موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای

مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای

در این مقاله شما را با سرقت رایانه ای، عناصر به وجود آورنده جرم سرقت رایانه ای، تعیین مجازات سرقت رایانه ای، شرایط اثبات سرقت رایانه ای، بهترین وکیل جهت مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای و همچنین نمونه ای از شکواییه تنظیم شده توسط وکیل و در آخر تفاوت کلاهبرداری و سرقت رایانه ای آشنا خواهیم کرد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

بهترین مشاوره در امر مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای کیست؟

 

computer theft legal advice in 24 hour

مشاوره حقوقی و تلفنی 24 ساعته سرقت رایانه ای

 

اگر دست خوش جرایم رایانه ای همچون سرقت رایانه ای شده اید و دنبال بهترین مشاور برای مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای هستید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

پیشرفت علم و فناوری تکنولوژی خدمات بسیاری را به جامعه بشری ارائه داده است؛ اما سواستفاده افراد سودجو همیشه ی تاریخ عضو جدایی ناپذیر از پیشرفت های انسان است. متاسفانه دانش ناکافی افراد از دنیای اینترنتی آن ها را در مقابل جرایم رایانه ای آسیب پذیر تر می کند به همین دلیل به منظور احقاق حق، فرد بزه دیده باید از مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای بهره ببرند.

برای این که با ویژگی های یک وکیل برای مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای آشنا شوید بهتر است با چند معقوله حقوقی در زمینه سرقت رایانه ای آشنا شوید.

 

سرقت رایانه ای چیست؟

ما در این مقاله سرقت رایانه ای از دیدگاه قانون تعزیرات (ماده 740 قانون تعزیرات)، را مورد بررسی قرار می دهیم :

 • هر کس به طور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک میلیون ریال تا بیست میلیون ریال و در غیر از این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا هردو مجازات محکوم خواهد شد.

 

 

بهترین راهکار برای مقابله با مزاحمت در دایرکت اینستاگرم

پبگیری آسان و بی آبرو ریزی توهین ها و تهدید های پیامکی 

اولین قدم برای راه اندازی کسب و کار های اینترنتی در سال 1400

جرم ماین کردن ارز دیجیتال در ایران در سال 99

 

حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که سرقت چگونه از طریق رایانه صورت می گیرد ؟

 

در پاسخ باید گفت که سرقت رایانه ای به دو صورت کات کردن و کپی کردن صورت می گیرد:

 • در روش کات کردن: سارق اطلاعات شما را بعد از سرقت از دسترس شما خارج می کند.

 • در روش کپی کردن: سارق از اطلاعات و فایل های شما کپی می گیرد و اطلاعات شما در واقع در اختیار دو نفر قرار می گیرد لازم به ذکر است که عکس گرفتن از شما جرم سرقت رایانه ای محسوب نمی شود بلکه جرم فرد مرتکب دسترسی غیر مجاز است که مجازات متفاوتی برای مرتکب دارد .

 

توصیه می شود که در صورت بروز هر یک از این جرایم بر علیه شما، حتماً با یک وکیل با تجربه، تماس بگیرید، البته می توانید با فشردن دکمه زیر این عمل را انجام دهید.

 

 

عناصر کلیدی سرقت رایانه ای چیست؟

 

key elements of a computer heist

عناصر کلیدی سرقت رایانه ای

 

 • اولاً: اطلاعات حتما باید کپی یا کات شوند تا سرقت محسوب شود.

 • ثانیاً: سرقت اطلاعات شما سرقت محسوب می شود نه دزدیدن وسایل رایانه ای شما.

 • ثالثاً: از آن جایی که قانون، درباره مالی یا غیر مالی بودن اطلاعات سخنی به میان نیاورده است. ربودن هر نوع اطلاعاتی از رایانه شما سرقت رایانه ای محسوب می شود.

 

در صورت مواجه شدن با هر یک از این موارد حتما برای مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای به یک وکیل زبده مراجعه کنید که اگر جلوی فرد خاطی گرفته نشود این بلا را بر سر دیگری هم خواهد آورد.

 

تعیین مجازات سرقت رایانه ای به چه صورت است؟

در سرقت رایانه ای ابتدا کپی یا کات کردن اطلاعات شما از سیستم تان مورد توجه است؛اگر مجرم اطلاعات شما را کات کند به حبس از 91 روز تا 1 سال محکوم می شود. یا باید جزای نقدی از 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان بپردازد. یا این که مستحق هر دو مجازات خواهد بود.

در صورتی که مجرم اطلاعات شما را کپی کرده باشد باید جریمه از 100 هزار تومان تا 2 میلیون تومان بپردازد.

 

جرم رایانه ای را چگونه اثبات کنیم؟

بدیهی است که شما برای اثبات این جرم به مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای نیاز دارید و موارد مورد نیاز برای اثبات دزدی رایانه ای (سرقت رایانه ای) به صورت زیر هستند:

 

 • در ابتدا فرد باید بالغ و عاقل، عالم و مختار باشد.

 • سارق باید رکن معنوی جرم یعنی قصد سرقت را داشته باشد.

 • فرد حتما اطلاعات شخص دیگر را دزدیده باشد.

 • سرقت حتماً مجازی باشد.

 • سرقت حتماً توسط کامپیوتر، موبایل، تبلت و هرگونه وسیله الکترونیکی انجام شود.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای و دستگیری سارق کیست ؟

بدیهی است که شما برای مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای به یک وکیل ماهر نیاز دارید. حال ما در این بخش از مقاله ویژگی های یک وکیل جهت مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با توجه جوانی فضای اینترنت و تفاوت زیاد آن با مباحث حقوقی دیگر یک وکیل برای این که بتواند به خوبی به شما مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای بدهد باید نکات حقوقی پیچیده مربوط به سرقت رایانه ای را بداند؛ البته به علت نوظهور بودن این جرائم رسیدگی به آن ها نسبت به جرائم سنتی سخت تر است، همچنین که مدارک و دلایل اثبات این جرم تبعاً و اکثراً به صورت مجازی است جمع آوری آن ها تا حدی سخت و حساس است.

شما باید توجه داشته باشید که مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای با یک وکیل جرایم رایانه ای با تجربه می تواند شما را برای احقاق حق تان شما را با سرعت به جلو براند و نفع شما را تا حد زیادی تامین کند.

پس اگر گرفتار سرقت رایانه ای شده اید حتماً قبل از تنظیم شکوائیه مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای را با یک وکیل خوب انجام دهید.

 

تفاوت کلاهبرداری و سرقت رایانه ای چیست؟

 

most basic differences between cyber fraud & cyber theft

تفاوت اساسی کلاهبرداری رایانه ای با سرقت رایانه ای

 

در سرقت رایانه ای سارق قصد ربودن و استفاده از اطلاعات شخص است؛ اما در کلاهبرداری رایانه ای فرد تلاش می کند با دسترسی به اطلاعات مالی فرد دیگر مال او را برباید.

حالا که با حساسیت این موضوع رو در رو گشتید؛ بهتر است تا با بروز این دسته از مشکلات به یک وکیل خبره جهت مشاوره حقوقی سرقت رایانه مشورت کنید که با استفاده از مشاوره حقوقی سرقت رایانه ای بهترین شکوائیه را برای سارق تنظیم کنید.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سرقت یعنی ربودن مال غیر چه از طریق مجازی یا حقیقی. لذا با پیشرفت علم برخی افراد هستند که هوششان را در اهداف بد و غیر قانونی بکار می گیرند. لذا وفق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای هرکس به طور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب ان باشد به جزای نقدی درجه هفت محکوم می شود ودر غیر اینصورت به حبس 91 روز تا یکسال محکوم می
سلام وقت بخیر . سرقت به معنای ربودن مال غیر می باشد که قانون گذار در ماده 267 قانون مجازات اسلامی آنرا تعریف کرده است اما در مورد سرقت رایانه ای این ربودن با ربودن مال به روش سنتی تفاوت دارد قانونگذار در ماده 740 قانون جرایم رایانه ای به ربودن داده های دیگری اشاره دارد پس میتوان تفاوت سرقت سنتی و سرقت رایانه ای را در همینجا متوجه شد که در سرقت رایانه ای منظور ربودن هرداده ها و اطلاعات مجنی علیه است خواه این داده ها ارزش مال داشته باشد و خواه ارزش مالی نداشته باشد زیرا در ماده 740 قانون جرایم رایانه صرفا کلمه داده ها آورده شده است و تفکیکی از حیث مالی یا غیر مالی آن اطلاعات و داده نشده است در حالی که در سرقت سنتی مال ملاک سرقت است پس میتوان گفت سرقت رایانه ای گسترده تر از سرقت سنتی است .
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
با عرض سلام و خداقوت خدمت عزیزان همکار.امروزه با توجه به پیشرفت های علمی و موفقیت‌های حاصله در زمینه تکنولوژی علیرغم فواید بیشمار حاصل از این پیشرفت شاهد آسیب بسیاری از افراد از این تکنولوژی به سبب عدم آگاهی در استفاده درست از این امکانات میباشیم که یکی از این موارد سرقت رایانه ای و تبعات ناشی از آن‌ می باشد.لذا‌به کاربران‌عزیز توصیه میگردد در صورت عدم‌اطلاع از امکانات رایانه ای هرگز به تبلیغات توجه ننموده و قبل از هراقدامی به افراو متخصص مراجعه و آگاهی لازم را کسب نمایند .وکلای ما در سایت وکیل تلفنی در صورت بروز هر نوع‌مشکل حقوقی آماده ارائه مشاوره و ارائه راه‌ حل جهت احقاق حق کاران عزیز میباشند.با احترام_فاطمه سلیمانی
با عرض سلام و خداقوت خدمت عزیزان همکار.امروزه با توجه به پیشرفت های علمی و موفقیت‌های حاصله در زمینه تکنولوژی علیرغم فواید بیشمار حاصل از این پیشرفت شاهد آسیب بسیاری از افراد از این تکنولوژی به سبب عدم آگاهی در استفاده درست از این امکانات میباشیم که یکی از این موارد سرقت رایانه ای و تبعات ناشی از آن‌ می باشد.لذا‌به کاربران‌عزیز توصیه میگردد در صورت عدم‌اطلاع از امکانات رایانه ای هرگز به تبلیغات توجه ننموده و قبل از هراقدامی به افراو متخصص مراجعه و آگاهی لازم را کسب نمایند .وکلای ما در سایت وکیل تلفنی در صورت بروز هر نوع‌مشکل حقوقی آماده ارائه مشاوره و ارائه راه‌ حل جهت احقاق حق کاران عزیز میباشند.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
سلام عرض ادب و ارادت از کاربران قدیمی سایت شما هستم و تاکنون بارها برای پرونده ها و موضوعات مختلف از مشاوره های تخصصی با وکلا و کارشناسان خوش اخلاق شما ارتباط گرفتم. هربار بدون توجه به ساعت و یا حتی ایام تعطیلات، از سطح علمی مشاوره ها بسیار رضایت داشتم. نکته دیگر هم که قابل تشکره، سرعت برقراری ارتباط و ارائه مشاوره است که واقعا در زمانی کمتر از ۱۰ دقیقه تماس برقرار میشود. از مدیریت موسسه برای گردآوری این تیم خوب و پرانرژی و تحصیلکرده متشکرم
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
الان دیگر سرقت ها هم به راحتی انجام میشود هکرها وسارقهایی وجود دارند که با بدست اوردن اطلاعات حسابهای بانکی شما به راحتی می توانند با هک کردن همه ی موجودی بانک را به حساب خود منتقل کنند بدون اینکه کسی متوجه شود در این میان تنها کسانی که سر درگم می مانند ما هستیم که نمی دانیم چگونه وچه زمانی این حساب ما تخلیه شده حتی با وجود داشتن یک ملیون تومن در حساب ، دنبال راه چاره می گردیم که به کجا مراجعه کنیم تا بتوانیم حق مان را پس بگیریم در این زمان بهترین وسریعترین راه ارتباط با وکلای وکیل تلفنی است که تنها با یک تماس بهترین مشاوره وراهنمایی را می توانید بگیرید پس با خیال راحت تماس بگیرید ومشکل خود را مطرح کنید تا اسانترین راه را برای رسیدن به هدف به شما نشان دهند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .سرقت رایانه ای از دیدگاه قانون تعزیرات (ماده ۷۴۰ قانون تعزیرات)، را مورد بررسی قرار می دهیم . هر کس به طور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک میلیون ریال تا بیست میلیون ریال و در غیر از این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا هردو مجازات محکوم خواهد شد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
با سلام و عرض ادب خدمت مخاطبان محترم.با پیشرفت های دنیای مجازی و استفاده روز افزون از وسایل پیشرفته ارتباطاتی ماهیت جرایم از حالت سنتی خارج شده و برخی از جرایم مثل سرقت یا کلاهبرداری از ساده و صرف سرقت های سنتی به سمت سرقت های رایانه ای سوق پیدا کرده است و مردم دیگر نه فقط در محیط واقعیت بلکه در محیط مجازی هم ممکن است اقدام به سرقت نمایند فلدا لازم است که فرد مال باخته در این حوزه اطلاعات کافی را با مشاوره گرفتن از وکلای متخصص کسب نماید تا از حقوق خود آگاه شده و بتواند در پیچ و خم های دادرسی های دادگستری موفق و پیروز مندانه گام بردارد.موفق باشید.مسیح اقاداودی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی