موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

حکم سکس در اماکن عمومی

حکم سکس در اماکن عمومی

رفتارهایی هستند که احساسات جامعه را جریحه دار کرده و ارزش های اخلاقی را خدشه دار می­ کند؛ روابط نامشروع از جمله این رفتارها است و قانونگذار حکم سکس در اماکن عمومی را در قوانین مختلف مورد مطالعه قرار داده است؛ بدین صورت که با بررسی متون حقوقی مشخص می ­شود، روابط نامشروع اعم از زنا، بوسیدن از روی شهوت، تقبیل، ملامسه و مضاجعه می تواند مجازات های سنگینی در پی داشته باشد؛ حال اگر این اعمال در اماکن عمومی و در مقابل دید افراد جامعه اتفاق بیفتد، تبعات سخت تری به دنبال دارد، از این رو ما به دنبال این هستیم در ادامه این مقاله به توضیح مفصل حکم قضایی این مقالات بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ضرورت ارتباط با وکیل درباره حکم سکس در اماکن عمومی 

 

trial sentence of sex in public places

معرفی مکان های ممنوعه سکس در ایران

 

قانونگذار درباره حکم سکس در اماکن عمومی حساسیت ویژه ای داشته و مجازات سنگینی برای آن در نظر گرفته است؛ قرار گرفتن در چنین موقعیتی می تواند بسیار اضطراب آور باشد و تمرکز و هوشمندی افراد را از بین ببرد؛ بنابراین، لازم است که حتما با وکیل آنلاین ارتباط برقرار کرده و در مشاوره حقوقی آنلاین از وکیل متخصص درخواست کمک کنند.

 

توجه: زنا و اعمال قبیحی مانند  آن که بنیان های اخلاقی و اجتماعی را تهدید می کند، در محضر دادگاه گرانبار خواهد بود و ممکن است افراد متحمل مجازات ها و محرومیت های شدیدی شوند؛ در چنین حالتی یاری گرفتن از وکیل 24 ساعته می تواند موجب قوت قلب و شفاف سازی شرایط قانونی حاکم بر اتهام صورت گرفته باشد. 

 

اگر در هنگام سکس در توالت عمومی خفت شویم چه رویکرد قضایی دارد؟

 

 

سکس یا همان روابط جنسی زن و مرد در صورتی که شرایط زنا بر آن حاکم بوده، و محرمیتی در میان نباشد، در هر مکانی که صورت بگیرد پیامد قانونی و عواقب سختی را به دنبال دارد؛ اما حکم سکس در اماکن عمومی مسائل دیگری را هم تحت شعاع خود قرار می دهد، مسائلی مانند جریحه دار شدن احساسات عمومی و زیر پا گذاشتن ارزش های اخلاقی در منظر عموم، بنابراین قانون گذار با تکیه بر ماده 638 قانون مجازات اسلامی علاوه بر مجازات زنا، مجازات مربوط به پرداختن به اعمال منافی عفت در اماکن عمومی را هم بر شخص مترتب می دارد.

برای آنکه با حکم سکس در اماکن عمومی بیشتر آشنا شوید، بهتر است با مشاوره حقوقی تلفنی ارتباط برقرار کنید، و به وسیله ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته به شفاف سازی پرونده حقوقی خود بپردازید.

 

حکم کسانی که به تصويربرداري از سکس دیگران در اماکن عمومی می پردازند چیست؟

 

judiciary sentence of having sex in public

حکم قضایی رابطه نامشروع در ماشین

 

در سال 1386 قانونی درباره نحوه مجازات اشخاصی که فعالیت غیرمجاز در امور سمعی و بصری دارند به تصویب رسید که در آن قانون برای افرادی که در تهیه فیلم های مستهجن یعنی، فیلم هایی که بیانگر برهنگی زن و مرد و یا اندام تناسلی، یا آمیزش و اعمال جنسی است، شرکت داشته باشند، مجازات های سنگینی مانند حبس، محکومیت جزایی و محرومیت از حقوق اجتماعی تا ده سال در نظر گرفته شده است. 

همچنین در ماده 41 منشور حقوق شهروندی آمده است که تصویربرداری که در اماکن عمومی انجام می ­شود، موجب هتک حرمت و حیثیت افراد شود، جرم انگاری شده و مجازات سختی در پی دارد.

 

جرم روابط نامشروع در اماکن عمومی چه مصداقی دارد؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

 

روابط نامشروع می تواند حدود مختلف و مصادیق متفاوتی داشته باشد، تقبیل، بوسیدن، مضاجعه و هر عمل جنسی غیر از دخول را می تواند شامل شد ...

 • اما مجازات چنین عملی در اماکن عمومی به نظر دادگاه و یقینی که برای قاضی درباره میزان قبح عمل حاصل می­­شود بستگی دارد، و در پاره ای از موارد می توان افراد را به عنوان مفسد فی الارض معرفی کرد؛ برای آن که از پیامدهای سنگین حکم سکس در اماکن عمومی جلوگیری شود باید حتما ضمن مشاوره ارزان با وکیل در پرسش و پاسخ فوری حقوقی از کارشناسان خبره کمک خواست و با همراهی وکیل 24 ساعته این مسیر را طی کرد.

 

حداقل و حداکثر مجازات سکس در اماکن عمومی چيست؟

 

minimum & maximum of sex trial in iran

مشاوره فوری با وکیل آنلاین روابط نامشروع به صورت 24 ساعته

 

ماده 638 قانون مجازات اسلامی بیان می‌دارد که:

 • هر کس علنا در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا (۷۴)‌ ضربه شلاق محکوم میگردد و در صورتی که مرتکب عملی شود که نفس آن عمل دارای کیفر نمی‌باشد؛ ولی عفت عمومی را جریحه‌دار نماید فقط به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا (۷۴) ضربه شلاق محکوم خواهد شد؛ بنابراین با توجه به عملی که انجام گرفته و با توجه به اماراتی که در صدور حکم به دست قاضی می رسد مجازات می تواند در کمترین حالت 10 روز حبس باشد و آن در صورتی است که خود عمل کیفری نداشته باشد؛ در فرضی که عمل هم دارای کیفر باشد علاوه بر مجازات ماده 638 که حبس و شلاق است، با اثبات زنا در شدید ترین حالت، فرد به اعدام محکوم می شود؛ افراد باید به کمک وکیل ارزان مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته دریافت کنند تا بتوانند از تمام ظرفیت های قانونی برای احقاق حق خود بهره مند شوند.

 

وکیل روابط نامشروع کیست و در چه پرونده هایی می تواند کمک کند؟

 

 

در جرایم سنگینی مانند زنا باید از وکلای پایه یک دادگستری کمک گرفته شود، کارشناسان حقوقی که در پیگیری پرونده های روابط نامشروع از تخصص بالایی برخوردار باشند؛ وکیل آشنا به پرونده هایی با موضوعات کیفری می­تواند در انواع مسائل حقوقی مانند روابط نامشروع، خیانت، طلاق خیانتی افراد را به درستی راهنمایی کند و راه حل مناسب را در اختیار آن ها قرار دهد. 

در وکیل تلفنی این امکان فراهم شده است که شما بتوانید به سادگی با بهترین وکلای دادگستری ارتباط برقرار کنید و پرونده حقوقی خود را به نحو احسن پیگیری نمایید، فقط کافی است که از طریق تلفنی یا آنلاین با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرد.

 

 

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 99

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

حکم سکس در مکانهای خصوصی در صورت یکه بین آنها علقه زوجیت نباشد مستوجب شلاق تا 99 ضربه است و لیکن اگر این عمل در منظر عام و در دید عموم باشد مقنن برای آن مجازاتی سنگین تر تعین نموده است که ممکن به هردوی آنها محکوم شود از جمله حبس و شلاق. لذا در صورت بروز چنین مشکلی با وکلای موسسه وکیل تلفنی تماس گرفته و مشاوره بگیرید.
سلام عصر بخیر خیلی مچکر و ممنون از مطالب جالب و متنوع و آشکار نمودن ابعاد حقوقی رفتارها.
با سلام خدمت کاربران عزیز.حکم زنا با موارد خاصی در محاکم ثابت می گردد مثل شهادت ۴ شاهد عادل که عمل دخول را دیده لاشند اما علم قاضی هم می تواند به قاضی کمک کند و باید قاضی در حکم خود مستند علم را اعلام کند که به چه چیز هایی استناد کرده و علم پیدا کرده است لذا در موارد زنای در ملا عام و اماکن عمومی فیلم دوربین ها و یا شهادت افراد شاهد صحنه منافی عفت می تواند باعث علم قاضی شود یا به علم قاضی کمک کند البته در جرایم حدب سعی در عدم اشاعه و حداکثر با تردبد در این امور چیزی ثابت نمی شود مگر ابنکه واقعا برای قاضی محرز شده باشد.موفق باشید.مسیح آقاداودی
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام و درود. سپاس که مشکلات و دغدغه های مردم و جامعه و خانواده ها براتون مهمه و بهش توجه ویژه میکنین. خیلی از مشکلاتی که برای ما پیش می آید ناشی از عدم آگاهی ما می باشد که با افزایش آگاهای حقوقی میتونیم از این مشکلات و حداقل از آثار سوء آن رهایی یابیم. سایت وکیل تلفنی و مشاوره های تلفنی یا وکلای خوبتون این امکان رو برای مردم عزیزمون فراهم آورده. خداقوت. مستدام باشید
با سلام،مراجعه‌به سایت وکیل تلفنی و اخذمشاوره از وکلای متخصص و مجرب سایت به صورت شبانه روزی و با حداقل هزینه در بسیاری از موارد موجب بی نیازی هموطنان از پرداخت حق الوکاله های سنگین خواهد بود.با احترام
سلام خسته نباشید میگم به همکاران پرتلاش وکیل تلفنی خواستم از این طریق از خدمات شایسته وکیل تلفنی تشکر کنم. من از مشاوره ها و نگارش دادخواست توسط مشاورین متخصص مجموعه استفاده کردم و کمال رضایت داشتم از دقت و کیفیت و سرعت انجام کار
سلام خدمت همکاران گرامی مجموعه وکیل تلفنی با بررسی متون حقوقی مشخص می ­شود، روابط نامشروع اعم از زنا، بوسیدن از روی شهوت، تقبیل، ملامسه و مضاجعه می تواند مجازات های سنگینی در پی داشته باشد؛ حال اگر این اعمال در اماکن عمومی و در مقابل دید افراد جامعه اتفاق بیفتد، تبعات سخت تری به دنبال دارد ولی متاسفانه بدلیل عدم اطلاع مردم از قوانین اکثر مردم دچار تبعات حقوقی ومشکلات آن می شوند.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
درود و وقت بخیر جرم زنا از جرائم منافی عفت و تحقیقات در خصوص آن محرمانه تلقی میشود تحت هیچ شرایطی در صورتی که مدارک و استنادات کافی ندارید اقدام به گزارش آن نکنید که مستوجب مجازات جرم قذف نشوید موفق باشید
با سلام و درود خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب حقوقی مفید در هر زمینه ای اگاهی مردم را بالا میبرند خدا رو شکر که احساس می کنیم همیشه یک وکیل در کنار خود داریم تا هر موقع به مسائل حقوقی برخوردیم از راهنمایی آنها استفاده کنیم با اطمینان کامل و با هزینه ی کمتر،فوری ،در هر ساعت از شبانه روز که باشیم تنها با یک تماس کمتر از 3دقیقه با یک وکیل متخصص ارتباط برقرار می کنیم در این زمانه گاهی بی بندو باریهایی در جامعه دیده میشود که همه محصول دست بیگانگان و تهاجم فرهنگی ویا تربیت بد بعضی خانواده های بی مسئول است که باعث تندروترین و رواج فساد در جامعه میشود که قانون برای مقابله با آن راهکارهای ویژه ای دارد ومی توانیم در صورت برخورد با این مشکلات اخلاقی از سایت وکیل تلفنی کمک بگیریم.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی