موسسه وکیل تلفنی

 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۷:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۲:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر، بیشتر از یک میلیارد تومان

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر بیشتر از یک میلیارد تومان

انتقال مال غیر یعنی، شخصی بدون رضایت واجازه ی صاحب ملک اقدام به فروش یا اجاره دادن مال منقول یا غیر منقول وی می کند؛ زمانی که مالک پی به این قضیه می برد که مال وی توسط  یک شخصی به دیگری انتقال داده شده و او به هیچ عنوان خبر از این نقل وانتقال ندارد. اقدام به شکایت علیه مرتکب می کند. اگر مال انتقال داده شده کمتر از یک میلیارد ریال باشد، مجازات کمتری دارد و امکان دارد با رضایت شاکی در مجازات وی تخفیف داده شود؛ اما اگر بیشتر از یک ملیارد ریال باشد، جزو جرائم غیر قابل گذشت بوده و مجازات های متفاوتی با توجه به نوع و میزان جرم در نظر گرفته می شود.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص انتقال ملک شراکتی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه به هر دلیلی مالی را به شخصی سپرده اید اما آن فرد بدون اجازه شما مال را به دیگری انتقال داده است، باید با یک کاردان صحبت کنید و از انجام هر گونه اقدامات خود سرانه بپرهیزید؛ چراکه ممکن است به کل آن مال را از دست بدهید و آن کورسوی امیدی که به بازگشت مال وجود دارد نیز از بین برود؛ این شخص کاردان کسی نیست جز وکیل دعاوی مالی که خوشبختانه این دسته از وکلای گرامی به صورت 24 ساعته در موسسه حقوقی ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند و شما برای برقراری تماس تلفنی با آنها تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

انتقال مال غیر با سند عادی؟

 

Transfer the property with normal voucher

تماس فوری با وکیل متخصص به امور انتقال مال مجرمانه

 

احتمال دارد که انتقال مال غیر با سند رسمی یا سند عادی صورت گرفته باشد، اگر با سند عادی انتقال داده شده باشد نیاز به تنطیم قولنامه یا مبایعه نامه در دفاتر اسنادرسمی نیست؛ آنچه که مورد رضایت و توافق طرفین به صورت عقد بین آنها بسته می شود، مصداق انتقال مال غیر با سند عادی است که قابل تعقیب جزایی و شکایت کردن، به عنوان فروش مال غیر می باشد.

اگر ملک شما با سند رسمی به فروش رسیده باشد شما می توانید به عنوان مالک، بعد از صادر شدن حکم دادگاه، دادخواست باطل کردن سند رسمی و خلع ید را در دادگاه حقوقی مطرح کنید؛ در انتقال مال غیر با سند عادی باید مواردی مثل: انتقال مال، انتقال دهنده، انتقال گیرنده، مالک مال، موضوع جرم و وجود داشته باشد تا عمل مجرمانه ی انتقال مال غیر بدون اجازه ی مالک صورت گیرد و بتوان علیه مرتکب طرح شکایت کرد.

مجازات انتقال مال غیر با سند عادی در حکم کلاهبرداری می باشد و حبس از یک تا هفت سال رد مال به صاحبش، پرداخت جزای نقدی در پی دارد؛ بنابراین، انتقال مال غیر با سند عادی که با قولنامه یا فروش نامه انجام شده موجبات شکایت را فراهم می کند.

برای اینکه بهترین عملکرد را در تنظیم شکایت نامه با عنوان  "انتقال مال غیر با سند عادی" داشته باشید بهترین راه مراجعه به سایت وکیل تلفنی است که در این سایت وکلا و حقوق دانان متخصص ما، با استفاده از تخصص و تجربیات خود بهترین راهکار را نشان می دهند و به صورت حرفه ای به شما مشاوره حقوقی ارائه می دهند.

 

پرداخت ثمن معامله مال غیر به نرخ روز؟

 

selling unowned property in unreal rate

پرداخت ثمن معامله آنلاین و 24 ساعته به نرخ روز

 

پرسش: زمانی که خریدار بدون آگاهی به "مال غیر بودن"  ملک را می خرد و ثمن (پول) معامله را به فروشنده می پردازد، بعد از پی بردن به کار مرتکب می تواند مال یا ملک خریده شده را برگرداند و معامله را فسخ کند؛ اما در این میان تکلیف ثمن پرداختی توسط خریدار چه می شود؟

 • پاسخ: خریدار می تواند بعد از فسخ معامله، مطالبه ی ثمن معامله را از فروشنده بخواهد. منتها امکان دارد که این معامله سالها پیش انجام شده باشد وپول پرداختی وی در آن زمان از ارزش افتاده باشد در این موقع می تواند مطالبه ی ثمن معامله به نرخ روز از دادگاه بخواهد.

نکته: اگر دعوای ثمن معامله کمتر از بیست میلیون تومان باشد،  می تواند از طریق شورای حل اختلاف محل وقوع جرم اقدام کند، ولی اگر بیشتر از آن باشد باید در دادگاه صالح تنظیم دادخواست کند. برای شکایت مدارکی لازم است مثل: کارت ملی و شناسنامه ی شاکی.

 

دادخواست ثمن معامله به نرخ روز، پرداخت هزینه ی دادرسی، شهادت شهود، قرارداد یا فروشنامه ی که با توجه به نرخ نوشته شده در آن ثمن معامله مطرح می شود.

اگر در زمینه ی "مطالبه ی ثمن معامله به نرخ روز" نیاز به گرفتن مشاوره ی حقوقی از یک وکیل با تجربه دارید وکلای ما در سایت وکیل تلفنی، به صورت آنلاین وتلفنی، شبانه روز در خدمت گذاری و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان حاضرند و می توانند با تنظیم صحیح دادخواست مطالبه ی ثمن معامله به نرخ روز به شما کمک کنند.

 

انتقال مال مشاء به غیر؟

 

transferring the multiple shared property

بررسی آنلاین و تلفنی امکان انتقال مال مشاء شما به غیر

 

مال مشاء یعنی مالی که دو یا چند نفر در مال منقول یا غیر منقولی شریک هستند، سهم هیچ یک از شرکاء مشخص نیست وقانون مال مشاء این گونه هست که اگر کسی قصد فروش یا اجاره دادن مال خود را داشته باشد باید از شرکاء دیگر اجازه بگیرد تا رضایت آنها را جلب کند و اگر یکی از شرکاء، بدون اجازه از شریک دیگر اقدام به فروش مال مشائی کند، به عنوان فروش مال غیر، محسوب می شود و شریک می تواند از وی در دادگاه شکایت کند.

اگر در بین شرکاء تقسیم نامه ای تنطیم شده باشد و سهم هر کدام از مال مشاء مشخص شده باشد دیگر انتقال آن از طرف یکی از شرکاء انتقال مال غیر محسوب نمی شود، در صورتی که مالک  ملک یا مال مشاعی، بیشتر از سهم خود اقدام به فروش مالی کند به میزان اضافه ای که از مال فروخته است، اگر  اثبات شود که باسوء نیت این کا ررا انجام داده است، مرتکب جرم فروش مال غیر، شده است؛ بنابراین شرکاء دیگر می توانند علیه وی شکایت کنند.

موسسه ی حقوقی سایت وکیل تلفنی ما در تهران و سایر شهرستان ها اماده ی ارائه ی خدمات در زمینه ی "انتقال مال مشاء به غیر"می باشد که به صورت 24 ساعته، آنلاین و تلفنی، به شما عزیزان که نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل باتجربه دارید یاری می رسانند.با اطمینان کامل از وکلای ما در سایت وکیل تلفنی، مشاوره بگیرید.

 

اگر در انتقال مال غیر شاکی رضایت دهد میزان مجازات کمتر خواهد بود؟