موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سند شورایی در خرید ملک

مشاوره حقوقی سند شورایی در خرید ملک

 

نقل و انتقال ملک، جدا از مسائل مالی آن چالش های حقوقی خاصی را به دنبال دارد؛ نوع سندی که برای املاک و اراضی در نظر گرفته می شود، بر پیچیده شدن روابط حقوقی نیز تاثیر دارد؛ یکی از انواع این سند ها، سند شورایی است که مشکلات حقوقی زیادی را به خود اختصاص می دهد؛ سند شورایی یک نوع مدرک برای تعیین مالکیت املاک دورافتاده است که خرید آن‌ها بدون مشاوره حقوقی  دردسرساز خواهد بود. در این مقاله با این نوع از سند آشنا می‌شوید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

منظور از سند شورایی چیست؟

سند شورایی به یک برگه یا یک قولنامه اشاره دارد که تمام اطلاعات مندرج در آن به امضای گروهی از افراد محلی رسیده باشد. در عین حال، رئیس شورای محلی نیز باید آن را امضا، مهر و تایید کند. این سند با توجه به ماهیت آن، نمی‌تواند به عنوان یک سند قطعی و رسمی به حساب آید. بنابراین چنانچه زمین یا ملک شما از چنین سندی برخوردار باشد، نشان می‌دهد که صرفا توسط شورای همان محله به رسمیت شناخته می‌شود. اما ابهاماتی در مناسب بودن کاربری آن سند و ارتباط آن با ملک مورد نظر وجود خواهد داشت.

 

سندهای شورایی معمولا در روستاها و شهرهای کوچک و دارای شورای محلی یافت می‌شوند. چنین سندهایی در شهرهای کوچک و دورافتاده ممکن است به تایید شورای اسلامی آنجا هم رسیده باشند. در عین حال، هر ملکی که سند آن شورایی باشد، مورد تایید کارشناسی سازمان اتحادیه املاک، شهرداری و سایر مراجع مربوطه نیست و در آینده با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد. بنابراین اگر زمینی را بخرید که کاربری آن درست تعیین نشده باشد، هنگام ارتقای آن به سند قطعی دچار مشکل خواهید شد. این دسته از سندها معمولا برای ویلاهای موجود در شمال کشور صادر می‌شوند، البته در مناطق روستایی و دورافتاده نیز متداول هستند.

 

 

مشکلات رایج خرید ملک با سند شورایی

خرید املاک با سندهای شورایی در مواقعی می‌تواند دردسرساز شود که در اینجا به چند مورد از این دردسرها اشاره خواهیم کرد. اولا اوقافی بودن ملک در سندهای شورایی ثبت نمی‌شود. به همین دلیل، قبل از انجام معامله باید نسبت به استعلام اوقافی بودن یا نبودن ملک مورد نظر از اداره اوقاف یا دهیاری اقدام کنید.

 

همچنین در سندهای شورایی به نوع کاربری املاک نیز اشاره‌ای نمی‌شود. به عنوان مثال، شما با هدف ساخت و ساز نسبت به خرید یک زمین بزرگ با سند شورایی اقدام می‌نمایید. پس از خرید و بدون مجوز ساخت شروع به ساخت و ساز در این زمین می‌کنید یا برای کسب مجوز به شهرداری مراجعه خواهید کرد. اما متوجه می‌شوید که کاربری زمین شما در واقع کشاورزی است و اجازه ساخت و ساز مسکونی را در آن نخواهید داشت. از چنین مشکلی می‌توان با یک استعلام ساده قبل از خرید زمین شورایی جلوگیری نمود.

 

همچنین ارتباط قطعی بین سند و ملک فروخته شده حتما باید به صورت شفاف مشخص گردد. زیرا گاهی سندهایی ارائه می‌شوند که به ازای آن‌ها ملکی وجود ندارد یا مربوط به ملک دیگری است و خریدار را دچار دردسرهای فراوانی می‌کند. همچنین برخی املاک به صورت ارثی فروخته می‌شوند، در حالی که وضعیت ورثه مشخص نیست و خریدار دچار مشکل می‌شود.

 

 

 

 

 

سند شورایی املاک چه تفاوتی با یک سند عادی املاک دارد؟ 

شباهت این دو با توجه به ماده 1286 قانون مدنی، در این است که هر دوی این اسناد جزو سند غیر رسمی محسوب می شوند؛ اما از آنجایی که سند شورایی می بایست به تایید رئیس شورای محل وقوع ملک برسد، می توان گفت نسبت به سند عادی یا همان قولنامه از ارزش بالاتری برخوردار است.

 

دلیل امر فوق به مهر و امضای اعضا شورا وابسته است که این افراد جزو کارمندان رسمی دولت محسوب می شوند و امضای آنها به سند اعتبار خاصی می بخشد؛ نمی توان گفت که این سند تنها قول و قراری بسته شده میان خریدار و فروشنده است و تنها اعتبار سند قولنامه ای و عادی را دارد.

 

وکیل متخصص به امور شورایی می تواند این گونه اسناد را به خوبی تشخیص داده و با بررسی صحت مهر و امضا و تایید شورا آن را از سند عادی تمیز دهد.

   

 

سند شورایی چقدر اعتبار دارد و آیا خریدن یک ملک شورایی ریسک محسوب می شود؟

همانطور که گفته شد، سند شورایی با داشتن مهر و امضا رئیس شورای محل، نسبت به سند عادی از اعتبار بالاتری برخوردار است؛ اما معایب اسناد شورایی هم غیر قابل انکار است و لازم است که با مشاوره حقوقی و همراهی وکیل متخصص سند شورایی به معامله درباره این گونه اسناد پرداخت. 

 

خرید ملک با سند شورایی ریسک مخصوص به خود را دارد، این گونه اسناد ویژگی هایی دارند که با کمک گرفتن از وکیل دعاوی شورایی می توان بهتر آنها را شناخت و از هدر رفتن سرمایه جلوگیری کرد.

 

 

 

legal advice for buying council property

 

 

در چه شرایطی برای یک ملک سند شورایی صادر می گردد

در صورتی که یک ملک مراحل قانونی را جهت ثبت اسناد طی نکرده باشد و در مراجعی مانند سازمان اتحادیه املاک و شهرداری به تایید نهایی نرسیده باشد، می توان با کمک سند شورایی آن را معامله کرد.

 

 اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که حکم سند شورایی مانند سند عادی است و در واقع قولنامه ای است که به تایید شورای اسلامی محل نیز رسیده است، اما همچنان نمی توان آن را سند رسمی محسوب کرد. 

درباره تبدیل شدن سند شورایی به سند عادی نگرانی وجود ندارد، چون این سند خود نوعی سند عادی است، اما می توان در آینده با صرف هزینه هایی سند شورایی را به سند رسمی تبدیل کرد. 

 

 

مراحل تبدیل سند شورایی به سند رسمی

در زمان خرید املاک شورایی باید به یک سری از نکات توجه کرد. زیرا گهگاه وقفی بودن ملک در سند آن درج نمی‌شود و این امر می‌تواند مشکلاتی را برای خریدار در هنگام درخواست سند رسمی به وجود آورد. معمولا کاربری املاک نیز در سندهای شورایی ذکر نمی‌شود، پس استعلام تعیین کاربری از ادارات مربوطه قبل از خرید ملک ضروری خواهد بود. نقشه GIS زمین‌ها در دهیاری‌های هر منطقه موجود است. بررسی این نقشه می‌تواند کاربری زمین ملک مورد نظر را برای شما مسجل کند.

 

از سوی دیگر، هر خریدار یا مالک ملک شورایی با این سوال روبه‌رو است که آیا چنین سندهایی را می‌توان به سند رسمی و تک‌برگ تبدلی نمود یا خیر. پاسخ به این سوال مثبت است و قابلیت تبدیل سندهای شورایی به سند رسمی وجود خواهد داشت. برای پیگیری چنین اقدامی باید مراحل زیر را دنبال کنید.

 

 • ارائه درخواست تبدیل سند رسمی به اداره ثبت‌اسناد.
 • ارائه اسناد هویتی خریدار و فروشنده به اداره ثبت‌اسناد در صورت خرید ملک.
 • ارائه سند شورایی و دارای مهر شورا یا دهیاری محل.

 

پس از ارائه این اسناد به شهرداری، کارشناسان به محل ملک مراجعه خواهند کرد و تمامی موارد را مطابقت خواهند داد. اگر سند شما مشکلی نداشته باشد، نسبت به ارائه سند رسمی به شما اقدام خواهد شد.

 

 

 

 

evaluation of a council voucher for a property

 

 

 

هشدارهای خریدن یک ملک با سند شورایی

همانطور که گفته شد خرید و فروش با سند شورایی شفاف نبوده، و نیاز است تا از یک شخص کاردان در این زمینه راهکار جویی شود؛ از این رو چه کسی را می توان جز وکیلی انتخاب کرد که هم ارزان می گیرد و هم راهکار هایی تضمینی را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد؟

 

 

درخواست مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک

 

 

هشداراول: فراموش نکنید که تفاوت سند شورایی با بقیه اسناد، آنست که درباره کاربری زمین ابهاماتی وجود دارد؛ زیرا در این گونه اسناد نوع کاربری زمین مشخص نمی شود و این می تواند در آینده مشکلاتی را برای افراد به وجود بیاورد؛ چه بسا افراد در زمین زراعی بدون اطلاع ساختمان مسکونی بسازند که در این صورت ضمن تخریب کردن بنا محکوم به پرداخت جریمه نیز می شوند. 

 

هشدار دوم: از حتماً ارتباط قطعی بین سند و ملک فروخته شده را مشخص کنید؛ گاهی سندی امضا می شود که به ازای آن ملکی وجود ندارد و یا اینکه ملک جزو اموال ارثیه، یا توقیفی و یا مال موقوفه است که خریدار را به دردسر خواهد انداخت؛ بنابراین دست از پرسیدن سوال های تخصصی از افراد غیر متخصص بردارید و به جای بازی کردن با سرنوشت ملکتان با وکیل متخصص املاک ما تماس بگیرید؛ به دنبال توضیحات بیشتر نیز نباشید، چراکه ما برای تمامی خدمات حقوقی خود ضمانت کیفیت و قیمت را برقرار ساخته ایم؛ اما خالی از لطف نیست که از بعضی از مزایای این مشاوره مطلع شوید ...

 

 

 

 

 

alerts about buying a property with a council voucher

 

 

مشاوره حقوقی در خصوص خرید یک ملک با سند شورایی چه مزیتی دارد؟ 

مشاوره حقوقی اسناد شورایی به شما کمک می کند که از اصالت ملک و سند اطلاع کافی را به دست آورید؛ لازم است که شما قبل از انجام معامله به دفاتر املاکی که در محل وجود دارد مراجعه کنید و از افراد مطلع و بومی درباره ملک پرس و جو نمایید. 

 

وکیل سند شورایی با استعلام از مراجع قانونی کاربری ملک را مشخص خواهد کرد و شما با آگاهی از نوع ملکی که قصد خرید آن را دارید سند را امضا می کنید؛ بررسی سند، اعتبار آن و مطالعه جزئیات آن برای وکلای متخصص اسناد و املاک ما موردی سهل است؛ چراکه این عزیزان، گلچینی از برترین وکلا در سطح کشور هستند.

 

 

از چه کسی می توان در خصوص مشکلات و دعاوی سند شورایی کمک گرفت؟ 

سایت بزرگ وکیل تلفنی با داشتن وکلای مجرب و کارکشته در زمینه دعاوی سند شورایی می تواند خدمات مورد نیاز شما را ارائه نماید؛ اورژانس 24 ساعته دعاوی شورایی به خوبی می تواند سند قولنامه ای و سند شورایی را تفکیک نماید و با اخد هزینه ای ناچیز به شما کمک کند که معامله امنی را انجام دهید.

ممکن است شما با عدم رجوع به کارشناس وارد معاملاتی شده باشید که خسارت های مالی برای شما به بار آورده باشد، در این صورت تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی برای احقاق حق در اختیار شما می باشد و با مشاوره حقوقی سند شورایی در خرید ملک به شما کمک می کند، اصول حقوقی را در نقل و انتقال املاک به خوبی رعایت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

 

council conflicts lawyer concept

 

 

راه های دریافت مشاوره حقوقی سند شورایی

قبل از خرید املاک و زمین‌های بدون سند رسمی باید بسیار محتاط عمل کرد، زیرا قوانین متفاوتی بر انواع سندهای مختلف ازجمله شورایی جاری و مرتب هستند. یک مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات پیش‌بینی‌نشده جلوگیری کند. همچنین برای کسانی که امکان دسترسی به فضای آنلاین ندارند نیز مشاوره حقوقی تلفنی میسر خواهد بود. افراد به صورت حضوری نیز می‌توانند به دفاتر حقوقی فعال در حوزه املاک مراجعه و درباره سندهای شورایی اطلاعات کسب کنند. به طور کلی یک مشاوره حقوقی با افراد آگاه و دارای تجربه در این زمینه، بسیار راهگشا و مفید خواهد بود.

توصیه ما این است که در زمینه خرید ملک‌های بدون سند رسمی هرگز بی‌گدار به آب نزنید. بنابراین قبل از خریدن چنین ملک‌هایی همیشه باید اقداماتی احتیاطی نظیر مشاوره حقوقی و استعلام از سازمان‌های مربوطه در دستور کار شما قرار بگیرد.

 

 

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی
نگارش انواع دادخواست
مشاوره حقوقی الزام به تنظیم سند
مشاوره حقوقی ملکی
درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

خدایا به وکلا قدرتی بخش تا حقیقت را قربانی مصلحت نکنند خدایا به قضات بصیرتی ده تا وکیل را در موازات خویش ببینند نه در مقابل خویش خدایا به شایعه‌پراکنان درآمدهای افسانه‌ای وکلا بینایی ده تا واقعیت را ببینند و از گفتار خویش شرمنده شوند... مطلبتون بسیار عالی و قوی و کاربردی و سودمند بود موفق باشید
بسیار عالی تفاوت اسناد بیان شده و از عوامل موسسه خوب و وزین وکیل تلفنی کمال تشکر و قدردانی رو دارم
سلام بسیار سودمند و کاربردی بود تشکر و خسته نباشید.
سلام و عرض ادب و احترام خدمت کلیه همکاران محترم وکیل تلفنی مطالب و مقالات موجود در سایت بسیار مفید و پرکاربرد است و با مطالعه آنها هر فرد نسبت به حقوق خویش آگاهی بیشتری پیدا خواهد کرد. من از طریق خواهرم با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای یک پرونده خانوادگی از خدمات مشاوره ای مجموعه وکیل تلفنی استفاده کردم. کلیه مشاوره ها به موقع و بسیار دلسوزانه انجام شد و در هر ساعتی از روز و یا حتی شب که تقاضای مشاوره داشتم به سرعت با من تماس گرفتند و باحوصله و دقت هرچه تمام تر پاسخگوی تمام سوالاتم بودند. از مدیریت مدسسه و تیم جوان و با انگیزه وکیل تلفتی بسیار متشکرم. موفق باشید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام خوبی سایت وکیل تلفنی میدونین چیه،؟ اینه ‌هر موضوع رو به وکیل تخصصیش ارجاع میدن و این یعنی نهایت قدرت، وکلا و مشاورین حقوقیتون هم یکی از یکی بهترن، هم باسواد و خوش بیان، من تاالان در مورد موضوعات ملکی، نگارش قرارداد و پرونده خانواده با موسسه ارتباط گرفتم که هر دفعه واقعا راهنمایی های خوبی شدم. چند بار هم برام لایحه دفاع نوشتین که خیلی خوب بود. چند بار هم گفتین ‌که واسه فلان جلسه نیاز به لایحه نیست و صرفا تلفنی راهنماییم کردین که در جلسه دادگاه چه اتفاقی میفته و قاضی چه سوالاتی از من میپرسه و من چی باید پاسخ بدم.
در خرید ملک معمولا اسنادی معتبر هستند که یا ثبت اسناد ثبت شده اند ویا توسط بنگاه دار یا شورا تنظیم شده اند برای اینکه بدانیم سند شورایی اعتبار دارد یا نه حتما باید از مشاور متخصص این حوزه کمک بگیریم وبرای اینکه زود تر به نتیجه برسیم می توانیم از مشاوران حقوقی املاک سایت وکیل تلفنی، که تنها بایک تماس و هزینه ی کمتر راهنمایی و یاری بخواهیم.
با سلام خدمت کاربران عزیز.انچه که گفتنی بود در مطالب موسسه منعکس است و سند شورایی را به خوبی تعریف نموده و مطالب مرتبط آن را تشریح کرده است.قبل از هر اقدامی در مورد خرید یا فروش حتما از سند بازدید بعمل اورید و سند ملک را بررسی نمایید چرا که بعدا در پروسه خرید و با فروش ممکن است با مشکلات عدیده ای مواجه شوید و دردسر هایی برایتان ایجاد گردد که سال ها وقت شما را در دادگستری بگیرد پس ابتدای امر سند یک ملک بازرسی شود از طریق شهرداری و ادارات ثبت و سپس با مشورت از وکیل معامله نمایید.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
دوستان در خصوص برخی املاک که از ابتدا بدون سند بوده اند یعنی مثلا یک مجتمع که هیچ یک از واحد هایش سند ندارند یا همه اسناد شورایین ابتدا باید با بررسی متخصص متوجه شوید دقیقا دلیل این سند نداشتن چیست بعد اقدام کنید به طرفیت سازمان مذکور که اسناد رو نگه داشته که میتواند بسته به کیس شهرداری یا جهاد کشاورزی یا ... باشد اقامه دعوی کنید
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی