موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران، در زمینه های کیفری و حقوقی گزینه ای عالی برای رسیدگی و پیگیری دعاوی حقوقی است؛ با فراهم گشتن امکان تلفنی و آنلاین شدن این مشاوره برای شهرستان ها بدون هیچ هزینه اضافی ای کمک به حل و فصل پرونده های قضایی شده است. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران در تمامی زمینه های حقوقی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری که در تهران فعالیت دارند، موجود است؛ با افزایش جرم و قانون شکنی ها و تضییع حقوق امروزه نیاز به مشاوره حقوقی برای افراد بیشتر از پیش حس می شود. یک مشاوره حقوقی اصولی، عامل موفقیت در بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری و لازمه ی آن، وکیل های متبحر در زمینه های حقوقی است. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران با پاسخ به سوالات حقوقی شما آگاهی لازمه برای پیگیری پرونده های مختلف را در اختیارتان قرار می دهد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا مشاوره حقوقی با وکلای تهران از وکلای شهرستان بهتراست؟ آیا اساسا این موضوع صحیح است یا خیر؟

 

best lawyer in tehran

شماره تماس وکیل طلاق موفق در تهران

 

مسائل و تجارب کاری در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و .. و بطبع اختلافات و شکایات حاصل از آنها، در شهر تهران بیشتر از دیگر شهرها و شهرستان ها می باشد. با مواجهه و رسیدگی وکلای شهر تهران به پرونده های مختلف و شرایط گوناگون آن ها که به تعداد بیشتری نیز اتفاق می افتد، آگاهی، دانش و تجربه ایشان در زمینه های حقوقی بالاتر رفته است و هم چنین در راهنمایی اشخاص به صورت صحیح و با کلام قابل فهم نیز تبحر به خصوصی پیدا کرده اند، لذا همکاری با وکلای تهران می تواند گزینه بهتری برای پیگیری پرونده های قضایی شما باشد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران امکان مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن را با برترین وکلای آنلاین و تلفنی برای شما فراهم کرده است؛ مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به صورت تماس تلفنی با وکیل تهرانی آنلاین از کاربردی ترین مشاوره های حقوقی یا کیفری خواهد بود.

 

آیا برای دعاوی مطروحه در محاکم تهران برای مشاوره حقوقی این گونه دعاوی باید به وکلای تهران مراجعه کنیم ؟

پرونده هایی که در محکمه های تهران تحت بازرسی و رسیدگی می باشند، چنانچه از طریق وکلای تهران پیگیری شوند نتیجه بسیار مطلوبتری برای اشخاص خواهند داشت. یک وکیل تهرانی آشنایی بهتر و بیشتری با نوع مسئله ای که شما با آن در تهران دستو پنجه نرم می کنید دارد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به صورت آنلاین و با دستیابی به شماره تماس بهترین وکیل تهران امری است که باید برای پیشبرد اصولی دعاوی خود کمر به آن ببندید. با مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به وکیلی مجرب و کاردان مراجعه خواهید کرد.

 

آیا امکان مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران برای دعاوی مطروحه در سایر شهرتانها وجود دارد؟

خوشبختانه این امکان فراهم گشته است تا اشخاص بتوانند از بهترین راهنمایی ها و تکنیک های حقوقی توسط وکیل تهرانی آنلاین بهره مند گردند. ایجاد مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران از راه دور و بدون طی مسافت های طولانی برای کسب اطلاعات مورد نیاز و هم چنین بدون اتلاف وقت و انرژی می تواند ایده ای عالی و کارساز برای رفع ابهامات حقوقی تان آن هم به بهترین روش ممکن باشد.

 

آیا با توجه به نرخ تعرفه حق المشاوره ایا تعرفه وکلای تهران برای مشاوره حقوقی بیشتر باشد؟

 

immediate legal advice in tehran

مشاوره حقوقی فوری با وکلای تهران به صورت آنلاین و تلفنی

 

باید توجه داشت که تعرفه حق المشاوره با وکیل تهرانی فرقی با سایر وکلا نداشته با این تفاوت که به واسطه این انتخابتان می توانید استفاده ماهرانه تر و اصولی تری از هزینه ای که برای این امر کرده اید بکنید؛ مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران، راهکارحقوقی 24 ساعته را در قالب یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه به شما عرضه می کند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی خانواده با وکلای تهران.

مسائل خانوادگی و پرونده های مربوط به آن بخش عمده ای از موضوعات مشاوره حقوقی تلفنی را تشکیل می دهد؛ همان طور که می دانیم مشکلات خانوادگی اگر به قدری پیچیده شوند که قابل حل شدن در فضای داخل خانواده نباشند و حقی پایمال گردد، مشاوره حقوقی گزینه مناسبی برای رسیدگی و احقاق حقوق اشخاص است. در مشاوره حقوقی تلفنی وکلای خبره آنلاین در امور خانواده اطلاعات تکمیلی در مواردی چون ازدواج، نفقه، تهیه مسکن، تمکین و نشوز، جهیزیه، نکاح و فسخ آن و تدلیس، مهریه، مهرالمثل و توقیف اموال و اعسار، حضانت فرزند، جحر، اثبات نسب، عزل و نصب قیم، حکم رشد شروط ضمن عقد، اجرت المثل و نحله، عسر وحرج، انواع طلاق ها مانند طلاق توافقی، رجعی، بائن، مبارات و گواهی عدم امکان سازش را در اختیار فرد متقاضی قرار می دهند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ملکی با وکلای تهران

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

دعاوی ملکی و معاملاتی که در این باب صورت می گیرد نیازمند اصول و تبحر خاصی هستند؛ بسیاری از معاملات ملکی همه روزه به صورت حضوری یا آنلاین انجام می گیرد که به دلیل کثرت و حساسیت آن ها نقش یک مشاوره حقوقی می تواند بسیار موثر و واجب باشد؛ یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی هوش ملکی شما را در زمینه های کلیه دعاوی ملکی و قرارداد های مربوطه، املاک و اراضی، زمین شهری و اوقاف، خرید و فروش یا قولنامه ملک و آپارتمان، فسخ قرارداد و باطل کردن سند، تنظیم سند رسمی، حق کسب و پیشه، دعاوی سرقفلی و سایر دعاوی مربوط به املاک و یا مستغلات، افزایش می دهد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران با توجه به تجربه بهتر و وسیع تری که داراست اطلاعات جامع تری را منتقل می کنند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی تصادفات با وکلای تهران

با افزایش تعداد وسایل نقلیه و مسافرت های بین شهری آثار منفی سیستم حمل و نقل افزایش یافته است که یکی از این آثار تصادفات رانندگی است؛ خسارات مربوط به تصادف به دو دسته تقسیم می شوند خسارت مالی و و خسارت بدنی.

 

خسارات مالی خود به دو دسته تقیسم می شوند:

 

 1. صدماتی که به اجزای تشکیل دهنده خودرو رسیده

 2. افت قیمت که حاصل از تصادف است؛ (شخص زیان دیده باید از طریق شورای حل اختلاف اقدام به احقاق حق کند).

 

در خسارت بدنی (صدمه جسمانی و یا قتل عمد) مطابق ماده ۷۱۴ قانون مجازات اسلامی هر گاه بی‌احتیاطی یا بی ‌مبالاتی یا عدم رعایت نظامات دولتی یا عدم مهارت راننده (‌اعم از وسائط نقلیه زمینی یا آبی یا هوایی) یا‌ متصدی وسیله موتوری منتهی به قتل غیر عمدی شود، مرتکب به شش ماه تا سه سال حبس و نیز به پرداخت دیه در صورت مطالبه از ناحیه اولیای دم ‌محکوم می‌شود. همچنین مطابق ماده 717 هرگاه یکی از جهات مذکور در ماده (714)، موجب صدمه بدنی شود، مرتکب به حبس از یک تا پنج ماه و پرداخت دیه در صورت مطالبه از ناحیه مصدوم، محکوم می شود.

 

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران شما را جهت اخذ خسارات وارده از طریق شورای حل اختلاف یاری می کند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی دیوان عدالت اداری با وکلای تهران

 

best lawyers in Tehran

وکیل همیشه آنلاین تهرانی

 

چنانچه می دانید دیوان عدالت اداری برای رسیدگی به مشکلات میان اشخاص حقیقی و حقوقی با ادارات می باشد. تعداد وکیل هایی که می توانند در این باب به مشکلات شما رسیدگی کنند در ایران کم است، چرا که کاری تخصصی است و نیازمند آشنایی کامل مشاور حقوقی با قوانین شهرداری و رویه قضایی حوزه دیوان عدالت می باشد. شرط موفقیت در دعاوی مربوط به دیوان عدالت همچون تخلفات اداری، ارتقا پست، بازنشستگی، قانون کار، ازکار افتادگی، هسته مرکزی گزینش، هیأت های گزینش، از کار افتادگی، حقوق و مزایا و سنوات، باز خرید، بیمه و تأمین اجتماعی، تخلفات اجتماعی و... کسب اطلاعات تخصصی و اصولی است؛ رسیدگی به تظلم خواهی به واسطه ی مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران صورت می گیرد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ثبت شرکتها با وکلای تهران

معمولا شرکت ها به دستورالعمل و آیین نامه هایی نیاز دارند که ملزم به شناخت هستند، با  تسلطی که برترین وکلای ایران در تهران بر قوانین حقوقی و تجارت دارند می توانند مسئولیت های حقوقی هر شرکت و سازمانی را را به دوش بگیرند. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران تخصص لازم برای امور حقوقی ثبت شرکت را چاشنی کار می کند و با ارائه راهکار آنلاین حقوقی روال ثبت شرکت را به تصویر می کشد.

 

طبق ماده 20 قانون تجارت شرکت ها در ایران به هفت نوع:

 

 1. شرکت سهامی.

 2. شرکت تضامنی.

 3. شرکت با مسئولیت محدود.

 4. شرکت نسبی.

 5. شرکت مختلط سهامی.

 6. شرکت مختلط غیرسهامی.

 7. شرکت تعاونی تولید و مصرف.

 8. شرکت های استارتاپی.

 

مشاوره حقوقی تلفنی کیفری با وکلای تهران

 

criminal legal advice by theran lawyers

تماس تلفنی فوری با وکیل وصول مهریه در تهران

 

وکلای تلفنی و آنلاین با مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران در قدم اول فرق میان دعوی کیفری و حقوقی را برای شما آشکار می سازد؛ مسائلی چون آدم ربایی، سرقت، قتل، تهدید، دیه، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، مزاحمت تلفنی، جرایم رایانه ای، جعل، مواد مخدر، روابط نامشروع و ... در زمره دعوی کیفری قرار می گیرند و از آنجا که این دعاوی حتی با وجود پس گرفتن شکایت بسته نخواهند شد، هم چنین قابل پیگیری بدون داشتن وکیل توسط دادگاه هستند، مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران یک امر اساسی است که هر شخص در این گونه از پرونده ها بدان نیاز دارد؛ چراکه عده زیادی به تنهایی در مسیر این دعاوی به مشکل خورده اند و یا نتیجه مطلوب را نگرفته اند. به سادگی از یک وکیل کیفری آنلاین در تهران می توانید روند و نحوه پیگیری دعاوی کیفری را با یک مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی، جویا شوید. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران با راهنمایی های اساسی خود پشتیبان و همراه شما در دعوی حقوقیتان خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی تلفنی پرونده قتل عمد با وکلای تهران

حساسیت و ظرافت پرونده های قتل سبب شده است که کارکشتگی و تبحر وکیل و یا مشاوری که مسئولیت مشاوره حقوقی آن را بر عهده می گیرد از لزومات باشد. قتل عمد زمانی اتفاق می افتد که شخص فاعل، کاری را به قصد قتل انجام دهد و نتیجه قتل هم حاصل گردد؛ در بسیاری از موارد شخص قاتل سعی در کتمان خود فعل قتل و یا عمدی بودن قتل دارد و یا فضای فعل گنگ است و یا حتی ممکن است این قتل شرایط پیچیده ای داشته باشد. در هر صورت با دریافت راهکار حقوقی آنلاین توسط وکلای تهران در پیش برد این دعاوی کمک به سزایی به افراد می کند.

 

مشاوره حقوقی با وکلای مازندران

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران

همه چیز در مورد سامانه ثنا

خدمات فوری نگارش تمامی متون و اوراق حقوقی در تهران

ساده ترین راه دریافت بیمه بیکاری در تهران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
مشاور به شخصی گفته می شود که در دانشگاه یا مراکز آموزش عالی در رشته های مانند حقوق، روانشناسی و .. به تحصیل پرداخته و مشاور حقوقی به فردی گفته میشود: که تحصیلات وی در رشته حقوق یا زیر مجموعه رشته حقوق باشد. این فرد در مرکز مشاوره حقوقی پیام مشاور بصورت تلفنی و آنلاین پاسخگویی سوالات شما عزیزان در زمینه های دعاوی حقوقی خانواده، کیفری و موضوعات دیگر هستند در تهران هم وکلای ما در رساندن خدمات به هموطنان عزیز در سایت وکیل تلفنی آماده هستند ومی توانند به صورت حضوری ویا آنلاین خدمت رسانی کنند
عرض سلام و خسته نباشید و خداقوت دارم به تمام همکاران موسسه حقوقی وکیل تلفنی. من دوماه است که از ابتدای مسیر پرونده ام با مشاورین موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم و از چندین نفر در این موسسه مشاوره دریافت کردم امروز که تقریبا کار پرونده من تمام شد میتونم با اطمینان کامل بگم شما از بهترین موسساتی هستید که من تا امروز باهاشون آشنا شدم. مشاورین جوان و تحصیلکرده به همراه مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی همواره در حال خدمت به مردم هستند. موفق باشید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
تصور استفاده از راهنمایی های تخصصی یک حقوقدان و آگاهی از تمام ابعاد و عواقب قضایی تصمیمات و انتخاب ها و یافتن راه حل قانونی مفید برای رفع مشکلات حاد و بحرانی و یا به سرانجام رساندن پرونده های جاری، برای تمام افراد جامعه، در هر زمانی از 24 ساعت و هر روزی در طول هفته، مانند آرمان شهری رویایی است که افراد به شیوه متمدنانه و صلح طلبانه، طبق موازین قانونی، با یکدیگر برخورد می کنند و برای رفع اختلاف ها، به چتر قانون پناه می برند و با یاری یک راهنمای مجرب و ححرفه ای، هم از حقوق خود آگاهی دارند و هم به حریم حقوقی دیگران احترام می گذارند. استفاده از توصیه های حقوقی یک متخصص و مشاور، شاید بسیار دور از انتظار باشد و تصور این آرمان شهر لبریز از عدالت، یک تصور انتزاعی، اما به لطف شیوه های مختلف ارتباطی و دسترسی آسان به واسطه تلفن و اینترنت، این رویا، دیگر دور نیست و شاید تنها مانع آن، ناتوانی مالی افراد در پرداخت هزینه های حضور وکیل و مشاور دائمی باشد اما موسساتی مانند موسسه حقوقی وکیل تلفنی با خلاقیت و سخاوت، این مانع را نیز از پیش راه اقشار مختلف جامعه زدوده است و مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته را فرصتی برای عموم مردم، از سراسر کشور قرار داده تا بدون پرداخت هزینه ای، در هر زمان و ساعتی از شبانه روز، برای هر نوع سوال و مشکلی، از راهنمایی نیرو متخصص و وکلای مجرب کمک بگیرند و در صورت تمایل برای واگذاری وکالت خود، اقدام کنند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .مسائل خانوادگی و پرونده های مربوط به آن بخش عمده ای از موضوعات مشاوره حقوقی تلفنی را تشکیل می دهد؛ همان طور که می دانیم مشکلات خانوادگی اگر به قدری پیچیده شوند که قابل حل شدن در فضای داخل خانواده نباشند و حقی پایمال گردد، مشاوره حقوقی گزینه مناسبی برای رسیدگی و احقاق حقوق اشخاص است. در مشاوره حقوقی تلفنی وکلای خبره آنلاین در امور خانواده اطلاعات تکمیلی در مواردی چون ازدواج، نفقه، تهیه مسکن، تمکین و نشوز، جهیزیه، نکاح و فسخ آن و تدلیس، مهریه، مهرالمثل و توقیف اموال و اعسار، حضانت فرزند، جحر، اثبات نسب، عزل و نصب قیم، حکم رشد شروط ضمن عقد، اجرت المثل و نحله، عسر وحرج، انواع طلاق ها مانند طلاق توافقی، رجعی، بائن، مبارات و گواهی عدم امکان سازش را در اختیار فرد متقاضی قرار می دهند.
مشاوره حقوقی با وکیل در تهران داشتم و تونستم به وکیل در تهران به صورت الکترونیکی قرارداد منعقد کنم چون خودم در تهران نبودم ممنونم از موسسه وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی