موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل امور ملکی

وکیل امور ملکی

اگر شما کمی به حواشی زندگی اطرافیان خود آگاه باشید، خواهید دید که عده زیادی هستند که شغل دوم یا حتی شغل اصلی خودشان را خرید و فروش ملک قرار داده اند؛ از این نظر است که مشکلات حقوقی ملکی در ایران، جایگاه های درجه اول را به خود اختصاص داده است؛ مشکلاتی از قبیل حقوق ملکی مثل خرید و فروش، وقف، خلع ید، دستور تخلیه، تقسیم، افراز و سایر امور مربوط به منزل، زمین و ...، جزئی از زندگی مردم شده است و هر انسانی را ملزم می کند که با وکیل متخصص ملکی که هم ارزان باشد و هم تضمینی، مشورت نماید؛ حال قبل از ادامه مباحث، به شما اصرار می کنیم تا حتماً ویدئوی زیر را مشاهده نمایید، دلیل اصراری ورزی های ما را پس از مشاهده این ویدئو متوجه خواهید شد.

  

مشاوره حقوقی ملکی توسط برترین وکلای متخصص املاک ایران

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

State Affairs concept

وکیل دعاوی املاک تضمینی و ارزان

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شاید با مشاهده ویدئوی فوق، از خدمات ارزنده ای که توسط وکلای 24 ساعته دعاوی ملکی ما ارائه می شوند، شده باشید؛ از طرفی ممکن است که در ویدئوی فوق به مشکل حقوقی ملکی شما اشاره نشده باشد؛ فلذا بدانید که ویدئوی فوق تنها به دعاوی رایج ملکی اشاره نموده است، اما وکلای امور ملکی ما جوری انتخاب شده اند تا پاسخگوی نیاز تمامی هم میهنان عزیز، در خصوص تمامی امور ملکی باشند؛ برای تماس تلفنی ارزان و تضمینی 24 ساعته با وکلای امور ملکی ما تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

زمان به نتیجه رسیدن پرونده های امور ملکی چقدر است؟

 

Time of state cases result occurs

اورژانس 24 ساعته امور حقوقی ملکی

 

دعوای امور ملکی، شامل موارد متفاوتی می باشد؛ اگر بخواهیم به عنوان نمونه چند مورد آن را بیان کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استرداد ثمن ملک فروخته شده، الزام به تخلیه ملک توسط خریدار، سرقفلی، موارد مربوط به مستاجر و اجاره منزل، موارد مربوط به رهن، حکم فروش ملک مشاع یا الزام به تعمیر آن، فسخ قرارداد ملکی و ... تمامی موارد فوق، از جمله دعاوی رایجی هستند که نسبت به امور ملکی مطرح می شود و هر کدام رویکرد حقوقی خاص خود را می طلبد؛ از این رو زمان به سرانجام رسیدن هر پرونده، نسبت به نوع دعوای مطرح شده در آن متفاوت است.

برای مثال، اگر دعوا مربوط به امور اجاره ای باشد، شاید در شورای حل اختلاف با سرعت بیشتری مطرح شود و به سرانجام رسد؛ اما اگر همین دعوا دارای مبالغ بیشتری باشد، باید به دادگاه صالح مراجعه کرد که روند طولانی تری دارد؛ اما به هر حال وجود پیچیدگی  در امور ملکی موضوع غیر قابل انکاری است و شما می توانید به راحتی با تماس فوری با وکلای امور ملکی ما، مشکل حقوقی خود را رفع نمایید.

 

حق الوکاله پرونده ملکی چقدر است؟

در تعیین نرخ حق الوکاله، پرونده های امور ملکی، عوامل مختلفی دخیل هستند؛ اما به طور کل ما بین 3% الی %8 درصد قیمت ملک یا بهای خواسته،  حق الوکاله وکیل می باشد.

یکی از عواملی که در تعیین درصد حق وکاله موثر است، قیمت ملک یا مقدار بهای خواسته می باشد؛ هر چه قیمت ملک بالاتر باشد، مقدار این درصد ها هم کمتر می شود.

به عنوان مثال، اگر بهای خواسته یا قیمت ملک بین 50 میلیون تومان الی 200 میلیون تومان  باشد،  نرخ حق الوکاله 8% درصد می باشد؛ هرچقدر این بها بیشتر شود درصد حق الوکاله کمتر می شود، تاجایی که اگر بهای خواسته شما بیشتر از سه میلیارد ریال باشد، حق اکاله سه درصد می شود.

 

توجه: این نرخ ها ثابت نبوده و ممکن است در هر سال تغییر کنند؛ شما می توانید به ارزان ترین وجه ممکن، با ایستگاه وکلای امور ملکی ما ارتباط تلفنی یا آنلاین برقرار نموده و پرسش و پاسخ حقوقی خود را به صورت فوری مطرح نمایید.

 

دادگاه صالح در پرونده های امور ملکی کجاست؟