موسسه وکیل تلفنی

 • رضایی گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۵۱:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • مریم محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۴۴:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۱:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۰:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • Amir Asadi گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۲:۴۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱:۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۵۹:۵۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۵۹:۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۵۸:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

نگارش لایحه

نگارش لایحه دفاعیه

يكي از خدمات حساس و نوين وكيل تلفني نگارش لایحه دفاعیه مي باشد نگارش لايحه  توسط وكلاي با تجربه پايه يك دادگستري براي شما نگارش مي گردد؛ با توجه به اينكه ابلاغات دادگستري به صورت آنلاين انجام مي گردد به عبارت ديگر ابلاغات دادگستري مثل سابق نيست كه مامور ابلاغ يا اداره پست احضاريه را براي شما بي آورد و ابلاغات به صورت پيامكي در سامانه ابلاغ ثنا شما قرار مي گيرد.

 

بریده ای از سخنان وکیل خانم ما در خصوص نگارش لایحه دفاعیه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موضوع فوق باعث شده تا خيلي از كاربران بعد از ابلاغ دادگستري نگران شده و يا زمان كافي براي نگارش لايحه دفاعيه ندارند و يا اصلا فن دفاع و نگارش لايحه را ندارند اين موسسه با رويكرد نگارش لايحه دفاعيه به صورت آنلاين و پذيرش سفارشات نگارش آنلاين لايحه شما در كمترين زمان اقدام به نگارش لايحه تايپ شده مي كند؛ اين روزها نیز بحث داغ ثبت لايحه دفاعيه به صورت آنلاين توسط وكلاي دادگستري در سامانه عدل ايران نقل محافل و مجالس شده است و به عبارتي درد بي درمان دادگستري با تاسيس نهاد ثبت لايحه دفاعيه به صورت اينترنتي، تقريباً حل گرديده است و با نگاهي اجمالي مي توان گفت براي ثبت لايحه ديگري نبايد به محاكم مراجعه نماييد، بلكه در هرجاي كه هستيد مي توانيد به صورت آنلاين، اقدام به واسپاري موضوع نگارش لايحه و ثبت ان به  صورت  اينترنتي را  به ما بسپارید؛ برای تماس تلفنی با وکلای متخصص در نگارش لایجه دفاعیه تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

نگارش لایحه دفاعیه برای دفاع از اتهام  انتسابی در بازپرسی 

 

immediate bill writing

نگارش فوری تمامی لوایح حقوقی به صورت 24 ساعته و فوری

 

بعد از ثبت شکواییه از سوی شاکی در دادسرا و ارجاع پرونده به بازپرسی، در صورتی که مدارک و مستندات پرونده کامل باشد؛ بازپرسی برای کشف واقع و تفهیم اتهام به متهم برای متهم احضاریه ای با قید تفهیم اتهام انتسابی ارسال می کنند؛ این احضاریه وقتی به متهم ابلاغ شد، متهم باید ظرف مدت 5 روز از زمان ابلاغ باید خودش را بهمراه کارت ملی به بازپرسی معرفی و اتهام انتسابی دفاع نمایند، برای این دفاع از اتهام انتسابی متهم می تواند با نگارش لایحه دفاعیه از اتهام خودش دفاع نمایند، در غیر اینصورت در مقابل سوالات بازپرسی قرار می گیرد و باید به آن سوالات پاسخ دهد.

موسسه وکیل تلفنی با شعار اینکه وکیل خود باشید، اقدام به انتخاب وکیل از سرتاسر کشور نموده و این فرایند استخدام از طریق انجام مصاحبه علمی و شخصیتی از وکلای محترم دادگستری صورت گرفته است؛ بنابراین وکلای ما برای نگارش لایحه دفاعیه، آماده ارائه مشاوره حقوقی شبانه روزی با قید فوریتِ نگارش این نوع لایحه، می باشد.

 

نگارش لایحه در موسسه حقوقی ما به بهترین و سریع ترین نحو ممکن، طی دو گام صورت می گیرد:

 • اولاً: لوایح شما به محض درخواست و دریافت اطلاعات مورد نیاز از شما، توسط وکلای کارآزموده نگارش می شود.

 • ثانیاً: در کمترین زمان لایحه دفاعیه شما توسط وکیلای متخصص نگارش تایپی و رسمی شده، سپس به صورت آنلاین برای شما ارسال می گردد.

 

نمونه درخواست واخواهی از دادنامه غیابی در امر کیفری

 

محترم شعبه ...

سلام علیکم / احتراماً / اینجانب / اینجانبه / ... محکوم علیه دادنامه غیابی شماره ... مورخ ... موضوع کلاسه پرونده ... شعبه ... دادگاه عمومی ... که به اتهام فروش مال غیر غیاباً به تحمل یک سال حبس و جزای نقدی محکوم شده ام، خاطر عالی را مستحضر می دارم دادنامه یاد شده واجد اشکال بوده و واجب النقض است، لذا استناداً به مواد 217 - 218 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقللاب در امور کیفری و در مقام واخواهی از دادنامه سابق الاشعار و نفس الامر نقض دادنامه ما نحن فیه از محضر ریاست محترم دادگاه تحت استدعاست.

به پیوست لایحه واخواهی در ... برگ تقدیم است.

 

به حكايتِ تاريخ دفاعيات در دادرسي هاي كيفري و پرونده جنايي، آنچه محل تامل از سوي قاضي بوده، مطالعه دقيق لايحه دفاعيه متهم يا شاكي بوده است؛ اينكه متهم براي دفع اتهام انتسابي چگونه و چه ايراداتي را به پرونده و تحقيقات مقدماتي داشته است؟ در اين موارد آنچه نظر دادرسان و قضات دادگان كيفري و محاكم حقوقي را جلب مي كند لايحه دفاعيه مي باشد؛ در لايحه دفاعيه از سوي هريك از طرفين دعوا ساختار  پرونده را شكل مي دهد و شما بايد براي دفاع از حق خودتان اين ساختار دفاعي را براي نگارش آن به متخصص فن دفاع همان وكيل دادگستري واسپاري نماييد. دكتر محمد آخوندي استاد برجسته حقوق كيفري محاكمه متهم را فوق العاده ترين و مهم ترين محاكمه مي داند از اينرو رعايت تشريفات دادرسي يعني كلاه و رداي مخصوص قضاوت يعني ابهت و شكوه دادگاه و اگر اين تشريفات توسط قاضی رعايت نگردد، نتيجه آن بسي سخت و ملال آور مي باشد. 

 

مزایای لایحه دفاعیه

 

benefits of a defending bill

اورژانس 24 ساعته نگارش اوراق حقوقی فوری و با کیفیت

 

جلسه دادگاه اعم از کیفری و حقوقی چه شاکی، متهم، خواهان و خوانده، همگی تصور می کنند با پرخاشگری و صحبت کردن با صدای بلند، حق ایشان دفاع می شود و به عبارت دیگری نگرش و دیدگاه این افراد این هست که با صدای بلند می تواند حق خودشان را مطالبه و یا دفاع کنند، در حالی که این نگرش صحیح نمی باشد؛ دفاع از حق در محکمه باید مستند به اصولی باشد که وکلای دادگستری با تنظیم لایحه دفاعیه این مسیر را تجربه کرده اند و حتی با تنظیم لایحه دفاعیه نیاز به حضور در جلسه دادگاه غالباً برطرف می شود؛ اینجاست که افراد های که قبلاً به نوعی با محکمه و یا دادسرا مراجعه داشتند ، تجربه نموده اند که یکی از موفقترین و کم هزینه ترین مسیر برای احقاق حق خودشان نگارش لایحه دفاعیه و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل قبل از جلسه رسیدگی می باشد.

 

بهترین زمان برای نگارش لایحه دفاعیه چه موقع است؟

معمولا لایحه دفاعیه را قبل از جلسه رسیدگی می توانید به دادگاه و یا دادسرا ارایه نمایید و دادگاه در فرصت مناسب لایحه دفاعیه شما را به دقت مطالعه و اگر این لایحه طبق اصول فنی حقوقی و قانونی تنظیم شده باشد، احقاق حق شما در آن محکمه قطعی می باشد. برای نگارش لایحه دفاعیه لازم هست که از محتویات پرونده کاملاً مطلع باشید و با توجه به اطلاعات کامل از پرونده و تسلط علمی و فنی می توانید با نگارش لایحه دفاعیه فنی و مستند به اصول از حق خودتان دفاع کنید؛ موسسه ما به شما اطمینان می دهد با نگارش لایحه دفاعیه ضمن احقاق حق، با کمترین هزینه و صرف زمان می توانید مطلب ترین نتیجه را از جلسه دادگاه و دیگر نهادی قضایی به دست بیاورید.

 

شرایط ایراد به سمت خواهان در دعوی

 

best pre written bills

نگارش آنلاین و تلفنی لایحه حقوقی با کیفیت تضمینی

 

ضمانت اجرای عدم ارائه مستندات سمت خواهان که در ماده 84 قانون آئین دادرسی مدنی مقرر شده است، منوط به ایراد خوانده دعواست و دادگاه نمی‌تواند راساً به این امر استناد کرده و دعوی را رد نماید؛ طبق دادنامه شماره 9209970270100001 مورخ 1392/01/17.

در خصوص دعوی تقدیمی بانک الف با نمایندگی آقای الف.ر به طرفیت ش.ر و ... به خواسته مطالبه وجه بابت یک فقره سفته و کلیه خسارات دادرسی و تأخیر تأدیه، دادگاه با توجه به محتویات پرونده، نظر به اینکه اصیل در دعوی شخص حقوقی است، ضمن آنکه دلایل احراز سمت او ضمیمه دادخواست نمی‌باشد و بدین ترتیب سمت تقدیم کننده دادخواست به دادگاه محرز نمی‌باشد، دعوی را وارد ندانسته و مستند به بند 5 ماده 84 قانون آئین دادرسی مدنی قرار رد دعوی خواهان را صادر نموده است.

 

نظریه وکلای وکیل تلفنی در خصوص موضوع فوق

 • با توجه صدر ماده 84 قانون آئین دادرسی مدنی که بیان نموده «در موارد زیر خوانده می‌تواند ضمن پاسخ نسبت به ماهیت دعوی ایراد کند ...» مؤید آن است که موارد بیان شده در بند 1 الی 11 ماده 84 قانون آئین دادرسی مدنی، جزء اختیارات خوانده است که ایراد نماید یا ننماید و در صورت ایراد، خوانده حسب مورد قرار عدم صلاحیت، قرار امتناع از رسیدگی و یا قرار رد دعوی صادر می‌شود؛ لذا در مورد مطروحه طبق بند 5 ماده 84 قانون آئین دادرسی مدنی، «کسی که به عنوان نمایندگی اقامه دعوی نموده از قبیل وکالت یا ولایت یا قیمومت و سمت او محرز نباشد»، چنانچه خوانده تا پایان اولین جلسه دادرسی به این موضوع ایراد نماید، قرار رد دعوی صادر می‌شود و دادگاه رأساً نمی‌تواند قرار رد دعوی صادر نماید.

نکته: همچنین اگر مورد فوق را مدلول بند 6 ماده 51 قانون آئین دادرسی مدنی قرار دهیم، در این صورت طبق ماده 54 همان قانون، باید اخطار رفع نقص صادر شود.

 

موسسه وکیل تلفنی با استفاده از وکلای متخصص و با تجربه می توانند ضمن ارائه مشاوره حقوقی در زمینه نگارش لایحه دفاعیه، نگارش لایحه دفاعیه شما را بصورت انلاین و یا حضوری پذیرش نمایند، نگران نباشید و با ما تماس بگیرید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته در جدول زیر نیز بسیاری از خدمات نگارشی رایج و متداول موسسه حقوقی ما ذکر شده است که در تمایل می توانید آنها را مطالعه نموده و اط خدماتشان استفاده نمایید.

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری نامه اداری

نگارش فوری واخواهی

نگارش فوری شکواییه (شکایت نامه)

نگارش فوری اظهارنامه

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی