موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فوری رایگان

مشاوره حقوقی فوری رایگان

یکی از ابهامات مراجعه کنندگان، اعتماد به موسساتی است که در بستر اینترنت، اقدام به ارائه مشاوره های حقوقی فوری رایگان کرده اند. در پاسخ باید گفت  اگر رضایت نهایی مراجعه کنندگان، حفظ اسرار و اطلاعات اشخاص و مشاوره‌های منتج به آراء مطلوب، ملاک انتخاب معتبرترین سایت باشد، قطعاً تعداد بسیاری از موسسات از گردونه رقابت حذف خواهند شد. و تعداد اندکی می توانند با اعمال چنین ملاکی، کلمه معتبر را در کنار خود داشته باشند.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی فوری و رایگان به صورت آنلاین صورت می گیرد و به این صورت بوده که شما سوال حقوقی خودتان را در سایت ثبت می نمایید و جمعی از 1000 وکیل آنلاین در وکیل تلفنی آن را بازدید و از این میان کسانی که در زمینه سوال حقوقی شما تخصص دارند فوراً به شما پاسخ خواهند داد؛ اما از خدمات دیگر وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی فوری به صورت تلفنی است که مزایای خود را دارد و شما با لمس تصویرک زیر به صفحه مربوطه منتقل می شوید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

مشاوره حقوقی فوری رایگان در چه زمینه هایی وجود دارد؟

 

free & online legal advice

مشاوره حقوقی فوری و آنلاین با برترین وکلای ایران

 

تمام موضوعات قضایی، اعم از مدنی و کیفری، نیاز به حضور مشاور یا وکیل دارند. زیرا اشراف اطلاعات حقوقی در مشاوره حقوقی فوری رایگان، برای به ثمر رسیدن نتیجه مطلوب ضروری خواهد بود. اشراف اطلاعاتی از موضوعات حقوقی، تنها در مشاوره حقوقی در دسترس قرار می گیرد.

در پاسخ به این پرسش که زمینه‌های مشاوره‌حقوقی کدامند؟ می‌توان گفت هیچ محدودیتی اعم از محدودیت قانونی یا محدودیت عرفی و شرعی برای مشاوران حقوقی وجود ندارد، لذا اگر قصد استفاده از مشاوره حقوقی فوری رایگان از موسسه وکیل تلفنی را برای حل موضوعات و دعاوی خانواده دارید، می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در موسسه وکیل تلفنی از خدمات مشاوره حقوقی فوری ۲۴ ساعته و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه در جهت حصول نتیجه ایده‌آل بهره برید.

موضوع مهم دیگری که ضروری است مد نظر قرار گیرد، این است که تفاوتی نمی کند ساکن کدام استان هستید و دعوای حقوقی شما در اصفهان طرح شده باشد یا در مشهد. زیرا مشاوران فارغ از اینکه دعاوی مطروحه در کدام حوزه قضایی مطرح شده است، نسبت به پذیرش آن اقدام می نمایند.

 

آیا می توان به مشاوره حقوقی فوری رایگان اعتماد کرد؟

یکی از ابهامات مراجعه کنندگان، اعتماد به موسساتی است که در بستر اینترنت، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی فوری رایگان کرده اند. در موسسه وکیل تلفنی، به دلیل وجود نظارت مستمر بر نحوه کار وکلا و مشاوران در مشاوره حقوقی آنلاین، حفظ اسرار مراجعه‌کنندگان و جلب اطمینان آنها، همیشه در اولویت بوده است.

گواه این ادعا، افزایش سطح رضایت مراجعه کنندگان از موسسه می باشد و البته این سطح از رضایت، قطعاً موضوعی اتفاقی نیست و نتیجه سیاست های مدیران موسسه مشاوران حقوقی تلفنی و تاکید آنهاست. این نظارت در مشاوره حقوقی فوری رایگان نیز پابرجاست و رعایت می گردد.

از سویی متاسفانه برخی از موسسات برای تبلیغات مفت و رایگان اقدام به منتشر کردن اطلاعات افراد می کنند موضوعی که بی‌شک اسباب ورود ضرر به افراد و اشخاص را فراهم می آورد.

 

معتبر ترین سایت برای مشاوره حقوقی فوری رایگان

 

 online legal advice website

مشاوره حقوقی آنلاین و غیر حضوری به خاطر کرونا

 

شیوع ویروس کرونا، آلودگی هوا، منع رفت و آمد هاو... تمام کسب و کارها را دگرگون کرده است. ارائه مشاوره حقوقی فوری رایگان در موسسات حقوقی نیز از مشورت های حضوری، به سوی مشاوره آنلاین فوری و سریع کوچ کرده است و قالب موسسات ارائه مشاوره حقوقی اقدام به راه اندازی وبسایت کردند.

اما تمام موسسات مشاوره حقوقی تلفنی از اعتبار کافی برخوردار هستند؟ برای یافتن پاسخ، باید یک تعریف کامل و جامع از "اعتبار" و "معتبر" در مشاوره حقوقی فوری رایگان بیان کنیم! اگر منظور از اعتبار صرفاً ارائه مشاوره فارغ از حصول نتیجه مطلوب باشد همه موسسات معتبر هستند!!

 اگر رضایت نهایی مراجعه کنندگان، حفظ اسرار و اطلاعات اشخاص و مشاوره‌های منتج به آراء مطلوب، ملاک انتخاب معتبرترین سایت باشد، قطعاً تعداد بسیاری از موسسات از گردونه رقابت حذف خواهند شد.

نکته دیگر اینکه موسسه وکیل تلفنی برای حفظ اعتبار خود، هیچگاه از نظارت بر روند ارائه مشاوره حقوقی فوری رایگان غافل نبوده است و این نظارت مستمر به افزایش اعتبار موسسه میان مراجعه‌کنندگان انجامیده است.

 

چگونه می توانم از خدمات مشاوره حقوقی فوری رایگان تلفنی استفاده کنم؟

تفاوتی نمی کند موضوع و مشکل به وجود آمده حقوقی باشد یا کیفری، کافیست برای اخذ مشاوره حقوقی فوری رایگان و دریافت راهکار قانونی و قضایی، اقدام به رزرو جلسه مشاوره نمایید.

اما اگر بنا به هر دلیلی، قصد پرداخت مبلغ و رزرو جلسات مشاوره موسسه وکیل تلفنی را ندارید، کافیست به قسمت مشاوره رایگان رفته و با افزودن مشخصات خود یک حساب کاربری در سایت وکیل تلفنی ایجاد کنید پس از تایید حساب کاربری شما از سوی سایت وارد پنل کاربری خود شوید در قسمت طرح سوال ابهام حقوق خود را تایپ کرده و ارسال کنید.

در مشاوره حقوقی فوری رایگان بعد از دریافت سوال شما، مشاوران موسسه در اسرع وقت با شما تماس رایگان گرفته و آنچه مرتبط با موضوع شماست، با شما در میان می گذارند. نکته حائز اهمیت این که در موسسه وکیل تلفنی، هیچ تفاوتی میان کیفیت جلسات مشاوره ارائه شده در تهران یا در کرج با مشاوره های تلفنی ارائه شده در خراسان رضوی و دیگر نقاط ایران وجود ندارد و استفاده از خدمات مشاوره حقوقی فوری رایگان نیز هم سریع و هم رایگان است.

 

بهترین دستاورد برای مشاوره جوها در مشاوره حقوقی فوری رایگان

 

online legal advice

مشاوره حقوقی آنلاین تضمینی

 

تمام علوم آنقدر پیشرفت کرده‌اند که آموختن همه آنها قطعاً غیر ممکن است، لذا بنا به اجبار بایستی برای رفع هر مشکلی به متخصصان مراجعه کنیم. بنابراین مشاوره دهنده های حقوقی با تکیه بر اطلاعات و آگاهی و البته تجارب ارزنده خود همواره آماده ارائه مشاور حقوقی فوری رایگان به هم وطنانی هستند که درگیر یک مشکل حقوقی شدند، ولی بنا به دلایلی نتوانستند برای خرید جلسات مشاوره مبلغی پرداخت کنند.

 در جلسات مشاوره حقوقی آنلاین، مشاور یا وکیلی که وظیفه ارائه مشاوره را عهده دار است، تمام نکات حقوقی و مواد قانونی که می تواند برای به ثمر رسیدن نتیجه مطلوب و ایده‌آل لازم و ضروری باشد را برای مراجعه کننده بیان می کند.

دستاورد دیگری که در جلسات مشاوره به دست می‌آید، آگاهی یافتن از بار حقوقی کلمات و عبارات مندرج در قراردادها می باشد. به عنوان مثال عده بسیاری وجود دارند که از شرایط قراردادها اطلاع کامل حقوقی ندارند و حتی نمی دانند اثبات یک تعهد چگونه امکان پذیر است؟

 اطلاع رسانی مذکور در مشاوره حقوقی فوری رایگان، سبب شده نحوه احراز یک تعهد شرایط و روند اثبات آن و.... دستاورد دیگر مشاوره رایگان باشد. جمع آوری اطلاعات مفید که در جلسه دادرسی و رسیدگی مفید و کارگشا هستند، دستاورد دیگری است که میوه درخت مشاوره رایگان حقوقی می باشد.

 

در جدول زیر با چند مورد از خدمات محبوب وکیل تلفنی که همانند سایر خدمات حقوقی دیگر به صورت 24 ساعته جهت آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان ارائه می شوند

چگونه در این کرونا استارتاپم را راه بندازم؟

چرا ایده های خود را به کسی نگوییم؟

بهترین راه پول در آوردن در دوران قرنطینه

طلاق فوری امکان پذیر است؟

وصول مطالبات به روش های عجیب اما کارآمد

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی