موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فوری رایگان

مشاوره حقوقی فوری رایگان

یکی از ابهامات مراجعه کنندگان، اعتماد به موسساتی است که در بستر اینترنت، اقدام به ارائه مشاوره های حقوقی فوری رایگان کرده اند. در پاسخ باید گفت  اگر رضایت نهایی مراجعه کنندگان، حفظ اسرار و اطلاعات اشخاص و مشاوره‌های منتج به آراء مطلوب، ملاک انتخاب معتبرترین سایت باشد، قطعاً تعداد بسیاری از موسسات از گردونه رقابت حذف خواهند شد. و تعداد اندکی می توانند با اعمال چنین ملاکی، کلمه معتبر را در کنار خود داشته باشند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان با وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی فوری رایگان در چه زمینه هایی وجود دارد؟

 

free & online legal advice

مشاوره حقوقی فوری و آنلاین با برترین وکلای ایران

 

تمام موضوعات قضایی، اعم از مدنی و کیفری، نیاز به حضور مشاور یا وکیل دارند. زیرا اشراف اطلاعات حقوقی در مشاوره حقوقی فوری رایگان، برای به ثمر رسیدن نتیجه مطلوب ضروری خواهد بود. اشراف اطلاعاتی از موضوعات حقوقی، تنها در مشاوره حقوقی در دسترس قرار می گیرد.

در پاسخ به این پرسش که زمینه‌های مشاوره‌حقوقی کدامند؟ می‌توان گفت هیچ محدودیتی اعم از محدودیت قانونی یا محدودیت عرفی و شرعی برای مشاوران حقوقی وجود ندارد، لذا اگر قصد استفاده از مشاوره حقوقی فوری رایگان از موسسه وکیل تلفنی را برای حل موضوعات و دعاوی خانواده دارید، می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در موسسه وکیل تلفنی از خدمات مشاوره حقوقی فوری ۲۴ ساعته و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه در جهت حصول نتیجه ایده‌آل بهره برید.

موضوع مهم دیگری که ضروری است مد نظر قرار گیرد، این است که تفاوتی نمی کند ساکن کدام استان هستید و دعوای حقوقی شما در اصفهان طرح شده باشد یا در مشهد. زیرا مشاوران فارغ از اینکه دعاوی مطروحه در کدام حوزه قضایی مطرح شده است، نسبت به پذیرش آن اقدام می نمایند.

 

آیا می توان به مشاوره حقوقی فوری رایگان اعتماد کرد؟

 

 

یکی از ابهامات مراجعه کنندگان، اعتماد به موسساتی است که در بستر اینترنت، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی فوری رایگان کرده اند. در موسسه وکیل تلفنی، به دلیل وجود نظارت مستمر بر نحوه کار وکلا و مشاوران در مشاوره حقوقی آنلاین، حفظ اسرار مراجعه‌کنندگان و جلب اطمینان آنها، همیشه در اولویت بوده است.

گواه این ادعا، افزایش سطح رضایت مراجعه کنندگان از موسسه می باشد و البته این سطح از رضایت، قطعاً موضوعی اتفاقی نیست و نتیجه سیاست های مدیران موسسه مشاوران حقوقی تلفنی و تاکید آنهاست. این نظارت در مشاوره حقوقی فوری رایگان نیز پابرجاست و رعایت می گردد.

از سویی متاسفانه برخی از موسسات برای تبلیغات مفت و رایگان اقدام به منتشر کردن اطلاعات افراد می کنند موضوعی که بی‌شک اسباب ورود ضرر به افراد و اشخاص را فراهم می آورد.

 

معتبر ترین سایت برای مشاوره حقوقی فوری رایگان

 

 online legal advice website

مشاوره حقوقی آنلاین و غیر حضوری به خاطر کرونا

 

شیوع ویروس کرونا، آلودگی هوا، منع رفت و آمد هاو... تمام کسب و کارها را دگرگون کرده است. ارائه مشاوره حقوقی فوری رایگان در موسسات حقوقی نیز از مشورت های حضوری، به سوی مشاوره آنلاین فوری و سریع کوچ کرده است و قالب موسسات ارائه مشاوره حقوقی اقدام به راه اندازی وبسایت کردند.

اما تمام موسسات مشاوره حقوقی تلفنی از اعتبار کافی برخوردار هستند؟ برای یافتن پاسخ، باید یک تعریف کامل و جامع از "اعتبار" و "معتبر" در مشاوره حقوقی فوری رایگان بیان کنیم! اگر منظور از اعتبار صرفاً ارائه مشاوره فارغ از حصول نتیجه مطلوب باشد همه موسسات معتبر هستند!!

 اگر رضایت نهایی مراجعه کنندگان، حفظ اسرار و اطلاعات اشخاص و مشاوره‌های منتج به آراء مطلوب، ملاک انتخاب معتبرترین سایت باشد، قطعاً تعداد بسیاری از موسسات از گردونه رقابت حذف خواهند شد.

نکته دیگر اینکه موسسه وکیل تلفنی برای حفظ اعتبار خود، هیچگاه از نظارت بر روند ارائه مشاوره حقوقی فوری رایگان غافل نبوده است و این نظارت مستمر به افزایش اعتبار موسسه میان مراجعه‌کنندگان انجامیده است.

 

چگونه می توانم از خدمات مشاوره حقوقی فوری رایگان تلفنی استفاده کنم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

تفاوتی نمی کند موضوع و مشکل به وجود آمده حقوقی باشد یا کیفری، کافیست برای اخذ مشاوره حقوقی فوری رایگان و دریافت راهکار قانونی و قضایی، اقدام به رزرو جلسه مشاوره نمایید.

اما اگر بنا به هر دلیلی، قصد پرداخت مبلغ و رزرو جلسات مشاوره موسسه وکیل تلفنی را ندارید، کافیست به قسمت مشاوره رایگان رفته و با افزودن مشخصات خود یک حساب کاربری در سایت وکیل تلفنی ایجاد کنید پس از تایید حساب کاربری شما از سوی سایت وارد پنل کاربری خود شوید در قسمت طرح سوال ابهام حقوق خود را تایپ کرده و ارسال کنید.

در مشاوره حقوقی فوری رایگان بعد از دریافت سوال شما، مشاوران موسسه در اسرع وقت با شما تماس رایگان گرفته و آنچه مرتبط با موضوع شماست، با شما در میان می گذارند. نکته حائز اهمیت این که در موسسه وکیل تلفنی، هیچ تفاوتی میان کیفیت جلسات مشاوره ارائه شده در تهران یا در کرج با مشاوره های تلفنی ارائه شده در خراسان رضوی و دیگر نقاط ایران وجود ندارد و استفاده از خدمات مشاوره حقوقی فوری رایگان نیز هم سریع و هم رایگان است.

 

بهترین دستاورد برای مشاوره جوها در مشاوره حقوقی فوری رایگان

 

online legal advice

مشاوره حقوقی آنلاین تضمینی

 

تمام علوم آنقدر پیشرفت کرده‌اند که آموختن همه آنها قطعاً غیر ممکن است، لذا بنا به اجبار بایستی برای رفع هر مشکلی به متخصصان مراجعه کنیم. بنابراین مشاوره دهنده های حقوقی با تکیه بر اطلاعات و آگاهی و البته تجارب ارزنده خود همواره آماده ارائه مشاور حقوقی فوری رایگان به هم وطنانی هستند که درگیر یک مشکل حقوقی شدند، ولی بنا به دلایلی نتوانستند برای خرید جلسات مشاوره مبلغی پرداخت کنند.

 در جلسات مشاوره حقوقی آنلاین، مشاور یا وکیلی که وظیفه ارائه مشاوره را عهده دار است، تمام نکات حقوقی و مواد قانونی که می تواند برای به ثمر رسیدن نتیجه مطلوب و ایده‌آل لازم و ضروری باشد را برای مراجعه کننده بیان می کند.

دستاورد دیگری که در جلسات مشاوره به دست می‌آید، آگاهی یافتن از بار حقوقی کلمات و عبارات مندرج در قراردادها می باشد. به عنوان مثال عده بسیاری وجود دارند که از شرایط قراردادها اطلاع کامل حقوقی ندارند و حتی نمی دانند اثبات یک تعهد چگونه امکان پذیر است؟

 اطلاع رسانی مذکور در مشاوره حقوقی فوری رایگان، سبب شده نحوه احراز یک تعهد شرایط و روند اثبات آن و.... دستاورد دیگر مشاوره رایگان باشد. جمع آوری اطلاعات مفید که در جلسه دادرسی و رسیدگی مفید و کارگشا هستند، دستاورد دیگری است که میوه درخت مشاوره رایگان حقوقی می باشد.

 

 

چگونه در این کرونا استارتاپم را راه بندازم؟

چرا ایده های خود را به کسی نگوییم؟

بهترین راه پول در آوردن در دوران قرنطینه

طلاق فوری امکان پذیر است؟

وصول مطالبات به روش های عجیب اما کارآمد

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ممنون میشم مشاوره تلفنی رایگان بهم بدین
آیا سئوالات حقوقی را جواب میدین؟
سایت بسیار خوبی دارید
سلام همسرم بدون اجازه من از عکس و فیلم بچه ها که هر دو زیر ۷سال هستن در پیج اینستا برای جذب فالوور استفاده میکنه و علی رغم مخالفت من به این کار ادامه میده تحت چه عنوان میتوانم شکایت کنم ازش؟
با سلام؛از اینکه علم و تخصصتان را از ما دریغ نمیکنید تشکر میکنم در ابتدا جا داره از خلاقیت آقای توکلی مدیریت محترم موسسه و مدیریت و کارشناسان تلفنی سرکار خانم خیری و قاسمی که حتی ساعت 4 صبح هم مشغول خدمترسانی به هموطنان عزیزمان هستید تشکر میکنم و از وقتی که برای تهیه و تولید محتوا دارین سپاسگزارم. ان شا الله موفقیت بیشتر و ان شا الله در آینده ی نزدیک تهیه اپلیکیشن وکیل تلفنی رو شاهد باشیم. دست مریزاد
با سلام سایت وکیل تلفنی دقیقا زمانی که ما نیاز داریم به یک مشاوره ی فوری در هر زمینه ای از مسائل حقوقی ، می تواند به ما مشاوره ی رایگان بدهد بنا براین یادمان باشد اگر دنبال مشاور ارزان و فوری می گردیم حتما با وکلای سایت، تنها با یک زنگ می توانیم مشاوره عالی بگیریم
سلام و احترام وکیل تلفنی از معتبرترین مجموعه هایی است که در بستر فضای مجازی به ارائه خدمات حقوقی میپردازد. من برای پیگیری یک پرونده در شورای حل اختلاف با مشاورین این مجموعه تماس برقرار کردم. بسیار خوش برخورد و با صبر و حوصله بودند و در تمامی ساعات شبانه روز نیز پاسخگو هستند. خواستم از مدیریت موسسه و تمامی همکارانتون تشکر کنم. موفق باشید
سلام علیکم .درسایت وکیل تلفنی به انواع سوالات در زمینه های مختلف حقوقی پاسخ داده ایم هر روز صبح قبل از شروع کار ومطالعه ابتدا به لیست سوالات رسیده نگاهی می اندازیم و آنها را پاسخ می دهیم گاه افراد تا بیش از چهار مرتبه اقدام به سوال وجواب پیرامون یک موضوع می نمایند در بسیاری از مواقع سوالات رسیده مبهم و نامشخص هستند و متوجه شدن آنها کار سختی است همه این سوالات به طور رایگان پاسخ داده می شوند
سلام و عرض خسته نباشید دارم خدمت شما عزیزان در این شرایط اقتصادی و بحرانی تلاش های این موسسه بسیار موثر و گره گشا خواهد بود ممنون
با سلام خدمت کاربران عزیز.موسسه وکیل تلفنی تمام تلاشش کمک به افزایش اگاهی های حقوقی جامعه است و تمانی کاربران ارجمند می توانند مطالب حقوقی را به رایگان بدست اورند و کمتر موسسه ای این گونه اهدافش غیر انتفاعی است و نیاز هر فردی از آحاد جامعه به اطلاعات حقوقی امری اجتناب ناپذیر است پس فرصت دا از دست نداده و از مطالب وب سایت بهره ببرید همچنین وکلای موسسه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با کمترین هزینه ها هستند.موفق باشید.مسیح آفاداودی وکیل موسسه
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان.
بسیار عالی موفق باشید
باتوجه به الکترونیکی شدن دادرسی ها در دادگستری های سراسر کشور و روند رو به افزایش استفاده از وسایل و سامانه های الکترونیکی و همچنین باتوجه به همه گیری ویروس کرونا و افزایش مشغله های مردم قطعا فراهم کردن زمینه برای امکان مشاوره های حقوقی یا انعقاد وکالت بصورت آنلاین کمک بزرگی به مردم خواهد بود
سلام بهترین موسسه در جهت ارایه مشاوره حقوقی سریع و راحت و رایگان
سلام.با توجه به وضعیتی که در سراسر جهان به وجود اومده و ویروس کرونا خدمات آنلاین وکیل تلفنی بسیار عالی می یاشد‌
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هرگونه اقدامي در خصوص موضوع و مشكل حقوقي خود با وكيل متخصص و مجرب موضوع مربوطه مشورت نماييد تا از اطاله دادرسي و نقص در امور حقوقي جلوگيري كنيد در پناه حق شاد باشيد ارادتمند شيخي
سلام. تو سایتتون نوشته زیر ۵ دقیقه با من تماس میگیرن. من والا اطمینان پیدا کردم. چون بعد از واریزی وجه مشاوره ۲ دقیقه بعد وکیل باهام تماس گرفت عالی بود
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر رادارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم نموده است‌.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی