موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارزان

مشاوره حقوقی ارزان

اهمیت داشتن مشاوره حقوقی خوب در تمام زمینه های کاری و شغلی افراد، موضوعات خانوادگی، شخصی و همچنین ارتباطات آنان با دیگران، بر کسی پوشیده نیست؛ یکی از دلایلی که باعث شده است که اشخاص حقیقی و حقوقی برای حل مشکلات و مشورت کردن به سمت مشاوران حقوقی و وکلای تخصصی نروند، بحث هزینه ‌های زیاد و اجرت فراوان آنان می ‌باشد؛ سخت بودن پیدا کردن یک وکیل پایه یک خوب و خبره که توانایی حل مشکلات سخت حقوقی را دارد و هم چنین منصف بودن وکیل و ارائه یک مشاوره حقوقی کم خرج به موکل، از دغدغه های اشخاص حقیقی و حقوقی است که در این یادداشت سعی داریم روش دریافت مشاوره حقوقی با خرج کم و استخدام وکیل با دستمزد کم را یا همان مشاوره حقوقی ارزان که در واقع به عبارتی مشاوره حقوقی کرونایی هم است را توضیح دهیم.  

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص مشاوره حقوقی ارزان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی ارزان در تهران چگونه است؟

 

cheap legal advice in Tehran

جمعی از بانوان وکیل و زحمتکش ما در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

تهران شهری که ترافیک سنگین، آلودگی هوا و مخارج زیاد آن برای همه شناخته شده است؛ حال اگر هزینه ‌های زیاد کارهای حقوقی را با گرانی‌ های تهران ترکیب نماییم، نرخ های سر به فلک کشیده‌ای از آب در می آید که برای هر شخصی که در تهران زندگی می کند، غیر قابل تحمل می باشد؛ اما در همین تهران موسساتی هستند که با نوآوری های خود، باعث شده اند تا نرخ هزینه های حقوقی را کاهش دهند.

این کار باعث شده اکثر مردم، حتی آنهایی که توانایی مالی خوبی را ندارند بتوانند به راحتی به وکیل خوب و مشاوره حقوقی ارزان در تهران بهره مند شوند؛ شما با یک جستجوی ساده در فضای مجازی می توانید این موسسه آنلاین را پیدا نمایید و درخواست یک مشاوره حقوقی ارزان و یک وکیل کم اجرت را نمایید.

 

مشاوره حقوقی ارزان به روش تلفنی

 

inexpensive legal advice in telephonically way

تماس فوری با وکیل منصف به صورت 24 ساعته

 

برای دریافت مشاوره حقوقی ارزان راه های مختلفی وجود دارد که تماس تلفنی یکی از آنان می باشد؛ مشاوران حقوقی کاربلد و وکیل کم اجرت 24 ساعته در اختیار شما هستند تا با برقراری تماس با آنان بتوانید مشکلات حقوقی خودتان را مطرح نمایید.

شاید یکی از دغدغه های مردم این باشند که در این زمان، بتوانند یک وکیل منصف پیدا نمایند و مشکل خوشان را با او در میان بگذارند؛ با خدمات حقوقی موسسه ما، شما به راحتی می توانید با وکیل منصف 24 ساعته در ارتباط باشید و حتی تماس فوری با او برقرار نمائید.

نماندن در ترافیک و هدر نرفتن بی دلیل وقت شما و حفظ سلامتی شما در این دوران، از جمله مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می باشد که البته به آن می توان هزینه کم و حق الوکاله کم وکلای آن را اضافه نمود.

 

مشاوره حقوقی ارزان طلاق

 

inexpensive legal advice for divorce

وکیل طلاق فوری و ارزان از شوهر بد

 

متاسفانه در کشور ما آمار طلاق به قدری زیاد است که به یکی از معضلات اساسی کشور تبدیل شده است؛ از این بدتر مشاوران و وکلای حقوقی هستند که می خواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرند و از خرابه های زندگی زوج های جوان، به پول و ثروت برسند؛ ارائه مبالغ غیر واقعی و بعضاً نجومی از طرف این افراد باعث شده است که برخی از زوج های جوان، حتی از احقاق حق خود صرف نظر نمایند و به سراغ هیچ وکیل و مشاوره حقوقی دیگری نروند.

در مطالب فوق از وکلای منصف به اندازه کافی گفته شده است در این بند باید گفت: هستند وکلایی که با دریافت مبلغ قانونی و حتی کمتر به مشکل طلاق زوج های جوان رسیدگی نمایند. وکیل منصف طلاق و وکیل با خرج کم در ابتدا سعی می نماید، با ارائه راه حل های درست مشکل زوج ها را برطرف نماید اما اگر در جهت حل مشکلات کار به جائی نبرد، تلاش می کند به صورت منصفانه در جهت احقاق حق موکل خود به وی مشاوره حقوقی خانواده ارزان و مشاوره حقوقی ارزان طلاق دهد.   

 

مشاوره حقوقی ارزان مهریه

 

whatsapp dowry legal advice

 

مهریه مدل های مختلفی دارد که چون از حوصله بحث خارج است به آن نمی پردازیم؛ اما نوع معمولی و عمومی مهریه که در عرف زیاد رواج دارد، مهریه عندالمطالبه می باشد.

به معنی ساده و قانونی مهریه عندالمطالبه این می باشد که، هرگاه زوجه (زن) درخواست مهریه خودش را از همسرش بنماید، مرد موظف است مهریه را پرداخت نماید؛ با این تعرف دانستیم که مطالبه مهریه فقط مربوط به زمان طلاق نیست و در هر زمانی زن می تواند مهریه خودش را از همسرش مطالبه نماید؛ (حتی بعد از فوت شوهرش) می تواند مهریه را از اموال و ورثه مطالبه نماید.

با تعاریفی که از مهریه شد اگر دقت کنید خواهید دید در این مورد هم وکلای سودجو و منفعت طلبی هستند که بخواهند در قبال دریافت مبالغ زیادی حق شما را مطالبه نمایند؛ اما شما می توانید به راحتی با وکیل منصف مهریه به صورت ارزان وحتی رایگان مشورت بگیرید و درخواست مشاوره حقوقی ارزان مهریه یا حتی در زمینه نفقه، درخواست مشاوره حقوقی ارزان نفقه را با وکیل ارزان نفقه نمایید.

 

مشاوره حقوقی ارزان توسط چه کسی ارائه می شود؟

 

inexpensive legal advice service providers

اورژانس وکالت ارزان و 24 ساعته

 

شبهه ای که بعد از شنیدن یا خواندن جمله مشاوره حقوقی ارزان در ذهن مردم ایجاد می شود، این می باشد که کیفیت مشاوره حقوقی ارزان به چه شکل است؟ آیا چون ارزان است از کیفیت بدی برخوردار می باشد یا نه؟ باید در ابتدا این نکته را بیان نمود که دلیل ارزانی این مشاوره های حقوقی صرفاً به خاطر نوع، شیوه جدید، آرمان ها و استراتژی موسسه می باشد که سعی می کند بتواند به اکثر افراد جامعه حتی آنهایی که از درآمد کافی برخوردار نیستند مشاوره بدهند؛ وکلا و مشاوران حرفه ای و کارکشته که توانایی حل مسائل پیچیده حقوقی را دارند به افراد به صورت تلفنی، مجازی و حتی حضوری مشاوره می دهند و مردم می توانند به راحتی  با وکلا و مشاوران حقوقی کارکشته مشاوره حقوقی ارزان دریافت نمایند.

 

آیا می توانم مشاوره حقوقی ارزان با وکیل پایه یک داشته باشم؟

 

 

در درجه بندی وکلای دادگستری، دو نوع وکیل پایه یک و وکیل پایه دو وجود دارد که  وکیل پایه یک بهترین و با کیفیت ترین وکیل می باشد؛ این وکیل با تجربه و توانایی که دارد می تواند با حل مسائل پیچیده حقوقی حق موکل خود را احیا نماید، حتی در بعضی از موارد یک وکیل پایه یک می تواند پرونده های سنگین حقوقی را که موکل وی در حال باخت در آن است را به نفع موکل خود برگرداند.

البته گفتن این نکته هم خالی از لطف نمی باشد که تمام وکلای پایه یک به این شکل کارکشته نیستند، باید سعی کنید و با جستجو وکلای پایه یک کارکشته و خبره را برای حل مشکل حقوقی و پرونده خود پیدا نماید؛ موسسه وکیل تلفنی کار شما را راحت کرده و با جمع نمودن وکیل کم خرج پایه یک حرفه ای برای شما این انتخاب را در اختیار شما گذاشته است که به راحتی وکیل کم هزینه پایه یک خبره را پیدا نماید و درخواست مشاوره حقوقی ارزان از آنان را نمائید.

 

مشاوره حقوقی ارزان توسط چه کسی داده می شود؟

 

inexpensive lawyer in vakiltel

بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای منصف و خیرخواه

 

بعد از ثبت درخواست مشاوره حقوقی از طرف شما، وکلای خبره که جزء وکلای پایه یک دادگستری هستند و در زمینه مسئله و مشکل حقوقی شما تبحر دارند، با شما ارتباط برقرار می نمایند و برای حل این مشکل به شما مشورت می دهند؛ حتی اگر شما از وکلا شناخت داشته باشید و بخواهید که مشکل حقوقی شما توسط وکیل خاصی حل شود می توانید به کاتالوگ 1000 وکیل پایه یک متخصص در صفحه اصلی وکیل تلفنی مراجعه نمایید و آنها را انتخاب نمایید.

 

 

وکیل ارزان

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، اهمیت داشتن مشاوره حقوقی خوب در تمام زمینه های کاری و شغلی افراد، موضوعات خانوادگی، شخصی و همچنین ارتباطات آنان با دیگران، بر کسی پوشیده نیست؛ یکی از دلایلی که باعث شده است که اشخاص حقیقی و حقوقی برای حل مشکلات و مشورت کردن به سمت مشاوران حقوقی و وکلای تخصصی نروند، بحث هزینه ‌های زیاد و اجرت فراوان آنان می ‌باشد؛ سخت بودن پیدا کردن یک وکیل پایه یک خوب و خبره که توانایی حل مشکلات سخت حقوقی را دارد و هم چنین منصف بودن وکیل و ارائه یک مشاوره حقوقی کم خرج به موکل، از دغدغه های اشخاص حقیقی و حقوقی است.
باسلام مشکلات حقوقی مربوط به پیدا کردن یک وکیل پایه یک خوب و خبره که توانایی حل مشکلات سخت حقوقی را داشته باشد و نیز منصف بودن وکیل و ارائه یک مشاوره حقوقی کم هزینه به موکل از دغدغه های اشخاص حقیقی و حقوقی است.یکی از راههای دریافت مشاوره حقوقی ارزان، تماس تلفنی با مشاوران حقوقی و وکلای متخصصی است که به راحتی میتوان به صورت ۲۴ ساعته با آنها در ارتباط بود. از جمله مزایای دریافت مشاوره حقوقی میتوان به هزینه کم، حق الوکاله کم، نماندن در ترافیک،هدرنرفتن بی دلیل وقت اشاره نمود. موسسه حقوقی وکیل تلفنی با گردآوردن وکلا و مشاوران حرقه ای و کارکشته که توانایی حل مسائل پیچیده حقوقی را دارند به صورت تلفنی، مجازی و حتی حضوری به عموم افراد جامعه، خدمات حقوقی ارائه میدهد. درود بر شما
برای دریافت مشاوره حقوقی ارزان راه های مختلفی وجود دارد که تماس تلفنی یکی از آنان می باشد؛ مشاوران حقوقی کاربلد و وکیل کم اجرت ۲۴ ساعته در اختیار شما هستند تا با برقراری تماس با آنان بتوانید مشکلات حقوقی خودتان را مطرح نمایید. شاید یکی از دغدغه های مردم این باشند که در این زمان، بتوانند یک وکیل منصف پیدا نمایند و مشکل خوشان را با او در میان بگذارند؛ با خدمات حقوقی موسسه ما، شما به راحتی می توانید با وکیل منصف ۲۴ ساعته در ارتباط باشید و حتی تماس فوری با او برقرار نمائید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام و احترام، همان طور که همگی ما می دانیم در کشور بعلت مشکلات اقتصادی چند ساله اخیر و بر هم خوردن نظم و آرامش انسان ها از یک سو و هجوم فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وابسته به آن که با سرعت خیره کننده ای در میان مردم رخنه کرده اند بدون آنکه آگاهی لازم در باره آنها داده شده باشد از سوی دیگر باعث شده که متاسفانه، آمار پرونده های موجود در دادگاه ها روز به روز افزایش پیدا کرده و اوضاع نامناسبی بر جامعه حاکم گردد. از طرفی بعلت بالا بودن هزینه های گرفتن وکیل در دعوای باعث شده خیلی از افراد علی رغم ذینحق بودن نتوانند به طور کامل و جامع از حق و حقوق خویش دفاع نمایند و می بایست علاوه بر جبران خسارت ، هزینه های دادگاه را نیز تحمل کنند . برای حل این مشکل موسسه وکیل تلفنی با جذب افراد دلسوز و با تجربه در صدد حل گرفتاری های کاربران خود بر آمده و بسیاری از نگرانی های آنها را رفع و رجوع می نمایند. کافی است جهت حل مشکل خود به یکی از شماره های موسسه تماس بگیرید تا در کمتر از 5 دقیقه به یک وکیل متخصص وصل شده و مشکل خویش را بر طرف نمایید. محمد صادق تیغ نورد
سلام و ادب معنی ساده و قانونی مهریه عندالمطالبه این می باشد که، هرگاه زوجه (زن) درخواست مهریه خودش را از همسرش بنماید، مرد موظف است مهریه را پرداخت نماید
در شرایط روز جامعه ما بحث اقتصادی و مدیریت هزینه ها اهمیت فراوانی دارد متاسفانه بیشتر مردم به خاطر طرز تفکری که از هزینه های گزاف مشاوره و حق الوکاله دارند بدون مشورت متخصص حقوقی پیش میروند و دچار مشکل میشوند این بحثی است که در وکیل تلفنی حل و فصل شده و خدمات مشاوره ای با متخصصین و افراد آگاه و تحصیلکرده با هزینه ای بسیار مناسب امکان پذیر شده است از مدیریت موسسه و پرسنل بااخلاق و متعهد موسسه سپاسگزارم
سلام استفاده از وکلای مجرب موسسه که متخصص در امور حقوقی میباشند و با قیمت معقول خدمات حقوقی ارائه می نمایند به شدت توصیه میشود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی