موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

فريب در ازدواج

فريب در ازدواج

یکی از جرایم علیه بانوان، فریب در ازدواج می باشد که برخی زوجین برای اینکه طرف مقابل خودش را متقاعد به عقد نکاح با خودش نماید، اقدام به فریب طرف مقابلش می کند؛ مثلا، زوج خودش را فردی داری تمکن مالی یا داری تحصیلات عالیه و غیره ...، معرفی نماید و زوجه به اعتبار این موضوع با ایشان ازدواج می نماید؛ این رفتار در قانون برای طرفین ازدواج جرم انگاری شده است؛  برای آگهی بیشتر از موارد قانونی این امر، مجازات آن و اولین قدم بعد از گول خوردن در ازدواج، ویدئوی زیر را تماشا نمایید.

 

فریب خوردن در ازدواج (توصیات بانوی وکیل ما) 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای اطلاع از معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد؛ امروزه بسیاری از افراد (به خصوص در کشور های جهان سومی) که ازدواج را در حکم خریدن زن، می دانند؛ سعی می کنند تا به هر طریقی که شده به شخصی که علاقه دارند، برسند؛ یکی از این روش ها گول زدن (تدلیس یا فریب) یکی از طرفین به انجام ازدواج است؛ شاید در دیدگاه اول این ازدواج ها زیاد پایدار به نظر نرسند؛ اما ما پرونده ایی دیده ایم که فرد مقابل پس از تن دادن به ازدواج، سال ها با فردی که او را با گول زدن بر سر سفره عقد نکاح حاظر نموده بود، زندگی زناشویی را ادامه داد و عذاب کشیده است؛ متأسفانه بیش از 65% این بزه دیدگان قرار را بر فرار ترجیح داده و زندگیشان را ادامه می دهند؛ حال اگر شما فکر می کنید که خواستگار شما حیله گر بوده و قصد گول زدن شما را دارد؛ حتماً با ما تماس بگیرید تا مورد شما بررسی شود؛ البته اگر خدایی ناکرده از این امر آسیب دیده اید نیز می توانید روی کمک وکلای آنلاین خانواده ما، به صورت 24 ساعته حساب باز کنید؛  برای تماس تلفنی با وکلای خانواده ما تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

فریب در ازدواج چیست؟ و چه کسانی ما را در ازدواج با خودشان فریب می دهد؟

 

Deception to marry concept

نگارش آنلاین و 24 ساعته لایحه دفاعیه فریب در ازدواج

 

نداشتن صداقت در ازدواج و مخفی انگاری برخی از مسائل که نیاز به روشن شدن دارند اصطلاحا فریب در ازدواج نام دارد.

دروغ گویی در سابقه بیماری (در صورت علم به آن) و یا سابقه ازدواج در گذشته، میزان تحصیلات، میزان درآمد، دارایی، موارد ظاهری در مورد خود و یا ادعای واهی به داشتن مدرک خاص یا پدر و مادر معروف، از نمونه های فریب در ازدواج است؛ افرادی که دست به این گونه اقدامات می زنند نیت سو از ازدواج دارند.

این افراد با مدعی بودن به داشتن صفاتی دروغین قصد در آسیب رساندن به ما و بهم ریختن آرامش و قوانین زندگی مان را دارند؛ معمولاً پرونده های مربوط به فریب در ازدواج از جانب آقایان صورت می گیرد، اما خانم هایی نیز هستند که با دروغ گویی در مورد ازدواج قبلی خود و یا عدم باکرگی شان و همچنین مسائل رایج دیگر، سبب از میان بردن اعتماد شریک خود گردیده و نقض قانون می کنند.

 

در صورت فریب خوردن و گمراه شدن در ازدواج، چه کنیم؟

فریب در ازدواج از مسائلی است که پس از ازدواج مشخص می گردد؛ خبر خوب اینکه اگر بتوان آن را اثبات کرد می شود به آسانی فسخ نکاح کرد.

 

نکته (مهم): توجه داشته باشید فسخ نکاح، سلسله مراتب روند طلاق را ندارد و راحت تر است.

 

فسخ نکاح نیاز به فوریت دارد؛ یعنی چنانچه طرفین از فریب و ازدواج دروغین آگاه گشتند، باید سریعاً نسبت به انجام آن اقدام کنند؛ مگر اینکه شخص آگاهی به امر فسخ نکاح در صورت فریب خوردگی و یا فوریت در اجرای آن نداشته باشد.

 

بهترین روش های فسخ نکاح پس از فریب در ازدواج:

 • روش اول: شخص ذیحق یا باید با اظهار نامه ای طرف مقابل خود را از مراتب اعمال اراده خود آگاه کند پس از آن با دادخواستی طلب صدور حکم برای تأیید فسخ نکاح کند.

 

 • روش دوم: در روش بعدی، فرد متقاضی به طور مستقیم دادخواست فسخ نکاح با محتوای فریب در ازدواج به دادگاه ارائه دهد و منتظر شروع دعوی باشد تا مراکز قضائی موجبات فسخ را بررسی و حکم صادر کنند.

تذکر: این که کدام روش از روش های فوق بهتر است و کدام روش می تواند برای شما مؤثر تر واقع شود، امریست تخصصی و بهترین گزینه در پیشبرد این دعاوی یاری گرفتن از یک وکیل خوب در جلسه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی است؛ وکیل آنلاین فریب خوردگان در ازدواج با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارد، در مدتی کم بهترین نتیجه را از آن شما خواهد کرد.

 

آیا می توان به بهانه فریب خوردن در ازدواج طلاق گرفت؟

 

حکم قضایی فریب در ازدواج

 

قانون مدنی فریب در ازدواج را باعث آثار و پیامد های حقوقی خاصی می داند؛ تخلف از شرط صحت، در ازدواج خلاف مقررات اسلامی بوده، جرم محسوب شده و مجازات گول زدن طبق قوانین مدنی لحاظ گردیده است.

با توجه به موارد فوق طلاق و فسخ نکاح نیز در صورت تدلیس در ازدواج ممکن و حتی در بعضی موارد شامل خسارت برای شخص خاطی نیز می گردد؛ چرا که مجازات گول زدن خانواده داماد برای ازدواج و همچنین مجازات گول زدن خانواده عروس در مراسم خواستگاری برای اشخاص خاطی با وکیلی تضمینی کاملاً قطعی است.

 

مشاوره حقوقی فریب در ازدواج چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

 • یاری گرفتن از دانش، تخصص و تجربه وکلای خبره برای رفع مشکل فریب خوردگی در ازدواج را اصطلاحاً مشاوره حقوقی فریب در ازدواج می نامند؛ این مشاوره به انواع روش های 24 ساعته ارزان و تضمینی، قابل دریافت است.

 

بررسی آنلاین فریبندگی در ازدواج و رسیدن به ابهامات حقوقی در زمینه فریب در ازدواج و یافتن پاسخ تمام پرسش ها آن هم در حداقل زمان و کاملا فوری از مزایای منحصر به فرد مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین خصوصا در این ایام کروناست. هزینه ی مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکلای مجرب وکیل تلفنی بسیار اندک و مقرون به صرفه است و اخذ این مشاوره آسان و مفید است به طوری که از مسافت های طولانی امکان مشورت و پرسش و پاسخ فوری حقوقی با بهترین وکیل ها در زمینه خانواده فراهم است.

 

چگونه در ازدواج فریب نخوریم؟

 

how to not to get deceived in marriage

وکیل آنلاین و 24 ساعته فریب در ازدواج

 

به دلیل آگاهی اندک برخی از خانواده ها در مورد مسائل خانواده و ازدواج و از طرفی سواستفاده افرادی دیگر از این ناآگاهی، گاه پیش می آید که در جلسه خواستگاری شخص خاطی در مورد بعضی مسائل که پیش تر به آن پرداختیم دروغ می بافد و یا نکاتی مهم (درباره سلامت بدنی و روانی، سابقه خود در مسائل خانواده، حقوقی، درسی و ...) را مخفی نگاه می دارد و یا با سکوت خود مهر تایید به طرز فکر طرف مقابل می زند.

گول زدن خانواده داماد یا گول زدن خانواده عروس برای عده ای مانند آب خوردن است که در بسیاری از موارد تشخیص این امر آسان نیست، خصوصاً که بسیار حرفه ای عمل می کنند و گاهی اوقات شخص ثالثی نیز یارای شخص در این جرم است؛ در چنین مواقعی مشورت و کمک گرفتن از وکیلی که قدرت تشخیص بالا و ارزیابی دقیق دارد، بهترین انتخاب برای بررسی جلسه مذاکره ازدواج آنلاین است.

البته لازم به ذکر است که در بعضی اوقات احساسات و عواطف، منطق شخص را سست و تصمیم گیری را برای او سخت می کند؛ شاید جای سوال باشد که چگونه می توان در چنین مسئله ی حساسی که تمام گفتگوها میان خواستگار و خانواده عروس در زمانی اندک شکل می گیرد و باید در لحظه سخنان و عکس العمل ها را ارزیابی و بررسی کرد، آیا باید از مشاوره بررسی آنلاین فریب خوردگی در ازدواج بهره برد؟

 • وکیل تلفنی این مشکل را برای شما آسان نموده است؛ به طوری که وکیل آنلاین فریب خوردگان در ازدواج، به صورت آنلاین در مراسم خواستگاری حضور خواهد داشت و با نظارت و تعمق دقیق اتفاقات، برخورد ها و گفتگوهای جلسه خواستگاری، بهترین مشاوره را به طرفین ازدواج می دهد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

همه چیز درباره ابرا مهریه

مشکلات صیغه شدن بدون اجازه پدر

مجازات مخفیانه گوش دادن (استراق سمع)

مشاوره حقوقی تدلیس در ازدواج

مشکلات ازدواج یک دختر 19 ساله با یک مرد 71 ساله

مزایای طلاق توافقی فوری

درباره ما

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین