موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۱۲:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۸:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۶:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳:۲۶ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
  • اکبر م گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۲۱:۱۱ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۰
  • میثم جواهری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
  • شهریار ظفری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۰:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۴:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
  • هادی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۶:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۲:۷ تاریخ ۱۴۰۰/۵/۹
انجمن وکیل تلفنی

نگارش دادخواست تمکین

نگارش دادخواست تمکین

در شرایط سخت زندگی و مشکلات پیش آمده در مسائل حقوقی خانواده، گروه وکلای با تجربه و متعهد و دلسوز، می تواند مرهمی بر روزهای سخت باشند؛ ما با ارائه بهترین خدمات و آماده نمودن بهترین بستر جهت دسترسی آسان و سریع با وکلای این مجموعه خدماتی همچون ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی آنلاین، وکیل آنلاین، وکیل 24 ساعته، مشاوره حقوقی فوری را برایتان فراهم آورده ایم تا در صورت نیاز قبل از تنظیم و نگارش دادخواست تمکین از وکلا و مشاوران حقوقی ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید؛ در ادامه نیز به شرح و بسط کامل موضوع دادخواست تمکین خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن از شما خواستاریم که حتماً ویدوی زیر را مشاهده فرمایید.

 

یکی از رایج ترین مشکلات تمکین (عدم وجود منزل برای ادامه زندگی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی یک از قدیمی ترین موسسات خدمات حقوقی آنلاین در سطح کشور بوده که با همکاری وکلای متخصص و حرفه ای در سطح کشور، اقدام به ارائه خدمات متمایز و نوینی نموده است که یکی از آن ها نگارش انواع دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته و کاملاً فوری با ضمانت قیمت و کیفیت است؛ لازم به ذکر است که شما می توانید این دادخواست را خودتان هم نگارش کنید و تنها از وکلای ما آموزش نگارش اصولی آن را طی ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته از وکیل متخصص تمکین دریافت کنید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این مشاوره تنها کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

تمکین چیست؟

 

deference concept

نگارش آنلاین و فوری دادخواست تمکین با ضمانت قیمت و کیفیت به صورت 24 ساعته توسط وکیل متخصص تمکین

 

در دعاوی حقوقی هر واژهای دارای بار معنایی حقوقی خاصی است و زوجین بعد از عقد نکاح در برابر هم دارای تعهداتی هستند که باید آنها را به طور کامل اجرا کنند و تمکین در اصطلاح حقوقی دارای دو جنبه خاص و عام می باشد. در واقع تمکین خاص به معنای انجام وظایف زناشویی توسط زوجه را گویند.

تمکین عام به معنای اطاعت کلی زن از شوهر در انجام امور زندگی مشترک است. به زنی که هر کدام از موارد تمکین که در موقع عقد نکاح متعهد شده است را بدون عذر موجه عملی ننماید ناشزه و به عمل، ولی نشوز می گویند.

زن ناشزه که عدم تمکین داشته است مستحق دریافت نفقه نیست و مرد می تواند با مشاوره از مشاوران حقوقی اقدام به نگارش دادخواست تمکین کند و یا دادخواست اجازه ازدواج مجدد را از دادگاه بخواهد.

از جمله دعاوی خانوادگی که می توان به آن اشاره نمود دعوای الزام به تمکین است که در دادگاه خانواده به آن رسیدگی می شود؛ تاثیر مستقیمی در دعوای مطالبه نفقه از طرف زوجه را دارد و بسیار پیش آمده که این دو یعنی دعاوی الزام به تمکین و مطالبه ن