موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر، بیشتر از یک میلیارد تومان

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر بیشتر از یک میلیارد تومان

انتقال مال غیر یعنی، شخصی بدون رضایت واجازه ی صاحب ملک اقدام به فروش یا اجاره دادن مال منقول یا غیر منقول وی می کند؛ زمانی که مالک پی به این قضیه می برد که مال وی توسط  یک شخصی به دیگری انتقال داده شده و او به هیچ عنوان خبر از این نقل وانتقال ندارد. اقدام به شکایت علیه مرتکب می کند. اگر مال انتقال داده شده کمتر از یک میلیارد ریال باشد، مجازات کمتری دارد و امکان دارد با رضایت شاکی در مجازات وی تخفیف داده شود؛ اما اگر بیشتر از یک ملیارد ریال باشد، جزو جرائم غیر قابل گذشت بوده و مجازات های متفاوتی با توجه به نوع و میزان جرم در نظر گرفته می شود.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص انتقال ملک شراکتی

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

انتقال مال غیر با سند عادی؟

 

Transfer the property with normal voucher

تماس فوری با وکیل متخصص به امور انتقال مال مجرمانه

 

احتمال دارد که انتقال مال غیر با سند رسمی یا سند عادی صورت گرفته باشد، اگر با سند عادی انتقال داده شده باشد نیاز به تنطیم قولنامه یا مبایعه نامه در دفاتر اسنادرسمی نیست؛ آنچه که مورد رضایت و توافق طرفین به صورت عقد بین آنها بسته می شود، مصداق انتقال مال غیر با سند عادی است که قابل تعقیب جزایی و شکایت کردن، به عنوان فروش مال غیر می باشد.

اگر ملک شما با سند رسمی به فروش رسیده باشد شما می توانید به عنوان مالک، بعد از صادر شدن حکم دادگاه، دادخواست باطل کردن سند رسمی و خلع ید را در دادگاه حقوقی مطرح کنید؛ در انتقال مال غیر با سند عادی باید مواردی مثل: انتقال مال، انتقال دهنده، انتقال گیرنده، مالک مال، موضوع جرم و وجود داشته باشد تا عمل مجرمانه ی انتقال مال غیر بدون اجازه ی مالک صورت گیرد و بتوان علیه مرتکب طرح شکایت کرد.

مجازات انتقال مال غیر با سند عادی در حکم کلاهبرداری می باشد و حبس از یک تا هفت سال رد مال به صاحبش، پرداخت جزای نقدی در پی دارد؛ بنابراین، انتقال مال غیر با سند عادی که با قولنامه یا فروش نامه انجام شده موجبات شکایت را فراهم می کند.

برای اینکه بهترین عملکرد را در تنظیم شکایت نامه با عنوان  "انتقال مال غیر با سند عادی" داشته باشید بهترین راه مراجعه به سایت وکیل تلفنی است که در این سایت وکلا و حقوق دانان متخصص ما، با استفاده از تخصص و تجربیات خود بهترین راهکار را نشان می دهند و به صورت حرفه ای به شما مشاوره حقوقی ارائه می دهند.

 

پرداخت ثمن معامله مال غیر به نرخ روز؟

 

selling unowned property in unreal rate

پرداخت ثمن معامله آنلاین و 24 ساعته به نرخ روز

 

پرسش: زمانی که خریدار بدون آگاهی به "مال غیر بودن"  ملک را می خرد و ثمن (پول) معامله را به فروشنده می پردازد، بعد از پی بردن به کار مرتکب می تواند مال یا ملک خریده شده را برگرداند و معامله را فسخ کند؛ اما در این میان تکلیف ثمن پرداختی توسط خریدار چه می شود؟

 • پاسخ: خریدار می تواند بعد از فسخ معامله، مطالبه ی ثمن معامله را از فروشنده بخواهد. منتها امکان دارد که این معامله سالها پیش انجام شده باشد وپول پرداختی وی در آن زمان از ارزش افتاده باشد در این موقع می تواند مطالبه ی ثمن معامله به نرخ روز از دادگاه بخواهد.

نکته: اگر دعوای ثمن معامله کمتر از بیست میلیون تومان باشد،  می تواند از طریق شورای حل اختلاف محل وقوع جرم اقدام کند، ولی اگر بیشتر از آن باشد باید در دادگاه صالح تنظیم دادخواست کند. برای شکایت مدارکی لازم است مثل: کارت ملی و شناسنامه ی شاکی.

 

دادخواست ثمن معامله به نرخ روز، پرداخت هزینه ی دادرسی، شهادت شهود، قرارداد یا فروشنامه ی که با توجه به نرخ نوشته شده در آن ثمن معامله مطرح می شود.

اگر در زمینه ی "مطالبه ی ثمن معامله به نرخ روز" نیاز به گرفتن مشاوره ی حقوقی از یک وکیل با تجربه دارید وکلای ما در سایت وکیل تلفنی، به صورت آنلاین وتلفنی، شبانه روز در خدمت گذاری و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان حاضرند و می توانند با تنظیم صحیح دادخواست مطالبه ی ثمن معامله به نرخ روز به شما کمک کنند.

 

انتقال مال مشاء به غیر؟

 

transferring the multiple shared property

بررسی آنلاین و تلفنی امکان انتقال مال مشاء شما به غیر

 

مال مشاء یعنی مالی که دو یا چند نفر در مال منقول یا غیر منقولی شریک هستند، سهم هیچ یک از شرکاء مشخص نیست وقانون مال مشاء این گونه هست که اگر کسی قصد فروش یا اجاره دادن مال خود را داشته باشد باید از شرکاء دیگر اجازه بگیرد تا رضایت آنها را جلب کند و اگر یکی از شرکاء، بدون اجازه از شریک دیگر اقدام به فروش مال مشائی کند، به عنوان فروش مال غیر، محسوب می شود و شریک می تواند از وی در دادگاه شکایت کند.

اگر در بین شرکاء تقسیم نامه ای تنطیم شده باشد و سهم هر کدام از مال مشاء مشخص شده باشد دیگر انتقال آن از طرف یکی از شرکاء انتقال مال غیر محسوب نمی شود، در صورتی که مالک  ملک یا مال مشاعی، بیشتر از سهم خود اقدام به فروش مالی کند به میزان اضافه ای که از مال فروخته است، اگر  اثبات شود که باسوء نیت این کا ررا انجام داده است، مرتکب جرم فروش مال غیر، شده است؛ بنابراین شرکاء دیگر می توانند علیه وی شکایت کنند.

موسسه ی حقوقی سایت وکیل تلفنی ما در تهران و سایر شهرستان ها اماده ی ارائه ی خدمات در زمینه ی "انتقال مال مشاء به غیر"می باشد که به صورت 24 ساعته، آنلاین و تلفنی، به شما عزیزان که نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل باتجربه دارید یاری می رسانند.با اطمینان کامل از وکلای ما در سایت وکیل تلفنی، مشاوره بگیرید.

 

اگر در انتقال مال غیر شاکی رضایت دهد میزان مجازات کمتر خواهد بود؟

 

the Plaintiff satisfaction

محاسبه آنلاین مجازات انتقال مال به غیر

 

با توجه به این که عمل فروش مال غیر یک کار مجرمانه محسوب می شود و یک نوع کلاهبرداری است از لحاظ جنبه ی عموی هم، جرم تلقی می شود و جزء جرائم علیه اموال قرارگرفته است؛ لذا برای آن هم مجازات کلاهبرداری در نظر گرفته شده است، در این میان زمانی است که شاکی رضایت می دهد. با توجه به میزان ارزش مالی، مال فروخته شده، معلوم می شود که رضایت شاکی چقدر در تخفیف مجازات وی تأثیر دارد.

با توجه به آنچه که قانون گذار بیان کرده است، اگر مقدار جرم تا ارزش 100 میلیون تومان یا کمتر باشد وشاکی رضایت دهد، امکان دارد که با رضایت شاکی پرونده مختومه شود؛ ولی اگر بیشتر از صد ملیون تومان باشد با رضایت شاکی، فقط تخفیف مجازات داده می شود و شاید به جای حبس از مجازات نقدی استفاده شود.

اگر چند نفر شاکی وجود داشته باشد باید همه ی شاکیان رضایت دهند؛ اگر شاکی فوت کند، این حق گذشت به ورثه ی او داده می شود و همه ی وراث باید رضایت خود را اعلام کنند.

با وجود پیچیدگی هایی که در پروسه ی شکایت از مرتکب فروش مال غیر وجود دارد، برای پیشبرد اهداف خود به صورت موفقیت آمیز می توانید با سایت وکیل تلفنی ما تماس بگیرید و از دانسته های وکلای باتجربه ی ما در زمینه ی رضایت شاکی پیرامون فروش مال غیر استفاده کنید وکلای ما با هزینه ی کم وصرفه جویی در وقت بهترین راهنمایی را ارائه می دهند.

 

خسارت فروش مال غیر؟

 

damage of selling others property

حل دعاوی فروش یا اجاره مال غیر با پرداخت خسارت

 

وقتی که مالی بدون اجازه ی مالک اصلی آن به غیر منتقل می شود، افرادی دچار ضرر و زیان مالی می شوند؛ مالک اصلی می تواند جبران خسارت خویش را از مرتکب بخواهد و دراین میان اگر خریدار از مال غیر بودن بی اطلاع باشد پرداخت خسارت بر عهده ی فروشنده خواهد بود.

 

طبق ماده ی 9 قانون آیین دارسی کیفری ارتکاب جرم می تواند موجب طرح دو دعوی شود:

 • الف: دعوای عمومی برای حفظ حدود و مقررات الهی یا حقوق جامعه ونظم عمومی.

 • ب: دعوای خصوصی برای مطالبه ی ضررو زیان ناشی از جرم و یا مطالبه کیفرهایی که به موجب قانون حق خصوصی بزه دیده است، مانند حد قذف و قصاص.

 

با توجه به بند ب نتیجه می گیریم که امکان درخواست "خسارت فروش مال غیر" توسط خریدار یا مالک اصلی وجود دارد و کسانی که در معامله ی فروش مال غیر متضرر می شوند می توانند از متهم شکایت کنند و تعقیب کیفری متهم را از دادگاه بخواهند؛ این افراد به شرطی می توانند خسارت وارده را از مرتکب مطالبه کنند که مالک اصلی یا خریدار و یا هر متضرر دیگری، بی اطلاع از ارتکاب وقوع جرم باشد.

برای مطالبه فروش مال غیر نیاز به یک مشاور و وکیل مجرب حقوقی دارید تا بتوانید تا شما را راهنمایی کند، سایت وکیل تلفنی مفتخر است با داشتن وکلای مجرب و مشاوران حقوقی آگاه به قانون، شما را در کلیه ی دعاوی کیفری یاری کنند. از شما عزیزان دعوت به مشاوره با وکلای سایت وکیل تلفنی می کنیم.

 

چگونگی اخذ رضایت شاکی در فروش مال غیر؟

 

getting Plaintiff satisfaction after giving the damage as money

اخذ فوری و آنلاین رضایت شاکی به صورت 24 ساعته و تلفنی

 

باید بدانیم که جرم فروش مال غیر از جمله جرایم غیر قابل گذشت است و با اعلام رضایت شاکی پرونده بسته نمی شود، به دلیل وجود جنبه ی عمومی جرم، پرونده همچنان باز می ماند؛ اما رضایت دادن شاکی بی تأثیر در تخفیف مجازات متهم نیست، کسی که ملک او فروخته شده باید به محض اطلاع به دادگاه مراجعه کند تا طرح شکایت کند؛ در صورت مطلع شدن فقط یک ماه مهلت دارد تا طرح شکایت کند.

زمانی که شاکی رضایت خود را اعلام کند، متهم می تواند از دادگاه به استناد گذشت شاکی، در خواست تخفیف در مجازات را تقدیم دادگاه کند؛ بهترین راه برای رهایی متهم  از تحمل مجازات های سنگین، جلب رضایت شاکی هست و متهم می تواند با رد مال به او، جبران خسارت وارده به وی رضایت او را جلب کند، همچنین متهم می تواند در حین رسیدگی به پرونده هم به دنبال رضایت گرفتن از شاکی باشد.

بیش از هزار وکیل و مشاوره ی حقوقی ما در سایت وکیل تلفنی، به صورت 24 ساعته، آنلاین و تلفنی در خدمت گذاری و پاسخ گویی به سوالات شما آماده هستند، با داشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین بروز شما را راهنمایی و مشاوره می کنند، شما عزیزان می توانید با اطمینان کامل با سایت وکیل تلفنی ما تماس بگیرید.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

 

مال حرام و تبعات حقوقی آن

مشاوره حقوقی در خصوص انتقال مال غیر

تبعات انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 100 میلیون تومان یا کمتر

افزایش روز افزون زنا در سال 99 ایران

مجازات آدم ربایی حتی به شوخی

مجازات کودک آزاری

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

مجازات مزاحمت های اینستاگرامی

درباره ما

 

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. قانون برا یانتقال مال غیر مجازات کلاهبرداری که اشد است تعیین نموده است. در صورت وقوع چنین جرمی شاکی باید به دادگاه مراجعه و با تنظیم دادخواست نسبت به مطالبه حق خود و مجازات مرتکب طرح دعوا نماید انتقال مال غیر در صورتی که ارزش آن بیش از یکصد میلیون تومان باشد غیر قایل گذشت محسوب و در صورت رضایت رضایت شاکی و پرداخت خسارت و رد مال جنبه عمومی جرم باقی می ماند و قابل مجازات از سوی حاکم است. لذا متهم برای تخفیف در مجازات در هر مرحله از دادرسی بدنبال رضایت مالک باشد و به استناد ماده 37 و 38 قانون مجازات اسلامی مصوب 92 از موارد تخفیف محسوب شده و قاضی در صورت وجود موارد مندرج در ماده 40 قانون مجازات اسلامی می تواند مجازات را تعلیق نماید یا تخفیف دهد مگر اینکه مورد از موارد بند «ج» ماده 48 قانون مذکور باشد که نه قابل تعلیق است نه قابل تعویق . لذا مجازات جرم مارالذکر از سوی قاضی بین 1 تا 7 سال تعیین می شود. و مستند به ماده 1 قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری مصوب 67 مجمع تشخیص مصلحت نظام به حبس و رد مال به مالک و جزای نقدی معادل مال اخذ شده محکوم می شود.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی جرم فروش مال غیر از جمله جرایم غیر قابل گذشت است و با اعلام رضایت شاکی پرونده بسته نمی شود، به دلیل وجود جنبه ی عمومی جرم، پرونده همچنان باز می ماند؛ اما رضایت دادن شاکی بی تأثیر در تخفیف مجازات متهم نیست اینجانب فریبرز ذوالفقاری آمادگی ارائه مشاوره در این خصوص هستم
درود بر شما همراهان سایت وکیل تلفنی. سایت نمونه و نامبروان وکیل تلفنی. مشاوره حقوقی از مطالب سایت و از وکلای شما به جان و دل آدم جلا می بخشه. وقتی پست های وبلاگ و مطالب جذاب و عالی سایت رو بررسی میکنم واقعا لذت می برم. مشخصه شبانه روزی دارین زحمت میکشین و باید مزد زحماتتون رو هم به بهترین شکل ممکن بگیرین. حتی نحوه انتخاب مطالب و موضوعات حقوقی تون هم جذاب هست. نوع بیان مطالب رو که دیگه نگم... کلا سایت شما شده جزئی از فیوریت های ما... انقدری که دلم میخواد هر روز بیام و مطالب سایت رو بخونم. واقعا تاثیر به سزایی در بالا بردن اطلاعات ما داره.... مشاورین حقوقی و وکلاتون هم که بی نهایت صبور، خوش برخورد و دوست داشتنی هستند. چه خانم ها چه آقایون. من و خانواده و دوستانم با چند نفر از وکلاتون ارتباط گرفتیم و یکی از یکی بهتر و باسوادترند... من در حال حاضر حدود ۳۶ سال دارم و واقعا الان علاقه مند به رشته حقوق شدم و قصدم یک برنامه ریزی درست برای وارد شدن به این رشته نامبروان می باشد. و رو کمک شما هم حساب باز کردم حسابی
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
سلام و ارادت خسته نباشید خدمت همه ی عزیزان در موسسه وکیل تلفنی واقعا جای تشکر داره از مطالب خیلی خوب و کاربردی نکاتب بسیار خوبی رو مطرح کردین فوق العاده از عملکرد سایت و مشاوره ی دریافتی رضایت داریم و به همه ی اقوام و دوستان پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدام قانونی مشورت بگیرین تا دچاردمشکلات بعدی و صرف وقت و هزینه و...نباشین خدا قوت به تیمتون آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون
سلام خسته نباشید . موضوع کلاهبرداری یا سایر جرایم اقتصادی با توجه به رقم آن ممکن است دارای تبعات مختلفی باشد . این موضوع با توجه به مشکلات عدیده مردم ؛ اکنون بیشتر از‌ سابق بوجود می آیند . ممنون از شما برای اطلاع رسانی .
سلام و عرض ادب و خسته نباشید به کلیه همکاران خوش برخورد و خوش اخلاق و مشتری مدار وکیل تلفنی. مطالب سایت شما همیشه جالب و کاربردی است به طوری که مطالعه آنها کار روزانه بنده شده است. چون از بسیاری از قوانین و نیز حرایم موجود در جامعه آگاه میشوم. و این کار شما شایسته تقدیر و تشکر است. ارائه مشاوره های تخصصی آن هم به صورت غیرحضوری واقعا امری است که این روزها بسیار مورد نیاز جامعه است چرا که ترافیک و نیز شیوع کرونا و موارد و مشکلاتی نظیر هزینه های رفت و آمد باعث میشود همه افراد تمایل داشته باشند کارهای روزانه و امور ضروری را نیز به صورت غیر حضوری انجام دهند. از مدیریت موسسه بابت راه اندازی چنین موسسه ای متشکرم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
بسمه تعالی،با سلام و تحیت،متن خیلی خوب و کاربردی بود،از زحمات شما تشکر میکنم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
انتقال مال غیر اگرچه از جرایمی است که با توجه به ماده ۱ قانون راجع به انتقال مال غیر جرم انگاری شده است اما در تحقق این جرم همچون تمامی جرایم سوءنیت باید اثبات شود علاوه بر این با توجه به مبلغ مال گذشت شاکی در معاف یا تخفیف مجازات تاثیرگذار است لذا بهتر است در موضوعات انتقال مال غیراز وکیل داوگستری استفاده نموده که وی با جمیع شرایط در راستای عدالت و همچنین حفظ حقوق موکل خود اقدام نماید وکیل جمشیدی کد۳۰۴۷۴
برخی از افراد سودجو هستند که وقتی میبینند ملک یا خانه یا خودرویی صاحب مشخصی ندارد ویا صاحبش به آن اهمیتی نمیده اقدام به فروش مال بدون اجازه ی صاحب آن می کنند و زمانی که صاحب مال متوجه میشود اقدام به شکایت از طرف می کند منتها نمی داند باید از کجا شروع کند و سر در گم میشود در این موقع بهترین گزینه تماس با سایت وکیل تلفنی است که با هزینه ی کمتر و فوری کمک می کنند وپاسخ سوالات مبهم شما را میدهند پرده درست شکایت را نشان میدهند همچنین تنظیم شکایت نامه هم می توانید به آنها بسپارید پس با اطمینان کامل تماس بگیرید
درود و وقت بخیر عزیزان یک نکته اگر دادسرای کیفری اعلام کنه دعواتون مشمول مرور زمان شده فرصت پیگیری حقوقی همچنان برای شما باقیست اگر خریدارید و اگاهی خریدار به متعلق به غیر بودن مبیع ثابت شود خسارت نمیتونید بگیرید از بایع، اگر بتونید ثابت کنید خبر نداشتید از متعلق به غیر بودن مبیع خسارت هم علاوه بر اصل پولتون میتونید از بایع بگیرید
با سلام و عرض ادب.یکی از دلایل گسترش جرم فروش مال غیر همین استفاده از مبایعنامه ها در نقل و انتقالات است وقتی افراد به جای مراجعه به دفاتر اسناد رسمی در نبود یک قانونی که این امر را اجباری کند اقدام به فروش با مبایعنامه می کند امکان دارد این ملک را به ۱۰۰ نفر دیگر هم بفروشد و وقتی این فروش معتبر است تالی فاسد آن این حجم از پرونده های فروش مال غیر بر دوش دستگاه قضایی است باید با تصویب قانونی محکم و کاربردی تمامی خرید و فروش ها را در قالب دفاتر اسناد رسمی اجباری کرد و قولنامه اساسا ورق پاره ای بیش محسوب نشود.که البته این امر نیازمند اصلاح قانون در بحث بیع هم هست‌.مسیح اقاداودی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی