موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

تجدید نظر در دعاوی ثبتی و ملکی

تجدید نظر در دعوای ثبتی ملکی

در همه ی دعاوی که در دادگاه ها مطرح می شود مهلت تجدید نظر خواهی به طرفین داده می شود، فلذا در دعوای ثبتی - ملکی هم این فرجه وجود دارد؛ در دعاوی ثبتی- ملکی اگر کسی سند رسمی نداشته باشد، باید برای اثبات مالکیت خود دلیل و مدرک ارائه دهد تا مورد استماع از طرف دادگاه باشد؛ نکته قابل توجه این است که در دعاوی ثبتی ممکن است خواهان ابطال سند رسمی، خواهانِ ابطال اجرائیه ی ثبتی، ابطال عملیات ثبتی، ابطال نظریه هیئت اختلاف اداره ی ثبت، افراز ملک، ابطال سند مالکیت معارض و ... هم باشد، درکل جای نگرانی نیست؛ چراکه شما با مطالعه مطالب این صفحه خواهید دانست که چطور در دعاوی ثبتی - ملکی خود تجدید نظر نمایید.

 

توصیه یکی از وکلای خانم درخصوص دعاوی رایج ملکی - ثبتی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"گاهی به دلیل غایب بودن یکی از طرفین دعوا در جلسات دادرسی و صادر شدن رأی غیابی، اگر یکی از طرفین دعوا به رأی صادره که به ضرر وی بوده اعتراض داشته باشد، می تواند در مهلت بیست روزه که دادگاه برای اعتراض  مهلت گذاشته، دادخواست تجدید نظر خود را تقدیم دادگاه تجدید نظر کند؛ اما ممکن است مشکل شما تجدید نظر در این خصوص نباشد و در زمینه دیگری از دعوای ثبتی و ملکی دچار مشکل شده باشید؛ بنابراین تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً به صفحه تماس تلفنی به وکیل متخصص منتقل گردید"

 

 

ارکان تجدید نظر خواهی

 

Revisioning concept

تجدید نظر آنلاین و فوری در ملک مورد نظر

 

کسانی که می توانند دادخواست تجدید نظر خواهی ارائه دهند، عبارتند از: «طرفین دعوا یا وکلا و نمایندگان قانونی آنها مثلِ ولی، قیم، وصی محکوم علیه یا مدیر شرکت محکوم علیه که صاحب امضای مجاز باشد».

دادخواست تجدید نظر خواهی باید در مهلت مقرر بیست روزه به دفتر صادر کننده رأی یا دفتر شعبه ی اول دادگاه تجدید نظر و یا به دفتر بازداشتگاهی که در آنجا توقیف است داده شود.

اگر یکی از طرفین به دلیل عذر موجه در دادگاه حاضر نبوده و رأی غیابی صادر شده باشد، از مهلت تجدید نظر هم گذشته باشد، می تواند دادخواست تجدیدنظر خواهی خارج از مهلت مقرر را به دادگاه تقدیم کند.

ماده337 در این خصوص ابراز می دارد: "هر وقت، کسانی که حق تجدید نظر خواهی دارند قبل از انقضای مهلت آن، ورشکسته، فوت یا محجور شوند؛ مهلت جدیدی اقرار خواهد شد و به این صورت است که از تاریخ ابلاغ حکم یا قرار در مورد ورشکسته به مدیر تصفیه در مورد محجور به قیم، در صورت فوت به وراث یا قائم مقام یا نماینده ی قانونی وراث ارجاء می شود"

موسسه ی سایت وکیل تلفنی، با گنجاندن مطالب حقوقی مفید در سایت بنا دارد، به کسانی که سوالات حقوقی متفاوت دارند کمک کند تا با مطالعه ی این مطالب پاسخ سوالات خود را بیابند؛ وکلای آنلاین ملکی- حقوقی سایت وکیل تلفنی به صورت شبانه روز در سایت حضور دارند و می توانند به صورت آنلاین و تلفنی ارائه ی خدمت کنند.

 

نحوه ی تقدیم دادخواست تجدید نظر