موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

تجدید نظر در دعاوی ثبتی و ملکی

تجدید نظر در دعوای ثبتی ملکی

در همه ی دعاوی که در دادگاه ها مطرح می شود مهلت تجدید نظر خواهی به طرفین داده می شود، فلذا در دعوای ثبتی - ملکی هم این فرجه وجود دارد؛ در دعاوی ثبتی- ملکی اگر کسی سند رسمی نداشته باشد، باید برای اثبات مالکیت خود دلیل و مدرک ارائه دهد تا مورد استماع از طرف دادگاه باشد؛ نکته قابل توجه این است که در دعاوی ثبتی ممکن است خواهان ابطال سند رسمی، خواهانِ ابطال اجرائیه ی ثبتی، ابطال عملیات ثبتی، ابطال نظریه هیئت اختلاف اداره ی ثبت، افراز ملک، ابطال سند مالکیت معارض و ... هم باشد، درکل جای نگرانی نیست؛ چراکه شما با مطالعه مطالب این صفحه خواهید دانست که چطور در دعاوی ثبتی - ملکی خود تجدید نظر نمایید.

 

توصیه یکی از وکلای خانم درخصوص دعاوی رایج ملکی - ثبتی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"گاهی به دلیل غایب بودن یکی از طرفین دعوا در جلسات دادرسی و صادر شدن رأی غیابی، اگر یکی از طرفین دعوا به رأی صادره که به ضرر وی بوده اعتراض داشته باشد، می تواند در مهلت بیست روزه که دادگاه برای اعتراض  مهلت گذاشته، دادخواست تجدید نظر خود را تقدیم دادگاه تجدید نظر کند؛ اما ممکن است مشکل شما تجدید نظر در این خصوص نباشد و در زمینه دیگری از دعوای ثبتی و ملکی دچار مشکل شده باشید؛ بنابراین تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً به صفحه تماس تلفنی به وکیل متخصص منتقل گردید"

 

 

ارکان تجدید نظر خواهی

 

Revisioning concept

تجدید نظر آنلاین و فوری در ملک مورد نظر

 

کسانی که می توانند دادخواست تجدید نظر خواهی ارائه دهند، عبارتند از: «طرفین دعوا یا وکلا و نمایندگان قانونی آنها مثلِ ولی، قیم، وصی محکوم علیه یا مدیر شرکت محکوم علیه که صاحب امضای مجاز باشد».

دادخواست تجدید نظر خواهی باید در مهلت مقرر بیست روزه به دفتر صادر کننده رأی یا دفتر شعبه ی اول دادگاه تجدید نظر و یا به دفتر بازداشتگاهی که در آنجا توقیف است داده شود.

اگر یکی از طرفین به دلیل عذر موجه در دادگاه حاضر نبوده و رأی غیابی صادر شده باشد، از مهلت تجدید نظر هم گذشته باشد، می تواند دادخواست تجدیدنظر خواهی خارج از مهلت مقرر را به دادگاه تقدیم کند.

ماده337 در این خصوص ابراز می دارد: "هر وقت، کسانی که حق تجدید نظر خواهی دارند قبل از انقضای مهلت آن، ورشکسته، فوت یا محجور شوند؛ مهلت جدیدی اقرار خواهد شد و به این صورت است که از تاریخ ابلاغ حکم یا قرار در مورد ورشکسته به مدیر تصفیه در مورد محجور به قیم، در صورت فوت به وراث یا قائم مقام یا نماینده ی قانونی وراث ارجاء می شود"

موسسه ی سایت وکیل تلفنی، با گنجاندن مطالب حقوقی مفید در سایت بنا دارد، به کسانی که سوالات حقوقی متفاوت دارند کمک کند تا با مطالعه ی این مطالب پاسخ سوالات خود را بیابند؛ وکلای آنلاین ملکی- حقوقی سایت وکیل تلفنی به صورت شبانه روز در سایت حضور دارند و می توانند به صورت آنلاین و تلفنی ارائه ی خدمت کنند.

 

نحوه ی تقدیم دادخواست تجدید نظر

 

way to give up the revisioning petition

اورژانس تجدید نظر آنلاین و تضمینی 24 ساعته

 

نکته: مرجع تجدید نظر آرای دادگاه های عمومی و انقلاب هر حوزه ای، دادگاه تجدید نظر مرکز همان استان می باشد.

 

باید مشخصات دادخواست دهنده کامل نوشته شود، چون اگر معلوم نباشد و ناقص نوشته شود باید قبل از یایان مهلت، اصلاح شود؛ وگرنه از طرف دادگاه رد می شود.

ماده ی346: «ریاست دفتر دادگاه بدوی ظرف دو روز از تاریخ وصول دادخواست و ضمائم آن یا پس از رفع نقص، یک نسخه از دادخواست و پیوست های آن را برای طرف دعوا می فرستد که ظرف ده روز از تاریخ ابلاغ پاسخ دهد، پس از انقضای مهلت یاد شده اعم از این که پاسخی رسیده یا نرسیده باشد، پرونده را به مرجع تجدید نظر می فرستد».

اگر نیاز به کسی دارید که در مورد مراحل تجدید نظر شما را یاری کند، بهتر است با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید تا از طریق آنلاین به طور رایگان و یا تلفنی و ارزان در اسرع وقت جزئیات را بپرسید، از پیچ و خم های مراحل تجدید نظر آگاه شوید، وکلای آگاه ما با دادن مشاوره عالی شما را یاری خواهند کرد.

 

آیا می توان سند رسمی را باطل کرد؟