موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اورژانس وکالت 24 ساعته

اورژانس وکالت

اورژانس وکالت 24 ساعته، با ارائه خدمات نامحدود حقوقی در سایت ما، بهترین و مطمئن ترین گزینه برای متقاضیان گرفتن وکیل یا مشاوره حقوقی به صورت فوری می باشد؛ پیچیدگی مسائل حقوقی و قوانین موجود امروزه نیاز به وجود وکیل را چند برابر کرده است و پیدا کردن یک وکیل خوب به ویژه در دنیای مجازی، نیازمند دقت و توجه بالایی می باشد.

 

معرفی اورژانس وکالت 24 ساعته، توسط یکی از بانوان وکیل ما

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

تاسیس یک اورژانس وکالت 24 ساعته در بنگاه حقوقی آنلاین وکیل تلفنی، به چه دلیل بود؟

 

reason of establishing an advocacy agency

اورژانس وکالت 24 ساعته

 

اورژانس وکالت 24 ساعته به منظور رساندن خدمات نامحدود حقوقی به متقاضیان دریافت مشاوره حقوقی در سراسر دنیا، بدون محدودیت زمانی تاسیس شد.

افراد ساکن در ایران و کشور های دیگر از طریق این اورژانس می توانند به سادگی و با اطمینان خاطر از مشاوران حقوقی ما در تمامی زمینه های حقوقی مشاوره حقوقی دریافت کنند یا اینکه با اعطای وکالت آنلاین به وکلای پایه یک ما، آنها را مأمور رسیدگی به پرونده ی خود کنند.

همچنین امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی نیز ممکن است و شما از این طریق می توانید با مشاوران مجرب ما در زمینه انواع مشکلات حقوقی طی سریعترین زمان ممکن ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را به صورت دقیق دریافت کنید.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته چه وظایفی دارد؟

 

responsibility of 24 hour advocacy agency

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی به تمامی دعاوی حقوقی

 

از وظایف وکلای 24 ساعته آنلاین ما در این اورژانس، بررسی دقیق مدارک و مستندات به صورت سریع و ارائه بهترین راه حل به مراجعین و کمک به طی مراحل قانونی آن به صورت فوری و اورژانسی می باشد.

وکلای ما به دلیل آگاهی و تجربه زیاد در زمینه انواع مسائل و مشکلات حقوقی بهترین مشاوران نیز هستند و از مزیت های وکلا نسبت به مشاوران می توان به توانایی آنها در دفاع از موکلین در دادگاه اشاره کرد؛ اما وظیفه کلی وکلا حضور در دادگاه و دفاع از حقوق موکل خود می باشد؛ فلذا شما می توانید علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی به روش دلخواه خود، به وکلای ما نیز وکالت آنلاین اعطا نموده تا در اسرع وقت در دادگاه حضور یافته و حامی شما باشند.

این مورد را نیز از قلم نیاندازیم که تمامی افراد از هر قشری می توانند تمام سوالات حقوقی، بین المللی و تجاری خود را از وکلای پایه یک دادگستری از تمام نقاط دنیا بدون محدودیت زمانی و مکانی بپرسند.

 

در این اورژانس 1000 وکیل پایه یک دادگستری حضور دارند که تمامی خدمات حقوقی نادر و رایج را با کیفیت تضمینی و به صورت 24 ساعته به تمامی هموطنانمان ارائه می دهند، خدماتی از قبیل:

 

 

 

کسب مشاوره حقوقی از وکلای اورژانس وکالت 24 ساعته چه مزایایی دارد؟

 

benefits of legal advice from advice from advocacy agency

تماس فوری اورژانسی 24 ساعته با وکیل خانم متخصص به امور خانواده

 

وظیفه مشاوران حقوقی در این اورژانس بررسی مدارک و مستندات و ارائه راه حل به افراد و باز داشتن آنها از مسیر های نادرست و غلط می باشد؛ اما سرعت تنها مزیت ما نیست...

دسترسی در سریع ترین زمان ممکن به وکیل آنلاین در هر زمان و مکانی، امکان ارسال مستندات و مدارک لازم به مشاور یا وکیل مانند: عکس، فیلم، متن، صدا و ذخیره سازی این مدارک برای بررسی بیشتر.

صرفه جویی در زمان و هزینه ها مانند هزینه ای رفت و آمد از مزایای گرفتن مشاوره حقوقی از این اورژانس می باشد.

 

بزرگترین مزیت اورژانس وکالت 24 ساعته ما، دادن مشاوره سریع و به موقع به افراد برای اقدام به حل مشکل و یا جلوگیری از ایجاد مشکلات بزرگتر و بیشتری که به دلیل اقدام  بدون آگاهی لازم ممکن است برای افراد به وجود بیاید، می باشد.


کم کردن فشار عصبی و استرس و افزایش آرامش و آگاهی برای عمل به راهکار های وکیل دادگستری، پیشگیری از وارد شدن ضرر به اشخاص به دلیل تصمیمات عجولانه و از روی عدم آگاهی، رسیدگی به موقع، دقیق و طی سریعترین زمان ممکن به مسائل و مشکلات حقوقی و در نهایت جلوگیری از صرف هزینه های اضافی و سوءاستفاده از ناآگاهی افراد نسبت به قوانین از مزیت های دیگر این مشاوره می باشند.

 

روش های استفاده از خدمات حقوقی فوری اورژانس وکالت 24 ساعته، چگونه است؟

 

ways & types of legal advice

بنگاه حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته رسیدگی فوری به دعاوی حقوقی نادر و رایج

 

خدمات حقوقی در اورژانس وکالت 24 ساعته به صورت تلفنی و آنلاین، برای کمک به متقاضیان در سراسر دنیا ارائه می شود.

مشاوره حقوقی در موسسه ما به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری انجام می گیرد که هر سه مورد نیز به روش دلخواه شما انجام می گیرد، مثلاً مشاوره حقوقی آنلاین می تواند از طریق تماس صوتی به واتساپ وکیل یا چت کردن 24 ساعته به او باشد.

از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توان در هر زمان و مکانی به صورت آنلاین مانند: چت با وکیل و یا تماس تصویری با وکیل، از خدمات حقوقی این آژانس و بنگاه 24 ساعته وکالت استفاده کرد.

همچنین از طریق مشاوره حقوقی تلفنی می توان با مشاورین ما در اورژانس وکالت 24 ساعته و بنگاه حقوقی 24 ساعته ارتباط برقرار کرد.

 

whatsapp dowry legal advice

 

در اورژانس وکالت 24 ساعته چه کسانی و با چه تخصص ها و زمینه های حقوقی خدمت رسانی می کنند؟

 

lawyers of 24 hour advocacy agency

اولین ارگان حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته در سطح کشور

 

وکلا به دلیل آگاهی بیشتر با قوانین، تجربه و تخصص بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی می باشند؛ وکلای پایه یک دادگستری مجرب در این اورژانس به متقاضیان خدمت رسانی می کنند.

وکلای متخصص ما در زمینه های املاک و اراضی، حقوق بانکی، حقوق بیمه، بازرگانی داخلی و بین المللی، حقوق ورزشی، حقوق بازار بورس، حمل و نقل داخلی و بین المللی ، همچنین حقوق کیفری و وصول مطالبات تخصص دارند؛ در نتیجه می توانید با اطمینان خاطر برای حل مشکلات حقوقی خود در سریعترین زمان ممکن در هر کجای دنیا از ما کمک بگیرید.


همچنین تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) ما  با روش های فوق العاده و منحصر به فرد خود این امکان را به شما می دهد که طلب مرده خود را وصول و آن را مجدداً احیا کنید.

 

شما در هر جای ایران و جهان باشید می توانید به صورت شبانه روزی و 24 ساعته از مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته استفاده نمایید.

برای این منظور، واحد مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل به صورت اورژانسی و 24 ساعته می باشد تا حتی در ساعت 4 صبح هم بتوانید مشاوره حقوقی لازم را به صورت تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری داشته باشید. برای این منظور جدول زیر را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم.

 

 

ضمانت کیفیت خدمات حقوقی

اعطای وکالت آنلاین به وکیل متخصص

وکیل واتساپی 24 ساعته

نگارش فوری و آنلاین تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با کیفیت تضمینی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت و امور حقوقی شرکت ها و شرکا

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام من قطعه زمینی داشتم که پدرشوهرم چهل سال قبل خریداری کرده بودن وبه عنوان مهریه به من دادن وقبل اززلزله بم درآن ساکن بودیم وخانه ما بود کهدرزلزله تخریب شد ومن به علت صدمه شدیدجسمی وروحی روانی وازدست دادن عزیزانم نتوانستم ساخت وساز کنم والان ۳سال است که زمین شهری بم زمین منو تصرف کرده وبه اشخاصی دیگر واگذارکرده است بااینکه زمین دارای پروانه ساخت وقولنامه وبنچاق قدیم بوده است این زمین تمام دارایی من بودخداشاهد میباشد من وفرزندانم به امیدانه باهم وکمک هم بتوانیم یک آتاقی برای خودمان درست کنیم باهم کارمیکردیم اما زمین ماروتصرف کردن ونمیدونم چکار باید بکنم توروخدا راهنمایم کنید تاحق وحقوق منو بچه هام پایمال نشود
نیاز حضور یک وکیل وارد به قوانین فروش مال غیر برای روز یکشنبه در منطقه اسلامشهر بهارستان دارم
با سلام و احترام؛ همه ما بارها کلمه اورژانس یا خدمات اورژانسی را شنیده ایم . در زمانی که کسی نیاز به کمک فوری جهت رهایی از یک مشکل بزرگ دارد از لفظ کمک های اورژانسی استفاده می شود مانند یک مصدوم زیر آوار مانده یا فردی که ناگهان دچار تصادف یا حمله قبلی می گردد . در تمامی این موارد ، ارائه خدمات صحیح و به موقع اورژانسی می تواند حیات دوباره ای به فرد در حال احتضار بدهد . دقیقا چنین شرایطی به لحاظ وقوع مشکلات حقوقی برای افراد زیادی نیز ایجاد می گردد یعنی گاهی فردی باید برای ارائه توضیحات به کلانتری محل مراجعه نماید یا دچار حادثه ای مانند تصادف در رانندگی یا درگیر اننعقاد یک قرارداد مهم کاری یا باید خود را در اولین فرصت به دادگاه معرفی کند و امثال آن ، در چنین مواردی که آگاهی لازم بین کاربران وجود نداشته و ممکن است به خاطر هیجانات لحظه ای ناشی از بروز مشکل یا عدم آگاهی نسبت به تعهداتی که خارج از مسئولیت قانونی خود متعهد می شوند تا مدتها خود را به لحاظ قضایی درگیر مشکلات می نمایند . در چنین مواردی کافی است با یک شماره گیری ساده از وجود یک موسسه بسیار توانمند با وکلای کارکشته آن بهره مند شده و شرایط پرونده را به نفع خود رقم زد ، مزیت بزرگ چنین کاری در این است که در هر جای ایران و حتی خارج از کشور و در تمامی بیست و چهار ساعت شبانه روز آن هم در 365 روز سال این امکان برای همگان فراهم است و با استفاده از بهترین راهنمایی ممکن به که دریافت می کنند می توانند به نتیجه مطلوب دست پیدا نمایند.
سلام و عرض ادب، اورژانس وکالت ۲۴ ساعته، با ارائه خدمات نامحدود حقوقی در سایت ما، بهترین و مطمئن ترین گزینه برای متقاضیان گرفتن وکیل یا مشاوره حقوقی به صورت فوری می باشد؛ پیچیدگی مسائل حقوقی و قوانین موجود امروزه نیاز به وجود وکیل را چند برابر کرده است و پیدا کردن یک وکیل خوب به ویژه در دنیای مجازی، نیازمند دقت و توجه بالایی می باشد.
با سلام و احترام با موسسه وکیل تلفنی می توانید هر ساعت از شبانه روز با وکلای مجرب و پایه یک تماس بگیرید و مشکل حقوقی خود را مطرح و با دریافت پاسخ دقیق ، خیال خود را راحت کنید.
سلام وقت بخیر خواستم تشکر کنم بابت خدمات شبانه روزی موسسه خوب وکیل تلفنی گاها شرایط طوری پیش میره که در ساعات غیرمعمول و غیراداری نیاز به صحبت با یک متخصص بسیار فوری ایجاد میشود مثل مشکلی که دیشب در ساختمان ما اتفاق افتاد و وکلای شما خیلی خوب مارو راهنمایی کردند براتون آرزوی موفقیت دارم
سلام و خداقوت خدمت کادر مجرب وکیل تلفنی اوژانس وکالت ۲۴ ساعته دقیقا منحصر به موسسه حقوقی وکیل تلفنی میباشد تنها موسسه حقوقی هستند که کاملا ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی ،حضوری،واتساپی،آنلاین،حضوری و نگارش کلیه اوراق قضایی درسریع ترین زمان انجام میدهند .
سلام کردن فشار عصبی و استرس و افزایش آرامش و آگاهی برای عمل به راهکار های وکیل دادگستری، پیشگیری از وارد شدن ضرر به اشخاص به دلیل تصمیمات عجولانه و از روی عدم آگاهی، رسیدگی به موقع، دقیق و طی سریعترین زمان ممکن به مسائل و مشکلات حقوقی و در نهایت جلوگیری از صرف هزینه های اضافی و سوءاستفاده از ناآگاهی افراد نسبت به قوانین از مزیت های دیگر این مشاوره می باشند
با سلام وکلا به دلیل آگاهی بیشتر با قوانین، تجربه و تخصص بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی می باشند؛ وکلای پایه یک دادگستری مجرب در این اورژانس به متقاضیان خدمت رسانی می کنند. وکلای متخصص ما در زمینه های املاک و اراضی، حقوق بانکی، حقوق بیمه، بازرگانی داخلی و بین المللی، حقوق ورزشی، حقوق بازار بورس، حمل و نقل داخلی و بین المللی ، همچنین حقوق کیفری و وصول مطالبات تخصص دارند؛ در نتیجه می توانید با اطمینان خاطر برای حل مشکلات حقوقی خود در سریعترین زمان ممکن در هر کجای دنیا از ما کمک بگیرید.
هر وکیلی باید در اقدامات خود کاملاً مصلحت موکلش را مانند مصلحت خود رعایت کند و از اختیارات داده شده تجاوز نکند، و تمامی آن چه که به جای موکل خود می گیرد به وی انتقال دهد، حال چنان چه در صورت تعدی یا تفریط وکیل، زیان یا خسارتی متوجه موکل گردد، شخص وکیل مسئول جبران این ضرر می­باشد. و یک وکیل زمانی که در نقش مشاور حقوقی انجام وظیفه می کند، باید بازهم مصحلت موکلش را رعایت کند و سعی کند وجدان خودش را قاضی کند تا بتواند به بهترین شکل، شخصی که نیاز به مشاوره حقوقی دارد را راهنمایی کند. در جایی که برای انجام امری دو یا چند وکیل مشخص شده باشد، تنها در صورت هماهنگی و توافق با دیگر وکلا می تواند عملی انجام دهد و در غیر این صورت هیچ یک بدون دیگری نمی توانند دخالتی مستقل در امور داشته باشند و چنان چه وکیل وکالت در توکیل نداشته باشد، نمی تواند کارش را به وکیل دیگری واگذار نماید. تعهدات موکل یا مشاوره گیرنده شخصی که مشاوره می گیرد باید به بهترین شکل سوالات خود را طرح کند تا مشاور حقوقی دچار سردرگمی نشود و بتواند اوا را راهنمایی کند و مشاوره گیرنده نباید وکیل یا مشاور حقوقی را سردرگم کند. سوالات باید بدون ابهام و روشن باشد. موکل باید غیر از پرداخت دستمزد وکیل، تمامی هزینه های وکیل برای انجام وکالت را نیز بپردازد. مگر این که به گونه دیگری در عقد شرط شده باشد و به طور کلی باید به تمام تعهداتی که در قرادادش با وکیل بوده عمل کند. وکیل در توکیل در بعضی عقود وکالت، اجازه گرفتن وکیل دیگری به وکیل اول داده می شود تا در صورت لزوم برخی امور اداری را به وکیل دیگری بسپارد. وکالت بلاعزل نوعی از عقد وکالت است که در آن دائمی بودن وکالت یک وکیل و یا شرط عدم امکان عزل یک وکیل، در ضمن عقد لازمی(غیر قابل فسخ) ذکر شده باشد. وکالت در دادگاه ها: هر چند که مشاوره با وکیل فقط مربوط به زمان پیشامد مشکلات حقوقی نیست و بهتر است که پیش از اقدام به هر امر حقوقی مانند معاملات و بروز مشکل، با وکیل مشاوره داشته و علاج واقعه را قبل از اتفاق دانست اما با توجه به این که اقامه دعوی نسبت به هر موضوع حقوقی یا کیفری تنها یک بار قابلیت مطرح شدن در محاکم قضایی را دارد مگر مواردی که از این قاعده مستثنی هستند، لذا مشاوره و کسب اطلاعات درباره موضوع مطروحه، گرفتن وکیل مناسب در اقامه دعوا و یا دفاع در قبال دعوی مطروحه توسط شاکی یا مدعی، می تواند مفید باشد.
سلام استفاده از وکلای مجرب ِ موسسه وکیل تلفنی به تمامی کسانی که مسءله حقوقی دارند توصیه میشود
بنام خدا با عرض سلام ضمن تشكر از حسن برخورد خانمهاي روابط عمومي با وكيل محترم اقاي رشيدي و اقاي شيخي و خانم ياوري صحبت كردم اقاي رشيدي جوابي كه در عرض پنج دقيقه فرمودند در شهر خودم ده ساعت صحبت كنم هم باز به ان جواب مطلوب نمي رسيدم و بسيار سواد بالا دارند و همچنين اقاي شيخي هم باسواد و معلومات اند و سوالات راهگشا دارند كه حتي باعث شدند خودم هم بدانم چه طور منظورم برسانم و بروم مطالعه اَي هم بكنم و خانم ياوري هم شنونده خوب و هم پاسخگوي عالي و با ادب و مهرباني و حوصله باعث تفهيم موضوع مي شوند و هر سه بزرگوار و خانم ياوري عزيز عالي بودند
بنام خدا با عرض سلام ضمن تشكر از حسن برخورد خانمهاي روابط عمومي با وكيل محترم اقاي رشيدي و اقاي شيخي و خانم ياوري صحبت كردم اقاي رشيدي جوابي كه در عرض پنج دقيقه فرمودند در شهر خودم ده ساعت صحبت كنم هم باز به ان جواب مطلوب نمي رسيدم و بسيار سواد بالا دارند و همچنين اقاي شيخي هم باسواد و معلومات اند و سوالات راهگشا دارند كه حتي باعث شدند خودم هم بدانم چه طور منظورم برسانم و بروم مطالعه اَي هم بكنم و خانم ياوري هم شنونده خوب و هم پاسخگوي عالي و با ادب و مهرباني و حوصله باعث تفهيم موضوع مي شوند و هر سه بزرگوار و خانم ياوري عزيز عالي بودند
سلام عرض خسته نباشید از بابت مطالب مفیدی که در سایت قرار میدهید ممنونم. راه هایی که شما برای برقراری اراتباط سریع با متخصصین حقوقی ایجاد کردید باعث شده هر فرد در هر نقطه کشور بتواند برای حل مشکلاتش از وکلا و مشاورین متخصص و مجرب بهره بگیرد و جلوی بسیاری از مشکلات مردم گرفته شود. از شما کمال تشکر و قدردانی دارم و به عنوان یک کاربر از خدمات وکیل تلفنی بسیار راضی بودم. موفق و پیروز باشید
باسلام ‌و احترام موسسه وکیل تلفنی با داشتن وکلایی متخصص در تمام شهرهای ایران بهترین و سریعترین راه برای دریافت یک مشاوره دقیق و مطمئن برای حل مشکل شما می باشد. پس در هر زمانی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید با تلفن موسسه تماس بگیرید تا از خدمات تخصصی همکاران موسسه بهره مند گردید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .اورژانس وکالت ۲۴ ساعته به منظور رساندن خدمات نامحدود حقوقی به متقاضیان دریافت مشاوره حقوقی در سراسر دنیا، بدون محدودیت زمانی تاسیس شد. افراد ساکن در ایران و کشور های دیگر از طریق این اورژانس می توانند به سادگی و با اطمینان خاطر از مشاوران حقوقی ما در تمامی زمینه های حقوقی مشاوره حقوقی دریافت کنند یا اینکه با اعطای وکالت آنلاین به وکلای پایه یک ما، آنها را مأمور رسیدگی به پرونده ی خود کنند. همچنین امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی نیز ممکن است و شما از این طریق می توانید با مشاوران مجرب ما در زمینه انواع مشکلات حقوقی طی سریعترین زمان ممکن ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را به صورت دقیق دریافت کنید.
انواع وکالت نامه در قالب کلی وکالتنامه رسمی و محضری وکالتنامه عادی انواع وکالت بر حسب نوع وکالت مقید : موکل طی عقد قراردادی، انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد. وکیل تنها اختیار انجام کار مشخص شده را دارد. وکالت مطلق : موکل به وکیل، اجازه انجام تمام امور مربوط به موضوع مورد توافق را می دهد. در واقع موکل، وکالت کلیه امور مربوط به کار خود را به وکیل می سپارد. وکالت قضایی : انجام امور قضایی موکل، که نیازمند دانش و تخصص کافی برای انجام آن است، به وکیل دادگستری سپرده می شود. وکالت غیرقضایی : چنانچه شخصی، پیگیری امور اداری خود را به فرد دیگری بسپارد. وکالت ساده: عزل وکیل از انجام امور سپرده شده به او در زمان دلخواه توسط موکل. وکالت بلاعزل: وکالتی که در آن موکل، حق فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد. وکالت تام‌ الاختیار: در این نوع وکالت، وکیل جهت اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی، نیاز به اجازه موکل ندارد. وکالت نامه رسمی: وکالت‌نامه‌ ای که به صورت رسمی و محضری بین وکیل و موکل عقد می شود و در دفاتر اسناد رسمی به ثبت می رسد. وکالت نامه عادی: وکالت‌نامه‌ ای که به صورت نوشتن قولنامه یا قرارداد مکتوب بین طرفین و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و ثبت قرارداد، تنظیم می شود. مثال های بارز انواع وکالت نامه وکالت نامه کاری : قراردادی که بین طرفین منعقد می شود و بر طبق آن شخصی جهت انجام امور اداری کار خود به شخص دیگری (چه فرد عادی و چه وکیل رسمی) وکالت می‌دهد. وکالت نامه پرونده دادگستری : طی عقد قراردادی، پیگیری مراحل مربوط به پرونده های ارجاع شده به دادگستری به وکلای رسمی سپرده می شود. وکالت نامه فروش : در این نوع وکالت نامه، افراد وکالت فروش اموال خود را به شخص دیگر می سپارند. نمونه وکالت‌ نامه‌ های دفاتر رسمی وکالت نامه خرید و فروش خودرو، موتور سیکلت، کامیون و … وکالت نامه تحویل خودرو وکالت نامه تعویض پلاک خودرو وکالت نامه انجام امور بیمه ای خودرو وکالت نامه تبدیل خودرو فرسوده وکالت نامه ترخیص خودرو وکالت نامه اخذ کارت سوخت خودرو وکالت نامه گرفتن سند المثنی خودرو وکالت نامه های شرکت ها وکالت نامه انتقال سهام شرکت سهامی عام وکالت نامه انحلال شرکت وکالت نامه خرید و فروش سهام وکالت نامه ثبت شرکت وکالت نامه اخذ پروانه تاسیس وکالت نامه تاسیس شعبه وکالت نامه های بازرگانی وکالت نامه انجام امور گمرکی وکالت نامه ترخیص کالا وکالت نامه اخذ کارت بازرگانی وکالت نامه های امور خانواده وکالت نامه برای ازدواج وکالت نامه در طلاق وکالت نامه سرپرستی فرزند وکالت نامه جامع تام الاختیار و بلاعزل زوجه برای گرفتن طلاق، اخذ حضانت فرزند و بخشش مهریه و نفقه وکالت نامه درخواست انحصار وراثت وکالت نامه های املاک وکالت نامه اداری برای انبوه سازی وکالت نامه انتقال سرقفلی وکالت نامه رهن و اجاره دادن ملک وکالت نامه بلاعزل فروش ملک وکالت نامه خرید ملک وکالت نامه واگذاری بخشی از ملک وکالت نامه اخذ جواز ساخت از شهرداری وکالت نامه گرفتن پایان کار وکالت نامه های موبایل و تلفن وکالت نامه خرید تلفن همراه وکالت نامه واگذاری امتیاز برق و تلفن وکالت نامه انتقال مکان تلفن ثابت وکالت نامه های بانکی وکالت نامه افتتاح حساب بانکی وکالت نامه بستن حساب بانکی وکالت نامه گرفتن دسته چک وکالت نامه دریافت مبلغ گواهی سپرده سرمایه گذاری از بانک وکالت نامه گرفتن وام وکالت نامه برداشت از حساب وکالت نامه استفاده از صندوق امانات بانک وکالت نامه پیگیری چک های برگشتی وکالت نامه دریافت پروانه کسب وکالت نامه اخذ حقوق و مستمری وکالت نامه خرید امتیاز آب، برق، گاز، تلفن، فاضلاب وکالت نامه تام الاختیار وکالت نامه تام الاختیار خرید و فروش وکالت نامه گرفتن مدارک شناسایی مانند شناسنامه، کارت ملی وکالت نامه گرفتن مدارک از دفتر اسناد رسمی و سایر وکالت نامه ها
سلام من معتاد بودم زنم منو برد کمپ ۲۲روز انجابودم ب مئسولین کمپ گفته بود حق ملاقات نداره حق تلفن نداره من داخل کمپ بودم وسائل خونه جاروکرده برده ۲۰میلون پول ۲عددگوشی وچیزای دیگه از همه مهمتر از ۲بچه ام هیچ خبری ندارم میرم درخونه پدراش فقط فوش میدم چی کارکنم خواهش میکنم جواب بدین
سلام سپاس بیکران از وب سایت عالی و پرمحتوا وکیل تلفنی واقعا عالیه خدماتتون
باسلام. من تا پیش از آشنایی با موسسه شما فکر میکردم مراجعه به وکیل و مشاور حقوقی یا تماس با وکیل می‌بایست در ساعات اداری یا با تعیین وقت قبلی و ساعتها انتظار در دفتر وکیل انجام شود اما موسسه وکیل تلفنی بااقتدار این عقیده کهنه و قدیمی را از بین برد چرا که من در طول 24ساعت و حتی ایام تعطیل هرزمان راجع به پرونده ام سؤالی داشته باشم بدون اتلاف وقت با شما تماس می گیرم و با اعلام تنها یک کد با وکیل حقوقی که در جریان پرونده ام بوده ارتباط میگیرم.
خیلی دوست دارم در هر تایمی از شبانه روز از مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایید من ساعت 4صبح تونستم با3وکیل مشاوره حقوقی تلفنی بگیرم
من چون شوهرم شب کار بود، نمی تونستم روز زنگ بزنم که بفهمه واسه همین شب حدود یک و چل دقیقه بود که زنگ زدم بعد گفتن وکیل تا 2 دقیقه دیگه زنگ می زنه، بعد همون وکیلی که کدش رو دادم زنگ زد، خوبیش اینه که الان می دونم باید چیکار کنم.
سلام مدتی پیش با وکیلی در تهران مشاوره ای دقیقه ای دو هزاری با تلفن ثابت تماس میگرفتم متاسفانه برای مشکل بانکی همه توضیحات رو دادم با حوصله گوش داد در نهایت با یه لحظه راهنمایی بی ارزش از من معذرت خواهی کرد و گفت در مجلسی هستش الان براش مقدور نیست از من خواست فردا ده صبح تماس بگیرم دقیق سر ده صبح تماس گرفتم از نو مجبور شدم توضیحات بدم دو باره یه راهنمایی کوچکی کرد و معذرت خواهی کرد در جلسه ای گرفتار است عصر ساعت شش تماس بگیرم البته عطایش رو به لقایش بخشیدم به دوستان وکیل بگین احدی برای مشاوره تماس میگیره اونا رو حامی خود میدونند از اعتماد سواستفاده بشه ذهنش مسموم میشه پزشکها و وکیل ها قشری هستند که خیلی مواظب رفتارشان باشند
بابت کار حقوقی
میخوام وکیل مناسب بگیرم چون مشکل مواد مخدر هست وهمه جوره اوکی هست
میخوام وکیل مناسب بگیرم چون مشکل مواد مخدر هست وهمه جوره اوکی هست
بسیار عالی وخوب هست سپاسگزارم
درمورد مهریه
از سال۹۱ تاسال ۹۹ تمام مطالبات یه دفتر دار چقدر میشه
با عرض سلام، گفتم کسی محبت کنه که جواب سوالمو بده من ممنون میشم، گفتم مدیر عامل شرکت میتونه از طریق درخواست قضائی به دادگستری حکم توقیف شرکت خودش را بدهد، زنده باشید ممنون میشم اگه جواب بدین. . .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی