موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی غیر حضوری

مشاوره حقوقی غیر حضوری

در ابتدا به تعریفی از مشاوره حقوقی و مزایای استفاده از این نوع مشاوره خواهیم پرداخت، گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که نیاز به استفاده از یک تخصص ویژه احساس می شود. بسیاری از أمور و مسائل حقوقی به گونه ای نیستند که ما با خواندن کتاب بتوانیم آنها را به شکلی انجام دهیم که بعدا با دردسر و مشکل روبرو نباشیم. در این زمان استفاده از مشاور حقوقی غیرحضوری و تلفنی بهترین راهکار برای رفع مشکلات حقوقی می باشد. مسائل و نکات حقوقی در هر زمینه ای چه مسائل خانوادگی باشد و چه کیفری از امور خاص و ویژه ای است که  حل آن تنها از عهده افرادی که در این زمینه تجربه کاری دارند بر می آید. اتفاقات در بسیاری از مواقع در زمان غیرمعمول رخ می دهد و یا اینکه ما نیاز داریم مسائل حقوقی را در زمان غیر اداری بررسی کنیم تا بتوانیم به نتیجه بهتری برسیم. حتی مواردی پیش می آید که دسترسی به یک وکیل به دلایلی از جمله دوری از مراکز شهری و بعد مسافت ناممکن یا غیر ممکن می شود.

 

اورژانس مشاوره حقوقی 24 ساعته در وکیل تلفنی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

استفاده از راهکارهای حقوقی آنقدر حیاتی است که نمی توان آن را به زمان و مکان محدود کرد. برای اینکه بتوانیم مشاور حقوقی پیشگیرانه و مطمئن داشته باشیم و یا اینکه برای مراحل بعدی امورحقوقی خود برنامه ریزی کنیم باید خدمات ویژه ای وجود داشته باشد که امکان مشورت با وکیل یا مشاوره با وکیل را فراهم کند. گاهی اوقات این مسائل چنان سخت و بغرنج می شود که شخص را مستاصل کرده و آرامش را از او سلب می کند. با توجه به نیاز جامعه به استفاده از خدمات مشاوره حقوقی درهر زمان و مکان و نیاز مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن در شرایط حساس، گروهی از مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه قوه قضائیه اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی به صورت تلفنی و مجازی نموده اند. در اینصورت در هر زمان و مکانی که باشید و با هر مشکل و شرایط خاصی که درگیر باشید می توانید از خدمات و راهکار حقوقی 24 ساعته و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی برخوردار شوید. در حقیقت با راه اندازی این خدمات شما به مشاوره حقوقی فوری دسترسی پیدا می کنید و می توانید با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه از بروز مشکلاتی که از عدم آگاهی شما نسبت به مسائل حقوقی پیش می آید جلوگیری کنید.از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی امکان دسترسی بر اساس امور حقوقی متفاوت به امکان مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می باشد.   

 

آیا گرفتن مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری امکان پذیر است؟

 

absentee legal advice possibility

مشاوره حقوقی غیر حضوری با وکیل دادگستری

 

سوال مهمی که ذهن هر فردی را در انجام امور حقوقی به خود مشغول می کند این است که آیا می توان از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری با یک وکیل دادگستری استفاده کرد؟ جواب بله است. تمامی افرادی که در بخش های ارائه خدمات غیرحضوری مشاوره حقوقی در حال فعالیت می باشند از وکلای با تجربه و با سابقه دادگستری هستند که بر اساس نوع تخصص خود در بخش های مختلف حقوقی آماده پاسخگویی و مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی و مشاوره تلفنی حقوقی غیرحضوری  می باشند.دلیل ارائه این خدمات حرفه ای دسترسی تمام افرادی است که نیازمند بهره مندی از مشاوره حقوقی می باشند و به دلایل متفاوت دسترسی به خود وکیل و مشاور حقوقی به صورت حضوری برای آنها ممکن نیست.

 

روش های مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری در ایران 

 

 

برای دریافت راهکار حقوقی  تلفنی ودریافت راهکار حقوقی آنلاین در کنار مشاوره غیرحضوری 24 ساعته در ایران به چند روش می توانید از خدمات استفاده کنید:

 

 • مشاوره تلفنی و غیرحضوری با وکیل از طریق تلفن ثابت.

 • مشاوره تلفنی با مشاور حقوقی از طریق شماره موبایل.

 • مشاوره حقوقی آنلاین.

 • مشاوره حقوقی حضوری.

 

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی به صورت 24 ساعته می باشد و شما می توانید جواب کلیه سوالات حقوقی را ازطریق مشاوره غیرحضوری و آنلاین با روش پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین دریافت کنید.

 

در چه ساعاتی می توانید از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری استفاده کرد؟

 

24-hour online legal services

مشاوره حقوقی غیر حضوری، آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دایر است

 

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری به گونه ای در خدمات آنلاین و غیرحضوری برنامه ریزی شده است که شما می توانید به راحتی در 24  ساعت شبانه روز به پرسیدن سوالات حقوقی خود بپردازید. این خدمات شامل مواردی از جمله: نگارش انواع دادخواست، نگارش اعتراض و شکوائیه، نگارش اظهارنامه و نامه اداری می باشد.

 

برای مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری چگونه از وکیل بودن مشاوره دهنده مطمئن شویم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

یکی از موارد مهمی که در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی وجود دارد این است که چگونه از وکیل بودن شخص مشاوره دهنده مطمئن شویم. دنیای ارتباطات امروزی به حدی پیشرفت کرده است که دسترسی افراد را برای بررسی سوابق مواردی که مورد نیاز دارند امکان پذیر می سازد. تمامی مشاورین و وکلای حقوقی دارای کدهای معتبری در سازمان مرکزی قوه قضائیه می باشند و شما با مراجعه به سامانه قوه قضائیه امکان پیگیری تخصص و رزومه وکیل و مشاور مورد نظر را خواهید داشت. همچنین تمامی خدمات غیرحضوری و آنلاین وکیل و مشاور حقوقی معتبر امکان دسترسی به رزومه مشاور و وکیل مورد نظر را به ما می دهد.

 

مزایای مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری

 

comparison between online & absentee legal advice and its present kind

مقایشه مزایای مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین غیر حضوری با نوع حضوری آن

 

 • جلوگیری از ضرر و زیان مالی: فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای می خواهید از خدمات حقوقی استفاده کنید، اطلاع داشتن از مسایل و امور حقوقی و قوانینی که در کشور  موجود می باشد امری واجب لازم است. اطلاع داشتن از کلیه این قوانین مهم از عهده و حوصله افراد خارج است. در این شرایط مشاورین حقوقی بهترین انتخاب برای نظارت و بررسی موارد حقوقی می باشد.     

 

 • صرفه جویی در هزینه وزمان: امور حقوقی از مواردی است که اگر بدون آگاهی و توجه انجام شود هزینه های زیادی به فرد وشرکت وارد خواهد کرد. اگر شرکت یا فردی که می خواهد اقدام به انجام امور حقوقی و پیگیری آن نماید قبل از هر کاری با وکیل و یا مشاور حقوقی صحبت کند مسلما مسیر کوتاهتری را طی خواهد کرد و هزینه های کمتری را برای انجام امور حقوقی متحمل خواهد شد.   

 

 • انجام کارهای مهم در زمان حساس.

 

 • حل مشکلات حقوقی در زمان کوتاهتر.

 

 • امکان برقراری تماس بدون صرف هزینه و وقت زیاد: یکی از موارد مهم استفاده از خدمات غیرحضوری دسترسی به وکیل تلفنی ارزان می باشد. کافی است، شما تمامی موارد حقوقی مورد نظر خود را لیست کرده و در زمان ارتباط آنلاین از مشاور حقوقی پرسیده و بدون دغدغه به نتایج مورد نظر خود برسید.   
 • دسترسی به خدمات غیرحضوری به صورت 24 ساعته: از طریق استفاده از خدمات مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین دسترسی  به شماره تلفن بهترین وکیل تهران و سایر مناطق کشور نیز امکانپذیر می باشد.

 

آیا به مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری می توان اعتماد کرد؟

 

vakiltel,s female online lawyers

برخی از وکلای خانم 24 ساعته مشغول در وکیل تلفنی

 

مورد مهم دیگری که در استفاده از وکیل تلفنی آنلاین مورد توجه قرار می گیرد، اینست که آیا می توانیم به این خدمات مشاوره ای اعتماد کنیم. برنامه ریزی خدمات غیرحضوری و آنلاین به شکلی انجام می شود که تمامی موارد حقوقی توسط افراد با تجربه در اختیار نیازمندان به استفاده از مشاوره حقوقی قرار بگیرد. بر همین اساس با توجه به تجربه و تخصصی که این مشاوران و گروههای حقوقی آنلاین در زمینه های مختلف دارند شما می توانید به استفاده از خدمات حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری اطمینان داشته باشید؛ دسترسی به خدمات مشورت با مشاور حقوقی به صورت تخصصی می باشد.

 

 

ضمانت کیفیت خدمات حقوقی

اعطای وکالت آنلاین به وکیل متخصص

وکیل واتساپی 24 ساعته

نگارش فوری و آنلاین تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با کیفیت تضمینی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت و امور حقوقی شرکت ها و شرکا

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مشاوره گرفتن از وکلای متخصص در امور حقوقی که در آنها به مشکل برخورده اید بسیار مهم است، چراکه مسائل حقوقی حتی اگر ظاهری ساده نیز داشته باشند؛ اما در حقیقت ابعاد مختلفی را در بر می گیرند که تنها یک فرد آگاه می تواند در مورد مسائل مختلف آن نظر دهد، از این رو بهتر است در هر مسئله ی حقوقی یا کیفری از تخصص وکیل مربوطه استفاده گردد تا به بهترین نتایج ممکن در زمینه مشکل حقوقی، نایل گردید؛
باسلام مسایل و نکات حقوقی در هر زمینه ای چه مسایل خانوادگی باشد، چه کیفری، از امور خاص و ویژه ای است که حل آن تنها از عهده افرادی برمی آید که در این زمینه تجربه کاری دارند. در مواردی که دسترسی به یک وکیل به دلایلی مثل بعد مسافت، غیر ممکن میشود، استفاده از مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی بهترین راهکار برای رفع مشکلات حقوقی میباشد. مسایل حقوقی حتی اگر به ظاهر ساده هم باشند، اما در حقیقت ابعاد مختلف و پیچیده ای را در برمی گیرند که تنها یک فرد آگاه میتواند در مورد آن نظر دهد.لذا با توجه به نیاز جامعه به استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان، موسسه حقوقی وکیل تلفنی با ارائه خدمات و راهکارهای حقوقی ۲۴ ساعته و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و فوری، در دسترس هر فردی میباشد تا با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه به صورت غیرحضوری از بروز مشکلاتی که از عدم آگاهی جامعه نسبت به مسایل حقوقی پیش می آید، جلوگیری کند. صرفه جویی در زمان و مکان، جلوگیری از ضرر و زیان مالی، امکان برقراری تماس بدون صرف هزینه و وقت زیاد، حل مشکلات حقوقی در زمان کوتاهتر و دسترسی به خدمات غیر حضوری به صورت ۲۴ ساعته را میتوان از جمله مزایای مشاوره حقوقی غیر حضوری با وکیل دادگستری در موسسه حقوقی وکیل تلفنی عنوان نمود. درود بر شما
با سلام استفاده از راهکارهای حقوقی آنقدر حیاتی است که نمی توان آن را به زمان و مکان محدود کرد. برای اینکه بتوانیم مشاور حقوقی پیشگیرانه و مطمئن داشته باشیم و یا اینکه برای مراحل بعدی امورحقوقی خود برنامه ریزی کنیم باید خدمات ویژه ای وجود داشته باشد که امکان مشورت با وکیل یا مشاوره با وکیل را فراهم کند. گاهی اوقات این مسائل چنان سخت و بغرنج می شود که شخص را مستاصل کرده و آرامش را از او سلب می کند. با توجه به نیاز جامعه به استفاده از خدمات مشاوره حقوقی درهر زمان و مکان و نیاز مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن در شرایط حساس، گروهی از مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه قوه قضائیه اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی به صورت تلفنی و مجازی نموده اند. در اینصورت در هر زمان و مکانی که باشید
در شرایطی که به علت ماموریت کاری در یک شهر کوچک و دورافتاده بودم دچار مشکل قضایی شدم و شکایتی علیه من ثبت شد باوجود اینکه دسترسی به امکانات شهری نداشتم اما از طریق مشاوره تلفنی بسیار خوب و جامع مرا راهنمایی کردند و حتی ساعت خارج از محدوده زمان اداری هم به سرعت با من تماس میگرفتند و نکته مهم تر اینکه هزینه مشاوره ها بسیار بسیار معقول و منطقی بود شما امکان مشاوره تخصصی حقوقی را برای هرفردی با هر سطح مالی فراهم کردید موفق باشید
تجربه ی شیرین من از مشاوره با شما ،وکیلتون بسیار مسلط و آگاه به تمامی مسائل خدا رو شکر رای رو تونستیم با کمکشون بگیریم
در شرایطی که با شیوع کرونا برای کل جهان ایجاد شد ارائه خدمات در بستر فضای مجازی و به صورت آنلاین به خوبی اهمیت خود را به همگان اثبات کرد. فعالیت موسسه وکیل تلفنی در همین راستا کمک فراوانی به حل مشکلات حقوقی کاربران خواهد کرد. متخصصین و مشاورین وکیل تلفنی دلسوزانه کاربران را همراهی میکنند موفق باشید
کاربران گرامی می توانند ضمن تماس با موسسه وکیل تلفنی ‌ و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره وکلا و مشاورین ‌حقوقی خبره گام هایی استوار درجهت حل معضلات و دعاوی حقوقی و کیفری خویش بردارند. کارشناس ارشد حقوق خانواده ملیکا محبوبی کد ۹۷۲۴.
درود خوبه ک مراجعان عزیز بدونند که قطعا در صورت تحمیل دعاوی قضایی در خدمتشون هستیم اما بهتر است به منظور پیشگیری و بالاتر بردن شانس برد همیشه پیش از اقدام مشورت کنند و تاکید میکنم به هیچ وجه امور فوق تخصصی مثل قرارداد ها،امور شرکتی و مالیاتی توسط خودشون راسا انجام نشه
سلام پیشرفت های خیر کننده در علوم ارتباطات امروز دروازهای نوین توسعه بر مبنای دسترسی به علوم و خدمات را در دسترس بشر قرار می دهد امکان تماس تصویری ومشاوره همانند مشا وره ای حضوری ارسال کلیه مدارک به منظور بررسی فوری ویا با تامل وحوصله. نگارش انواع دادخواست هادر زمینه های مختلف مورد نیاز کاربران .اعطای آمادگی دفاع در دعاوی علیه کاربر در قالب انواع لوایح با ارائه توضیحات ضروری. امکان تدوین اظهار نامه وبسیاری از خدمات حقوقی. امروزه به مدد همین دست آوردهای علمی بسر در زمینه ارتباطات با استفاده ازانواع پیام رسا نهایی مثل واتساپ امکان پذیر شده است
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوارم در خصوص مشاوره حقوقي غير حضوري بايد عرض شود كه امروزه با توجه به ايجاد شرايط خاص (شرايط كرونايي) خيلي از ملاقات ها و جلسات مهم اشخاص بصورت غير حضوري برگزار مي شود و اين يك نقطه قوت اين مجموعه تلقي مي شود كه با هماهنگي هاي لازم با كيفيت جلسات حضوري به شما مشاوره حقوقي غير حضوري ارائه مي شود
سلام. من یکبار از طریق سایت سوالمون رو مطرح کردم این یک سوال کوچک همانا و ارتباط همیشگی با سایت و وکلای شما همانا البته وکلای شما نه وکلای خودم
سلام خسته نباشید همکاران مجموعه وکیل تلفنی مشاوره غیر حضوری هزینه بسیار کمی برای مردم داشته ومجموعه وکیل تلفنی کمک بسیاری به آنها می کند چرا که حضور در دفتر وکیل حداقل باید بالای یک میلیون تومان جهت مشاوره داد ولی با تماس با مجموعه وکیل تلفنی با کمترین هزینه می شود از وکلای مجرب در زمینه های مختلف استفاده کرد
با سلام خدمت کاربران عزیز و گرامی.در این ایام کرونا دسترسی داشتن به وکلای با تجربه و دلسوز سخت است و هزینه های مشاوره ها با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه یکم به قشر کم بضاعت فشار خواهد آورد ما در مجموعه وکبل تلفنی تمامی این امکانات را با هزینه اندک و در مواردی از طریق سایت به صورت مجانی در اختیار شما بزرگواران می گذاریم پس حتما از مطالب بهره ببرید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴
مشاوره حقوقی اصولا باید غیر حضوری باشد و این خدمات توسط موسسه وکیل تلفنی به بهترین نحوه انجام شده است .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی