موسسه وکیل تلفنی

 • آتنا پوریامهر گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۹
 • بهرام تبریزی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۵:۴۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۸
 • راحله نیازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۳۴:۲۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۷
 • احسان باقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
 • مجتبی سالاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۴۸:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
 • زهرا عبدلی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۵۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۴۱:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
 • امیر امیری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۲:۲۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۰:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حصر وراثت

مشاوره حقوقي حصر وراثت

در مشاوره حقوقی حصر وراثت، سهم هر وراث طبق قانون مشخص می شود و پس از آن وراث قانوناً صاحب و مالک سهم خود می شوند؛ چراکه برای تصرف و مالک شدن یک سهم الارث، ابتدا باید انحصار و وراث بودن افراد در دادگاه احراز شود؛ از طرفی دادگاه نیز نمی تواند بر قانون را نفی کند و آن را تایید می نماید؛ به عبارت دیگر، امکان تقلب در انحصار وراثت با وکلای ما به صفر رسیده، حیله ها خنثی و شما به حق خودتان خواهید رسید؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، حتماً به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص مسائل رایج ارثی - وراثتی 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
  

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حصر وراثت یکی از رایج ترین و مخاطره انگیز ترین دعاوی حقوقی است؛ دلیلی آن نیز کاملاً واضح است، چراکه یک ارثیه حاصل دسترنج یک عمر یک فرد می باشد، فلذا فرد دریافت کنند آن زندگی متفاوتی از قبل را خواهد داشت، ماذا که این ارثیه کم یا زیاد باشد؛ بنابراین همواره دعاوی حقوقی بر سر ادعای افراد بر روی ارث و یا موارد نادر و رایج دیگر وجود دارد که شما می توانید با لمس تصویرک زیر به وکیل پایه یک متخصص خانم یا آقای متخصص در زمینه ی حصر وراثت، تماس گرفته و بهترین راهکار های حقوقی بروز را در زمینه مشکل خودتان به دست بیاورید و حتی اگر از طرز برخورد و بار علمی او راضی بودید، می توانید به او اعطای وکالت آنلاین دهید تا تمام دعاوی حقوقی انحصار وراثت شما را در دادگاه های شلوغ کرونایی پیگیری نماید"

 

 

چرا مشاوره تضمینی حصر وراثت با وکیل تلفنی؟

 

guaranteed heritage legal advice

وکیل متخصص انحصار وراثت 24 ساعته

 

برای بررسی بیشتر مشاوره حقوقی حصر وراثت ابتدا لازم است تا بدانیم حصر وراثت به چه معنا است؟

 • مشاوره حقوقی حصر وراثت یعنی وراث میتوانند سهم الارث خود از ماترک دریافت کنند و بعد در آن تصرف کنند، این تصرف می تواند تصرف حقوقی و یا مادی باشد.

 

قانون امور حسبی به طور مفصل در مورد امور حسبی و مشاوره تلفنی انحصار وراثت سخن گفته است و مقنن تشریفات یا قوانین خاص حصر وراثت را ذکر کرده است؛ برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره حقوقی اورژانس حقوقی 24 ساعته امور وراثتی و بنیاد حقوقی 24 ساعته امور وراثت وکیل تلفنی استفاده کنید.

مرجع ذیصلاح برای رسیدگی به مشاوره حقوقی حصر وراثت شورای حل اختلاف است، هر کسی که ذینفع در تقسیم ماترک است می تواند به وکیل تلفنی تماس بگیرد و نمونه دادخواست انحصار وراثت مختص به شرایط خود و به قید فوریت دریافت نمایید.

 

حصر وراثت چیست و چرا باید برای حل مشکلات آن مشاوره حقوقی حصر وراثت گرفت؟

مشاوره حقوقی حصر وراثت بسیار ضروری و لازم است برای حل مشکلات حقوقی حصر وراثت شما نیازمند فردی آگاه و با تجربه از تشریفات و مراحل خاص حصر وراثت هستید، با کمک گرفتن از یک مشاور و وکیل انحصار وراثت می توانید مراحل را خیلی زودتر و بدون مشکل طی کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید از وکیل حصر وراثت 24 ساعته و فوری و بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای پایه یک انحصار وراثت بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی حصر وراثت به طور کلی به معنی مشخص شدن وراث متوفی و ماترک و سهم هر وارث است.

در حصر وراثت ابتدا وراث متوفی مشخص می شوند، سپس احراز هویت وراث ماترک متوفی بررسی می شود و بعد از تقسیم بندی ماترک، هر وارث می تواند مالک سهم الارث خود شود، بعد از پایان مراحل انحصار وراثت وراث می توانند در سهم خود تصرف کنند، برای مثال وراث می توانند سهم خود را بفروشند و یا در آن ساخت و ساز نمایند.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی حصر وراثت از وکلای انحصار وراثت وکیل تلفنی چیست؟