موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کیفری آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

همواره پرونده‌های مختلفی در دادگاه ها تشکیل می شود که هر کدام از آن‌ها در حوزه حقوقی خاصی قرار دارد؛ برای پیروزی در هر کدام از این پرونده‌ ها، بهترین کار استفاده از وکیل متخصص در حوزه حقوقی مربوط به آن ها می باشد، مسائلی همچون، خیانت در امانت، قتل ، کلاهبرداری، دیه، ضرب و شتم، آدم ربایی و ... از جمله پرونده هایی هستند که در دادگاه ها تشکیل می شوند و برای حل مشکلاتی که در حوزه این پرونده ها ایجاد می شود باید به یک وکیل کیفری مراجعه شود؛ وکیل کیفری در گذشته تنها به صورت حضوری وجود داشته است و افراد برای مراجعه به چنین افرادی باید به دفتر آن ها می رفتند و از آن ها وقت مشاوره و وکالت دریافت می‌کردند؛ اما امروزه با توجه به گسترش فناوری های نوین و ارتباطات اینترنتی، وکیل آنلاین کیفری هم وجود دارد که افراد می توانند برای حل مشکلات کیفری خودشان به صورت آنلاین به او مراجعه کنند؛ از این رو، قصد داریم تا در ادامه این مطلب نحوه دریافت خدمات حقوقی ارزان، فوری و حتی رایگان از وکیل کیفری آنلاین را برای شما شرح دهیم؛ البته قبل از آن به شما توصیه می کنیم که به هیچ وجه ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

بریده از سخنان بانوی وکیل ما در خصوص جایگزین شدن حبس با پابند الکترونیکی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل آنلاین کیفری کیست و چه خدمات کیفری را ارائه می دهد؟

 

services of online crime lawyer and concept

مشاوره کیفری با وکیل دادگستری 24 ساعته آنلاین و در دسترس

 

وکالت در پرونده های کیفری به خودی خود جزو سخت ترین و حساس ترین کارها در  مسائل حقوقی شناخته می شود؛ وکیل آنلاین کیفری شرایطش سخت‌ تر هم است، چرا که باید با موکلش به صورت غیر حضوری و آنلاین ارتباط برقرار کند. وکیل کیفری باید بتواند شکایت نامه های کیفری را به خوبی تنظیم کند و پرونده مربوط به آن شکایت ها را هم به خوبی پیش ببرد؛ این وکیل باید توانایی این را داشته باشد که یا برائت موکل خودش را از جرم اثبات کند و یا اینکه مجرم شناخته شدن یک شخص را با استفاده از قوانین حقوقی به اثبات برساند.

طبیعتاً تنها شخصی می‌تواند چنین پرونده هایی را به خوبی مدیریت کند که تجربه بالایی داشته باشد و در زمینه کاری خودش دانش لازم را نیز برای گرفته باشد. دقت داشته باشید در بستر اینترنت شاید خیلی ها ادعای این را داشته باشند که وکیل آنلاین کیفری باشند، اما تخصص و تجربه ندارند. بهتر است در این راه از مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی کیفری مجموعه وکیل تلفنی استفاده کنید و با اعتماد و اطمینان کار خودتان را پیش ببرید.

                         

مشاوره فوری با وکیل آنلاین کیفری چه مزایایی دارد؟

 

 

 1. مشاوره با وکیل آنلاین کیفری به صورت 24 ساعته و شبانه روزی می باشد.

 

 1. وکیل آنلاین کیفری نسبت به وکیل حضوری ارزان ‌تر است.

 

 1. استفاده از وکیل آنلاین باعث می شود در زمان خودتان صرفه جویی کنید.

 

 1. در انتخاب وکیل آنلاین کیفری، گزینه های زیادی پیش روی شما است در حالی که در انتخاب وکیل حضوری چنین شرایطی برقرار نمی باشد.

 

 1. در هنگام انتخاب وکیل آنلاین با چند کلیک کردن شما می توانید میزان متخصص بودن وکیل مد نظرتان را از طریق رزومه آن مطلع شوید.

 

 1. همه افرادی که به عنوان وکیل کیفری در مجموعه ما به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند، همگی به صورت تخصصی در این زمینه سال‌ها کار کردند و تجربه بسیار زیادی دارند

 

 1. در مجموعه ما نحوه ارتباط گرفتن با وکیل به انتخاب خود شما می باشد

 

آیا امکان اعطای وکالت آنلاین به وکیل آنلاین کیفری نیز وجود دارد؟

 

Hiring online criminal lawyer circumstances

مشاوره حقوقی آنلاین کیفری به صورت کاملاً فوری در تمامی زمینه های حقوقی کیفری نادر و رایج

 

شاید هنوز هم برای خیلی از شما اعطای وکالت آنلاین به وکیل آنلاین کیفری مبهم باشد و نتوانسته باشید آن را هضم کنید. باید خدمتتان عرض کنم که این امکان وجود دارد؛ اما اینکه به چه شکلی این کار انجام شود بسیار مهم است ...

 • شما نمی‌توانید در بستر فضای مجازی به هرکسی برای اعطای وکالت آنلاین اعتماد کنید. بسیاری از افرادی که در این فضا ادعای وکیل آنلاین کیفری بودن دارند صرفاً شیادان و کلاهبرداران هستند که به دنبال گرفتن پول و ارائه ندادن خدمات به شما هستند. در چنین شرایطی صرفاً برای اعتماد بیشتر بهتر است از مجموعه های معتبر اینترنتی برای وکالت آنلاین کمک بگیرید. از جمله این مجموعه ها می توانیم، مجموعه وکیل تلفنی را به شما معرفی کنیم که نسبت به مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته اقدام می کند؛ در مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر مشاوره حقوقی کیفری، پرسش و پاسخ فوری حقوقی هم انجام می‌شود که شما می‌توانید سوالاتتان را از این طریق بپرسید و جواب آنها را دریافت کنید؛ در مجموع اگر از مجموعه های معتبر مثل وکیل تلفنی درخواست مشاوره حقوقی داشته باشید، اعطای وکالت آنلاین امکان پذیر است اما اگر به سراغ هر فرد غیر قابل اعتماد بروید این کار تنها برای شما زیان دارد.

 

بررسی آنلاین و فوری پرونده توسط وکیل کیفری آنلاین چگونه صورت می ‌گیرد؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

بررسی آنلاین و فوری پرونده ها توسط وکیل آنلاین کیفری به شیوه های مختلفی در مجموعه ما انجام می شود؛ شما می توانید در وب سایت وکیل تلفنی ثبت نام کرده و پرونده حقوقی خودتان را در سایت آپلود کنید و به این ترتیب پرونده شما در اختیار مشاوره حقوقی مجموعه ما قرار می گیرد و پس از بررسی پرونده ، نتیجه بررسی های خودش را به شما اعلام می کند. راه دیگری هم که برای ارتباط گرفتن با وکیل آنلاین کیفری در مجموع هم وجود دارد استفاده از پیام رسان واتساپ می باشد. شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته از وکیل تخصصی کیفری ما در فضای واتس آپ مشاوره بگیرید و پرونده حقوقی خودتان را هم از همان طریق برای او ارسال نمایید؛ انتخاب هر کدام از این شیوه ها بر عهده خود شما است و ما تمامی بسترهای لازم را برای ارتباط گرفتن به شیوه های متنوع برای شما در نظر گرفته ایم. مطمئن باشید از مشاوره با وکلای ما هیچ گاه پشیمان نخواهید شد.

 

آیا امکان مشاوره رایگان با وکیل کیفری آنلاین نیز وجود دارد؟

 

Free legal advice with online lawyer

چت آنلاین و رایگان با وکیل کیفری 24 ساعته در دسترس

 

شاید برایتان غیر قابل باور باشد اما در مجموعه ما شما می توانید حتی از مشاوره حقوقی رایگان هم استفاده کنید، حق دارید تعجب کنید که چگونه وکیل آنلاین کیفری در مجموعه ما رایگان است؛ البته باید دقت داشته باشید که این رایگان بودن محدودیت هایی هم طبیعتاً دارد. در شیوه رایگان شما تنها کافیست است در مجموعه ما ثبت نام کنید و دارای پنل کاربری شوید. پس از اینکه پنل کاربری در اختیار شما قرار گرفت می توانید نسبت به طرح سوالات حقوقی خودتان بپردازید.

برای پاسخ دادن به پرسش های شما وجهی دریافت نمی شود؛ اما اگر بخواهید به صورت تخصصی بر روی پرونده شما کار شود طبیعتاً با توجه به اینکه زمان و علم بیشتری می طلبد هزینه‌بر خواهد بود و باید مبلغ آن را پرداخت کنید. البته تا جای امکان در مجموعه ما سعی شده تا هزینه کمتری از کاربران دریافت شود و در مقابل بیشتر رضایت آن ها جلب شود. سند این حرف ما هم پرونده های قبلی است که توسط مجموعه ماه به پایان رسیده و برخی از آن ها در بخش قوه قضاییه مجموعه عدل ایران قابل مشاهده می باشد.

 

 

بررسی فوری و 24 ساعته سامانه ابلاغ زندانیان

ارائه خدمات ثبتی ارزان و 24 ساعته به خانواده زندانیان

کارآگاه خصوص تضمینی برای کشف جرم

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته برای زندانیان گرامی

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث در ایام حبس

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض خسته نباشید خدمن وکلای محترم و تیم مدیریتی قوی و مردمی موسسه وکیل تلفنی . موضوعات مطروحه از جانب شما دقیقا منطبق با نیاز جامعه بوده و با توجه به اینکه به صورت روزانه و متنوع و متعدد منتشر میشوند می تواند خیلی خیلی زیاد به مردم کمک کند به خصوص در این اوضاع اشفته اقتصادی و وجود بیماری منحوس کرونا . تشکر از تمامی عزیزان زحمتکش .
باسلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم و همکاران گرامی در سایت وکیل تلفنی، با توجه به کثرت پرونده های مطروحه در دادگاه ها و نیاز به صرف وقت و هزینه مداوم جهت پیگیری و کسب نتیجه،در پایان ممکن است دلخواه افراد نباشد تاسیس موسساتی جهت ارائه خدمات مشاوره‌ای و در صورت لزوم اعلام وکالت از سوی فرد خواهان یاشاکی جهت تسریع روند رسیدگی و خصوصاً کسب نتیجه مطلوب ضروری است. چرا که متاسفانه افراد به علت عدم آگاهی از قوانین و رویه قضایی ازعهده اثبات ادعا و یا حتی دفاع در قبال دعاوی مطروحه برنیامده و علیرغم صرف وقت و هزینه زیاد در پایان، دادنامه صادره به ضرر ایشان صادر خواهد شد وکیل تلفنی با همکاری وکلای متخصص و با تجربه به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات حقوقی به کاربران عزیز می باشد. باحترام_فاطمه سلیمانی
در سایت وکیل تلفنی وکلا به صورت انلاین کار می کنند ونیاز به همکاری موکل خود دارند تا موفق تر عمل کنند یعنی باید موکل همه ی پرونده ها یا ابلاغیه ها یا کلا هر مشکلی داشته باشد از سیر تا پیاز شرح دهد تا وکیل بتواند درست عمل کند وکلا ی سایت در سراسر کشور به راحتی می توانند با شما همکاری کنند تا در پیش رفت پرونده ی حقوقی به نفع شما عمل شود پس زمانی که با وکیل تلفنی تماس می گیریم حتما باید جزئیات پرونده را شرح دهیم
سلام.یکی از امتیازات موسسه حقوقی وکیل تلفنی سرعت و امنیت کامل در به ثمر رساندن پروژه های حقوقی محوله است. در حوزه های مختلف حقوقی خانواده قرارداد کیفری و.... امروزه با توجه به گسترش قرارداد های ملکی، پیچیدگی و حجم بالای مالی آن نیاز است تنظیم قراردادها و طرح دعاوی مربوط توسط وکلای متخصص امور ملکی صورت گیرد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی مفتخر است با بهره گیری از بهترین و مجربترین وکلای حقوقی در زمینه کلییه دعاوی حقوقی و تجارتی اعم از چک ، سفته و امور شرکت ها مطمئن ترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را ارائه نماید.
با سلام واحترام ؛ آنچه مسلم است بنابر تجربه ی کاری بنده و آنچه از وکلای دوست و همکار شنیده میشود این است که وکیل میتواند در جریان تحقیقات نقش عمده را بازی کند و قدرت خود را نمایان سازد در اینجا وکیل باید کلیه شهودی که به نفع موکلش شهادت میدهد در دادگاه حاضر کند و با کمال دقت و مهارت در سوالاتی که از شهود شاکی یا نماینده دادستان میشود دخالت کند و آنها را مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار دهد این سوالات باید از روی کمال مهارت و احتیاط باشد بعضی از شهود را با طرح چند سوال زیرکانه میتوان به آسانی وادار کرد که به نفع متهم شهادت بدهند ولی عده ای دیگر از شهود هستند که از سوالات وکیل سو استفاده میکنند و هرچه بیشتر بر سنگینی بار اتهام میافزایند بنابر این دخالت وکیل و سوالات او باید تاحدودی باشد که تناقض گفته های شاهد را با گفته های قبلی خود با گفته های سایر شهود به اثبات برساند و یا با ارائه اسناد و مدارک مفید سو نیت و غرض ورزی شاهد را ثابت کند لذا توصیه اکید به عنوان برادر کوچکتان قبل از هر اقدام قانونی از وکلای خوب وکیل تلفنی مشورت بگیرید امیدوارم سلامت و سر زنده باشید ممنون از سایت خوبتون
با سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان، دعاوی متعدد کیفری، نیاز به اخذ مشاوره ی دقیق و تخصصی دارد که موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن این شرایط و استفاده از وکلای مجرب و متخصص در جهت رفع مشکلات مردم و راهنمایی و مشاوره با آنان راه اندازی گردیده است. امید است در این راه ثابت قدم و پیروز باشند.
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
با سلام وخسته نباشید شما نمی‌توانید در بستر فضای مجازی به هرکسی برای اعطای وکالت آنلاین اعتماد کنید. بسیاری از افرادی که در این فضا ادعای وکیل آنلاین کیفری بودن دارند صرفاً شیادان و کلاهبرداران هستند که به دنبال گرفتن پول و ارائه ندادن خدمات به شما هستند. در چنین شرایطی صرفاً برای اعتماد بیشتر بهتر است از مجموعه های معتبر اینترنتی برای وکالت آنلاین کمک بگیرید. از جمله این مجموعه ها می توانیم، مجموعه وکیل تلفنی را به شما معرفی کنیم که نسبت به مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته اقدام می کنید .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
ضمن عرض سلام و خسته نباشید و خداقوت به کادر موسسه خوب و پاسخگو وکیل تلفنی. خواستم از سطح مشاوره هایی که در طول مدت رسیدگی بخ پرونده ام در مراجع قضایی از وکلا و متخصصین شمادریافت کردم، اعلام رضایت کنم. واقعا از ابتدای امر که برای من ابلاغیه اومد، منو راهنمایی و همراهی کردند و بسیار دلسوزانه قدم به قدم در کنار من بودند و تمام ساعات شبانه روز حتی در ساعات استراحتشان نیز تماس های مرا بی پاسخ نگذاشتند. براتون در ادامه مسیر آرزوی بهترین هارو دارم چرا که شما باعث شده اید ارزش و اهمیت دریافت مشاوره پیش از وقوع مشکل و در مراحل بعدی جهت تسریع در روند پرونده برای تمام مردم مشخص شود.
سلام سودابه هستم از زاهدان . قبلا با یک پسری آشنا شده بودم و قصدم ازدواج بود . اوایل مشکلی نبود تا اینکه اون پسر ازم رابطه جنسی خواست و من قبول نکردم و اون شروع کرد تهدید کردن که به خانوادت می گم که با من دوست بودی .خانواده منم مذهبی و حساس اگر می فهمیدن بدون شک میکشتنم .از شدت ترس اصلا خواب نداشتم. چندکیلویی لاغر شدم . نمی تونستم درس بخونم و حال خوبی نداشتم. یه روز دیگه نتونستم تحمل کنم و به خواهرم گفتم اونم آدرس سایت وکیل تلفنی را بهم داد و من با یکی از وکلای کیفری این موسسه به صورت آنلاین صحبت کردم چون اصلا شرایط صحبت تلفنی نداشتم و راهنماییم کردن که مشکلم را برطرف کنم خدا خیرتان بده که منو از دست اون پسر و کابوس های هر شبم نجات دادین بعد از چند وقت دوباره تونستم خواب راحتی داشته باشم
اگه شما از طریق واتساپ با یک وکیل کیفری ارتباط داشته باشید، می تونید شماره وکیلو سیو کنین بعداً هم هر وقت خواستید ازش مشاوره بگیرید، هم میشه چت کرد، هم میشه ویس داد، تماس واتساپی و تصویری هم می کنن؛ جالبش اینجاست که توی هر زمینه کیفری که بگی وکیل آنلاین دارن، ار روابط نامشروع و خیانت گرفته تا قتل و انواع مزاحمت اینستاگرامی و تلفنی ...

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی