موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲۹:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

شكواييه ضرب و جرع عمدي

نمونه شكواييه ضرب و جرح عمدي

شکواییه ضرب و جرح عمدی هنگامی نگارش می گردد که یک فرد به صورت عمدی و ظالمانه مورد ضرب و جرح با آلت های مختلف، قرار می گیرد؛ همانطور که مشخص است این شکواییه برای ستاندن حق از مشتکی علیه نگارش می شود؛ حال با ما همراه باشید تا با کامل ترین نمونه این شکواییه مواجه شده و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص این شکواییه را بررسی نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

حکم قضایی ضرب و جرح

 

the trial law for beatings

متن شکایت نامه ضرب و شتم در سال 1400

 

انسان موجودی اجتماعی است و در تعامل با افراد دیگر زندگی می کند؛ از این رو بدیهی است که تعاملات با افراد امکان ایجاد جر و بحث و برخی مشکلات اجتماعی را به وجود آورد.

در مواردی مشکلات فی ما بین به ضرب و جرح و دعوا ختم می شود؛ در این مواقع اولین کار فرد مضروب تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی جهت احقاق حقوق خود خواهد بود. هر فردی در طول شبانه روز در داخل منزل، محل کار و در محیط بیرون ممکن است در معرض دعوا و کتک کاری قرار گیرد؛ مهمترین کار در این مواقع تماس با وکیل در اسرع وقت و دریافت خدمات مشاوره حقوقی است.

موسسه وکیل تلفنی با عرضه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی به موکلان در هر ساعت از شبانه روز در دسترس شما قرار دارد. بدین ترتیب با اخذ خدمات مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی ضرب و جرح می توانید در اسرع وقت از حق خود دفاع کنید.

 

توجه:  وکیل آنلاین دیه ضرب و جرح ارزان و تضمینی به شما در تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی کمک نموده و بهترین راه را به شما نشان می دهد.

 

چگونه از کسی که کتک خورده ایم دیه بگیریم؟

بسیاری از افراد از حق و حقوق خود در مواقع دعوا و کتک کاری که منجر به وارد آمدن آسیب به آنها شود بی اطلاع هستند.

در زندگی زناشویی برخی افراد ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز مورد ضرب و جرح از سوی همسر خود قرار گیرند؛ همچنین در دعواهای بیرون از منزل و یا دعواهای خانوادگی امکان آسیب دیدن افراد وجود دارد.

در بسیاری موارد افراد از حق خود گذشته و آن را نادیده می گیرند؛ در این موارد با تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی می توان طرف مقابل را به سزای اعمال خود رساند.

نکته: ضرب به آسیب وارد شده بر بدن فرد که موجب آثاری مانند کبودی، خونمردگی و تورم شود گفته می شود حال اگر این آسیب با خونریزی همراه باشد، جرح نامیده می شود؛ هر کدام از این موارد دارای مجازات متفاوتی از قصاص، دیه، حبس و شلاق هستند.

برای راهنمایی در خصوص مشکل حقوقی پیش آمده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی بهره مند شوید. وکیل آنلاین دیه ضرب و جرح شما را در اخذ دیه فوری ضرب و جرح و تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی راهنمایی و کمک می کند.

 

کاربرد شکواییه ضرب و جرح عمدی در گرفتن دیه چیست؟

 

usage of Beatings complaint

نمونه اصلی شکواییه ضرب و جرح

 

برای ارائه دادخواست به دادگاه و شکایت علیه کسی که به شما آسیب وارد نموده است اولین و مهمترین کار تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی است.

با ارائه شکواییه به دادستان در واقع درخواست شکایت خود را مطرح نموده و تقاضای رسیدگی می کنید. وکیل دیه ضرب و جرح آنلاین و تضمینی با اشراف کامل بر موضوع به شما راهنمایی های لازم را می دهد. دقت داشته باشید که در موارد ضرب و جرح سرعت عمل و اقدام به موقع اهمیت بالایی دارد. از این رو در صورت گذشت زمان و عدم اقدام، علاوه بر از بین رفتن آثار ضرب و جرح، ضارب می تواند آن را انکار نماید.

موسسه وکیل تلفنی در راستای احقاق حقوق هموطنان و عرضه خدمات مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته اقدام به راه اندازی سایت وکیل تلفنی نموده است؛ برای دریافت خدمات، تنها کافی است که با شماره های ویژه ای که در صفحه تماس تلفنی با وکیل وجود دارد، تماس گرفته و مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

 

چگونه شکواییه ضرب و جرح بنویسیم؟ و از چه کسی می توان در نگارش آن کمک گرفت؟

تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد؛ برای ثبت دعوی حقوقی و یا کیفری نیاز به ثبت دادخواست و شکواییه است و از طرفی تنظیم شکواییه در دفاتر خدمات قضایی انجام می گیرد.

با این حال برای تسریع در کار می توان خود اقدام به تنظیم شکواییه نمود؛ فرم شکواییه ضرب و جرح عمدی فرم مخصوصی دارد که در آن مشخصات شاکی، متشاکی، ادله وقوع جرم، زمان و مکان آن درج می شود.

خدمات مشاوره حقوقی وکیل تلفنی با تنظیم شکواییه آنلاین دیه ضرب و جرح ارزان و تضمینی توسط وکلای مجرب و متخصص به شما در طرح شکایت نامه و اخذ دیه کمک می کند.

 

نگارش آنلاین شکواییه ضرب و جرح تضمینی و ۲۴ ساعته در وکیل تلفنی

 

online Beeating complaint

آموزش نوشتن شکواییه ضرب و جرح

 

موسسه وکیل تلفنی با راه اندازی اورژانس ضرب و جرح ۲۴ ساعته در تمام ساعات شبانه روز در دسترس شما قرار دارد. برای تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی می توانید در سایت به طور رایگان ثبت نام نموده و تقاضای خدمات مشاوره حقوقی داشته باشید.

 

نکات ضروری و حیاتی در نگارش شکواییه ضرب و جرح

در تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی توجه به برخی نکات الزامی است و عدم رعایت این موارد به تاخیر در طرح شکایت منجر می شود؛ این موارد به شرح زیر اند:

 1. تنظیم شکواییه در فرم های مخصوص، ذکر نام و نام خانوادگی شاکی و متشاکی، محل و زمان وقوع جرم، ارائه ادله لازم، مشخصات و آدرس شاکی و متشاکی باید درج شود.

 2. شکواییه خطاب به دادستان تنظیم و به دادسرا تحویل شود.

 3. تنظیم به موقع شکواییه در موارد ضرب و جرح الزامی است. جهت نگارش شکواییه ضرب و جرح غیر عمدی و عمدی با وکلای موسسه تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از چگونگی تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی، مجازات ضرب و جرح و سایر موارد حقوقی به بخش پرسش و پاسخ فوری حقوقی موسسه وکیل تلفنی مراجعه کنید.

 

Hit and injury complaint sample

نمونه شکواییه ضرب و شتم

 

 

نگارش شکواییه سرقت

جرم مزاحمت در تلگرام، اینستاگرام و ...

نگارش شکواییه قتل غیر عمد

نگارش فوری شکواییه عدم تحویل طفل

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، در زندگی هر یک از ما ممکن است مشکلاتی بروز نماید که باید از پیش برای آن راه حل اندیشید و چاره جویی نمود تا در بزنگاه های خطرناک بتوانیم تصمیم درستی را اتخاذ نمائیم . تصور کنید زمانی را که در مکانی خلوت و بی سرو صدا به سر می برید و ناگهان چند نفر زور گیر به شما حمله ور میشوند یا اینکه در نیمه شب بین زن و شوهری مشاجره رخ می دهد و مرد همسر خویش را با ضرب و شتم مضروب می سازد یا مثال آن ، در چنین مواقعی چاره کار چیست؟ آیا باید صبر کنیم تا درد های ما التیام یابد تا بعد از آن به محکمه عادلانه مراجعه کنیم؟ یا با سازش و گفت و گو مساله را حل نمائیم ؟ اگر قصد شکایت داشته باشیم اولین اقدام ممکن چیست؟ به کدام نهاد باید مراجعه نمائیم؟ جهت پاسخ به این پرسش و تمام پرسش های دیگر بهترین راه حل استفاده از وکلای موسسه وکیل تلفنی می باشد تا بتوانند در مراحل سخت و دشوار که قدرت تصمیم گیری نداریم ما را یاری کنند . تنظیم شکوائیه مناسب جهت احقاق حق خود در زمانی که دچار ضرب و جرح شده ایم بسیار مهم و حیاتی می باشد . اگر ما بتوانیم در چنین مواقعی متن ماسبی برای شکایت تنظیم نمائیم و برای تعیین دیه جهت آسیب های وارده به پزشکی قانونی مراجعه نمائیم این امکان وجود دارد که بتوتنیم حق خود را به طور کامل استیفا کنیم پس بهتر است با تماس با این موسسه خیال خود را از هر جهت راحت نمائیم. محمد صادق تیغ نورد
با سلام شکواییه ضرب و جرح عمدی هنگامی نگارش می گردد که یک فرد به صورت عمدی و ظالمانه مورد ضرب و جرح با آلت های مختلف، قرار می گیرد؛ همانطور که مشخص است این شکواییه برای ستاندن حق از مشتکی علیه نگارش می شود؛ حال با ما همراه باشید تا با کامل ترین نمونه این شکواییه مواجه شده و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص این شکواییه را بررسی نماییم.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی