موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

فريب در ازدواج

فريب در ازدواج

یکی از جرایم علیه بانوان، فریب در ازدواج می باشد که برخی زوجین برای اینکه طرف مقابل خودش را متقاعد به عقد نکاح با خودش نماید، اقدام به فریب طرف مقابلش می کند؛ مثلا، زوج خودش را فردی داری تمکن مالی یا داری تحصیلات عالیه و غیره ...، معرفی نماید و زوجه به اعتبار این موضوع با ایشان ازدواج می نماید؛ این رفتار در قانون برای طرفین ازدواج جرم انگاری شده است؛  برای آگهی بیشتر از موارد قانونی این امر، مجازات آن و اولین قدم بعد از گول خوردن در ازدواج، ویدئوی زیر را تماشا نمایید.

 

فریب خوردن در ازدواج (توصیات بانوی وکیل ما) 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای اطلاع از معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد؛ امروزه بسیاری از افراد (به خصوص در کشور های جهان سومی) که ازدواج را در حکم خریدن زن، می دانند؛ سعی می کنند تا به هر طریقی که شده به شخصی که علاقه دارند، برسند؛ یکی از این روش ها گول زدن (تدلیس یا فریب) یکی از طرفین به انجام ازدواج است؛ شاید در دیدگاه اول این ازدواج ها زیاد پایدار به نظر نرسند؛ اما ما پرونده ایی دیده ایم که فرد مقابل پس از تن دادن به ازدواج، سال ها با فردی که او را با گول زدن بر سر سفره عقد نکاح حاظر نموده بود، زندگی زناشویی را ادامه داد و عذاب کشیده است؛ متأسفانه بیش از 65% این بزه دیدگان قرار را بر فرار ترجیح داده و زندگیشان را ادامه می دهند؛ حال اگر شما فکر می کنید که خواستگار شما حیله گر بوده و قصد گول زدن شما را دارد؛ حتماً با ما تماس بگیرید تا مورد شما بررسی شود؛ البته اگر خدایی ناکرده از این امر آسیب دیده اید نیز می توانید روی کمک وکلای آنلاین خانواده ما، به صورت 24 ساعته حساب باز کنید؛  برای تماس تلفنی با وکلای خانواده ما تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

فریب در ازدواج چیست؟ و چه کسانی ما را در ازدواج با خودشان فریب می دهد؟

 

Deception to marry concept

نگارش آنلاین و 24 ساعته لایحه دفاعیه فریب در ازدواج

 

نداشتن صداقت در ازدواج و مخفی انگاری برخی از مسائل که نیاز به روشن شدن دارند اصطلاحا فریب در ازدواج نام دارد.

دروغ گویی در سابقه بیماری (در صورت علم به آن) و یا سابقه ازدواج در گذشته، میزان تحصیلات، میزان درآمد، دارایی، موارد ظاهری در مورد خود و یا ادعای واهی به داشتن مدرک خاص یا پدر و مادر معروف، از نمونه های فریب در ازدواج است؛ افرادی که دست به این گونه اقدامات می زنند نیت سو از ازدواج دارند.

این افراد با مدعی بودن به داشتن صفاتی دروغین قصد در آسیب رساندن به ما و بهم ریختن آرامش و قوانین زندگی مان را دارند؛ معمولاً پرونده های مربوط به فریب در ازدواج از جانب آقایان صورت می گیرد، اما خانم هایی نیز هستند که با دروغ گویی در مورد ازدواج قبلی خود و یا عدم باکرگی شان و همچنین مسائل رایج دیگر، سبب از میان بردن اعتماد شریک خود گردیده و نقض قانون می کنند.

 

در صورت فریب خوردن و گمراه شدن در ازدواج، چه کنیم؟

فریب در ازدواج از مسائلی است که پس از ازدواج مشخص می گردد؛ خبر خوب اینکه اگر بتوان آن را اثبات کرد می شود به آسانی فسخ نکاح کرد.

 

نکته (مهم): توجه داشته باشید فسخ نکاح، سلسله مراتب روند طلاق را ندارد و راحت تر است.

 

فسخ نکاح نیاز به فوریت دارد؛ یعنی چنانچه طرفین از فریب و ازدواج دروغین آگاه گشتند، باید سریعاً نسبت به انجام آن اقدام کنند؛ مگر اینکه شخص آگاهی به امر فسخ نکاح در صورت فریب خوردگی و یا فوریت در اجرای آن نداشته باشد.

 

بهترین روش های فسخ نکاح پس از فریب در ازدواج:

 • روش اول: شخص ذیحق یا باید با اظهار نامه ای طرف مقابل خود را از مراتب اعمال اراده خود آگاه کند پس از آن با دادخواستی طلب صدور حکم برای تأیید فسخ نکاح کند.

 

 • روش دوم: در روش بعدی، فرد متقاضی به طور مستقیم دادخواست فسخ نکاح با محتوای فریب در ازدواج به دادگاه ارائه دهد و منتظر شروع دعوی باشد تا مراکز قضائی موجبات فسخ را بررسی و حکم صادر کنند.

تذکر: این که کدام روش از روش های فوق بهتر است و کدام روش می تواند برای شما مؤثر تر واقع شود، امریست تخصصی و بهترین گزینه در پیشبرد این دعاوی یاری گرفتن از یک وکیل خوب در جلسه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی است؛ وکیل آنلاین فریب خوردگان در ازدواج با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارد، در مدتی کم بهترین نتیجه را از آن شما خواهد کرد.

 

آیا می توان به بهانه فریب خوردن در ازدواج طلاق گرفت؟