موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل امور ملکی

وکیل امور ملکی

اگر شما کمی به حواشی زندگی اطرافیان خود آگاه باشید، خواهید دید که عده زیادی هستند که شغل دوم یا حتی شغل اصلی خودشان را خرید و فروش ملک قرار داده اند؛ از این نظر است که مشکلات حقوقی ملکی در ایران، جایگاه های درجه اول را به خود اختصاص داده است؛ مشکلاتی از قبیل حقوق ملکی مثل خرید و فروش، وقف، خلع ید، دستور تخلیه، تقسیم، افراز و سایر امور مربوط به منزل، زمین و ...، جزئی از زندگی مردم شده است و هر انسانی را ملزم می کند که با وکیل متخصص ملکی که هم ارزان باشد و هم تضمینی، مشورت نماید؛ حال قبل از ادامه مباحث، به شما اصرار می کنیم تا حتماً ویدئوی زیر را مشاهده نمایید، دلیل اصراری ورزی های ما را پس از مشاهده این ویدئو متوجه خواهید شد.

  

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

State Affairs concept

 

زمان به نتیجه رسیدن پرونده های امور ملکی چقدر است؟

 

Time of state cases result occurs

اورژانس 24 ساعته امور حقوقی ملکی

 

دعوای امور ملکی، شامل موارد متفاوتی می باشد؛ اگر بخواهیم به عنوان نمونه چند مورد آن را بیان کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استرداد ثمن ملک فروخته شده، الزام به تخلیه ملک توسط خریدار، سرقفلی، موارد مربوط به مستاجر و اجاره منزل، موارد مربوط به رهن، حکم فروش ملک مشاع یا الزام به تعمیر آن، فسخ قرارداد ملکی و ... تمامی موارد فوق، از جمله دعاوی رایجی هستند که نسبت به امور ملکی مطرح می شود و هر کدام رویکرد حقوقی خاص خود را می طلبد؛ از این رو زمان به سرانجام رسیدن هر پرونده، نسبت به نوع دعوای مطرح شده در آن متفاوت است.

برای مثال، اگر دعوا مربوط به امور اجاره ای باشد، شاید در شورای حل اختلاف با سرعت بیشتری مطرح شود و به سرانجام رسد؛ اما اگر همین دعوا دارای مبالغ بیشتری باشد، باید به دادگاه صالح مراجعه کرد که روند طولانی تری دارد؛ اما به هر حال وجود پیچیدگی  در امور ملکی موضوع غیر قابل انکاری است و شما می توانید به راحتی با تماس فوری با وکلای امور ملکی ما، مشکل حقوقی خود را رفع نمایید.

 

حق الوکاله پرونده ملکی چقدر است؟

در تعیین نرخ حق الوکاله، پرونده های امور ملکی، عوامل مختلفی دخیل هستند؛ اما به طور کل ما بین 3% الی %8 درصد قیمت ملک یا بهای خواسته،  حق الوکاله وکیل می باشد.

یکی از عواملی که در تعیین درصد حق وکاله موثر است، قیمت ملک یا مقدار بهای خواسته می باشد؛ هر چه قیمت ملک بالاتر باشد، مقدار این درصد ها هم کمتر می شود.

به عنوان مثال، اگر بهای خواسته یا قیمت ملک بین 50 میلیون تومان الی 200 میلیون تومان  باشد،  نرخ حق الوکاله 8% درصد می باشد؛ هرچقدر این بها بیشتر شود درصد حق الوکاله کمتر می شود، تاجایی که اگر بهای خواسته شما بیشتر از سه میلیارد ریال باشد، حق اکاله سه درصد می شود.

 

توجه: این نرخ ها ثابت نبوده و ممکن است در هر سال تغییر کنند؛ شما می توانید به ارزان ترین وجه ممکن، با ایستگاه وکلای امور ملکی ما ارتباط تلفنی یا آنلاین برقرار نموده و پرسش و پاسخ حقوقی خود را به صورت فوری مطرح نمایید.

 

دادگاه صالح در پرونده های امور ملکی کجاست؟

 

The Trustworthy legal court

مشاوره آنلاین و 24 ساعته املاک

 

ماده 12 آیین دادرسی مدنی به صورت کامل و جامع نسبت به دادگاه صالح امور ملکی نظر داده است؛ این ماده بیان می دارد که دعاوی مربوط به اموال غیرمنقول، اعم از دعاوی مالکیت، مزاحمت، ممانعت از حق، یا تصرف عدوانی و سایر حقوق راجع به آن در دادگاهی اقامه می شود که مال غیرمنقول در حوزه آن واقع است، اگرچه خوانده در آن حوزه مقیم نباشد.

با توجه به این ماده تمامی دعاوی مربوط به اموال غیر منقول که امور ملکی هم شامل آن می شود؛ در دادگاهی اقامه می شود که ملک در حوزه آن دادگاه واقع شده باشد. به عنوان مثال اگر ملک در شهر تهران باشد، کسی که نسبت به این ملک هرگونه طرح دعوایی دارد باید به دادگاه حقوقی شهر تهران مراجعه کند؛ حتی اگر صاحب خانه در شهر دیگری زندگی می کند.

اگر نسبت به این موضوعات فوق برایتان سوالی مطرح شده یا ابهامی بوجود آمده است؛ اورژانس رسیدگی فوری به امور ملکی، جوابگوی شما است.

 

زمان مشاوره یا درخواست وکالت با وکیل متخصص امور ملکی؟

معمولاً وکلا در زمان های خاصی فعالیت می نمایند، از ساعت 8 الی 12 ظهر یا 16 الی 20 شب؛ این ساعت ها، ساعات اوج کار می باشند؛ فلذا شلوغی شهر و ترافیک هم در این ساعات اجتناب ناپذیر است.

اگر شما درگیر هر مدل دعوایی هستید که مربوط به امور ملکی می باشد؛ می توانید به راحتی با برقراری ارتباط تلفنی یا آنلاین  با بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی به امور ملکی، مشکل حقوقی خود را مطرح نمایید و به راحتی از وکیل امور ملکی فوری و 24 ساعته مشورت دریافت نمائید.

 

ملک چه اشخاصی را نمی توان خرید؟

 

The properties that you cant Buy

بررسی آنلاین و تضمینی وضعیت حقوقی انواع املاک به صورت 24 ساعته

 

در امور ملکی به این نکته باید توجه داشته باشیم که برخی از املاک را نمی توان خریداری نمود؛ بله، چنین موارد عجیبی نیز وجود دارند که برخی از این موارد رایج در زیر مثال زده شده اند:

 1. اگر صاحب ملک به سن قانونی نرسیده باشد یا این که شخصی از نظر فکری و روحی محجور شده باشد؛ باید با نماینده و قیم آنان معامله کرد و معامله با قیم هم دارای شرایط خاص خود است.

 

 1. اگر شخصی توسط حکم دادگاه ممنوع المعامله شده باشد؛ مثل تاجر ورشکسته یا اینکه شخص در حال ورشکستگی باشد، باید با مدیر امور تصفیه فرد که توسط دادگاه مشخص می شود، معامله انجام داد.

 

 1. حالیه اگر شخصی از سوی حکم دادگاه بدهکار معرفی شده باشد، یا اینکه ملک در رهن طلبکار یا بانک باشد یا به علت بدهی ملک بازداشت باشد، نمی توان تا برطرف شدن این مشکلات از آنان ملک خریداری نمود؛ ضمن اینکه نماینده دادستانی به عنوان مدعی العموم باید در تمامی این گونه معاملات، حضور داشته باشد.

 

 

فسخ فوری تمامی معاملات ملکی

ابطال فروشنامه فوری

بررسی شرایط یک مزایده ایده عال

بهترین روش پس گرفتن فوری یک ملک هدیه شده (هبه)

حل فوری و 24 ساعته تمامی دعاوی آپارتمانی

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، اگر شما کمی به حواشی زندگی اطرافیان خود آگاه باشید، خواهید دید که عده زیادی هستند که شغل دوم یا حتی شغل اصلی خودشان را خرید و فروش ملک قرار داده اند؛ از این نظر است که مشکلات حقوقی ملکی در ایران، جایگاه های درجه اول را به خود اختصاص داده است؛ مشکلاتی از قبیل حقوق ملکی مثل خرید و فروش، وقف، خلع ید، دستور تخلیه، تقسیم، افراز و سایر امور مربوط به منزل، زمین و ...، جزئی از زندگی مردم شده است و هر انسانی را ملزم می کند که با وکیل متخصص ملکی که هم ارزان باشد و هم تضمینی، مشورت نماید
سلام خسته نباشید از طریق موسسه شما یک وکیل جوان اما بسیار باتجربه و متخصص به من معرفی شد که در شهر خودمان ساکن بودند و حق الوکاله ای که به من اعلام شد نیز به نسبت سایر وکلا بسیار مناسب بود به خصوص که ایشان بسیار صبور و پیگیر و متعهد بودند و در تک تک مراحل با حوصله به تمامی سوالاتم پاسخگو بودند خواستم تشکر کنم از کلیه پرسنل و وکلای موسسه که به فکر باز کردن گره از مشکلات مردم هستند و شبانه روزی خدمات حقوقی ارائه میدهند
با سلام و احترام، شاید بتوان موضوع ملک و زمین را مهمترین مساله مربوط به تجارت کاربران ایرانی شمرد؛ اهمیت زمین و ملک به مراتب از خودرو ، طلا ، گمرک و سایرتجارت ها با ارزش تر بوده و در باور ما ایرانی ها کسی ثروتمند تر است که دارای ملک و املاک بیشتری باشد؛ لذا مسائل حقوقی مربوط به ملک و املاک بسیار حائز اهمیت می باشند . وکیل ملکی کسی است که به صورت تخصصی در مورد تمامی مسائل مربوط به آن تحقیق کرده و دعوای مربوطه را مطالعه نموده است تا بتواند تمامی مسائل مربوط به آن را شناسایی نماید ، چنین کسی می تواند به صورت تخصصی راهنمایی لازم در خصوص ملک و املاک را صورت دهد و نتیجه مطلوب را به کاربران خویش عرضه نماید، همان طور که می دانیم دعوای ملکی انواع و اقسام متفاوتی دارند در برخی تقسیم بندی ها به دعاوی جزایی و و حقوقی تقسیم می گردند و در برخی از تقسیم بندی ها آنها را بر اساس مرجع صالح که می تواند شورای حل اختلاف باشد یا دادگاه عمومی تقسیم بندی می شوند و دیگر تقسیم بندی های مرسوم . تنظیم دادخواست مناسب ، پیگیری مرتب پرونده ها از محاکم قضایی و سایر نهاد های ذیصلاح ، نوشتن لایحه مناسب و ... همگی می تواند وکلای مجرب را از دیگر وکلا سوا نماید. موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که با استفاده از وکلای تخصصی در زمینه ملکی تمامی دغدغه های مردم ایران را به احسن وجه حل نموده و در رفع مشکل ایشان کوشش نماید. محمد صادق تیغ نورد
ماده ۱۲ آیین دادرسی مدنی به صورت کامل و جامع نسبت به دادگاه صالح امور ملکی نظر داده است؛ این ماده بیان می دارد که دعاوی مربوط به اموال غیرمنقول، اعم از دعاوی مالکیت، مزاحمت، ممانعت از حق، یا تصرف عدوانی و سایر حقوق راجع به آن در دادگاهی اقامه می شود که مال غیرمنقول در حوزه آن واقع است، اگرچه خوانده در آن حوزه مقیم نباشد. با توجه به این ماده تمامی دعاوی مربوط به اموال غیر منقول که امور ملکی هم شامل آن می شود؛ در دادگاهی اقامه می شود که ملک در حوزه آن دادگاه واقع شده باشد. به عنوان مثال اگر ملک در شهر تهران باشد، کسی که نسبت به این ملک هرگونه طرح دعوایی دارد باید به دادگاه حقوقی شهر تهران مراجعه کند؛ حتی اگر صاحب خانه در شهر دیگری زندگی می کند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی