موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

پرونده سازی برای شخص

پرونده سازی برای شخص

جرم پاپوش درست کردن، تهمت زدن به دیگران و پرونده سازی برای شخص یکی از شیوه های کنار زدن دیگران یا انتقام جویی از افراد است؛ کسانی که قصد دارند با روش های غیر مستقیم و پیچیده، دیگران را از سر راه خود بردارند، یا ایشان را به دردسرهای قضایی و کیفری بیندازند، تلاش می کنند با پرونده سازی و درست کردن پاپوش موجبات گرفتاری افراد را به وجود بیاورند که امروز تصمیم گرفته ایم تا در ادامه این مقاله به بررسی این جرم و تبعات حقوقی و جزایی آن بپردازیم؛ اما قبل از ادامه مطلب، به شما توصیه می کنیم که به هیچ وجه ویدئوی یک دقیقه ای زیر را از دست ندهید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ضرورت کمک گرفتن از مشاوره حقوقی در جرایم پرونده سازی برای شخص

 

necessity of taking legal advice for framing up crimes

آموزش نحوه اثبات پرونده سازی صورت گرفته

 

بنا بر یک قاعده کلی اصل بر برائت و بی گناهی افراد است مگر آن که خلاف آن ثابت شود؛ در پرونده سازی برای شخص، متهم اصلی پرونده با شرایطی پیچیده ای رو به رو می شود. در این گونه پرونده ها اتهام همراه با دلیل و مدرک به شخص وارد می شود و متهم باید گناهکار نبودن خود را ثابت کند؛ هرچند خودش یقین به بی گناهی اش داشته باشد و اظهار بی اطلاعی کند ...

 • در این شرایط شاید تنها وکیل برای پرونده سازی بتواند نقطه امیدی برای اشخاص باشد تا با ارائه مشاوره حقوقی دقیق و جامع افراد را راهنمایی کند.

 

جرم پاپوش مواد مخدر

 

 

پرونده سازی برای شخص و متهم ساختن افراد به حمل یا نگهداری مواد مخدر یکی از رایج ترین راه های درست کردن پاپوش برای دیگران و گرفتار کردن آن ها در مراجع قضایی و نابود کردن زندگی اجتماعی و شخصی افراد است؛ اما رواج این امر باعث شده قانونگذار در مواد قانونی مستقلاً به این موضوع بپردازد.

 

در ماده 26 قانون مبارزه با مواد مخدر آمده است که:

 • هر کس به قصد متهم کردن دیگری مواد مخدر و آلات و ادوات استعمال آن را در محلی قرار دهد، به حداکثر مجازات همان جرم محکوم‌ خواهد شد.

 

با استناد به این ماده قانونی کسانی که مرتکب به پرونده سازی برای شخص شوند می توانند تحت تعقیب قضایی قرار بگیرند؛ در مشاوره حقوقی آنلاین با راهنمایی وکیل متخصص در امور کیفری راه حل های قانونی برای مقابله با چنین شرایطی در اختیار افراد قرار می گیرد. 

 

جرم پاپوش ساختن به هر دلیلی

 

crime of framing up in any reason

وکیل برای اثبات پرونده سازی

 

پرونده سازی برای شخص و جرم پاپوش ساختن برای دیگران به عنوان افترا عملی شناخته می شود، و عناصر مختلفی باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا تحقق جرم اثبات شود؛ در این جرم فرد می بایست به قصد متهم کردن دیگری اقداماتی را به طور عامدا و عالمانه انجام دهد و بزه دیده از آن بی اطلاع باشد؛ همچنین بزه دیده باید به عنوان مجرم تحت تعقیب قرار بگیرد و در صورت جمع چنین شرایطی، افترا عملی به وقوع پیوسته است.

 

قانونگذار به پرونده سازی برای شخص و مجازات پرونده سازی به طور جداگانه پرداخته و در ماده 699 قانون مجازات اسلامی آمده است که:

 • هر کس عالماً عامداً، به قصد متهم نمودن دیگری آلات و ادوات جرم یا اشیایی را که یافت شدن آن در تصرف یک نفر موجب اتهام او می‌ شود بدون اطلاع آن شخص، در منزل یا محل کسب یا جیب یا اشیایی که متعلق به اوست بگذارد یا مخفی کند یا به نحوی متعلق به او قلمداد نماید و در اثر این عمل شخص مزبور تعقیب شود، پس از صدور قرار منع تعقیب و یا اعلام برائت قطعی آن شخص، مرتکب به حبس از شش ماه تا سه سال و یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می‌ شود. 

 

نتیجه گیری از ماده 699 قانون مجازات اسلامی

 • همانطور که در این قانون آمده مجموعه اقداماتی برای افترا زدن به دیگران انجام می گیرد که با کشف شدن آن می توان پرونده سازی برای شخص را مورد تایید قرار داد و با کمک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای احقاق حق اقدامات لازم را به انجام رساند؛ هر چند که قانونگذار برای جرم پاپوش ساختن مجازات شدیدی قرار داده، اما اثبات آن چالش های زیادی را برای شخص به وجود می آورد که مشاوره با وکیل کیفری ضرورت پیدا می کند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

حکم جاسازی مواد در ماشین دیگران

 

 

 

همانطور که گفته شد در ماده 26 قانون مبارزه با مواد مخدر به موضوع پرونده سازی برای شخص و قرار دادن مواد مخدر در ماشین دیگران پرداخته شده و مجازات های آن تعیین گردید است؛ اگر بی اطلاعی مالک خودرو از وجود مواد مخدر به اثبات برسد، خودرو از مصادره آزاد می شود و به مالک بازگردانده خواهد شد؛ اما برای پیگیری چنین پرونده هایی نیاز به تخصص کیفری و تجربه ی فراوان می باشد که در سایت وکیل تلفنی با وجود وکلای کارکشته جزایی امکان دسترسی به کارشناس خبره حقوقی فراهم ‌شده است. 

 

مجازات تبانی و پرونده های ساختنی چیست؟

 

crime of framing and collusion

حکم قضایی پرونده سازی برای افراد بی گناه

 

تبانی و پرونده های ساختنی زمانی مطرح می شود که شخص ثالث با تبانی یکی از طرفین وارد دعوایی شده یا به عنوان شخص ثالث به حکمی اعتراض کند و هدف وی بردن مال دیگری یا تضییع حق وی باشد؛ در چنین شرایطی قانونگذار مجازات های شدیدی برای اشخاص در نظر گرفته است. از جمله آن که به عنوان کلاهبردار محسوب شده و ضمن پرداخت خسارت به مجازات کلاهبرداری محکوم خواهد شد.

حبس و جزای نقدی بخش دیگری از مجازات هایی است که برای کسانی که قصد پرونده سازی برای شخص دیگری را دارند اعمال می شود؛ به طور کلی حکم قضایی جعل پرونده قضایی و ساختن اتهامات و پرونده های صوری سنگین بوده و قانونگذار درباره ی آن سخت گیری کرده است.

 

راه های اثبات بی گناهی

 

 

در پرونده سازی برای شخص که بحث پاپوش و افترا زدن مطرح باشد، اثبات بی گناهی افراد بسیار سخت و پیچیده است و نیازمند آن است که وکیل متخصص در این زمینه به کار گرفته شود؛ نداشتن سابقه کیفری برای شخصی که به وی اتهام وارد شده می تواند کمک کننده باشد، همچنین جایگاه اجتماعی وی، وضعیت شغلی و خانوادگی ایشان می تواند موثر باشد.

شهادت شهود یکی دیگر از مواردی است که در برخی از پرونده ها راهگشا خواهد بود؛ اما به طور کلی قرائن و دلایل محکمه پسندی باید وجود داشته باشد که قاضی دادگاه را در بحث افترا و پاپوش اقناع کند؛ افراد می توانند از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی جزییات پرونده خود را مطرح کرده و از کارشناسان حقوقی راهنمایی دریافت کنند.

 

 

آموزش معرفی شاهد به دادگاه

حکم قضایی شهادت دروغ

افترا زدن و بهترین روش اثبات آن در دادگاه

روش های کاهش مجازات زنا در دادگاه های ایران

اولین قدم بعد از مشکوک شدن به کلاهبرداری

کشف حجاب در دسته جرائم امنیتی داخلی

بهترین راهکار برای ورود غیر مجاز به یک ملک

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام شخصی بر علیه من تبلیغ بد می‌کند مثال ب چندین نفر گفته فلانی مخبر یسری اداراته بعد ب چند نفر از رفیقاش گفته زنگ‌زدن ب صاحب مغازه ه من گفتن اون مستاجر آدم فروشه اونم بمن گفته فعلن مغازه نیا بعد وسایل مغازه مال منه همان شخصی که بر علیه من حرف در میاره نشسته مغازه داره با وسایل من پول در میاره بدون اجازه من میخواستم راهنماییم کنید ممنون میشم
با سلام .ممنون از زحمات شما .اگر سعی شود مطالب چکیده و خلاصه و با حذف تکرار و لاملازمات باشد بهترین برنامه کاربردی در بین رقیبان میباشد .اگر پیشنهادهای موثر برای افزایش بازدید کننده می‌خواهید در خدمت هستم
در عصر حاضر به علت کینه توزی و اختلافات شخصی افراد به اشتباه و کاملا به صورت غیراخلاقی تصمیم می گیرند برای انتقام از طرف مقابل خشم خود را به صورت افترا و پرونده سازی و به دردسر انداختن یک شخص بی گناه در آورند برای جلوگیری از بی عدالتی و کوتاه کردن دست اینگونه افراد باید با ظرافت و دقت فراوان در محکمه دفاع کرد تا علاوه بر اینکه شخص بی گناهی خود را ثابت می کند درس عبرتی به شخصی بدهد که پاپوش درست کرده است
سلام. این روزها انقدر مردم در رقابت های پوچ دنیوی و چشم و هم چشمی قرار دارند که گاهی اوقات حاضرند برای نابود کردن طرف مقابل از هر راهی استفاده کنند تا به هدفشون برسند. متاسفانه کم نیستند افرادی که فریب همچین تبانی و نقشه های قبلی رو میخورند و به طور ناخواسته وارد یک پاپوشی میشوند که وقتی به خودشان می آیند دیگه خیلی دیر شده. اینجاست که عدم آگاهی حقوقی بیش از هر زمان دیگری پررنگ میشود و کاملا نیز درک میشود. چراکه فرد به طور ناقافل وارد مهلکه ای میشه که اگر دانش حقوقی داشت شاید هیچگاه به این راحتی اعتماد نمیکرد. حال از این جا به بعد است که نقش وکیل حائز اهمیت است . هنر وکالت فقط این نیست که هر مجرمی مجازات شود بلکه این است که هیچ بی گناهی نیز مجازات نشود ⚖
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر مقاله خوبی برای کاربران می باشد چرا بعضی از افراد در صدد پرونده سازی برای اشخاص وایجاد مزاحمت از طریق طرح عناوین واهی هستند که البته این موضوع از مصادیق افترا محسوب می شود که مجازات حبس برای شخص در صورت تکرار پرونده سازی های واهی در بر دارد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام و ارادت خدمت همه ی عزیزان در موسسه خوب وکیل تلفنی بسیار از مطالب خوب و بروزتون استفاده میکنیم برای من بسیار کارآمد و عالی خدا قوت به وکیل محترم، تیم تولید محتوا و گرافیستان عزیز که زحمت میکشن و مقالات به روز ارائه میدین ما هر روز میخونیم و استفاده میکنیم سپاس و آرزوی توفیق بیشتر
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم خستگی ناپذیر و باحوصله وکیل تلفنی. از مطالب مفید سایتتون ممنونم. بنده چندین بار به دلیل شغلم ساعت ۱۱ شب تقاضای مشاوره ثبت کردم و هربار هم بسیار سریع مشاور مربوطه با من تماس گرفت و باوجود ساعتی که زیاد مناسب نبود، بسیار باحوصله پاسخگوی بنده بودند و من کمال رضایت را داشتم‌.
سلام و وقت بخیر در بسیاری مواقع کارفرما علیه کارمند ترک کار کرده تشکیل پرونده دروغین ارتشا یا خیانت در امانت یا نقض ان دی ای و احراز خسارت میده ما م۶مولا وقتی کارمند میخواد تبصره ماده بیست و یک رو رعایت کنه یا مراتب تسویه حساب رو اعلام کنه ضمن اظهارنامه ای وضعیت را برای کارفرما روشن میکنیم که شرایطش رو برای اعمال نتقلبانه و پرونده سازیمحدود کنیم اگر خواستید عرفانیان هستم با خانم خیری هماهنگ کنید در خدمتم
باسلام،جهت طرح دعوا و یا دفاع در قبال دعاوی مطروحه علیه خود نیازمند مشاوره صحیح‌و تخصصی خواهید بود.با اعتماد به‌وکلای محرب و متخصص وکیل تل گامی صحیح در احقاق حق خود برخواهید داشت.ما بصورت ۲۴‌ساعته و با کمترین‌هزینه جهت ارائه مشاوره تخصصی در خدمت هموطنان عزیز هستیم.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام خسته نباشید. خواندن و مرور مطالب سایت شما واقعا از جمله علایق روزانه بنده شده ؛ چون خیلی متنوع و کاربردی و به زبان ساده هست. ممنون
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و عرض ادب.جرم افترای عملی یکی از جرایم پر کاربردی است که خیل وسیعی از افراد جامعه با ان درگیر و مورد سوال قرار می گیرد.در مواجه با این جرم ابتدای امر می بایست از مشاوره وکلای برتر استفاده نمود.چرا که صرب هزینه در ابتدای امر خیلی بهتر از هزینه نمودن در پایان کار و انجام دوباره کاری است.مطالب موسسه را بدقت مطالعه کنید که واقعا راهگشای شماست.موفق باشید.مسیح آقاداودی
یک سری از افراد وجود دارند که بسیار علاقمند هستند برای مردم دردسر درست کنند وتنها با یک اشتباه کوچک یک شخصی سعی در خراب کردن وی دارند وبرای وی پرونده سازی می کنند و با توهیم وافترا به وی باعث ابروریزی شخص در بین فامیل واشنایان میشوند در این میان شخص خوانده شده نمی داند واقعا از کجا وچگونه وبرای چی این پرونده برای وی درست شده؛ دنبال یک شخص امین می گردد تا از وی در این زمینه مشاوره بگیرد. موسسه ی وکیل تلفنی به صورت شبانه روز در سراسر کشور با هزینه ی کمتروبه صورت فوری تنها با یک تماس میتواند بهترین مشاور وامین موکلهای خود باشد وبهترین کمک وراهنمایی را کند و با تنظیم درخواست و لایحه ی دفاعیه وشکایت نامه وسایر نوشته ها در امدادرسانی به افراد یاری رسان باشد پس بهترین گزینه برای ما در مورد مشکلات حقوقی مشاوره با مشاوران ووکلای مجرب سایت وکیل تلفنی است.
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام واقعا فعالیتتون خسته نباشید داره. من واقعا توان پرداخت حق الوکاله وکیل را نداشتم دیشب ساعت 12 بامداد با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و فکر نمیکردم مبالغ مشاوره اینقدر ناچیز و ارزان باشد با پرداخت کمترین مبلغ به بهترین وکلا پایه یک وصل شدم و با اینکه خارج از ساعت اداری بود وکیل با من تماس گرفت حتی هزینه تلفن هم ندادم. بی نهایت سپاسگزارم که به علم خود را به مردم هدیه میدهید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی