موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی

افراد بسته به تصمیم های بزرگ تا کوچکشان به مشاوره حقوقی نیازمند هستند؛ نگاه به یک مشکل حقوقی از دید افراد معمولی و نگاه از دید یک وکیل کاملا متفاوت است؛ پس این حق شماست از وکیلی مشاوره بگیرید که واقعاً در موضوع مورد نیاز شما متخصص و با تجربه باشد و بتواند در 5 دقیقه بهترین راهکار حقوقی را به شما بدهد؛ با ما همراه باشید تا این نوع مشاوره را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص دریافت مشاوره حقوقی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی تستی در موسسه حقوقی ما به دو منظور وجود دارد؛ یکی از دلایل وجود مشاوره حقوقی تستی تلفنی در موسسه ما این است که عده ای از هموطنان عزیزمان تنها یک سوال حقوقی کوتاه دارند و بنا به دلایلی کلام به کلام شدن با وکیل را بیشتر می پسندند، فلذا نهایتاً به 5 دقیقه مشاوره حقوقی حضوری نیازمندند؛ اما دلیل دیگر، عدم اعتماد برخی از هموطنانمان به خدمات بوده که ما را ملزم نموده تا علاوه بر امکانات ضمانتی از قبیل: گواهی حسن انجام کار، نماد اعتماد و ضمانت کیفیت خدمات، مشاوره حقوقی تلفنی تستی را نیز با هزینه تغریباً رایگان ده هزار تومان در اختیار هموطنانمان قرار دهیم؛ برای کسب مشاوره حقوقی تستی با وکیل متخصص در زمینه حقوقی مورد نظرتان، تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً با وکیل متخصص در زمینه حقوقی مورد نیازتان تماس گرفته شود

 

telephone legal advice button

 

هدف وکیل تلفنی از ارائه مشاوره حقوقی تلفنی تستی و امتحانی چیست؟

 

point of 5 minutes trial phone call to lawyer

تماس فوری 5 دقیقه ای با وکیل پایه یک دادگستری خانم و آقا

 

در عصری زندگی می کنیم که وقتی در هر زمینه ای به مشکلی مواجه می شویم؛ حجم وسیعی از اطلاعات پیش و روی ما قرار دارد، شاید ما از این همه اطلاعات به کلیاتی دست یابیم، اما به معنای متخصص شدن در آن زمینه نمی باشد.

بسیاری از ما این جمله برایمان آشنا است «حق دادنی نیست گرفتنی است» پس برای اینکه بتوانیم حقمان را بگیریم چگونه باید اقدام کنیم؟ خودمان از پسش برمی آییم یا حتماً به مشاوره حقوقی با وکیل نیاز داریم؟

اگر قرار باشد هرکس با اطلاعات موجود در اینترنت خودش را ویزیت کند یا مشاوره حقوقی بگیرد؛ پس چه نیازی به وکلا و دکتر های متخصص می باشد؛ البته این اطلاعات به دانش و آگاهی ما می افزایند، اما این کافی نیست و ما را به حقمان نمی رساند؛ با مشاوره حقوقی تستی تلفنی و امتحانی همراه باشید و آموزش ببینید.

وکیل تلفنی برای وقت و هزینه ای که می پردازید ارزش قائل است و شما باید حق انتخاب را داشته باشید که ابتدا مهارت و دانش وکیل را با مشاوره حقوقی تستی و امتحانی بسنجید، سپس با اطمینان خاطر مشاوره بگیرید.

 

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی به شما این امکان را می دهد از مشاوره حقوقی دو مرحله ای بهره مند شوید؛ به این صورتکه:

 1. ابتدا وکیل را ارزیابی می کنید تا مطمئن شوید که اصلاً ارزش هزینه کردن زمان و مال برای دریافت مشاوره از او به صرفه است یا خیر؟

 2. سپس هنگامی که از تخصص وکیل و حرفه او مطمن شدید، می توانید مدت زمان بیشتری را با او مشاوره داشته و پرونده تان را بیشتر برای او باز می نمایید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما می باشد.


مدت زمان مشاوره حقوقی تلفنی تستی و امتحانی چقدر است و چه هزینه ای دارد؟