موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد نشر كتاب

قرارداد مجوز نشر كتاب

این قرارداد در جهت انتشار کتاب در بین ناشر صاحب امتیاز و مولف بسته می شود تا از بروز دعاوی حقوقی در آینده جلوگیری شود؛ همانطور که متوجه شدید، در خصوص انتشار یک کتاب ممکن است دعاوی زیادی گریبانگیر ناشر گردند، به خصوص اگر بعدها آن کتاب به دسته کتاب های ممنوعه در ایران بپیوندد که لا یتنهی دردسر های آن را، الله اعلم است؛ حال با ما همراه باشید تا مواد اصلی حقوقی که در قرارداد نشر کتاب باید درج گردند و از بروز انواع دعاوی حقوقی (من جمله دعاوی کتاب های ممنوعه)، جلوگیری کنند را با هم بررسی نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

فصل اول: مشخصات طرفین و موضوع قرارداد

 

both sides identities

تألیف و انتشار آنلاین کتاب ها به صورت رسمی و 24 ساعته

 

ماده 1: این قرارداد بین آقای شمس الدین یوسفیان ملا با شماره شناسنامه 1296 و نام پدر یوسف به نمایندگی از «انتشارات آموزشی تالیفی ارشدان» به شماره ثبت 10963که در این قرارداد اختصاراً (ناشر) نامیده می ­شود و مولفان:

 

publisher sample #1

 

publisher sample #2

 

که اختصاراً در این قرارداد (صاحب اثر) نامیده می­شود، به­شرح زیر منعقد و طرفین ملزم و متعهد به اجرای آن گردیده ­اند.

 • تبصره 1: موضوع قرارداد عبارت است از: تألیف وگردآوری کتاب "ویروس کرونای جدید (کووید۱۹)" که از این پس (اثر) نامیده می‌ شود.

 

فصل دوم: تعهدات ناشر و صاحب اثر

 

publishers oats

اورژانس انتشارات آنلاین کتاب به صورت 24 ساعته

 

ماده 2: صاحب اثر متعهد می­ شود که متن کامل اثر را مطابق طرح مورد توافق به فارسی به خط خوانا و یا به­ صورت ماشین نویسی شده به ­همراه موارد تصویری مورد توافق به ناشر تحویل دهد.

 

ماده 3: صاحب اثر که متن را شخصاً آماده نموده است، حقوق چاپ، نشر و توزیع کلیه نسخه­ های آن ­را در تمامی نوبت های چاپ، انحصاراً متعلق به صاحب اثر می باشد.

 

ماده 4: درصورتی که ناشر متن اثر یا هریک از بخش­ ها و فصل­ های آن­را مغایر مواد این قرارداد تشخیص دهد، می ­تواند درباره­ ی لغو این قرارداد تصمیم بگیرد و هرگاه شرایط این قرارداد کلاً یا جزا از طرف صاحب اثر اجرا نشود، تعهدات ناشر درقبال صاحب اثر "کان لم یکن" خواهد بود.

 

ماده 5: ناشر متعهد می­ شود که با درج نام صاحب اثر بر روی جلد کتاب، صفحه عنوان و صفحه حقوقی کتاب، مجوز چاپ و نشر کتاب را اخذ نماید.

 

ماده 6: صاحب اثر تعهد می نماید که شخصاً کتاب موضوع قرارداد را ترجمه، تالیف یا تدوین نموده است.

 

ماده 7: صاحب اثر اقرار نمود که اثر موضوع قرارداد کلاً یا جزئی به هیچکس اعم از حقیقی یا حقوقی واگذار نشده است.

 

 • تبصره: صاحب اثر ضمن اقرار به اینکه در نوبت های قبلی چاپ اثر، کلیه حقوق مادی و معنوی اثر چاپ شده (حتی حق چاپ در نوبت های بعدی) را به ناشر قبلی واگذار ننموده و در صورت احراز این موضوع ناشر این قرارداد ضمن فسخ قرارداد حاضر، مسئولیت کلیه خسارت با صاحب اثر می باشد و ناشر این قرارداد هیچ گونه مسئولیتی در قبال مدعیان ندارد. 

 

ماده 8: انجام نمونه ­خوانی و غلط­ گیری اثر، حداقل در یک نوبت و نیز در مراحل بعدی بر عهده­ ی صاحب اثر است.

 

ماده 9: ناشر می تواند از شخصیت های حقوقی یا حقیقی برای سرمایه گذاری در بخش حروف چینی، صفحه بندی، طراحی جلد، چاپ و نشر اثر بهره برداری نماید.

 

writer oats

قرارداد آنلاین انتشار کتاب

 

ماده 10: ناشر تعهد نمود ظرف مدت حداکثر یک تا سه ماه از تاریخ تحویل فایل کتاب صفحه آرایی، طرح جلد، شابک، اقدام برای مجوز فیپا و ارشاد را انجام دهد و هزینه کل دریافتی برای اخذ مجوزات لازم و صفحه بندی، طراحی جلد چاپ کتاب در تیراژ 30 جلد (جلد رنگی و متن سیاه و سفید) در قطع وزیری مبلغ 950.000 تومان می باشد؛ 50% از هزینه کل در هنگام عقد قرار داد و 50% پس از اخذ مجوز نشر و قبل از چاپ اخذ می شود؛ شروع و ادامه این قرارداد منوط به پرداخت مبلغ پیش پرداخت و پرداخت (های) بعدی در سر رسید های تعیین شده خواهد بود، در صورت عدم پرداخت در سررسید های مقرر این قرارداد منفسخ خواهد شد و مولف هیچ گونه ادعایی نسبت به ناشر نخواهد داشت.

 • تبصره 1: حسب توافق طرفین چنانچه مولف ظرف یکماه نسبت به نمونه خوانی اثر خود اقدام ننماید، این قرارداد منفسخ می گردد و کلیه مبالغ پرداختی از سوی مولف به عنوان خسارت ضبط می گردد.

 • تبصره2: درصورتی که وزارت ارشاد و دوایر تابع ان، نسبت به اثر ایراداتی و یا اصلاحاتی را مطرح نمایند ناشر می تواند راساً اقدام به اصلاح موارد اعلامی وزارت ارشاد نموده و مولف بدین وسیله به ناشر اذن انجام اصلاحات مراتب فوق را داده است.

 

ماده 11: پرداخت هرگونه مالیات و عوارض متعلقه به این قرارداد به عهده ناشر می ­باشد.

 

ماده 12: نحوه­ ی آماده­ سازی اثر، نوع کاغذ، سایر مشخصات فنی کتاب و طرح جلد جزو اختیارات ناشر است؛ البته صاحب اثر می تواند نظرات مشورتی خود را بیان دارد.

 

ماده 13: هرگونه مسئولیت قانونی در صحت مطالب درج شده، مطابقت با موازین شرعی و قانونی به عهده­ ی صاحب اثر بوده و ناشر در این مورد هیچ­ گونه مسئولیتی ندارد.

 

ماده 14: ناشر تعهد نموده تا نام صاحب اثر را بر روی جلد کتاب نگارش نماید.

 

ماده 15: صاحب اثر تأیید می ­کند که کل موضوع این قرارداد متعلق به خود اوست، حقوق چاپ و انتشار اثر کلاً یا جزئاً به شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر واگذار نشده است؛ درصورتی که خلاف آن ظاهر شود ناشر حق فسخ قرارداد را دارد و صاحب اثر شخصاً مسئول و پاسخگو خواهد بود؛ جبران هر ­گونه خسارات مادی و معنوی که بر ناشر وارد شود، تماماً برعهده صاحب اثر است و ناشر مختارست خسارت خود را از مبالغ دریافتی کسر نماید.

 

ماده 16: مسئولیت غلط های املایی و نگارشی با صاحب اثر می باشد.

 

ماده 17: حق چاپ و انتشار دائمی اثر متعلق به صاحب اثر است و صاحب اثر می ­تواند حقوق متعلق به خود را به دیگری منتقل کند.

 

ماده 18: ناشر می ­تواند نام ویراستار و دست ­اندرکاران انتشارات آموزشی تالیفی ارشدان را در صفحه حقوقی یا مقدمه ناشر ذکر کند.

 

ماده 19: طرفین این قرارداد مجازند از تاریخ ابلاغ قرارداد، ظرف مدت دو روز انصراف خود را اعلام نمایند؛ در این صورت قرارداد بدون ادعای خسارت فسخ می­ شود.

 

ماده20: مولف متعهد می گردد اثر چاپ شده را به صرف اعلام تلفنی و یا پیامکی ناشر از چاپ خانه دریافت نمایند؛ مگر اینکه خلاف این ماده فی مابین ناشر و مولف توافق شده باشد، این قرارداد شامل هزینه ارسال فاکتور نمی شود.

 

ماده 21: هرگونه اختلاف در تفسیر و اجرای هر یک از مواد و تبصره های این قرارداد که بین ناشر، مؤلف و حامی حادث گردد، بدواً از طریق مذاکره و در مدت ده روز پس از حدوث اختلاف حل و فصل می گردد و در صورت عدم توفیق در حل اختلاف به روش دوستانه، موضوع اختلاف از طریق مراجع صالح حل و فصل خواهد شد.

 

ماده 22: تمام واریزها به انتشارات ارشدان می بایست به شماره کارت 5047061026931069 یا شماره حساب 700806287663 یا شماره شبا IR490610000000700806287663 به نام شمس الدین یوسفیان ملا، بانک شهر یا درگاه آنلاین سایت شرکت ایران تایپیست، واریز شوند و تمامی تعهدات از زمان واریز شروع می شوند.

 

ماده 23: ناشر می تواند کتاب را در فروشگاه ها یا نمایشگاه ها در معرض فروش قرار دهد.

 

این قرارداد شامل 23 ماده و 5 تبصره در 2 نسخه که هر نسخه دارای ارزش و اعتبار یکسان است، تنظیم شده و در تاریخ 1399/03/07 به امضای طرفین قرارداد رسیده است؛ یک نسخه از این قرارداد نزد صاحب اثر و نسخه­ دیگر نزد ناشر باقی خواهد بود.

 

امضا و اثر انگشت صاحب اثر                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              امضای نماینده و مهر ناشر

 

جهت دانلود فايل ورد قرارداد مجوز نشر و چاپ كتاب كليك نماييد

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

صاحب اثر که متن را شخصاً آماده نموده است، حقوق چاپ، نشر و توزیع کلیه نسخه­ های آن ­را در تمامی نوبت های چاپ، انحصاراً متعلق به صاحب اثر می باشد
در هر کاری عقد قرارداد درست و محکم و مستدل اولین گام است که باید محکم برداشته شود اینکه شما در بدو امر هزینه ای معقول بابت مشاوره حقوقی با متخصص پرداخت کنید و متن قرارداد شما توسط یک متخصص مجرب نگارش و یا در مواردی ویرایش شود بسیار تاثیر قابل توجهی در آینده کاری شما خواهد داشت از وکیل تلفنی بابت تمانی خدماتشون ممنونم
با سلام این قرارداد در جهت انتشار کتاب در بین ناشر صاحب امتیاز و مولف بسته می شود تا از بروز دعاوی حقوقی در آینده جلوگیری شود؛ همانطور که متوجه شدید، در خصوص انتشار یک کتاب ممکن است دعاوی زیادی گریبانگیر ناشر گردند، به خصوص اگر بعدها آن کتاب به دسته کتاب های ممنوعه در ایران بپیوندد که لا یتنهی دردسر های آن را، الله اعلم است؛ حال با ما همراه باشید تا مواد اصلی حقوقی که در قرارداد نشر کتاب باید درج گردند و از بروز انواع دعاوی حقوقی (من جمله دعاوی کتاب های ممنوعه)، جلوگیری کنند را با هم بررسی نماییم.
ماده ۱: این قرارداد بین آقای شمس الدین یوسفیان ملا با شماره شناسنامه ۱۲۹۶ و نام پدر یوسف به نمایندگی از «انتشارات آموزشی تالیفی ارشدان» به شماره ثبت ۱۰۹۶۳که در این قرارداد اختصاراً (ناشر) نامیده می ­شود و مولفان: که اختصاراً در این قرارداد (صاحب اثر) نامیده می­شود، به­شرح زیر منعقد و طرفین ملزم و متعهد به اجرای آن گردیده ­اند. تبصره ۱: موضوع قرارداد عبارت است از: تألیف وگردآوری کتاب "ویروس کرونای جدید (کووید۱۹)" که از این پس (اثر) نامیده می‌ شود. فصل دوم: تعهدات ناشر و صاحب اثر publishers oats اورژانس انتشارات آنلاین کتاب به صورت ۲۴ ساعته ماده ۲: صاحب اثر متعهد می­ شود که متن کامل اثر را مطابق طرح مورد توافق به فارسی به خط خوانا و یا به­ صورت ماشین نویسی شده به ­همراه موارد تصویری مورد توافق به ناشر تحویل دهد. ماده ۳: صاحب اثر که متن را شخصاً آماده نموده است، حقوق چاپ، نشر و توزیع کلیه نسخه­ های آن ­را در تمامی نوبت های چاپ، انحصاراً متعلق به صاحب اثر می باشد. ماده ۴: درصورتی که ناشر متن اثر یا هریک از بخش­ ها و فصل­ های آن­را مغایر مواد این قرارداد تشخیص دهد، می ­تواند درباره­ ی لغو این قرارداد تصمیم بگیرد و هرگاه شرایط این قرارداد کلاً یا جزا از طرف صاحب اثر اجرا نشود، تعهدات ناشر درقبال صاحب اثر "کان لم یکن" خواهد بود. ماده ۵: ناشر متعهد می­ شود که با درج نام صاحب اثر بر روی جلد کتاب، صفحه عنوان و صفحه حقوقی کتاب، مجوز چاپ و نشر کتاب را اخذ نماید. ماده ۶: صاحب اثر تعهد می نماید که شخصاً کتاب موضوع قرارداد را ترجمه، تالیف یا تدوین نموده است. ماده ۷: صاحب اثر اقرار نمود که اثر موضوع قرارداد کلاً یا جزئی به هیچکس اعم از حقیقی یا حقوقی واگذار نشده است. تبصره: صاحب اثر ضمن اقرار به اینکه در نوبت های قبلی چاپ اثر، کلیه حقوق مادی و معنوی اثر چاپ شده (حتی حق چاپ در نوبت های بعدی) را به ناشر قبلی واگذار ننموده و در صورت احراز این موضوع ناشر این قرارداد ضمن فسخ قرارداد حاضر، مسئولیت کلیه خسارت با صاحب اثر می باشد و ناشر این قرارداد هیچ گونه مسئولیتی در قبال مدعیان ندارد. ماده ۸: انجام نمونه ­خوانی و غلط­ گیری اثر، حداقل در یک نوبت و نیز در مراحل بعدی بر عهده­ ی صاحب اثر است. ماده ۹: ناشر می تواند از شخصیت های حقوقی یا حقیقی برای سرمایه گذاری در بخش حروف چینی، صفحه بندی، طراحی جلد، چاپ و نشر اثر بهره برداری نماید. writer oats قرارداد آنلاین انتشار کتاب ماده ۱۰: ناشر تعهد نمود ظرف مدت حداکثر یک تا سه ماه از تاریخ تحویل فایل کتاب صفحه آرایی، طرح جلد، شابک، اقدام برای مجوز فیپا و ارشاد را انجام دهد و هزینه کل دریافتی برای اخذ مجوزات لازم و صفحه بندی، طراحی جلد چاپ کتاب در تیراژ ۳۰ جلد (جلد رنگی و متن سیاه و سفید) در قطع وزیری مبلغ ۹۵۰.۰۰۰ تومان می باشد؛ ۵۰% از هزینه کل در هنگام عقد قرار داد و ۵۰% پس از اخذ مجوز نشر و قبل از چاپ اخذ می شود؛ شروع و ادامه این قرارداد منوط به پرداخت مبلغ پیش پرداخت و پرداخت (های) بعدی در سر رسید های تعیین شده خواهد بود، در صورت عدم پرداخت در سررسید های مقرر این قرارداد منفسخ خواهد شد و مولف هیچ گونه ادعایی نسبت به ناشر نخواهد داشت. تبصره ۱: حسب توافق طرفین چنانچه مولف ظرف یکماه نسبت به نمونه خوانی اثر خود اقدام ننماید، این قرارداد منفسخ می گردد و کلیه مبالغ پرداختی از سوی مولف به عنوان خسارت ضبط می گردد. تبصره۲: درصورتی که وزارت ارشاد و دوایر تابع ان، نسبت به اثر ایراداتی و یا اصلاحاتی را مطرح نمایند ناشر می تواند راساً اقدام به اصلاح موارد اعلامی وزارت ارشاد نموده و مولف بدین وسیله به ناشر اذن انجام اصلاحات مراتب فوق را داده است. ماده ۱۱: پرداخت هرگونه مالیات و عوارض متعلقه به این قرارداد به عهده ناشر می ­باشد. ماده ۱۲: نحوه­ ی آماده­ سازی اثر، نوع کاغذ، سایر مشخصات فنی کتاب و طرح جلد جزو اختیارات ناشر است؛ البته صاحب اثر می تواند نظرات مشورتی خود را بیان دارد. ماده ۱۳: هرگونه مسئولیت قانونی در صحت مطالب درج شده، مطابقت با موازین شرعی و قانونی به عهده­ ی صاحب اثر بوده و ناشر در این مورد هیچ­ گونه مسئولیتی ندارد. ماده ۱۴: ناشر تعهد نموده تا نام صاحب اثر را بر روی جلد کتاب نگارش نماید. ماده ۱۵: صاحب اثر تأیید می ­کند که کل موضوع این قرارداد متعلق به خود اوست، حقوق چاپ و انتشار اثر کلاً یا جزئاً به شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر واگذار نشده است؛ درصورتی که خلاف آن ظاهر شود ناشر حق فسخ قرارداد را دارد و صاحب اثر شخصاً مسئول و پاسخگو خواهد بود؛ جبران هر گونه خسارات مادی و معنوی که بر ناشر وارد شود، تماماً برعهده صاحب اثر است و ناشر مختارست خسارت خود را از مبالغ دریافتی کسر نماید. ماده ۱۶: مسئولیت غلط های املایی و نگارشی با صاحب اثر می باشد. ماده ۱۷: حق چاپ و انتشار دائمی اثر متعلق به صاحب اثر است و صاحب اثر می ­تواند حقوق متعلق به خود را به دیگری منتقل کند. ماده ۱۸: ناشر می ­تواند نام ویراستار و دست ­اندرکاران انتشارات آموزشی تالیفی ارشدان را در صفحه حقوقی یا مقدمه ناشر ذکر کند. ماده ۱۹: طرفین این قرارداد مجازند از تاریخ ابلاغ قرارداد، ظرف مدت دو روز انصراف خود را اعلام نمایند؛ در این صورت قرارداد بدون ادعای خسارت فسخ می­ شود. ماده۲۰: مولف متعهد می گردد اثر چاپ شده را به صرف اعلام تلفنی و یا پیامکی ناشر از چاپ خانه دریافت نمایند؛ مگر اینکه خلاف این ماده فی مابین ناشر و مولف توافق شده باشد، این قرارداد شامل هزینه ارسال فاکتور نمی شود. ماده ۲۱: هرگونه اختلاف در تفسیر و اجرای هر یک از مواد و تبصره های این قرارداد که بین ناشر، مؤلف و حامی حادث گردد، بدواً از طریق مذاکره و در مدت ده روز پس از حدوث اختلاف حل و فصل می گردد و در صورت عدم توفیق در حل اختلاف به روش دوستانه، موضوع اختلاف از طریق مراجع صالح حل و فصل خواهد شد. ماده ۲۲: تمام واریزها به انتشارات ارشدان می بایست به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۲۶۹۳۱۰۶۹ یا شماره حساب ۷۰۰۸۰۶۲۸۷۶۶۳ یا شماره شبا IR۴۹۰۶۱۰۰۰۰۰۰۰۷۰۰۸۰۶۲۸۷۶۶۳ به نام شمس الدین یوسفیان ملا، بانک شهر یا درگاه آنلاین سایت شرکت ایران تایپیست، واریز شوند و تمامی تعهدات از زمان واریز شروع می شوند. ماده ۲۳: ناشر می تواند کتاب را در فروشگاه ها یا نمایشگاه ها در معرض فروش قرار دهد
با سلام و احترام؛ همانطور که می دانیم هر قرادادی که بین دو طرف منعقد می گردد به نوعی عقدی محسوب می شود که طرفین دو اراده را بهم گره بسته اند و در نتیجه این گره زدن اراده ها شرایط حقوقی جدیدی ایجاد می گردد که در این شرایط جدید دو طرف قرارداد ملزم به رعایت تعهداتی هستند که در ابتدای کار آن را قبول نموده اند . یعنی در زبان ساده بعد از ثبت این عقد دو طرف ملزم به رعایت مواردی هستند که در ابتدا قول انجام آن داده شده است . یکی از انواع قرارداد ها که در جامعه ما یا بسیاری از دیگر جوامع رواج دارد قرارداد نشر کتاب می باشد که در آن یک نفر نویسنده یا در اصطلاح مولف با امضای قرارداد کتاب خود را برای فروش در ابعاد گسترده در اختیار ناشری قرار می دهد تا توسط انتشارات خود این اقدام را صورت دهد. به صورت طبیعی در چنین قراردادی نیز باید یک سری از اصول و قواعد بین طرفین رعایت گردد تا بعدها مشکل و ابهامی بوجود نیاید مانند مشخصات طرفین و موضوع قرارداد ، شرایط و تعهدات صاحب اثر و ناشر که البته خود این موراد دارای بند های مختلفی می باشد که باید به دقت مطالعه شده و امضا گردد . البته موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که جهت راحتی کار شما بزرگواران از افراد متخصص و با تجربه ای استفاده کرد که موارد تنظیم قرارداد را آماده کرده و در اختیار شما قرار دهند. محمد صادق تیغ نورد
هزینه نشر کتاب در قرارداد آن بستگی به قراداد و نوع توافقاتی دارد که بین طرفین منعقد می‌شود.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی