موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مقابله با راه های فرار از مهریه

مقابله با راه های فرار از مهریه

گاهی اوقات زندگی مشترک و آرزوهای که دو نفر برای زندگی با یکدیگر در نظر می گیرند؛ نتیجه معکوس می دهد و خلاف آن چیزی که آن ها تصور می کردند اتفاق می افتد و در نهایت آن دو نفر تصمیم می‌ گیرند راه جدایی در پیش بگیرند؛ طلاق، برخلاف آن چه تصور می شود بسیار پیچیده و سخت انجام می شود و دو طرف هم معمولاً به دنبال آن هستند تا منافع و حقوق خودشان را در طلاق تامین کنند؛ یکی از موضوعاتی که در هنگام طلاق بر روی آن بحث های بسیاری انجام می شود و شاید مهم ترین مسئله مالی بین دو طرف باشد، مسئله مهریه است؛ در هنگام ازدواج، معمولاً آقایان مهریه های سنگینی برای همسر خودشان در نظر می گیرند، غافل از اینکه همین مهریه ممکن است روزی بلای جان آن ها شود؛ همین موضوع می شود که یک روز به دنبال راه های فرار از مهریه باشند و دست به حیله گری های به خصوصی بزنند که مدت ها پیش توسط وکلای ما شناخته شده و راه های مقابله با آن نیز مشخص شده است؛ به همین جهت، سعی داریم تا در ادامه این مطلب، ضمن بررسی راه های مقابله با فرار از مهریه، به لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص آن، اشاره نماییم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

توصیه های وکیل زن متخصص در وصول مهریه

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

۷ دارایی شوهر که نمی‌ توان برای مهریه روی آن ها دست گذاشت؟

 

seven assets of husband that u cant choose as dowry

اجرای آنلاین احکام مهریه به صورت فوری و 24 ساعته

 

خانم هایی که قصد طلاق گرفتن دارند باید توجه داشته باشند که برخی از اموال همسرشان در بحث مهریه قابل توقیف نمی‌باشد و عملاً آن ها هیچ بهره ای از این اموال نخواهند برد؛ اولین اموالی که در مهریه امکان توقیف آن وجود ندارد منزل مسکونی است. همچنین اثاثیه مورد نیاز زندگی مرد و افراد تحت تکفل آن قابل توهین می باشد. مواد غذایی که برای زندگی مرد و افراد تحت تکفل او لازم و ضروری است هم قابل توقیف برای مهریه نمیباشند. حتی توجه داشته باشید که کتب و ابزار علمی و تحقیقاتی که همسرتان از آنها برای مطالعه علمی استفاده می کند در بحث مهریه تاثیر ندارند. متناسب با کتاب ابزار کار اهل علمی باشد، وسایل و ابزار کار هر کدام از مشاغل نیز در بحث مهریه غیر قابل توقیف می باشند. تلفن مردم نیز از جمله این اموال محسوب می شود؛ همچنین اگر همسرتان منزلی دارد که تنها راه معیشت او اجاره بهای آن منزل است امکان و توقیف آن منزل نیز وجود ندارد و شما امکان تصرف آن را به عنوان مهریه ندارید. توجه داشته باشید بسیاری از این موارد که خدمتتان بیان کردیم را ممکن است همسرتان به شکل های غیر قانونی برای راه های فرار از مهریه ایجاد کند، پس به آن توجه داشته باشید.

 

بهترین دارایی هایی شوهر که می توان آن ها را از زمان عقد ازدواج نشانه رفت ...

 

اینکه اموال بسیار زیادی هستند که خانم ها در هنگام عقد می توانند از همسرشان درخواست کنند آن ها را در مهریه شان قرار دهد؛ اما برخی از آنها ارزشمند تر هستند و در صورتی که کار به طلاق بکشد امکان مطالبه آن ها آسان تر می باشد؛ مثلاً اگر همسر شما دارای یک منزل مسکونی است که هیچ استفاده ای از آن ندارد و آن را اجاره هم نداده است، بهترین گزینه این است که آن را به عنوان مهریه خودتان در موقع عقد درخواست کنید؛ زمین زراعتی و باغ نیز از جمله دارایی هایی هستند که می‌ توان آن ها را راحت تر از طریق مهریه به تصرف درآورد؛ اگر همسر شما از وضعیت مالی مناسبی برخوردار است حتماً از او درخواست کنید که مبلغی پول و سکه و طلا در مهریه شما قرار دهد؛ چراکه دادگاه به هر شکل او را مجبور خواهد کرد اینگونه دیون را به شما پرداخت کند، البته بهتر است برای این که بهترین تصمیم را بگیرید از مشاورین مجموعه وکیل تلفنی استفاده نمایید. شما می توانید در مجموعه ما هم از مشاوره حقوقی تلفنی و هم از مشاوره حقوقی آنلاین بهره ببرید.

 

تظاهر به اعسار در پرداخت مهریه چیست؟ چگونه آن را ثابت کنیم و حداقل و حداکثری مجازات آن چیست؟

 

pretense of insolvency to avoid dowry payment

مجازات اعسار دروغین برای فرار از دین مهریه

 

اعسار در واقع این است که اگر کسی به پرداخت مهریه محکوم شود و ناتوان از پرداخت آن باشد می‌تواند از اعسار استفاده کند؛ معمولاً نتیجه اعسار و تقسیط مهریه و پرداخت آن به صورت اقساطی می باشد. اما یکی از بهترین راه ها برای فرار از پرداخت مهریه تظاهر به اعسار است؛ شما باید توجه داشته باشید که یکی از نمونه های مقابله با راه های فرار از مهریه، اثبات تظاهر اعسار می باشد.در صورتی که شما بتوانید ثابت کنید همسرتان شامل اعسار نمی‌شود و تظاهر به آن کرده است قطعاً دادگاه برای او مجازات سنگینی در نظر خواهد گرفت و او را مجبور به پرداخت مهریه شما به صورت کامل خواهد نمود.

توجه: البته اثبات اعسار آسان نیست و حتما در این زمینه باید از وکیل مجرب و متخصص استفاده کنید؛ مجازات حداقل و یا حداکثر این جرم را نیز می توانید با مراجعه به وکیل آنلاین و همچنین قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه ما پیدا کنید. دقت داشته باشید که تظاهر به اعسار بسیار مهم است و یکی از راه های مقابله با راه های فرار از مهریه نیز اثبات تظاهر به اعسار می باشد.

 

بذل مهریه از روی ترس به خاطر تهدید چیست و چه مجازاتی دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

همانطور که شما هم به خوبی می دانید در روند طلاق مهمترین موضوع مهریه است و معمولاً آقایان تلاش می‌کنند تا جای امکان اصلاً مهریه را پرداخت نکند و یا اگر مجبور به پرداخت هستند در این موضوع تخفیف بگیرند. یکی از موضوعاتی که معمولاً راهکاری برای فرار از پرداخت مهریه شده است و ضرب المثل معروف مهرم حلال جانم آزاد برای آن گفته می شود، ترساندن همسر و بذل مهریه از این طریق است. برای مقابله با این موضوع هم باید از مقابله با راه‌های فرار از مهریه استفاده نمود. دقت داشته باشید که اگر همسرتان قصد کرد شما را از این طریق مجبور به بخشش مهریه کند حتماً تا جای امکان اسناد مربوط به تهدیدها را جمع آوری کنید و آنها را در اختیار دادگاه قرار دهید. معمولاً مجازات‌های سنگینی برای این‌گونه تهدیدها در نظر گرفته می‌شود که البته به شدت آن ها و نحوه آنها بستگی دارد. در مورد اینکه میزان مجازات ها چه اندازه است ‌توان به صورت کلی اظهار نظر کرد و شما می‌توانید با توجه به شرایط خودتان این موضوع را از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته مجموعه ما بپرسید.

 

انتقال اموال به قصد فرار از مهریه چیست و چگونه در این دام نیوفتیم؟

 

asset transferring for avoiding dowry payment

روش های مبارزه با انتقال اموال برای مهریه

 

یکی از بهترین راه‌های فرار از پرداخت مهریه برای آقایان، انتقال اموال آنها به دیگران است. این موضوع هم نیاز به مقابله با راه های فرار از مهریه دارد و البته مقابله با این موضوع نسبت به دیگر راه‌های فرار قتلی مشکل و سخت می باشد؛ اول اینکه باید توجه داشته باشید قبل از اقدام قانونی شما همسرتان اموال را انتقال داده است یا اینکه قبل از از اقدام قانونی شما به محض اینکه متوجه شده شما قصد اقدام دارید این کار را انجام داده است؛ اگر این موضوع بعد از اقدام شما صورت گرفته باشد معمولاً در روند قضایی برای مقابله با راه های فرار از مهریه، حکم ابطال تمامی نقل و انتقالات مالی فرد صادر می شود؛ اما مشکل زمانی سخت تر می شود که قبل از اقدام شما این اتفاق افتاده باشد، حال شما باید اسناد و مدارک و شهود کافی برای اینکه ثابت کنید همسرتان با اطلاع از تصمیم شما این کار را انجام داده است آماده کنید. در این زمینه هم بهترین راهکار این است که از مشاوره حقوقی مجموعه وکیل تلفنی که ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری را دارد کمک بگیرید.

 

مراحل زندانی کردن شوهر برای مهریه و بایدها و نبایدهای آن

 

 

اگر واقعاً می دانید همسرتان توانایی پرداخت مهریه را دارد اما به دنبال فرار از پرداخت آن می باشد، یکی از بهترین راه هایی که برای مقابله با راه های فرار از مهریه وجود دارد زندانی کردن همسرتان از طریق مهریه می باشد؛ البته معمولاً دادگاه سعی می‌کند با طرفین صحبت کرده و برای پرداخت مهریه یا اقساط آن برای مرد فرصت بگیرد، اما چند راهکار هم وجود دارد که می توان مرد را برای پرداخت مهریه به زندان انداخت؛ برای این منظور باید صبر کنید تا حکم مهریه از دادگاه صادر شود و بعد از آنکه قطعی شد و نسبت به اجرای آن دستور صادر گردید و تکلیف اعسار همسرتان نیزمشخص شد و او نتوانست به هر شکلی که دادگاه تعیین می کند تعهدات خود عمل نماید نسبت به جلب او اقدام کنیم؛ البته در این زمینه هم حتماً باید با یک مشاوره حقوقی مشورت کنید. این کار، کاری نیست که شما به تنهایی بخواهید آن را به انجام برسانید و نیاز به مشورت با حقوقدانان دارد.

 

فروش اموال برای فرار از مهریه چیست و چه تفاوتی با انتقال اموال دارد؟

 

assets selling for avoiding Dowry payment

آموزش اثبات فروش اموال برای فرار از مهریه

 

در انتقال اموال معمولاً فرد اموال خودش را برای این که به عنوان مهریه تصرف نشوند به فرد دیگری واگذار می کند که قابل اعتماد باشد؛ اما زمانی که فرد اموالش را برای فرار از مهریه به فروش می رساند، در واقع او به دنبال این است که از راه‌های دیگری برای فرار از مهریه استفاده کند. مثلاً ممکن است اعلام ورشکستگی کند و بگوید تمام اموالش را برای این موضوع به فروش رسانده است و یا اینکه اموال را به فروش رسانده و بعد پول آن ها را در حساب افراد دیگر قرار دهد که البته این موضوع به آسانی مشخص می‌شود؛ در مجموع منظورمان این است که این راه فرار بیشتر برای این مناسب است تا فرد برای خودش حکم اعسار دریافت کند، البته برای این موضوع هم مقابله با راه های فرار از مهریه وجود دارد که حتما شما می توانید از آن ها استفاده کنید و تنها برای استفاده از آن کافیست به وکیل آنلاین مجموعه ما مراجعه کنید و از او بخواهید که راهکارهای مقابله با راه های فرار از مهریه در این زمینه به شما بگوید.

 

نمونه حکم اصلی فرار از مهریه

 

اتهام: معامله به قصد فرار از دین.

تجدید نظر خوانده: خانم ... با وکالت ...

رای دادگاه: تجدیدنظرخواهی تجدیدنظرخواه به استناد بند الف و ت ماده ۴۳۴ قانون آیین دادرسی کیفری مورد قبول دادگاه قرار گرفت.

 

قانون جدید پرداخت مهریه در سال ۱۴۰۰ که راه‌های فرار را بسته است

 

whatsapp dowry legal advice

 

در سال ۱۴۰۰ قوانین مهریه دچار تغییر و تحولات جدی شده است و بسیاری از راه های فرار از مهریه را بسته است؛ در واقع به قوانینی که در سال جدید تدوین شده است مقابله با راه های فرار از مهریه نسبت به گذشته آسان تر شده است؛ البته ذکر این نکته لازم و ضروری است که دادگاه سعی کرده تمامی شرایط را به شکل تنظیم کند که هر دو طرف به یک اندازه از قوانین نفع ببرند.

نکته: اگر بخواهیم در مورد تمامی قوانینی که در سال جاری تنظیم شده است صحبت کنیم نیاز به یک مطلب کامل و جامع دارد که در اینجا امکان پذیر نیست؛ اما در مجموع اگر دوست دارید در این زمینه و اینکه مشکل شما با قوانین جدید چگونه حل می شود اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می کنیم به مجموعه وکیل تلفنی و مشاورین مجرب و متخصص آن مراجعه کنید تا شما را در این زمینه مشورت دهند و به شما کمک کنند.

 

حکم تهدید به اجرای مهریه

ثبت  اینترنتی دادخواست مهریه

نگارش  انلاین  دادخواست مهریه

ثبت اینترنتی دادخواست اعسار از مهریه

مشاوره  حقوقی  مهریه

مشاوره  حقوقی تلفنی  مهریه

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام گاهی معاملات حقیقتا برای فرار از پرداخت است، اما نمی‌توان عنوان صوری بدان اطلاق کرد. برای مثال شوهر یکی از املاک خود را طی یک قولنامه و با حفظ تمامی شرایط صحت معاملات و اخذ یک فقره چک به مبلغ قیمت ملک در برابر واگذاری زمین و اهلیت طرفین معامل، منتقل می‌کند. در اینجا حتی اگر معامله پس از حکم قطعی دادگاه و یا ابلاغیه اجرای ثبت باشد، اثبات صوری بودن آن سخت است. با توجه به ماده 218 و 218 مکرر قانون مدنی ،لذا پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدام قانونی با وکلا و مشاورین خوب وکیل تلفنی ملاقات تلفنی داشته باشین تا موضوع کاملا بررسی و بهترین راهکار برای مسائل پیش رو در اختیارتون قرار داده بشه شاد باشید
سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی عزیزان ... اعسار مخصوصا در این برهه از زمان بحث بسیار مهم و مبتلا بهی است ... اعسار از ریشه‌ی عسر و به معنای نیازمندشدن و تهی‌دستی گرفته شده است؛ اما در علم حقوق در مورد فردی به‌کارمیرود که به جهت عدم‌کفایت یا در دسترس‌نبودن دارایی و اموالش، قدرت پرداخت دین یا هزینه‌دادرسی را ندارد. به چنین شخصی معسر گفته میشود که در صورت اثبات اعسار در دادگاه، از پرداخت هزینه‌دادرسی تا زمان داراشدن معاف می شود و درخصوص بدهی نیز، اقدام به تقسیط بدهی وی میشود. تشکر از شما بابت اطلاع رسانی های روزانه و متنوع و گسترده و مفید .
زوجه وقتی مهریه ی خود را به اجرا می گذارد زوج سعی می کند به هر طرقی شده از زیر دادن مهریه فرار کند وبه فکر انتقال اموال خود می افتد اما نمی داند که انتقال اموال بعد از دادخواست مهریه چه عواقبی دارد برای آگاهی از نوع مهریه دادن باید از یک مشاور کمک گرفت برای اینکار می توان از سایت وکیل تلفنی کمک گرفت چون با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب با هزینه ی کمتر وفوری پاسخگو هستند
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .به صورت فوری و ۲۴ ساعته خانم هایی که قصد طلاق گرفتن دارند باید توجه داشته باشند که برخی از اموال همسرشان در بحث مهریه قابل توقیف نمی‌باشد و عملاً آن ها هیچ بهره ای از این اموال نخواهند برد؛ اولین اموالی که در مهریه امکان توقیف آن وجود ندارد منزل مسکونی است. همچنین اثاثیه مورد نیاز زندگی مرد و افراد تحت تکفل آن قابل توهین می باشد. مواد غذایی که برای زندگی مرد و افراد تحت تکفل او لازم و ضروری است هم قابل توقیف برای مهریه نمیباشند. حتی توجه داشته باشید که کتب و ابزار علمی و تحقیقاتی که همسرتان از آنها برای مطالعه علمی استفاده می کند در بحث مهریه تاثیر ندارند. اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
سلام و خداقوت به تمام همکاران پرتلاش و خوش اخلاق وکیل تلفنی. تمام مطالبتون بسیار مفیده و نکته مثبتش اینه که نکات مهم را با بیان سهل و روان و قابل درک برای عموم افراد جامعه مطرح میکنید من در مدتی که پروندم در جریان بود از خدمات مشاوره ای شما استفاده کردم و نگارش دادخواستم هم توسط وکلای شما انجام شد. خواستم رضایت کامل خودمو از سطح و کیفیت خدمات شما اعلام کنم و براتون آرزوی موفقیت داشته باشم
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام و عرض ادب، یکی از موضوعاتی که در هنگام طلاق بر روی آن بحث های بسیاری انجام می شود و شاید مهم ترین مسئله مالی بین دو طرف باشد، مسئله مهریه است؛ در هنگام ازدواج، معمولاً آقایان مهریه های سنگینی برای همسر خودشان در نظر می گیرند، غافل از اینکه همین مهریه ممکن است روزی بلای جان آن ها شود؛ همین موضوع می شود که یک روز به دنبال راه های فرار از مهریه باشند و دست به حیله گری های به خصوصی بزنند تا این دینی که بر گردن آنها وجود دارد را، نپردازند که به این کار فرار از دین می گویند. اینجانب سحر نیک پور جهت اطلاعات تکمیلی در خدمت شما می باشم. با تشکر
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی راه های جلوگیری از فرار مهریه در قدم اول انجام یک مشاوره در بدو اختلاف میباشد بدون تهدید زوج به مطالبه مهریه چراکه در چنین حالتی زوج اموال را انتقال خواهد داد و وصول مهریه سخت تر خواهد بود قدم دوم شناسایی اموال شوهر مثل خودرو حساب بانکی وو است در قدم بعد تامین خواسته یا معرفی اموال به واحد اجرای ثبت یا اجرای احکام که هرکدام پروسه خاص خود را دارد می‌تواند از راه های جلوگیری از این عمل باشد لذا با انجام یک مشاوره بموقع میتوانید از طریق موسسه وکیل تلفنی از بروز مشکلات بعدی جلوگیری بعمل آورید اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی