موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد ضمان

مشاوره حقوقی عقد ضِمان

مشاوره حقوقی عقد ضمان، در خصوص موضوع پر اهمیت ضمانت و مسائل مرتبطِ آن می­باشد. تنظیم قرارداد ضمان واجد نکات مهمی است که بایستی در متن قرارداد لحاظ شود؛ بدین سبب، لزوم برخورداری از وکیل امور ضمانت­ ها، جهت دریافت مشاوره حقوقی عقد ضمان، بررسی و طرح سوالات و دریافت راهکار های حقوقی در تنظیم قرارداد و... روشن می­ گردد؛ با ما همراه باشید تا این نوع از مشاوره حقوقی را مورد بررسی دقیق و حرفه ای قرار دهیم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ضمانت به چه معنا است؟

 

guarantee concept

اورژانس عقود ضمان 24 ساعته

 

قانون مدنی، عقد ضمان (ضمانت) را مالی که بر ذمه دیگری است و شخصی آن را به عهده می­ گیرد، تعریف نموده است؛ منظور از آنکه تعهد در به عهده گرفتن ذمه دیگری داده، ضامن است و در اینجا آنکه ذمه اصلی بر عهده او است، مضمون­ عنه یا مدیون می باشد؛ در ضمن، آنکه طرف دیگر عقد ضمان واقع می ­شود و طلب از آن او است، مضمون ­له است.

موکلین و مراجعین گرامی می ­توانند جهت دریافت مشاوره حقوقی عقد ضمان و پرسیدن سوالات خود از کارشناسان حقوقی، با برقراری تماس فوری با وکیل عقد ضمان، راهکار یابی حقوقی نمایند و بدین طریق مشکلات حقوقی خویش را حل نمایند.

 

ضمانت تضامنی چیست؟

ضمانت تضامنی شرایطی است که طلبکار (مضمون ­له) برای وصول طلب خود بتواند به هریک از ضامن یا مضمون ­عنه مراجعه نماید.

فحوای قانون مدنی منطبق با ضمانِ نقلِ ذمه است (ضمانی که با انعقاد قرارداد آن ذمه مدیون به کلی بری شده و مسئولیت و تعهد او بر عهده ضامن منتقل می ­ شود)؛ لیکن هم­اکنون، بانک ­ها و موسسات مالی بر طبق ضمانِ تضامنی، عقد ضمان را منعقد می ­نمایند.

مطابق مواد 403 و 404 قانون تجارت نیز، در عقود اصل بر غیر تضامنی بودن تعهدات است، حمل بر تضامنی بودن منوط به نصوص قانونی یا ذکر مورد در قرارداد خصوصی است.

مشاوران حقوقی و وکیل متخصص امور ضمانت تضامنی 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی، مشاوره ­های مربوطه را به صورت غیر حضوری اما تمام وقت، ارائه می ­ نمایند.

جهت بهره­ مندی از مشاوره حقوقی عقد ضمان یا دریافت مشاوره ضمانت تضامنی آنلاین و فوری 24 ساعته نیز، از طریق تماس تلفنی، آنلاین و تصویری در هر زمان و مکانی می ­توان با کارشناسان این مجموعه در ارتباط بود.

 

شرایط صحت عقد ضمان چیست؟

 

conditions of guarantee

بررسی آنلاین و 24 ساعته عقد ضمان شما

 

سه رکن اصلی در صحت عقد ضمان، ضامن، مضمون ­له و مضمون ­عنه است؛ شرایط صحت عقد ضمان مبتنی است بر قصد و رضای طرفین در عقد؛ اهلیت طرفین در بلوغ، رشد و عقل؛ موضوع مورد ضمانت و هم ­چنین مشروعیت آن.

لیکن اهلیت مضمون ­عنه شرط صحت عقد ضمان نیست؛  حتی رضایت و اجازه او نیز شرط صحت نمی­ باشد؛ مطابق ق.م، در شرایط صحت عقد ضمان، رضایت ضامن و مضمون ­له کفایت می ­کند.

ملائت ضامن نیز شرط صحت عقد نیست، لیکن علم بعدی مضمون­ له، به عدم تمکن مالیِ ضامن در زمان انعقاد عقد ضمان، امکان فسخ عقد را به او خواهد داد.

برخورداری از یک وکیل ضمانتی مجرب و کار آزموده که علاوه بر توانایی در تنظیم عقد ضمان فوری و آنلاین، در خصوص مشاوره حقوقی عقد ضمان و سایر جنبه­ های آن نیز خدمات حقوقی عرضه نماید؛ به طرز چشم­ گیری در کاهش هزینه­ ها و جلوگیری از اقدامات نابجای ناشی از عدم آگاهی و پیشگیری از بروز عواقب غیر قابل جبران بعدی، موثر است.

در این خصوص موسسه موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته تا به صورت تلفنی و آنلاین، حتی در شرایط اضطرار و بروز فوریت، به صورت تمام وقت و شبانه ­روزی، خدمات مشاوره حقوقی عقد ضمان را توسط بهترین وکلای خانم و آقای متخصص و مجرب خود ارائه می ­نماید.

 

وقتی ضامن می ­شوید چه اتفاقی می­ افتد؟

 

what happens when you guarantee

وکیل متخصص و 24 ساعته امور ضمانت ها

 

با انعقاد عقد ضمان، ذمه مضمون ­عنه (مدیون) بری خواهد شد و ذمه ضامن نسبت به مضمون ­له (طلبکار) مشغول می­ شود؛ چنانچه این ضمانت مؤجل باشد، (یعنی پرداخت دِین مدیون دارای موعد یا سررسید های معین باشد)، با فوت ضامن، دِین حال شده و بایستی به روز پرداخت شود.

مادام که اداء دِین نشده باشد؛ ضامن حق رجوع به مضمون­ عنه را نخواهد داشت، مگر آنکه مضمون­ عنه ملتزم شده باشد بر اینکه در مدتی معین، ذمه ضامن را بری کند و آن مدت منقضی شده باشد.

ضامن نمی ­تواند مازاد بر آنچه از دِین به مضمون ­له اداء کرده است، در زمان رجوع به مضمون ­عنه از او مطالبه کند.

مسائل حقوقی دربردارنده نکات، شباهات و پیچیدگی­ های منحصر به فرد در هریک از موضوعات حقوقی است؛ این مهم، خود درخور توجه و بررسی یک کارشناس حقوقی مسلط بر علم حقوق و مُشرِف به آیین رسیدگی و پیگیری قرارداد های حقوقی است.

مشخصاً وکلا، مصادیق شخص مذکور هستند که ضمن تجربه و احاطه ­ای که در موضوعات حقوقی دارند؛ امکان سنجش جنبه­ های موثر، برقراری توازن در کسب منافع و دفع زیان را در تحقق اقدامات حقوقی فراهم می ­آورند.

بنابر اهمیت این امر است که موسسه ما (وکیل تلفنی)، امکان دریافت مشاوره حقوقی عقد ضمان را برای هم ­میهنان عزیز سهل نموده و اخذ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را نیز میسر ساخته تا چنانچه در خصوص مسائل فوق ­الذکر و یا هرگونه موضوع حقوقی دیگر، ضرورتی بر بهره­ مندی از مشورت حقوقی و طرح پرسش و پاسخ فوری بود، تنها با یک تماس تلفنی یا آنلاین بتوان از متخصص حقوقی خِبره مشورت گرفت.

 

آیا مهریه قابل تضمین است؟

 

dowry insurance

بررسی تضمین آنلاین و 24 ساعته مهریه شما

 

مهریه، از آثار مالی عقد نکاح است که به مجرد وقوع عقد، زوجه مالک تمام و کمال آن می ­شود و می ­تواند هر آن وقت که بخواهد، آن را از زوج مطالبه کند.

مهریه در زمره دیون و تعهدات بوده و قابل ضمانت است، بنابراین کافی است تا در عقد نکاح، ضامنِ مهریه مشخص شده و او تعهد خود را مبنی ضمانت در پرداخت مهریه، امضا نماید یا اینکه به صورت تضامنی با زوج، ضمانت دهد.

در این خصوص نیز مشاوره حقوقی عقد ضمان مفید فایده است.

 

شرایط ضمانت­ نامه بانکی چیست؟

ضمانت ­نامه ­های بانکی یکی از خدمات رفاهی و حائز اهمیت بانکی است و بررسی اعتبار متقاضی، از اقدامات مهم بانک (ضامن) خواهد بود؛ طبق ماده 684 ق.م، بانک در قالب عقد ضمان (در اینجا ضمانت ­نامه بانکی نام دارد)، ضمانت پرداخت دِین مضمون ­عنه (در اینجا ضمانت­ خواه نام دارد) را خواهد نمود و تعهد می­ نماید که چنانچه ضمانت­ خواه به هر دلیل نتواند در سررسید های معین، موضوع قرارداد را بپردازد، به محض اعلام مضمون ­له، که در اینجا ذی نفع نامیده می­ شود، وجه ‌الضمان یا مبلغ تعیین شده در قرارداد ضمانت را بپردازد.

موسسه اعتباری با درخواست ضمانت­ خواه و دریافت وثایق کافی، ضمانت­ نامه را صادر می­ نماید؛ هم­چنین مکلف است تا وضعیت بدهی غیر جاری و چک برگشتی ضمانت­ خواه را استعلام نماید؛ داشتن سابقه مالی سوء اثر نشده سبب ممنوعیتِ صدور ضمانت­نامه می ­شود؛ صدور نیز منوط به پرداخت سپرده نقدی توسط ضمانت ­ خواه می­ باشد.

اکیداً، دریافت مشاوره حقوقی عقد ضمان و ضمانت­ نامه ­های بانکی، انواع و شرایط آن، بنابر اهمیت مفرط امر مذکور، توصیه می­ شود؛ لذا این امر را فراموش ننمایید که قبل از اقدام به ضمانت، حتماً با یک وکیل مشورت نمایید و با دست پر وارد این مرحله شوید.

 

نگارش فوری و 24 ساعته عقد کفالت

عقد حواله و انعقاد فوری آن

توضیح عقد جعاله به زمان عامیانه

حقوق الزامی در خصوص تمامی قراردادها

آژانس قرارداد 24 ساعته

وکیل راهنمای نگارش قرارداد

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، قانون مدنی، عقد ضمان (ضمانت) را مالی که بر ذمه دیگری است و شخصی آن را به عهده می­ گیرد، تعریف نموده است؛ منظور از آنکه تعهد در به عهده گرفتن ذمه دیگری داده، ضامن است و در اینجا آنکه ذمه اصلی بر عهده او است، مضمون­ عنه یا مدیون می باشد؛ در ضمن، آنکه طرف دیگر عقد ضمان واقع می ­شود و طلب از آن او است، مضمون ­له است. ضمانت تضامنی نیز شرایطی است که طلبکار (مضمون ­له) برای وصول طلب خود بتواند به هریک از ضامن یا مضمون ­عنه مراجعه نماید.فحوای قانون مدنی منطبق با ضمانِ نقلِ ذمه است (ضمانی که با انعقاد قرارداد آن ذمه مدیون به کلی بری شده و مسئولیت و تعهد او بر عهده ضامن منتقل می ­ شود)؛ لیکن هم­اکنون، بانک ­ها و موسسات مالی بر طبق ضمانِ تضامنی، عقد ضمان را منعقد می ­نمایند.مطابق مواد ۴۰۳ و ۴۰۴ قانون تجارت نیز، در عقود اصل بر غیر تضامنی بودن تعهدات است، حمل بر تضامنی بودن منوط به نصوص قانونی یا ذکر مورد در قرارداد خصوصی است.موکلین و مراجعین گرامی می ­توانند جهت دریافت مشاوره حقوقی عقد ضمان و پرسیدن سوالات خود از کارشناسان حقوقی، با برقراری تماس فوری با وکیل عقد ضمان، راهکار یابی حقوقی نمایند و بدین طریق مشکلات حقوقی خویش را حل نمایند.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام وقت بخیر از خدمات مشاوره تلفنی وکیل تلفنی چند بار استفاده کردم. همه مشاورینی که با بنده ارتباط گرفتند، مسئول و متعهد بودند و بسیار حرفه ای و مسلط پاسخگوی تک تک سوالات من بودند. از طرفی برخلاف بسیاری از وکلا بسیار باحوصله ، شرایط و نگرانی های مرا به دلیل مشکلاتی که داشتم در نظرگرفتند و خیلی به من و خانواده ام کمک کردند. از همه همکاران موسسه و مدیریت جناب آقای دکتر توکلی بسیار سپاسگزارم که باعث شدید دسترسی مردم به وکلای مجرب آسان تر شود.
سلام افراد در روابط اجتماعی خود همواره نیاز به انعقاد قرارداد و عقود دارند که در واقع قانونگذار برای برقراری نظم و امنیت در جامعه قوانینی در خصوص قرارداد و عقود وضع کرده است . یکی از عقودی که در قانون مطرح می باشد عقد ضمان می باشد که این عقد بین طلبکار و ضامن منعقد می گردد و مدیون در آن نقشی ندارد و به عبارت دیگر ضامن عهده دار پرداخت طلب بدهکار می باشد . در واقع ضمان در لغت به معنای پیمان ، تعهد ، ذمه دار ، ضمانت ، عهد ، عهده گیر ، کفالت ، وعده می باشد . که در واقع عقدی است متفاوت از سایر عقود مذکور در قانون مدنی که به همین دلیل ما به بررسی عقد ضمان یا ضمان عقدی و اوصاف عقد ضمان و انعقاد ضمان می پردازیم .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .عقود ضمان ۲۴ ساعته قانون مدنی، عقد ضمان (ضمانت) را مالی که بر ذمه دیگری است و شخصی آن را به عهده می­ گیرد، تعریف نموده است؛ منظور از آنکه تعهد در به عهده گرفتن ذمه دیگری داده، ضامن است و در اینجا آنکه ذمه اصلی بر عهده او است، مضمون­ عنه یا مدیون می باشد؛ در ضمن، آنکه طرف دیگر عقد ضمان واقع می ­شود و طلب از آن او است، مضمون ­له است
واژه‌ی ضمان در ادبیات به معنای التزام و کفالت است و در فقه و حقوق به معنای تعهد و برعهده گرفتن مالی است که بر ذمه‌ی دیگری است. کسی که متعهد می‌شود را ضامن و کسی که تعهد را به دیگری می‌دهد مضمون‌له می‌نامند. درواقع ضمان همان شیء یا مالی است که در حفظ آن کوتاهی شده و باید خسارتی که وارد شده است جبران شود. این خسارت را باید ضامنی که متعهد شده جبران کند. در ادامه به معرفی عقد ضمان و انواع آن می‌پردازیم.
در حقوق عقد ضمان عبارت است از التزام شخص ثالث به دادن بدهی مدیون به بستانکار با لحاظ التزام متقابل بین آن ثالث ضامن و مضمون له و این بین زندگان است : پس ضامن ، حق مطالبه دین را به بستانکار می دهد ( التزام ضامن ) و مضمون له حق مطالبه ای را که از مدیون خویش دارد ساقط می کند ( التزام ضامن ) به طوری که اگر پس از عقد ضمان به طوری که اگر پس از عقد ضمان ، ضامن بدون وراث و بدون ترکه بمیرد یا مفلس شود یا به مال های او دسترسی نباشد مضمون له می تواند به مدیون اصلی ، رجوع کند . این است ضمان نقل ضمه . به عبارت دیگر عقد ضمان یعنی شخصی مالی را به ذمه دیگری است به عهده بگیرد . متعهد را ضامن طرف دیگر را مضمون له و شخص ثالث را مضمون عنه یا مدیون اصلی می گویند . به طور کلی می توان گفت که عقد ضمان عقدی است که بین ضامن و طلبکار بسته می شود و اراده بدهکار نقشی ندارد . ضمان عقدی یا عقد ضمان به دو صورت ضمان نقل ضمه و ضمان ذم ضمه می باشد که هر یک دارای خصایص و ویژگی های است . حتما بخوانید: مفهوم عقد و قرارداد اوصاف عقد ضمان عقد ضمان هم مانند سایر عقود دارای اوصافی است یا اوصاف عقد ضمان عبارتند از : 1 . ضمان عقد رضایی است و توافق ضامن و طلبکار باعث انتقال مستقیم دین به ذمه ضامن می شود و می توان گفت که عقد رضایی عقدی است که دو نفر برای انعقاد عقدی راضی باشند ، تا بگوییم عقد بین آنها واقع شده است . این دسته از عقود ، عقد رضایی هستند . 2 . ضمان عقدی است معوض و تعهد ضامن و سقوط طلب مضمون له از ضامن در برابر یکدیگر باهم انجام می شود . 3 . عقد ضمان ، یا بهتر بگوییم ، تعهد ضامن تبعی است و مبنای آن دین مضمون عنه به طلبکار است . 4 . ضمان عقدی است لازم که در واقع به عقد و قراردادی که هیچ کدام از دو طرف معامله حق فسخ آن را نداشته باشد ، عقد لازم گفته می شود .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی