موسسه وکیل تلفنی

 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • فاطیما ن گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۳:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • لاله نوبخت لاله نوبخت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی 

فساد اخلاقی یا همان اخلاق فاسد عبارت است از رفتار های غیر معمول و غیر عقلانی که خارج از حد اعتدال رفتار های انسان ها باشد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی، به افراد در بررسی شرایط با توجه به قوانین و یافتن سریع ترین و مناسب ترین راه حل کمک می کند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

divorce for moral corruption

وکیل طلاق فوری و 24 ساعته

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"متاسفانه امروزه فساد اخلاقی همسر، جزء معمول ترین پاسخ اشخاص در مقابل سوالاتی است که درباره علت طلاق شان مطرح می شود؛ شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی با مشاوران مجرب و آگاه ما برای پیدا کردن بهترین راهکار در مقابل فساد اخلاقی کمک بگیرید؛ چراکه وکلای متخصص ما در زمینه خانواده و طلاق از بهترین وکلای ایران هستند که حتی امکان تماس تلفنی در 24 ساعت شبانه روز نیز با آنها فراهم شده است؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

 

فساد اخلاقی به عنوان دلیلی برای طلاق شامل چه رفتار هایی می باشد؟

 

moral corruption situations

 

فساد اخلاقی امروزه یکی از مهمترین عامل های طلاق می باشد و در یک اجتماع باعث نقض قوانین حاکم در خصوص مسائل اخلاقی می شود؛ عامل های مختلف و متعدد شکل دهنده فساد اخلاقی عبارتند از:

 

 1. خانواده: بی خبری بزرگان خانواده از اعمال اعضای دیگر و یا فساد اخلاقی بزرگان یا سرپرستان خانواده در ترویج پدیده فساد اخلاقی بین فرزندان خانواده تاثیر دارد؛ خانواده و مشکلات خانوادگی، یکی از بارزترین دلایل فساد اخلاقی در زنان به صورت رفتارهای خیانت به همسر و برقراری روابط خارج از شرع می باشد.

 2. تهاجم فرهنگی: تهاجم فرهنگی از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی، یکی از عوامل شکل دهنده فساد اخلاقی می باشد؛ رفتار هایی مانند کپی برداری افراد از روند زندگی افراد کشور های دیگر و فرهنگ های متفاوت بدون آگاهی، معمولاً منجر به فساد اخلاقی مانند برقراری روابط عاشقانه خارج از چهارچوب می شود.

 3. فقر اقتصادی: از عوامل عمده بروز فساد اخلاقی می توان به فقر اقتصادی اشاره کرد؛ زمانی که فرد در ناگزیری اقتصادی قرار می گیرد، بدون تحلیل و تفکر به فساد اخلاقی روی آورده و نیاز های اقتصادی خود را با این روش مرفوع می کند؛ بنابراین علاوه بر مشکلات خانوادگی، فقر اقتصادی نیز از عوامل بروز فساد اخلاقی مانند تن فروشی در دختران و زنان متاهل می باشد.

 4. مواد مخدر و اعتیاد: در رابطه زن و مرد، زنان نمی خواهند که از آنان سو استفاده جنسی کنند؛ اما در مواقعی طرف مقابل با دادن مواد مخدر به زن و تجاوز به او در عالم بی خبری و ناتوانی زن را علاوه بر معتاد کردن غرق در فساد اخلاقی می کند.


مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی، می تواند به افراد در زمینه آشنایی و بررسی قانونی انواع فساد های اخلاقی و جمع آوری مدارک لازم برای طلاق کمک کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کرده و درباره مسائلی مانند: فساد در خانواده، دائم الخمری، شوهر تریاکی، طلاق به خاطر الکل و طلاق به خاطر فساد، اعتبار طلاق به خاطر فساد و گرفتن مشاوره طلاق آنلاین و تلفنی 24 ساعته کمک بگیرید.

 

آیا در نظام حقوقی ایران فساد اخلاقی شوهر می تواند علتی برای طلاق از سوی زوجه باشد؟

از آنجایی که حق طلاق با مرد می باشد، زن در صورتی که بتواند در دادگاه مدارک لازم و کافی را برای اثبات فساد اخلاقی شوهر ارائه دهد، می تواند به تشخیص دادگاه علی رغم مخالفت مرد، طلاق بگیرد؛ رابطه نامشروع یک نوع سوء رفتار و یا همان فساد اخلاقی است و از جرایم مغایر با شئون زوجه و یا حیثیت خانوادگی می باشد؛ با توجه به این مسائل در نهایت قاضی مسئول رسیدگی به پرونده و گرفتن تصمیم نهایی با توجه به شرایط و نوع رابطه زوجین است.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی با ارائه راه حل به افراد با توجه به شرایط و قوانین موجود کمک می کند.

 

در طلاق به علت فساد اخلاقی زن، آیا مرد باید مهریه زن را پرداخت نماید؟

 

female moral corruption and dowry

 

از آنجایی که مهریه جزو حقوق مالی زن می باشد و مرد همواره مکلف به پرداخت آن می باشد؛ زن تحت هر شرایطی مانند: ارتکاب جرم نسبت به همسر، حتی خیانت به همسر، مستحق دریافت مهریه می باشد و شوهر به هیچ بهانه ای نمی تواند از پرداخت مهریه خودداری کند.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به مردان در زمینه پرداخت مهریه و طی مراحل قانونی طلاق به روش صحیح و قانونی کمک می کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران ما به جهت گرفتن راهنمایی درباره مسائلی مانند:  فساد عامل طلاق و تکلیف زن فاسد در قانون کمک بگیرید.

 

خیانت به مرد آیا موجب از بین رفتن و یا سقوط مهریه زن می باشد؟

حتی اثبات داشتن رابطه نامشروع زن متاهل باعث از بین رفتن حق مهریه و یا حتی کاهش آن نمی شود و زن حتی در زندان می تواند دادخواست مطالبه مهریه خود را به دادگاه ارائه دهد.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به زنان در زمینه مطالبه مهریه و طی مراحل قانونی طلاق کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران با تجربه ما ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را در کمترین زمان ممکن به صورت کامل و کاربردی دریافت کنید.

 

مشاوره حقوقی قبل از دادخواست طلاق به علت فساد اخلاقی شوهر چه مزایایی دارد؟

طلاق در کشور های مذهبی و جهان سوم، یک مسئله جدی می باشد؛ طلاق یک دعاوی حقوقی می باشد که گرفتن وکیل برای آن الزامی نیست، اما گرفتن مشاوره حقوقی طلاق دارای مزایای زیادی می باشد؛ به عنوان مثال:

از آنجایی که حق طلاق با مرد می باشد، طلاق گرفتن از طرف زن یکی از سخت ترین پرونده های خانوادگی در دادگاه می باشد؛ به همین دلیل اگر اقدامات انجام شده طبق قانون و رویه محاکم خانواده نباشد و همچنین هنگامی که لایحه شرایط قانونی در تنظیم دادخواست رعایت نشود، افراد با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد که وقت، انرژی و هزینه زیادی از آنها تلف خواهد شد.

با توجه به این شرایط تنظیم دادخواست طلاق از طرف زن به کمک مشاور حقوقی در تسریع روند پرونده و همچنین موفقیت آن تاثیر به سزایی دارد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به افراد برای تنظیم دادخواست و ثبت آن کمک می کند.

 

راهکار سریع طلاق بدون دردسر برای زوجه ای با شوهر دارای فساد اخلاقی