موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی

افراد بسته به تصمیم های بزرگ تا کوچکشان به مشاوره حقوقی نیازمند هستند؛ نگاه به یک مشکل حقوقی از دید افراد معمولی و نگاه از دید یک وکیل کاملا متفاوت است؛ پس این حق شماست از وکیلی مشاوره بگیرید که واقعاً در موضوع مورد نیاز شما متخصص و با تجربه باشد و بتواند در 5 دقیقه بهترین راهکار حقوقی را به شما بدهد؛ با ما همراه باشید تا این نوع مشاوره را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص دریافت مشاوره حقوقی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

هدف وکیل تلفنی از ارائه مشاوره حقوقی تلفنی تستی و امتحانی چیست؟

 

point of 5 minutes trial phone call to lawyer

تماس فوری 5 دقیقه ای با وکیل پایه یک دادگستری خانم و آقا

 

در عصری زندگی می کنیم که وقتی در هر زمینه ای به مشکلی مواجه می شویم؛ حجم وسیعی از اطلاعات پیش و روی ما قرار دارد، شاید ما از این همه اطلاعات به کلیاتی دست یابیم، اما به معنای متخصص شدن در آن زمینه نمی باشد.

بسیاری از ما این جمله برایمان آشنا است «حق دادنی نیست گرفتنی است» پس برای اینکه بتوانیم حقمان را بگیریم چگونه باید اقدام کنیم؟ خودمان از پسش برمی آییم یا حتماً به مشاوره حقوقی با وکیل نیاز داریم؟

اگر قرار باشد هرکس با اطلاعات موجود در اینترنت خودش را ویزیت کند یا مشاوره حقوقی بگیرد؛ پس چه نیازی به وکلا و دکتر های متخصص می باشد؛ البته این اطلاعات به دانش و آگاهی ما می افزایند، اما این کافی نیست و ما را به حقمان نمی رساند؛ با مشاوره حقوقی تستی تلفنی و امتحانی همراه باشید و آموزش ببینید.

وکیل تلفنی برای وقت و هزینه ای که می پردازید ارزش قائل است و شما باید حق انتخاب را داشته باشید که ابتدا مهارت و دانش وکیل را با مشاوره حقوقی تستی و امتحانی بسنجید، سپس با اطمینان خاطر مشاوره بگیرید.

 

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی به شما این امکان را می دهد از مشاوره حقوقی دو مرحله ای بهره مند شوید؛ به این صورتکه:

 1. ابتدا وکیل را ارزیابی می کنید تا مطمئن شوید که اصلاً ارزش هزینه کردن زمان و مال برای دریافت مشاوره از او به صرفه است یا خیر؟

 2. سپس هنگامی که از تخصص وکیل و حرفه او مطمن شدید، می توانید مدت زمان بیشتری را با او مشاوره داشته و پرونده تان را بیشتر برای او باز می نمایید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما می باشد.


مدت زمان مشاوره حقوقی تلفنی تستی و امتحانی چقدر است و چه هزینه ای دارد؟

 

duration and cost of trial legal advice

تماس کوتاه چند دقیقه ای 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی با در دسترس بودن در هر زمان از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل، در حل مشکلات حقوقی شما تاثیر بسیاری دارد؛ در واقع با پرداخت 10 هزار تومان برای پنج دقیقه، که با توجه به شرایط اقتصادی امروز هزینه بسیار ناچیزی به شمار می رود؛ هم دانش و تخصص وکیل را می سنجید و هم از یک مشاوره حقوقی ارزان بهره مند می شوید.

مجموعه ای از بهترین وکلا با تخصص های گوناگون با هدف ارائه خدمات حقوقی گرد هم آمده اند که یک مشاوره حقوقی اصل و اورجینال را به افرادی که درگیر مشکلات حقوقی هستند ارائه کنند.

 

آیا مشاوره حقوقی تستی و امتحانی می تواند مشکلی هم حل کند یا صرفاً برای تست کردن یک وکیل است؟

 

 

جواب به این سوال تنها بله یا خیر نیست؛ این به نوع مشکل حقوقی شما بستگی دارد، در برخی مواقع با مشاوره حقوقی تستی و امتحانی در 5 دقیقه بهترین راهکار حقوقی را دریافت می کنید؛ ولی برخی مواقع، مشکل حقوقی بسیار پیچیده تر از چیزی است که بتوان در 5 دقیقه حل و فصل شود و نیاز به بررسی اسناد و مدارک باشد.

پس مشاوره حقوقی تستی و امتحانی صادقانه به شما می گوید که شما در این پنج دقیقه براساس سوالاتی که می پرسید مشاوره دریافت می کنید؛ این 5 دقیقه می تواند به عنوان سنجیدن وکیل محسوب شده وهم پاسخ به چند سوال شما باشد، ولی اگر تمایل به مشاوره بیشتر داشتید، پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکلای متخصص و باتجربه، همه سوالات حقوقی شما را با کمترین هزینه در سریع ترین زمان پاسخ می دهند.

 

آیا مشاوره حقوقی کوتاه و تستی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری صورت می گیرد؟ و به صورت 24 ساعته است؟

 

recent questions about 5 minutes legal advice

سوال حقوقی تلفنی 5 دقیقه ای با وکیل پایه یک دادگستری

 

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی با انواع دیگر مشاوره های وکیل تلفنی تفاوتی ندارد؛ همه خدمات حقوقی توسط بهترین وکلای متخصص و با تجربه به صورت شبانه روزی صورت می گیرد، حتی اگر تنها هدفتان تست و ارزیابی مشاورین وکیل تلفنی می باشد باید این موضوع را یادآوری کنیم که همه خدمات حقوقی حضوری، آنلاین، تلفنی توسط وکلای پایه یک دادگستری می باشد.

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی با مجموعه ای از بهترین وکلای متخصص در 24 ساعت شبانه روز به سوالات حقوقی شما پاسخ می دهند.

 

به چه روش هایی می توان وکلای موسسه حقوقی وکیل تلفنی را آزمود؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی در انتخاب وکیل برای مشکل حقوقی، تصمیم بسیار مهم و حساسی می باشد؛ اینکه شما پرونده تان را به وکیل متخصص بسپارید و نگران روند پرونده نباشید، تاثیر بسیاری در تسریع پرونده و گرفتن نتیجه مطلوب دارد؛ وکیل تلفنی این امکان را به شما می دهد که ابتدا وکیل را ارزیابی و به اصطلاح تست و امتحان کنید سپس با خیال راحت از او مشاوره حقوقی بگیرید.

تماس تلفنی 5 دقیقه ای تستی یا همان مشاوره حقوقی تستی و امتحانی با وکلای موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهترین مشاوره حقوقی را به شما ارائه خواهد داد،

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به شما امکان ارزیابی وکیل و گرفتن بهترین راه حل حقوقی ممکن را در 5 دقیقه فراهم می کند.

 

 

گارانتی خدمات حقوقی ما

گواهی حسن انجام کار

بررسی اعتبار نماد الکترونیکی یک سایت

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین (ویژه کرونا)

تماس فوری تستی 24 ساعته با وکیل خانم امور زناشویی

مشاوره حقوقی تستی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام موسسه وکیل تلفنی با فراهم آوردن شرایط مشاوره حقوقی تلفنی،در هر زمان از شبانه روز حتی روزهای تعطیل به شما حق انتخاب میدهد که ابتدا مهارت و دانش وکیل را با مشاوره حقوقی تستی و امتحانی بسنجید و او را ارزیابی کنید و بعد با اطمینان از تخصص و حرفه وکیل، مدت زمان بیشتری را با او مشاوره داشته باشید. سپردن پرونده به یک وکیل متخصص و نگران نبودن از روند پرونده، تاثیر بسیاری در تسریع پرونده و گرفتن نتیجه مطلوب دارد. درود بر شما
سلام و عرض ادب، افراد بسته به تصمیم های بزرگ تا کوچکشان به مشاوره حقوقی نیازمند هستند؛ نگاه به یک مشکل حقوقی از دید افراد معمولی و نگاه از دید یک وکیل کاملا متفاوت است؛ پس این حق شماست از وکیلی مشاوره بگیرید که واقعاً در موضوع مورد نیاز شما متخصص و با تجربه باشد و بتواند در ۵ دقیقه بهترین راهکار حقوقی را به شما بدهد؛
با سلام و احترام، پیش بینی اتفاقات اگر از روی اصول و بررسی شرایط موجود صورت بپذیرد می تواند تا حد زیادی به واقعیت نزدیک باشد، البته در این میان تجربه و هوشیاری وکیل یک پرونده نیز اهمیت به سزایی دارد. وقتی کسی سالها بر رو شغلی کار می کند با دانستن اسناد و مدارک هریک از اصحاب دعوا می تواند تا حد زیادی حدس بزند که نتبجه کار به چه منوال خواهد بود . تصور کنید شخصی را که مدعی مالکیت یک قطعه زمین است اما نه دارای سند مالکیت است و نه اماره تصرفی دارد بلکه تنها بر اساس حدس و گمان یا نقل قول از برخی همسایه های قدیم یکی از اجداد خود را بعنوان شریک در این زمین معرفی می نماید ، طبیعتا چنین شخصی نمی تواند از شانس بالایی جهت پیروزی در دعوا برخوردار باشد از طرفی دیگر شخصی را می بینیم که تمام اسناد انتقال را داشته و در مبایعه نامه انتقال نیز همه جوانب کار را سنجیده اما در لحظه آخر طرف دیگر معامله از انجام تعهد سر باز زده است و بالتبع قانون از چنین شخصی حمایت کرده و حق را به او می دهد اما مساله اصلی در زمانی است که طرفین از اسنادی شبیه بهم استفاده جسته و نمی توان به صورت دقیق نتیجه کار را حدس زد ، در چنین مواقعی کسی که از رویه های قضایی دادگاه آگاه بوده و عرف و عادت محلی آن مجموعه قضایی را بشناسد و بتواند با یک دفاع منسجم و دقیق از موکل خویش دفاع کند برگ برنده پرونده را در اختیار داشته و کلید موفقیت را در دست دارد . برای شناخت چنین وکیل کار کشته ای یکی از روشهای بسیار اثر بخش، مشاوره تستی 5 دقیقه ای می باشد که شما می توانید با یک وکیل مشورت کرده و در صورت ارزیابی وی و ایمان به توانایی او در این بازه زمانی، می توانید ادامه کار را با خیال راحت به او بسپارید . چنین امکان در موسسه وکیل تلفنی برای کاربران فراهم شده و شما می توانید قبل از هر اقدامی با انجام مشاوره تستی و 5 دقیقه ای وکلای مورد نظر خود را انتخاب کرده و امور حقوقی خود را با کمک وی انجام دهند.
خواستم به عنوان یکی از کاربران قدیمی سایتتون از تمام خدمات بسیار مفیدتون تشکر کنم اینکه شما دست کاربر را باز گذاشتید و به طور مثال برای بانوان این امکان فراهم است که بتوانند با وکیل خانم صحبت کنند و یا مثلا ارائه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیل واقعا ارزشمنده من در طول پرونده خانوادگی ام به کمک مشاوره ها و نیز نگارش لوایحی که به کمک وکلای شما انجام شد پیش رفتم و از نتیجه رضایت کامل داشتم ممنونم
با سلام مشاوره حقوقی تستی و امتحانی با انواع دیگر مشاوره های وکیل تلفنی تفاوتی ندارد؛ همه خدمات حقوقی توسط بهترین وکلای متخصص و با تجربه به صورت شبانه روزی صورت می گیرد، حتی اگر تنها هدفتان تست و ارزیابی مشاورین وکیل تلفنی می باشد باید این موضوع را یادآوری کنیم که همه خدمات حقوقی حضوری، آنلاین، تلفنی توسط وکلای پایه یک دادگستری می باشد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی