موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر، بیشتر از یک میلیارد تومان

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر بیشتر از یک میلیارد تومان

انتقال مال غیر یعنی، شخصی بدون رضایت واجازه ی صاحب ملک اقدام به فروش یا اجاره دادن مال منقول یا غیر منقول وی می کند؛ زمانی که مالک پی به این قضیه می برد که مال وی توسط  یک شخصی به دیگری انتقال داده شده و او به هیچ عنوان خبر از این نقل وانتقال ندارد. اقدام به شکایت علیه مرتکب می کند. اگر مال انتقال داده شده کمتر از یک میلیارد ریال باشد، مجازات کمتری دارد و امکان دارد با رضایت شاکی در مجازات وی تخفیف داده شود؛ اما اگر بیشتر از یک ملیارد ریال باشد، جزو جرائم غیر قابل گذشت بوده و مجازات های متفاوتی با توجه به نوع و میزان جرم در نظر گرفته می شود.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص انتقال ملک شراکتی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه به هر دلیلی مالی را به شخصی سپرده اید اما آن فرد بدون اجازه شما مال را به دیگری انتقال داده است، باید با یک کاردان صحبت کنید و از انجام هر گونه اقدامات خود سرانه بپرهیزید؛ چراکه ممکن است به کل آن مال را از دست بدهید و آن کورسوی امیدی که به بازگشت مال وجود دارد نیز از بین برود؛ این شخص کاردان کسی نیست جز وکیل دعاوی مالی که خوشبختانه این دسته از وکلای گرامی به صورت 24 ساعته در موسسه حقوقی ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند و شما برای برقراری تماس تلفنی با آنها تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

انتقال مال غیر با سند عادی؟

 

Transfer the property with normal voucher

تماس فوری با وکیل متخصص به امور انتقال مال مجرمانه

 

احتمال دارد که انتقال مال غیر با سند رسمی یا سند عادی صورت گرفته باشد، اگر با سند عادی انتقال داده شده باشد نیاز به تنطیم قولنامه یا مبایعه نامه در دفاتر اسنادرسمی نیست؛ آنچه که مورد رضایت و توافق طرفین به صورت عقد بین آنها بسته می شود، مصداق انتقال مال غیر با سند عادی است که قابل تعقیب جزایی و شکایت کردن، به عنوان فروش مال غیر می باشد.

اگر ملک شما با سند رسمی به فروش رسیده باشد شما می توانید به عنوان مالک، بعد از صادر شدن حکم دادگاه، دادخواست باطل کردن سند رسمی و خلع ید را در دادگاه حقوقی مطرح کنید؛ در انتقال مال غیر با سند عادی باید مواردی مثل: انتقال مال، انتقال دهنده، انتقال گیرنده، مالک مال، موضوع جرم و وجود داشته باشد تا عمل مجرمانه ی انتقال مال غیر بدون اجازه ی مالک صورت گیرد و بتوان علیه مرتکب طرح شکایت کرد.

مجازات انتقال مال غیر با سند عادی در حکم کلاهبرداری می باشد و حبس از یک تا هفت سال رد مال به صاحبش، پرداخت جزای نقدی در پی دارد؛ بنابراین، انتقال مال غیر با سند عادی که با قولنامه یا فروش نامه انجام شده موجبات شکایت را فراهم می کند.

برای اینکه بهترین عملکرد را در تنظیم شکایت نامه با عنوان  "انتقال مال غیر با سند عادی" داشته باشید بهترین راه مراجعه به سایت وکیل تلفنی است که در این سایت وکلا و حقوق دانان متخصص ما، با استفاده از تخصص و تجربیات خود بهترین راهکار را نشان می دهند و به صورت حرفه ای به شما مشاوره حقوقی ارائه می دهند.

 

پرداخت ثمن معامله مال غیر به نرخ روز؟