موسسه وکیل تلفنی

  • محسن ذبیحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۳۲:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
  • محدثه ناوخی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
  • علی اشرفی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۳۶:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
  • علی قوجایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۱:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
  • پرویز کاظمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۹:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۲:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۰:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۸:۴۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
انجمن وکیل تلفنی

اورژانس وکالت 24 ساعته

اورژانس وکالت

اورژانس وکالت 24 ساعته، با ارائه خدمات نامحدود حقوقی در سایت ما، بهترین و مطمئن ترین گزینه برای متقاضیان گرفتن وکیل یا مشاوره حقوقی به صورت فوری می باشد؛ پیچیدگی مسائل حقوقی و قوانین موجود امروزه نیاز به وجود وکیل را چند برابر کرده است و پیدا کردن یک وکیل خوب به ویژه در دنیای مجازی، نیازمند دقت و توجه بالایی می باشد.

 

معرفی اورژانس وکالت 24 ساعته، توسط یکی از بانوان وکیل ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: موسسه وکیل تلفنی تحت نظارت وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران بوده و با قدمت بیش از ده سال با هزار وکیل متخصص از سراسر کشور ایران این خدمت مشاوره حقوقی را در این به صورت شبانه روزی از ان خود ساخته است. 

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه حقوقی ما اولین موسسه حقوقی آنلاین بوده که با اففتتاح اولین اورژآنس وکالت 24 ساعته، توانسته تا تونل ارتباطی آنلاین و تلفنی بین 1000 وکیل از برترین وکلای پایه یک خانم و آقا در تخصص های مختلف را با مردم، ایجاد نماید؛ فلذا امروزه این امکان وجود دارد تا هموطنان عزیزمان بدون محدودیت زمانی و مکانی، به کم هزینه ترین روش ممکن با اورژآنس وکالت ما تماس گرفته و بهترین راهکار حقوقی را دریافت نمایند؛ یکی از روش های برقراری ارتباط با اورژانس وکالت ما، لمس تصویرک زیر می باشد که طی آن شما می توانید با وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی تان با وکیل متخصص، تماس تلفنی برقرار نمایید "

 

urgent call to lawyer button

 

تاسیس یک اورژانس وکالت 24 ساعته در بنگاه حقوقی آنلاین وکیل تلفنی، به چه دلیل بود؟

 

reason of establishing an advocacy agency

اورژانس وکالت 24 ساعته

 

اورژانس وکالت 24 ساعته به منظور رساندن خدمات نامحدود حقوقی به متقاضیان دریافت مشاوره حقوقی در سراسر دنیا، بدون محدودیت زمانی تاسیس شد.

افراد ساکن در ایران و کشور های دیگر از طریق این اورژانس می توانند به سادگی و با اطمینان خاطر از مشاوران حقوقی ما در تمامی زمینه های حقوقی مشاوره حقوقی دریافت کنند یا اینکه با اعطای وکالت آنلاین به وکلای پایه یک ما، آنها را مأمور رسیدگی به پرونده ی خود کنند.

همچنین امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی نیز ممکن است و شما از این طریق می توانید با مشاوران مجرب ما در زمینه انواع مشکلات حقوقی طی سریعترین زمان ممکن ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را به صورت دقیق دریافت کنید.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته چه وظایفی دارد؟

 

responsibility of 24 hour advocacy agency

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی به تمامی دعاوی حقوقی

 

از وظایف وکلای 24 ساعته آنلاین ما در این اورژانس، بررسی دقیق مدارک و مستندات به صورت سریع و ارائه بهترین راه حل به مراجعین و کمک به طی مراحل قانونی آن به صورت فوری و اورژانسی می باشد.

وکلای ما به دلیل آگاهی و تجربه زیاد در زمینه انواع مسائل و مشکلات حقوقی بهترین مشاوران نیز هستند و از مزیت های وکلا نسبت به مشاوران می توان به توانایی آنها در دفاع از موکلین در دادگاه اشاره کرد؛ اما وظیفه کلی وکلا حضور در دادگاه و دفاع از حقوق موکل خود می باشد؛ فلذا شما می توانید علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی به روش دلخواه خود، به وکلای ما نیز وکالت آنلاین اعطا نموده تا در اسرع وقت در دادگاه حضور یافته و حامی شما باشند.

این مورد را نیز از قلم نیاندازیم که تمامی افراد از هر قشری می توانند تمام سوالات حقوقی، بین المللی و تجاری خود را از وکلای پایه یک دادگستری از تمام نقاط دنیا بدون محدودیت زمانی و مکانی بپرسند.

 

در این اورژانس 1000 وکیل پایه یک دادگستری حضور دارند که تمامی خدمات حقوقی نادر و رایج را با کیفیت تضمینی و به صورت 24 ساعته به تمامی هموطنانمان ارائه می دهند، خدماتی از قبیل:

 

کسب مشاوره حقوقی از وکلای اورژانس وکالت 24 ساعته چه مزایایی دارد؟

 

benefits of legal advice from advice from advocacy agency

تماس فوری اورژانسی 24 ساعته با وکیل خانم متخصص به امور خانواده

 

وظیفه مشاوران حقوقی در این اورژانس بررسی مدارک و مستندات و ارائه راه حل به افراد و باز داشتن آنها از مسیر های نادرست و غلط می باشد؛ اما سرعت تنها مزیت ما نیست...

دسترسی در سریع ترین زمان ممکن به وکیل آنلاین در هر زمان و مکانی، امکان ارسال مستندات و مدارک لازم به مشاور یا وکیل مانند: عکس، فیلم، متن، صدا و ذخیره سازی این مدارک برای بررسی بیشتر.

صرفه جویی در زمان و هزینه ها مانند هزینه ای رفت و آمد از مزایای گرفتن مشاوره حقوقی از این اورژانس می باشد.

 

بزرگترین مزیت اورژانس وکالت 24 ساعته ما، دادن مشاوره سریع و به موقع به افراد برای اقدام به حل مشکل و یا جلوگیری از ایجاد مشکلات بزرگتر و بیشتری که به دلیل اقدام  بدون آگاهی لازم ممکن است برای افراد به وجود بیاید، می باشد.


کم کردن فشار عصبی و استرس و افزایش آرامش و آگاهی برای عمل به راهکار های وکیل دادگستری، پیشگیری از وارد شدن ضرر به اشخاص به دلیل تصمیمات عجولانه و از روی عدم آگاهی، رسیدگی به موقع، دقیق و طی سریعترین زمان ممکن به مسائل و مشکلات حقوقی و در نهایت جلوگیری از صرف هزینه های اضافی و سوءاستفاده از ناآگاهی افراد نسبت به قوانین از مزیت های دیگر این مشاوره می باشند.

 

روش های استفاده از خدمات حقوقی فوری اورژانس وکالت 24 ساعته، چگونه است؟

 

ways & types of legal advice

بنگاه حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته رسیدگی فوری به دعاوی حقوقی نادر و رایج

 

خدمات حقوقی در اورژانس وکالت 24 ساعته به صورت تلفنی و آنلاین، برای کمک به متقاضیان در سراسر دنیا ارائه می شود.

مشاوره حقوقی در موسسه ما به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری انجام می گیرد که هر سه مورد نیز به روش دلخواه شما انجام می گیرد، مثلاً مشاوره حقوقی آنلاین می تواند از طریق تماس صوتی به واتساپ وکیل یا چت کردن 24 ساعته به او باشد.

از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توان در هر زمان و مکانی به صورت آنلاین مانند: چت با وکیل و یا تماس تصویری با وکیل، از خدمات حقوقی این آژانس و بنگاه 24 ساعته وکالت استفاده کرد.

همچنین از طریق مشاوره حقوقی تلفنی می توان با مشاورین ما در اورژانس وکالت 24 ساعته و بنگاه حقوقی 24 ساعته ارتباط برقرار کرد.

 

در اورژانس وکالت 24 ساعته چه کسانی و با چه تخصص ها و زمینه های حقوقی خدمت رسانی می کنند؟

 

lawyers of 24 hour advocacy agency

اولین ارگان حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته در سطح کشور

 

وکلا به دلیل آگاهی بیشتر با قوانین، تجربه و تخصص بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی می باشند؛ وکلای پایه یک دادگستری مجرب در این اورژانس به متقاضیان خدمت رسانی می کنند.

وکلای متخصص ما در زمینه های املاک و اراضی، حقوق بانکی، حقوق بیمه، بازرگانی داخلی و بین المللی، حقوق ورزشی، حقوق بازار بورس، حمل و نقل داخلی و بین المللی ، همچنین حقوق کیفری و وصول مطالبات تخصص دارند؛ در نتیجه می توانید با اطمینان خاطر برای حل مشکلات حقوقی خود در سریعترین زمان ممکن در هر کجای دنیا از ما کمک بگیرید.


همچنین تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) ما  با روش های فوق العاده و منحصر به فرد خود این امکان را به شما می دهد که طلب مرده خود را وصول و آن را مجدداً احیا کنید.

 

شما در هر جای ایران و جهان باشید می توانید به صورت شبانه روزی و 24 ساعته از مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته استفاده نمایید.

برای این منظور، واحد مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل به صورت اورژانسی و 24 ساعته می باشد تا حتی در ساعت 4 صبح هم بتوانید مشاوره حقوقی لازم را به صورت تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری داشته باشید. برای این منظور جدول زیر را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

ضمانت کیفیت خدمات حقوقی

اعطای وکالت آنلاین به وکیل متخصص

وکیل واتساپی 24 ساعته

نگارش فوری و آنلاین تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با کیفیت تضمینی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت و امور حقوقی شرکت ها و شرکا

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی