موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

دفتر مشاوره حقوقی

دفتر مشاوره حقوقی

دفتر مشاوره حقوقی با هدف ارائه خدمات حقوقی به اشخاص، در زمان بروز مسائل و چالش ­های قانونی و جهت اخذ مشورت حقوقی از وکلای خبره و مجرب، تاسیس می­ شود. از آنجا که زندگی اجتماعی در بردارنده چالش ­های حقوقی و بسیاری از عواقب آن است؛ تاسیس دفتر مشاوره حقوقی جهت مراجعه به کارشناسان حقوقی که در رفع این چالش ­ها خدمات حقوقی ارائه نمایند، یک نیازِ اساسی شناخته شده است؛ بنابراین واجدین شرایط با تحصیلات حقوقی، برای بهبود وضعیت اشخاصی که ضرورتی در رفع مسائل حقوقی خود دارند، اقدام به تاسیس دفتر مشاوره حقوقی می ­نمایند تا امکان رفع این نیاز را در اختیار مراجعین و موکلین خود قرار دهند.

 

بررسی مشاوره حقوقی تخصصی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی ما

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

بهترین دفتر مشاوره حقوقی برای پرونده طلاق؟

 

best legal advice office for divorce

اورژانس وکالت 24 ساعته و فوری

 

موضوع طلاق در مباحث و پرونده ­های حقوقی، از موضوعات چالش برانگیز است؛ بنابراین جهت طرح مسائل طلاق و اخذ مشاوره ­های ضروری، افراد به دنبال بهترین دفتر مشاوره حقوقی هستند تا در اسرع وقت و با صرف هزینه و زمان مناسب از مسئله مطروحه، رفع اثر نمایند.

در این میان، یافتن دفتر مشاوره حقوقی شبانه­ روزی، که از مشاوران حقوقی و وکیل مشاوره دهنده تلفنی و آنلاین، به صورت تمام وقت و فوری برخوردار باشد و در هر زمان و مکانی خدمات حقوقی لازمه را ارائه دهد، مطمح نظر خواهد بود.

طلاق، واجد نکات حقوقی بسیاری است که نسبت به زوجین، ممکن است عواقب مدت­ دار متفاوتی همراه داشته باشد؛ بنابراین دفتر مشاوره حقوقی که از وکلای کاردان و کارآزموده موفق، برخوردار باشد، گزینه اول زوجین با قصد طلاق است.

 

شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی چیست؟

 

conditions of establishing a legal advice office

تاسیس فوری و آنلاین دفتر مشاوره حقوقی

 

در خصوص شرایط تاسیس دفتر مشاوره حقوقی بایستی گفت که تاسیس دفاتر مذکور طبق مواد 1 و 2 آئین­ نامه اصلاحی ثبت تشکیلات و موسسات غیر تجارتی است و ضرورت ثبت در اداره ثبت شرکت­ ها را می­ طلبد.

ضمن توجه به تخصصی بودن دفتر مشاوره حقوقی، تاسیس این دفاتر، بایستی مطابق (آیین­نامه مربوط به تشکیل موسسات حقوقی و نحوه اداره) نیز باشد؛ بنابراین دفاتر مذکور شخصیتی حقوقی هستند که جهت انجام وکالت، مشاوره و امور حقوقی، طبق مقررات این آئین ­نامه تشکیل، ثبت و اداره می ­شوند.

 

 

شرایط ملزوم الرعایه رایج برای افتتاح یک دفتر مشاوره حقوقی به سبک زیر هستند:

 • حضور حداقل سه وکیل در این مجموعه، جهت ارائه خدمات حقوقی الزامی است و بایستی به طور مستمر پروانه ­های وکالت خود را تمدید نمایند.

 • این وکلا می بایست فاقد سوء سابقه و محکومیت ­های انتظامی باشند، به اعمال منافی شئون و شغل وکالت و فساد مشهور نباشند.

 • در دفتر یا موسسه حقوقی دیگر اشتغال نداشته باشند.

 

نکته: جهت ثبت شرکت با عنوان دفتر حقوقی، شرایط حاکم بر ثبت شرکت­ ها نیز مدنظر است؛ مانند حداقل­ های سرمایه، سابقه کار، تعداد اعضا، ارائه اساسنامه، ثبت در کانون وکلا و اداره ثبت شرکت­ ها و... ؛ موارد فوق ­الذکر واجد جنبه ­ها و نکات بسیاری است که جهت تحقق آن، اخذ مشورت از متخصصان آگاه و مجرب توصیه می­ شود.

جهت سهولت در انجام امور و تاسیس دفتر مشاوره حقوقی مطابق شرایط قانونی، مجموعه حقوقی وکیل تلفنی با برخورداری از تجربه متخصصان حقوقی ویژه خود، مشاوره لازم در زمینه احداث دفتر وکالت فوری و آنلاین را ارائه می­ نماید.

برای ارتباط با این مجموعه، آگاهی از مدارک لازمه، شرایط آن و طرح پرسش و پاسخ خود به صورت فوری و شبانه­ روزی، از طریق مشاوره­ های تلفنی و آنلاین می ­توان اقدام نمود.

 

انواع مشاوره در دفتر حقوقی؟

 

Types of legal advice in a legal office

بنگاه 24 ساعته حقوقی آنلاین و اورژانسی

 

با توجه به تخصصی بودن خدمات حقوقی که توسط وکلای دادگستری و کارشناسان مجرب در دفاتر مشاوره حقوقی ارائه می ­شود؛ به طور رایج، انواع مشاوره­­ ها در دفاتر مذکور اعم از مشاوره حقوقی مدنی و کیفری می­ باشد.

البته استثنائاتی از گرایش به تخصصی ­تر شدن دفاتر حقوقی نیز وجود دارد که مصادیق آن، دفتر مشاوره حقوقی ازدواج،  طلاق یا دفتر مشاوره حقوقی بورس، سرمایه­ گذاری و... است.

بایستی توجه داشت که مجموعه­ های حقوقی بزرگ که دارای جمع کثیری از بهترین وکلای خانم و آقای حاذق و متخصص هستند، به جهت ارائه خدمات حقوقی حداکثری و ویژه، دپارتمان ­های تخصصی مجزایی را در تمامی زمینه­ های حقوقی، در مجموعه خود تاسیس می ­نمایند.

 

استخدام وکیل در دفتر مشاوره حقوقی؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

شرایط و مدارکی لازمه استخدام وکلا در دفاتر مشاوره حقوقی است؛ برخورداری از مدارک تحصیلی با حداقل کارشناسیِ حقوق یا معادل آن، ضمن داشتن برخی ویژگی­ های شخصیتیِ حقوقی (نظم، مسئولیت ­پذیری، امانت، صداقت و...)، عدم سوء­ سابقه کیفری و انتظامی و عدم اشتهار به فساد و... الزامی است.

هم­چنین برخورداری از فن بیان و روابط اجتماعی مناسب، آگاهی ­های عمومی، زبان خارجی و... نیز موثر در استخدام هستند.

معمولاً دفاتر حقوقی جهت حفظ اعتبار خود، پیش از استخدام همکاران حقوقی جدید در مجموعه مذکور، از سطح آگاهی و تجربه حقوقی آنان سنجش به عمل می ­آورند.

 

توجه: مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر مشاوره راجع به نحوه استخدام در دفتر مشاوره حقوقی، آماده جذب نیرو­ های مجرب حقوقی نیز می­ باشد.

 

جهت اخذ مشاوره انواع استخدام حضوری و استخدام وکیل دورکار و...، هم­چنین راجع به پیوستن به 1000 وکیل پایه یک آنلاین این مجموعه و به طور کل پیوستن به بزرگترین بنگاه حقوقی وکلای ایران، با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

بهترین دفتر مشاوره حقوقی در تهران؟

 

best legal advice office in Tehran

معتبر ترین دفتر آنلاین و 24 ساعته مشاوره حقوقی در تهران

 

تهران یکی از شهرهای بزرگ با طیف گسترده­ ای از امور حقوقی است؛ بنابراین مراجعه به بهترین دفتر مشاوره حقوقی در تهران بسیار پراهمیت جلوه می ­نماید؛ بدین منظور بهترین دفتر مشاوره حقوقی در تهران بایستی واجد ویژگی­ هایی باشد که سبب تمایز خدمات حقوقی آن از سایر دفاتر مشاوره حقوقی گردد.

دفتر مذکور می ­بایست، مجموعه ­ای از بهترین و مجرب­ ترین وکلای زن و مرد کشور را در استخدام خود داشته باشد که در زمینه­ های حقوق مدنی و کیفری، تبحر و تخصص دارند و در رویه­ های قضائی، آیین رسیدگی و... مسلط هستند.

هم­چنین از مشاوران حقوقی و وکلایی برخوردار باشد که به صورت تمام وقت، در هر زمان از شبانه ­روز، در اسرع وقت به مراجعین خود خدمات حقوقی ارائه می ­دهند؛ ضمن اینکه دسترسی به آنان در سهل­ ترین روش ­ها برای مراجعین ممکن باشد.

امکان برقراری تماس و اخذ مشاوره تلفنی و آنلاین (چت یا تصویری و...) از ویژگی­ های بهترین دفاتر مشاوره حقوقی است.

همچنین علاوه بر برخورداری از مشاوران حقوقی حضوری می­ بایست امکان دسترسی به وکیل آنلاین و تلفنی را نیز فراهم آورد تا در شرایط ضروری، ارائه خدمات حقوقی 24 ساعته آنلاین و تلفنی نیز میسر باشد.

مجموعه وکیل تلفنی با ضمن برخورداری از شرایط فوق ­الذکر، در زمره بهترین دفاتر مشاوره حقوقی تهران است که در سراسر ایران نیز خدمات حقوقی ارائه می ­نماید.

 

 

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، دفتر مشاوره حقوقی با هدف ارائه خدمات حقوقی به اشخاص، در زمان بروز مسائل و چالش ­های قانونی و جهت اخذ مشورت حقوقی از وکلای خبره و مجرب، تاسیس می­ شود. از آنجا که زندگی اجتماعی در بردارنده چالش ­های حقوقی و بسیاری از عواقب آن است؛ تاسیس دفتر مشاوره حقوقی جهت مراجعه به کارشناسان حقوقی که در رفع این چالش ­ها خدمات حقوقی ارائه نمایند، یک نیازِ اساسی شناخته شده است؛ بنابراین واجدین شرایط با تحصیلات حقوقی، برای بهبود وضعیت اشخاصی که ضرورتی در رفع مسائل حقوقی خود دارند، اقدام به تاسیس دفتر مشاوره حقوقی می ­نمایند تا امکان رفع این نیاز را در اختیار مراجعین و موکلین خود قرار دهند.
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت یکایک پرسنل زحمتکش و فعال موسسه مردمی وکیل تلفنی . اینکه در این ایام محرم و تعطیلات نیز فعالیت های مستمر و مفید دارید واقعا موضوع بسیار تحسین برانگیز و مهمی است به ویژه انتشار مطالب روز مره و ارائه مشاوره های شبانه روزی . ممنون از زحمات شما عزیزان
با سلام و احترام؛ برای سرعت بخشیدن خدمات دهی به مشترکینی که دارای دغدغه های مشابه هستند ، یکی از راهکارهای مرسوم در کشور ما ایجاد دفاتر خاص برای آن مساله می باشد و در بعد حقوقی، تشکیل دفاتر حقوقی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر به کاربران است. زمانی که چند کارشناس زبده در یک امر مربوط به طلاق و متعلقات آن یعنی مهریه، حق نفقه، دادخواست تمکین و ... تجارب خویش را در اختیار هم می گذارند و از مسائل مشابه مربوط به هم آگاهی پیدا می کنند به صورت طبیعی ، کیفیت و سرعت خدمات دهی ایشان بهبود یافته و می توانند با ارائه راهکار های مناسب زودتر از حد معمول به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند . حال اگر حجم این وکلا به بیش از هزار نفر برسد که از صافی های زیادی رد شده و بر اساس تخصص شان تقسیم بندی گشته اند حجم این خدمات باز هم به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد ، نکته بسیار مهم کار این جاست که در جای جای کشور پهناور ما ، این وکلا و کارشناسان حضور داشته و علاوه بر مفاد قانونی، به عرف و عادت مراجع قضایی و ادارات آن نیز اشراف کامل دارند و این امر برای رسیدن به هدف مورد نیاز بسیار مهم و حیاتی خواهد بود. موسسه وکیل تلفنی بسیار گسترده از نام خود فعالیت می نماید یعنی نه تنها تلفنی بلکه به صورت حضوری، چَت در فضای ، تماس تصویری و روش های دیگر ، خدمات گوناگونی را به کاربران خود ارائه می دهد و همین امر باعث شده تا بعنوان یکی از موسسه های شاخص و پیش رو در ایران شناخته شود.
سلام با توجه به تخصصی بودن خدمات حقوقی که توسط وکلای دادگستری و کارشناسان مجرب در دفاتر مشاوره حقوقی ارائه می ­شود؛ به طور رایج، انواع مشاوره­­ ها در دفاتر مذکور اعم از مشاوره حقوقی مدنی و کیفری می­ باشد
- مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی