موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • اصغر میرزایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۳۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی غیر حضوری

مشاوره حقوقی غیر حضوری

در ابتدا به تعریفی از مشاوره حقوقی و مزایای استفاده از این نوع مشاوره خواهیم پرداخت، گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که نیاز به استفاده از یک تخصص ویژه احساس می شود. بسیاری از أمور و مسائل حقوقی به گونه ای نیستند که ما با خواندن کتاب بتوانیم آنها را به شکلی انجام دهیم که بعدا با دردسر و مشکل روبرو نباشیم. در این زمان استفاده از مشاور حقوقی غیرحضوری و تلفنی بهترین راهکار برای رفع مشکلات حقوقی می باشد. مسائل و نکات حقوقی در هر زمینه ای چه مسائل خانوادگی باشد و چه کیفری از امور خاص و ویژه ای است که  حل آن تنها از عهده افرادی که در این زمینه تجربه کاری دارند بر می آید. اتفاقات در بسیاری از مواقع در زمان غیرمعمول رخ می دهد و یا اینکه ما نیاز داریم مسائل حقوقی را در زمان غیر اداری بررسی کنیم تا بتوانیم به نتیجه بهتری برسیم. حتی مواردی پیش می آید که دسترسی به یک وکیل به دلایلی از جمله دوری از مراکز شهری و بعد مسافت ناممکن یا غیر ممکن می شود.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

vakiltel,s female online lawyers

برخی از وکلای خانم 24 ساعته مشغول در وکیل تلفنی

 

"علاوه بر شرایط گسترش بیماری کرونا، موارد زیادی از قبیل هزینه ها هستند که استفاده غیر حضوری از مشاوره حقوقی با وکیل بهتر از مشاوره حضوری به اوست؛ چه بسا که به لطف پیشرفت دنیای ارتباطات آنلاین امروزه مشاوره غیر حضوری از مشاوره حضوری با وکیل با کیفیت تر شده است. بنابراین شما با لمس تصویرک زیر به صفحه ای منتقل خواهید شد که در آن می توانید وکیل متخصص خود را برای مشاوره حقوقی غیر حضوری و تلفنی انتخاب نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

استفاده از راهکارهای حقوقی آنقدر حیاتی است که نمی توان آن را به زمان و مکان محدود کرد. برای اینکه بتوانیم مشاور حقوقی پیشگیرانه و مطمئن داشته باشیم و یا اینکه برای مراحل بعدی امورحقوقی خود برنامه ریزی کنیم باید خدمات ویژه ای وجود داشته باشد که امکان مشورت با وکیل یا مشاوره با وکیل را فراهم کند. گاهی اوقات این مسائل چنان سخت و بغرنج می شود که شخص را مستاصل کرده و آرامش را از او سلب می کند. با توجه به نیاز جامعه به استفاده از خدمات مشاوره حقوقی درهر زمان و مکان و نیاز مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن در شرایط حساس، گروهی از مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه قوه قضائیه اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی به صورت تلفنی و مجازی نموده اند. در اینصورت در هر زمان و مکانی که باشید و با هر مشکل و شرایط خاصی که درگیر باشید می توانید از خدمات و راهکار حقوقی 24 ساعته و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی برخوردار شوید. در حقیقت با راه اندازی این خدمات شما به مشاوره حقوقی فوری دسترسی پیدا می کنید و می توانید با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه از بروز مشکلاتی که از عدم آگاهی شما نسبت به مسائل حقوقی پیش می آید جلوگیری کنید.از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی امکان دسترسی بر اساس امور حقوقی متفاوت به امکان مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می باشد.   

 

آیا گرفتن مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری امکان پذیر است؟

 

absentee legal advice possibility

مشاوره حقوقی غیر حضوری با وکیل دادگستری

 

سوال مهمی که ذهن هر فردی را در انجام امور حقوقی به خود مشغول می کند این است که آیا می توان از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری با یک وکیل دادگستری استفاده کرد؟ جواب بله است. تمامی افرادی که در بخش های ارائه خدمات غیرحضوری مشاوره حقوقی در حال فعالیت می باشند از وکلای با تجربه و با سابقه دادگستری هستند که بر اساس نوع تخصص خود در بخش های مختلف حقوقی آماده پاسخگویی و مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی و مشاوره تلفنی حقوقی غیرحضوری  می باشند.دلیل ارائه این خدمات حرفه ای دسترسی تمام افرادی است که نیازمند بهره مندی از مشاوره حقوقی می باشند و به دلایل متفاوت دسترسی به خود وکیل و مشاور حقوقی به صورت حضوری برای آنها ممکن نیست.

 

روش های مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری در ایران 

برای دریافت راهکار حقوقی  تلفنی ودریافت راهکار حقوقی آنلاین در کنار مشاوره غیرحضوری 24 ساعته در ایران به چند روش می توانید از خدمات استفاده کنید:

 

 • مشاوره تلفنی و غیرحضوری با وکیل از طریق تلفن ثابت.

 • مشاوره تلفنی با مشاور حقوقی از طریق شماره موبایل.

 • مشاوره حقوقی آنلاین.

 • مشاوره حقوقی حضوری.

 

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی به صورت 24 ساعته می باشد و شما می توانید جواب کلیه سوالات حقوقی را ازطریق مشاوره غیرحضوری و آنلاین با روش پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین دریافت کنید.

 

در چه ساعاتی می توانید از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری استفاده کرد؟

 

24-hour online legal services

مشاوره حقوقی غیر حضوری، آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دایر است

 

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری به گونه ای در خدمات آنلاین و غیرحضوری برنامه ریزی شده است که شما می توانید به راحتی در 24  ساعت شبانه روز به پرسیدن سوالات حقوقی خود بپردازید. این خدمات شامل مواردی از جمله: نگارش انواع دادخواست، نگارش اعتراض و شکوائیه، نگارش اظهارنامه و نامه اداری می باشد.

 

برای مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری چگونه از وکیل بودن مشاوره دهنده مطمئن شویم؟

یکی از موارد مهمی که در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی وجود دارد این است که چگونه از وکیل بودن شخص مشاوره دهنده مطمئن شویم. دنیای ارتباطات امروزی به حدی پیشرفت کرده است که دسترسی افراد را برای بررسی سوابق مواردی که مورد نیاز دارند امکان پذیر می سازد. تمامی مشاورین و وکلای حقوقی دارای کدهای معتبری در سازمان مرکزی قوه قضائیه می باشند و شما با مراجعه به سامانه قوه قضائیه امکان پیگیری تخصص و رزومه وکیل و مشاور مورد نظر را خواهید داشت. همچنین تمامی خدمات غیرحضوری و آنلاین وکیل و مشاور حقوقی معتبر امکان دسترسی به رزومه مشاور و وکیل مورد نظر را به ما می دهد.

 

مزایای مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری

 

comparison between online & absentee legal advice and its present kind

مقایشه مزایای مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین غیر حضوری با نوع حضوری آن

 

 • جلوگیری از ضرر و زیان مالی: فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای می خواهید از خدمات حقوقی استفاده کنید، اطلاع داشتن از مسایل و امور حقوقی و قوانینی که در کشور  موجود می باشد امری واجب لازم است. اطلاع داشتن از کلیه این قوانین مهم از عهده و حوصله افراد خارج است. در این شرایط مشاورین حقوقی بهترین انتخاب برای نظارت و بررسی موارد حقوقی می باشد.     

 

 • صرفه جویی در هزینه وزمان: امور حقوقی از مواردی است که اگر بدون آگاهی و توجه انجام شود هزینه های زیادی به فرد وشرکت وارد خواهد کرد. اگر شرکت یا فردی که می خواهد اقدام به انجام امور حقوقی و پیگیری آن نماید قبل از هر کاری با وکیل و یا مشاور حقوقی صحبت کند مسلما مسیر کوتاهتری را طی خواهد کرد و هزینه های کمتری را برای انجام امور حقوقی متحمل خواهد شد.   

 

 • انجام کارهای مهم در زمان حساس.
 • حل مشکلات حقوقی در زمان کوتاهتر.

 

 • امکان برقراری تماس بدون صرف هزینه و وقت زیاد: یکی از موارد مهم استفاده از خدمات غیرحضوری دسترسی به وکیل تلفنی ارزان می باشد. کافی است، شما تمامی موارد حقوقی مورد نظر خود را لیست کرده و در زمان ارتباط آنلاین از مشاور حقوقی پرسیده و بدون دغدغه به نتایج مورد نظر خود برسید.   
 • دسترسی به خدمات غیرحضوری به صورت 24 ساعته: از طریق استفاده از خدمات مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین دسترسی  به شماره تلفن بهترین وکیل تهران و سایر مناطق کشور نیز امکانپذیر می باشد.

 

آیا به مشاوره حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری می توان اعتماد کرد؟

مورد مهم دیگری که در استفاده از وکیل تلفنی آنلاین مورد توجه قرار می گیرد، اینست که آیا می توانیم به این خدمات مشاوره ای اعتماد کنیم. برنامه ریزی خدمات غیرحضوری و آنلاین به شکلی انجام می شود که تمامی موارد حقوقی توسط افراد با تجربه در اختیار نیازمندان به استفاده از مشاوره حقوقی قرار بگیرد. بر همین اساس با توجه به تجربه و تخصصی که این مشاوران و گروههای حقوقی آنلاین در زمینه های مختلف دارند شما می توانید به استفاده از خدمات حقوقی غیرحضوری با وکیل دادگستری اطمینان داشته باشید.دسترسی به خدمات مشورت با مشاور حقوقی به صورت تخصصی می باشد.

 

موارد مشابه زیر می توانند شما را از دنیای حقوقی اطرافتان آگاه نموده و در گرفتن حقتان یاری نمایند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

تماس تلفنی با وکیل متخصص درامور خانواده از قبیل طلاق، مهریه و نفقه

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670