موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حصر وراثت

مشاوره حقوقي حصر وراثت

در مشاوره حقوقی حصر وراثت، سهم هر وراث طبق قانون مشخص می شود و پس از آن وراث قانوناً صاحب و مالک سهم خود می شوند؛ چراکه برای تصرف و مالک شدن یک سهم الارث، ابتدا باید انحصار و وراث بودن افراد در دادگاه احراز شود؛ از طرفی دادگاه نیز نمی تواند بر قانون را نفی کند و آن را تایید می نماید؛ به عبارت دیگر، امکان تقلب در انحصار وراثت با وکلای ما به صفر رسیده، حیله ها خنثی و شما به حق خودتان خواهید رسید؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، حتماً به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص مسائل رایج ارثی - وراثتی 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حصر وراثت یکی از رایج ترین و مخاطره انگیز ترین دعاوی حقوقی است؛ دلیلی آن نیز کاملاً واضح است، چراکه یک ارثیه حاصل دسترنج یک عمر یک فرد می باشد، فلذا فرد دریافت کنند آن زندگی متفاوتی از قبل را خواهد داشت، ماذا که این ارثیه کم یا زیاد باشد؛ بنابراین همواره دعاوی حقوقی بر سر ادعای افراد بر روی ارث و یا موارد نادر و رایج دیگر وجود دارد که شما می توانید با لمس تصویرک زیر به وکیل پایه یک متخصص خانم یا آقای متخصص در زمینه ی حصر وراثت، تماس گرفته و بهترین راهکار های حقوقی بروز را در زمینه مشکل خودتان به دست بیاورید و حتی اگر از طرز برخورد و بار علمی او راضی بودید، می توانید به او اعطای وکالت آنلاین دهید تا تمام دعاوی حقوقی انحصار وراثت شما را در دادگاه های شلوغ کرونایی پیگیری نماید"

 

 

چرا مشاوره تضمینی حصر وراثت با وکیل تلفنی؟

 

guaranteed heritage legal advice

وکیل متخصص انحصار وراثت 24 ساعته

 

برای بررسی بیشتر مشاوره حقوقی حصر وراثت ابتدا لازم است تا بدانیم حصر وراثت به چه معنا است؟

 • مشاوره حقوقی حصر وراثت یعنی وراث میتوانند سهم الارث خود از ماترک دریافت کنند و بعد در آن تصرف کنند، این تصرف می تواند تصرف حقوقی و یا مادی باشد.

 

قانون امور حسبی به طور مفصل در مورد امور حسبی و مشاوره تلفنی انحصار وراثت سخن گفته است و مقنن تشریفات یا قوانین خاص حصر وراثت را ذکر کرده است؛ برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره حقوقی اورژانس حقوقی 24 ساعته امور وراثتی و بنیاد حقوقی 24 ساعته امور وراثت وکیل تلفنی استفاده کنید.

مرجع ذیصلاح برای رسیدگی به مشاوره حقوقی حصر وراثت شورای حل اختلاف است، هر کسی که ذینفع در تقسیم ماترک است می تواند به وکیل تلفنی تماس بگیرد و نمونه دادخواست انحصار وراثت مختص به شرایط خود و به قید فوریت دریافت نمایید.

 

حصر وراثت چیست و چرا باید برای حل مشکلات آن مشاوره حقوقی حصر وراثت گرفت؟

مشاوره حقوقی حصر وراثت بسیار ضروری و لازم است برای حل مشکلات حقوقی حصر وراثت شما نیازمند فردی آگاه و با تجربه از تشریفات و مراحل خاص حصر وراثت هستید، با کمک گرفتن از یک مشاور و وکیل انحصار وراثت می توانید مراحل را خیلی زودتر و بدون مشکل طی کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید از وکیل حصر وراثت 24 ساعته و فوری و بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای پایه یک انحصار وراثت بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی حصر وراثت به طور کلی به معنی مشخص شدن وراث متوفی و ماترک و سهم هر وارث است.

در حصر وراثت ابتدا وراث متوفی مشخص می شوند، سپس احراز هویت وراث ماترک متوفی بررسی می شود و بعد از تقسیم بندی ماترک، هر وارث می تواند مالک سهم الارث خود شود، بعد از پایان مراحل انحصار وراثت وراث می توانند در سهم خود تصرف کنند، برای مثال وراث می توانند سهم خود را بفروشند و یا در آن ساخت و ساز نمایند.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی حصر وراثت از وکلای انحصار وراثت وکیل تلفنی چیست؟

 

Benefits of Heritage legal advice

مشاوره تلفنی تضمینی و 24 ساعته انحصار وراثت

 

وکیل تلفنی مرجع تضمین شده ی مشاوره حقوقی است، در وکیل تلفنی بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری اقدام به مشاوره و وکالت تضمین شده می کنند.

مشاوره حقوقی حصر وراثت در وکیل تلفنی توسط وکیل حصر وراثت همراه و وکیل هوشمند حصر وراثت که همان وکیل ارث پایه یک می باشند.

تماس تلفنی فوری به وکیل انحصار وراثت مزایای بسیاری برای شما دارد، یکی از مزایای استفاده از وکلای وکیل تلفنی کم هزینه بودن آن است، شما می توانید با استفاده از مشاوره های ارزان وکیل تلفنی، قبل از پایان مراحل حصر وراثت از مقدار سهم خود آگاه شوید و این آگاهی می تواند از طریق حصر وراثت فوری و 24 ساعته آنلاین ممکن شود.

در ادامه خدمتتان عارضیم که هر دعوای حقوقی و کیفری نیازمند مشاوره است، کمک گرفتن از فردی آگاه و با تجربه نه تنها برای شما ضرری ندارد؛ بلکه باعث می شود تا از جنبه های مختلف پرونده های خود آگاه شوید، یک وکیل متخصص می تواند سریع ترین و راحت ترین راه حل پرونده را بداند و کمک گرفتن از آن ها کمک به حل مشکلات خودتان است.

 

مشاوره حقوقی حصر وراثت توسط چه کسانی و با چه درجه عملی به من ارائه می شود؟

مشاوره حقوقی حصر وراثت توسط وکلای مجرب و آگاه به مسائل حقوقی و کیفری صورت می پذیرد؛ وکلای پایه یک دادگستری در وکیل تلفنی اقدام به انجام مشاوره برای شما می کنند؛ درجه ی علمی این افراد جدای از وکیل بودن آن ها در مراحل بالای علمی قرار دارد.

شما می توانید در وکیل تلفنی از افراد متخصص در امور حسبی و انحصار وراثت استفاده کنید. وکلای متخصص امور انحصار وراثت تمرکز خود را بر این مشاوره ها قرار داده اند و در حال حاضر تجربه ی بسیار زیادی در مبحث حصر وراثت کسب کرده اند.

نکته: وکلای وکیل تلفنی همه از وکلای پایه یک دادگستری با درجه ی علمی بالا هستند.

 

مشاوره حقوقی حصر وراثت به چه روش هایی صورت می گیرد؟