موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی

مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی

 

مشاوره حقوقی در امور اداری و دولتی یکی از زمینه هایی است که عموما نیاز به ارائه مشاوره حقوقی دارد. گاهی مواقع با چالش های حقوقی مرتبط با امور اداری و دولتی همچون حقوق اداری و دولتی امور استخدامی، بیمه، شرایط کار، قوانین و استانداردهای مربوطه، تمامی امور حاکم بر روابط نیروی انسانی با یکدیگر و در رابطه با محیط کار و ... مواحه می شویم. که در این موارد هیچ گونه اطلاعاتی نداریم و هرگونه اقدام اشتباهی به قیمت تضییع حقوق ما تمام می شود. فلذا بهتر است از مشاوره با یک وکیل کابلد در این حوزه استفاده کنیم. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

یکی از عمده معضلات افراد جامعه، چالش های حقوقی در امور اداری و دولتی می باشد.  امور اداری یا دولتی شامل مواردی چون بیمه، امور استخدامی، امور کار، امور مرتبط با سربازی و نظام وظیفه و ... می باشد. در همین راستا مشاوره حقوقی امور اداری و دولتی به صورت مجزا و به شکل تخصصی توسط کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری امری ضروری می باشد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی، یکی از موسسات حقوقی معتبر فعال در این حوزه می باشد که با داشتن بیش از صدها وکیل متخصص اقدام به ارائه مشاوره حقوقی تضمینی در امور اداری و دولتی کرده است. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در ارتباط با موضوعات اداری یا دولتی، در هر ساعت از شبانه روز کافیست با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

مشاوره حقوقی امور اداری در مورد چه موضوعاتی ارائه می شود؟

بنابر مطالب فوق، اهمیت موضوع به حدی است که لزوم اخذ مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی را روشن می ­سازد؛ روابط فی­مابین افراد در یک مجموعه اداری یا دولتی، اعم از کارمندان، کارفرمایان و هم­چنین مراجعین، همگی مشمول اخذ مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی می ­باشد.

 

به علاوه، مسائل و مشکلات و دعاوی مرتبط با موضوع قراردادها، نوع تجهیزات اداری یا دولتی و نسبت تعدی و تفریط در بهره ­مندی از آن­ ها یا حین انجام خدمت، ساعات کاری و نوع بهره­ وری از ساعات کاری جهت ارائه خدمات اداری یا دولتی، شرایط استخدامی، نوع نظارت حاکم بر سازمان، مسئله ایمنی و سلامت کارکنان یا مراجعین در حین مراجعه و یا حتی رابطه سازمان اداری یا دولتی مدنظر با سایر اداره ­جات و سازمان­ های دیگر و بسیاری مسائل مشابه دیگر، با مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی و راهکاریابی در این خصوص ارتباط مستقیم دارد.

 

 

بطور کلی محدودیتی برای قرار گیری موضوعات امور اداری و دولتی وجود ندارد اما مواردی که جزو موضوعات پر بحث و جدل در مشاوره حقوقی امور اداری هستند، عبارتند از:

 

 • مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره حقوقی در رابطه با مسئله خدمت سربازی نظام وظیفه
 • مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی
 • مشاوره حقوقی اداره کار
 • مشاوره حقوقی بیمه
 • و ...

 

موارد فوق تنها بخشی از موضوعاتی هستند که در دسته بندی مشاوره حقوقی امور اداری قرار می گیرند. این موضوعات در مشاوره حقوقی امور دولتی و اداری بیشتر در زندگی روزمره کارایی داشته و مورد توجه و بحث متقاضیان قرار می گیرد. به همین جهت، با توجه به اهمیت موارد مزبور، در ادامه به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم.

 

 

مشاوره حقوقی به سربازان نظام وظیفه

همانطور که در بخش قبل به این مسئله اشاره کردیم، یکی از موضوعاتی که در دسته بندی امور اداری یا دولتی قرار داده شده و مشاوره حقوقی به صورت تخصصی برای آن ارائه می شود، امور سربازی یا همان خدمت نظام وظیفه است. طبق قانون، آقایانی که به سن 18 سالگی می رسند، موظف به رفتن خدمت سربازی هستند.

 

خدمت سربازی نوعی وظیفه برای آقایان به شمار می رود که البته برخی بر اساس شرایطی می توانند از انجام چنین وظیفه ای معاف شوند. اقدام برای خدمت سربازی، مراحل و فرآیند مختلفی دارد که شاید هر کسی از جزئیات آن به صورت دقیق آشنایی نداشته باشد.

 

از این رو مشاوره حقوقی با بررسی ابعاد دقیق و مقررات وضع شده به متقاضیان و بهتر است بگوییم مشمولین خدمت وظیفه ارائه می شود. در مشاوره حقوقی خدمت سربازی، به تمامی سوالات افراد در خصوص نحوه انجام مراحل آن و شرایط قانونی پاسخ داده می شود و به نوعی هر مشمول هر آنچه که باید در خصوص خدمت نظام وظیفه بداند، در مشاوره حقوقی به دریافت اطلاعات کافی در این زمینه می رسد.

 

 

 

 

Legal advice in Governmental affairs

 

 

مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری

موضوع دیگری که در مشاوره حقوقی دولتی به آن پرداخته می شود، بحث دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری است. دعاوی که به صورت مستقیم مرتبط یا نهادهای دولتی هستند، رسیدگی به آنها در صلاحیت دیوان عدالت اداری خواهد بود. در واقع اگر فردی بخواهد از یک نهاد و یا ارگان دولتی شکایت کند، بررسی آن در دیوان عدالت اداری انجام می شود.

 

بنابراین موضوعات دیوان عدالت اداری، نیاز به بررسی از ابعاد مختلف حقوقی دارد که متقاضیان در این زمینه باید از خدمات مشاوره حقوقی استفاده کنند. نحوه ثبت شکایت و روند رسیدگی به شکایات مردم در دیوان عدالت اداری، شرایط خاص خود را دارد که در مشاوره حقوقی به صورت کامل به بررسی این مسائل پرداخته خواهد شد.

 

 

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی

افرادی که به منظور دفاع از کشور در دوران جنگ تحمیلی چند ساله حضور مستقیم داشته و به نوعی در جبهه های جنگ حضور فعال داشته و در این راه، جانباز شده اند، طبق قانون از یکسری حق و حقوقی برخوردار هستند. بنابراین جانبازان جنگ تحمیلی اگر به دنبال رسیدن به حق و حقوق خود هستند، می توانند از مشاوره حقوقی استفاده کنند.

 

مشاوره حقوقی به جانبازان جنگ تحمیلی به صورت تخصصی و با بررسی ابعاد قانونی در این زمینه انجام می شود و این افراد می توانند پاسخ تمانی سوالات خود را از طریق مشاوره حقوقی دریافت کنند. به منظور دریافت مشاوره حقوقی، کافیست با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

مشاوره حقوقی بیمه

از موضوعات دیگری که در رابطه با امور اداری یا دولتی، مشاوره حقوقی برای آن ارائه می شود، دعاوی مرتبط با بیمه است. بیمه گر و بیمه گذار در قرارداد بیمه، یکسری تعهدات و وظایفی دارند که باید اجرای آنها را به درستی انجام دهند. گاهی اوقات طرفین قرارداد بیمه، یعنی همان بیمه گذار و شرکت های بیمه، اختلافی مطرح شود که در این صورت از طریق مشاوره حقوقی می توان اقدام به رسیدگی به چنین اختلافات مطرح شده نمود.

 

مشاوره حقوقی بیمه، به مسائلی چون میزان جبران خسارات وارده از طرف شرکت های بیمه و موضوعاتی از این قبیل می پردازد. همچنین در مشاوره حقوقی بیمه، قوانین بیمه تامین اجتماعی و سایر بیمه های دیگر به صورت اختصاصی مورد بررسی قرار می گیرند.

 

 

 

 

ways of legal advice with departmental lawyer

 

 

مشاوره حقوقی اداره کار

زمانی که بحث موضوعات اداره کار مطرح می شود، به رابطه بین کارگر و کارفرما اشاره دارد. طبق قانون کار، کارگر در قبال کاری که بنا به دستورات کارفرما انجام می دهد، مستحق دریافت حق الزحمه مشخصی است. وظایفی که کارگر و کارفرما طبق قانون کار نسبت به یکدیگر دارند، گسترده است و پرداخت حقوق و مزایا تنها بخشی از وظایف کارفرما و رابطه کارگری و کارفرمایی به شمار می رود.

کارفرمایی که نسبت به تعهدات خود بنا بر قرارداد کار عمل نمی کند و یا کارگری که به دلیل نقض مقررات حوزه کار و عدم اجرای وظایف خود، موجبات نارضایتی کارفرما را فراهم می کند، در این راستا اگر طرفین قصد شکایت از یکدیگر را داشته باشند، می توانند اقدام به دریافت مشاوره حقوقی اداره کار نمایند.

 

 

مشاوره تلفنی با بهترین وکیل امور اداری و استخدامی، چه مزایایی دارد؟

 

در این خصوص مزایای ذیل متصور است:

 1. ارزان است و سبب می­ گردد تا با صرف حداقل هزینه ممکن، بتوان بهترین راهکارهای حقوقی را کسب نمود.

 

 1. به روش­ های مختلفِ تلفنی و آنلاین و با حداقل دسترسی به وسایل ارتباط جمعی ممکن است.

 

 1. به صورت شبانه ­روزی و 24 ساعته است.

 

 1. مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی با بهترین و متخصص ­ترین وکلای سطح کشور تجربه خواهد شد.

 

 1. وکلایی با تخصص ویژه چون وکیل اداری و استخدامی، وکیل دولتی، وکیل امور کار و... خدمات حقوقی مذکور را عرضه می­ دارند.

 

 1. تخصص و تجربه وکلای مذکور، سبب ارائه بهترین راهکارها جهت حل مسئله و پیشبرد مطلوب جریان پرونده و کسب بهترین پیامد ممکن از بکارگیری اقدامات حقوقی موثر می­ گردد.

 

 1. امکان طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، به صورت نامحدود میسر است.

 

 1. از نظر جغرافیایی و زمانی هیچ‌گونه محدودیتی، متصور نیست.

 

 1. با راهکارجویی از وکلای متخصص و ارائه دهنده مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی، می ­توان از تضمین کیفیت خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی، اطمینان حاصل نمود.

 

 1. و... .

 

نکته: جهت بهره ­مندی از مزایای مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی، از وکیل اداری، دولتی یا استخدامی وکیل تلفنی، مشاوره اخذ نمایید.

 

 

 

 

 

 

وکیل دولتی و وکیل اداری کیست؟

بنابر مطالب فوق ­الذکر، مشخص است که وکیل دولتی یا اداری، کارشناس متخصص در امور حقوقیِ مربوط به موضوعات و مسائل و دعاوی اداری یا دولتی است و پر واضح است که مسائل مذکور، در شرایط اقتصادی امروز ایران و جهان، تا چه حد می ­  تواند، حتی در تعیین سرنوشت افراد تاثیر داشته باشد؛ با توجه به اینکه، علاوه بر ارتباط مستقیم آن با موضوعات حقوقی، با موضوع کسب درآمد و مسائل اقتصادی نیز ارتباط تنگاتنگ دارد.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی در امور دولتی 

حق المشاوره با برترین وکلای امور دولتی یا اداری به مدت زمان مشاوره و تخصص وکیل بستگی دارد. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی حق المشاوره به گونه ای تنظیم شده تا مردم عزیز با پرداخت کمترین هزینه از بهترین خدمات مشاوره ای بهره مند شوند. جهت اطلاع از حق المشاوره با شماره 09212242670 تماس گرفته یا به چارت هزینه ها در وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی به ادرس vakiltel.com مراجعه نمایید. 

 

 

 

inexpensive legal advice with governmental lawyer

 

 

راهکار مناسب برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی امور اداری

اگر قصد بهره مندی از خدمات مشاوره حقوقی در مورد امور اداری آن هم به صورت تلفنی را دارید، موسسه حقوقی وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می شود. بسیاری از افراد در مورد موضوعات اداری و یا دولتی، وقت خود را صرف پیدا کردن موسسه حقوقی معتبر کنند که ممکن است در این راستا، به اهداف خود نرسند.

 

برای آن که در این راه دچار ضرر و زیانی نشوید و بتوانبد انتخاب مناسبی را داشته باشید، می توانید دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلای ایران را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه نمایید. دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از طریق برقراری ارتباط با شماره 09212242670 امکان پذیر است.

 

علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان  در وب سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید.

 

 

مشاوره حقوقی دعاوی کارگر و کارفرما

مشاوره حقوقی بیمه بیکاری 

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیان اور 

خرید خدمت سربازی 

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بسیار عالی بود
بسیار عالی
سلام ساعت 4بامدادنگارش نامه اداری توسط وکيل موسسه وکیل تلفنی برای من انجام شد واقعا عالی بود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی