موسسه وکیل تلفنی

  • وحید زارعی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۸:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • صلاح معروفیان صلاح معروفیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • محمد شرفایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۵۲:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • اکبر صدق آمیز حقیقی اکبر صدق آمیز حقیقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۴۰:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • بیژن متقیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • آزاده آزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۵:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران، در زمینه های کیفری و حقوقی گزینه ای عالی برای رسیدگی و پیگیری دعاوی حقوقی است؛ با فراهم گشتن امکان تلفنی و آنلاین شدن این مشاوره برای شهرستان ها بدون هیچ هزینه اضافی ای کمک به حل و فصل پرونده های قضایی شده است. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران در تمامی زمینه های حقوقی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری که در تهران فعالیت دارند، موجود است؛ با افزایش جرم و قانون شکنی ها و تضییع حقوق امروزه نیاز به مشاوره حقوقی برای افراد بیشتر از پیش حس می شود. یک مشاوره حقوقی اصولی، عامل موفقیت در بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری و لازمه ی آن، وکیل های متبحر در زمینه های حقوقی است. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران با پاسخ به سوالات حقوقی شما آگاهی لازمه برای پیگیری پرونده های مختلف را در اختیارتان قرار می دهد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در دنیای پر پیچ و خم امروز که همه تنها به منافع شخصی خود فکر می کنند و فقط به دنبال زنده ماندن (بقا) هستند، مشاوره حقوقی امری بسیار مهم به شمار می آید، آنهم در شهری بزرگ مثل تهران که 21 میلیون جمعیت از قومیت های مختلف بوده که برای مردم آن شهر، آنهم با فرهنگ جهان سومی، مشکلات حقوقی و کیفری زیادی را به وجود می آورد؛ مردمان عزیز تهران برای حل مشکلات حقوقی خود می بایست با یک وکیل خوب در شهر خودشان، مشاوره داشته باشند که به دلایل زیادی همچون هزینه ها و شیوع کرونا انجام حضوری این امر، سخت شده است؛ اما جای نگرانی نیست چرا که تمامی هموطنان تهرانی ما می توانند از طریق لمس تصویرک زیر، مقدمات تماس با یک وکیل تهرانی در زمینه حقوقی شان را فراهم کنند"

 

 

چرا مشاوره حقوقی با وکلای تهران از وکلای شهرستان بهتراست؟ آیا اساسا این موضوع صحیح است یا خیر؟

 

best lawyer in tehran

شماره تماس وکیل طلاق موفق در تهران

 

مسائل و تجارب کاری در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و .. و بطبع اختلافات و شکایات حاصل از آنها، در شهر تهران بیشتر از دیگر شهرها و شهرستان ها می باشد. با مواجهه و رسیدگی وکلای شهر تهران به پرونده های مختلف و شرایط گوناگون آن ها که به تعداد بیشتری نیز اتفاق می افتد، آگاهی، دانش و تجربه ایشان در زمینه های حقوقی بالاتر رفته است و هم چنین در راهنمایی اشخاص به صورت صحیح و با کلام قابل فهم نیز تبحر به خصوصی پیدا کرده اند، لذا همکاری با وکلای تهران می تواند گزینه بهتری برای پیگیری پرونده های قضایی شما باشد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران امکان مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن را با برترین وکلای آنلاین و تلفنی برای شما فراهم کرده است؛ مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به صورت تماس تلفنی با وکیل تهرانی آنلاین از کاربردی ترین مشاوره های حقوقی یا کیفری خواهد بود.

 

آیا برای دعاوی مطروحه در محاکم تهران برای مشاوره حقوقی این گونه دعاوی باید به وکلای تهران مراجعه کنیم ؟

پرونده هایی که در محکمه های تهران تحت بازرسی و رسیدگی می باشند، چنانچه از طریق وکلای تهران پیگیری شوند نتیجه بسیار مطلوبتری برای اشخاص خواهند داشت. یک وکیل تهرانی آشنایی بهتر و بیشتری با نوع مسئله ای که شما با آن در تهران دستو پنجه نرم می کنید دارد. مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به صورت آنلاین و با دستیابی به شماره تماس بهترین وکیل تهران امری است که باید برای پیشبرد اصولی دعاوی خود کمر به آن ببندید. با مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران به وکیلی مجرب و کاردان مراجعه خواهید کرد.

 

آیا امکان مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران برای دعاوی مطروحه در سایر شهرتانها وجود دارد؟

خوشبختانه این امکان فراهم گشته است تا اشخاص بتوانند از بهترین راهنمایی ها و تکنیک های حقوقی توسط وکیل تهرانی آنلاین بهره مند گردند. ایجاد مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای تهران از راه دور و بدون طی مسافت های طولانی برای کسب اطلاعات مورد نیاز و هم چنین بدون اتلاف وقت و انرژی می تواند ایده ای عالی و کارساز برای رفع ابهامات حقوقی تان آن هم به بهترین روش ممکن باشد.

 

آیا با توجه به نرخ تعرفه حق المشاوره ایا تعرفه وکلای تهران برای مشاوره حقوقی بیشتر باشد؟