موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث

مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث

مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث، با توجه به مباحث مربوط به بیمه و بیمه ­گر و دگرگونی ­های مربوط به موضوع ضروری است. مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین، توسط وکلای متخصص، جهت طرح پرسش و پاسخ­ های حقوقی، ارائه می­ گردد. بنابر انطباق قوانین با شرع، زمان حوادث، در شرایط حقوقی مسائل شخص ثالث جدی است؛ وفق جدیت موضوع، اخذ مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث، جهت پیشگیری از ضرر جبران ­ناپذیر، شدیداً توصیه می­ گردد.

 

third party insurance legal advice

حل مشکلات بیمه ثالث به صورت فوری و آنلاین

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بیمه شخص ثالث نیز همانند بسیاری از بیمه های دیگر از قبیل بیمه بیکاری، مشکلات حقوقی خود را دارد که اگر اقدام های آگاهانه جهت گره گشایی حقوقی از آنها صورت نگیرد، مشکل حل نمی شود و به قوت خود باقی می ماند؛ برای حل مشکلات حقوقی بیمه ثالث می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر منتقل شوید"

 

مزایای مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث قبل از هرگونه اقدام قانونی

 

benefits of third party insurance legal advice

مزایای حل مشکلات با بیمه ثالث به صورت اینترنتی و 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث، از ضروریات عصر حاضر با توجه به مباحث مربوط به بیمه و بیمه­ گر و دگرگونی­ های مربوط به موضوع است، با توجه به دعاوی انواع بیمه، لزوم اخذ مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث روشن می­ گردد.

مفاهیم و قوانین حقوقی پیچیده هستند، ضمن اینکه بروز هر مسئله حقوقی می­ تواند ابهام برانگیز و سبب سوء­ تعابیر و درک اشتباه از موضوع گردیده و مسیر عواقب حقوقی آن را متحول سازد.

منطقی­ ترین اقدام، بهره­ گیری از مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث است. مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین، سریع و ارزان توسط وکلای متخصص است.

 

مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث و قوانین مربوط به آن

(قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب 1395) در این خصوص است. مالک وسیله نقلیه (بیمه ­گذار) به عنوان شخص اول، شرکت بیمه (بیمه­ گر) به عنوان شخص دوم یا ثانی و زیان دیده از حادثه ناشی از وسیله نقلیه به عنوان شخص ثالث شناخته می­ شود.

مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث، در خصوص موارد فوق­ الذکر جهت رفع ابهامات و یافتن راهکارهای قانونی به منظور حفظ حقوق اطراف و ورود کمترین ضرر می­ باشد؛ این دعاوی متاثر از: حق بیمه، نوع کاربری وسیله نقلیه، سقف تعهدات شرکت بیمه، ویژگی ­های شخص ثالث و... می ­باشند.

جهت انطباق این موارد با قانون، نیاز به شناخت و ادراک حقوقی است که مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث به مدد تجربه و علمِ به موضوعِ مشاوران حقوقی چیره­ دست، بسیار راهبردی خواهد بود.

بنابر انطباق قوانین با شرع، زمان حوادث، در شرایط حقوقی مسائل مربوط به شخص ثالث جدی است؛ وفق جدیت موضوع، اخذ مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث، جهت پیشگیری از ضررِ جبران­ ناپذیر، شدیداً توصیه می­ گردد.

طبق ماده 2، خریداری بیمه شخص ثالث برای تمامی وسایل نقلیه توسط مالک یا متصرف آن، اجباری است و این بیمه عهده ­دار پرداخت تمامی خسارات وارده به اشخاص ثالث خواهد بود.

ورود خسارات بدنی شامل آسیب (جزئی یا کلی) اعم از موقت یا دائمی، و حتی فوت ثالث می­ گردد. بنابراین دیه، ارش (دیه مربوط به جراحت) و هزینه­ های درمان، همگی در دعاوی بیمه شخص ثالث مطرح هستند.

میزان و سقف دیه و ارش و سایر هزینه­ ها نیز می­ تواند با توجه به زمان (ماه حرام یا غیر حرام) متغیر باشد. اخذ بیمه شخص ثالث، حداقل به میزان دیه مرد مسلمان در ماه غیر حرام، تکلیف است. نوع و درصد صدمه وارده به ثالث را سازمان پزشکی قانونی تعیین و اعلام خواهد نمود. زیان‌دیده یا قائم‌مقام وی در خصوص مطالبه خسارت، دعوی را علیه بیمه‌گر و مسبب حادثه طرح می‌کند؛ مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث، سایر جنبه­ ها و زوایای این موضوع را شفاف می­ سازد.

هم­چنین اگر در زمانِ وقوع حادثه منجر به ورود ضرر و زیان به شخص ثالث، وسیله نقلیه فاقد بیمه مذکور باشد، شرایطی حاکم می­ گردد که در جهت احقاق حقوق ثالث و جهت جریمه متخلف در عدم بیمه وسیله نقلیه، پیش­بینی گردیده است و مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث، پاسخگوی پیشگیرانه و فوری سوالات حقوقی، در این باره می ­باشد.

 

انواع دعاوی در خصوص بیمه ­نامه شخص ثالث