موسسه وکیل تلفنی

 • شاهرخ محمدی قلعه تکی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴۳:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

پارتی بازی در امور مالیاتی

پارتی بازی در امور مالیاتی

با افزایش سخت گیری دولت نسبت به مالیات ها در سال 1400، بحث پارتی بازی در امور مالیاتی هم داغ شده است؛ اشخاص حقیقی و حقوقی برای خلاص شدن از مالیات در تلاش هستند تا به گونه ای از دادن مالیات ها خود را معاف سازند؛ اما غافل از آن که مجازات های سنگینی در انتظار فرار های مالیاتی می باشد؛ در این یادداشت سعی شده راه حل بهتری به جای پارتی بازی در امور مالیاتی به شما ارائه داده شود.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص دعاوی رایج در انواع شرکت ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

favoritism in Taxes

مجازات پارتی بازی در امور مالیاتی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از راهکارهای دولت برای کاهش سهم نفت در بودجه سالانه کشور، افزایش سهم مالیات ها می باشد؛ این امر باعث شده است که سخت گیری در دریافت مالیات افزایش یابد و برخی شرکت ها برای پرداخت مالیات خودشان به راه هایی برای دور زدن قانون و پارتی بازی در امور مالیاتی روی آورده اند؛ برای پارتی بازی در امور مالیاتی اگر آمادگی برای قبول عواقب آن را دارید، در هر مرحله از کارهای مالیاتی خودتان که باشید، امکان انجام آن را دارید؛ اما اگر به دنبال راهکار های بهتری می گردید، ما و وکلای متخصص جرایم مالیاتی ما که سال های آزگار از عمر خود را در این راه سپری کرده اند، به حقایق این امر، عواقب آن و روش های جایگزین و تضمینی آشنا بوده و از شانس خوش شما، حاظرند تا این راهکار ها را با شما در میان بگزارند، باشد که چرخ اقتصاد این مملکت بهتر بچرخد و از آفات در امان باشد؛ برای مشاوره تلفنی با این عزیزان، لازم است تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

اداره مالیات چگونه متوجه وقوع پارتی بازی در امور مالیاتی می گردد؟

 

the tax department ways of gathering taxes

تماس فوری با وکیل اداره مالیات به صورت 24 ساعته

 

اداره مالیات به منظور جلوگیری از پارتی بازی در امور مالیاتی، تلاش کرده است تا با راه اندازی سامانه های نظیر گزارش فرار مالیاتی، مردم و حتی کارمندان شرکت هایی که فرار مالیاتی انجام می دهند، را جهت همکاری با اداره مالیاتی نسبت به گزارش تخلف شرکت مد نظر به همکاری سوق دهد.

ضمن این که اداره مالیاتی با پیش بینی میزان درآمد و مخارج شرکت ها در تلاش است تا از این طریق نسبت به تخلفات مالیاتی آنها پی ببرد. اگر در زمینه مالیات احساس می کنید در حق شرکت ظلم شده و مالیات بیشتری پرداخت کرده اید یا بعد از پرداخت مالیات متوجه شده اید که بیش از حد پرداخت کرده اید، با ورود به صفحه تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی  می توانید در جهت کاهش مالیات و دریافت وجه اضافه پرداختی راهنمایی و مشاوره اخذ نمایید.

 

حداقل مجازات پارتی بازی در امور مالیاتی چیست؟

بر طبق ماده 274 قانون مالیات های مستقیم؛ تخلف مالیاتی دارای دارای مجازات درجه شش قانون مجازات اسلامی می باشد.

ماده 274 قانون مالیات های مستقیم بیان می دارد که مواردی که در ادامه آمده است، جرم مالیاتی محسوب می‌شود و مرتکب یا مرتکبان حسب ‌مورد، به مجازات‌های درجه شش محکوم می‌گردند ... . 

 

بر اساس ماده 19 مجازات اسلامی، مجازات های درجه شش، شامل مجازات های زیر می شود:

 

 1. حبس بیش از شش ماه تا دو سال.

 

 1. جزای نقدی بیش از بیست میلیون (۲۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا هشتاد میلیون (۸۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال.

 

 1. محرومیت از حقوق اجتماعی بیش از شش ماه تا پنج سال.

 

 1. انتشار حکم قطعی در رسانه‌ها.

 

 1. ممنوعیت از یک یا چند فعالیت شغلی یا اجتماعی برای اشخاص.

 

 1. حقوقی حداکثر تا مدت پنج سال.

 

نکته: اگر دچار مجازات شده اید، هنوز دیر نشده است؛ وکلای جرایم مالیاتی ما تا کنون برای بسیاری از شرکت ها راه در رو پیدا کرده اند و به قوه الهی شما نیز نجات خواهید یافت؛ تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید و موردتان را مطرح کنید.

 

وکیل امور مالیاتی خوب چگونه می تواند بدون پارتی بازی در امور مالیاتی کار آدم را راه بیندازد؟