موسسه وکیل تلفنی

  • امیر علی جعفری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
  • امیر علی جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
انجمن وکیل تلفنی

هزینه طلاق توافقی بدون وکیل

هزینه طلاق توافقی بدون وکیل

با توجه به شفافیت موضوعات مطرح شده در قانون می توان گفت طبق قانون هر دادرسی و دادخواستی که تسلیم دادگاه شود لازمه پرداخت هزینه های مشخص شده ای می باشد که این هزینه ها بر عهده خواهان پرونده می باشد که درخواستی را به دادگاه ارائه داده است و مشخص نمودن هزینه در تمامی پروندها بسته به نوع آن و شرایط آن تعیین می شود؛ هزینه پرداخت در طلاق توافقی از نوع دادخواست های غیر مالی است که نرخ هزینه طلاق توافقی بدون وکیل نیز کاملا شفاف و هر مورد در پرونده می تواند بر هزینه طلاق توافقی تاثیر گذار باشد؛ از این رو به شرح و بسط دقیق هزینه طلاق توافقی در ادامه این مطلب پرداخته ایم، اما به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

بریده ای از سخنان بانوان وکیل ما در خصوص طلاق

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در پرونده طلاق توافقی، بهتر است مانند هر پرونده حقوقی دیگر جهت جلوگیری از درگیر شدن با پروسه های طولانی در طلاق،  از وکلای مجرب در این زمینه کمک بگیرید تا درگیر پیچیدگی های پرونده های حقوقی و دردسر های آن ها نشوید؛ برای اینکار، می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا از شرایط دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل طلاق توافقی متخصص، مطلع شوید؛ البته امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان نیز وجود دارد که در ادامه مطلب با نحوه دریافت آن آشنا خواهید شد.

 

telephone legal advice button

 

حداقل هزینه طلاق توافقی بدون وکیل چقدر است؟

 

cost of consensual divorce without lawyer

محاسبه فوری و آنلاین هزینه طلاق توافقی بدون وکیل

 

با توجه به پایین بودن هزینه ها در طلاق های توافق میتوان گفت هزینه مشاوره های اجباری به هزینه های دیگر طلاق توافقی اضافه شده است که مشروط به ثبت نام در سامانه نوبت دهی طلاق و در پی آن حضور زوج و زوجه در جلسات مشاوره است حداقل هزینه طلاق توافقی بدون وکیل برای هر یک از زوجین که اجباری می باشد حدود 1 میلیون و 200 هزارتومان تا 2 میلیون تومان خواهد بود و در صورت حضور وکیل مبلغ حق الوکاله که بصورت توافقی است یه این مبلغ اضافه خواهد شد.

 

مزایا و معایب هزینه طلاق توافقی بدون وکیل؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.