موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

نگارش لایحه

نگارش لایحه

 

هر فرد اعم از خواهان یا خوانده که نقشی در دادرسی دارد، میتواند تمام دفاعیات، گفته‌ها و دلایل خود را تحت عنوان لایحه یا عریضه به دادگاه ارائه دهد. همه مراجع قضایی، لوایح را قبول دارند و آن را به عنوان سند معتبر، مورد بررسی قرار می دهند. برای مشاور حقوقی در مورد نگارش لایحه می توانید با کارشناسان موسسه وکیل تلفنی در تماس باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
80.000 تومان
۱۰ دقیقه
150.000  تومان
۱۵ دقیقه
170.000 تومان
۲۰ دقیقه
250.000  تومان
۳۰ دقیقه
280.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 1.000.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 200.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  500.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  150.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  200.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اصلی ترین وظیفه وکلای دادگستری، دفاع از حقوق موکل می باشد و دلیل اصلی این که موکلین به وکیل مراجعه می کنند، انجام فرآیند دفاعیات مربوطه است. به طور کلی دفاع وکیل از موکل در دادگاه به دو صورت شفاهی و کتبی انجام می شود. در زمان جلسات دادرسی، طبق رویه قضایی، وکیل در محضر دادگاه به ارائه دفاعیات به صورت شفاهی می پردازد که این موضوع رویه ای کاملا مرسوم در رسیدگی به پرونده های قضایی است.

 

علاوه بر انجام مراحل دفاعیات به نحو شفاهی، در اغلب مواقع شاهد آن هستیم که وکیل به صورت مکتوب از موکل خود دفاع می کند. در واقع لایحه قضایی همان روش مکتوب دفاعی از حقوق موکل است که وکیل در زمان مناسبی آن را تنظیم نموده و تقدیم دادگاه می کند. روش نگارش لایحه با سایر اوراق قضایی متفاوت است و متن آن باید در حالت کلی به نحوی نگارش شود که جنبه دفاعی داشته باشد.

 

نگارش متن لایحه قضایی، با استدلال حقوقی و استناد به ادله و اسناد مشخصی صورت می گیرد. نگارش لایحه دفاعیه، نیازمند بررسی از ابعاد حقوقی دارد و به دلیل روش خاص تنظیم آن، الزاما باید توسط وکیل دادگستری انجام شود. وکیلی که وکالت پرونده حقوقی را برعهده گرفته است، وظیفه دارد که لایحه دفاعیه را تنظیم کند. گفتنی است که اگر برای اقامه دعوا وکیل نگرفته اید اما قصد تنظیم لایحه را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم جهت نگارش لایحه، از طریق شماره 09212242670 اقدام نمایید.

 

دلایل نگارش لایحه

دلیل اصلی و مهم نگارش لایحه قضایی، تکمیل نمودن فرآیند دفاع از حق و حقوق قانونی موکل است. در واقع اگر حقوق موکل بنا به دلایلی تضییع شده باشد، از طریق لایحه دفاعیه می توان از حقوق آنها دفاع نمود. تکمیل نمودن دفاعیات در دادگاه و در جریان رسیدگی به پرونده، به عنوان دلیل دیگر تنظیم لایحه قضایی شناخته می شود.

 

از آن جهت که بخش عمده دفاع از طرفین دعوا توسط وکیل دادگستری در دادگاه به صورت شفاهی انجام می شود، اما بر اساس مقتضیات پرونده، لازم است که لایحه مکتوب دفاعیه تنظیم شده و در موعد مقرر تسلیم دادگاه گردد.

 

از دلایل دیگر نگارش لایحه، می توان به تغییر دادن سرنوشت دعوا اشاره نمود. لایحه دفاعیه این ویژگی را دارد که می تواند سرنوشت دعوا را تغییر داده و به نفع تقدیم کننده لایحه، نتیجه پرونده سوق پیدا کند.

 

 

دریافت مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

در چه مواردی می‌توان لایحه داد؟

 نگارش لایحه برای مقاصد گوناگون حقوقی امکان پذیر است. اگر از قاضی درخواستی دارید، اگر میخواهید دفاعیه تنظیم کنید یا صلاح می دانید در روند دادرسی تغییری ایجاد شود، می توانید به نگارش لایحه بپردازید.

 

در حوزه ممنوع الخروج کردن محکوم علیه، صدور اجراییه و مجهول المکان بودن خوانده، اعلام نشانی و آدرس خوانده، استرداد، درخواست اعسار از پرداخت مهریه، ترک تعقیب متهم، پرونده های طلاق، درخواست کپی از بخش هایی از پرونده و ... می توانید مبادرت به نگارش لایحه کنید.

 

 تفاوت لایحه با دادخواست

لایحه با دادخواست فرق دارد. در دادخواست شما ادعایی دارید و می خواهید که مرجع قضایی یا قاضی، حتماً به ادعای شما رسیدگی کند. اما در نگارش لایحه، شما درخواست هایی دارید  و از مرجع قضایی می خواهید به درخواست شما اهمیت دهد. مثلا شما قصد دارید مدارک متقنی را به دست بیاورید و برای به دست آوردن این مدارک، نیاز به زمان بیشتری دارید. در اینجا دادخواست کارایی لازم را ندارد . بلکه می توانید با نگارش لایحه، از قاضی زمان بیشتری را بگیرید. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09212242670 تماس بگیرید. 

 

نقش لایحه پرونده

 لایحه از آنجا که به مثابه یک درخواست است، می‌تواند یک سند باشد. یعنی قاضی می‌تواند بر اساس آن حکم صادر کند. از این رو بهتر است که نگارش لایحه به صورت مختصر و مفید باشد. حتما سعی کنید که پیوست‌های مد نظر خودتان را نیز ضمیمه کنید. همانطور که می دانید هم برای دعاوی حقوقی و هم برای دعاوی کیفری، می توانید لوایح را تقدیم دادگاه یا دادسرا کنید.

 

 

immediate bill writing

 

پیروزی در پرونده با نگارش لایحه توسط وکیل

شما می توانید با استفاده از یک وکیل با تجربه، متن لایحه خود را بنویسید. با این کار،  به دیدگاه‌ها و نظرات خود رسمیت می بخشید.نحوه نگارش لایحه بسیار حائز اهمیت است. در واقع لایحه در نقش زبان شماست و تمام ادله و صحبت های شما را بیان می کند فلذا نگارش لایحه توسط یک وکیل کاربلد باعث بالا بردن شانس پیروزی شما می شود.

 

 آیا می توان برای دیوان عدالت لایحه داد؟

همانطور که مستحضر هستید مرجع رسمی رسیدگی به احقاق حقوق عمومی ( و مواردی که جنبه عمومی دارند)، دیوان عدالت اداری است. اگر موضوع شما، عمومی محسوب می‌شود و جنبه احقاق حق یا حق خواهی عمومی دارد، ضروری است که برای دیوان عدالت اداری لایحه بنویسید. پس امکان نگارش لایحه برای دیوان عدالت اداری وجود دارد. به شرط این که موضوع آن جنبه عمومی داشته باشد.

 

 

benefits of a defending bill

 

مزایای لایحه 

جلسه دادگاه اعم از کیفری و حقوقی چه شاکی، متهم، خواهان و خوانده، همگی تصور می کنند با پرخاشگری و صحبت کردن با صدای بلند، حق ایشان دفاع می شود و به عبارت دیگری نگرش و دیدگاه این افراد این هست که با صدای بلند می تواند حق خودشان را مطالبه و یا دفاع کنند، در حالی که این نگرش صحیح نمی باشد؛ دفاع از حق در محکمه باید مستند به اصولی باشد که وکلای دادگستری با تنظیم لایحه دفاعیه این مسیر را تجربه کرده اند و حتی با تنظیم لایحه دفاعیه نیاز به حضور در جلسه دادگاه غالباً برطرف می شود؛ اینجاست که افراد های که قبلاً به نوعی با محکمه و یا دادسرا مراجعه داشتند ، تجربه نموده اند که یکی از موفقترین و کم هزینه ترین مسیر برای احقاق حق خودشان نگارش لایحه دفاعیه و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل قبل از جلسه رسیدگی می باشد.

 

 

 

best pre written bills

 

نکات نگارش لایحه 

قسمت‌های مختلفی را می‌توان برای نگارش لایحه در نظر گرفت. مقدمه، متن و نتیجه. شما می توانید در قسمت مقدمه، به صورت کوتاه، علت  مشکل حقوقی را شرح دهید. در متن لایحه نیز، استدلال‌ها و آنچه که لازم می دانید را ارائه دهید. متناسب با مقدمه و متنی که ارائه دادید، نتیجه ای که مد نظرتان است را ذکر کنید.

 

بدون شک هر چه که ظاهر یک لایحه به صورت شکیل تر و رسمی تر باشد، می‌تواند تاثیر مثبتی در روند دادگاه داشته باشد. لحن لایحه باید کاملاً رسمی باشد. از کلمات و عبارات درست متناسب با دستور زبان فارسی در هنگام نگارش لایحه استفاده کنید. سعی کنید تا آنجا که ممکن است لایحه را تایپ  شده تحویل دادگاه بدهید.

 

 اما اگر قصد تایپ کردن آن را ندارید، می توانید با خط خوش و خوانا  لوایح را بنویسید. سعی کنید در متن لایحه از عباراتی استفاده کنید که جنبه رسمی دارند. مثلاً قاضی را با عبارت قاضی محترم یا رئیس دادگاه خطاب کنید. بعضا شاهد هستیم که برخی از افراد از عناوینی مانند حاج آقا و حاجی استفاده می کنند که رسمیت ندارند. احترام و استفاده از الفاظ و تعابیر درست  در نگارش لایحه بسیار مهم است. در متن لایحه، به هیچ وجه اغراق نکنید. چرا که زبان اغراق کاملا توسط قاضی احساس می ‌شود. هزینه نگارش لایحه در موسسه حقوقی وکیل تلفنی بسیار مناسب است.

 

عواقب نگارش غیر اصولی لایحه

تنظیم اصولی لایحه بسیار مهم است و می تواند تاثیر بسیار زیادی در روند دادگاه داشته باشد. به همین دلیل تا آنجا که ممکن است برای نوشتن یک لایحه مناسب و قابل قبول، وقت بگذارید و از یک وکیل مجرب در این زمینه نیز مشورت بگیرید. بارها پیش آمده فردی که حق با او بوده، به واسطه نگارش غیر اصولی لایحه نتوانسته تأثیر مثبتی در روند دادرسی داشته باشد و متاسفانه از حقوق خود محروم مانده است. پس نگارش غیر اصولی لایحه می‌تواند تأثیر بسیار بدی داشته باشد. از این رو بهترین کار این است که در هنگام نگارش لایحه از یک وکیل مجرب استفاده کنید.

ما در موسسه وکیل تلفنی، خدمات مختلفی از جمله مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره آنلاین و رایگان  را در  هنگام تنظیم و نگارش لوایح قانونی، ارائه می دهیم.

 

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری نامه اداری

نگارش فوری واخواهی

نگارش فوری شکواییه (شکایت نامه)

نگارش فوری اظهارنامه

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام بنده از یک تعاونی مسکن حدود 18 سال قبل یک واحد آپارتمان طی قرارداد به بهای تمام شده مشارکت نموده و تعاونی اقدام به خرید و ساخت کرد و مدت قرارداد 36 ماه بود و هیچ وجه التزام تاخیر در ساخت تعیین نشده بود بعد از 18 سال طبق دستور مجمع و طبق قرارداد بهای تمام شده توسط کارشناسان دادگستری محاسبه و توسط تعاونی طی نامه رسمی مطالبه گردید که بنده هم آن مبلغ را پرداخت و واحد خود را طی صورت جلسه تحویل و اسباب کشی کردم بعد یک سال تعاونی طی ارسال اظهار نامه درخواست 90میلیون تومان از بابت قرارداد از من طلب می کند تکلیف چیست لطفا راهنمایی فرمایی.
با توجه به نکات عالی که توی لایحه با توجه به شرایط پرونده ی ما راهنمایی های بسیار خوبی داشتین از راهنماییهاتون سپاسگزارم
با سلام خدمت همکاران محترم مجموعه وکیل تلفنی .نگارش صحیح لایحه دفاعیه کمک بسیار زیادی به کاربران در جهت دفاع از دعاوی مطروحه در پرونده های مختلف به کاربران می نماید چه آنکه اگر لایحه دفاعیه ای با درج موضوعات وموارد مندرج در قانون وانطباق ان با پرونده نگارش می شود می تواند به صدور رای به ایشان کمک نماید .در این راستا اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۴۱ آماده ارائه مشاوره ونگارش لایحه دفاعیه کاربران گرامی می باشم
سلام لایحه نویسی در واقع یک تخصص ویک هنر است زیرا اولا مستلزم تسلط نگارنده بر حقوق ومواد قانونی است ثانیا در نگارش لایحه ضمن لزوم جامعیت حداکثری لایحه باید از قلم فرسایی و آوردن موارد غیر ضرور خودداری کرد رعایت اصول صحیح نگارش نیز از ضروریات یک لایحه خوب است
سلام. بنده از خدمات وکیل تلفنی استفاده کرده‌ام و از راهنمایی های عالی این مرکز نتایج خوبی به دست آوردم راهنمایی های وکیل محترم خانم توکلی پور از استان اصفهان بسیار راضی هستم با تشکر از دست اندرکاران وکیل تلفنی.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران معزز در خصوص انشا لوايح دفاعيه بايد توجه داشت كه در جواب ادعاهاي شخص مدعي لايحه تنظيم شود تا ان شاءالله نتيجه دهد
سلام و عرض ادب با تشکر از اطلاعات مفیدی که در اختیار قرار میدهید. از آنجاییکه در بسیاری از مراحل دادرسی نوشتن و ارائه لایحه مورد نیاز است فلذا نگارش این لایحه توسط افراد متخصص و وکلا بسیار مهم است. من از کاربران موسسه وکیل تلفنی هستم و از مشاوره و خدمات نگارش شما استفاده کردم که بسیار دقیق و سریع با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه کار من انجام شد. متشکرم
با سلام و درود با سپاس و تشکر وکلای سایت وکیل تلفنی من به عنوان یک کاربر از مطالب درج شده در سایت بسیار راضی هستم و این مطالب خیلی کمک کننده هستند
بعضا ممکن است افراد توانایی مالی برای اینکه وکیل اختیار کنند را نداشته باشند می توانند از یک وکیل متخصص برای لایحه نویسی اقدام کنند لایحه از آنچنان اهمیتی برخوردار است که حتی در برخی از مراحل دادرسی مثل تجدیدنظر ممکن است اصلا جلسه رسیدگی تشکیل نشود و قضات صرفا به خوانش لایحه اکتفا کنند بنابراین به کاربران توصیه می کنم حتما لوایح حقوقی و کیفری را به وکیل بسپارند به عنوان عضوی از وکلای موسسه وکیل تلفنی در خدمت کاربران هستم. وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
عالی و جامع
با سلام خدما کاربران گرامی.اهمیت یک لایحه خوب و اصطلاحا جامع و مانع در این می تواند باشد که بر مخاطب آن که قاضی دادسرا و یا دادگاه است تاثیر می گذارد و رای را به سود یا به ضرر شما تغییر می دهد پس این که چطور شروع گردد و با چه مواد قانونی همراه گردد و در پایان چه چیز هایی خواست شود و چگونه دفاع مورد نظر به چله نشیند همه بسته به دانش و ادبیات شما دارد.این تجربیات گرانسنگ را موسسه خوب وکیل تلفنی در خدمت شما عزیزان قرار داده است.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد۲۰۵۵۴

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی