موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

دفتر مشاوره حقوقی

دفتر مشاوره حقوقی

دفتر مشاوره حقوقی با هدف ارائه خدمات حقوقی به اشخاص، در زمان بروز مسائل و چالش ­های قانونی و جهت اخذ مشورت حقوقی از وکلای خبره و مجرب، تاسیس می­ شود. از آنجا که زندگی اجتماعی در بردارنده چالش ­های حقوقی و بسیاری از عواقب آن است؛ تاسیس دفتر مشاوره حقوقی جهت مراجعه به کارشناسان حقوقی که در رفع این چالش ­ها خدمات حقوقی ارائه نمایند، یک نیازِ اساسی شناخته شده است؛ بنابراین واجدین شرایط با تحصیلات حقوقی، برای بهبود وضعیت اشخاصی که ضرورتی در رفع مسائل حقوقی خود دارند، اقدام به تاسیس دفتر مشاوره حقوقی می ­نمایند تا امکان رفع این نیاز را در اختیار مراجعین و موکلین خود قرار دهند.

 

بررسی مشاوره حقوقی تخصصی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"دفتر مشاوره حقوقی در حقیقت محلیست که مردم به آن مراجعه نموده و مشکلات حقوقی خود را حل می نمایند؛ معمولاً در هر شهری فارق از آمار منازعات حقوقی مردم آن شهر، چندین دفتر مشاوره حقوقی وجود دارند که برخی از آنها پر رفت و آمد و برخی دیگر از مراجعات کمتری برخوردارند؛ برای اینکه بدانید چگونه یک دفتر مشاوره حقوقی پر رفت و آمد، کارساز و با کیفیت را با سرعت احداث کنید، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً به صفحه تماس تلفنی وکلای ما منتقل شده و این امر را با ایشان در میان بگذارید"

 

 

بهترین دفتر مشاوره حقوقی برای پرونده طلاق؟

 

best legal advice office for divorce

اورژانس وکالت 24 ساعته و فوری

 

موضوع طلاق در مباحث و پرونده ­های حقوقی، از موضوعات چالش برانگیز است؛ بنابراین جهت طرح مسائل طلاق و اخذ مشاوره ­های ضروری، افراد به دنبال بهترین دفتر مشاوره حقوقی هستند تا در اسرع وقت و با صرف هزینه و زمان مناسب از مسئله مطروحه، رفع اثر نمایند.

در این میان، یافتن دفتر مشاوره حقوقی شبانه­ روزی، که از مشاوران حقوقی و وکیل مشاوره دهنده تلفنی و آنلاین، به صورت تمام وقت و فوری برخوردار باشد و در هر زمان و مکانی خدمات حقوقی لازمه را ارائه دهد، مطمح نظر خواهد بود.

طلاق، واجد نکات حقوقی بسیاری است که نسبت به زوجین، ممکن است عواقب مدت­ دار متفاوتی همراه داشته باشد؛ بنابراین دفتر مشاوره حقوقی که از وکلای کاردان و کارآزموده موفق، برخوردار باشد، گزینه اول زوجین با قصد طلاق است.

 

شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی چیست؟