موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی محاسبه دیه

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا برای محاسبه میزان دیه باید با وکیل مشاوره حقوقی داشته باشیم؟

 

reasons that we should have legal consultancy

محاسبه دقیق دیه به صورت آنلاین، تلفنی و فوری توسط وکیل متخصص در این امر

 

برای محاسبه میزان دیه شما حتماً به مشاوره حقوقی نیاز خواهید داشت به این دلیل که مثلا در دیه جراحات؛ جراحات خود انواع مختلفی دارد از یک خراشیدگی سطحی گرفته تا بریدگی های عمیق؛ دیه هر کدام متفاوت است و البته در قانون نام های متفاوتی دارند و این خود مستلزم داشتن دانش حقوقی کافی در این زمینه می باشد. نکته مهم دیگر اینکه ماه حرام فقط در موارد فوت ملاک محاسبه میزان دیه است و دیه دیگر جراحات براساس ماه عادی محاسبه می شود. اگر سوالات حقوقی بسیاری درباره دیه ذهن شما را مشغول کرده؛ می توانید با پرسش و پاسخ فوری حقوقی از مشاوره وکیل تلفنی متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

 

آیا برای محاسبه میزان دیه نیازی به رای دادگاه می باشد؟

موضوع مهمی که می بایستی مد نظر داشته باشید این است که محاسبه دیه در دادنامه بر مبنای شتر یا درصدی از دیه کامل محاسبه می شود و بعد از اینکه در رای دادگاه قید شد امکان محاسبه میزان دیه وجود دارد و افراد بدون دانش حقوقی نمی توانند محاسبه میزان دیه و مقدار ریالی را انجام دهند. پس بهتر است در این باره از مشاوره حقوقی تلفنی به راحتی این کار در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

 

آیا طبق نامه پزشکی قانونی می شود میزان دیه را محاسبه نمود؟

 

immediate calculation of blood money

محاسبه فوری و آنلاین میزان دیه طبق نامه پزشکی قانونی از طریق تماس با وکیل متخصص

 

یکی از مراجعی که در روند حقوقی تعیین دیه با آن سر و کار دارید، پزشکی قانونی می باشد. به محض ارجاع نامه مراجع قضایی به پزشکی قانونی و معاینه پزشکان متخصص؛ گواهی صادر می شود که به دادگاه داده می شود و سپس دادگاه میزان دیه را مشخص می کند. که البته با بهره مندی از دانش وکلای متخصص و با تجربه در زمینه دیه می توانید با نامه پزشکی قانونی به محاسبه میزان دیه دست یابید.

 

محاسبه فوری دیه تصادفات و حادثه ناشی از کار

برخی تصادفات ممکن است منجر به خسارت بدنی یا جانی شود. بر اساس ماده ۱۶ قانون اصلاح بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه « اگر در حوادث رانندگی منجر به صدمات بدنی غیر از فوت، بیمه‌گر وسیله نقلیه مسبب حادثه یا صندوق تامین خسارت‌های بدنی حسب مورد موظفند پس از دریافت گزارش کارشناس راهنمایی و رانندگی یا پلیس راه و در صورت لزوم گزارش سایر مقامات انتظامی و پزشکی قانونی بلافاصله حداقل ۵۰ درصد از دیه تقریبی را به اشخاص ثالث زیان‌ دیده پرداخت کرده و باقی‌مانده آن را پس از معین شدن میزان قطعی دیه بپردازند».

 

تبصره: در حوادث رانندگی منجر به فوت، شرکت های بیمه می‌توانند در صورت توافق با راننده مسبب حادثه و ورثه متوفی، بدون نیاز به رأی مراجع قضائی، دیه و دیگر خسارت‌های بدنی وارده را پرداخت نمایند.

 

محاسبه میزان دیه تصادفات

 

calculate blood money, for car accidents

محاسبه تلفنی یا آنلاین میزان دیه تصادفات به صورت 24 ساعته

 

اگر شما شاغل هستید و در حین کار حادثه ای رخ داد راه حل چیست؟ مطابق ماده 60 قانون تامین اجتماعی حوادث ناشی از کار حوادثی است که در حین انجام وظیفه و به سبب آن برای بیمه شده اتفاق می افتد مقصود از حین انجام وظیفه تمام اوقاتی است که بیمه شده در کارگاه یا موسسات وابسته یا ساختمان ها و محوطه آن مشغول کار باشد و یا به دستور کارفرما در خارج از محوطه کارگاه عهده دار انجام ماموریتی باشد اوقات مراجعه به درمانگاه و یا بیمارستان و یا برای معالجات درمانی و توانبخشی و اوقات رفت و برگشت بیمه شده از منزل به کارگاه جز اوقات انجام وظیفه محسوب می گردد مشروط بر اینکه درزمان عادی رفت و برگشت به کارگاه اتفاق افتاده باشد حوادثی که برای بیمه شده حین اقدام برای نجات سایر بیمه شدگان و مساعدت به آنان اتفاق می افتد حادثه ناشی از کار محسوب می شود. وکیل تلفنی با وکلای با تجربه می تواند در طول پرونده و محاسبه میزان دیه به شما کمک کند.

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

 

رویکرد قانون در مقابل حاملگی ناخواسته و سقط جنین

گرفتن دیه بکارت از دوست پسر

مجازات پسرانی که با دختران به بهانه ازدواج سکس می کنند 

داشتن فیلم و ویس خیانت همسر

 

محاسبه فوری دیه ناشی از درگیری

متاسفانه «درگیری» از جمله پدیده های رایج در جامعه به شمار می رود که عواملی چون فقر فرهنگی و اقتصادی ، اختلافات قومی و قبیله ای به افزایش این جرم در جامعه دامن زده است و در این میان افراد بی شماری نیز قربانی می شوند و همچنین بار مالی را نیز به جامعه وارد می کند.

ضرب و جرح یکی از مواردی که قانون مجازات اسلامی برای آن دیه مشخص کرده است. محاسبه میزان دیه بسته به موارد مختلف می تواند متفاوت باشد. از سیاه شدن پوست، کبود شدن، سرخ شدن، شکستگی یا حتی مرگ؛ که هرکدام دیه متفاوتی دارند. مشاوره حقوقی آنلاین در محاسبه میزان دیه ناشی از درگیری به شما کمک می کند.

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر شوهر من تقریبا دو سه سال پیش دعوا کرده چاقو زده به طرف قلبش زده و اوناهم شوهر منو زدن اونا رفتن شکایت کردن ولی ما نه الان شوهر منو یه هفته هستش که کردن میتونیم ماهم شکایت کنیم و اینکه ما باید چقدر دیه پرداخت کنیم
سلام.از ارتفاع ۵ متری افتادم از ناحیه کمر مهره سوم شکسته ۵ تا از مهر ه ها رو پلاتین زده و نخاع هم آسیب دیده بعد از این مدت بی اختیاری ادرار دارم پای راستم فلج شده و تو نشستن هم خیلی اذیتم لطف کنید بگید چقدر دیه تعلق میگیره
سلام ما یه پرونده داشتیم راجبه فوت برادرم برای انحصار وارث رفتیم 1/6پدرم و1/6مادرم از دیه کامل یک انسان در سال 1401بعد مادر چون مریض بودم پدر از اون وکالت تمام داره که یهوه 1/6اونم بریز به کارت پدرم بعد دیه تو صندوق دادگستری بودش و برای اینا به مبلغ 136میلیون ریختن ما الان می‌خوایم بدونیم که این مبلغ درسته یانه یا واریزی دوباره دارن ممنون میشم راهنمایی کنید مارو ببینیم این که ریختن درسته یا نه
با سلام. وفق ماده 17 قانون مجازات اسلامی دیه اعم از مقدر و غیر مقدر مالی است که در شرع مقدس برای ایراد جنایت غیر عمدی بر نفس، اعضاء و منافع و یا جنایت عمدی در مواردی که به هر جهتی قصاص ندارد به موجب قانون مقرر می شود. لذا وفق قوانین در صورت ایراد صدمه بر شخص دیگر قاضی دیه را محاسبه و حکم بر پرداخت می کند. دیه مقدر یا غیر مقدر( ارش) توسط پزشکی قانونی تعیین و توسط قاضی حکم بر پرداخت توسط ضارب یا وارد کننده صدمه صادر می شود
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، حکم دیه معمولا از تاریخ وقوع جنایت پرداخته می‌شود نه از تاریخ صدور رای، یعنی مهلتهای یک ساله دو ساله و سه ساله در جنایات عمدی ملاک آنها از تاریخ وقوع جرم میباشد با انجام مشاوره بموقع از موسسه وکیل تلفنی کسب اطلاع نمایید با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
سلام. مبحث دیه و خسارات و ضمان مالی بسیار مبحث مهم و البته پر از نکات ریز و کلیدی میباشد. و از موضوعات مهمی ست که در محاکم مطروح می باشد.و از آنجاییکه هر قسمت از بدن دیه ای جداگانه دارد به اهمیت موضوع دو چندان می افزاید. و حال آنکه بعضی قسمت ها دیه مقدر ندارد و داری ارش است.و محاسبه آن بعد از تشخیص و نظریه پزشکی قانونی امکان پذیر خواهد بود. و نکته مهم دیگر آنکه دیه جراحات سرو گردن با دیگر اعضای بدن متفاوت می باشد. و کلی نکات ریز دیگر که در خصوص دیه به عنوان مجازات کیفری و گاها ضمان مالی باید در نظر داشت.
سلام و عرض خسته نباشید . طبق تعریف قانون : ماده 448- دیه مقدر، مال معینی است که در شرع مقدس به سبب جنایت غیرعمدی بر نفس، عضو یا منفعت، یا جنایت عمدی در مواردی که به هر جهتی قصاص ندارد، مقرر شده است. ماده 449- ارش، دیه غیرمقدر است که میزان آن در شرع تعیین نشده است و دادگاه با لحاظ نوع و کیفیت جنایت و تأثیر آن بر سلامت مجنیٌ علیه و میزان خسارت وارده با در نظر گرفتن دیه مقدر و با جلب نظر کارشناس میزان آن را تعیین می کند. مقررات دیه مقدر در مورد ارش نیز جریان دارد مگر اینکه در این قانون ترتیب دیگری مقرر شود.
با سلام و عرض ادب دیه ماهیتا هم مجازات است هم اسبابی است برای جبران خسارت مجنی علیه. در خصوص تعلق یا عدم تعلق خسارت تأخیر در تأدیه به دیه چندان اختلافی نیست و قوانین و رویه موجود معطوف به عدم تعلق خسارت تأخیر در تأدیه به آن می باشد. اما در خصوص خسارت های مازاد بر دیه مثل هزینه درمان و امثالهم اختلاف نظر هست؛ وفق نظر غالب، خسارات مازاد بر دیه قابل مطالبه است البته در این زمینه توجه به دو نکته نیز لازم و ضروری است. اول آنکه میزان خسارات مازاد بر دیه باید اثبات شود، دوم آنکه دادگاه مکلف است در صورت اثبات میزان خسارات مازاد بر دیه بنابر تقاضای مدعی خصوصی حکم خسارات مازاد بر دیه را صادر کند، در مواردی هم که دادگاه کیفری در این خصوص حکمی صادر نکند خواهان می تواند برای مطالبه مازاد بر دیه با تسلیم دادخواست به دادگاه حقوقی مراجعه کند و ادعای اعتبار امر مختومه به واسطه رسیدگی آن دعوا در دادگاه کیفری صحیح نیست چرا که در دادگاه کیفری صرفا برای مطالبه دیه حکم صادر شده است. با تشکر از موسسه موقر وکیل تلفنی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، محاسبه دیه پیچیدگی خاص خود رو داره بخصوص در بحث ارش و قسمت‌هایی که دیه غیر مقدر داره خوندن آرا مربوط به دیه هم تخصص لازم نیاز دارند و تمام این موارد در موسسه وکیل تلفنی فراهم و وکلای متخصص آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران محترم هستند، اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان،صدمات بدنی حاصل از تصادفات،حوادث کاری و یا درگیری بین افراد از مواردی است که در صورت عدم توافق و حصول رضایت منجر به طرح شکایت و النهایه بعد از طی مراحل قانونی تعیین دیه می شود.البته در بسیاری از موارد که این حوادث منجر به فوت و یا قتل فردی میشود در صورت رضایت ولی دم مجازات قصاص ساقط و دیه جایگزین میگردد.جهت دریافت مشاوره در خصوص نحوه طرح سکایت و محاسبه میزان دیه‌متعلقه میتوانید با یک تماس تلفنی با همکاران ما در سایت وکیل تلفنی ارتباط گرفته و مشاوره حقوقی لازم بهره‌مند گردید.با احترام_فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام خسته نباشید میگم به تمام دست اندرکاران و همکاران وکیل تلفنی که با تولید محتوای بسیار مفید و کاربردی به افراد جامعه خود خدمت میکنند. من برای یک پرونده کیفری در بحث دیه دچار ابهاماتی بودم و نیاز به راهنمایی داشتم. روز تعطیل بود و خارج از ساعت اداری معمول که پیام دادم اما واقعا در کمار از چنددقیقه مشاور متخصص در امور کیفری با من تماس گرفت و بسیار از سطح خدمات رضایت داشتم. براتون بهترین هارو آرزو میکنم
مقدار پرداخت دیه بر اساس میزان جرم مشخص میشود و بر حسب درجه ی آسیب دیدگی در تصادفات یا ضرب و جرح، از کبودی تا خدای نکرده نوع قتل متفاوت هست برای اینکه از مقدار دیگه آگاه شویم می توانیم با مراجعه به سایت وکیل تلفنی از وکلای متخصص سایت اطلاعات بگیریم در این سایت وکلا همیشه در دسترس هستند وبا هزینه ی کمتر و فوری پاسخگو هستند و مطمئن باشید که بهترین راهکار را نشان می دهند ودر تنظیم انواع دادخواست به ما کمک می کنند.
سلام.یکی از بهترین مقالاتی بود که در حوزه ی دیه خوندم از وقتی با سایت شما آشنا شدم چشمم به قوانین کشور باز شده واقعا و مشاوره با وکلای خوبتون باعث شده که تصمیمات شتابزده نگیرم این مسئله از خیلی از خسارات و اتلاف وقتم جلوگیری میکنه خدا اجرتون بده که برای آگاهی جامعه شبانه روز زحمت میکشین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی