موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

حادثه ناشي از كار

مشاوره حقوقي حادثه ناشي از كار

حادثه ناشي از كار يكي از جرايمي هست كه براي كارگران در حين كار حادث ميگردد كه غالب حادثه ناشي از كار در كارهاي ساختمان و تاسيسات كارخانه اي و توليدي اتفاق ميافتد كه بعد از حدوث اين جرم كارگران و كارفايان چه تكاليفي دارند؟ و اصلا چرا بايد براي اين موضوع زيان ديده بايد به دادسرا براي مطالبه ديه ناشي كار مراجعه نمايند؟ بعد از حادثه ناشي از كار براي كارگر، كارفرما بايد بلافاصله مراتب را  طي گزارش حادثه كار با مشخصات دقيق مصدوم به اداره كار محل كارگاهي حادثه ناشي از كار اتفاق افتاد، اعلام نمايند. اداره كار مراتب را به بازرس و يا كارشناس همان اداره ارجاع داده و كارشناسي يا بازرس اداره كار به  محل حادثه مراجعه و مراتب را  بازيد و از صحنه حادثه و چگونگي حادثه ناشي از كار صورت جلسه كارشناسي يا بازرسي تنظيم مينمايد و در  نهايت بازرس مربوطه اداره كار يا همان كارشناس ضمن اعلام گزارش تفصيلي، علل و تقصير و مسبب حادثه را در گزارش قيد مي كند .

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

تكاليف كارگر مصدوم حادثه ناشي از كار بعد از حادثه 

كارگر بايد به اداره كار مراجعه نمايند و از برگه نظريه كارشناسي حادثه ناشي از كار  كپي تهيه و يك نسخه را به مراكز درماني جهت معافيت هزينه دارو و درمان تحويل نمايند و يك نسخه ديگر را  به  سازمان تامين اجتماعي تحويل تا دستمزد ايامي كه در مرخصي بودهف را از سازمان مذكور مطالبه نمايند.

 

what should a worker be up to after work injuries

تكلیف كارگر مصدوم شده از حادثه ناشی از کار 

 

غالب ساختمانها، شركتها ساختماني، شركتهاي راه و ساختماني، كارخانجات داري بيمه مسوليت مدني مي باشند و كار اين نوع بيمه پوشش و پرداخت ديه موضوع حادثه ناشي از كار مي باشد؛ چنانچه كارگاه يا شركتي كه حادثه ناشي از كار در ان اتفاق افتاد داري بيمه مسوليت مدني بوده كارگر بايد گزارش حادثه را  از كارفرما و تصوير بيمه نامه مسوليت مدني را به همراه گزارش اداره كار تحويل شركت بيمه نمايند ان شركت نسبت به پرداخت ديه موضوع حادثه ناشي از كار اقدام مي نمايند.

 

نكته ديگر در خصوص حادثه ناشي از كار 

در صورتي كه كارگاه يا شركتي كه در ان مشغول به كار بوده ايد فاقد بيمه نامه حادثه ناشي از كار بوده بايد به دادسرا مراجعه نماييد و در دادسرا عليه كارفرما اعلام جرم حادثه ناشي از كار مطرح نماييد؛ دادسرا چند اقدام در اين خصوص انجام مي دهد در بدو امر از كارفرما مي خواهد ديه حادثه از ناشي از كار را به صورت توافقي و سازي به شما پرداخت نمايند و در صورت عدم حصول سازش مراتب را به اداره كار اعلام تا كارشناس اداره كار حادثه ناشي از كار را بررسي نمايند كه مقصر اين حادثه ناشي از كار چه كسي بوده است و همزمان كارگر يا مصدوم را به پزشكي قانوني معرفي تا ميزان صدمات را به دادسرا اعلام نمايند و از سازمان تامين اجتماعي يك استعلام در خصوص ميزان كاركرد كارگر در آن شركت يا كارگاه مي نمايد، داير بر اينكه ايا رابطه كارگري و كارفرمايي بين كارفرما و مصدوم بوده است يا خير؟ در غالب موارد چنانچه كارگران روزمزد براي ايشان حادثه ناشي از كار حادث گردد كارفرمايان در دفاع از خودشان منكر هرگونه رابطه كارگري با مصدوم در خصوص حادثه ناشي از كار مي گردند؛ لذا دادسرا براي تكميل پرونده و احراز موضوع حادثه ناشي از كار بين مصدوم و كارفرما در مرحله تحقيقات مقدماتي لاين فرايند استعلام را  انجام مي دهد.

در صورت حصول شرايط براي تفهيم اتهام كارفرما و احراز رابطه كارگري و كارفرمايي بين مصدوم حادثه ناشي از كار و كارفرما و اعلام تقصير كارشناس داير بر اينكه در اين حادثه ناشي از كار كارفرما مقصر بوده و جوابيه پزشكي قانوني نيز دلالت بر صدمات وارده طبق گزارش بازرس اداره  كار داشته باشد، دادسرا كارفرما را  جهت تفهيم اتهام حادثه ناشي از كار  به  دادسرا احضار مي كند و به تفهيم اتهام و صدور فرامین كيفري متناسب به صدمات ناشي از حادثه كار پرونده را با قرار جلب دادرسي به دادگاه كيفري براي صدور حكم و پرداخت ديه مصدوم حادثه ناشي از كار ارسال مي كند.

 

چند پيشنهاد وكيل تلفني براي كارفرمايان گرامي درخصوص بيمه مسوليت مدني و استخدام كارگر

 

supposes to the companies before hiring employees

پیشنهادات ناب حقوقی به شرکت ها قبل از استخدام کارگران

 

 • حتماً قبل از  بيمه مسوليت مدني ساختمان يا كارگاه، شركت نبايد مستخدم يا كارگر غير از تبعه ايران داشته باشيد؛ چرا كه بيمه مسوليت مدني صرفاً زماني ديه حادثه ناشي از كار را  پرداخت مي كند كه كارگر مصدوم حادثه ناشي از كار تابعيت ايران را  داشته باشد.

 

 • اگر كارگر شما تابعيت دولت ايران را نداشته باشد قبل از بيمه مسوليت مدني از كارگر بخواهيد كه با مراجعه به  فرمانداري و استانداري مركز استان محل كارگاه يا شركت نسبت به اخذ پروانه كار اقدام نمايند و در اين صورت كه اين مدارك را  كارگر مصدوم حادثه ناشي از كار داشته باشد به بيمه مسوليت مدني پرداخت ديه ان را  انجام مي دهد.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک

 

 

مشاوره حقوقی کیفری
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره حقوقی 24 ساعته
مشاوره حقوقی در زمینه تمامی مشکلات خانوادگی
بهترین مشاوره حقوقی ایران در زمینه ارث و میراث

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. حادثه ناشی از کار معمولا در کارهای ساختمانی یا تولیدی یا راهسازی و ... اتفاق می افتد بدینصورت که کارگر بدون توجه به مقررات ایمنی که از سوی واحد H.C.C اعلام می شود به کار مشغول بوده و دچار حادثه می شود. اکثر واحدهای بزرگ کارگاه خود را بیمه مسئولیت می کنند تا در چنین موارد بیمه پوشش دهد و در صورت عدم بیمه نمودن کارگاه. کارگر باید به بیمارستان و پزشکی قانونی مراجعه و سپس برای دریافت دیه طرح شکایت نماید. دادسرا پرونده را تکمیل و برای صدور رای به دادگاه ارسال می کند. مقام دادسرا تفهیم اتهام حادثه ناشی از کار که معمولا عدم رعایت نظامات دولتی و صدمه غیر عمدنی بدنی هست را به با لاترین مقام موسسه یا شرکت یا رییس کارگاه تفهیم می کند. و نهایتا جزا ی نقدی در حق دولت و پرداخت بیمه در حق مصدوم رای می دهد.
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام با توجه به این تکلیف مهم کارفرما در خصوص حوادث کار و اینکه کارفرما باید کارگر را فورا پس از وقوع حادثه به بیمارستان برساند وکارها ی بستری ودرمان کارگر را انجام دهد وظرف مدت سه روز اداری به شعبه ی صندوق تامین اجتماعی محل اطلاع دهد، به نظر می رسد استنکاف کارفرما از این عمل مهم می تواند منشأ شکایت کارگر در اداره کار از باب تخلف کارفرما و نیز شکایت کیفری یا حقوقی از باب مسئولیت مدنی و ترک فعل باشد. با تشکر
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
با سلام خدمت مخاطبان گرامی.اگر هر جادثه ای در محیط کار برای شما اتفاق افتاد در اولین فرصت می بایست اگر مشاوره وکیل و کارشناسان حقوقی بهره بگیرید و به شخصه خودتان کاری را انجام ندهید و قبل هر اقدام در این حوزه با وکلا مشاوره بگیرید.چرا که بحث های حفوقی عمدتا تخصصی بوده و نیاز به مشاوره دارد و در اولین اقدام باید به پزشکی قانونی مراجعه کنید اگر کارگاهی که کار می کند نامه بدهند به پزشکی قانونی که عالی است والا سریعا مراجعه کنید و و بعد از ان طرح شکایت کنید و بقیه مراحل را با مشاوره پیش ببرید.موفق باشید.مسیح اقاداودی
سلام و عرض ادب خسته نباشید میگم به تمام هکاران پرتلاش وکیل تلفنی. خواستم از اخلاق خوب و پیگیری و احساس مسئولیتی که وکلا و مشاورین شپا دارند تشکر کنم. واقعا احساس کردم یک دوست یا یکی از اقوامم پیگیر پرونده من است. هرساعتی که تماس گرفتم و تقاضای مشاوره داشتم به سرعت تماس برقرار شد. براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم
سلام و احترام سپاس از وکیل محترم نکات بسیار خوبی رو توضیح دادن تجربه ی من از وکیل تلفنی به مشاوره ی حقوقی که گرفتم برمیگرده وکیل محترم علاوه بر تسلط و تخصص در امور مربوط به پروندم بسیار متین و خوش اخلاق بودن تعرفه هاتونم واقعا خوب و برای همه قابل پرداخت هست واقعا دلسوزانه ام راهنمایی کردن از مشاوره خوبتون سپاسگزارم .در مورد مطلبی که ارائه کردین با اینکه آشنایی با علم حقوق دارم محتواهاتون بسیار با کیفیت و خدا قوت میگم به همه ی عزیزانی که در تولید محتوا زحمت میکشن قدردان زحمات شبانه روزیتون هستیم ❤
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی در غالب ساختمانها، شركتها ساختماني، شركتهاي راه و ساختماني، كارخانجات داري بيمه مسوليت مدني مي باشند و كار اين نوع بيمه پوشش و پرداخت ديه موضوع حادثه ناشي از كار مي باشد؛ چنانچه كارگاه يا شركتي كه حادثه ناشي از كار در ان اتفاق افتاد داري بيمه مسوليت مدني بوده كارگر بايد گزارش حادثه را از كارفرما و تصوير بيمه نامه مسوليت مدني را به همراه گزارش اداره كار تحويل شركت بيمه نمايند ان شركت نسبت به پرداخت ديه موضوع حادثه ناشي از كار اقدام مي نمايند. اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم و اعضای فعال سایت‌ وکیل تلفنی،یکی از موضوعاتی که موجب طرح‌پرونده در مراجع قضایی می گردد آسیب و صدمه بدنی ناشی از کار میباشد که بر حسب بیمه بودن و یا نبودن فرد آسیب دیده اقدامات متفاوتی باید صورت پذیرد.کاربران گرامی میتوانند قبل از هر اقدامی با ارتباط گرفتن با وکیل متخصص واخذ مشاوره از ایشان اقدامات شایسته جهت احقاق حق خود انجام‌دهد،وکلای متخصص وکیل تلفنی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات‌ حقوفی کاربران عزیز میباشند،با احترام_فاطمه سلیمانی
وقتی کارگری در حین انجام کار دچار حادثه میشود حالا یا به دلیل بی احتیاطی خودویا کار فرما، به هر حال هزینه ی در مان وی بر عهده ی کار فرما هست و زمان استراحت هم باید بیمه ی وی رد شود منتها بعضی از کار فرمایان کوتاهی می کنند و حتی بیمه ی این کارگر رو رد نمی کند در اینجا کارگر واقعا نمی داند درد دل خود را به کی بگد موسسه ی سایت وکیل تلفنی مانند یک وکیل همراه عمل می کند و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز داشته باشید می توانید به راحتی تنها بایک تماس با یکی از متخصصان کار و کارگر مشاوره کنید تا راهکار و نحوه ی شکایت از کار فرما را به شما نشان دهند در تنظیم شکایت نامه کمک بگیرید.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
من یه جوشکار م تو یه انبار کار میکردم هر روز موقع نهار کارفرما برام نهار میورد روز جمعه بود که نهار نیورد دست کسی برام مرغ آورد گفت بزار تو منقل کباب کنه بخوره اونجا هم چوب هست هم منقل بزرگ چهار پایه داره بعدش،خواستم روشن کنم زغال با بنزین سوختم کارگاه نه بیمه داره نه مجوز پروانه کسب

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی