موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مطالبه مهریه

مطالبه مهریه

مطالبه مهریه دغدغه روز و شب بانوان این مرز و بوم شده است که البته حق نیز با این عزیزان می باشد؛ چراکه نه تنها بر اساس قانون اسلام مهریه حق مسلم زن است، بلکه اوضاع اقتصادی نیز واقعاً بهم ریخته و بانوان این مرز و بوم به تنگنا آمده اند؛ از این رو موسسه حقوقی وکیل تلفنی که به عنوان قدیمی ترین موسسه حقوقی آنلاین در کشور بر بسیاری از موارد حقوقی به روز مهریه در جامعه آگاه است، تصمیم گرفته تا برترین وکلای متخصص مهریه در سطح کشور را به خدمت رسانی 24 ساعته با تمامی بانوان درگیر با مسئله مهریه، بگمارد؛ حال قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم، اکیداً توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که توسط یکی از برترین وکلای متخصص مهریه کشور تهیه شده است را مشاهده نمایید.

 

اعسار مهریه، بزرگترین مشکل حقوقی خانواده در ایران و توصیات بانوی وکیل ما در این مورد

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مهریه چیست؟

 

Dowry Claiming

اورژانس وکلای مهریه 24 ساعته در دسترس

 

مهریه طبق قوانین مدنی به مالی گفته می شود که در زمان جاری شدن عقد نکاح مرد ملزم به پرداخت آن به زن خواهد بود. مهریه از لحظه جاری شدن صیغه عقد نکاح ما بین زوجین، قابلیت دریافت توسط زوجه دارد.

مهریه در واقع نشانه صداقت و مهر زوج نسبت به زوجه است، به همین دلیل به مهریه صداق نیز گفته می شود؛ تعیین مهریه دارای شرایط مشخصی است که معلوم و معین بودن آن یکی از مهمترین شرایط آن محسوب می شود و در هنگام درج در عقدنامه علاوه بر میزان مهریه به طور معلوم، نوع آن نیز مشخص می گردد، مهریه به دو عندالمطالبه و عندالاستطاعه بوده که هر کدام تعاریف مختص خود را دارد؛ مطالبه مهریه عندالمطالبه به معنی پرداخت تمام موارد مهریه توسط زوج و مطالبه مهریه عندالاستطاعه به معنی پرداخت در حد توان مالی زوج خواهد بود.

نوع دیگری از مهریه مهرالمثل نام دارد که در صورت داشتن رابطه زناشویی میان زن و مرد در دوره عقد نکاح تا زندگی مشترک به زوجه تعلق می گیرد.

نکته:  در عقد دائم تعیین مهریه در زمان عقد شرط لازم نیست و طرفین بعد از ازدواج می توانند در مورد آن تصمیم گیری کنند، در مطالبه مهریه عندالاستطاعه زوجه باید استطاعت مرد در پرداخت مهریه را اثبات نماید.

  

چرا باید مهریه پرداخت کنیم؟

مهریه یا صداق در دین اسلام به عنوان حق زن تعیین شده است؛ پرداخت و مطالبه مهریه علاوه بر قوانین مدنی روابط زناشویی در احادیث و روایات زیادی نیز ذکر شده است.

به موجب این پرداخت مهریه حق زن بوده و از زمان عقد نکاح قابلیت اجرایی دارد. با این حال بسیاری از افراد تصور می کنند که تنها در صورت طلاق و جدا شدن زن از مرد، مهریه باید پرداخت شود.

علاوه بر موارد فوق در شرایط دیگری نیز وصول مهریه توسط زن جایز شمرده شده است؛ در صورتی که شوهر فوت کرده و اموال زوج بدست ورثه افتاده است، قانون حق وصول مهریه را برای زوجه محفوظ نگه داشته است. چنانچه در طول دوران عقد نکاح تا ازدواج و شروع زندگی مشترک طلاق اتفاق افتد بسته به شرایط طرفین مطالبه مهریه صورت می گیرد.

در این موارد در صورت نزدیکی طرفین قبل از ازدواج رسمی، کل مهریه باید به زن پرداخت شده و در واقع حکم ازدواج را دارد.؛ در صورتیکه نزدیکی صورت نگرفته باشد نصف مهریه قابل پرداخت است.

پرداخت مهریه علاوه بر توصیه های شرعی و دینی، به موجب قانون نیز قابلیت اجرایی دارد و زوجه در صورت درخواست مطالبه مهریه به مراجع قانونی مراجعه و در صورت شرایط لازم می تواند برای وصول مهریه اقدام نماید.

 

نحوه وصول مهریه چگونه می باشد؟

 

Way of Claiming the Dowry

مهریه تلفنی و آنلاین 24 ساعته با وکیل ارزان و تلفنی

 

برای مطالبه مهریه زوجه با به همراه داشتن سند ازدواج به یکی از دفاتر ثبت اسناد مراجعه کند. سند ازدواج همانند سایر اسناد رسمی مانند سند خرید و فروش و یا رهن و اجاره قابلیت اجرایی دارد. بنابراین اولین مرحله مراجعه به اداره ثبت اسناد است.

برای اینکار به دفتر ثبت ازدواج و طلاقی که در زمان عقد مراجعه کردید رفته و درخواست وصول مهریه را اعلام نمائید؛ پس از آن اداره ثبت با بررسی مدارک نسبت به صدور اجرائیه و ارسال به واحد اجرائیات اداره ثبت اقدام می نماید.

اغلب مدت زمان ده روز به زوج فرصت داده می شود تا نسبت به اجرا اقدام نماید؛ در صورت عدم اقدام از سوی مرد، واحد اجرائیات برای توقیف اموال وی دست بکار خواهد شد.

 

نکته: در صورت نداشتن اموال غیر منقول مانند ملک، خودرو و سایر مستغلات، با بررسی وضعیت مالی، شرایط شغلی و حساب های بانکی نسبت به اقساط نمودن مهریه اقدام خواهد شد؛ از دیگر اقدامات قانونی برای مطالبه مهریه می توان مسدود نمودن حساب های بانکی و درخواست بخشی از حقوق ماهیانه مرد (در صورت شاغل و حقوق بگیر بودن) اقدام نمود.

در صورتیکه زن تشخیص دهد مرد در صورت اطلاع از اقدام برای وصول مهریه نسبت به جابجایی اموال خود اقدام می نماید می تواند درخواست قرار تامین خواسته از دادگاه داشته باشد.

 

سریع ترین روش وصول مهریه

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

برای اینکه بتوان در اسرع وقت نسبت به مطالبه مهریه اقدام نمود، زن می تواند به اداره ثبت مراجعه و درخواست خود را اعلام نماید؛ البته همزمان با اینکار با درخواست تامین خواسته به دادگاه می توان قبل از اطلاع شوهر اموال وی را توقیف نمود.

در اینصورت درخواست توقیف اموال بدون اطلاع به شوهر به دادگاه ارائه شده و اقدام به توقیف اموال قبل از اطلاع به شوهر اجرا می شود؛ در صورت صادر شدن قرار تامین خواسته، زوجه طی مدت ده روز باید نسبت به وصول مهریه خود اقدام نماید در غیر اینصورت اموال به درخواست شوهر قابلیت آزاد شدن دارند.

در صورتی که مهریه شامل سکه، پول و طلا باشد زن با مراجعه به دادگاه و درخواست مطالبه مهریه می تواند تقاضای وصول مهریه نماید؛ پس از صدور اجرائیه و ابلاغ به مرد، به وی ده روز فرصت داده می شود تا خواسته زن را تامین کند؛ در صورت عدم اقدام لازم از سوی مرد، با معرفی دارایی های مرد به اداره اجرائیات ثبت امکان توقیف اموال وجود دارد؛ در صورتی که مرد دارای اموال مانند خانه، ماشین و زمین باشد با مراجعه زن به اداره ثبت امکان درخواست وصول مهریه از ابتدا وجود دارد.

 

توجه: برای مطالبه مهریه مدت زمان مشخصی وجود ندارد و بسته به شرایط مالی مرد و درخواست زن این اقدام ممکن است چندین روز تا چند ماه طول بکشد؛ اما شما با دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی از ما، می توانید این مدت را به حداقل ممکن کاهش دهید.

 

چگونه مهریه خود را آسان مطالبه کنیم؟

 

easy claiming of dowry

مطالبه سریع مهریه با وکیل تلفنی 24 ساعته

 

مطالبه مهریه علی رغم اینکه در قانون به طور صریح و مشخص ذکر شده است، ولی دارای مشکلات و دشواری های مختص به خود است؛ برای پیگیری دریافت مهریه زن باید اقدام نماید.

همچنین وکیل و یا نماینده قانونی وی می تواند برای درخواست وصول مهریه اقدام کند؛ البته درخواست وصول مهریه در صورتی که میزان مهریه مشخص و معین بوده با مراجعه به اداره ثبت قابل اجرا است.

همچنین در صورت عدم توانایی فرد در تامین مهریه، دادگاه در این خصوص رای صادر می نماید. طبق قوانین جدید درخواست مهریه، پرداخت مهریه تا ۱۱۰ عدد سکه از سوی مرد الزامی بوده و برای مقادیر بیشتر از آن با بررسی شرایط و توانایی مالی مرد توسط دادگاه تصمیم گیری می شود؛ در صورت عدم توانایی مالی شوهر در پرداخت مهریه، مبلغ آن محاسبه و برای مرد اقساط می شود.

 

نکته (بسیارمهم): چنانچه بخواهید خود برای مطالبه مهریه اقدام کنید و یا اینکه وکالت آنرا به سایر افراد بدهید، وصول مهریه دارای پیچیدگی های حقوقی است که نیازمند مشورت با وکیل متخصص است؛ وکیل وصول مهریه با اشراف کامل بر موضوعات حقوقی می تواند بهترین مشاوره و راهنمایی را به افراد بدهد، از این رو توصیه می شود قبل از هر اقدامی با وکیل مجرب و متخصص مشورت نمائید.

  

راهی برای دریافت مهریه غیر مستقیم نیز می باشد؟

راهی برای وصول مهریه غیر مستقیم نیست و یا هست؟ در پاسخ باید گفت که بلی. موسسه وکیل تلفنی به عنوان اولین موسسه آنلاین خدمات مشاوره حقوقی در ایران دارای تیم حقوقی است که وکلای آن بطور غیر مستقیم نسبت به وصول مهریه اقدام می نمایند. افرادی که از شوهر خود جدا شده و طلاق گرفته اند و دیگر تمایلی به مراوده و یا دیدن همسر خود ندارند، می توانند درخواست مطالبه مهریه خود را به وکیل وصول مهریه بسپارند.

کلیه وکلای موسسه وکیل تلفنی دارای سال ها تجربه در امور خانواده بوده و در دادگاههای مختلف وکالت نموده اند. این افراد با آگاهی کامل از شرایط مطالبه مهریه و قوانین حقوقی و مدنی حاکم بر درخواست طلاق و مهریه بهترین مشاوره را به موکلان خود می دهند.

در صورتی که می خواهید وصول مهریه را توسط افراد دیگری و بطور غیر مستقیم انجام دهید، می توانید آنرا به وکلای مجرب موسسه وکیل تلفنی ارجاع دهید.

 

وکیل مطالبه مهریه کیست و چگونه می توانم با او در ارتباط باشم؟

 

lawyer for dowry claiming concept

تماس فوری با وکیل مطالبه مهریه آنلاین و ارزان

 

وکیل مطالبه مهریه فردی است که مهریه موکل خود را وصول می نماید؛ وکیل متخصص مهریه بر تمامی قوانین حاکم بر وصول مهریه آگاهی کامل دارد و روش های درخواست وصول در شرایط مختلف را می داند. این فرد با داشتن وکالت از شما پیگیریهای لازم جهت وصول مهریه را انجام می دهد. اقداماتی از قبیل دادخواست وصول مهریه به دادگاه، مراجعه به دادگاه و اداره ثبت، پیگیری اجرائیه، توقیف اموال، اثبات اموال و دارایی های شوهر و بسیاری موارد دیگر توسط وکیل متخصص مطالبه مهریه قابل انجام است.

برای ارتباط با وکلای موسسه وکیل تلفنی روش های مختلفی وجود دارد. روش های وصول مهریه به صورت آنلاین و تلفنی از جمله روشهای ارتباط با وکیل است. انواع خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره ارزان تلفنی در تمام ساعات شبانه روز توسط وکیل متخصص مهریه ارائه می شود. موسسه وکیل تلفنی در راستای ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای با کاربران اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی ۲۴ ساعته نموده است. این خدمات به صورت آنلاین از طریق وب سایت موسسه و تلفنی در دسترس است. برای این کار می توانید در سایت درخواست خود را ثبت نموده تا از خدمات موسسه برخوردار شوید. در صورت تمایل به ملاقات حضوری و ارتباط با وکیل مطالبه مهریه این امکان وجود دارد که در منزل خود با وکیل قرار ملاقات داشته باشید. همچنین امکان ملاقات در دفتر و محل کار وکیل و حتی هر یک از شعبات و دفتر مرکزی موسسه وکیل تلفنی برای شما فراهم است.

 

اولین دردسرهایی که با مطالبه مهریه به آنها برمی‌خوریم و نحوه حل آسان آنها

برای مطالبه مهریه زن با دردسرهایی مواجه می شود که در صورت عدم اطلاع و آگاهی لازم نمی تواند از حق خود دفاع کند. مباحث حقوقی در خصوص وصول مهریه، چگونگی اقدام برای دادخواست مهریه، مراجعه به مراجع قضایی، چگونگی وادار نمودن همسر به پرداخت مهریه در صورت عدم اقدام از طرف شوهر، پنهان کاری و نقل و انتقال اموال جهت عدم پرداخت مهریه و بسیاری موارد دیگر همواره مشکلات بسیاری برای برخی افراد به وجود می آورد. مراجعه به مرجع صالح با توجه به نوع مهریه، چگونگی اثبات توانایی مالی شوهر و اینکه زن در خصوص وصول مهریه دارای چه حق و حقوقی است از اولین دردسرهایی است که هر زن با آن روبرو می شود.

برای جلوگیری از هر گونه مشکلات حقوقی توصیه می شود با وکیل متخصص مهریه مشورت کنید. وکیل مطالبه مهریه شما را با ضرورت مهریه آشنا ساخته و چگونگی اقدام به موقع و اصولی برای دریافت مهریه در اسرع وقت را به شما اطلاع می دهد. خدمات مشاوره حقوقی وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی در دسترس شما قرار دارد. با خدمات مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با وکیل وصول مهریه تماس گرفته و خدمات مشاوره دریافت کنید. همچنین خدمات مشاوره مطالبه مهریه آنلاین برای شما رایگان و از طریق وب سایت موسسه در دسترس است.

 

در مطالبه مهریه به همکاری با چه کسانی نیاز داریم؟

 

dowry claiming by cooperating with lawyer

آموزش گام به گام مهریه بدون استخدام وکیل و خرج اضافه

 

در مطالبه مهریه به همکاری وکلای متخصص مهریه نیاز است؛ وکیل متخصص مهریه تجربه حضور در محاکم و دادگاههای خانواده را داشته و بهترین کسی است که می تواند به موکلان کمک کند. موسسه وکیل تلفنی با داشتن تیم وکلای با تخصص بالا به صورت آنلاین و تلفنی به عرضه خدمات حقوقی می پردازد. برای اینکار تنها کافی است که از طریق سایت درخواست خود را ارسال نموده تا بتوانید از خدمات مشاوره حقوقی برخوردار شوید.

علاوه بر این چنانچه هر گونه پرسش و سوالی در خصوص مطالبه مهریه داشته باشید می توانید آن را از بخش پرسش و پاسخ فوری حقوقی دریافت کنید. خدمات حقوقی وصول مهریه موسسه وکیل تلفنی بسیار ارزان و کم هزینه است لذا با آسودگی خیال می توانید وکالت وصول مهریه را به وکیل متخصص مهریه داده تا در اسرع وقت اقدام گردد.

    

آیا بدون وکیل هم می توان مهریه را مطالبه کرد؟

بلی. شما بدون وکیل هم می توانید مهریه خود را مطالبه نمائید ...

 • با این حال به دلیل پیچیدگی های حقوقی و قانونی که اغلب افراد با آن مواجه می شوند بدون راهنمایی و مشورت با وکیل نمی توان ان را انجام داد. واقعیت این است که یکسری مسائل پیچیده حقوقی در وصول مهریه وجود دارد که افراد عادی از آن بی اطلاع هستند؛ بیش از ۹۵% درصد افراد جامعه در طول زندگی خود تنها یکبار نسبت به وصول مهریه اقدام می کنند، در این صورت بدیهی است که تجربه کافی در این زمینه نداشته باشند. وکیل متخصص مهریه به کلیه امور مطالبه مهریه اشراف دارد، لذا مشاوره و راهنمایی تخصصی و حرفه ای به شما عرضه می کند.

افرادی که می خواهند بدون دردسر و در مدت زمان کوتاه مهریه خود را دریافت کنند، با مشورت با وکیل و اطلاع از مسائل حقوقی با اطمینان در این راه گام برداشته و به احقاق حقوق خود دست یابند.

 

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی