موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

شكواييه ضرب و جرع عمدي

نمونه شكواييه ضرب و جرح عمدي

شکواییه ضرب و جرح عمدی هنگامی نگارش می گردد که یک فرد به صورت عمدی و ظالمانه مورد ضرب و جرح با آلت های مختلف، قرار می گیرد؛ همانطور که مشخص است این شکواییه برای ستاندن حق از مشتکی علیه نگارش می شود؛ حال با ما همراه باشید تا با کامل ترین نمونه این شکواییه مواجه شده و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص این شکواییه را بررسی نماییم.

 

سخنان بانوی وکیل در خصوص اهمیت نگارش صحیح اورق حقوقی از قبیل دادخواست

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

complaint note of hit and injuries

شکواییه آنلاین ضرب و جرح تضمین و 24 ساعته

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که متوجه شدیم، اولین قدمی که پس از مورد ضرب و جرح قرار گرفتن وجود دارد، نگارش شکواییه این عمل است؛ نه اینکه با انجام اعمال خودسرانه ای از قبیل جمع کردن آدم و غیره که ریسک های حقوقی را بالاتر می برد؛ این را فراموش نکنید که انتقامی که قانون قادر به گرفتن آن است، بسیار سهمگین تر از اقدامات شما برای انتقام خواهد بود؛ فلذا از اقدامات خود سرانه بپرهیزید و برای نگارش شکواییه دست به قلم شوید؛ اما این را نیز باید در نظر گرفت که تسلط شما بر زبان نوشتاری محاکم، به چه میزان است؛ چراکه این شواییه باید طوری تنظیم گردد که صدای دادخواهی شما از روی کاغذ برخواسته و به گوش محاکم برسد؛ در غیر این صورت نمی توان انتظار زیادی از شکواییه داشت؛ اما به کل جای نگرانی نیست، چراکه امروزه وکلای آنلاین ضرب و جرح ما به صورت 24 ساعته آماده اند تا علاوه بر ارائه خدمات مشاوره حقوقی ضرب و جرح، نگارش شکواییه آن را نیز به صورت 24 ساعته و تضمینی برای شما عزیزان انجام دهند؛ البته همانطور که گفته شد، این امکان نیز وجود دارد که وکیل خودتان باشید و شکواییه ضرب و جرح را خودتان نگارش نمایید، اما توصیه می شود که حتماً از راهنمایی وکلای ما در نگارش شکواییه های خود کمک بگیرید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

حکم قضایی ضرب و جرح

 

the trial law for beatings

متن شکایت نامه ضرب و شتم در سال 1400

 

انسان موجودی اجتماعی است و در تعامل با افراد دیگر زندگی می کند؛ از این رو بدیهی است که تعاملات با افراد امکان ایجاد جر و بحث و برخی مشکلات اجتماعی را به وجود آورد.

در مواردی مشکلات فی ما بین به ضرب و جرح و دعوا ختم می شود؛ در این مواقع اولین کار فرد مضروب تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی جهت احقاق حقوق خود خواهد بود. هر فردی در طول شبانه روز در داخل منزل، محل کار و در محیط بیرون ممکن است در معرض دعوا و کتک کاری قرار گیرد؛ مهمترین کار در این مواقع تماس با وکیل در اسرع وقت و دریافت خدمات مشاوره حقوقی است.

موسسه وکیل تلفنی با عرضه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی به موکلان در هر ساعت از شبانه روز در دسترس شما قرار دارد. بدین ترتیب با اخذ خدمات مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی ضرب و جرح می توانید در اسرع وقت از حق خود دفاع کنید.

 

توجه:  وکیل آنلاین دیه ضرب و جرح ارزان و تضمینی به شما در تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی کمک نموده و بهترین راه را به شما نشان می دهد.

 

چگونه از کسی که کتک خورده ایم دیه بگیریم؟

بسیاری از افراد از حق و حقوق خود در مواقع دعوا و کتک کاری که منجر به وارد آمدن آسیب به آنها شود بی اطلاع هستند.

در زندگی زناشویی برخی افراد ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز مورد ضرب و جرح از سوی همسر خود قرار گیرند؛ همچنین در دعواهای بیرون از منزل و یا دعواهای خانوادگی امکان آسیب دیدن افراد وجود دارد.

در بسیاری موارد افراد از حق خود گذشته و آن را نادیده می گیرند؛ در این موارد با تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی می توان طرف مقابل را به سزای اعمال خود رساند.

نکته: ضرب به آسیب وارد شده بر بدن فرد که موجب آثاری مانند کبودی، خونمردگی و تورم شود گفته می شود حال اگر این آسیب با خونریزی همراه باشد، جرح نامیده می شود؛ هر کدام از این موارد دارای مجازات متفاوتی از قصاص، دیه، حبس و شلاق هستند.

برای راهنمایی در خصوص مشکل حقوقی پیش آمده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی بهره مند شوید. وکیل آنلاین دیه ضرب و جرح شما را در اخذ دیه فوری ضرب و جرح و تنظیم شکواییه ضرب و جرح عمدی راهنمایی و کمک می کند.

 

کاربرد شکواییه ضرب و جرح عمدی در گرفتن دیه چیست؟