موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۷:۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارزان

مشاوره حقوقی ارزان

اهمیت داشتن مشاوره حقوقی خوب در تمام زمینه های کاری و شغلی افراد، موضوعات خانوادگی، شخصی و همچنین ارتباطات آنان با دیگران، بر کسی پوشیده نیست؛ یکی از دلایلی که باعث شده است که اشخاص حقیقی و حقوقی برای حل مشکلات و مشورت کردن به سمت مشاوران حقوقی و وکلای تخصصی نروند، بحث هزینه ‌های زیاد و اجرت فراوان آنان می ‌باشد؛ سخت بودن پیدا کردن یک وکیل پایه یک خوب و خبره که توانایی حل مشکلات سخت حقوقی را دارد و هم چنین منصف بودن وکیل و ارائه یک مشاوره حقوقی کم خرج به موکل، از دغدغه های اشخاص حقیقی و حقوقی است که در این یادداشت سعی داریم روش دریافت مشاوره حقوقی با خرج کم و استخدام وکیل با دستمزد کم را یا همان مشاوره حقوقی ارزان که در واقع به عبارتی مشاوره حقوقی کرونایی هم است را توضیح دهیم.  

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص مشاوره حقوقی ارزان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که مردم جهان اشتباهاً و ناخودآگاه پول را ارباب خود انتخاب کرده اند و تنها به انگیزه آن یک کار را انجام می دهند، هنوز هم افرادی با دید بازتر وجود دارند که می توانند اصول زندگی اجتماعی را در چیزی فراتر از پول بنگرند؛ با نهایت تلاشمان سعی کرده ایم تا وکلایی که اینگونه هستند را در این موسسه به خدمت شبانه روزی 24 ساعته بگماریم و از این طریق به زندگی حقیقی در این سیاره کمکی بکنیم؛ فلذا اگر جدول هزینه ای فوق نیز با دخل و خرج شما سازگار نیست، مسئله ای ندارد؛ چرا که شما می توانید به هر میزان که می خواهید با وکلای متخصص ما تماس تلفنی 24 ساعته برقرار نمایید و هزینه ی آن را در پایان ماه بر روی قبض تلفن خود پرداخت نمایید؛ برای برقراری تماس تلفنی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری در تخصص های مختلف، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید تا برترین مشاوره حقوقی که می توانید داشته باشید را با گواهی حسن انجام کار و ضمانت کیفیت، فوراً دریافت نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی ارزان در تهران چگونه است؟

 

cheap legal advice in Tehran

جمعی از بانوان وکیل و زحمتکش ما در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

تهران شهری که ترافیک سنگین، آلودگی هوا و مخارج زیاد آن برای همه شناخته شده است؛ حال اگر هزینه ‌های زیاد کارهای حقوقی را با گرانی‌ های تهران ترکیب نماییم، نرخ های سر به فلک کشیده‌ای از آب در می آید که برای هر شخصی که در تهران زندگی می کند، غیر قابل تحمل می باشد؛ اما در همین تهران موسساتی هستند که با نوآوری های خود، باعث شده اند تا نرخ هزینه های حقوقی را کاهش دهند.

این کار باعث شده اکثر مردم، حتی آنهایی که توانایی مالی خوبی را ندارند بتوانند به راحتی به وکیل خوب و مشاوره حقوقی ارزان در تهران بهره مند شوند؛ شما با یک جستجوی ساده در فضای مجازی می توانید این موسسه آنلاین را پیدا نمایید و درخواست یک مشاوره حقوقی ارزان و یک وکیل کم اجرت را نمایید.

 

مشاوره حقوقی ارزان به روش تلفنی

 

inexpensive legal advice in telephonically way

تماس فوری با وکیل منصف به صورت 24 ساعته

 

برای دریافت مشاوره حقوقی ارزان راه های مختلفی وجود دارد که تماس تلفنی یکی از آنان می باشد؛ مشاوران حقوقی کاربلد و وکیل کم اجرت 24 ساعته در اختیار شما هستند تا با برقراری تماس با آنان بتوانید مشکلات حقوقی خودتان را مطرح نمایید.

شاید یکی از دغدغه های مردم این باشند که در این زمان، بتوانند یک وکیل منصف پیدا نمایند و مشکل خوشان را با او در میان بگذارند؛ با خدمات حقوقی موسسه ما، شما به راحتی می توانید با وکیل منصف 24 ساعته در ارتباط باشید و حتی تماس فوری با او برقرار نمائید.

نماندن در ترافیک و هدر نرفتن بی دلیل وقت شما و حفظ سلامتی شما در این دوران، از جمله مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می باشد که البته به آن می توان هزینه کم و حق الوکاله کم وکلای آن را اضافه نمود.

 

مشاوره حقوقی ارزان طلاق

 

inexpensive legal advice for divorce

وکیل طلاق فوری و ارزان از شوهر بد

 

متاسفانه در کشور ما آمار طلاق به قدری زیاد است که به یکی از معضلات اساسی کشور تبدیل شده است؛ از این بدتر مشاوران و وکلای حقوقی هستند که می خواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرند و از خرابه های زندگی زوج های جوان، به پول و ثروت برسند؛ ارائه مبالغ غیر واقعی و بعضاً نجومی از طرف این افراد باعث شده است که برخی از زوج های جوان، حتی از احقاق حق خود صرف نظر نمایند و به سراغ هیچ وکیل و مشاوره حقوقی دیگری نروند.

در مطالب فوق از وکلای منصف به اندازه کافی گفته شده است در این بند باید گفت: هستند وکلایی که با دریافت مبلغ قانونی و حتی کمتر به مشکل طلاق زوج های جوان رسیدگی نمایند. وکیل منصف طلاق و وکیل با خرج کم در ابتدا سعی می نماید، با ارائه راه حل های درست مشکل زوج ها را برطرف نماید اما اگر در جهت حل مشکلات کار به جائی نبرد، تلاش می کند به صورت منصفانه در جهت احقاق حق موکل خود به وی مشاوره حقوقی خانواده ارزان و مشاوره حقوقی ارزان طلاق دهد.   

 

مشاوره حقوقی ارزان مهریه

 

inexpensive legal advice for Dowry

وکیل وصول مهریه ارزان و منصف 24 ساعته آنلاین

 

مهریه مدل های مختلفی دارد که چون از حوصله بحث خارج است به آن نمی پردازیم؛ اما نوع معمولی و عمومی مهریه که در عرف زیاد رواج دارد، مهریه عندالمطالبه می باشد.

به معنی ساده و قانونی مهریه عندالمطالبه این می باشد که، هرگاه زوجه (زن) درخواست مهریه خودش را از همسرش بنماید، مرد موظف است مهریه را پرداخت نماید؛ با این تعرف دانستیم که مطالبه مهریه فقط مربوط به زمان طلاق نیست و در هر زمانی زن می تواند مهریه خودش را از همسرش مطالبه نماید؛ (حتی بعد از فوت شوهرش) می تواند مهریه را از اموال و ورثه مطالبه نماید.

با تعاریفی که از مهریه شد اگر دقت کنید خواهید دید در این مورد هم وکلای سودجو و منفعت طلبی هستند که بخواهند در قبال دریافت مبالغ زیادی حق شما را مطالبه نمایند؛ اما شما می توانید به راحتی با وکیل منصف مهریه به صورت ارزان وحتی رایگان مشورت بگیرید و درخواست مشاوره حقوقی ارزان مهریه یا حتی در زمینه نفقه، درخواست مشاوره حقوقی ارزان نفقه را با وکیل ارزان نفقه نمایید.

 

مشاوره حقوقی ارزان توسط چه کسی ارائه می شود؟

 

inexpensive legal advice service providers

اورژانس وکالت ارزان و 24 ساعته

 

شبهه ای که بعد از شنیدن یا خواندن جمله مشاوره حقوقی ارزان در ذهن مردم ایجاد می شود، این می باشد که کیفیت مشاوره حقوقی ارزان به چه شکل است؟ آیا چون ارزان است از کیفیت بدی برخوردار می باشد یا نه؟ باید در ابتدا این نکته را بیان نمود که دلیل ارزانی این مشاوره های حقوقی صرفاً به خاطر نوع، شیوه جدید، آرمان ها و استراتژی موسسه می باشد که سعی می کند بتواند به اکثر افراد جامعه حتی آنهایی که از درآمد کافی برخوردار نیستند مشاوره بدهند؛ وکلا و مشاوران حرفه ای و کارکشته که توانایی حل مسائل پیچیده حقوقی را دارند به افراد به صورت تلفنی، مجازی و حتی حضوری مشاوره می دهند و مردم می توانند به راحتی  با وکلا و مشاوران حقوقی کارکشته مشاوره حقوقی ارزان دریافت نمایند.

 

آیا می توانم مشاوره حقوقی ارزان با وکیل پایه یک داشته باشم؟

در درجه بندی وکلای دادگستری، دو نوع وکیل پایه یک و وکیل پایه دو وجود دارد که  وکیل پایه یک بهترین و با کیفیت ترین وکیل می باشد؛ این وکیل با تجربه و توانایی که دارد می تواند با حل مسائل پیچیده حقوقی حق موکل خود را احیا نماید، حتی در بعضی از موارد یک وکیل پایه یک می تواند پرونده های سنگین حقوقی را که موکل وی در حال باخت در آن است را به نفع موکل خود برگرداند.

البته گفتن این نکته هم خالی از لطف نمی باشد که تمام وکلای پایه یک به این شکل کارکشته نیستند، باید سعی کنید و با جستجو وکلای پایه یک کارکشته و خبره را برای حل مشکل حقوقی و پرونده خود پیدا نماید؛ موسسه وکیل تلفنی کار شما را راحت کرده و با جمع نمودن وکیل کم خرج پایه یک حرفه ای برای شما این انتخاب را در اختیار شما گذاشته است که به راحتی وکیل کم هزینه پایه یک خبره را پیدا نماید و درخواست مشاوره حقوقی ارزان از آنان را نمائید.

 

مشاوره حقوقی ارزان توسط چه کسی داده می شود؟

 

inexpensive lawyer in vakiltel

بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای منصف و خیرخواه

 

بعد از ثبت درخواست مشاوره حقوقی از طرف شما، وکلای خبره که جزء وکلای پایه یک دادگستری هستند و در زمینه مسئله و مشکل حقوقی شما تبحر دارند، با شما ارتباط برقرار می نمایند و برای حل این مشکل به شما مشورت می دهند؛ حتی اگر شما از وکلا شناخت داشته باشید و بخواهید که مشکل حقوقی شما توسط وکیل خاصی حل شود می توانید به کاتالوگ 1000 وکیل پایه یک متخصص در صفحه اصلی وکیل تلفنی مراجعه نمایید و آنها را انتخاب نمایید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل ارزان

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670