موسسه وکیل تلفنی

 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مسائل حقوقی شرکت ها

مسائل حقوقی شرکت ‌ها

آیا تاکنون در مورد وکیل مسائل حقوقی شرکت ‌ها چیزی شنیده‌اید؟ همه ما به خوبی آگاهیم که در این دوره از تاریخ، همه انسان‌ها در روابط حقوقی روزانه‌ی خود با شرکت ‌های تجاری و غیر تجاری در ارتباط هستند؛ بنابراین کاملاً طبیعی است که امروزه مسائل حقوقی شرکت ‌ها جز حساس‌ترین مسائل قانونی به حساب می ‌آید؛ حال با ما همراه باشید تا شما را با بهترین روش های حل و فسخ دعاوی حقوقی داخلی و خارجی در انواع شرکت ها آشنا نماییم، اما قبل از آن مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

مسائل حقوق رایج و لزوم مشورت با کاردان امر (توصیات یکی از وکلای ما در این خصوص)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شاید برایتان جالب باشد که بدانید امور حقوقی شرکت ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ چراکه اصولاً یک برگ کاه می تواند تبدیل به کوه شود و هزاران نفر را از کار بیکار کند؛ این حرف نشان از این دارد که اگر به مشکلات حقوقی جزئی شرکت ها خوب رسیدگی نشود و بهترین راهکار ها برای حل آن ها اتخاذ نگردد، ممکن است مواردی از قبیل فوق را در یک شرکت تجربه نماییم؛ از این رو موسسه حقوقی وکیل تلفنی که افتخار همکاری با برترین وکلای متخصص به امور حقوقی شرکت ها را دارد، قادر است تا خدمات حقوق ارزشمند ایشان را به بهایی ناچیز در اختیار کارفرمایان و کارمندان شرکت های مختلف با زمینه های مختلف، قرار دهد؛ یکی از محبوب ترین خدماتی که توسط وکیل تلفنی ارائه می شود، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکلای متخصص شرکت هاست که یکی از روش های دریافت آن، لمس تصویرک زیر می باشد."

 

 

بهترین روش برخورد با مسائل حقوقی شرکت‌ ها

 

companies legal affairs concept

طرح آنلاین تمامی مسائل حقوقی شرکت ها و دریافت راهکار حقوق فوری و ارزان

 

از آنجایی که شرکت ‌ها دارای شخصیت حقوقی می ‌باشند، قانونگذار کشور ما قوانین نسبتاً پیچیده و مهمی را برای شرکت ‌ها در نظر گرفته است تا علاوه بر شفاف ‌سازی روابط آن‌ها، فعالیت‌های آنان در عرصه اجتماعی تسهیل یابد.

شرکت‌ ها دارای انواع و اقسام مختلفی می‌ باشند که برای هر یک از آن‌ها قواعد قانونی خاصی وجود دارد، پس می‌توان گفت که مسائل حقوقی شرکت ‌ها به چند مورد مشخص و ساده تقسیم می‌گردد؛ بر اساس ماده ۲۰ قانون تجارت کشور ما، شرکت ‌های تجارتی بر هفت قسمت است:

 1. شرکت سهامی.

 2. شرکت با مسئولیت محدود.

 3. شرکت تضامنی.

 4. شرکت مختلط غیر سهامی.

 5. شرکت مختلط سهامی.

 6. شرکت نسبی.

 7. شرکت تعاونی تولید و مصرف.

 

اگر شما می‌خواهید تا سریعاً به مسائل حقوقی شما رسیدگی شود و از راهنمایی‌های یک وکیل متخصص در زمینه‌ی پرونده‌های حقوقی کمک بگیرید، شما می‌توانید با وکیل 24 ساعته مسائل حقوقی انواع شرکت ها ارزان ترین تماس تلفنی 24 ساعته را تجربه نمایید.