موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد ضمان

مشاوره حقوقی عقد ضِمان

مشاوره حقوقی عقد ضمان، در خصوص موضوع پر اهمیت ضمانت و مسائل مرتبطِ آن می­باشد. تنظیم قرارداد ضمان واجد نکات مهمی است که بایستی در متن قرارداد لحاظ شود؛ بدین سبب، لزوم برخورداری از وکیل امور ضمانت­ ها، جهت دریافت مشاوره حقوقی عقد ضمان، بررسی و طرح سوالات و دریافت راهکار های حقوقی در تنظیم قرارداد و... روشن می­ گردد؛ با ما همراه باشید تا این نوع از مشاوره حقوقی را مورد بررسی دقیق و حرفه ای قرار دهیم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"با توجه به اینکه عقد ضمان درباره مسئولیت طرفین و بالاخص ضامن می­ باشد و احتمال مواجهه با عواقب بعدی را در پی دارد؛ اهمیت مسئله مبرهن می­ شود و لزوم دریافت مشاوره حقوقی بیش از پیش مطرح می گردد، مشاوره حقوقی که می تواند سد راه مشکلات حقوقی شده و از بروز آنها پیشگیری نماید؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته از وکلای متخصص ما تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی به این عزیزان منتقل گردید"

 

 

ضمانت به چه معنا است؟

 

guarantee concept

اورژانس عقود ضمان 24 ساعته

 

قانون مدنی، عقد ضمان (ضمانت) را مالی که بر ذمه دیگری است و شخصی آن را به عهده می­ گیرد، تعریف نموده است؛ منظور از آنکه تعهد در به عهده گرفتن ذمه دیگری داده، ضامن است و در اینجا آنکه ذمه اصلی بر عهده او است، مضمون­ عنه یا مدیون می باشد؛ در ضمن، آنکه طرف دیگر عقد ضمان واقع می ­شود و طلب از آن او است، مضمون ­له است.

موکلین و مراجعین گرامی می ­توانند جهت دریافت مشاوره حقوقی عقد ضمان و پرسیدن سوالات خود از کارشناسان حقوقی، با برقراری تماس فوری با وکیل عقد ضمان، راهکار یابی حقوقی نمایند و بدین طریق مشکلات حقوقی خویش را حل نمایند.

 

ضمانت تضامنی چیست؟

ضمانت تضامنی شرایطی است که طلبکار (مضمون ­له) برای وصول طلب خود بتواند به هریک از ضامن یا مضمون ­عنه مراجعه نماید.

فحوای قانون مدنی منطبق با ضمانِ نقلِ ذمه است (ضمانی که با انعقاد قرارداد آن ذمه مدیون به کلی بری شده و مسئولیت و تعهد او بر عهده ضامن منتقل می ­ شود)؛ لیکن هم­اکنون، بانک ­ها و موسسات مالی بر طبق ضمانِ تضامنی، عقد ضمان را منعقد می ­نمایند.

مطابق مواد 403 و 404 قانون تجارت نیز، در عقود اصل بر غیر تضامنی بودن تعهدات است، حمل بر تضامنی بودن منوط به نصوص قانونی یا ذکر مورد در قرارداد خصوصی است.

مشاوران حقوقی و وکیل متخصص امور ضمانت تضامنی 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی، مشاوره ­های مربوطه را به صورت غیر حضوری اما تمام وقت، ارائه می ­ نمایند.

جهت بهره­ مندی از مشاوره حقوقی عقد ضمان یا دریافت مشاوره ضمانت تضامنی آنلاین و فوری 24 ساعته نیز، از طریق تماس تلفنی، آنلاین و تصویری در هر زمان و مکانی می ­توان با کارشناسان این مجموعه در ارتباط بود.

 

شرایط صحت عقد ضمان چیست؟