موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

دفتر مشاوره حقوقی 24 ساعته

دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته

خدمات مشاوره حقوقی یکی از الزامات زندگی امروز شناخته می شود؛ چراکه مردم تا همین دیروز و قبل از کرونا با مراجعه به آن مشکلات حقوقی خود را در آن حل می نمودند؛ به عبارتی می توان گفت که یک دفتر مشاوره حقوقی آنهم به صورت 24 ساعته، در حقیقت یک اورژانس حقوقی است که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانیست و وکلای حاظر در آن به صورت شیفتی فعالیت می کنند تا هم میهنان عزیزمان هیچ کمبودی را در این خصوص حس نکنند؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را به مفصل مورد شرح قرار دهیم.

 

بررسی مشاوره حقوقی تخصصی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در ایران متعلق به چه ارگانی است؟

 

24 hour legal advice office in iran

دفتر مشاوره حقوقی 24 ساعته در تهران

 

دفتر مشاوره حقوقی فوری و تضمینی ۲۴ ساعته برای اولین مرتبه در ایران راه اندازی شده است؛ کلیه وکلای اولین دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در ایران جزو وکلای پایه یک دادگستری بوده و سال ها تجربه وکالت در پرونده های مختلف حقوقی را دارا هستند.

این دفاتر 24 ساعته اولین بار در شهرهای تهران و آمل فعال شده اند و شعب مرکزی موسسه وکیل تلفنی به حساب آمده که آدرس آنها را در انتهایی ترین بخش همین صفحه مشاهده خواهید نمود.

 

چه خدمات حقوقی در دفاتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته ارائه می گردد؟

دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی تمامی خدمات حقوقی نادر و رایج را به موکلان خود ارائه می نماید؛ انواع خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و خدمات مشاوره حقوقی آنلاین به صورت ۲۴ ساعته توسط بیش از ۱۰۰۰ وکیل مجرب و متعهد عرضه می شود.

از جمله خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی ۲۴ ساعته می توان به مشاوره حقوقی ابطال رای داوری، مشاوره حقوقی اعسار، مشاوره حقوقی ملکی، مشاوره حقوقی کیفری، مشاوره حقوقی در چک، سفته و اوراق، مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی در نگارش قرارداد، مشاوره حقوقی ثبت احوال، مشاوره حقوقی انحصار وراثت، مشاوره حقوقی ورشکستگی، مشاوره حقوقی ثبتی و مشاوره حقوقی مصادره اموال اشاره نمود.

همچنین دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته علاوه بر ارائه موارد فوق، انواع خدمات نگارش حقوقی را نیز ارائه می دهند؛ همانند نگارش انواع دادخواست، نگارش شکایت نامه، نگارش اظهارنامه، نگارش دادخواست تجدید نظر، نگارش فرجام خواهی و نگارش لایحه را توسط تیم وکلای خود ارائه می نماید. جهت بهره مندی از خدمات مشاوره حقوقی با تیم وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمائید. 

 

چه کسانی در دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته خدمت رسانی می نمایند؟

 

legal advisors in a t4 hour legal advice office

دفتر مشاوره حقوقی 24 ساعته در آمل و مازندران

 

وجه مخفی این سوال این است که آیا می توان به خدمات حقوقی ارائه شده توسط دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی اعتماد کرد؟

 • پاسخ: دفتر مشاوره حقوقی با خدمات ارزان و تضمینی ۲۴ ساعته، با بیش از ۱۰۰۰ وکیل مجرب و متعهد همکاری می نماید. کلیه وکلای موسسه وکیل تلفنی  ضمن پایه یک بودن، دارای سال ها تجربه وکالت در پرونده های مرتبط با حوزه تخصصی حقوقی خود را دارند.

 

در ادامه عارضیم که تیم وکلای وکیل تلفنی متشکل از وکلای خانم و آقا است و بدین ترتیب محدودیتی برای انتخاب وکیل مد نظر شما وجود ندارد؛ به عبارتی موکلان می توانند بسته به نظر خود هر یک از وکلای خانم و آقا را انتخاب نموده و از خدمات تخصصی آنها در امور حقوقی خود بهره مند شوند.

 برای برخورداری از خدمات مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته با تیم حرفه ای وکیل دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته  ارتباط بگیرید.

 

 

دلیل ۲۴ ساعته شدن دفاتر مشاوره حقوقی وکیل تلفنی چیست؟

دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی، انواع خدمات مشاوره حقوقی را به صورت شبانه روزی به متقاضیان عرضه می نماید.

دلیل خدمات رسانی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی، نیاز هموطنان عزیز به خدمات حقوقی اورژانسی است. در بسیاری مواقع افراد در خارج از ساعات اداری و یا ایام تعطیل نیاز به مشورت با وکیل در زمینه های گوناگون دارند؛ دفاتر وکالت حضوری محدودیت زیادی داشته و نیاز به نوبت دهی و صرف وقت جهت مراجعه حضوری دارند.

در بسیاری مواقع عدم آگاهی از قوانین حقوقی و تاخیر در اقدام منجر به خسارات مادی، معنوی و جانی برای هموطنان می گردد. دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته با ارایه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در راستای برآورده نمودن این نیاز هموطنان گام برداشته است.

 

آیا وکلای خانم در دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته حضور دارند؟

 

female lawyers in legal advice office

اورژانس وکالت 24 ساعته و فوری

 

همانطور که کمی بالاتر نیز به این مورد اشاره گردید، دفتر مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی متشکل از تیم وکلای خانم و آقا است؛ تعداد زیادی از وکلای مجرب وکیل تلفنی را وکلای خانم تشکیل می دهند؛ بدین ترتیب امکان انتخاب و دریافت خدمات مشاوره حقوقی توسط وکلای خانم وجود دارد.

وکیل آنلاین حقوقی ۲۴ ساعته ارزان و تضمینی در تمامی ساعات شبانه روز از طریق تلفن، واتساپ و وب سایت در دسترس شما قرار دارد؛ چنانچه در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به خدمات مشاوره حقوقی داشتید، تنها کافی است که با تیم مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمائید.

 

whatsapp dowry legal advice

 

 

حداقل شرایط احداث یک دفتر مشاوره حقوقی

استخدام وکیل در دفتر مشاوره حقوقی

آدرس دفاتر مشاوره حقوقی ما

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، خدمات مشاوره حقوقی یکی از الزامات زندگی امروز شناخته می شود؛ چراکه مردم تا همین دیروز و قبل از کرونا با مراجعه به آن مشکلات حقوقی خود را در آن حل می نمودند؛ به عبارتی می توان گفت که یک دفتر مشاوره حقوقی آنهم به صورت ۲۴ ساعته، در حقیقت یک اورژانس حقوقی است که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانیست و وکلای حاظر در آن به صورت شیفتی فعالیت می کنند تا هم میهنان عزیزمان هیچ کمبودی را در این خصوص حس نکنند؛
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... شاید یکی از دلایل این کار تورم افسار گسیخته ای باشد که گریبانگیر جامعه ما شده و مردم ما بیم آن را دارند که اگر معامله کالایی به جای امرور در فردا صبح صورت پذیرد متضرر شوند و نتوانند کاری را که نیت آن را داشته اند به نحو مطلوب انجام دهند. لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این بودئه که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه در فصل زمستان باشد یا عصر یک روز گرم تابستانی، این مشاوره ها به صورت 24 ساعته بوده و نتیجه مطلوبی را برای کابران پیش از انجام هر عمل و واقعه حقوقی در بر خواهد داشت.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته وکیل تلفنی تمامی خدمات حقوقی نادر و رایج را به موکلان خود ارائه می نماید؛ انواع خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و خدمات مشاوره حقوقی آنلاین به صورت ۲۴ ساعته توسط بیش از ۱۰۰۰ وکیل مجرب و متعهد عرضه می شود. از جمله خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی ۲۴ ساعته می توان به مشاوره حقوقی ابطال رای داوری، مشاوره حقوقی اعسار، مشاوره حقوقی ملکی، مشاوره حقوقی کیفری، مشاوره حقوقی در چک، سفته و اوراق، مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی در نگارش قرارداد، مشاوره حقوقی ثبت احوال، مشاوره حقوقی انحصار وراثت، مشاوره حقوقی ورشکستگی، مشاوره حقوقی ثبتی و مشاوره حقوقی مصادره اموال اشاره نمود.
امروز یک جلسه دوساعته مشاوره حضوری در محل دفترمان از طریق موسسه وکیل تلفنی داشتیم یک وکیل جوان و تحصیلکرده و با سطح معلومات بسیار بالا به ما معرفی شد و با هماهنگی لازم جلسه ای مقرر شد از سطح علمی و حقوقی جلسه کمال رضایت داشتیم و خواستم از این طریق قدردانی و تشکر شرکت را به اطلاع موسسه خوب وکیل تلفنی برسانم و براتون آرزوی موفقیت داشته باشم
با سلام موسسه حقوقی وکیل تلفنی شخصیتی حقوقی است که ضمن لحاظ کلیه جوانب در جهت رفع نیازهای حقوقی جامعه امروز می باشد. ارائه خدمات حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری و اورژانسی در ۲۴ ساعت شبانه روز با در اختیار داشتن وکلای مجرب و کارآزموده در تمامی رشته های تخصصی، شخصیتی کامل و جامع را به این موسسه حقوقی بخشیده است. همواره بدرخشید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی