موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی محاسبه دیه

مشاوره حقوقی محاسبه دیه

دیه کلمه آشنایی است که اکثر ما بارها این کلمه را شنیده ایم. در واقع دیه مجازاتی پولی است که قانون برای جبران صدمه ای که به دیگری وارد شده است تعیین کرده است؛ خواه جراحتی کوچک یا حتی مرگ باشد. در واقع دیه به قتل یا جرح غیرعمدی تعلق می‌گیرد، ولی در صورت عمد هم ممکن است ولی دم یا مجنی‌علیه از قصاص بگذرد و به گرفتن دیه راضی شود که در این صورت قصاص به دیه تبدیل می‌شود. «قتل عمد موجب قصاص است لکن با رضایت ولی دم و قاتل به مقدار دیه کامله یا کمتر یا زیادتر از آن تبدیل می‌شود».

دیه در سال 99 برای ماه‌های عادی معادل مبلغ 330 میلیون تومان و در ماه‌های حرام معادل مبلغ 440 میلیون تومان است؛ دیه اعضا در قانون مجازات اسلامی بر اساس این مبلغ محاسبه و پرداخت می‌گردد. در محاسبه میزان دیه کلمات حقوقی پیچیده بسیاری به چشم می خورد؛ که محاسبه میزان دیه را برای افرادی که دانش حقوقی در این زمینه ندارند را مشکل می کند. شما می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین با محاسبه میزان دیه بیشتر آشنا شوید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلای متخصص امور دیه در وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده خدمت رسانی و محاسبه دقیق دیه مورد نظر شما هستند که البته این نوع از محاسبه از طریق بررسی مو به موی فاکتور های زیادی از قبیل: تأثیر عضو آسیب دیده بر زندگی بزه دیده، انجام می گیرد و جالب توجه این است که تمامی این محاسبات توسط وکلای پایه یک دادگستری صورت گرفته و همه ی آنها مستند و مقبول اند؛ برای میزان محاسبه دیه می بایست که با وکیل متخصص در این امر تماس حاصل نمود که شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر این امر را انجام دهید"

 

آیا برای محاسبه میزان دیه باید با وکیل مشاوره حقوقی داشته باشیم؟

 

reasons that we should have legal consultancy

محاسبه دقیق دیه به صورت آنلاین، تلفنی و فوری توسط وکیل متخصص در این امر

 

برای محاسبه میزان دیه شما حتماً به مشاوره حقوقی نیاز خواهید داشت به این دلیل که مثلا در دیه جراحات؛ جراحات خود انواع مختلفی دارد از یک خراشیدگی سطحی گرفته تا بریدگی های عمیق؛ دیه هر کدام متفاوت است و البته در قانون نام های متفاوتی دارند و این خود مستلزم داشتن دانش حقوقی کافی در این زمینه می باشد. نکته مهم دیگر اینکه ماه حرام فقط در موارد فوت ملاک محاسبه میزان دیه است و دیه دیگر جراحات براساس ماه عادی محاسبه می شود. اگر سوالات حقوقی بسیاری درباره دیه ذهن شما را مشغول کرده؛ می توانید با پرسش و پاسخ فوری حقوقی از مشاوره وکیل تلفنی متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

 

آیا برای محاسبه میزان دیه نیازی به رای دادگاه می باشد؟

موضوع مهمی که می بایستی مد نظر داشته باشید این است که محاسبه دیه در دادنامه بر مبنای شتر یا درصدی از دیه کامل محاسبه می شود و بعد از اینکه در رای دادگاه قید شد امکان محاسبه میزان دیه وجود دارد و افراد بدون دانش حقوقی نمی توانند محاسبه میزان دیه و مقدار ریالی را انجام دهند. پس بهتر است در این باره از مشاوره حقوقی تلفنی به راحتی این کار در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

 

آیا طبق نامه پزشکی قانونی می شود میزان دیه را محاسبه نمود؟