موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

پارتی بازی در امور مالیاتی

پارتی بازی در امور مالیاتی

با افزایش سخت گیری دولت نسبت به مالیات ها در سال 1400، بحث پارتی بازی در امور مالیاتی هم داغ شده است؛ اشخاص حقیقی و حقوقی برای خلاص شدن از مالیات در تلاش هستند تا به گونه ای از دادن مالیات ها خود را معاف سازند؛ اما غافل از آن که مجازات های سنگینی در انتظار فرار های مالیاتی می باشد؛ در این یادداشت سعی شده راه حل بهتری به جای پارتی بازی در امور مالیاتی به شما ارائه داده شود.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص دعاوی رایج در انواع شرکت ها

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

اداره مالیات چگونه متوجه وقوع پارتی بازی در امور مالیاتی می گردد؟

 

the tax department ways of gathering taxes

تماس فوری با وکیل اداره مالیات به صورت 24 ساعته

 

اداره مالیات به منظور جلوگیری از پارتی بازی در امور مالیاتی، تلاش کرده است تا با راه اندازی سامانه های نظیر گزارش فرار مالیاتی، مردم و حتی کارمندان شرکت هایی که فرار مالیاتی انجام می دهند، را جهت همکاری با اداره مالیاتی نسبت به گزارش تخلف شرکت مد نظر به همکاری سوق دهد.

ضمن این که اداره مالیاتی با پیش بینی میزان درآمد و مخارج شرکت ها در تلاش است تا از این طریق نسبت به تخلفات مالیاتی آنها پی ببرد. اگر در زمینه مالیات احساس می کنید در حق شرکت ظلم شده و مالیات بیشتری پرداخت کرده اید یا بعد از پرداخت مالیات متوجه شده اید که بیش از حد پرداخت کرده اید، با ورود به صفحه تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی  می توانید در جهت کاهش مالیات و دریافت وجه اضافه پرداختی راهنمایی و مشاوره اخذ نمایید.

 

حداقل مجازات پارتی بازی در امور مالیاتی چیست؟

بر طبق ماده 274 قانون مالیات های مستقیم؛ تخلف مالیاتی دارای دارای مجازات درجه شش قانون مجازات اسلامی می باشد.

ماده 274 قانون مالیات های مستقیم بیان می دارد که مواردی که در ادامه آمده است، جرم مالیاتی محسوب می‌شود و مرتکب یا مرتکبان حسب ‌مورد، به مجازات‌های درجه شش محکوم می‌گردند ... . 

 

بر اساس ماده 19 مجازات اسلامی، مجازات های درجه شش، شامل مجازات های زیر می شود:

 

 1. حبس بیش از شش ماه تا دو سال.

 

 1. جزای نقدی بیش از بیست میلیون (۲۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا هشتاد میلیون (۸۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال.

 

 1. محرومیت از حقوق اجتماعی بیش از شش ماه تا پنج سال.

 

 1. انتشار حکم قطعی در رسانه‌ها.

 

 1. ممنوعیت از یک یا چند فعالیت شغلی یا اجتماعی برای اشخاص.

 

 1. حقوقی حداکثر تا مدت پنج سال.

 

نکته: اگر دچار مجازات شده اید، هنوز دیر نشده است؛ وکلای جرایم مالیاتی ما تا کنون برای بسیاری از شرکت ها راه در رو پیدا کرده اند و به قوه الهی شما نیز نجات خواهید یافت؛ تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید و موردتان را مطرح کنید.

 

وکیل امور مالیاتی خوب چگونه می تواند بدون پارتی بازی در امور مالیاتی کار آدم را راه بیندازد؟

 

good lawyer of Tax affairs

وکیل متخصص جرایم مالیاتی تضمینی

 

اگر به مشکل مالیاتی بر خورده اید به جای پارتی بازی در امور مالیاتی، بهتر است با یک وکیل امور مالیاتی درخواست مشاوره نمایید. 

معمولاً این اتفاق زیاد افتاده است که شخصی یک کسب و کار ساده برای خودش ایجاد می کند؛ اما چون آشنایی زیادی با قوانین مالیاتی ندارد، به ناگاه خودش را بدهکار سازمان امور مالیاتی می بیند، یا بارها پیش آمده که یک کار ساده یا خرید و فروش  جزئی ماشین یا منزل یک شخص باعث شده که به اشتباه از طرف اداره مالیات برای او بدهی زیاد بیاید.

بهترین کار برای رفع مشکلات مالیاتی قطعا پارتی بازی در امور مالیاتی نمی باشد؛ بلکه شما باید با یک وکیل امور مالیاتی خوب و مجرب درخواست مشاوره فوری نمائید، حتی اگر به میزان مالیات اعتراض می خواهید بکنید، لایحه ای که برای این اعتراض می نویسید بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. برای  مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در امور مالیاتی می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

چرا انجام یک راهکار حقوقی مناسب، موثر تر از پارتی بازی در امور مالیاتی است؟

همانطور که گفته شد، پارتی بازی در امور مالیاتی و فرار مالیاتی جرم می باشد و اگر کسی مرتکب این کار شد، باید منتظر مجازات های سنگینی که در بالا بیان شد باشد.

در این صورت اگر حتی اعتراض شما به میزان مالیات به حق هم باشد، علاوه بر پرداخت مبلغ اضافه باید متحمل مجازات و جریمه نقدی و غیر نقدی هم باشید؛ اما اگر به جای پارتی بازی در امور مالیاتی، از یک وکیل امور مالیاتی درخواست کمک نمایید، قاعدتاً می توانید موفقیت بهتری بدست بیاورید.

 وکیل امور مالیاتی با شناخت موثری که از قوانین مالیاتی کشور و اداره مالیات دارد به خوبی می تواند در زمینه های گوناگون و مشکلات گستره مالیاتی به شما کمک نماید.

 

دسترسی فوری و 24 ساعته به برترین بنگاه حقوقی مشاورین امور مالیاتی کشور

 

immediate connection to the biggest legal tax department

اورژانس 24 ساعته رسیدگی به امور مالیاتی شرکت ها

 

اگر قصد دارید بجای پارتی بازی در امور مالیاتی مشاوره حقوقی در این زمینه دریافت نمایید، فقط کافی است با اورژانس وکالت مالیاتی 24 ساعته به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری تماس برقرار نمایید. در اورژانس مالیاتی 24 ساعته و فوری شما می توانید به راحتی تماس فوری به وکیل مالیاتی 24 ساعته داشته باشید؛ مشکل مالیاتی خودتان را مطرح نمایید و از وکیل مالیاتی آنلاین به صورت 24 ساعته در هر زمانی که مد نظر شماست مشاوره دریافت نمائید.

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین با کلیک بر روی هر عنوان می توانید وارد صفحه آن شوید.

 

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب خدمت دوستان ... متاسفانه تخلفات اداری از سمت کارمندان زیاد شده است .. قانون، تخلف اداری را هرگونه اعمال، رفتار و گفتاری تعریف کرده است که حیثیت و موقعیت اداری کارمند را خدشه دار کند و باعث نقض حقوق اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی و هم چنین قوانین و مقررات شود.
پرداخت نکردن مالیات جرم است وفق ماده 103 قانون مالیتهای مستقیم پرداخت نکردن مالیات جرم محسوب شده است. همچنین ماده 274 قانون مذکور بیان می دارد هرکس از مالیات فرار کند به جرم درجه شش مه حبس تا دوسال و جزای نقدی تا 24 میلیون تومان است محکوم می شود. یک یاز راهکارهای اداره کشور در صورت عدم وابستگی به نفت افزایش سهم مالیات است که با پرداخت مالیات در بهتر اداره شدن کشور باید سهیم باشیم. البته باید سازوکاری وجود داشته باشد تا کسانی که درامدهای میلیاردی در سال دارند بتوان از انها که می تواند سهم عمده ای در وصول مالیات داشته باشد رقم بخورد والا کارمندان دولت و کارگران یا کسان یکه بنحوی دریافتی انان مشخص است مالیات خود را می پردازند. اداره مالیات باید با فراهم نمودن بستر های لازم و بروز کردن سیستم ها در شناسایی افرادی که سعی در فرار مالیاتی دارند موثر عمل نماید.
کارشناسان معتقدند پدیده پارتی بازی به عنوان یکی از عوامل فساد اداری روبه افزایش است. این در حالی است که بر خلاف قول و وعده نهادهای مسئول، ستاد مبارزه با پارتی بازی هنوز فعال نشده و قانونگذار هم فکری به حال تفسیر قانون نکرده است. به گزارش خبرنگار مهر، رواج مفاسد اداری از جمله رشوه و پارتی بازی امری نیست که خاص یک یا چند جامعه مشخص باشد و برخلاف اینکه غالباً آن را از مختصات کشورهای رو به توسعه می‌دانند، ولی کشورهای توسعه یافته نیز از این معضل مصون نیستند. پارتی‌بازی که در ادبیات عامیانه با تعابیری نظیر بند (پ) از آن یاد می‌شود! عموماً بر تبعیض و جایگزینی رابطه به جای ضابطه دلالت دارد. این واژه برگرفته از لغت لاتین Party به معنای حزب، گروه، طرفداری و جانبداری است و در سده اخیر وارد زبان فارسی شده است. اکنون این سؤال مهم مطرح است که آیا برای جلوگیری از گسترش این پدیده غیراخلاقی و غیرشرعی، قانونی وجود ندارد تا مردم را به امکان استفاده عادلانه از فرصتها امیدوار کند؟ اگرچه در مجموع قوانین و مقررات واژه پارتی‌بازی مشاهده نمی‌شود اما عبارت "اعمال نفوذ بر خلاف حق" دقیق ترین واژه ای است که در ادبیات حقوقی بر این مفهوم دلالت دارد و برای ممانعت از آن قانونی با عنوان "قانون‏ مجازات‏ اعمال‏ نفوذ برخلاف‏ حق‏ و مقررات‏ قانونی"‏ مشتمل بر 4 ماده در 29 آذرماه 1315 به تصویب مجلس شورای ملی رسیده است. طبق این قانون، هر کس‏ از روابط خصوصی‏ که‏ با مامورین‏ یا مستخدمین‏ دولتی‏ یا شهرداری‏ یا کشوری‏ یا مامورین‏ به‏ خدمات‏ عمومی‏‏ دارد سوءاستفاده‏ کرده و در کارهای‏ اداری‏ که‏ نزد آنها است‏ به‏ نفع یا ضرر کسی‏ برخلاف‏ حق‏ و مقررات‏ قانونی‏ اعمال‏ نفوذ کند، مجرم شناخته می‌شود و ‏به حبس‏ تأدیبی‏ از یک‏ ماه‏ الی‏ یک سال محکوم‏ خواهد شد. همچنین کارکنانی که نفوذ اشخاص‏ را در اقدامات‏ یا تصمیمات‏ اداری‏ خود تأثیر دهند ‌به عبارت دیگر پارتی‌بازی کنند به‏ محرومیت‏ از شغل‏ دولتی‏ از دو الی‏ پنج‏ سال‏ محکوم می‌شوند و در صورتی‏ که‏ اقدام‏ یا تصمیم‏ مزبور مستلزم‏ تفویت‏ حقی‏ از اشخاص‏ یا دولت‏ باشد به‏ انفصال‏ ابد از خدمات‏ دولتی‏ محکوم‏ خواهند شد. این قانون که می‌توان آن را قانون ضد پارتی‌بازی و یکی از قدیمی‌ترین قوانین مبارزه با فساد اداری نامید، هرگونه توصیه یا اعمال نفوذ را به هر شکل ممنوع نموده و آن را واجد وصف مجرمانه می‌داند. اگرچه هفتاد سال است که پارتی‌بازی جرم شناخته شده و طی این مدت به یک معضل اجتماعی و آفت شایع در تشکیلات اداری تبدیل شده است، ولی بعید به نظر می‌رسد محاکم قضایی تا کنون کسی را به این جرم مجازات کرده باشند! با این حال گزارشها حاکی از آن است که همچنان روند پارتی بازی در جامعه رو به افزایش است. این در حالی است که محمد فیضی مدیرکل ارزشیابی استانداری تهران در گفتگو با خبرنگار مهر می گوید: به جرات می توانم بگویم که کسی نمی تواند اعلام کند آمار پارتی بازی در کشور چقدر است چون کشف این موضوع به این سادگیها نیست! پارتی بازی در جامعه نهادینه شده است علیرضا اسکندریون معاون حقوقی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پارتی بازی در ادارات می گوید: متاسفانه پارتی بازی پدیده و آسیبی نیست که بتوان به راحتی آن را آسیب شناسی کرد چرا که این آسیب در کشور ما نهادینه شده است. بسیاری از آنهایی که شعار مبارزه با پارتی بازی سر می دهند خودشان به نوعی پارتی بازی می کنند و می گویند: من بستگانم را مشغول به کار می کنم چون به آنها اعتماد دارم. در حالی که مدیران بالاتر باید این مدیر را توجیه کنند که باید با همین نیروهای موجود مجموعه را بهتر و مفید تر پیش برد. یادم هست در دوران اول انقلاب به دلیل آن حال و هواای انقلابی پدیده پارتی بازی بسیار کم بود ولی امروز به واقع موضوعی عادی شده است. قاضی: حرص و طمع و عدم نظارتها دلیل آسیب رشوه و پارتی بازی حجت الاسلام منصوری قاضی دادسرای ویژه کارکنان دولت هم در گفتگو با خبرنگار مهر می گوید: در پرونده هایی که در خصوص رشوه و پارتی بازی به داسراها ارجاع می شود حرص و طمع کارمندان دلایل گرفتن رشوه است. البته در دو موضوع پارتی بازی و رشوه قطعا غیر از کنترل نفس و تقویت ایمان نظارت دستگاههای نظارتی هم حرف اول را می زند. مبارزه با پارتی بازی نیازمند تفسیر قانون اما حسن امیری خواه حقوقدان در مورد پدیده پارتی بازی می گوید: پارتی بازی یک پدیده ناصحیح در دستگاههای اجرایی است که باید به صورت فرهنگی با آن مقابله کرد ولی اینکه قانون بیاید و موضوع پارتی بازی را روشن کند هم قابل تامل است. البته این را هم باید در نظر گرفت که پارتی بازی می تواند موجب فساد یا عناوین مجرمانه باشد که حق کسی ضایع شده یا با تحصیل مال ناشروع همراه باشد. وی افزود: به اعتقاد من باید قانونگذار موضوع پارتی بازی را با تبصره و مواد مختلف توضیع و تفسیر کند تا مجری قانون و دستگاههای نظارتی ابزاری قانونی داشته باشند. کارمندان دولت پارتی بازی نمی کنند! احمد نجابت رئیس امور سلامت اداری ریاست جمهوری هم در واکنش به افزایش پارتی بازی در کشور می گوید: کارمندان دولتی از طبقه خوب هستند و گردن کلفتهای خارج از سیستم، متاسفانه تاثیر بالایی در این امر دارند. وی با یادآوری اینکه تبعیض و پارتی بازی همیشه وجود داشته است گفت: ما باید خودمان امور مربوط به حوزه کاری خود اصلاح کرد و روی رفتار و اصول خود دقت کنیم. ستاد مبارزه با پارتی بازی از حرف تا عمل گفته های مسئولان و کارشناسان درحالی است که علیرضا افشار قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی در مردادماه سال 89 اعلام کرده بود ستاد مبارزه با پارتی بازی تشکیل می‌شود. وی گفته بود: بر اساس طرحی که از سوی این وزارتخانه ارائه شده به زودی فعالیت ستاد مبارزه با پارتی بازی از طریق نظارت عمومی و برخی از ارگانها مانند بسیج آغاز می شود. نکته قابل تامل این است که این مقام مسئول در وزارت کشور هنوز گزارشی از روند تشکیل این ستاد ارائه نکرده و بر اساس آخرین اخبار هنوز این ستاد به صورت ویژه تشکیل نشده است.
با سلام و عرض ادب، با افزایش سخت گیری دولت نسبت به مالیات ها در سال ۱۴۰۰، بحث پارتی بازی در امور مالیاتی هم داغ شده است؛ اشخاص حقیقی و حقوقی برای خلاص شدن از مالیات در تلاش هستند تا به گونه ای از دادن مالیات ها خود را معاف سازند؛ اما غافل از آن که مجازات های سنگینی در انتظار فرار های مالیاتی می باشد؛اگر به مشکل مالیاتی بر خورده اید به جای پارتی بازی در امور مالیاتی، بهتر است با یک وکیل امور مالیاتی درخواست مشاوره نمایید. معمولاً این اتفاق زیاد افتاده است که شخصی یک کسب و کار ساده برای خودش ایجاد می کند؛ اما چون آشنایی زیادی با قوانین مالیاتی ندارد، به ناگاه خودش را بدهکار سازمان امور مالیاتی می بیند، یا بارها پیش آمده که یک کار ساده یا خرید و فروش جزئی ماشین یا منزل یک شخص باعث شده که به اشتباه از طرف اداره مالیات برای او بدهی زیاد بیاید. بهترین کار برای رفع مشکلات مالیاتی قطعا پارتی بازی در امور مالیاتی نمی باشد؛ بلکه شما باید با یک وکیل امور مالیاتی خوب و مجرب درخواست مشاوره فوری نمائید، حتی اگر به میزان مالیات اعتراض می خواهید بکنید، لایحه ای که برای این اعتراض می نویسید بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. برای مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته در امور مالیاتی می توانید با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید.
سلام. مشاوره حقوقی تلفنی در حوزه ملکی از مشاوره های تخصصی محسوب میشود که وکلای مجموعه وکیل تلفنی دعاوی ملکی و ثبتی دارای جنبه های مختلف حقوقی و قانونی میباشد که هم میتوان از منظر حقوقی و هم از منظر کیفری مورد بررسی قرار گیرد. اموال غیر منقول ثبتی که علی الاصول نیاز به استعلام از مراجع ثبتی دارد نیز دارای حساسیت های مختلفی می باشد. لهذا بهره گیری از مشاوره حقوقی تلفنی در کمترین زمان ممکن بسیار به صرفه و مفید خواهد بود.
با عرض سلام و ادب خدمت اعضای محترم سایت وکیل تلفنی.پارتی بازی در امور مالیاتی جرم بوده و مرتکب این جرم به مجازاتهای مندرج در ماده۲۷۴قانون مالیاتهای مستقیم تخلف مالیاتی یعنی مجازات درجه ۶ مندرج در قانون مجازات اسلامی که شامل مجازات حبس از ۶ ماه تا ۲ سال جزای نقدی بیش از بیست میلیون ریال تا ۸۰ میلیون ریال و محرومیت از حقوق اجتماعی بیش از ۶ ماه تا ۵ سال و غیره محکوم خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم به جای پارتی بازی در امور مالیاتی با کسب مشاوره حقوقی از یک وکیل امور مالیاتی موفقیت بهتری به دست آورید موسسه وکیل تلفنی با همکاری وکلای متخصص در امور مالیاتی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره در حوزه مالیاتی به شما کاربران عزیز می باشد.
خیلی از افراد برای اینکه از پرداخت مالیات فرار کنند دنبال یک افرادی می گردند تا کار آنهارا زیر میزی رد کنند وبه اصطلاح خودمان دنبال پارتی می گردند تا با گرفتن رشوه مالیات صادر شده از طرف دولت را بر زمین بمالند اگر کسی ب همچین موردی برخورد کرد می تواند شکایت کند علیه شخص یا پارتی برای آگاه شدن از نحوه ی شکایت می توانید با مراجعه به سایت وکیل تلفنی از وکلای آنها راهنمایی بگیرید با هزینه ی کم وبه صورت فوری
با تشکر از همکاران محترم مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .اداره مالیات به منظور جلوگیری از پارتی بازی در امور مالیاتی، تلاش کرده است تا با راه اندازی سامانه های نظیر گزارش فرار مالیاتی، مردم و حتی کارمندان شرکت هایی که فرار مالیاتی انجام می دهند، را جهت همکاری با اداره مالیاتی نسبت به گزارش تخلف شرکت مد نظر به همکاری سوق دهد.ضمن این که اداره مالیاتی با پیش بینی میزان درآمد و مخارج شرکت ها در تلاش است تا از این طریق نسبت به تخلفات مالیاتی آنها پی ببرد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام وقت بخیر امور مالیاتی جز اموری است که امروزه در بین بسیتری از اقشار جامعه کارکرد دارد و تقریبا اطلاعات عمومی در این زمینه متاسفانه چندان زیاد نیست. همین موضوع اهمیت اخذ مشاوره های تخصصی با افراد آشنا به امور مالیاتی و تحصیلکرده حقوقی را بیش از میش مشخص میکند. از بابت اطلاعات و مقالات مفیدی که در اختیار کاربران قرار میدهید و نیز خدمات مشاوره ای که بسیار در سطح خوب و حرفه ای توسط وکلا و مشاوزین شما ارائه میشود کمال تشکر و قدردانی دارم. براتون آرزوی موفقیت دارم
خیلی مشاورتون عالی بود✅
مشاوره تان عالی بود
به نظر من پارتی بازی توی مالیات و اینا، کلن از سر ندونم کاری و ناشی بودن طرف هست؛ کسی که راهش رو بلد باشه نیازی به این داستان ها نداره. البته بنده هم نظر با شمام.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی