موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزایده

مشاوره حقوقی مزایده

حتما بار ها کلمه ی مزایده را شنیده اید، از نظر لغوی مزایده یعنی چیزی را اعم از ملک، وسیله، ماشین و ... را برای فروش قرار می دهند و هر کسی که قیمت بالاتری پیشنهاد دهد، به آن شخص فروخته می شود. مزایده هم معنی و مترادف کلمه ی حراج است.

حتماً بار ها کلمه ی مزایده را شنیده اید، از نظر لغوی مزایده یعنی چیزی را اعم از ملک، وسیله، ماشین و ... را برای فروش قرار می دهند و هر کسی که قیمت بالاتری پیشنهاد دهد، به آن شخص فروخته می شود. مزایده هم معنی و مترادف کلمه ی حراج است.

از نظر حقوقی حراج یا مزایده شامل اموال منقول و غیر منقول می شود، این اموال منقول یا غیر منقول می تواند متعلق به یک شخص حقیقی یا شخص حقوقی باشد، منظور از شخص حقوقی شرکت یا سازمان و ... است که ثبت شده باشد. حراج باید قانونی و مشروع باشد تا از نظر حقوقی هم پذیرفته گردد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 مشاوره حقوقی کارشناسی برای مزایده

در مزایده به کارشناس نیاز است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت به کارشناس در مسائل خاصی که قاضی علمی در آن ندارد، نیاز است، در برخی پرونده ها و موارد شرایط خاصی به وجود می آید که نظر یک فرد آگاه نیاز است، در دادگستری به این افراد کارشناس می گویند و در هر مورد یک کارشناس متخصص نظر خود را اعلام می کند.

در بحث مزایده نرخ و قیمت پایه برای حراج توسط کارشناس مشخص می گردد. افرادی که برای خریداری مراجعه می کنند باید با رعایت شرایط قانونی اقدام به اعلام قیمت مد نظر خود بکنند، فروشنده ی اجناس یا اموال قیمت های پیشنهادی از طرف اشخاص را باید بشنود و با بررسی آن ها باید بالاترین قیمت را مشخص کند، اجناس به بالاترین قیمت فروخته می شوند.

حراج متضاد مناقصه است، در مناقصه کمترین قیمت مد نظر است و اهمیت دارد اما در مزایده بالاترین قیمت حائز اهمیت است.

 

auction hall

در مزایده بالاترین قیمت کسی است که می تواند خریدار نهایی باشد

 

 مشاوره کامل مراحل مزایده

اجرای برنامه ی مزایده نیازمند برنامه ریزی و تشریفات است. در مرحله ی نخست سازمان یا شرکت یک فراخوان عمومی جهت شرکت در مزایده منتشر می کند. در دعاوی حقوقی بین افراد وقتی یکی از طرفین محکوم می شود، باید میزان وجه نقدی ای به طرف مقابل بپردازد و هنگامی که فرد نمی تواند دادگاه برای پرداخت طلب اموال محکوم علیه را توقیف می کند و اقدام به حراج می نماید.

بعد از انجام دعوت همه ی افرادی که خواستار شرکت هستند می توانند حضور پیدا کنند. اگر در مرحله ی اول حراج اموال به بالاترین قیمت مدنظر به فروش نرسد، با توجه به شرایط و تشریفات مرحله ی دومی برگذار می گردد.

 

 نحوه ی اجرای مزایده

برای اجرای مزایده یک دعوت عمومی از همه ی مردم صورت می گیرد. این دعوت در روزنامه های رسمی کثیرالانتشار چاپ و یا توسط کلانتری محل در خیابان های عمومی نصب می گردد. طرفین مزایده هم می توانند در حراج شرکت کنند و از آن ها دعوت می شود، طبق ساعت و تاریخ می توانند در حراج شرکت کنند. منظور از طرفین محکوم له و محکوم علیه هست، محکوم له نیز می تواند به عنوان خریدار در مزایده شرکت کند.

 

مشاوره حقوقی قوانین مزایده

 در قانون اجرای احکام مدنی قوانین با ماده های متعددی برای رسیدگی به امور مزایده وضع شده است. در فروش اموال منقول اگر محلی برای فروش از طرف دولت یا شهرداری مشخص شده باشد حراج در آن مکان صورت می گیرد.

اگر محلی برای انجام مراسم حراج صورت نگرفته بود مشخص کردن محل مناسب با مدیر اجرایی است و در صورتی که محل های متعدد برای مزایده پیشنهاد شود محلی که به منافع محکوم علیه نزدیک تر است انتخاب می شود، بعد از برداشت کردن قسمتی از مال که لازم است بقیه ی اموال یا وجه به مالک آن مسترد می گردد.

اگر اموال داخل در مال منقول باشد و جا به جایی آن ها سخت باشد و یا مخارج زیادی در بر داشته باشد وسایلی که توقیف شده اند در محل نگهداری آن حفظ می شود. آگهی فروش یا آگهی مزایده باید در یکی از روزنامه های محلی یک نوبت چاپ شود. برگزاری مراسم حراج باید طوری باشد که فاصله ی بین انتشار آگهی و روز فروش کمتر از ده روز و بیش از یک ماه نباشد.

 

شرایط مزایده اموال منقول

 

در آگهی مزایده ای که برای فروش مال منقول منتشر می شود سه نکته باید ذکر گردد:

 

 1. نوع و مشخصات مال منقول توقیف شده، باید همه ی ویژگی های مال ذکر شود.

 2. روز و ساعت و تاریخ و محل دقیق برگزاری حراج.

 3. قیمت پایه ای که مزایده از آن شروع می شود. تاریخ فروش، محل فروش،بالاترین قیمت و اسم خریدار باید نوشته و به امضاء و تایید خریدار برسد.

 

house went for auction

مزایده در پرونده های حقوقی و کیفری یکسان است با این تفاوت که در پرونده های کیفری برای پرداخت جزای نقدی نیز از آن استفاده می شود

 

مشاوره حقوقی از طریق واتس اپ

کلینک 24 ساعته مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی

 

بررسی ایرادات مزایده قبل از شرکت در مزایده اجرای احکام دادگستری

طبق قانون در برخی موارد ممکن است فروش اعتبار خود را از دست بدهد و ایراداتی به نحوه ی فروش وارد شود، در این صورت مزایده باید تجدید شود.

 

 • اگر فروش در روز، ساعت و محل متفاوت از آگهی به عمل آید باید حراج تجدید شود.

 • اگر در حراج به صورت غیرقانونی از خرید کسی که قیمت بالایی ارائه داده است جلوگیری شود.

 • مورد دیگر این است که مزایده بدون حضور نماینده دادسرا انجام شده باشد.

 • مورد آخر اگر خریدار ممنوع از خرید بوده است ولی به خریداری اقدام کرده باشد.

 

این ها ایراداتی هستند که توسط اجرای احکام بررسی می شود و حراج تجدید می گردد.

 

فرق مزایده در پرونده ی حقوقی و کیفری

از مزایده در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری استفاده می شود.

 

برخی از کاربردهای مزایده را بررسی می کنیم:

 

 • یکی از مواردی که در زمینه ی پرونده های حقوقی است مطالبه ی مهریه توسط زوجه می باشد. در صورتی که زوجه اقدام به اجرای مهریه خود نماید؛ اجرای احکام دادگستری اقدام به توقیف اموال زوج می نماید و اگر مهریه پرداخت نشود، حراج برای وصول مهریه انجام می شود.

 

 • مورد دوم در کاربرد های حراج ورشکستگی شرکت ها است در صورتی که شرکتی ورشکسته شود برای وصول طلب اموال توقیف شده و مزایده ای برگزار می گردد.

 

 • مورد مهمی که وجود دارد بهره گرفتن از حراج در پرونده های کیفری است، طبق قانون آیین دادرسی کیفری برای پرداخت حقوق شاکی یا جزای نقدی ای که به عنوان مجازات برای متهم در نظر گرفته می شود از مزایده استفاده می شود.

 

تفاوت حراج در پرونده های کیفری و حقوقی فقط در جزای نقدی ای است که به عنوان مجازاتی برای متهم، بخشی از اموال او توقیف و به مزایده گذاشته می شود.

 

مزایده در اجرای احکام دادگستری بهتر است یا اداره ی اجرای اسناد رسمی

اجرای احکام مدنی بخشی است که بعد از تشخیص قاضی به برگزاری مزایده، باید شرایط و احوالات لازم را فراهم کند، اداره ی اجرای اسناد رسمی وظیفه ی منتشر کردن آگهی های مزایده و استعلام را بر عهده دارد.

درخواست مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک

مشاوره حقوقی بررسی صحت مزایده

 انجام گرفتن صحیح مزایده مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت وجودِ اشکالی حراجِ قبلی ابطال و از مناط اعتبار خارج می گردد. همانطور که در مطالب اشاره شد در صورت صحیح نبودن مزایده از دیدگاه کارشناس، بعد از ابطال حراج تجدید می شود.

 

شرایط مشاوره حقوقی برای اصالت معامله

فواید مشاوره حقوقی تلفنی در بررسی صحت مزایده،  بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی تلفنی، مراحل و شرایط شرکت در مزایده، مشاوره حقوقی تلفنی بررسی اصالت معامله، مشاوره حقوقی آنلاین بررسی مزایده و ... همه و همه به یک چیز مهم اشاره دارد و آن این است که مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی مفید است یا خیر؟

برای آگاهی از اصالت معامله و بهره مند شدن از نظرات تخصصی در مورد پرونده های حراج بهتر است با وکیل ها و مشاوران آگاه مشورت کنید.

یکی از شیوه های ارتباط و بهره مندی از نظریات مشورتی وکلا مشاوره ی حقوقی از راه تلفن، آنلاین و غیر حضوری است، با پیشرفت جوامع شما می توانید راحت تر از گذشته از بعد های حقوقی مسائل آگاه شوید.

با استفاده از یک مشاوره ی غیر حضوری و از طریق تلفن از بهترین وکیل ها استفاده کنید تا شرایط و مراحل مزایده را بهتر بشناسید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام ویلایی بصورت اقساطی خریدم وکل ثمن معامله وحق السهم خریداربابت سندراپرداختم ولی فروشنده نه اصل مبایعه نامه رادادوباخیانت درامانت مجددچکهارابرگشت زدوباحمایت قاضی ونادیده گرفتن اسنادرای بنفع کلاهبرداردرقبال رشوه دادوویلای مرادرمزایده بدون اطلاع زیرقیمت حراج کردند.ایاقاضی وفروشنده حقی درملک فروخته شده داشتندکه باکلاهبرداری وبی قانونی اقدام به اینکارنمایند
سلام بنده قصد شرکت در مزایده را داشتم و اطلاعات کافی در این خصوص نداشتم مرسی که در این شرایط نسبت به آگاهی مردم اقدام میکنید‌.
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
سلام و عرض ادب از بابت مطالب مفیدی که جهت علم و آگاهی افراد در سایت خوبتون قرار میدهید بسیار سپاسگزارم. من از طریق تبلیغات فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و وقتی با نحوه ارائه خدمات و قیمت های موسسه مواجه شدم و از خدمات مشاوره ای موسسه استفاده کردم، بسیار رضایت داشتم چرا که در تمام ساعات شبانه روز به سرعت تماس برقرار شد و با حوصله به تمام سوالاتم پاسخ داده شد. برای تیم خوب شما آرزوی موفقیت دارم
با سلام خدمت کاربران عزیز.موسسه وکیل تلفنی با مطالبه مفید و پر باری که در اختیار شما عزیزان می گذارد تلاش دارد تا اگاهی ها و اطلاعات حقوقی شما عزیزان را ارتقا داده و گامی در ترویج فرهنگ استفاده از وکیل بر داشته باشد.قبل از هر اقدامی سعی کنید تا از مشاوره های وکلای دادگستری بهره ببرید واقدامی را خودسرانه انجام ندهید.موفق باشید.مسیح اقاداودی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام.اینکه موسسه وکیل تلفنی این امکان را قرارداده که به صورت آنلاین و در هر تایم از شبانه روز با وکلا ارتباط بگیرم خیلی عالیه
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام. وای مگه میشه. من دیشب مشاوره تلفنی با وکیل درخواست داشتم. لحظه اول که وکیل سلام کرد و خودش رو معرفی کرد. خدمتشون اعلام کردم من وکیل با تجربه میخوام شما صدات جوونه. و تجربه نداری. عصبی هم بودم البته. ایشون به کمال آرامش به من پاسخ دادند شما موضوعتان رو بفرمایید اگر راضی نبودین تمام تایم مشاورتون رو مجدد به همکارانم ارجاع میدیم اینجا یود که متوجه شدم مشاورین و وکلاتون رو واقعا گلچین کردین. و سواد و تخصص حرف اول رو میزنه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی