موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی 

فساد اخلاقی یا همان اخلاق فاسد عبارت است از رفتار های غیر معمول و غیر عقلانی که خارج از حد اعتدال رفتار های انسان ها باشد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی، به افراد در بررسی شرایط با توجه به قوانین و یافتن سریع ترین و مناسب ترین راه حل کمک می کند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 

divorce for moral corruption

وکیل طلاق فوری و 24 ساعته

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"متاسفانه امروزه فساد اخلاقی همسر، جزء معمول ترین پاسخ اشخاص در مقابل سوالاتی است که درباره علت طلاق شان مطرح می شود؛ شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی با مشاوران مجرب و آگاه ما برای پیدا کردن بهترین راهکار در مقابل فساد اخلاقی کمک بگیرید؛ چراکه وکلای متخصص ما در زمینه خانواده و طلاق از بهترین وکلای ایران هستند که حتی امکان تماس تلفنی در 24 ساعت شبانه روز نیز با آنها فراهم شده است؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

 

فساد اخلاقی به عنوان دلیلی برای طلاق شامل چه رفتار هایی می باشد؟

 

moral corruption situations

 

فساد اخلاقی امروزه یکی از مهمترین عامل های طلاق می باشد و در یک اجتماع باعث نقض قوانین حاکم در خصوص مسائل اخلاقی می شود؛ عامل های مختلف و متعدد شکل دهنده فساد اخلاقی عبارتند از:

 

 1. خانواده: بی خبری بزرگان خانواده از اعمال اعضای دیگر و یا فساد اخلاقی بزرگان یا سرپرستان خانواده در ترویج پدیده فساد اخلاقی بین فرزندان خانواده تاثیر دارد؛ خانواده و مشکلات خانوادگی، یکی از بارزترین دلایل فساد اخلاقی در زنان به صورت رفتارهای خیانت به همسر و برقراری روابط خارج از شرع می باشد.

 2. تهاجم فرهنگی: تهاجم فرهنگی از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی، یکی از عوامل شکل دهنده فساد اخلاقی می باشد؛ رفتار هایی مانند کپی برداری افراد از روند زندگی افراد کشور های دیگر و فرهنگ های متفاوت بدون آگاهی، معمولاً منجر به فساد اخلاقی مانند برقراری روابط عاشقانه خارج از چهارچوب می شود.

 3. فقر اقتصادی: از عوامل عمده بروز فساد اخلاقی می توان به فقر اقتصادی اشاره کرد؛ زمانی که فرد در ناگزیری اقتصادی قرار می گیرد، بدون تحلیل و تفکر به فساد اخلاقی روی آورده و نیاز های اقتصادی خود را با این روش مرفوع می کند؛ بنابراین علاوه بر مشکلات خانوادگی، فقر اقتصادی نیز از عوامل بروز فساد اخلاقی مانند تن فروشی در دختران و زنان متاهل می باشد.

 4. مواد مخدر و اعتیاد: در رابطه زن و مرد، زنان نمی خواهند که از آنان سو استفاده جنسی کنند؛ اما در مواقعی طرف مقابل با دادن مواد مخدر به زن و تجاوز به او در عالم بی خبری و ناتوانی زن را علاوه بر معتاد کردن غرق در فساد اخلاقی می کند.


مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی، می تواند به افراد در زمینه آشنایی و بررسی قانونی انواع فساد های اخلاقی و جمع آوری مدارک لازم برای طلاق کمک کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کرده و درباره مسائلی مانند: فساد در خانواده، دائم الخمری، شوهر تریاکی، طلاق به خاطر الکل و طلاق به خاطر فساد، اعتبار طلاق به خاطر فساد و گرفتن مشاوره طلاق آنلاین و تلفنی 24 ساعته کمک بگیرید.

 

آیا در نظام حقوقی ایران فساد اخلاقی شوهر می تواند علتی برای طلاق از سوی زوجه باشد؟

از آنجایی که حق طلاق با مرد می باشد، زن در صورتی که بتواند در دادگاه مدارک لازم و کافی را برای اثبات فساد اخلاقی شوهر ارائه دهد، می تواند به تشخیص دادگاه علی رغم مخالفت مرد، طلاق بگیرد؛ رابطه نامشروع یک نوع سوء رفتار و یا همان فساد اخلاقی است و از جرایم مغایر با شئون زوجه و یا حیثیت خانوادگی می باشد؛ با توجه به این مسائل در نهایت قاضی مسئول رسیدگی به پرونده و گرفتن تصمیم نهایی با توجه به شرایط و نوع رابطه زوجین است.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی با ارائه راه حل به افراد با توجه به شرایط و قوانین موجود کمک می کند.

 

در طلاق به علت فساد اخلاقی زن، آیا مرد باید مهریه زن را پرداخت نماید؟

 

female moral corruption and dowry

 

از آنجایی که مهریه جزو حقوق مالی زن می باشد و مرد همواره مکلف به پرداخت آن می باشد؛ زن تحت هر شرایطی مانند: ارتکاب جرم نسبت به همسر، حتی خیانت به همسر، مستحق دریافت مهریه می باشد و شوهر به هیچ بهانه ای نمی تواند از پرداخت مهریه خودداری کند.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به مردان در زمینه پرداخت مهریه و طی مراحل قانونی طلاق به روش صحیح و قانونی کمک می کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران ما به جهت گرفتن راهنمایی درباره مسائلی مانند:  فساد عامل طلاق و تکلیف زن فاسد در قانون کمک بگیرید.

 

خیانت به مرد آیا موجب از بین رفتن و یا سقوط مهریه زن می باشد؟

حتی اثبات داشتن رابطه نامشروع زن متاهل باعث از بین رفتن حق مهریه و یا حتی کاهش آن نمی شود و زن حتی در زندان می تواند دادخواست مطالبه مهریه خود را به دادگاه ارائه دهد.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به زنان در زمینه مطالبه مهریه و طی مراحل قانونی طلاق کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران با تجربه ما ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را در کمترین زمان ممکن به صورت کامل و کاربردی دریافت کنید.

 

مشاوره حقوقی قبل از دادخواست طلاق به علت فساد اخلاقی شوهر چه مزایایی دارد؟

طلاق در کشور های مذهبی و جهان سوم، یک مسئله جدی می باشد؛ طلاق یک دعاوی حقوقی می باشد که گرفتن وکیل برای آن الزامی نیست، اما گرفتن مشاوره حقوقی طلاق دارای مزایای زیادی می باشد؛ به عنوان مثال:

از آنجایی که حق طلاق با مرد می باشد، طلاق گرفتن از طرف زن یکی از سخت ترین پرونده های خانوادگی در دادگاه می باشد؛ به همین دلیل اگر اقدامات انجام شده طبق قانون و رویه محاکم خانواده نباشد و همچنین هنگامی که لایحه شرایط قانونی در تنظیم دادخواست رعایت نشود، افراد با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد که وقت، انرژی و هزینه زیادی از آنها تلف خواهد شد.

با توجه به این شرایط تنظیم دادخواست طلاق از طرف زن به کمک مشاور حقوقی در تسریع روند پرونده و همچنین موفقیت آن تاثیر به سزایی دارد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به افراد برای تنظیم دادخواست و ثبت آن کمک می کند.

 

راهکار سریع طلاق بدون دردسر برای زوجه ای با شوهر دارای فساد اخلاقی

 

divorce condition against a bad husband

طلاق سریع و آسان در کرونا

 

همانطور که گفته شد از آنجایی که به طور معمول حق طلاق با مرد می باشد؛ زن در صورتی که بتواند فساد اخلاقی شوهر را در دادگاه به کمک اسناد و مدارک ثابت کند، علی رغم مخالفت مرد طلاق بگیرد.

در عقد نکاح شروطی تحت عنوان شروط دوازده گانه وجود دارد که اگر شوهر این شروط را امضا کرده باشد در صورت رعایت نکردن هر کدام از این شروط، زن با اثبات آن در دادگاه  می تواند درخواست طلاق کند، این شروط عبارتست از:

 

 1. عدم توانایی یا استنکاف مرد در دادن نفقه به مدت شش ماه.

 2. اعتیاد مرد به مواد مخدر و یا الکل در صورتی که ادامه زندگی زناشویی را برای زن دشوار کند.

 3. جنون مرد زمانی که فسخ ازدواج ممکن نباشد.

 4. اشتغال مرد به شغلی که باعث آبروریزی برای زن می شود.

 5. حبس زوج به مدت پنج سال یا بیشتر.

 6. ترک زندگی زناشویی به مدت شش ماه متوالی، بدون عذر موجه توسط شوهر.

 7. ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر اول.

 8. بد رفتاری مرد.

 9. مفقود الاثر شدن زوج به مدت شش ماه بعد از رجوع به دادگاه.

 

سریع ترین و بهترین راه برای زنان گرفتن وکالت طلاق، قبل و یا بعد از انعقاد نکاح می باشد؛ در این صورت زن می تواند در هر زمانی مطابق با وکالت نامه تنظیمی که دارد، اقدام به گرفتن طلاق از همسرش نماید.

با توجه به اینکه اکثر خانم ها از داشتن چنین وکالتی قریب به اتفاق بی بهره هستند، نمی توانند از این روش استفاده کنند.

طلاق توافقی روش سریع بعدی می باشد که در این روش زن و مرد بعد از اینکه ادامه زندگی مشترک را به صلاح ندانستند می توانند با توافق در باره مواردی مانند: مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه زن برای طلاق توافقی اقدام کنند.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به بررسی شرایط زوجین و قوانین به ارائه بهترین و مناسب ترین راه حل ها می پردازد.

کمترین زمان ممکن برای طلاق از سوی زوجه به دلیل فساد اخلاقی شوهر به ترتیب میانگین زمان طلاق به علت عدم رعایت شروط دوازده گانه 3 ماه، وکالت طلاق 3 ماه  و طلاق توافقی 30 روز می باشد؛ با توجه به این مسائل بهترین، بی دردسر ترین و سریع ترین روش گرفتن طلاق به صورت توافقی می باشد.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به افراد در طی مراحل قانونی طلاق به شیوه مناسب و بدون ایجاد مشکلات حقوقی بیشتر، به افراد کمک می کند.

 

آیا طلاق از سوی زوجه به علت فساد اخلاقی زوج دارای هزینه زیادی می باشد؟

 

immediate divorcing

وکیل طلاق فوری و تضمینی با کمترین هزینه ممکن

 

طلاق توافقی در بین انواع روش های طلاق هزینه کمتری دارد و به علت کم دردسر بودن این روش وکلا حق الزحمه کمتری دریافت می کنند.

هزینه های معمول طلاق توافقی عبارتند از:

 

 • حق الزحمه وکیل.

 • هزینه تنظیم دادخواست.

 • هزینه های ثبت و برگهای پیوست دادخواست: هزینه ثبت به ازای هر برگ دو هزار تومان می باشد؛ هزینه کپی از اوراق و برگهای پیوست پنج هزار تومان و هزینه تطبیق اصل با کپی برای هر برگ هزار و پانصد تومان می باشد.

 • هزینه دادرسی: هزینه دادرسی طبق بخشنامه رییس قوه قضاییه از چهل تا صدو هشتاد هزار تومان متغیر می باشد.

 • هزینه ثبت طلاق در دفتر رسمی ازدواج و طلاق: هر سال این هزینه بر اساس شاخص قیمت ها تغییر می کند.

 

هزینه طلاق توافقی بر عهده طرفی که موضوع طلاق را مطرح کرده و یا در صورتی که هر دو طرف تقاضای طلاق داشته باشند به عهده هر دو می باشد.

طلاق از طریق وکالتنامه طلاق و شروط دوازده گانه کاملا بستگی به شرایط طرفین و پرونده دارد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به افراد در پیدا کردن مناسب ترین راه حل بدون پرداخت هزینه های اضافی و اتلاف وقت کمک می کند.

می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل وصول مهریه فوری

دادخواست فوری و 24 ساعته طلاق توافقی با کیفیت تضمینی

رابطه زودانزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه

محکم ترین دلایل طلاق از نظر دادگاه

افترا زدن و مجازات آن در سال 99

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی