موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

افراد از گذشته تا کنون، برای حل مشکلات و مسائل خود با ریش سفیدهای محل مشورت می کردند. با توسعه روابط اجتماعی و پیشرفت تکنولوژی، مشکلات تخصصی تر شده و تجربه های محدود ریش سفیدها پاسخگوی مشکلات متنوع نبود فلذا دریافت مشاوره از افراد متخصص و باتجربه به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شد. بخش عمده ای از مشکلات افراد را مشکلات حقوقی مانند روش های جدید سرقت، کلاهبرداری، طلاق و ... تشکیل می دهد. مشاوره حقوقی را می توان یکی از روش های صحیح حل و فصل مسائلی که جنبه قانونی دارند، در نظر گرفت. بنابراین دریافت مشاوره حقوقی قبل و بعد از انجام امور مهم، امری ضروری می باشد. 

 

مشاوره حقوقی در ایران عمدتا به صورت حضوری و صرفا با مراجعه به دفتر وکیل امکان پذیر بود. اما مسائلی همچون ترافیک، مشغله کاری، هزینه های گزاف رفت و امد، و ... منجر شده تا افراد حتی الامکان از دریافت مشاوره به صورت حضوری اجتناب کنند. و از مشاوره های خانگی استفاده کنند که این امر نه تنها مفید نبود بلکه مشکلات را پیچیده تر می کرد.

 

در این بین برخی موسسات حقوقی در راستای حل این معضل،اقدام به ارائه خدمات حقوقی به صورت تلفنی نمودند تا افراد فارغ از معضلات مشاوره حقوقی حضوری، از راهنمایی های وکیل کاربلد بهره مند شوند. یکی از بهترین موسسات حقوقی فعال در این زمینه موسسه حقوقی وکیل تلفنی می باشد. این موسسه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات حقوقی تلفنی به مردم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تا انتها با ما همراه باشید. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
80.000 تومان
۱۰ دقیقه
150.000  تومان
۱۵ دقیقه
170.000 تومان
۲۰ دقیقه
250.000  تومان
۳۰ دقیقه
280.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 1.000.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 200.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  500.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  150.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  200.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


طبیعتا وقتی که مشکلی به وجود می آید، باید در جستجو راه حلی برای حل و فصل مشکل مربوطه بود. این قضیه در خصوص مسائل حقوقی نیز مطرح می شود و با ایجاد مشکلاتی که جنبه حقوقی یا قانونی دارد، می بایست روش مناسبی را برای حل و فصل آن در نظر گرفت. روش های گوناگونی به منظور حل و فصل مسائل حقوقی مطرح می شود که یکی از بهترین آن، مشاوره حقوقی است. شاید با اصطلاح مشاوره حقوقی، چندین دفعه مواجه شده و یا تا کنون چیزی از آن نشنیده باشید، اما در هر صورت، مشاوره حقوقی را می توان سبک خاصی از خدمات حقوقی در نظر گرفت.

 

مشاوره حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری و یا مشاورین حقوقی ارائه می گردد. خدمات مشاوره حقوقی عمدتا به صورت مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی واتس اپی و حضور وکیل در جلسات مذاکره انجام می شود. هر یک از روش های فوق الذکر مزایا و معایبی دارد. در این مقاله قصد داریم تا مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی را مورد بررسی قرار دهیم. 

 

 

وکیل تلفنی کیست؟

وکیل تلفنی، وکیل پایه یک دادگستری و یا مشاور حقوقی با چندین سال سابقه کار درخشان در محاکم قضایی ایران است. که خدمات حقوقی خود را از طریق تلفن و بدون نیاز به مراجعه حضوری ارائه می دهد. 

 

 

چرا با وکیل تلفنی مشورت کنیم؟

اگر با دقت بیشتری به دعاوی و  اختلافات میان افراد بنگریم، متوجه خواهیم شد که منشا اصلی بسیاری از این مشکلات، عدم آگاهی افراد در طریقت آیین دادرسی، چگونگی ساختار تشکیلات قضایی، صلاحیت های مختلف مراکز قضایی همچون دادسراها و دادگاه ها، و عدم توانایی مردم برای احقاق حق خویش می باشد.

 

پس باید به دنبال راه حلی برای کاهش این اختلاف های حقوقی بود. بهترین راه حل آن است که همه ی افراد در هر مکان و زمانی که به مشکل برمیخورند ، از یک مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوند.

 

اگر، این فرهنگ استفاده از مشاوره حقوقی در میان مردم رایج شود، به وضوح شاهد آن خواهیم بود که بسیاری از دعاوی و مشکلات حقوقی در میان مردم حل می شود و آمار این پرونده ها در دستگاه قضایی به سرعت کاهش می یابد. 

 

 

 

 

 

وکیل تلفنی در چه زمینه هایی مشاوره می دهد؟

خدمات مشاوره تلفنی ارائه شده توسط وکیل تلفنی به نوع تخصص او بستگی دارد. این نکته را فراموش نکنید که هیچ وکیلی نمی تواند به طور همزمان در همه زمینه ها تخصص داشته باشد شاید یکسری اطلاعات عمومی در همه حوزه های حقوقی داشته باشد اما از آنجایی که توانمندی های انسان نامحدود نیست پس نمی توان این انتظار را داشت که یک وکیل هم همه فن حریف باشد. مثلا یک وکیل در حوزه خانواده بسیار تبحر دارد و وکیل دیگر در حوزه جرائم سایبری. هیچ یک از آنها نمی توانند در خارج از حوزه تخصصی خود عملکرد خوبی داشته باشند. اما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی محدودیتی از این نظر وجود ندارد چرا که در این موسسه بیش از صدها وکیل در حال فعالیت هستند که هر کدام در یک زمینه تخصص دارند مثلا وکیل الف، ب، پ در حوزه خانواده، وکیل ت، ث،ج  در حوزه کیفری، تعدادی دیگر در حوزه ملکی و ... تخصص دارند. 

 

 

چرا وکیل تلفنی فوق تخصصی؟

اگر شما با یک مشاور حقوقی مشورت نمایید، به مراتب در موضوعات بیشتری می توانید مشاوره دریافت کنید اما به صورت سطحی.  چنانچه مشکل شما پیچیده است و هر گونه اشتباه کوچک می تواند خسارت های بزرگ و جبران ناپذیری را به شما تحمیل کند پیشنهاد ما به شما این است که حتما با یک وکیل تلفنی فوق تخصصی در حوزه مورد نظرتان مشورت نمایید. چرا که براساس تجربه و دانش خود موضوع را به صورت ریشه ای بررسی و راهکارهای حقوقی مخصوص شما را اعلام می کند نه یکسری راهکارهای عمومی که برای مشکلات ساده تر ارائه می شود. 

 

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل 

مشاوره حقوقی تلفنی، در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری هزینه کمتری دارد. هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد شما در هر کجای ایران که باشید تنها با یک تماس می توانید با برترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت نمایید. حتی این امکان وجود دارد که هموطنان مقیم خارج از ایران نیز به صورت تلفنی با وکیل مشورت نمایند. 

 

دیگر نیازی به گرفتن وقت قبلی و ماندن در صف انتظار نیست. محدودیت زمانی وجود ندارد شما در هر ساعت از شبانه روز و همه ایام هفته حتی تعطیلات رسمی به صورت تلفنی با وکیل مشورت نمایید. 

 

امکان دریافت مشاوره در همان لحظه که با مشکل حقوقی مواجه می شویم به عنوان مثال شما تصادف کرده اید و در همان صحنه تصادف نیاز دارید با وکیل مشورت کنید کافی ست با شماره 09212242670 تماس گرفته و از مشاوره تلفنی با وکیل استفاده نمایید تا از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید. 

 

 

 

 

benefits of legal advice with vakiltel lawyers

 

 

نتیجه مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

 

موفقیت افراد در احقاق حق خویش

 • در بسیاری از موارد مشاهده شده است که افراد به علت کمبود وقت و یا حتی تنگنای مالی، خود شخصا اقدام به طرح دعاوی می کنند و در این حالت مشاهده شده است فرجام و نتیجه ی دادگاه، افراد را در احقاق حق خود ناکام می کند. بسیاری از پرونده هایی که مختومه نامیده می شوند، دیگر امکان بررسی مجددی برای آنان وجود ندارد. اما اگر این فرد از همان ابتدای امر به یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی مراجعه می کرد، ابن شخص در احقاق حقش با هزینه ای منطقی و در مدت زمانی کمتر ، موفق می شد.

 

 

تسریع پرونده ها در روند دادرسی

 • در برخی از موارد نیز مشاهده شده است، که راهنمایی های افراد ناآگاه از مراجع غیر رسمی و عدم تسلط و آشنایی آنان برای یک مشاوره حقوقی مناسب، مهمترین عامل طولانی شدن روند یک دادرسی می باشد؛ هنگامی که با وکلای مجرب ارتباط بگیرید، متوجه خواهید شد که این افراد متخصص، بسیار دلسوز و عادل بوده و در تمام جنبه ها شما را به طور کامل یاری خواهند کرد.

 

 • مشاوره حقوقی در زمینه طرح دعاوی مختلف به شما کمک خواهد کرد که بهترین راه و کوتاهترین راه در دعاوی حقوقی و موفقیت در  حکم فرجام را بدست آورید.

 

 

تسهیل صدور رأی قاضی

 • از دیگر نتایج مثبتی که میتوان با کمک مشاوره حقوقی در سطح جامعه بدست آورد، آن است که قضات با دیدن مدارک و شواهد عینی و قطعی به راحتی می توانند، رای نهایی را اعلام کنند؛ در نتیجه تحقق عدالت در سطح جامعه نیز گسترده خواهد شد.

 

 

 

effects after taking legal advice

 

 

شایع ترین مباحث حقوقی در ایران 

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی خانواده

 • همانطور که می دانید، خانواده جز اجتماعات مهم جامعه می باشد که افراد در آن رشد و تربیت می شوند. اما گاهی این محیط که مربوط به رشد و پرورش فرزندان است، تبدیل به محیطی میشود که در آن تمام اعضا در حال عذاب کشیدن هستند. در این حالت تمام شدن مسیر این خانواده به تدریج بهتر از مشکلات روحی و روانی حاصل از چالش های آن می باشد. کسانی که برای مشاوره حقوقی با وکیل خانواده تماس می گیرند، اغلب در زمینه های عدم تمکین، مهریه، طلاق غیابی، گواهی عدم سازش، و ... مورد یاری واقع می شوند.

 

مشاوره حقوقی امور اداری

 • امروزه در بسیاری از دستگاه های دولتی و غیر دولتی شاهد اختلافات و دعواهای مختلفی میان پرسنل و مدیران هستیم که با کمک راهکار های حقوقی، اداری می توان راه قانونی آن را پیدا کرد و از بروز چنین درگیری هایی جلوگیری کرد.

 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

 

مشاوره حقوقی با وکیل امور جزایی

 • از همان ابتدا که آفرینش انسان آغاز شد ، جرم و جنایات نیز همراه بشر بوده است؛ حتما داستان قابیل و هابیل را که اولین سند جرم و جنایات انسانی می باشد به یاد دارید، اگر برای شما و اطرافیان شما حادثه دلخراشی چون قتل، دزدی، کلاهبرداری، جعل و…. اتفاق افتاده است، خونسرد باشید و مسئله با یک وکیل مجرب موضوع را در میان بگذارید.

 

مشاوره حقوقی، تجاری

 • اگر درگیر مسائلی همچون چک، سفته، برات، و یا حتی حقوق ثبت شرکت های تجاری تان هستید، به راحتی می توانید از مشاوره حقوقی با وکیل تجاری ما به صورت تلفنی بهره مند شوید، ما در تمام جزییات و مراحل ثبت شرکت تان، شما را یاری خواهیم کرد.

 

 

 

 

similar subjects to legal advice

 

 

مشاور حقوقی تلفنی خوب

برای یک مشاور حقوقی علاوه بر دانش و اگاهی و تسلط بر قوانین ویژگی های شخصی و حرفه ای دیگری هم لازمست:

 1. فن بیان خوب:استفاده از واژه های حقوقی و اصطلاحاتی که لازمه استناد به مواد و متون قانونیست در عین حال؛بیان جملات دفاعی ،به زبان ساده ،برای فهم و درک بیشتر مخاطب لازمست.
 2. سرعت بالا در برقراری ارتباط با مخاطب:مشاور حقوقی باید در لحظه و مدت زمانی بسیار کوتاه توان برقراریارتباط با هرفرد و با هر روحیه ای را داشته باشد.وقتی این ارتباط برقرارشود پذیرفتن راهکارهای مشاور از طرف مخاطب دلنشین تر می شود.
 3. جستجو و پیداکردن ماده قانونی مرتبط به موضوع:یکی دیگر از شرایط یک مشاور حقوقی خوب استناد به نص و یا ماده قانونی است. مشاورین حقوقی باید همه راهکارها و جملات خود را طبق قانون و با پوشش مواد و بند و تبصره ها ارایه دهند و از اعمال سلیقه ها ی شخصی بپرهیزند.
 4. بروز بودن و همگام کردن دانش حقوقی با نیازهای جامعه:مشاورین حقوقی همواره مورد مراجعه اقشار مختلفی قرار می گیرند که موضوعات و احکام متفاوتی را از انان سوال یا استعلام می کنند. هرچند نیاز به تجربه و دانش و کهنه کاربودن مشاورین حقوقی و درک بالا از قوانین و رویه ها ی قضایی غیر قابل انکار است، اما برای یک مشاور حقوقی باتجربه و ماهر هم لازمست دانش و علم خود را همواره به روز کرده و همگام با نیاز ها ی جامعه حقوقی، به همه بند و تبصره های جدید مسلط شود و دانش خود را بروز نگه دارد.
 5. صداقت در آرایه مشاوره:از ویژگی های بارز یک مشاور حقوقی ،صداقت و بیان شفاف موضوعات و احکام مورد سوال مراجعین ،بدون تفسیر و برداشت شخصی از متون قانونیست.
 6. خوب گوش دادن ویا مطالعه دقیق:یک مشاور حقوقی حاذق و باتجربه باطرح چند سوال موشکافانه به عمق مسئله پی میبرد و با دقت در جزئیات، سعی بر راهنمایی شما برای ارائه دلایل محکمه پسند نزد قاضی دارد و از اطاله وقت و زمان دوری می کند.

 

 

purpose of legal advice

 

روش مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید با شماره های 02147625900 و یا 09212242670 تماس گرفته و پس از اعلام موضوع و انتخاب مدت زمان مشاوره، هزینه مشاوره را پرداخت نموده و در کمتر از 5 دقیقه بعد وکیل با شما تماس گرفته و مشاوره حقوقی تلفنی شما انجام می شود. 

برای پرداخت حق المشاوره می توانید از شماره کارت6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی اقدام نمایید پس از واریز وجه فیش واریز را به واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا اینکه به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کرده و از درگاه پرداخت انلاین استفاده نمایید. 

 

 

هزینه مشاور حقوقی چقدر است؟

هزینه های سنگین مشاوره حقوقي؛ کمبود یا عدم دسترسی به مشاور حقوقي ماهر و حرفه ای و درگیری های روزمره و‌گاهی کمبود وقت و زمان تا روز دفاع و جلسه دادرسی، دست بدست هم می دهند تا افراد از پیگیری حق و حقوقشان دست بکشند و با انصراف از مشاوره حقوقي گرفتن از حقوقدانان؛ خودشان را بدست تقدیر بسپارند و بیخیال دفاع و جمع اوری ادله شوند.

هزینه مشاوره حقوقی در این مرکز بسیار کمتراز هزینه هاییست که در دفاتر مشاوره حقوقي و دفتر وکلا تحت عنوان تعرفه و حق المشاوره ازمراجعین اخذ می شود. برای اطلاع از تعرفه ها به چارت هزینه های موجود در سایت مراجعه نمایید. بطور کلی هزینه مشاوره حقوقی تلفنی به مدت زمان مشاوره و تخصص وکیل بستگی دارد. مثلا حق المشاوره 5 دقیقه مشاوره تلفنی 50000 تومان است. و حق المشاوره با وکیل فوق تخصص به مراتب بیشتر از وکیل متخصص و یا مشاور حقوقی می باشد. 

 

 

 

benefits of legal advice with lawyer

 

 

مدت انتظار برای دریافت مشاوره تلفنی

در مشاوه حقوقی تلفنی با وکیل کلمه انتظار و روز تعریف نشده است. شما هر زمانی که نیاز به مشاوره با وکیل داشتید با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس گرفته و موضوع را به پشتیبان اعلام می کنید پس از واریز هزینه مشاوره و ارسال فیش واریز به واتس اپ 09212242670 با وکیل مشورت می کنید. به عبارتی کل مدت زمان انتظار شما برای ارتباط با برترین وکلای ایران تنها 5 دقیقه می باشد. 

 

 

ارسال مدارک برای وکیل در مشاوره تلفنی 

شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که در مشاوره تلفنی چطور مدارکم را برای وکیل بفرستم؟ وکیل بدون بررسی مستندات من چطور می تواند نظر داده و به من کمک کند؟ پاسخ به این سوال بسیار ساده است. شما می توانید مدارک و مستندات خود را به واتس اپ  09212242670 ارسال نموده تا وکیل آنها را بررسی و پس از آن شما را راهنمایی کند. 

 

 

 

legal advice before court trial

 

 

هزینه تماس تلفنی با من است یا وکیل؟

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی شما فقط حق المشاوره را واریز می کنید و پس از آن وکیل با شما تماس می گیرد. بنابراین هزینه تماس تلفنی با شخص وکیل می باشد و شما هیچ هزینه ای در این خصوص پرداخت نمی کنید. 

 

 

هزینه مشاوره بر روی قبض می آید؟

خیر. حق المشاوره به صورت جداگانه واریز می گردد. بدین منظور می توانید به وبسایت موسسه مراجعه و از طریق چارت هزینه ها نسبت به واریز انلاین اقدام نمایید و یا اینکه هزینه را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نموده سپس به پشتیبانی سایت به شماره 09212242670 اطلاع داده تا هماهنگی لازم برای دریافت مشاوره تلفنی با وکیل را انجام دهد. 

 

 

 

essential qualifications for council

 

 

ایا می توان مدت زمان مشاوره را تمدید کرد؟

بله. شما می توانید مدت زمان مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل را به مدت زمان دلخواه تمدید نمایید. بعنوان مثال شما در ابتدا یک تایم مشاوره 10 دقیقه ای خریداری کرده اید اما هنوز نیاز دارید که مشاوره خود را با وکیل ادامه دهید در این صورت مجدد با پشتیبان تماس گرفته و نسبت به تمدید مدت زمان مشاوره اقدام می کنید. 

 

 

امکان دریافت مشاوره تلفنی با یک وکیل مشخص

یکی از موضوعاتی که ممکن است ذهن شما را به خودش درگیر کند این است که هر بار با یک وکیل جدید مشورت کنید و هربار نیاز باشد که بخشی از مشاوره را به معرفی و توضیح موضوع از ابتدا هدر دهید. اما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی چنین مشکلی وجود ندارد شما در اولین مشاوره کد وکیل یا نام و نام خانوادگی او را پرسیده و در مراجعات بعدی از پشتیبان می خواهید که به همان وکیل ارجاع داده شوید. در این صورت مشاوره شما هدفمند جلو خواهد رفت و نتایج بهتری خواهد داشت. 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بدون هیچ گونه اغراقی بهترین تجربه مشاوره من باوکلای مختلف در شهرهای مختلف وپرونده های گوناگون بوده است به معنای واقعی از اینهمه دقت نظر و تلاش برای بیان مطالب به زبان عامیانه ودرنهایت پافشاری برای حصول بازخورد مناسب بی نظیر بوده است
در شرایط حاضر دسترسی به وکلای باسواد و همچنین متخصص با هزینه مناسب و در سریع ترین زمان، بسیار ارزشمند است
سلام خیلی ممنونم از موسه وکیل تلفنی این واقعا خیلی عالیه که یک موسسه حقوقی امکان ارائه مشاوره حقوقی د هر زمان از شبانه روز ارائه بده واینکه یک فردی ممکنه در یک ساعتی از شب که همه ارگان های نظامی وانتظامی که غیر فعال هستند وامکان ارائه اطلاعات به شخص وجود نداره با یک وکیل دادگستری صحبت کنه واز اون بهترین روش برخورد بد موضوع را مشاوره بگیره.
اصولا اول برای همه سخته که بخوان اعتماد کنن و بخوان واریزی انجام بدن من یک مبلغ کم و هزینه عالی تونستم اعتماد کنم به موسسه محترم وکیل تلفنی مشاوره دریافت کنم اصلا پشیمان نیستم واقعاً متشکرم ازشون ارزش مبلغ بسیار بیشتر را داشتند همیشه موفق باشید
بسیار عالی و از زحمات بی دریغ شما و سایر مسئولین و دست اندرکارانی که در احداث و به راه اندازی سایت مزبور کوشا بوده اند نهایت سپاس و قدردانی را دارم امیدوارم همیشه موفق و پیروز و شادکام باشید.ایزد منان پشتیبانتان
با سلام مجدد اینجانب مسیح آقاداودی از وکلای موسسه وکیل تلفنی پیرو توضیحات قبلی خودم اعلام میدارم که در خدمت تمامی مخاطبان عالیقدر هستم.روزتون خوش
با سلام خدمت تمامی مخاطبان گرامی.مراجعه نمودن به خبره و کا شناس از جمله بدهیات عقلی است چرا که قدرت و اطلاعات ما انسان ها محدود می باشد شما در هر زمینه ای که ملاحطه بفرمائید می بایست اطلاعات تخصصی ان علم را یا خود کسب کنید و اصطلاحا به مقام اجتهاد برسید یا از اهل خبره ان علم بپرسید من جمله هر شخصی برای درمان بیماری خویش نیاز به پزشک دارد و یا هر فرد مکلفی برای رفع حاجت در زمینه مسایل شرعی نیاز به یک مشاور مجتهد جتمع الشرایط دارد و قس علیهذا به هر ترتیب در مسائل حقوقی که از مسائل با اهمیت و اساسی هر شخصی می باشد ما انسان ها از این قاعده مستثنی نیستیم و باید در کنار مان یک حقوقدان یا وکیل باشد البته متاسفانه در کشور ما قاعده اجباری بودن وکیل تا الان به تصویب نرسیده و به نظر می آید اگر روزی این قانون به تصویب برسد خیلی از مشکلات دادگستری ما حل بشکد من جمله حجم عظیم پرونده ها کمتر شود ولی در فقدان همچین قانون کاربردی ما آحاد جامعه باید وظیفه خود بدانیم که فرهنگ سازی کنیم و فکر می کنم موسسه وکیل تلفنی این رسالت را خوب برعهده گرفته و حتی هزینه های بسیار زیاد مشاوره و نگارش که خیلی از مردم ما بهانه مراجعه نکردن به وکیل و حقوق دانان می دانند موسسه ما جبران نموده است.
تیم جوان و متخصص شما قطعا آینده روشنی خواهد داشت. دسترسی به متخصصین حقوقی در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه مزیت گروه وکیل تلفنی است موفق و پیروز باشید
سلام و احترام.واقعا در این شرایط کرونا همچین امکانی فراهم است که از طریق تلفن مشاوره بگیریم عالیه. یک از وکلاتون برای روز جلسه ام لایحه نوشت برام و ارسال کرد فایلش رو و من روز جلسه با این لایحه رفتم و با هزینه کمی که دادم تونستم رای بگیرم. درحالیکه اگر این کار را وکیل حضوری میامد و انجام میداد چندین برابر متحمل هزینه میشدم خدا قوت سایت وکیل تلفنی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی