موسسه وکیل تلفنی

 • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • عرفان عباسقلی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

مشاوره حقوقي با وکیل تلفنی

امروزه با پیچیدگی روابط و تعاملات بشری به وضوح شاهد آن هستیم که، در تمام اقدامات کوچک اجتماعی و حتی مسائل بزرگتر نیز، نیازمند مشاوره حقوقی با وکیل  می باشیم؛ در بیشتر موارد ترافیک سنگین شهری و یا حتی هزینه های گزافی که کارشناسان حقوقی برای یک جلسه مشاوره حقوقی با وکیل حضوری از ما می خواهند، بسیار سنگین بوده و توان تهیه ای برای اغلب مردم سخت می باشد، لذا با ما همراه باشید تا به شما شیوه نوین مشاوره حقوقی در ایران را معرفی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

 
 
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
20.000 تومان
۱۰ دقیقه
30.000  تومان
۱۵ دقیقه
50.000 تومان
۲۰ دقیقه
60.000  تومان
۳۰ دقیقه
90.000  تومان
۱ ساعت
150.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

"همانطور که امروزه بسیاری از موارد از بازار سنتی به بازار نوین و آنلاین منتقل شده است؛ موسسه حقوقی ما نیز این افتخار را داشته تا اولین مبدل مشاوره حقوقی سنتی و حضوری به شیوه نوین آنلاین و تلفنی باشد؛ در این شیوه شما می توانید به راحتی وکیل متخصص خود را در هر جنسیت و تخصصی انتخاب نمایید و سپس با او تماس حاصل کنید، جالب اینجاست که در این روش از مشاوره حقوقی، امکان بررسی پرونده شما از طریق ارسال آنلاین آن برای وکیل، ممکن است؛ فلذا این مشاوره حقوقی از کیفتی معادل و حتی فراتر از مشاوره حقوقی حضوری برخوردار است، چراکه شما ملبس به لباس راحتی در خانه خود نشسته ، در آسودگی کامل با وکیل خود تماس گرفته و با او مشورت می نمایید؛ حتی می توانید گوشی خود را بر روی بلند گو گذاشته و چند نفری با وکیل مشورت کنید؛ برای دریافت مشاوره حقوقی فوری و تلفنی 24 ساعته تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل و مزایای آن نسبت به مشاوره حقوقی حضوری

 

benefits of legal advice with vakiltel lawyers

 

اما راه دیگری که کم هزینه تر از مشاوره حقوقی حضوری می باشد و شما در هر لحظه می توانید به آن دسترسی داشته باشید و از مشاوره حقوقی تخصصی بی هیچ کم و کاستی بهره مند شوید ، استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی می باشد.

یکی از مزایای مشاوره تلفنی و آنلاین این است که هیچ محدودیتی حتی برای ساکنین شهرهای مختلف نیز وجود ندارد، هموطنان ما می توانند توسط تلفن شخصی و یا حتی تلفن های قلبی، با مرکز مشاوره حقوقی تماس گیرند و از راهنمایی های جامع و کامل متخصصان ما بهره مند گردند.

سعی کنید در تمام روابط حقوقی و اجتماعیتان با یک وکیل متخصص مشورت حقوقی داشته باشید، چرا که امروزه اقدام به هر عمل حقوقی بدون مشاوره حقوقی با یک وکیل مرتبط به موضوع حقوقی شما، اثرات و نتایج  زیانباری را برای شما به همراه خواهد داشت.

پس در هر زمان و مکانی، قبل از اینکه تصمیم به اقدام هر کاری داشته باشید، به راحتی، یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی داشته باشید.

تخصص و مهارتهای حقوقی کارشناسان ما بسیار بالا بوده و آنان با تسلط کامل بر اصول کلی حقوقی و شناخت نوع ساختار قضایی کشورمان، تنها وکلای با تجربه و متخصص قادرند شما را در مسائل حقوقی یاری کنند و نیاز شما به یک راهکار حقوقی را به طور کل برطرف کنند، این را فراموش نکنید که تنها وکلای مجرب هستند که عملاً می توانند از بروز بسیاری از مشکلات غیر قابل جبران، برای شما و اطرافیانتان جلوگیری کنند.

 

دلایل اصلی اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

اگر با دقت تر به دعاوی و بسیاری از اختلافات میان افراد بنگریم، متوجه خواهیم شد که منشا اصلی بسیاری از این مشکلات، عدم آگاهی افراد در طریقت آیین دادرسی ، چگونگی ساختار تشکیلات قضایی، صلاحیت های مختلف مراکز قضایی همچون دادسراها و دادگاه ها، و عدم توانایی مردم برای احقاق حق خویش میباشد.

پس باید به دنبال راه حلی برای کاهش این اخلاق های حقوقی بود. بهترین راه حل آن است که ،همه ی افراد در هر مکان و زمانی که به مشکل برمیخورند ، از یک مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوند.

اگر، این فرهنگ استفاده از مشاوره حقوقی در میان مردم رایج شود، به وضوح شاهد آن خواهیم بود که بسیاری از دعاوی و مشکلات حقوقی در میان مردم حل می شود و آمار این پرونده ها در دستگاه قضایی به سرعت کاهش می یابد.

 

آثار ناشی از  بهره مندی مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

effects after taking legal advice

اورژانس وکالت 24 ساعته

 

موفقیت افراد در احقاق حق خویش

 • در بسیاری از موارد مشاهده شده است که افراد به علت کمبود وقت و یا حتی تنگنای مالی، خود شخصا اقدام به طرح دعاوی می کنند و در این حالت مشاهده شده است فرجام و نتیجه ی دادگاه، افراد را در احقاق خود خود ناکام می کند. بسیاری از پرونده هایی که مختومه نامیده می شوند، دیگر امکان بررسی مجددی برای آنان وجود ندارد. اما اگر این فرد از همان ابتدای امر به یک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی مراجعه می کرد، ابن شخص در احقاق حقش با هزینه ای منطقی و در مدت زمانی کمتر ، موفق می شد.

 

تسریع پرونده ها در روند دادرسی

 • در برخی از موارد نیز مشاهده شده است، که راهنمایی های افراد ناآگاه از مراجع غیر رسمی و عدم تسلط و آشنایی آنان برای یک مشاوره حقوقی مناسب، مهمترین عامل طولانی شدن روند یک دادرسی می باشد؛ هنگامی که با وکلای مجرب ارتباط بگیرید، متوجه خواهید شد که این افراد متخصص، بسیار دلسوز و عادل بوده و در تمام جنبه ها شما را به طور کامل یاری خواهند کرد.
 • مشاوره حقوقی در زمینه طرح دعاوی مختلف به شما کمک خواهد کرد که بهترین راه و کوتاهترین راه در دعاوی حقوقی و موفقیت در  حکم فرجام را بدست آورید.

 

تسهیل صدور رأی قاضی

 • از دیگر نتایج مثبتی که میتوان با کمک مشاوره حقوقی در سطح جامعه بدست آورد، آن است که قضات با دیدن مدارک و شواهد عینی و قطعی به راحتی می توانند، رای نهایی را اعلام کنند؛ در نتیجه تحقق عدالت در سطح جامعه نیز گسترده خواهد شد.

 

موضوعات مرتبط به مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که، چه مشکلاتی را میتوان با کمک مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی حل کرد.

در پاسخ به این سوال شما باید گفت که اورژانس وکالت 24 ساعته با ارائه افراد متخصص و کاربلد در تمام زمینه های حقوقی، متخصصانی را دارد که شما را به نحو احسن راهنمایی خواهند کرد.

 

similar subjects to legal advice

 

به مختصر چند مورد حقوقی شایع  زیر را برای این مقوله مطرح  می کنیم:

 

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی خانواده

 • همانطور که می دانید، خانواده جز اجتماعات مهم جامعه می باشد که افراد در آن رشد و تربیت می شوند. اما گاهی این محیط که مربوط به رشد و پرورش فرزندان است، تبدیل به محیطی میشود که در آن تمام اعضا در حال عذاب کشیدن هستند. در این حالت تمام شدن مسیر این خانواده به تدریج بهتر از مشکلات روحی و روانی حاصل از چالش های آن می باشد. کسانی که برای مشاوره حقوقی با وکیل خانواده تماس می گیرند، اغلب در زمینه های عدم تمکین، مهریه، طلاق غیابی، گواهی عدم سازش، و ... مورد یاری واقع می شوند.

 

مشاوره حقوقی امور اداری

 • امروزه در بسیاری از دستگاه های دولتی و غیر دولتی شاهد اختلافات و دعواهای مختلفی میان پرسنل و مدیران هستیم که با کمک راهکار های حقوقی، اداری می توان راه قانونی آن را پیدا کرد و از بروز چنین درگیری هایی جلوگیری کرد.

 

مشاوره حقوقی با وکیل امور جزایی

 • از همان ابتدا که آفرینش انسان آغاز شد ، جرم و جنایات نیز همراه بشر بوده است؛ حتما داستان قابیل و هابیل را که اولین سند جرم و جنایات انسانی می باشد به یاد دارید، اگر برای شما و اطرافیان شما حادثه دلخراشی چون قتل، دزدی، کلاهبرداری، جعل و…. اتفاق افتاده است، خونسرد باشید و مسئله با یک وکیل مجرب موضوع را در میان بگذارید.

 

مشاوره حقوقی، تجاری

 • اگر درگیر مسائلی همچون چک، سفته، برات، و یا حتی حقوق ثبت شرکت های تجاری تان هستید، به راحتی می توانید از مشاوره حقوقی با وکیل تجاری ما به صورت تلفنی بهره مند شوید، ما در تمام جزییات و مراحل ثبت شرکت تان، شما را یاری خواهیم کرد.

 

علل اخذ مشاوره حقوقي

پیشرفت جوامع و ملت هاهرچند باعث آسایش و راحتی بشر شده، اما از هر بعدی که به جامعه می نگریم پیچیدگی روابط؛ احتمال تنش، خودداری از انجام تعهدات و در نهایت نقض قوانین و مقررات  وجود دارد؛ اگرچه امکان تحصیل دانش حقوقی برای همه شدنی نیست، اما می توان با یاری گرفتن از متخصصین این شاخه، به دور از نقض مقررات  و در پناه قوانین زیست.

از لزوم جبران زیان و ضرر وارده بر اشخاص و دریافت خسارات گرفته تا الزام به انجام تعهدات قراردادی یا غیر قراردادی، قواعد پیچیده اسناد تجارتی همچون سفته و چک تا حمایت از حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی، از جرم و جنایات واقع شده در دنیای واقعی تا انواع جرائم فضای مجازی، میتوان باتکیه بر توان بالای خبرگان این مسیر که وکلا و مشاورین حقوقی هستند، این نیاز را براورده کرد.

اما براستی با هزینه های سنگین مشاوره؛ رفت و آمد با وجود ترافیک سنگین، و کمبود وقت برای بیان مباحث و مشکلات، از طرفی کمبود مشاورین حقوقی حاذق در برخی نقاط هستند، اشخاصی که درمیان راه دست از حق و حقوق ضایع شده خودمی کشند و خسته می شوند و یا با استفاده از راهکارهای غلط بجای رسیدن به نتیجه مطلوب خود را به بیراهه و شکست می رسانند.

چه بسیار دعاوی که بدون مشاوره با مشاورین حقوقی؛ نه تنها نتیجه نگرفته که با شکست و به تبع ان عدم پیگیری های بعدی به قطعیت حکم منجرشده و برای همیشه راه بازبینی پرونده و دفاع از حق شخص مظلوم بسته شده است؛ مشاورین حقوقی این مرکز با سالها تجربه و تسلط بر قوانین و آشنایی با ساختارقضایی کشور، ساده و سریعترین  راه برای رفع مشکلات ناشی از دعاوی  ارایه خواهند کرد تا در پناه قانون و با هزینه ای ناچیز به دفاع از حقوق خود بپردازید.

 

هدف مشاوره حقوقی

 

purpose of legal advice

 

هدف مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی دسترسی آسان و بدون هزینه سنگین مشاوره حقوقی با وکیل برای همه اشخاص در کوتاهترین زمان؛ تارسیدن به نتیجه مطلوب است، پس اگر مشکلی حقوقی دارید، حتماً با ما در میان بگذارید؛ 

مشاورین حقوقی ما با تسلط بر قوانین؛ بی وقفه دانش و تخصص خود را در راستای حل مشکلات حقوقی وانواع دعاوی ارایه خواهند کرد.

مشاور حقوقی تلفنی بدون ثانیه ای مکث؛ میکوشد با علم حقوقی درهر زمینه که نیاز بود دانش خود را مستند به مواد قانونی اما در پوشش کلماتی روان و ساده جهت حل مسائل حقوقی به مخاطب ارائه دهد.

مشاورین متخصص این مرکز با مهارت بالا و دانش به روز خود با ارایه مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی راهنما و دلسوز شما جهت احقاق حق می باشند؛ ایام تعطیل، ساعت غیر اداری، و هیچ مانعی جهت برقراری تماس تلفنی با مشاورحقوقی در این مرکز وجود ندارد.

در روزهایی که شرایط ایران و جهان بحرانی و حاد بجهت شیوع بیماری کرونابود و امکان مشاوره حضوری و حتی ملاقات وکلا در دفترکارشان وجود نداشت بخش مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی ما درهرساعت و زمانی پاسخگوی سوالات حقوقی  و کیفری و ... بود و کادر مجرب این مرکز کوشیدند نسبت به سوالاتی که باتوجه به این شرایط برای اشخاص ابهام ایجاد کرده بود مشاوره تلفنی ارایه دهند.

ما معتقدیم همانگونه که جرم و جنایت و نقض عهد، تعطیل شدنی نیست؛ در مقابل باید  ارائه راهکار و مشاوره  جهت مقابله و دفاع از خود دربرابراین مسائل هم بصورت شبانه روزی و غیر تعطیل باشد؛ بنابراین در هرساعتی از شبانه روز که نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل داشتید کافیست شماره  مشاورین حقوقی تلفنی این مرکز را گرفته و باطرح موضوع خود راهکارحقوقی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این مرکز بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات و راهنمای حقوقی شماست.

 

کاربرد مشاوره حقوقی

با تصور اجتماعاتی مانند کارخانه ها و شرکتها و حتی در سایه روابطی که در پرتو قرارداد و تحت نظارت قانون است همچون روابط کارگر و کارفرما، هم نیاز مبرم به مشاور حقوقی  را میتوان از سوالات و دعاوی که جهت مشاوره به مرکز ما ارجاع می گردد، فهمید.

سوء اخلاق و رفتار زوجین، کودک آزاری، مطالبه مهریه، تعلق یا عدم تعلق نفقه در نکاح منقطع، بحث محجورین و مجانین، ورود دادستان در بحث حمایت از محجورین، ارث، انحصار وراثت،تقسیم مال مشاع، الزامات قراردادی، خسارت تاخیر یا عدم تأدیه.

 

در مبحث روابط کارگر و کارفرما

 • پایان یکطرفه کار از جانب کارفرما یا ورود خسارت در حین انجام کاربه کارگر.

 

در مبحث کیفری

 • کلاهبرداری ؛جعل ،سوءاستفاده از موقعیت شغلی؛خیانت در امانت و غیره ... .

 

جرایم رایانه ای

از جمله کلاهبرداری رایانه ای و سرقت رایانه ای ... و بسیاری از موارد نادر و رایج دیگری در خصوص جرایم رایانه ای، تنها بخشی  از سوالاتیست که مشاورین حقوقی  با تجربه ما؛ دقیق و ماهرانه به آن پاسخ داده اند که شما می توانید با در پرسش و پاسخ فوری حقوقی از آنها بهره مند گردید.

با  مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این مرکز، نه تنها در وقت و زمان و هزینه رفت و امد بلکه در ساعتها انتظار جهت دریافت تنها چند دقیقه مشاوره صرفه جویی کردید؛ بلکه می توانید در جریان نوع حکم احتمالی یا میزان مجازات مقرر قانونی قرارگرفته و با دریافت لایحه از خود دفاع کنید.

 

فواید و مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

benefits of legal advice with lawyer

 

 

 1. دسترسی سریع و ارزان درهرساعت از شبانه روز.

 2. مشاوره بامتخصصین باسابقه و حاذق.

 3. ارایه راهکار شفاهی و امکان سفارش لایحه مکتوب.

 4. عدم لزوم مراجعه حضوری.

 5. عدم نیاز به ساعتها انتظار جهت شنیدن مشاوره و راهکار.

 

از هر نقطه کشور و در هرزمان تنها با یک شماره گیری سریع به مشاورین حقوقی تلفنی ما مرتبط و متصل میشوید و می توانید سوالات تخصصی حقوقی و کیفری و... را مطرح و راهکار وشیوه دفاع از خود، ارائه لایحه؛ نحوه اقامه دعوا؛ طریق صحیح استناد به دلایل و نیز دادگاه صالح جهت اقامه دعوا را بیابید.

 

آثار مشاوره حقوقی  قبل از قرارداد

از لحاظ تخصصی برای تنظیم یک قرارداد تجاری با شرکتی که تنها چند ساعت دیگر قراراست با شما پای میز مذاکره بنشیند، می توانید بجای زیر و رو کردن بندهای قرارداد و تبصره ها یا کپی برداری از قراردادهای منسوخ و متروک قبلی که ابهام و ایراداتش باعث عدم انجام تعهد طرف مقابلتان شده بود از راهکارهای مشاور حقوقی تلفنی در سریعترین زمان بهره‌مند شوید و یا اینکه از مشاور حقوقی ما بخواهید پیش قرارداد را مطالعه و ایراداتش را رفع کنند. گاهی برسر راه قراردادها انقدر راه گریز از اجرای تعهد بصورت نامحسوس گنجانده شده که هرچه الزام به ایفای تعهد طرف مقابل را درخواست کنید، یک راه فرارتازه پیش رویش وجود دارد، در این شرایط به لزوم مشاوره با مشاورحقوقی پی می برید.

با آنکه مشاور حقوقی ویژه مشاغل نیست، اما قابل انکار نیست که نقش پررنگی در خاتمه دادن به اختلافات شغلی و بررسی حوادث حین کاردارد.

 

نکته مهم: قبل از امضاکردن در ظهر یا روی هر برگه و سند بیاد داشته باشید، امضا مسئولیت می آورد.

 

هرچند افراد عادی نمی توانند مفاد ماده، بند و تبصره های همه قوانین جاری را بدانند؛ اما می توانند پیش از اقدامی مضر به حال خود؛ با مشاوره و مشورت با متخصصین مربوطه پیشگیری آگاهانه انجام داده و دفع ضرر کنند؛ وقتی میتوان یش ازهر اقدام حقوقی مشاورت کرد، روا نیست خود را در این چنین دعاوی گرفتار کنیم، همین اکنون مشورت کنید و راهکار حقوقی دریافت کنید؛ مشاور حقوقی می تواند پیش از وقوع نزاع و جنجال حقوقی و کیفری با ارائه راهکار مطلوب، راه پیش رو را هموار و جاده مه الود و مبهم قراردادها را روشن و شفاف  نشان دهد.

باتصور احقاق حق افرادی که در نقاط محروم جامعه به سر می برند و با تماسی هرچند کوتاه و مختصر امکان دریافت راهنمایی و مشاوره با بهترین مشاورین حقوقی را پیدا می کنند.

 

آثار مشاوره حقوقی با وکیل قبل از  طرح دعوا

 

legal advice before court trial

 

 

حتماً تا به امروز شنیده اید که افرادی در جامعه حضوردارند که حاضر نیستند؛ بنا به دلایل و یا باورهای قدیمی و سنتی پایشان به مراجع قضایی؛ از جمله دادسرا و دادگاهها یا دستگاه های زیربط و حتی کلانتری باز شود، این اشخاص حاضرند سخت ترین شرایط و فشارها را تحمل کنند، اما بنابه همان اعتقاد قدیمی لب به شکوه و شکایت باز نکنند. اما گاهی اوقات سکوت در برابر ظلم وبرخی جرائم؛ خود ظلم بزرگیست که انسان در حق خودش مرتکب می شود، و تبعات و مجازاتش در نهایت دامن گیرش می شود.

وقتی بایک مشاور حقوقی صحبت کنیم تازه می فهمیم این قبح و زشتی که از حضور در  مراکز قضایی در باورمان وجود داشته نه تنها غلط بوده که باعث تضییع حق و حقوق مسلم ما هم شده است.

شرم، خجالت و یا سکوت دربرابر برخی جرایم خود جرم محسوب می شود؛ مثلا مالک ملکی که از انتقال ملکش توسط شخصی دیگر مطلع شده و ظرف مهلتی که قانون مشخص کرده به خریدار یا انتقال گیرنده، عدم مالکیت فروشنده را اعلام نکند، کلاهبردار محسوب می شود.

گاهی مشاوره حقوقي و صحبت با متخصصین حقوقی باعث پایان اضطراب و نگرانی ما از وقوع جرمی می شود که به تصور غلط و یا با مشاوره اشتباه، مدتها  کابوس مجرمیت دیدیم و عذاب کشیدیم. تصور کنید فردی بدون گواهینامه، در بزرگراه به عابری پیاده برخورد و عابر در دم جان می سپارد.

راننده از ترس تبدیل قتل غیر عمد به قتل عمد بخاطر نداشتن گواهینامه؛ صحنه را ترک میکند و مدتها در انزوا و با ترس از اعدام دچار کابوس میشود.

تنها با یک تماس چند دقیقه ای با مشاوران حقوقی  و بیان ماوقع، متوجه می شود نوع قتل؛ غیرعمد بوده و چوبه دار در انتظارش نیست. باتصور اشخاصی که بدلایل شخصی، تمایل به حضور نزد وکیل و طرح مشکل حقوقی یا مسئله کیفری پیش آمده برایشان را ندارند و یا باتصور لطمه به حیثیت و جایگاه اجتماعی خود با اقرار یا بیان موضوع مطروحه حقوقی یا کیفری در زمان بررسی توسط وکیل یا مشاور حضوری؛حاضر به مشاوره حقوقي نیستند، میتوانیم ارزش و امتیاز مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی را دریابیم.

 

چگونه با یک مشاور حقوقی خوب در ارتباط  باشیم؟

برای یک مشاور حقوقی علاوه بر دانش و اگاهی و تسلط بر قوانین ویژگی های شخصی و حرفه ای دیگری هم لازمست:

 1. فن بیان خوب: استفاده از واژه های حقوقی و اصطلاحاتی که لازمه استناد به مواد و متون قانونیست در عین حال؛بیان جملات دفاعی ،به زبان ساده ،برای فهم و درک بیشتر مخاطب لازمست.

 2. سرعت بالا در برقراری ارتباط با مخاطب: مشاور حقوقی باید در لحظه و مدت زمانی بسیار کوتاه توان برقراریارتباط با هرفرد و با هر روحیه ای را داشته باشد.وقتی این ارتباط برقرارشود پذیرفتن راهکارهای مشاور از طرف مخاطب دلنشین تر می شود.

 3. جستجو و پیداکردن ماده قانونی مرتبط به موضوع: یکی دیگر از شرایط یک مشاور حقوقی خوب استناد به نص و یا ماده قانونی است. مشاورین حقوقی باید همه راهکارها و جملات خود را طبق قانون و با پوشش مواد و بند و تبصره ها ارایه دهند و از اعمال سلیقه ها ی شخصی بپرهیزند.

 4. بروز بودن و همگام کردن دانش حقوقی با نیازهای جامعه: مشاورین حقوقی همواره مورد مراجعه اقشار مختلفی قرار می گیرند که موضوعات و احکام متفاوتی را از انان سوال یا استعلام می کنند. هرچند نیاز به تجربه و دانش و کهنه کاربودن مشاورین حقوقی و درک بالا از قوانین و رویه ها ی قضایی غیر قابل انکار است، اما برای یک مشاور حقوقی باتجربه و ماهر هم لازمست دانش و علم خود را همواره به روز کرده و همگام با نیاز ها ی جامعه حقوقی، به همه بند و تبصره های جدید مسلط شود و دانش خود را بروز نگه دارد.

 5. صداقت در آرایه مشاوره: از ویژگی های بارز یک مشاور حقوقی ،صداقت و بیان شفاف موضوعات و احکام مورد سوال مراجعین ،بدون تفسیر و برداشت شخصی از متون قانونیست.

 6. خوب گوش دادن ویا مطالعه دقیق: یک مشاور حقوقی حاذق و باتجربه باطرح چند سوال موشکافانه به عمق مسئله پی میبرد و با دقت در جزئیات، سعی بر راهنمایی شما برای ارائه دلایل محکمه پسند نزد قاضی دارد و از اطاله وقت و زمان دوری می کند.

 

چه کسانی صلاحیت ارائه مشاوره حقوقی با وکیل دارند؟

 

essential qualifications for council

 

 • درعالم حقوق و قوانین، صلاحیت و مهارت در ارائه راهکار حرف اول را می زند.

 • طبق قانون وکیل کسی است که برای انجام یک عمل حقوقی از موکل نیابت می گیرد. اگر وکیل هرچند با مدارج و مدارک بالای علمی، اما فن بیان و توان ارایه مدارک و ادله محکمه پسند را نداشته باشد، دادرسی را به اطاله کشیده و  بی شک شکستی سخت و گاهی حتی غیر قابل جبران در انتظار موکل اوست.

 • در بحث مشاوره حقوقی، اما این حساسیت ها دوچندان می شود. فردی که در ان واحد نمی تواند درمتن مواد؛ جستجو و کلمه و واژه صحیح و مستند حرف خود را پیداکند، بی شک نمی تواند راهنما و مشاور حرفه ای باشد و حتما در این راه زمان و فرصت مراجعین  را از بین می برد.

 • مشاورین حقوقی باید علاوه بر مدرک مناسب این شاخه، با دانش و آگاهی و طی کردن مراحل کارآموزی؛ به یک وکیل سخنور و پخته تبدیل شوند و همواره با درگیرشدن در مباحث حقوقی خود و دانش خود را محک بزنند.

 

مشاوران حقوقی ماپس از گذراندن دوره های مهارتی و علمی و گزینش از بین هزاران مشاور متقاضی، برگزیده شده اند تا با روابط عمومی بالا و تسلط کامل به قوانین جدید مخصوصاً آشنایی با مسائل روز کشور و به روز نگهداشتن دانش حقوقی خود در زمینه  مزبور با فن بیانی شیوا روزانه به امر مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری و همچنین آنلاین  در موضوعات تخصصی بپردازند. یا با درخواست شما پس از مطالعه پرونده حقوقی شامل مباحث کارگر و کارفرما، بیمه، خانواده و عناوین  وابسته به آن، جنبه حقوقی چک و سفته و برات و بطور کلی اسناد تجاری، الزامات قراردادی و غیر قراردادی و هرآنچه دارای جنبه حقوقیست و نیز ملاحظه پرونده کیفری در هرزمینه و موضوعی لایحه دفاعیه یا دادخواست تنظیم و در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل بدهند تا از پرداخت حق الوکاله سنگین وکلا بی نیاز شوید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین چیست؟

درسایه علم و تکنولوژی های جدید؛ دیگر بُعد مسافت و زمان مطرح نیست. این روزها ارتباطات بشر بیشتر چهره مجازی بخود گرفته و در بستر شبکه های اینترنتی، سایتها و اپلیکیشن ها در جریان است و این پیشرفت جای خود را در میان همه اقشار از جمله وکلا و مشاورین حقوقی هم پیدا کرده است.

البته ناگفته نماند که با تصویب قوانین مربوط به ارتباطات  فضای مجازی و نظارت بر آن بر قانونی بودن این شبکه ها  مهر تایید زده اند.

یکی از ویژگی های مثبت مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین دسترسی همیشگی و اسان از طریق بستر اینترنت است.مهم نیست درکدام قسمت از ایران یا جهان باشید همین که به نت دسترسی داشته باشید؛ یعنی یک مشاور حقوقی حاذق  و دلسوز در چند قدمی خود دارید.

کافیست از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید. دیگر نگرانی از انعقاد قرارداد در شهری غیر از محل سکونت خود؛ دلهره از اخراج از کار توسط کارفرما؛ نگرانی از عدم پرداخت حق بیمه... و یا هر مسئله حقوقی که در ذهنتان دارید را از خود دور و در این باره  بایک مشاور حقوقی آنهم بصورت انلاین مطرح کنید و راهکار دریافت کنید.

چنانچه سوالی پیشگیرانه در رابطه با طرح دعوا یا ارائه دادخواست و یا نحوه دفاع از خود در جریان دادرسی دارید میتوانید بعنوان راهنما و بقصد سنجش سود و زیان احتمالی خود با مشاورین ما مشاوره پیشگیرانه نمایید.

از انعقاد قراردادی حقوقی  تا نشستن پای میز مذاکره؛ از رد و بدل شدن یک پیامک در دنیای مجازی تا درگیری لفظی و توهین؛ از تهدید به انتشار تصاویر خصوصی، از جرائم رایانه ای که بخش وسیعی از جرائم این روزها را تشکیل می دهند تا هر آنچه موضوع دادخواست یا درخواست حقوقی شما باشد مشاورین حقوقی ما آماده پاسخگویی هستند.

 

روش مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

برای افرادی که علاقه به دریافت مشاوره حقوقی آنلاین ندارند و یا قادر به ارسال مطالب بصورت مکتوب و انلاین نیستند یا به هر علتی مایلند با مشاورین حقوقی بصورت تلفنی صحبت کنند و یا در مواردی که بدلیل پیچیدگی و دشواری بررسی پرونده در قالب پیام و بصورت آنلاین میتوان با تماس با شماره تلفن این مرکز از مشاوره متخصصین حقوقی بهره مند شد.

 

Ways of legal advice

 

ما برای سهولت شما دو روش برای برقراری تماس در نظر گرفته ایم

 1. راه نخست برای اشخاصیست که تنها راه دسترسیشان تلفن ثابت است؛ کافیست از هرکجای کشوربدون  گرفتن هیچ پیش شماره  و کد  وتنهااز  طریق تلفن ثابت ؛شماره ۹۰۹۹۰....را گرفته و با برقراری تماس با مشاورین حقوقی باحداقل هزینه  صحبت کنید.این تماس تنها باکرکرد دقیقه ای ۷۵۰تومان محاسبه و توسط مخابرات به قبض تلفن ثابت شما افزوده میشود.

 2. راه دوم مخصوص اشخاصیست که به تلفن ثابت دسترسی ندارند. که می توانند با پرداخت ۵۰۰۰۰ تومان به شماره حساب و اطلاع به امورمالی شرکت، منتظر تماس وکیل و مشاور حقوقی ما بمانند. از مزایای تماس میتوان دسترسی دائم به مشاور حقوقی نام برد؛ چراکه حتی درزمان عدم دسترسی به اینترنت هم تنهابایک خط تلفن ثابت میتوان تماس رابرقرارکرد.

 

از دیگر مزایای این شیوه دسترسی، عدم نیاز به پرداخت پول بصورت کارت به کارت در زمانهاییست که به درگاههای شتاب در پرداخت دسترسی نداریم و در همان لحظه نیاز به دریافت راهکار تخصصی از مشاورین حقوقی بصورت تلفنی داریم.

ما با سیاست دسترسی آسان و کم هزینه به وکیل  و مشاور متخصص برای همه افراد؛ شرایطی را فراهم کردیم که در هرزمان و حتی دورترین و محرومترین نقطه کشور امکان دسترسی به مشاور حقوقی فراهم باشد.

 

هزینه مشاور حقوقی چقدر است؟

هزینه های سنگین مشاوره حقوقي؛ کمبود یا عدم دسترسی به مشاور حقوقي ماهر و حرفه ای و درگیری های روزمره و‌گاهی کمبود وقت و زمان تا روز دفاع و جلسه دادرسی، دست بدست هم می دهند تا افراد از پیگیری حق و حقوقشان دست بکشند و با انصراف از مشاوره حقوقي گرفتن از حقوقدانان؛ خودشان را بدست تقدیر بسپارند و بیخیال دفاع و جمع اوری ادله شوند.

در مراکز مشاوره حقوقي برای چند دقیقه بیان شرح حال و جریان دادرسی یا مشورت حقوقي برای اقامه دعوا باید ساعتها در صف انتظار قرارگرفت و یا هزینه های سنگین پرداخت، اما با یک تماس تلفنی و یا درخواست مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین می توانید ضمن در جریان قراردادن وکیل و مشاور حقوقی آنلاین و دریافت راهنمایی تا مدتها نیز او را از روال پرونده و جلسات مطلع کرده و از وی درخواست مشاوره کنید و نیز می توانید با پرداخت مختصر هزینه لایحه ای جهت ارایه به دادگاه از وکیل خودتان تحویل گیرید.

همچنین در هرمرحله از مراحل دادرسی اعم از بدوی و تجدید نظر و یا درخواست اعاده دادرسی و پیگیری های اداره کار و شعب تشخیص و دیوان عدالت اداری تا هر کجا که نیاز به راهنمایی و مشاوره حقوقی با وکیل باشد بدون پرداخت هزینه های سنگین از مشاور حقوقی متخصص و ماهر در هرزمان راهنمایی بگیرید.

هزینه مشاوره حقوقی در این مرکز بسیار کمتراز هزینه هاییست که در دفاتر مشاوره حقوقي و دفتر وکلا تحت عنوان تعرفه و حق المشاوره ازمراجعین اخذ می شود. ضمن اینکه در مشاوره های حقوقي آنلاین مرکز ما تمامی سوالات حقوقي مکتوب شما بصورت آنلاین و رایگان پاسخ حقوقي داده می شود و تنها در صورت نیاز حقیقی به ارسال نسخه ای از پرونده از طرف کاربر به وکیل و درمقابل دریافت لایحه و پاسخ جهت ارائه به مرجع  قضایی از کاربر به میزان واقعی، کمتر از حداقل، حق المشاوره اخذ می گردد.

 

سایر فعالیتهای وكيل تلفني

 

vakiltel,s other services

 

 1. ارائه مقالات تخصصی در زمینه های حقوقی ‌ کیفری. مشاورین حقوقي متخصص ما سالها تجربه کاری و حرفه ای خود در زمینه های مشاوره هاي حقوقي مختلف، از جمله: مشاوره حقوقي در جرايم کلاهبرداری و جرائم در حکم کلاهبرداری، خیانت در امانت، تصرف عدوانی، اخاذی، سرقت، تصرف غیر قانونی، ترک انفاق، جرائم رایانه ای از جمله‌ کلاهبرداری رایانه ای سرقت داده های حامل و دعاوی حقوقی از جمله نشوز و عدم تمکین ازدواج مجدد و مطالبه مهریه؛ حضانت و ملاقات فرزند؛ خسارات ناشی از عدم انجام تعهد تاخیر در انجام تعهد الزام موجر به تسلیم مال مستاجره و صدها موضوع دیگر را به رشته تحریر در آورده و با توجه به رویه قضایی کشور و با اتکا به نص قانون به جامعه حقوقی عرضه داشته اند. ضمنا یکایک مباحث فوق  را در قالب مقالات و نوشته های روان و ساده و قابل فهم برای همگان در سایت منتشر کردند. تاکید می گردد مقالات مکتوب در سایت به قلم متخصصین ما می باشد.

 2. ارایه تعاریف مختصر و مفهومی از جرائم و اصطلاحات حقوقی به زبان ساده براي مشاوره حقوقي قابل انکار نیست که جرائم  مهم و خاص  را همگان می شناسند؛ اما بسیاری از دعاوی هستند که در قالب  کلماتی مبهم در دل مواد بکار  رفتند و برای شناخت آن لازمست ساعتها کتب حقوقی را مطالعه کرد. اما وکلا و مشاورین این وكيل تلفني با بیانی ساده ولی منطبق بر قانون جرایم مذکور را تفسیر کردند.

 3. ارائه مشاوره حقوقي پیشگیرانه.

 

با مشاوره حقوقي در چگونگی انعقاد قراردادها

یکی از  مهمترین سیاست های وكيل تلفني ما پیشگیری از ایجاد اختلاف و سعی بر هدایت افراد به سمت مواضع صلح و سازش است.

معمولا مراجعین این مرکز را اشخاصی تشکیل می دهند که پیش از مراجعه به مشاور حقوقي؛خود را در کارزار مشکلات حقوقی افکنده اند؛ مشاورین حقوقي ما سعی بر ارائه راهکاری دارند که بجای افزایش ورودی و خروجی پرونده های دادسرا و دادگاهها؛ طرفین دعوا را بسمت صلح و سازش سوق دهند که در این راه تفکر انتقام و انتقام گیری کمتر شده و از طرفی می تواند در دراز مدت از آمار دعاوی کاسته شود.

امیدواریم با ارايه مشاوره حقوقي در چگونگی انعقاد قراردادها هم راه بر ورود خسارت ببندیم  و  هم با مشاوره حقوقي قبل از عقد قرارداد و گنجاندن شروط تحدید مسئولیت ضمن عقد راه مداخله قضایی جهت افزایش میزان مسئولیت را محدود کنیم. تا حد الامکان سعی شده پاسخ های مشاورین حقوقی این مرکز رافع ابهامات و سوالات شما باشد.

یادآور می شود دسترسی به وکیل طبق اصول حقوق بشر و نیز قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون آیین دادرسی کیفری حق مسلم هر فرد است. ما امیدواریم با شرایطی که در وكيل تلفني فراهم ‌کرده ایم و با بکارگیری مشاورین حقوقی مجرب یاری رسان افرادی باشیم که بنا به دلایلی از جمله؛ کمبود یا عدم دسترسی به مشاور حقوقی؛ سنگینی هزینه ها؛ بُعد مسافت و یا باورهای سنتی مبنی بر عدم نیاز به مشاور حقوقی از رفتن به مراکز مشاوره ی حقوقی حضوری خودداری می کنند.

تکرار این جمله خالی از لطف نیست همانگونه که وقوع جرم و حدوث اختلافات حقوقی تعطیل شدنی نیست ما میکوشیم دسترسی شما به مشاور حقوقی تلفنی  را تضمین و از هر کجا و در هرزمان حتی در تعطیلات  همواره پاسخگو باشیم.تنها کافیست اتصال خود را به اینترنت فعال کرده و با ورود به سایت  و ثبت نام در قسمت  مربوطه،به هر کدام  از راههای ارتباطی که  تمایل داشتید با مشاورین حقوقی ما در ارتباط باشید.

در پایان امیدواریم با دریافت مشاوره حقوقی  و راهنمایی از  متخصصین ما بتوانید در دعاوی مطروحه دردادگاه وکیل خودتان باشید و  طبق قانون و مستند از حق و حقوقتان به نحو احسن دفاع کنید.

 در صورت نیاز به نگارش ودریافت لایحه تايپ شده، شکوائیه، دادخواست، اظهارنامه و دادخواست فرجام خواهي میتوانید با مشاور حقوقی و وکیل خودتان در وكيل تلفني هماهنگ و بعد از نگارش آن را تحویل بگیرید.

ما خوشحال و مفتخریم بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی و وقفه همواره مشاور حقوقي و راهنمایتان حقوقي باشیم.

 

 

مشاوره حقوقی طلاق به دلیل فساد اخلاقی

مشاوره حقوقی مهریه توسط وکیل دادگستری 

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل ملکی

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری

مشاوره حقوقی با وکیل ثبت احوال

مشاوره حقوقی با وکیل در چک، سفته و اوراق

مشاوره حقوقی با وکیل در نگارش قرارداد

مشاوره حقوقی با وکیل انحصار وراثت

مشاوره حقوقی با وکیل در امور اداری یا دولتی

درباره ما

 

 

  
 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بدون هیچ گونه اغراقی بهترین تجربه مشاوره من باوکلای مختلف در شهرهای مختلف وپرونده های گوناگون بوده است به معنای واقعی از اینهمه دقت نظر و تلاش برای بیان مطالب به زبان عامیانه ودرنهایت پافشاری برای حصول بازخورد مناسب بی نظیر بوده است
در شرایط حاضر دسترسی به وکلای باسواد و همچنین متخصص با هزینه مناسب و در سریع ترین زمان، بسیار ارزشمند است
سلام خیلی ممنونم از موسه وکیل تلفنی این واقعا خیلی عالیه که یک موسسه حقوقی امکان ارائه مشاوره حقوقی د هر زمان از شبانه روز ارائه بده واینکه یک فردی ممکنه در یک ساعتی از شب که همه ارگان های نظامی وانتظامی که غیر فعال هستند وامکان ارائه اطلاعات به شخص وجود نداره با یک وکیل دادگستری صحبت کنه واز اون بهترین روش برخورد بد موضوع را مشاوره بگیره.
اصولا اول برای همه سخته که بخوان اعتماد کنن و بخوان واریزی انجام بدن من یک مبلغ کم و هزینه عالی تونستم اعتماد کنم به موسسه محترم وکیل تلفنی مشاوره دریافت کنم اصلا پشیمان نیستم واقعاً متشکرم ازشون ارزش مبلغ بسیار بیشتر را داشتند همیشه موفق باشید
بسیار عالی و از زحمات بی دریغ شما و سایر مسئولین و دست اندرکارانی که در احداث و به راه اندازی سایت مزبور کوشا بوده اند نهایت سپاس و قدردانی را دارم امیدوارم همیشه موفق و پیروز و شادکام باشید.ایزد منان پشتیبانتان
با سلام مجدد اینجانب مسیح آقاداودی از وکلای موسسه وکیل تلفنی پیرو توضیحات قبلی خودم اعلام میدارم که در خدمت تمامی مخاطبان عالیقدر هستم.روزتون خوش
با سلام خدمت تمامی مخاطبان گرامی.مراجعه نمودن به خبره و کا شناس از جمله بدهیات عقلی است چرا که قدرت و اطلاعات ما انسان ها محدود می باشد شما در هر زمینه ای که ملاحطه بفرمائید می بایست اطلاعات تخصصی ان علم را یا خود کسب کنید و اصطلاحا به مقام اجتهاد برسید یا از اهل خبره ان علم بپرسید من جمله هر شخصی برای درمان بیماری خویش نیاز به پزشک دارد و یا هر فرد مکلفی برای رفع حاجت در زمینه مسایل شرعی نیاز به یک مشاور مجتهد جتمع الشرایط دارد و قس علیهذا به هر ترتیب در مسائل حقوقی که از مسائل با اهمیت و اساسی هر شخصی می باشد ما انسان ها از این قاعده مستثنی نیستیم و باید در کنار مان یک حقوقدان یا وکیل باشد البته متاسفانه در کشور ما قاعده اجباری بودن وکیل تا الان به تصویب نرسیده و به نظر می آید اگر روزی این قانون به تصویب برسد خیلی از مشکلات دادگستری ما حل بشکد من جمله حجم عظیم پرونده ها کمتر شود ولی در فقدان همچین قانون کاربردی ما آحاد جامعه باید وظیفه خود بدانیم که فرهنگ سازی کنیم و فکر می کنم موسسه وکیل تلفنی این رسالت را خوب برعهده گرفته و حتی هزینه های بسیار زیاد مشاوره و نگارش که خیلی از مردم ما بهانه مراجعه نکردن به وکیل و حقوق دانان می دانند موسسه ما جبران نموده است.
تیم جوان و متخصص شما قطعا آینده روشنی خواهد داشت. دسترسی به متخصصین حقوقی در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه مزیت گروه وکیل تلفنی است موفق و پیروز باشید
سلام و احترام.واقعا در این شرایط کرونا همچین امکانی فراهم است که از طریق تلفن مشاوره بگیریم عالیه. یک از وکلاتون برای روز جلسه ام لایحه نوشت برام و ارسال کرد فایلش رو و من روز جلسه با این لایحه رفتم و با هزینه کمی که دادم تونستم رای بگیرم. درحالیکه اگر این کار را وکیل حضوری میامد و انجام میداد چندین برابر متحمل هزینه میشدم خدا قوت سایت وکیل تلفنی

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670