موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مهریه طلاق توافقی

مهریه طلاق توافقی

پروسه طلاق یکی از دغدغه های مهم برای افرادی است که قصد خاتمه دادن به زندگی مشترک خود را دارند؛ با این حال طلاق توافقی، به عنوان یکی از ساده ترین و فوری ترین روش های طلاق معرفی شده و دریافت مهریه طلاق توافقی نیازمند تنظیم توافقنامه ای مستند و مستدل با رعایت نکات حقوقی است؛ از این رو بر آن شده ایم تا مهریه طلاق توافقی و نحوه وصول آن را در ادامه این مقاله به طور مفصل شرح دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

چه مهریه ای را در سند ازدواجمان درج کنیم؟ (توصیات بانوی وکیل ما در خصوص امورات رایج مهریه)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بررسی نکات مهم درباره ی دریافت مهریه طلاق توافقی

 

important notations about consensual divorce dowry

آموزش وصول فوری مهریه در طلاق توافقی به روش های آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

درباره ی دریافت مهریه طلاق توافقی نکات بسیار زیادی است، که اگر افراد قبل از وارد شدن به پروسه طلاق از آن آگاه شوند می­توانند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنند ...

 • بی توجهی به مسائل حقوقی و سهل انگاری در مراجعه به وکیل آنلاین 24 ساعته ممکن است دردسر های حقوقی زیادی را به وجود آورد، چه بسا بسیاری از افراد مسیر طلاق توافقی را طی می­ کنند، اما با ادعای جدید طرف مقابل خود دوباره به محاکم قضایی کشانده می­ شوند، بنابراین توصیه اصولی آن است که افراد قبل از ورود به مسئله طلاق توافقی با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات لازم درباره امور خانواده و طلاق به دست آورده، و با آگاهی کامل به این مسیر قدم بگذارند.

 

منظور از مهریه توافقی چیست؟

 

همانطور که گفته شد برخی از زوجین روش طلاق توافقی را برای جدا شدن از یکدیگر انتخاب می­ کنند، در این روش درباره ی مسائل مختلفی مانند نفقه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان توافق می­ شود و مهریه نیز یکی از مسائلی که باید درباره ی آن توافق کنند.

با این توضیح اصطلاحاً به مهریه ای که در توافقنامه طلاق توافقی می آید، مهریه طلاق توافقی گفته می­ شود؛ مقدار این مهریه ممکن است با رضایت طرفین تعیین شود، اما باید قبل از مذاکره درباره ی مسائل مادی حتما به کمک مشاوره حقوقی آنلاین از نکات لازم حقوقی اطلاع پیدا کرد و با نگاهی دقیق درباره ی آن تصمیم گرفت.

 

طلاق توافقی بدون بذل مهریه چگونه ممکن است؟ 

 

consensual divorce whiteout leaving dowry behind

وصول تضمینی مهریه در طلاق توافقی (بدون بذل مهریه)

 

در صورتی که افراد از وکیل کارکشته در زمینه طلاق کمک بگیرند، می­ توانند با روش های مختلفی حکم طلاق توافقی را دریافت نمایند؛ در مشاوره حقوقی آنلاین غیر حضوری راه هایی مختلفی برای طلاق توافقی معرفی می شود، از جمله طلاق خلع که در آن زوجه از تمام یا بخشی از مهریه خود گذشت می کند، و به این ترتیب طلاق توافقی جاری می شود.

اما در حالت دیگر که زوجین درباره ی طلاق توافق کرده اند یکی از آنها دادخواست طلاق داده، سپس وکیل با ارائه توافقنانه ی زوجین، از دادگاه صالح تقاضا صدور حکم طلاق توافقی را می­ نماید؛ در این صورت می شود بدون بخشیدن مهریه حتی به مقدار اندک برای طلاق توافقی اقدام کرد، در بنیاد حقوقی وکیل تلفنی تدابیری محکم و قانونی برای دریافت حکم طلاق توافقی اندیشیده شده و افراد می توانند با مراجعه به سایت وکیل تلفنی به خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. 

 

بررسی امکان مطالبه مهریه پس از بخشیدن آن

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

هشدارهای زیادی درباره ی طلاق توافقی وجود دارد، که افراد می توانند در پرسش و پاسخ حقوقی فوری از آن مطلع شوند؛ یکی از نکاتی که باید در هنگام نگارش توافقنامه طلاق توافقی در نظر گرفته شود، امکان مطالبه مهریه بعد از طلاق است.

اگر مقدار و نحوه پرداخت مهریه در حکم طلاق مشخص شده باید زوجه حق رجوع به مهریه را از خود ساقط نماید؛ در غیر این صورت بعد از طلاق امکان پیگیری و مطالبه مهریه از سمت زوجه وجود دارد. 

اگر زوجه از بخشیدن مهریه خود پشیمان شده و قصد مطالبه آن را دارد، در صورتی که طلاق خلع باشد، می ­تواند در مدت عده به مهریه یا ما بذل خود رجوع کند، در این صورت طلاق باطل خواهد شد. 

افرادی که بدون همراهی وکیل متخصص در زمینه طلاق اقدام به طرح دادخواست قضایی می کنند، معمولا در نیمه راه دچار شک و تردید های زیادی می شوند، بنابراین بهتر است قبل از ورود به جریان دادرسی از دانش و تخصص وکیل بهره مند شد.

 

فوری ترین روش وصول مهریه در طلاق توافقی 

 

Most immediate way to receive dowry in consensual

وکیل متخصص طلاق توافقی 24 ساعته در دسترس

 

در مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای افراد شرح داده خواهد شد که از چه روش هایی می­توان به وصول مطالباتی مانند نفقه و مهریه پرداخت؛ اما درباره ی مهریه طلاق توافقی در حین انجام توافقات باید تضمین مناسب برای وصول مهریه دریافت کرد.

گرفتن چک تضمینی این اطمینان را به زوجه می­ دهد که در موعد مقرر مهریه به طور تمام و کمال پرداخت خواهد شد؛ کمک گرفتن از ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی به افراد این امکان را داده که اطلاعات خود را درباره ی طلاق توافقی گسترش دهند. 

 

بهترین روش برخورد با اعسار در پرداخت مهریه در طلاق توافقی 

 

 

به کسانی که قصد طلاق توافقی دارند، توصیه می ­شود که برای دریافت مهریه طلاق توافقی از طریق مشاوره واتساپی با وکیل رایگان نکات ضروری را جویا شوند. چه بسا افراد بسیاری که بدون آگاهی حقوقی به مسیر طلاق توافقی پا گذاشته، اما با ضایع شدن حقشان از انجام این کار پشیمان شده باشند. به طور مثال اعسار همسر یکی از مشکلات وصول مهریه است.

تدبیری که قانونگذار برای ناتوانی مالی زوج اندیشیده، تقسیط مهریه می باشد، با توجه به درآمد افراد و میزان مهریه توافقی مبلغی به طور ماهانه مشخص می­شود که زوج باید به زوجه بپردازد، و در صورت امتناع از این کار، از طریق شکایت به مراجع ذیصلاح می توان زوج را مجبور به پرداخت مهریه کرد.

 

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و ارادت خدمت همه ی دوستان عزیزم یک نکته ی طلایی خدمت دوستان عزیزم عرض کنم با تقسیط و پرداخت پیش قسط مهر (آن مقدار که حال تشخیص داده شده) به نظر حق حبس زوجه منتفی میگردد و چنانچه پس از آن زوجه حاضر به تمکین نباشد ناشزه (نافرمان)محسوب و به تصریح ماده 1108 قانون مدنی استحقاق دریافت مهریه را ندارد ولیکن طبق رای وحدت رویه شماره 708 مورخ 22/05/1387 صدور حکم بر اعسار به تقسیط مهر مسقط حق حبس زوجه نمیباشد. زنده باشید و سلامت
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
سلام عرض خسته نباشید به تمام همکاران وکیل تلفنی متاسفانه به علت عدم آگاهی بسیاری از بانوان مانند من فکر میکنند که برای طلاق توافقی صرفا تنها راهی که وجود دارد، گذشتن از کلیه حق و حقوشان است. به تشویق خانواده تصمیم گرفتم قبل از هر توافقی با مشاور حقوقی مشورت کنم تا بهترین راه را انتخاب کنم. تقاضای مشاوره که ثبت کردم در تایم کوتاهی مشاور حقوق خانواده با من‌تماس گرفتند و بسیار از اطلاعات و راهنمایی هایی که در اختیارم قراردادند رضایت داشتم و نکاتی برایم روشن شد که خیلی راهگشا بود. موفق و سعادتمند باشید
با سلام و عرض ادب، پروسه طلاق یکی از دغدغه های مهم برای افرادی است که قصد خاتمه دادن به زندگی مشترک خود را دارند؛ با این حال طلاق توافقی، به عنوان یکی از ساده ترین و فوری ترین روش های طلاق معرفی شده و دریافت مهریه طلاق توافقی نیازمند تنظیم توافقنامه ای مستند و مستدل با رعایت نکات حقوقی است؛اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی، در خدمت شما عزیزان هستم. با تشکر
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی انشاءالله ... طلاق بر دو قسم است: بائن و رجعی، در “طلاق رجعی” برای شوهر در مدت عده حق رجوع وجود دارد؛ یعنی با وجود اینکه با قطع رابطه زوجیت به واسطه اجرای طلاق، جدایی بین زوجین حاصل می‌شود اما در مدت عده برای شوهر حق رجوع به همسرش باقی است و در این صورت همان رابطه زوجیت شرعی بین زن و شوهر اعاده خواهد شد. در “طلاق بائن” برای شوهر حق رجوع وجود ندارد و با اجرای صیغه طلاق رابطه زوجیت بین زوجین به طور کامل قطع خواهد شد. طلاق بائن خود به چند دلیل حاصل می‌شود که یکی از این دلایل، کراهتی است که زن از شوهر دارد یا هر دو از یکدیگر دارند. در صورتی که کراهت طرفینی باشد، طلاق از نوع مبارات است و اگر کراهت یک‌طرفه زن از شوهر باشد، طلاق از نوع خلع خواهد بود.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .پروسه طلاق یکی از دغدغه های مهم برای افرادی است که قصد خاتمه دادن به زندگی مشترک خود را دارند؛ با این حال طلاق توافقی، به عنوان یکی از ساده ترین و فوری ترین روش های طلاق معرفی شده و دریافت مهریه طلاق توافقی نیازمند تنظیم توافقنامه ای مستند و مستدل با رعایت نکات حقوقی است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری جهت مشاوره تکمیلی در خدمت هستم
با سلام مقاله جامع و بسیار عالی و کاربردی بود… تشکر از موسسه وکیل تلفنی.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی