موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی 

فساد اخلاقی یا همان اخلاق فاسد عبارت است از رفتار های غیر معمول و غیر عقلانی که خارج از حد اعتدال رفتار های انسان ها باشد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی، به افراد در بررسی شرایط با توجه به قوانین و یافتن سریع ترین و مناسب ترین راه حل کمک می کند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

فساد اخلاقی به عنوان دلیلی برای طلاق شامل چه رفتار هایی می باشد؟

 

moral corruption situations

 

فساد اخلاقی امروزه یکی از مهمترین عامل های طلاق می باشد و در یک اجتماع باعث نقض قوانین حاکم در خصوص مسائل اخلاقی می شود؛ عامل های مختلف و متعدد شکل دهنده فساد اخلاقی عبارتند از:

 

 1. خانواده: بی خبری بزرگان خانواده از اعمال اعضای دیگر و یا فساد اخلاقی بزرگان یا سرپرستان خانواده در ترویج پدیده فساد اخلاقی بین فرزندان خانواده تاثیر دارد؛ خانواده و مشکلات خانوادگی، یکی از بارزترین دلایل فساد اخلاقی در زنان به صورت رفتارهای خیانت به همسر و برقراری روابط خارج از شرع می باشد.

 2. تهاجم فرهنگی: تهاجم فرهنگی از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی، یکی از عوامل شکل دهنده فساد اخلاقی می باشد؛ رفتار هایی مانند کپی برداری افراد از روند زندگی افراد کشور های دیگر و فرهنگ های متفاوت بدون آگاهی، معمولاً منجر به فساد اخلاقی مانند برقراری روابط عاشقانه خارج از چهارچوب می شود.

 3. فقر اقتصادی: از عوامل عمده بروز فساد اخلاقی می توان به فقر اقتصادی اشاره کرد؛ زمانی که فرد در ناگزیری اقتصادی قرار می گیرد، بدون تحلیل و تفکر به فساد اخلاقی روی آورده و نیاز های اقتصادی خود را با این روش مرفوع می کند؛ بنابراین علاوه بر مشکلات خانوادگی، فقر اقتصادی نیز از عوامل بروز فساد اخلاقی مانند تن فروشی در دختران و زنان متاهل می باشد.

 4. مواد مخدر و اعتیاد: در رابطه زن و مرد، زنان نمی خواهند که از آنان سو استفاده جنسی کنند؛ اما در مواقعی طرف مقابل با دادن مواد مخدر به زن و تجاوز به او در عالم بی خبری و ناتوانی زن را علاوه بر معتاد کردن غرق در فساد اخلاقی می کند.


مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی، می تواند به افراد در زمینه آشنایی و بررسی قانونی انواع فساد های اخلاقی و جمع آوری مدارک لازم برای طلاق کمک کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کرده و درباره مسائلی مانند: فساد در خانواده، دائم الخمری، شوهر تریاکی، طلاق به خاطر الکل و طلاق به خاطر فساد، اعتبار طلاق به خاطر فساد و گرفتن مشاوره طلاق آنلاین و تلفنی 24 ساعته کمک بگیرید.

 

آیا در نظام حقوقی ایران فساد اخلاقی شوهر می تواند علتی برای طلاق از سوی زوجه باشد؟

از آنجایی که حق طلاق با مرد می باشد، زن در صورتی که بتواند در دادگاه مدارک لازم و کافی را برای اثبات فساد اخلاقی شوهر ارائه دهد، می تواند به تشخیص دادگاه علی رغم مخالفت مرد، طلاق بگیرد؛ رابطه نامشروع یک نوع سوء رفتار و یا همان فساد اخلاقی است و از جرایم مغایر با شئون زوجه و یا حیثیت خانوادگی می باشد؛ با توجه به این مسائل در نهایت قاضی مسئول رسیدگی به پرونده و گرفتن تصمیم نهایی با توجه به شرایط و نوع رابطه زوجین است.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی با ارائه راه حل به افراد با توجه به شرایط و قوانین موجود کمک می کند.

 

در طلاق به علت فساد اخلاقی زن، آیا مرد باید مهریه زن را پرداخت نماید؟

 

female moral corruption and dowry

 

از آنجایی که مهریه جزو حقوق مالی زن می باشد و مرد همواره مکلف به پرداخت آن می باشد؛ زن تحت هر شرایطی مانند: ارتکاب جرم نسبت به همسر، حتی خیانت به همسر، مستحق دریافت مهریه می باشد و شوهر به هیچ بهانه ای نمی تواند از پرداخت مهریه خودداری کند.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به مردان در زمینه پرداخت مهریه و طی مراحل قانونی طلاق به روش صحیح و قانونی کمک می کند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران ما به جهت گرفتن راهنمایی درباره مسائلی مانند:  فساد عامل طلاق و تکلیف زن فاسد در قانون کمک بگیرید.

 

خیانت به مرد آیا موجب از بین رفتن و یا سقوط مهریه زن می باشد؟

حتی اثبات داشتن رابطه نامشروع زن متاهل باعث از بین رفتن حق مهریه و یا حتی کاهش آن نمی شود و زن حتی در زندان می تواند دادخواست مطالبه مهریه خود را به دادگاه ارائه دهد.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به زنان در زمینه مطالبه مهریه و طی مراحل قانونی طلاق کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران با تجربه ما ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را در کمترین زمان ممکن به صورت کامل و کاربردی دریافت کنید.

 

مشاوره حقوقی قبل از دادخواست طلاق به علت فساد اخلاقی شوهر چه مزایایی دارد؟

طلاق در کشور های مذهبی و جهان سوم، یک مسئله جدی می باشد؛ طلاق یک دعاوی حقوقی می باشد که گرفتن وکیل برای آن الزامی نیست، اما گرفتن مشاوره حقوقی طلاق دارای مزایای زیادی می باشد؛ به عنوان مثال:

از آنجایی که حق طلاق با مرد می باشد، طلاق گرفتن از طرف زن یکی از سخت ترین پرونده های خانوادگی در دادگاه می باشد؛ به همین دلیل اگر اقدامات انجام شده طبق قانون و رویه محاکم خانواده نباشد و همچنین هنگامی که لایحه شرایط قانونی در تنظیم دادخواست رعایت نشود، افراد با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد که وقت، انرژی و هزینه زیادی از آنها تلف خواهد شد.

با توجه به این شرایط تنظیم دادخواست طلاق از طرف زن به کمک مشاور حقوقی در تسریع روند پرونده و همچنین موفقیت آن تاثیر به سزایی دارد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به افراد برای تنظیم دادخواست و ثبت آن کمک می کند.

 

راهکار سریع طلاق بدون دردسر برای زوجه ای با شوهر دارای فساد اخلاقی

 

divorce condition against a bad husband

طلاق سریع و آسان در کرونا

 

همانطور که گفته شد از آنجایی که به طور معمول حق طلاق با مرد می باشد؛ زن در صورتی که بتواند فساد اخلاقی شوهر را در دادگاه به کمک اسناد و مدارک ثابت کند، علی رغم مخالفت مرد طلاق بگیرد.

در عقد نکاح شروطی تحت عنوان شروط دوازده گانه وجود دارد که اگر شوهر این شروط را امضا کرده باشد در صورت رعایت نکردن هر کدام از این شروط، زن با اثبات آن در دادگاه  می تواند درخواست طلاق کند، این شروط عبارتست از:

 

 1. عدم توانایی یا استنکاف مرد در دادن نفقه به مدت شش ماه.

 2. اعتیاد مرد به مواد مخدر و یا الکل در صورتی که ادامه زندگی زناشویی را برای زن دشوار کند.

 3. جنون مرد زمانی که فسخ ازدواج ممکن نباشد.

 4. اشتغال مرد به شغلی که باعث آبروریزی برای زن می شود.

 5. حبس زوج به مدت پنج سال یا بیشتر.

 6. ترک زندگی زناشویی به مدت شش ماه متوالی، بدون عذر موجه توسط شوهر.

 7. ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر اول.

 8. بد رفتاری مرد.

 9. مفقود الاثر شدن زوج به مدت شش ماه بعد از رجوع به دادگاه.

 

سریع ترین و بهترین راه برای زنان گرفتن وکالت طلاق، قبل و یا بعد از انعقاد نکاح می باشد؛ در این صورت زن می تواند در هر زمانی مطابق با وکالت نامه تنظیمی که دارد، اقدام به گرفتن طلاق از همسرش نماید.

با توجه به اینکه اکثر خانم ها از داشتن چنین وکالتی قریب به اتفاق بی بهره هستند، نمی توانند از این روش استفاده کنند.

طلاق توافقی روش سریع بعدی می باشد که در این روش زن و مرد بعد از اینکه ادامه زندگی مشترک را به صلاح ندانستند می توانند با توافق در باره مواردی مانند: مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه زن برای طلاق توافقی اقدام کنند.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به بررسی شرایط زوجین و قوانین به ارائه بهترین و مناسب ترین راه حل ها می پردازد.

کمترین زمان ممکن برای طلاق از سوی زوجه به دلیل فساد اخلاقی شوهر به ترتیب میانگین زمان طلاق به علت عدم رعایت شروط دوازده گانه 3 ماه، وکالت طلاق 3 ماه  و طلاق توافقی 30 روز می باشد؛ با توجه به این مسائل بهترین، بی دردسر ترین و سریع ترین روش گرفتن طلاق به صورت توافقی می باشد.

مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به افراد در طی مراحل قانونی طلاق به شیوه مناسب و بدون ایجاد مشکلات حقوقی بیشتر، به افراد کمک می کند.

 

آیا طلاق از سوی زوجه به علت فساد اخلاقی زوج دارای هزینه زیادی می باشد؟

 

immediate divorcing

وکیل طلاق فوری و تضمینی با کمترین هزینه ممکن

 

طلاق توافقی در بین انواع روش های طلاق هزینه کمتری دارد و به علت کم دردسر بودن این روش وکلا حق الزحمه کمتری دریافت می کنند.

هزینه های معمول طلاق توافقی عبارتند از:

 

 • حق الزحمه وکیل.

 • هزینه تنظیم دادخواست.

 • هزینه های ثبت و برگهای پیوست دادخواست: هزینه ثبت به ازای هر برگ دو هزار تومان می باشد؛ هزینه کپی از اوراق و برگهای پیوست پنج هزار تومان و هزینه تطبیق اصل با کپی برای هر برگ هزار و پانصد تومان می باشد.

 • هزینه دادرسی: هزینه دادرسی طبق بخشنامه رییس قوه قضاییه از چهل تا صدو هشتاد هزار تومان متغیر می باشد.

 • هزینه ثبت طلاق در دفتر رسمی ازدواج و طلاق: هر سال این هزینه بر اساس شاخص قیمت ها تغییر می کند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

هزینه طلاق توافقی بر عهده طرفی که موضوع طلاق را مطرح کرده و یا در صورتی که هر دو طرف تقاضای طلاق داشته باشند به عهده هر دو می باشد.

طلاق از طریق وکالتنامه طلاق و شروط دوازده گانه کاملا بستگی به شرایط طرفین و پرونده دارد؛ مشاوره حقوقی طلاق به علت فساد اخلاقی به افراد در پیدا کردن مناسب ترین راه حل بدون پرداخت هزینه های اضافی و اتلاف وقت کمک می کند.

می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

وکیل وصول مهریه فوری

دادخواست فوری و 24 ساعته طلاق توافقی با کیفیت تضمینی

رابطه زودانزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه

محکم ترین دلایل طلاق از نظر دادگاه

افترا زدن و مجازات آن در سال 99

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین و بهترین نوع مشاوره است. و با یک بار استفاده و بهره مندی از این نوع مشاوره میتوانید خودتان تجربه نمایید. مشاوره های حقوقی تلفنی در موسسه وکیل تلفنی با تضمین کیفیت مشاوره ارائه می‌شود. قبل از رزرو مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با بررسی وکیل و متخصصین حقوقی بر اساس عملکرد و امتیاز فعالیت تخصصی آنها فرد مناسب جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی را انتخاب کنید. مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه وکیل تلفنی با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود. و حسن های این نوع مشاوره را تا امتحان نکنید به طور ملموس حس نخواهید کرد. با یک بار امتحان حتما همیشگی خواهید شد.
اعتماد داشتن به یکدیگر در رابطه عاطفی و زندگی مشترک بسیار مهم است، درواقع اعتماد پایه و اساس هر رابطه‌ای را تشکیل می‌دهد. اگر این اعتماد از بین برود، رابطه عاطفی هم دچار مشکلات زیادی می‌شود. البته گاهی با اینکه شخص هیچ کار اشتباه یا شک‌برانگیزی نکرده است، اما طرف مقابل به او شک دارد. این مورد به دلیل داشتن ذهن شکاک و تله‌های روانی است که باعث شک و تردید می‌شود. وکلا و مشاوین موسسه وکیل تلفنی می‌توانند در این مسیر کمک بزرگی به شما نمایند. چه دلایلی برای شک کردن وجود دارد و چه کار باید کرد؟ گاهی اوقات طرف مقابل واقعا رفتار شک‌برانگیزی انجام می‌دهد و باعث شک و تردید شریک عاطفی‌اش می‌شود. مثلا در موبایلش عکس یک دختر را دارد و وقتی شریک عاطفی‌اش این را می‌بیند اتفاقات غیر منتظره ای ممکن است دامن گیر یک خانواده را بگیرد در حالی که او می‌داند که این عکس یک دختر غریبه است و شریک عاطفی‌اش دروغ می‌گوید و یا انکار می‌کند. با این رفتارها، فرد اعتمادش را از دست می‌دهد و اگر رابطه را ادامه بدهد و در ظاهر او را ببخشد، احتمالا همیشه این شک با او خواهد بود.و اینجاست که مشکلات و مسائل خانوادگی عمیق و عمیق تر خواهد شد.
رابطه نامشروع نوعی سوء رفتار و فساد اخلاقی است و از جرایم مغایر با شئون زوجه و یا حیثیت خانوادگی او می باشد؛ با توجه به این مسائل قاضی رسیدگی کننده به پرونده تصمیم نهایی را در خصوص زوج را می گیرد که این مورد می تواند یکی از مواردی باشد که حق طلاق برای زوجه به اثبات برساند. هرگاه مرد در دادن نفقه بمدت 6 ماه ناتوان شود یا اعتیاد داشته باشد یا مشروبات الکلی مصرف نماید یا 9 ماه متناوب زندگی مشترک را ترک نموده باشد ا زموارد و مستمسکات برای زوجه است در گرفتن طلاق. هرگاه مرد بد رفتار باشد بصورتی که در بیرون از منزل مرد خوبی نشان دهد و در منزل بدرفتاری کند و باعث سختی و مشقت برای زوجه باشد این مورد نیز از موارد درخواست طلاق از سوی زوجه است. عوامل مختلف در شکل گیری فساد اخلاقی : 1- تهاجم فرهنگی غرب که برخی ها کورکورانه دنبال رو فرهنگ غرب می شوند و زندگی خود را تباه می کنند.2- عوامل اقتصادی و کمی درآمد می تواند باعث سختی زندگی و ازهم پاشیدن زندگی گردد.
با سلام و درود خدمت همه ی عزیزان در موسسه خوب وکیل تلفنی تشخیص نوع و عنوان دعاوی دارای قاعده و ضابطه خاصی است که قانون گذار و عرف قضایی مشخص کرده است و هر کس نمیتواند به سلیقه ی خود هر مفهومی را که اراده میکند برای دعوی تعریف نماید و آن را از شمول نظر قانون گذار خارج و از مصادیق موارد دیگر قانونگذار مقصدو از آن برای دعوی دیگر تدوین و تصویب نموده اعلام و حکمی خلاف قانون بر آن بار نماید خدارا شاکرم که موسسه وکیل تلفنی تاسیس شده تاهموطنان عزیز با یک تماس تلفنی از هر جای ایران بتوانند مشکلات و مسائل حقوقی خود را با کمترین تعرفه مرتفع و از حقوق خود باز نمانند ان شا الله دعای خیر همه ی عزیزانی که به هر طریق مشکل حقوقی آنان حل شده بدرقه ی راهتان زنده باشید و سلامت
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل و کارکنان موسسه وکیل تلفنی .. بر اساس ماده 1130 قانون مدنی یکی از مواردی که به زن حق طلاق می دهد ، اثبات عسر و حرج یا سختی قابل ملاحظه ای است که در طول زندگی مشترک با شوهر با آن مواجه می شود . لذا در صورتی که دوام زوجیت موجب عسر و حرج زوجه باشد ، وی می‌تواند به حاکم شرع مراجعه و دادخواست طلاق به علت عسر و حرج را ارائه نماید و اگر عسر و حرج زوجه در دادگاه ثابت شود ، دادگاه می‌تواند حکم طلاق زن را صادر کند . اعتیاد مرد به مواد مخدر مصداق و موردی از عسر و حرج زوجه برای طلاق محسوب شده که با شرایطی سبب ایجاد حق طلاق از طرف زن می شود . فساد اخلاقی نیز یکی دیگر از این موارد است .
با سلام و عرض ادب،در ایران حق طلاق با مرد باشد و چنانچه زن خواهان طلاق باشد ملزم به اثبات عسر و حرج می باشد. یعنی باید ثابت نماید شرایط زندگی مشترک بنحوی است که امکان ادامه زندگی مشترک وجود ندارد.یکی از این راه‌ها برای موفقیت در اخذ گواهی عدم امکان سازش از سوی زوجه، اثبات رابطه نامشروع و فساد اخلاقی زوج می باشد. لذا در صورتی که زوجه با استناد به مدارک و مستندات مستحکم فساد اخلاقی همسر خویش را ثابت نماید می‌تواند از دادگاه درخواست طلاق نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت وکیل تلفنی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعت آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره‌ای به کاربران عزیز می باشم. با احترام_ فاطمه سلیمانی
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند. ارادتمند شما:سحر نیک پور
زوج های عزیز نه تنها در هنگام امضاء عقد نکاح بلکه در طول زندگی نیز باید با وکیل طلاق مشورت کنند. به این دلیل که گاها قوانین و رویه قضایی دادگاه ها در عقود مالی و غیر مالی زوجین تحت الشعاع رابطه ی زوجیت آنها قرار می گیرد. این در حالیست که اکثرا دیده می شود زوج ها بدون اطلاع از این موضوع اقدام به انجام امور حقوقی ای بین یکدیگر می کنند که بعدها درگیری بر سر همین عقود بستر ساز فروپاشی عقد نکاح بین آنها می گردد و از طریق متلاشی کردن نهاد خانواده ضربه ی مملکتی به جامعه می زند. مسائل حقوقی بین زوجین تنها منحصر به امر طلاق نیست. دامنه ی مسائل خانوادگی به مراتب گسترده تر بوده و از این گسترده می توان مهریه،حضانت،اجرت المثل،نفقه،عدم تمکین،حق حبس،تدلیس،فریب در ازدواج و… را مثال زد. با توجه به گستردگی و اهمیت مسائل خانوادگی موسسه وکیل تلفنی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی خانواده می نماید.
متاسفانه بحث خیانت امروز در خانواده ها زیاد پیش میاد و اگر طرفین از حق و حقوق و تکالیف قانونی خودشون آگاه باشند، جلوی اتفافات بد تر در آینده گرفته خواهد شد. چرا که خیلی اوقات اینگونه پرونده ها به جرایم کیفری مانند قتل و آدم ربایی و... می انجامد. وکلا و مشاورین وکیل تلفنی با نهایت دقت و حوصله در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگو هستند و همین کار باعث میشه فرد قبل از تصمیم به انجام هرکاری، اول با یک متخصص مشورت کند و از عواقب کار آگاه شود و بتواند در لحظه بهترین تصمیم را بگیرد. از مدیریت موسسه وکیل تلفنی و گروه خوبشون کمال تشکررا دارم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی