موسسه وکیل تلفنی

  • سید ایمان ستاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • میثم جواهریان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۵:۳:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • مریم قمری داز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲:۴۶:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • علی اصغر بصیری کجانی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴۰:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • محمد فتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۳۸:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • میثم جواهریان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۲۹:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۷:۴۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • سحر دودل گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • Amir Asadi گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۲:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۸:۱۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقي گواهي حسن انجام كار توسط وكيل دادگستري

آنچه امروز برای همگان در مشاوره حقوقی مهم است این هست که آیا آنچه را که یک وکیل دادگستری به ایشان مشاوره حقوقی داده واقعا از از منابع معتبر بوده است یا خیر؟ آیا ان مشاوره حقوقی که به ایشان داده عملاً در محاکم کاربردی هست یا خیر؟ آیا مشاوره حقوقی داده شد صرفاً تئوری دانشکده حقوقی می باشد و یا اینکه از تجربه چندین دهه یک وکیل دادگستری بوده؟ و انواع سوالات دیگر با توجه به  نظریات عدیده در زمینه مسایل حقوقی، برای هموطنان مطرح می گردد.

 

بریده ی سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مزایای یک مشاوره حقوقی با کیفیت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل تلفنی اولین موسسه حقوقی آنلاین در ایران بوده که با استخدام وکلای متعدد اقدام به حل مشکلات حقوقی هموطنانمان به صورت آنلاین و تلفنی نموده است؛ امروزه وکیل تلفنی تحت فیلتر های سخت و آزمون های مرحله ای توانسته بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری خانم و آقا را به نسبت تمامی تخصص های حقوقی موجود استخدام نماید و تونل ارتباطی هموطنانمان با این وکلا را به صورت 24 ساعته فراهم نماید؛ شما خواننده عزیز نیز در هر ساعت از شبانه روز می توانید با لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در زمینه حقوقی خود مشورت تلفنی داشته باشید"

 

 

گواهی حسن انجام کار چه مشخصات و مزایایی دارد؟

 

benefits of quality certifications

مشاوره حقوقی با گواهی حسن خدمت

 

گواهی حسن انجام کار، یکی از بخش های مهمی که باعث می شود در یک کار و فعالیت شما به صاحب و مالک آن کسب و کار اعتماد کنید، در حقیقت مدارکی است که به نوعی رزومه کاری شخص حساب می شود. در بسیاری از فعالیت ها این رزومه با نام گواهی حسن انجام کار برای فرد و یا خدمات خاص صادر می شود.

گواهی حسن انجام کار در قراردادهای مالی و تجاری صادر می شود تا بوسیله آن فرد یا افرادی که قصد انجام فعالیت مورد نظر را دارند تعهد می دهند که در زمان و مهلت مشخص و به بهترین شکل فعالیت به انجام برسد، حسن استفاده از گواهی حسن انجام کار در فعالیت های تجاری آن است که فرد ملزم به اجرای تعهدات خود می باشد.

 

گواهی حسن انجام کار چیست؟ و چه شرکت و یا شخصی توانایی ارائه آن را دارد؟

گواهی حسن انجام کار تعهد نامه ای است که شخص، اداره یا شرکت پیمانکاری در قبال انجام تعهدات خود به دیگران ارائه می دهد و بر اساس آن ملزم است که فعالیت خود را به نحو احسن انجام دهد و در صورتیکه در هر مرحله به تعهد عمل نشود، کارفرما می تواند وجه ضمانت نامه که معمولا بخشی از هزینه های قرارداد است را به عنوان خسارت دریافت کند.

گواهی حسن انجام کار توسط شخص برای خودش صادر نمی شود، بلکه این گواهی باید به تایید یک مرجع معتبرتر که بخش امور قراردادهای یک شرکت یا بانک می باشد تنظیم شود و سپس در اختیار شخص قرار می گیرد تا پس از امضاء در رزومه شرکت بایگانی می شود.

در صورت انجام مناسب کار پس از پایان قرار داد، یک نسخه از گواهی در اختیار شخص قرار می گیرد تا به عنوان نمونه موفق انجام تعهدات برای کارهای بعدی ارائه شود. گواهی حسن انجام کار می تواند به عنوان یک مدرک معتبر توسط  مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای حتی اگر فعالیت او به صورت آنلاین و تلفنی باشد به مخاطب ارائه شود. قبل از عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است همراه با ارائه گواهی حسن انجام کار می باشد. پس از مشاهده این گواهی می توانید یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

  

گواهی حسن انجام خدمات حقوقی در وکیل تلفنی شامل چه مواردی می گردد؟

 

quality certification for advocacy services

بنگاه حقوقی 1000 نفره ی وکلا با گواهی حسن مشاوره حقوقی

 

خدمات حقوقی در موسسه ما، تنوع و گستردگی زیادی دارد و به همین و با توجه به نوع خدمات حقوقی که از موسسه دریافت می کنید گواهی حسن انجام کار صادر می شود. موارد حقوقی که  در موسسه وکیل تلفنی برای آنها گواهی صادر می شود، شامل موارد زیر می باشد:

 

 

در موسسه وکیل تلفنی شما به مشاور حقوقی در هر زمان و مکان  برای پاسخگویی  به سوالات حقوقی در اختیار دارید. بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی را در این گروه متخصص می توانید پیدا کنید.

راهکارهای حقوقی مفید از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین  از وکلای با تجربه وکیل تلفنی نصیب شما خواهد شد.

با اعطای وکالت آنلاین به وکیل پایه یک دادگستری، پس از اطمینان از حسن انجام کار  وکلای این موسسه می توانید مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را به دست آورید. دریافت  راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای  با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

 

 آیا در مشاوره حقوقی در خصوص گواهی حسن انجام کار، مشاور می تواند کیفیت تمامی خدمات حقوقی در این موسسه را تضمین نماید؟

ارائه ضمانت کیفیت خدمات حقوقی توسط یک مشاور حقوقی در مورد کیفیت تمامی خدمات حقوقی کار سختی است؛ اما یک مشاور و وکیل کارآزموده با توجه به تجربه و تخصصی که در امور حقوقی پیدا کرده است، می تواند در مورد بخشی یا تمام کارهای حقوقی خود گواهی کیفیت خدمات حقوقی را ارائه دهد. تجربه و توانایی وکلای موسسه وکیل تلفنی ثابت کرده است که کیفیت انجام خدمات بهترین نمونه گواهی حسن انجام خدمات حقوقی می باشد.

 

چرا وکیل تلفنی نیاز دارد تا هموطنان تازه وارد به این سایت را از کیفیت خدمات آگاه سازد؟

 

legal advice guarantee for new users

مشاوره حقوقی فوری آنلاین و تلفنی با تضمین کیفیت

 

گواهی کیفیت خدمات حقوقی که توسط موسسه وکیل تلفنی برای خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین ارائه می شود به دلیل آن است تا هموطنان عزیز از کیفیت کار مطمئن شوند و در هنگام نیاز به انجام امور حقوقی حتی اگر  شبانه روزی باشد به سمت گروههای مدعی مشاوره مناسب و متقلب کشیده نشوند. البته دریافت پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در موسسه وکیل تلفنی مانند مراجعه حضوری از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود را از وکلا و مشاورین موسسه بپرسید و در بسیاری موارد می توانید  یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه انجام دهید. مشاور حقوقی در هر زمان و مکان آماده ارائه خدمات می باشد. استفاده از مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور  پیشگیری  کنید.  همچنین هزینه هایی که برای راهکار آنلاین  حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب است.

"در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان، هزینه های مشاوره را مدیریت می کنید"

 

آیا می توان با نماد اعتماد به حسن انجام کار وکیل تلفنی پی برد؟

 

online legal advice with guarantee

مشاوره حقوقی 24 ساعته با کیفت تضمین شده

 

نماد اعتماد موسسه وکیل تلفنی یکی از مواردی است که گواهی حسن انجام خدمات حقوقی توسط تیم حرفه ای وکیل تلفنی را نشان می دهد. کافی است شما نیاز به راهنمایی یک  وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و یا  استفاده از خدمات  وکیل الکترونیکی  داشته باشید،به راحتی  و در کوتاهترین زمان این امکان برای شما فراهم می شود تا با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل  شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد را در اختیار داشته باشید. خدمات ارائه شده توسط  وکیل تلفنی تمام  وقت  موسسه وکیل تلفنی شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند؛ شاید در مواردی نارضایتی از خدمات انجام شده برای مخاطب و مشتری به وجود بیاید؛ موسسه آمادگی گزارش تخلف یا پذیرش دلایل نارضایتی مشتری را فراهم آورده است و این دلیل دیگری بر انتخاب خدمات حرفه ای این موسسه نسبت به دیگر رقبا می باشد.

دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی تخصصی از خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است که توصیه می شود حتماً برای دریافت راهنمایی مناسب به آن مراجعه کنید.

 

online legal Advice

خدمات حقوقی تلفنی و آنلاین تضمین شده و 24 ساعته

 

موسسه وکیل تلفنی برای رفع اینگونه ابهامات اقدام به استخدام وکلای دادگستری متعدد و با تجربه در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، امورثبتی، قانون کار، و مسایل روابط کار، مالیاتی، تامین اجتماعی، استارتاپ ها نموده است که هرکاربری می تواند به قید فوریت با وکیل متخصص مشاوره حقوقی تخصصی اکتساب نمایند و موسسه وکیل تلفنی این اطمینان صد در صد  را به کاربران می دهد که تمامی مشاوره حقوقی وکیل تلفنی، تخصصی و این مشاوره حقوقی با چاشنی تجریه چندین ساله بوده و دراین زمینه به جرات می توان گفت نمونه اینگونه خدمات مشاوره حقوقی را در ایران نمی توان یافت کرد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

حل مشکلات کارآموزان وکالت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی