موسسه وکیل تلفنی

 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۵۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۶
 • بهنام یارمحمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۶:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۴:۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۵:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۳:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۱:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۵۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

نگارش لایحه

نگارش لایحه دفاعیه

يكي از خدمات حساس و نوين وكيل تلفني نگارش لایحه دفاعیه مي باشد نگارش لايحه  توسط وكلاي با تجربه پايه يك دادگستري براي شما نگارش مي گردد؛ با توجه به اينكه ابلاغات دادگستري به صورت آنلاين انجام مي گردد به عبارت ديگر ابلاغات دادگستري مثل سابق نيست كه مامور ابلاغ يا اداره پست احضاريه را براي شما بي آورد و ابلاغات به صورت پيامكي در سامانه ابلاغ ثنا شما قرار مي گيرد.

 

بریده ای از سخنان وکیل خانم ما در خصوص نگارش لایحه دفاعیه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موضوع فوق باعث شده تا خيلي از كاربران بعد از ابلاغ دادگستري نگران شده و يا زمان كافي براي نگارش لايحه دفاعيه ندارند و يا اصلا فن دفاع و نگارش لايحه را ندارند اين موسسه با رويكرد نگارش لايحه دفاعيه به صورت آنلاين و پذيرش سفارشات نگارش آنلاين لايحه شما در كمترين زمان اقدام به نگارش لايحه تايپ شده مي كند؛ اين روزها نیز بحث داغ ثبت لايحه دفاعيه به صورت آنلاين توسط وكلاي دادگستري در سامانه عدل ايران نقل محافل و مجالس شده است و به عبارتي درد بي درمان دادگستري با تاسيس نهاد ثبت لايحه دفاعيه به صورت اينترنتي، تقريباً حل گرديده است و با نگاهي اجمالي مي توان گفت براي ثبت لايحه ديگري نبايد به محاكم مراجعه نماييد، بلكه در هرجاي كه هستيد مي توانيد به صورت آنلاين، اقدام به واسپاري موضوع نگارش لايحه و ثبت ان به  صورت  اينترنتي را  به ما بسپارید؛ برای تماس تلفنی با وکلای متخصص در نگارش لایجه دفاعیه تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

نگارش لایحه دفاعیه برای دفاع از اتهام  انتسابی در بازپرسی 

 

immediate bill writing

نگارش فوری تمامی لوایح حقوقی به صورت 24 ساعته و فوری

 

بعد از ثبت شکواییه از سوی شاکی در دادسرا و ارجاع پرونده به بازپرسی، در صورتی که مدارک و مستندات پرونده کامل باشد؛ بازپرسی برای کشف واقع و تفهیم اتهام به متهم برای متهم احضاریه ای با قید تفهیم اتهام انتسابی ارسال می کنند؛ این احضاریه وقتی به متهم ابلاغ شد، متهم باید ظرف مدت 5 روز از زمان ابلاغ باید خودش را بهمراه کارت ملی به بازپرسی معرفی و اتهام انتسابی دفاع نمایند، برای این دفاع از اتهام انتسابی متهم می تواند با نگارش لایحه دفاعیه از اتهام خودش دفاع نمایند، در غیر اینصورت در مقابل سوالات بازپرسی قرار می گیرد و باید به آن سوالات پاسخ دهد.

موسسه وکیل تلفنی با شعار اینکه وکیل خود باشید، اقدام به انتخاب وکیل از سرتاسر کشور نموده و این فرایند استخدام از طریق انجام مصاحبه علمی و شخصیتی از وکلای محترم دادگستری صورت گرفته است؛ بنابراین وکلای ما برای نگارش لایحه دفاعیه، آماده ارائه مشاوره حقوقی شبانه روزی با قید فوریتِ نگارش این نوع لایحه، می باشد.

 

نگارش لایحه در موسسه حقوقی ما به بهترین و سریع ترین نحو ممکن، طی دو گام صورت می گیرد:

 • اولاً: لوایح شما به محض درخواست و دریافت اطلاعات مورد نیاز از شما، توسط وکلای کارآزموده نگارش می شود.

 • ثانیاً: در کمترین زمان لایحه دفاعیه شما توسط وکیلای متخصص نگارش تایپی و رسمی شده، سپس به صورت آنلاین برای شما ارسال می گردد.

 

نمونه درخواست واخواهی از دادنامه غیابی در امر کیفری

 

محترم شعبه ...

سلام علیکم / احتراماً / اینجانب / اینجانبه / ... محکوم علیه دادنامه غیابی شماره ... مورخ ... موضوع کلاسه پرونده ... شعبه ... دادگاه عمومی ... که به اتهام فروش مال غیر غیاباً به تحمل یک سال حبس و جزای نقدی محکوم شده ام، خاطر عالی را مستحضر می دارم دادنامه یاد شده واجد اشکال بوده و واجب النقض است، لذا استناداً به مواد 217 - 218 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقللاب در امور کیفری و در مقام واخواهی از دادنامه سابق الاشعار و نفس الامر نقض دادنامه ما نحن فیه از محضر ریاست محترم دادگاه تحت استدعاست.

به پیوست لایحه واخواهی در ... برگ تقدیم است.

 

به حكايتِ تاريخ دفاعيات در دادرسي هاي كيفري و پرونده جنايي، آنچه محل تامل از سوي قاضي بوده، مطالعه دقيق لايحه دفاعيه متهم يا شاكي بوده است؛ اينكه متهم براي دفع اتهام انتسابي چگونه و چه ايراداتي را به پرونده و تحقيقات مقدماتي داشته است؟ در اين موارد آنچه نظر دادرسان و قضات دادگان كيفري و محاكم حقوقي را جلب مي كند لايحه دفاعيه مي باشد؛ در لايحه دفاعيه از سوي هريك از طرفين دعوا ساختار  پرونده را شكل مي دهد و شما بايد براي دفاع از حق خودتان اين ساختار دفاعي را براي نگارش آن به متخصص فن دفاع همان وكيل دادگستري واسپاري نماييد. دكتر محمد آخوندي استاد برجسته حقوق كيفري محاكمه متهم را فوق العاده ترين و مهم ترين محاكمه مي داند از اينرو رعايت تشريفات دادرسي يعني كلاه و رداي مخصوص قضاوت يعني ابهت و شكوه دادگاه و اگر اين تشريفات توسط قاضی رعايت نگردد، نتيجه آن بسي سخت و ملال آور مي باشد. 

 

مزایای لایحه دفاعیه