موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • لاله نوبخت لاله نوبخت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد نشر كتاب

قرارداد مجوز نشر كتاب

این قرارداد در جهت انتشار کتاب در بین ناشر صاحب امتیاز و مولف بسته می شود تا از بروز دعاوی حقوقی در آینده جلوگیری شود؛ همانطور که متوجه شدید، در خصوص انتشار یک کتاب ممکن است دعاوی زیادی گریبانگیر ناشر گردند، به خصوص اگر بعدها آن کتاب به دسته کتاب های ممنوعه در ایران بپیوندد که لا یتنهی دردسر های آن را، الله اعلم است؛ حال با ما همراه باشید تا مواد اصلی حقوقی که در قرارداد نشر کتاب باید درج گردند و از بروز انواع دعاوی حقوقی (من جمله دعاوی کتاب های ممنوعه)، جلوگیری کنند را با هم بررسی نماییم.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص دریافت مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره گردید، قرارداد مجوز نشر کتاب حاوی مندرجاتی است که بر طبق توافق طرفین، در آن درج می گردد؛ دو طرف قرارداد نیز با امضاء آن بر مفاد آن متعهد شده و ملزم هستند تا تک تک این مفاد را رعایت فرمایند؛ اگر شما کتابی تألیف نموده اید و در شرف دریافت مجوز برای انتشار آن هستید، ملزم به احتیاط واجب در خصوص درج این مواد هستید؛ چراکه همین مواد هر کدام به مثابه پیچ هایی هستند که اگر آنها را خوب سفت نکنید، آینده ای نا مشخص خواهد داشت؛ این را نیز بدانید که هر کتابی با توجه به موضوع خود، شامل مواد مختلفی می شود که در نشر آن سرنوشت ساز هستند؛ فلذا درنگ نکرده و در هر زمان و مکانی که هستید، تصویرک زیر را لمس نموده و با وکلای آنلاین انتشارات ما تماس حاصل نمایید تا مفاد لازم برای قرارداد نشر کتاب خود را به قید فوریت تحویل بگیرید؛ البته این امکان نیز وجود دارد که نگارش این قرارداد را به وکلای ما بسپارید و شما در این امر مختارید"

 

 

فصل اول: مشخصات طرفین و موضوع قرارداد

 

both sides identities

تألیف و انتشار آنلاین کتاب ها به صورت رسمی و 24 ساعته

 

ماده 1: این قرارداد بین آقای شمس الدین یوسفیان ملا با شماره شناسنامه 1296 و نام پدر یوسف به نمایندگی از «انتشارات آموزشی تالیفی ارشدان» به شماره ثبت 10963که در این قرارداد اختصاراً (ناشر) نامیده می ­شود و مولفان:

 

publisher sample #1

 

publisher sample #2

 

که اختصاراً در این قرارداد (صاحب اثر) نامیده می­شود، به­شرح زیر منعقد و طرفین ملزم و متعهد به اجرای آن گردیده ­اند.

 • تبصره 1: موضوع قرارداد عبارت است از: تألیف وگردآوری کتاب "ویروس کرونای جدید (کووید۱۹)" که از این پس (اثر) نامیده می‌ شود.

 

فصل دوم: تعهدات ناشر و صاحب اثر

 

publishers oats

اورژانس انتشارات آنلاین کتاب به صورت 24 ساعته

 

ماده 2: صاحب اثر متعهد می­ شود که متن کامل اثر را مطابق طرح مورد توافق به فارسی به خط خوانا و یا به­ صورت ماشین نویسی شده به ­همراه موارد تصویری مورد توافق به ناشر تحویل دهد.

 

ماده 3: صاحب اثر که متن را شخصاً آماده نموده است، حقوق چاپ، نشر و توزیع کلیه نسخه­ های آن ­را در تمامی نوبت های چاپ، انحصاراً متعلق به صاحب اثر می باشد.

 

ماده 4: درصورتی که ناشر متن اثر یا هریک از بخش­ ها و فصل­ های آن­را مغایر مواد این قرارداد تشخیص دهد، می ­تواند درباره­ ی لغو این قرارداد تصمیم بگیرد و هرگاه شرایط این قرارداد کلاً یا جزا از طرف صاحب اثر اجرا نشود، تعهدات ناشر درقبال صاحب اثر "کان لم یکن" خواهد بود.

 

ماده 5: ناشر متعهد می­ شود که با درج نام صاحب اثر بر روی جلد کتاب، صفحه عنوان و صفحه حقوقی کتاب، مجوز چاپ و نشر کتاب را اخذ نماید.

 

ماده 6: صاحب اثر تعهد می نماید که شخصاً کتاب موضوع قرارداد را ترجمه، تالیف یا تدوین نموده است.

 

ماده 7: صاحب اثر اقرار نمود که اثر موضوع قرارداد کلاً یا جزئی به هیچکس اعم از حقیقی یا حقوقی واگذار نشده است.

 

 • تبصره: صاحب اثر ضمن اقرار به اینکه در نوبت های قبلی چاپ اثر، کلیه حقوق مادی و معنوی اثر چاپ شده (حتی حق چاپ در نوبت های بعدی) را به ناشر قبلی واگذار ننموده و در صورت احراز این موضوع ناشر این قرارداد ضمن فسخ قرارداد حاضر، مسئولیت کلیه خسارت با صاحب اثر می باشد و ناشر این قرارداد هیچ گونه مسئولیتی در قبال مدعیان ندارد. 

 

ماده 8: انجام نمونه ­خوانی و غلط­ گیری اثر، حداقل در یک نوبت و نیز در مراحل بعدی بر عهده­ ی صاحب اثر است.

 

ماده 9: ناشر می تواند از شخصیت های حقوقی یا حقیقی برای سرمایه گذاری در بخش حروف چینی، صفحه بندی، طراحی جلد، چاپ و نشر اثر بهره برداری نماید.

 

writer oats

قرارداد آنلاین انتشار کتاب

 

ماده 10: ناشر تعهد نمود ظرف مدت حداکثر یک تا سه ماه از تاریخ تحویل فایل کتاب صفحه آرایی، طرح جلد، شابک، اقدام برای مجوز فیپا و ارشاد را انجام دهد و هزینه کل دریافتی برای اخذ مجوزات لازم و صفحه بندی، طراحی جلد چاپ کتاب در تیراژ 30 جلد (جلد رنگی و متن سیاه و سفید) در قطع وزیری مبلغ 950.000 تومان می باشد؛ 50% از هزینه کل در هنگام عقد قرار داد و 50% پس از اخذ مجوز نشر و قبل از چاپ اخذ می شود؛ شروع و ادامه این قرارداد منوط به پرداخت مبلغ پیش پرداخت و پرداخت (های) بعدی در سر رسید های تعیین شده خواهد بود، در صورت عدم پرداخت در سررسید های مقرر این قرارداد منفسخ خواهد شد و مولف هیچ گونه ادعایی نسبت به ناشر نخواهد داشت.

 • تبصره 1: حسب توافق طرفین چنانچه مولف ظرف یکماه نسبت به نمونه خوانی اثر خود اقدام ننماید، این قرارداد منفسخ می گردد و کلیه مبالغ پرداختی از سوی مولف به عنوان خسارت ضبط می گردد.

 • تبصره2: درصورتی که وزارت ارشاد و دوایر تابع ان، نسبت به اثر ایراداتی و یا اصلاحاتی را مطرح نمایند ناشر می تواند راساً اقدام به اصلاح موارد اعلامی وزارت ارشاد نموده و مولف بدین وسیله به ناشر اذن انجام اصلاحات مراتب فوق را داده است.

 

ماده 11: پرداخت هرگونه مالی