موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حصر وراثت

مشاوره حقوقي حصر وراثت

در مشاوره حقوقی حصر وراثت، سهم هر وراث طبق قانون مشخص می شود و پس از آن وراث قانوناً صاحب و مالک سهم خود می شوند؛ چراکه برای تصرف و مالک شدن یک سهم الارث، ابتدا باید انحصار و وراث بودن افراد در دادگاه احراز شود؛ از طرفی دادگاه نیز نمی تواند بر قانون را نفی کند و آن را تایید می نماید؛ به عبارت دیگر، امکان تقلب در انحصار وراثت با وکلای ما به صفر رسیده، حیله ها خنثی و شما به حق خودتان خواهید رسید؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، حتماً به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص مسائل رایج ارثی - وراثتی 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا مشاوره تضمینی حصر وراثت با وکیل تلفنی؟

 

guaranteed heritage legal advice

وکیل متخصص انحصار وراثت 24 ساعته

 

برای بررسی بیشتر مشاوره حقوقی حصر وراثت ابتدا لازم است تا بدانیم حصر وراثت به چه معنا است؟

 • مشاوره حقوقی حصر وراثت یعنی وراث میتوانند سهم الارث خود از ماترک دریافت کنند و بعد در آن تصرف کنند، این تصرف می تواند تصرف حقوقی و یا مادی باشد.

 

قانون امور حسبی به طور مفصل در مورد امور حسبی و مشاوره تلفنی انحصار وراثت سخن گفته است و مقنن تشریفات یا قوانین خاص حصر وراثت را ذکر کرده است؛ برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره حقوقی اورژانس حقوقی 24 ساعته امور وراثتی و بنیاد حقوقی 24 ساعته امور وراثت وکیل تلفنی استفاده کنید.

مرجع ذیصلاح برای رسیدگی به مشاوره حقوقی حصر وراثت شورای حل اختلاف است، هر کسی که ذینفع در تقسیم ماترک است می تواند به وکیل تلفنی تماس بگیرد و نمونه دادخواست انحصار وراثت مختص به شرایط خود و به قید فوریت دریافت نمایید.

 

حصر وراثت چیست و چرا باید برای حل مشکلات آن مشاوره حقوقی حصر وراثت گرفت؟

مشاوره حقوقی حصر وراثت بسیار ضروری و لازم است برای حل مشکلات حقوقی حصر وراثت شما نیازمند فردی آگاه و با تجربه از تشریفات و مراحل خاص حصر وراثت هستید، با کمک گرفتن از یک مشاور و وکیل انحصار وراثت می توانید مراحل را خیلی زودتر و بدون مشکل طی کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید از وکیل حصر وراثت 24 ساعته و فوری و بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای پایه یک انحصار وراثت بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی حصر وراثت به طور کلی به معنی مشخص شدن وراث متوفی و ماترک و سهم هر وارث است.

در حصر وراثت ابتدا وراث متوفی مشخص می شوند، سپس احراز هویت وراث ماترک متوفی بررسی می شود و بعد از تقسیم بندی ماترک، هر وارث می تواند مالک سهم الارث خود شود، بعد از پایان مراحل انحصار وراثت وراث می توانند در سهم خود تصرف کنند، برای مثال وراث می توانند سهم خود را بفروشند و یا در آن ساخت و ساز نمایند.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی حصر وراثت از وکلای انحصار وراثت وکیل تلفنی چیست؟

 

Benefits of Heritage legal advice

مشاوره تلفنی تضمینی و 24 ساعته انحصار وراثت

 

وکیل تلفنی مرجع تضمین شده ی مشاوره حقوقی است، در وکیل تلفنی بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری اقدام به مشاوره و وکالت تضمین شده می کنند.

مشاوره حقوقی حصر وراثت در وکیل تلفنی توسط وکیل حصر وراثت همراه و وکیل هوشمند حصر وراثت که همان وکیل ارث پایه یک می باشند.

تماس تلفنی فوری به وکیل انحصار وراثت مزایای بسیاری برای شما دارد، یکی از مزایای استفاده از وکلای وکیل تلفنی کم هزینه بودن آن است، شما می توانید با استفاده از مشاوره های ارزان وکیل تلفنی، قبل از پایان مراحل حصر وراثت از مقدار سهم خود آگاه شوید و این آگاهی می تواند از طریق حصر وراثت فوری و 24 ساعته آنلاین ممکن شود.

در ادامه خدمتتان عارضیم که هر دعوای حقوقی و کیفری نیازمند مشاوره است، کمک گرفتن از فردی آگاه و با تجربه نه تنها برای شما ضرری ندارد؛ بلکه باعث می شود تا از جنبه های مختلف پرونده های خود آگاه شوید، یک وکیل متخصص می تواند سریع ترین و راحت ترین راه حل پرونده را بداند و کمک گرفتن از آن ها کمک به حل مشکلات خودتان است.

 

مشاوره حقوقی حصر وراثت توسط چه کسانی و با چه درجه عملی به من ارائه می شود؟

مشاوره حقوقی حصر وراثت توسط وکلای مجرب و آگاه به مسائل حقوقی و کیفری صورت می پذیرد؛ وکلای پایه یک دادگستری در وکیل تلفنی اقدام به انجام مشاوره برای شما می کنند؛ درجه ی علمی این افراد جدای از وکیل بودن آن ها در مراحل بالای علمی قرار دارد.

شما می توانید در وکیل تلفنی از افراد متخصص در امور حسبی و انحصار وراثت استفاده کنید. وکلای متخصص امور انحصار وراثت تمرکز خود را بر این مشاوره ها قرار داده اند و در حال حاضر تجربه ی بسیار زیادی در مبحث حصر وراثت کسب کرده اند.

نکته: وکلای وکیل تلفنی همه از وکلای پایه یک دادگستری با درجه ی علمی بالا هستند.

 

مشاوره حقوقی حصر وراثت به چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

Ways of receiving heritage Legal advice

وکیل انحصار وراثت ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی حصر وراثت به صورت های مختلفی صورت می پذیرد، شما حتی می توانید از مشاوره حضوری استفاده کنید و البته این بستگی به نظر شما دارد.

شما می توانید از اورژانس حصر وراثت 24 ساعته تلفنی و آنلاین استفاده کنید، در وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین نیز یکی از شیوه های مشاوره به حساب می آیند.

شما می توانید شیوه ی مشاوره ی خود را انتخاب کنید و این بستگی به سلیقه و نظر شما دارد، در وکیل تلفنی انواع و اقسام مشاوره های حقوقی ممکن است، می توانید از طریق تلفن یا تماس صوتی یا ارتباط در فضای مجازی با مشاور و وکیل خود در ارتباط باشید.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی حصر وراثت چقدر است و چگونه می توان آن را تقبل کرد؟

یکی از مزایای وکیل تلفنی نسبت به تمام مراجع مشاوره کم هزینه بودن آن است.

شما می توانید در وکیل تلفنی در مقابل مبلغی بسیار کم و ناچیز اقدام به مشاوره حقوقی نمایید.

پرداخت هزینه از هر روشی و به هر مقداری امکان پذیر است. می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی تستی 5 دقیقه ای استفاده کنید؛ با اینکه مشاوره حقوقی تستی می باشد، اما بسیاری از مشکلات حقوقی افراد در طی همین مشاوره حقوقی حل می گردد و این ناشی از کاردرست بودن وکلای ماست.

 

اثبات نسب به وسیله شهادت شهود و یا اقرار

 

proof of relations in different types

اورژآنس وکالت 24 ساعته حصر وراثت و مسائل مربوطه

 

پرسش: اگربه علت مغایرت اسامی مندرج در شناسنامه ها، پرونده حصر وراثت احراز نسبت نشود و درعین حال معارضی نباشد؛ آیا می توان با اقرار یا شهادت شهود عدم مغایرت اسامی و در نتیجه نسب را اثبات نمود؛ یا آنکه در هرحال مورد از مصادیق اثبات نسب و رسیدگی به آن در صلاحیت دادگاه مدنی خاص است.

 

نظر اول که با اکثریت آرا در مورد پرسش فوق اعلام شد، به صورت زیر است

 • اختلاف در نسب و به تبع آن صلاحیت دادگاه مدنی خاص وقتی محقق است که معارضی باشد؛  بنابراین صرف مغایرت در اسناد سجلی با فقدان اختلاف و مادام که از طرف اشخاص ذی نفع و ورثه اعتراضی نشود، مانع رسیدگی دادگاه حقوقیِ دو به تقاضای حصر وراث نیست و اصولا دادگاه در هر مورد برای صدور گواهی حصر وراثت در واقع احراز نسب هم می کند؛ اثبات نسب منحصر به مندرجات اسناد سجلی نیست، بلکه دادگاه می تواند از طریق دیگر مانند شهادت شهود و یا اقرار این معنی را احراز نماید.

 

نظر دوم در مورد پرسش فوق به شرح زیر می باشد

 • مطابق بند 2 ماده 3 لایحه قانونی دادگاه مدنی خاص رسیدگی به دعاوی راجع به نسب در صلاحیت دادگاه مدنی خاص است ومورد بحث از مصادیق اختلاف در نسب است؛ علی هذا نسبت به موضوع  باید دادگاه حقوقی دو به اعتبار شایستگی دادگاه مدنی خاص، قرار عدم صلاحیت صادر کند.

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

نظر سوم در مورد پرسش فوق به شرح زیر می باشد

 • در مانحن فیه هر چند با عدم معارض اختلاف در نسبت و ترافع و دعوی راجع به مصداق ندارند و لزومی به صدور قرار عدم صلاحیت به اعتبار صلاحیت دادگاه مدنی خاص نیست؛ لیکن به علت مغایرت اسامی دراسناد رسمی دادگاه حقوقی دو نمی تواند رسیدگی به صدور گواهی حصر وراثت مبادرت نماید و اگر اشخاص ذی نفع، نسبت به تصحیح مندرجارت اسناد سجلی در مرجع صلاحیت دار اقدام نکرده و پرونده حصر وراثت را از این حیث تکمیل نکند، تقاضای صدور گواهی انحصار وراثت باید توسط دادگاه حقوقی دو، رد شود.

 

بهترین روش مهر و موم ترکه

تقسیم ترکه فوری و 24 ساعته

نحوه تقسیم ارث عادلانه و بی درسر

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته

 برترین وکیل دعوی ماترک

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت همه دوستان بخیر و همینطور تبریک عرض میکنم سال جدید رو خدمت همه ایرانیان در سراسر جهان ... انشاءالله در سال جدید برای همه ما اتفاق های خوبی رخ دهد ... یک تشکر ویژه هم از تیم مدیریتی موسسه وکیل تلفنی و کارکنان محترم و البته وکلای عزیز و با دانش آن ها باید داشته باشم که حتی در این ایام عید و تعطیلات به صورت شبانه روزی در خدمت مردم هستند . ممنون از شما
با سلام و عرض ادب،انحصار وراثت اقدام حقوقی جهت شناسایی ورثه فرد متوفی میباشدکه پس از آن و بعداز صدور گواهی حصر وراثت،وراث میتوانند نسبت به تملک سهم الارث خود به میزان حصه اقدام نمایند.کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه ارث میتوانند از طریق سایت وکیل تلفنی با وکلای متخصص در این زمینه بهره مند گردند.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام، حصر وراثت یکی از رایج ترین و مخاطره انگیز ترین دعاوی حقوقی است؛ دلیلی آن نیز کاملاً واضح است، چراکه یک ارثیه حاصل دسترنج یک عمر یک فرد می باشد، فلذا فرد دریافت کنند آن زندگی متفاوتی از قبل را خواهد داشت، ماذا که این ارثیه کم یا زیاد باشد؛ بنابراین همواره دعاوی حقوقی بر سر ادعای افراد بر روی ارث و یا موارد نادر و رایج دیگر وجود دارد. اینجانب دکتر سحر نیک پور، جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
ماده 867 قانون مدنی اعلام میکند: “ارث به موت حقیقی یا به موت فرضی مورث تحقق پیدا میکند” با توجه به این ماده وقتی شخصی به طور حقیقی فوت میکند و یا شخص به واقع فوت نکرده ولی بنا به موارد متعددی که قانون مقرر کرده دادگاه حکم فوت او را صادر میکند که به این حکم موت فرضی گفته میشود.در این دو فرض فوت حقیقی و فوت فرضی مسئله ارث بری مطرح میشود و وسوالاتی از این قبیل به ذهن متبادر میشود. چه کسانی از شخص فوت شده ارث می برند؟ مطابق ماده 861 قانون مدنی موجب ارث دو امر است: الف) نسب ب) سبب قبل از مطالعه موارد زیر باید بدانید که شخصی از متوفی ارث میبرد که در زمان فوت او زنده بوده باشد. کسانی که از شخص متوفی ارث میبرند: الف) کسانی که نسبت خونی (نسبی) با متوفی دارند و به سه طبقه تقسیم میشوند: 1طبقه اول ارث:.پدر ومادر، فرزندان، فرزندانِ فرزندان هرچقدر پایین رود. 2.طبقه دوم ارث :اجداد، خواهر و برادر و فرزندانِ خواهر و برادر. 3.طبقه سوم ارث: عمه ها و عموها، دای ها و خاله های متوفی و فرزندانِ آنها. ب) کسانی که رابطه سببی با هم دارند ( زن و شوهر) نکته: در بین این طبقات اگر از طبقه اول ارث کسی باشد دیگر طبقات بعدی ارث نمیبرند برای مثال اگر شخصی که فوت کرده در زمان وفات پدر و مادرش یا هر یک از فرزندانش زنده باشد دیگر طبقه دوم و سوم ارث نخواهند برد. در این بین باید دانست که زن وشوهر نیز ورثه یکدیگر محسوب می شوند و از همدیگر ارث میبرند، لازم به ذکر است که زن و شوهری که ازدواج دائمی دارند از یکدیگر ارث میبرند و در ازدواج موقت ارث وجود ندارد (ماده 940 قانون مدنی). اگر مردی بیشتر از یک زن دائم داشته باشد آیا همگی زنها از مرد ارث میبرند؟ بله همگی ارث میبرند. مطابق قانون مدنی زن یک هشتم از شوهر ارث میبرد و اگر زن متعدد داشته باشد یک هشتم کل اموال به طور مساوی بین آنها تقسیم میشود( ماده 913و 942 قانون مدنی). اگر متوفی پدر و مادر و فرزند و همسر داشته باشد آیا همسر که جز طبقه اول نمیباشد از شوهر ارث میبرد؟ اگر طبقه اول نباشد و طبقه دوم باشد و متوفی همسر نیز داشته باشد آیا همسر با طبقه دوم ارث میبرد؟ اگر طبقه اول و دوم نباشد و طبقه سوم باشد و متوفی همسر نیز داشته باشد همسر با طبقه سوم ارث میبرد؟ همسر متوفی (زن و شوهر) در کنار همه طبقات همزمان ارث میبرند، همسر جزء لاینفک در ارث محسوب میشود و در صورت وجود هرکدام از طبقات همسر نیز همراه با آنها ارث میبرد. بطور مثال اگر مردی فوت کند و همسر و فرزند و پدرو مادر داشته باشد همسر او و بقیه این اشخاص که جز طبقه اول هستند ارث میبرند و طبقات بعدی از ارث محروم میشوند. محرومیت از ارث در قانون مدنی به طور مشخص آمده است که چه کسانی از ارث محروم میشوند یا چه چیزی باعث محرومیت از ارث میشود.مثلا کسی مورث خود را بکشد قاتل محروم از ارث میشود، ورثه اگر کافر باشد و شخص فوت شده مسلمان باشد کافر از مسلمان ارث نمیبرد. زنا زاده از پدر و مادر طبیعی خود و اقوام آنها ارث نمیبرد، بعد از لعان زن و شوهر از یکدیگر ارث نمیبرد.
با سلام و تبریک سال نو محتواهای بسیار مفیدی که در سایت قرار می دهید راهگشای هموطنان عزیز در مسائل حقوقی هست؛ پاینده و پیروز باشید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.حصر وراثت یکی از رایج ترین و مخاطره انگیز ترین دعاوی حقوقی است؛ دلیلی آن نیز کاملاً واضح است، چراکه یک ارثیه حاصل دسترنج یک عمر یک فرد می باشد، فلذا فرد دریافت کنند آن زندگی متفاوتی از قبل را خواهد داشت، ماذا که این ارثیه کم یا زیاد باشد؛ بنابراین همواره دعاوی حقوقی بر سر ادعای افراد بر روی ارث و یا موارد نادر و رایج دیگر وجود دارد
با سلام مشاوره حقوقی زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که افراد به مشکلی قانونی برخورد کنند یا سوالات حقوقی در فیلدهای متفاوتی را داشته باشند. حال این افراد برای حل مشکلات حقوقی خود به مشاوری در این زمینه نیاز دارند که بتواند با داشتن تجربه و آگاهی خود به صورت تخصصی مشاوره افراد را بر عهده بگیرد. به همین دلیل موسسه حقوقی برای این منظور پذیرای سوالات حقوقی افراد مختلفی از جامعه است. در اینجا می‌توانید پی ببرید که مزایای مشاوره حقوقی تا چه حد می‌تواند برای افراد مهم باشد. از طریق این موسسات حقوقی و افرادی که به عنوان مشاور حقوقی در این مکان‌ها مشغول به کار هستند، می‌توانید پاسخ سوالات قانونی خود را به دست آورید. به همین دلیل برای اطلاعات بیشتر در این زمینه شما را با مزیت‌های مشاوره حقوقی بیشتر آشنا خواهیم کرد. حتما با موسسه وکیل تلفنی همراه باشید
من از مشاوره تلفنی جهت صدور گواهی انحصار وراثت استفاده کردم و بسیار راضی هستم
سپاس از مطالب مفید وب سایت وکیل تلفنی
باسلام و ادب از اطلاعات جامع که در اختیار مخاطبینتون قرار میدین سپاسگزارم.
سلام من ایران زندگی نمیکنم میشه مشاوره تلفنی از طریق واتساپ داشته باشم؟؟
خلاصه تونستم بعد مدتها با مشاوره حقوقی ازوکلای موسسه وکیل تلفنی گواهی انحصاروراث را بگیرم
خلاصه تونستم بعد مدتها با مشاوره حقوقی ازوکلای موسسه وکیل تلفنی گواهی انحصاروراث را بگیرم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی