موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

نمونه لایحه دفاعیه نفقه

نمونه لایحه دفاعیه نفقه

در مورد اینکه یک لایحه چیست و چه معنایی دارد، می توان بیان داشت که لایحه در شرایط حقوقی مختلف، جایگاه ها و عملکرد های مختلفی را به خود می گیرد؛ اما آن چیزی که به کل در میان تمامی لایحه های حقوقی مشابه می نماید، این است که تمامی لوایح حقوقی برای محاکم و شخصیت های آنها بسیار مهم بوده و این شخصیت های حقوقی اهمیت بالایی به لایحه و امور مربوط به آن، می دهند. از این رو نگارش یک لایحه، آنهم برای نفقه، می تواند در روال کاری شما تأثیر شگرفی داشته باشد؛ حال با ما همراه باشید تا با طرز نگارش یک لایحه نفقه و نمونه این لایحه آشنا گردیم.

 

توصیات یکی از بانوان وکیل ما در خصوص امورات رایج نفقه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد؛ لایحه نفقه برای مواردی همچون اعتراض به نظر کارشناس نفقه و در خصوص اعتراض به رأی نفقه نگارش می گردد؛  اما نباید این مورد را فراموش کرد که هر لایحه ای، بسته به کیفیتی که نگارش شده است می تواند تأثیر گذار باشد؛ لذا برای نگارش یک لایحه دفاعیه نفقه با ضمانت کیفیت، اختصاصی و مرتبط به موضوع شما که هزینه نگارش آن نیز کاملاً به صرفه است، تصویرک زیر را لمس نمایید تا به وکیل متخصص در نگارش لوایح، متصل گردید و امر نگارش فوراً آغاز گردد؛ البته می توانید وکیل خودتان باشید و لایحه نفقه را خودتان نگارش نمایید و تنها از وکلای ما طرز نوشتن لایحه نفقه را متناسب با شرایط خودتان بیاموزید

 

telephone legal advice button

 

نمونه یک لایحه دفاعیه نفقه

 

alimony bill

لایحه دفاعیه نفقه از طرف زوج

 

ریاست محترم شعبه ... شهرستان آمل

با عرض سلام و ادب، احتراماً اینجانبان لیلا نجفی عمران و الهام جاویدانی به وکالت از آقای احمد... در خصوص پرونده به شماره کلاسه ... که وقت رسیدگی آن به تاریخ امروز ساعت 9:30 می باشد در جهت دفاع از حقوق موکل به استحضار می رسانم:

 

ايراد شكلي دعوي در پرونده لایحه نفقه فرزند

 1. رياست محترم دادگاه قانون گذار در ماده 6 قانون حمايت از خانواده حق اقامه دعوي را به كسي داده كه قانون اين حق را براي ايشان پيش بيني نموده، لذا طرح دعوي از سوي خواهان با توجه به دادخواست خواهان محل اشكال مي باشد و خواهان براي طرح دعوي سمتي نداشته، لذا با توجه به ماده 6 قانون حمايت از خانواده و بند 5 ماده 84 قانون ايين دادرسي مدني و ماده 2 قانون مارالذكر صدور رد دعوي خواهان را استدعا دارم.

 2. رياست محترم دادگاه فرزند مشترك بنام ... طبق سند سجلي پيوست پرونده داري 13 سال سن