موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران، در زمینه های کیفری و حقوقی گزینه ای عالی برای رسیدگی و پیگیری دعاوی حقوقی است؛ با فراهم گشتن امکان تلفنی و آنلاین شدن این مشاوره برای شهرستان ها بدون هیچ هزینه اضافی ای کمک به حل و فصل پرونده های قضایی شده است. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران در تمامی زمینه های حقوقی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری که در تهران فعالیت دارند، موجود است؛ با افزایش جرم و قانون شکنی ها و تضییع حقوق امروزه نیاز به مشاوره حقوقی برای افراد بیشتر از پیش حس می شود. یک مشاوره حقوقی اصولی، عامل موفقیت در بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری و لازمه ی آن، وکیل های متبحر در زمینه های حقوقی است. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران با پاسخ به سوالات حقوقی شما آگاهی لازمه برای پیگیری پرونده های مختلف را در اختیارتان قرار می دهد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در دنیای پر پیچ و خم امروز که همه تنها به منافع شخصی خود فکر می کنند و فقط به دنبال زنده ماندن (بقا) هستند، مشاوره حقوقی امری بسیار مهم به شمار می آید، آنهم در شهری بزرگ مثل تهران که 21 میلیون جمعیت از قومیت های مختلف بوده که برای مردم آن شهر، آنهم با فرهنگ جهان سومی، مشکلات حقوقی و کیفری زیادی را به وجود می آورد؛ مردمان عزیز تهران برای حل مشکلات حقوقی خود می بایست با یک وکیل خوب در شهر خودشان، مشاوره داشته باشند که به دلایل زیادی همچون هزینه ها و شیوع کرونا انجام حضوری این امر، سخت شده است؛ اما جای نگرانی نیست چرا که تمامی هموطنان تهرانی ما می توانند از طریق لمس تصویرک زیر، مقدمات تماس با یک وکیل تهرانی در زمینه حقوقی شان را فراهم کنند"

 

 

چرا مشاوره حقوقی با وکلای تهران از وکلای شهرستان بهتراست؟ آیا اساسا این موضوع صحیح است یا خیر؟

 

best lawyer in tehran

شماره تماس وکیل طلاق موفق در تهران

 

مسائل و تجارب کاری در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و .. و بطبع اختلافات و شکایات حاصل از آنها، در شهر تهران بیشتر از دیگر شهرها و شهرستان ها می باشد. با مواجهه و رسیدگی وکلای شهر تهران به پرونده های مختلف و شرایط گوناگون آن ها که به تعداد بیشتری نیز اتفاق می افتد، آگاهی، دانش و تجربه ایشان در زمینه های حقوقی بالاتر رفته است و هم چنین در راهنمایی اشخاص به صورت صحیح و با کلام قابل فهم نیز تبحر به خصوصی پیدا کرده اند، لذا همکاری با وکلای تهران می تواند گزینه بهتری برای پیگیری پرونده های قضایی شما باشد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران امکان مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن را با برترین وکلای آنلاین و تلفنی برای شما فراهم کرده است؛ مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به صورت تماس تلفنی با وکیل تهرانی آنلاین از کاربردی ترین مشاوره های حقوقی یا کیفری خواهد بود.

 

آیا برای دعاوی مطروحه در محاکم تهران برای مشاوره حقوقی این گونه دعاوی باید به وکلای تهران مراجعه کنیم ؟

پرونده هایی که در محکمه های تهران تحت بازرسی و رسیدگی می باشند، چنانچه از طریق وکلای تهران پیگیری شوند نتیجه بسیار مطلوبتری برای اشخاص خواهند داشت. یک وکیل تهرانی آشنایی بهتر و بیشتری با نوع مسئله ای که شما با آن در تهران دستو پنجه نرم می کنید دارد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به صورت آنلاین و با دستیابی به شماره تماس بهترین وکیل تهران امری است که باید برای پیشبرد اصولی دعاوی خود کمر به آن ببندید. با مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به وکیلی مجرب و کاردان مراجعه خواهید کرد.

 

آیا امکان مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران برای دعاوی مطروحه در سایر شهرتانها وجود دارد؟

خوشبختانه این امکان فراهم گشته است تا اشخاص بتوانند از بهترین راهنمایی ها و تکنیک های حقوقی توسط وکیل تهرانی آنلاین بهره مند گردند. ایجاد مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران از راه دور و بدون طی مسافت های طولانی برای کسب اطلاعات مورد نیاز و هم چنین بدون اتلاف وقت و انرژی می تواند ایده ای عالی و کارساز برای رفع ابهامات حقوقی تان آن هم به بهترین روش ممکن باشد.

 

آیا با توجه به نرخ تعرفه حق المشاوره ایا تعرفه وکلای تهران برای مشاوره حقوقی بیشتر باشد؟

 

immediate legal advice in tehran

مشاوره حقوقی فوری با وکلای تهران به صورت آنلاین و تلفنی

 

باید توجه داشت که تعرفه حق المشاوره با وکیل تهرانی فرقی با سایر وکلا نداشته با این تفاوت که به واسطه این انتخابتان می توانید استفاده ماهرانه تر و اصولی تری از هزینه ای که برای این امر کرده اید بکنید؛ مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران، راهکارحقوقی 24 ساعته را در قالب یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه به شما عرضه می کند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی خانواده با وکلای تهران.

مسائل خانوادگی و پرونده های مربوط به آن بخش عمده ای از موضوعات مشاوره حقوقی تلفنی را تشکیل می دهد؛ همان طور که می دانیم مشکلات خانوادگی اگر به قدری پیچیده شوند که قابل حل شدن در فضای داخل خانواده نباشند و حقی پایمال گردد، مشاوره حقوقی گزینه مناسبی برای رسیدگی و احقاق حقوق اشخاص است. در مشاوره حقوقی تلفنی وکلای خبره آنلاین در امور خانواده اطلاعات تکمیلی در مواردی چون ازدواج، نفقه، تهیه مسکن، تمکین و نشوز، جهیزیه، نکاح و فسخ آن و تدلیس، مهریه، مهرالمثل و توقیف اموال و اعسار، حضانت فرزند، جحر، اثبات نسب، عزل و نصب قیم، حکم رشد شروط ضمن عقد، اجرت المثل و نحله، عسر وحرج، انواع طلاق ها مانند طلاق توافقی، رجعی، بائن، مبارات و گواهی عدم امکان سازش را در اختیار فرد متقاضی قرار می دهند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ملکی با وکلای تهران

دعاوی ملکی و معاملاتی که در این باب صورت می گیرد نیازمند اصول و تبحر خاصی هستند؛ بسیاری از معاملات ملکی همه روزه به صورت حضوری یا آنلاین انجام می گیرد که به دلیل کثرت و حساسیت آن ها نقش یک مشاوره حقوقی می تواند بسیار موثر و واجب باشد؛ یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی هوش ملکی شما را در زمینه های کلیه دعاوی ملکی و قرارداد های مربوطه، املاک و اراضی، زمین شهری و اوقاف، خرید و فروش یا قولنامه ملک و آپارتمان، فسخ قرارداد و باطل کردن سند، تنظیم سند رسمی، حق کسب و پیشه، دعاوی سرقفلی و سایر دعاوی مربوط به املاک و یا مستغلات، افزایش می دهد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران با توجه به تجربه بهتر و وسیع تری که داراست اطلاعات جامع تری را منتقل می کنند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی تصادفات با وکلای تهران

با افزایش تعداد وسایل نقلیه و مسافرت های بین شهری آثار منفی سیستم حمل و نقل افزایش یافته است که یکی از این آثار تصادفات رانندگی است؛ خسارات مربوط به تصادف به دو دسته تقسیم می شوند خسارت مالی و و خسارت بدنی.

 

خسارات مالی خود به دو دسته تقیسم می شوند:

 

 1. صدماتی که به اجزای تشکیل دهنده خودرو رسیده

 2. افت قیمت که حاصل از تصادف است؛ (شخص زیان دیده باید از طریق شورای حل اختلاف اقدام به احقاق حق کند).

 

در خسارت بدنی (صدمه جسمانی و یا قتل عمد) مطابق ماده ۷۱۴ قانون مجازات اسلامی هر گاه بی‌احتیاطی یا بی ‌مبالاتی یا عدم رعایت نظامات دولتی یا عدم مهارت راننده (‌اعم از وسائط نقلیه زمینی یا آبی یا هوایی) یا‌ متصدی وسیله موتوری منتهی به قتل غیر عمدی شود، مرتکب به شش ماه تا سه سال حبس و نیز به پرداخت دیه در صورت مطالبه از ناحیه اولیای دم ‌محکوم می‌شود. همچنین مطابق ماده 717 هرگاه یکی از جهات مذکور در ماده (714)، موجب صدمه بدنی شود، مرتکب به حبس از یک تا پنج ماه و پرداخت دیه در صورت مطالبه از ناحیه مصدوم، محکوم می شود.

 

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران شما را جهت اخذ خسارات وارده از طریق شورای حل اختلاف یاری می کند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی دیوان عدالت اداری با وکلای تهران