موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی خسارت دادرسی

مشاوره حقوقی خسارت دادرسی

یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه در بیشتر جلسات مشاوره حقوقی مورد بررسی قرار می گیرد، مسائل مربوط به تعیین خسارت دادرسی می باشد. مشاوره حقوقی خسارت دادرسی برای جبران ضرر و زیانی که به افراد مختلف وارد می شود بسیار کارآمد است و با استفاده از مشاوره حقوقی فوری میتوان از تضییع حقوق این افراد جلوگیری کرد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

هنگامی که شما احساس می کنید رفتارهای فرد دیگری باعث ضایع شدن حقوق شما شده است بهتر است در اسرع وقت با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه، برای مطالبه ی حقوق خود در دادگاه اقامه ی دعوی کنید و از راهکارهای حقوقی که از مشورت با وکیل بدست آورده اید، استفاده کنید. شما می توانید با کمک یک وکیل تلفنی ارزان اما با کیفیت و استفاده از مشاوره حقوقی خسارات دادرسی از نحوه ی چگونگی طرح دعوا و دفاع از خود، ارائه دلایل مستدل و ... آگاه شوید.

در اولین قدم قبل از آنکه انواع خسارات دادرسی را مورد بررسی قرار دهیم و بهترین راهکارهای حقوقی آن را نیز ارائه دهیم، بهتر است با معنای دقیق کلمه ی خسارت دادرسی در قانون کشورمان آشنا شویم.

 

"اگر بجای اینکه در دادرسی یک امر حقوقی منفعت ببرید دچار زیان و خسران حقوقی شده اید، می توانید با لمس تصویرک زیر به صفحه وکیل متخصص در زمینه رسیدگی به خسارت دادرسی مراجعه کنید و با او مشورت تلفنی داشته باشید"

 

بر اساس ماده 515 قانون آیین دادرسی مدنی خواهان حق دارد ضمن تقدیم دادخواست یا در حین رسیدگی به دعوا، جبران خسارت ناشی از دادرسی را که به علت تقصیر خوانده نسبت به ادای حق یا امتناع از آن به او وارد شده یا خواهد شد، از باب اتلاف و تسبیب از خوانده مطالبه نماید. خوانده نیز می تواند خساراتی را که عمداً از طرف خواهان با علم به غیر محق بودن در دادرسی به او وارد شده است را از خواهان مطالبه کند.

مطابق مواد قانونی ذکر شده به خوبی می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که منظور از خسارت دادرسی و موضوع جلسات مشاوره حقوقی خسارت دادرسی در رابطه با همان هزینه هایی است که  طرفین دعوا در یک پرونده ( خواهان یا خوانده) برای رسیدگی و دادرسی پرونده هایشان مجبور هستند آن را بپردازند.  توجه داشته باشید که بدون پرداخت خسارت دادرسی،امکان پیگیری پرند و رسیدگی به آن از جانب محاکم قانونی وجود ندارد.

 

آیا گرفتن خسارت دادرسی عملاً امکان پذیر است؟

پرسش: یکی از عمده ترین سوالاتی که در مشاوره حقوقی خسارت دادرسی  مطرح می گردد و افراد زیادی در پی یافتن پاسخ ان میباشند ان است که گرفتن خسارت دادرسی از طریق مراحل قانونی چگونه انجام می گیرد؟

پاسخ: در پاسخ به این سوال می توان گفت که بله عملاً دریافت خسارت دادرسی امری امکان پذیر تلقی می گردد و تنها لازمه ی آن آگاهی از مراحل و تشریفات قانونی آن می باشد. برای آشنایی با این مراحل شما می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته استفاده کنید.

 

retrieving the cost of court

دریافت خسارت دادرسی

 

به طور خلاصه میتوان گفت که یک وکیل تلفنی ممکن است راهکارهای زیر را برای مطالبه ی چنین خساراتی به شما ارائه دهد:

 

 • تقدیم دادخواست.

 • مطالبه خسارت در اثنای رسیدگی خسارات ناشی از دادرسی.

 

آیا خسارات دادرسی جبران پذیر است و اگر هست چگونه می توان آنها را جبران نمود؟

بر اساس قوانین کشور ما، خشارات دادرسی جبران پذیر می باشد و تنها کافی است تا خواهان از طریق راه های حقوقی در مراجع قضایی اقدام نماید. مسلماً هنگامی که در مورد دریافت اطلاعات و استفاده از مزایای مشاوره حقوقی خسارت دادرسی صحبت می کنیم، بسیاری از افراد مدعی می باشد که امروزه هزینه ی جلسات مشاوره حقوقی حضوری بسیار زیاد است و خارج از توانایی مالی آنان می باشد. مسلماً این ادعا صحیح است و این موضوع حقیقت دارد که هزینه های بالای جلسات مشاوره گاهی مانع از مراجعه افراد به متخصصان و استفاده از مزایای مشاوره حقوقی در اسرع وقت می گردد.

در چنین مواردی توصیه می کنیم که از مشاوره حقوقی تلفنی ارزان استفاده کنید تا ضمن دریافت و استفاده از راهکارهای حقوقی تلفنی ارزان از مراحل قانونی گرفتن خسارت دادرسی نیز آگاه شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات چنین پرونده هایی شما می توانید هم اکنون از مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی استفاده کنید و پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

 

چرا انجام مشاوره حقوقی پیشگیرانه می تواند از بروز خسارات دادرسی جلوگیری کند؟

مسلماً همه ی ما از کودکی این ضرب المثل را شنیده ایم که می گویند: پیشگیری بهتر از درمان است. جالب است بدانید که در موارد حقوقی و قانونی نیز این قاعده صحت دارد و بهتر است از اول هر عمل قانونی شما از مشاوره حقوقی پیشگیرانه استفاده کنید، به خصوص اگر موضوع مرتبط به مشاوره حقوقی خسارت دادرسی باشد. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته از طریق تماس تلفنی با بهترین وکیل ایران امکان پذیر است و شما به راحتی می توانید برای احقاق حقوق خود اقدام نمایید. در خصوص مصادیق خسارات دادرسی، می توان به موادی از قانون آیین دادرسی مدنی اشاره نمود. بر اساس ماده 519 قانون آیین دادرسی مدنی، خسارات دادرسی عبارت است از هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل و هزینه های دیگری که به طور مستقیم مربوط به دادرسی و برای اثبات دعوا یا دفاع لازم بوده است؛ از قبیل حق الزحمه کارشناسی و هزینه تحقیقات محلی.

توجه داشته باشید که خواهان برای اثبات برخی از امور فنی و تخصصی خود درخواست ارجاع موضوع به کارشناسی را می کند و یا انکه با استفاده از مشاوره حقوقی خسارت دادرسی یاد می گیرد که چگونه از دادگاه درخواست ارجاع موضوع به کارشناسی را دهد.

 

preventive Advice for decrease the cost of court

مشاوره حقوقی پیشگیرانه قبل از خسارت دیدگی در دادرسی

 

انجام مشاوره حقوقی پیشگیرانه و در رابطه با هزینه دادرسی موارد زیر را شامل می گردد:

 

 • هزینه برگه هایی که به دادگاه تقدیم می شود.

 • هزینه قرارها و احکام دادگاه.

 • نکته: در ماده 503، هزینه دادخواست کتبی یا شفاهی اعم از دادخواست بدوی و اعتراض به حکم غیابی و متقابل و ورود ثالث و جلب ثالث و اعتراض شخص ثالث و دادخواست تجدیدنظر و فرجام و اعاده دادرسی و هزینه وکالتنامه و برگهای اجرایی و غیره نیز به نوعی جزء خسارات دادرسی محسوب می شوند.

 

امکان اثبات خسارت دیدگی در دادرسی در دادگاه چقدر پیچیده است؟

حقیقت آن است که با استفاده از مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی میتوان از تمامی قوانین و جزییات مربوط به موضوع جبران خسارت دیدگی آشنا شد و از جزییات آن اطلاع یافت. در این صورت دیگر با  استفاده از مشاوره حقوقی خسارت دادرسی می توان از تمام مراحل دادرسی و چگونگی ارائه ی مدارک و دلایل مستدل آگاهی یافت و پس از ارائه ی دادخواست میتون منتظر حکم راجع به اصل دعوا یا به موجب حکم جداگانه بود تا تادیه خسارت توسط فرد متهم انجام گیرد. بنابراین همانطور که مشاهده می کنید ب کمک مشاوره حقوقی ارزان نیز میتوان دچار پیچیدگی های مراحل دادرسی نشد.

 

proof to that you been costed a lot in court

اثبات خسارت دیدگی در دادرسی

 

در چه مواردی میتوان از مشاوره حقوقی خسارت دادرسی استفاده کرد؟

مشاوره حقوقی خسارت دادرسی یکی از بهترین راهکارهایی می باشد که با استفاده از آن می توان در کوتاهترین زمان ممکن تمام سوالات و پرسش های خود را در رابطه با خسارت دیدگی بیان کرد. با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی شما می توانید به راحتی در هر زمان و مکان و موقعیتی که قرار دارید به راحتی با متخصصان حقوقی تماس بگیرید و از راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنید.

از دیگر خدمات مشاوره حقوقی تلفنی می توان به موارد زیر اشاره کرد در جدول زیر آمده است که در صورت جالب بودن این مطالب برایتان، می توانید با لمس آنها وارد مطالبشان شده و آنها را مطالعه نمایید:

 

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی مهریه

مشاوره حقوقی کودک آزاری

مشاوره حقوقی لواط، لحو و لعب

خدمات ثبت شرکت وکیل تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی خسارت دادرسی یکی از بهترین راهکارهایی می باشد که با استفاده از آن می توان در کوتاهترین زمان ممکن تمام سوالات و پرسش های خود را در رابطه با خسارت دیدگی بیان کرد. با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی شما می توانید به راحتی در هر زمان و مکان و موقعیتی که قرار دارید به راحتی با متخصصان حقوقی تماس بگیرید و از راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنید.
بر اساس ماده ۵۱۵ قانون آیین دادرسی مدنی خواهان حق دارد ضمن تقدیم دادخواست یا در حین رسیدگی به دعوا، جبران خسارت ناشی از دادرسی را که به علت تقصیر خوانده نسبت به ادای حق یا امتناع از آن به او وارد شده یا خواهد شد، از باب اتلاف و تسبیب از خوانده مطالبه نماید. خوانده نیز می تواند خساراتی را که عمداً از طرف خواهان با علم به غیر محق بودن در دادرسی به او وارد شده است را از خواهان مطالبه کند
سلام وقت بخیر خواستم تشکر کنم بابت تمام همراهی هایی که در این مدت با من داشتید اهمیت مشاوره قبل از تصمیم گیری امروز که دچار مشکل شدم برای من روشن شد امیدوارم همه افراد از خدمات مفید و موثر شما در زمینه مشاوره های تخصصی بهره بگیرند تا دچار مشکلات حقوقی نشوند
سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران وب سایت وکیل تلفنی خدمات ۲۴ ساعت شبانه روز در سریع ترین زمان انجام میشود نگارش کلیه اوراق قضایی اعم از لایحه ،اظهارنامه ،دادخواست ،شکوائیه با کمترین هزینه توسط وکیل متخصص انجام میشود .
بسیار عالی و جامع و مفید سپاس از وکیل تلفنی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی بر اساس ماده ۵۱۵ قانون آیین دادرسی مدنی خواهان حق دارد ضمن تقدیم دادخواست یا در حین رسیدگی به دعوا، جبران خسارت ناشی از دادرسی را که به علت تقصیر خوانده نسبت به ادای حق یا امتناع از آن به او وارد شده یا خواهد شد، از باب اتلاف و تسبیب از خوانده مطالبه نماید. خوانده نیز می تواند خساراتی را که عمداً از طرف خواهان با علم به غیر محق بودن در دادرسی به او وارد شده است را از خواهان مطالبه کند
مطابق ماده 515 قانون آیین دادرسی مدنی: «خواهان حق دارد، جبران خسارت ناشی از دادرسی را که به علت تقصیر خوانده، نسبت به ادای حق یا امتناع از آن به وی، وارد شده یا خواهد شد، از باب اتلاف و تسبیب از خوانده، مطالبه نماید. خوانده نیز می تواند، خساراتی را که عمدا از طرف خواهان با علم به غیر محق بودن در دادرسی، به او وارد شده از خواهان، مطالبه نماید. دادگاه در موارد یاد شده، خسارت را پس از رسیدگی، معین کرده و محکوم علیه را به تادیه خسارت، ملزم خواهد نمود.» بر اساس این ماده قانونی، به این سوال که خسارات دادرسی چیست، باید گفت، خسارات دادرسی شامل هرگونه ضرری است که در مسیر طرح و تعقیب دعوی، در دادگاه، به طور ناحق به خواهان یا خوانده دعوا، وارد می شود. در واقع، عناصر اصلی خسارات دادرسی، وجود ضرر، ارتکاب فعل زیانبار و رابطه سببیت بین فعل زیان بار و ورود ضرر می باشد. بنابر ماده 515، خواهان دعوا، حق خواهد داشت، ضمن تقدیم دادخواست یا در حین رسیدگی به دعوا، جبران خسارت ناشی از دادرسی که به علت تقصیر خوانده، نسبت به ادای حق یا امتناع از ادای آن، به او وارد شده یا خواهد شد، را مطالبه نماید. خوانده نیز می تواند، خساراتی، مانند خسارت ایام بازداشت را که عمدا از طرف خواهان با علم به غیر محق بودن در دادرسی، به او وارد شده است را از خواهان، مطالبه نماید. در قانون، تعریف صریحی از خسارات دادرسی وجود ندارد. اما منظور از خسارات دادرسی، هزینه هایی است که خواهان یا خوانده، برای اقامه دعوا یا دفاع از آن، مجبور به پرداخت آن هستند و بدون پرداخت آن، رسیدگی به دعوا امکان پذیر نخواهد بود. نکته مهم آنکه، بر اساس این ماده قانونی، خسارات دادرسی، از طرف خواهان و خوانده، هر دو، قابل مطالبه است، به عبارتی در صورتی که خواهان، خوانده را وارد دعوای ناحق و نابجایی نماید که به خوانده، وارد نیست، خوانده دعوا می تواند، خسارات مالی را که برای اثبات بی گناهی خود نموده است، مطالبه کند. خواهان دعوا نیز این حق را خواهد داشت، زیان ها و خسارات مالی که برای اثبات حق خود و مطالبه آن در مسیر دادرسی، متحمل شده است،را از خوانده دعوا، مطالبه نماید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی