترم ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آید این گواهی بعنوان حسن انجام کار و بنا به درخواست شرکت مربوطه صادر شده و ارزش قانونی دیگری ندارد. با تشکر امضا ……… مدیرعامل بسمه تعالی گواهی حسن انجام کار بدینوسیله گواهی میگردد : شرکت ………………مجری پروژه این شرکت درخصوص …………… نبر بوده و به نحو احسن در انجام پروژه های مذکور عمل کرده است و این اموربعنوان کارفرکای پروژه ها از نحوه عملکرد این شرکت در حوزه های زیر رضایت کامل دارد. کیفیت اجرای کار پیمان : افتضاح / عالی کفایت کادر فنی : نابود /عالی در حد دبستان زمان بندی پروژه : با تاخیر 800 درصدی نسبت به برنامه اولیه / سر موقع ! این گواهی بعنوان حسن انجام کار و بنا به درخواست شرکت مربوطه صادر شده و فاقد هرگونه ارزش قانونی دیگری می باشد. توجه داشته باشيد كه مطابق قانون كار گرفتن ضمانت فاقد وجاهت بوده وليكن حسن انجام تعهد داراي اعتبار قانوني مي باشد
سلام موسسه وکیل تلفنی این اطمینان صد در صد را به کاربران می دهد که تمامی مشاوره حقوقی وکیل تلفنی، تخصصی و این مشاوره حقوقی با چاشنی تجریه چندین ساله بوده و دراین زمینه به جرات می توان گفت نمونه اینگونه خدمات مشاوره حقوقی را در ایران نمی توان یافت
با توجه به صداقت موکلین در امر مشکلات حقوقی امکان خدمات رسانی بهتر برای وکیل فراهم می شود .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی