موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تحریر ترکه

مشاوره حقوقی تحریر ترکه

مشاوره حقوقی تحریر ترکه از طریق تماس با وکیل تلفنی تمام وقت برای طرح سوالات حقوقی در زمینه مقبولیت تحریر ترکه یا راحت ترین راه تحریر ترکه ممکن است؛ تحریر ترکه آسان و بی دردسر را با مراجعه به سایت تحریر ترکه آنلاین جستجو کرده و در صورت هر گونه ابهام، برای دریافت راهنمایی در خصوص تحریر ترکه تلفنی از طریق مشاوره حقوقی فوری و تلفنی اقدام نمایید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تحریر ترکه نیز از خدمات حقوقی وکیل تلفنی بوده که برای رفاه حال و آسودگی خیال شما هم میهنان عزیز به صورت 24 ساعته انجام می گردد؛ اما لازم به ذکر است که برای انجام دقیق مهر و موم ترکه، انتقال توضیحات دقیق و کامل در مورد آن به روال انجام کار سرعت و کیفیت بهتری می بخشد؛ لذا بهتر است تصویرک زیر را لمس کنید تا امکانات تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر برایتان فراهم گردد"

 

 

مشاوره حقوقی تحریر ترکه چه ضرورتی دارد؟

 

appraisal of the estate legal advice

تحریر ترکه با کیفیت به صورت آنلاین و تلفنی در 24 ساعت شبانه روز

 

مشاوره حقوقی تحریر ترکه یکی از سوالات حقوقی پر ابهامی است که نیاز به پاسخگویی سریع و فوری دارد.

وکیل تلفنی، با توضیح مسائل حقوقی در سایت تحریر ترکه آنلاین و فوری و مشاوره حقوقی تحریر ترکه آنلاین با حضور وکلای پایه یک دادگستری، در رفع ابهامات مربوط به ماترک و دیون متوفی که بر گردن بازماندگان است، به حل اختلاف ورثه کمک می کند.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، آماده پاسخگویی و ارائه راهکارهای حقوقی تلفنی و آنلاین در موضوعات مختلف قضایی از جمله مشاوره حقوقی تحریر ترکه، است.

به همین دلیل امکان استفاده از راهنمایی و مشاوره حقوقی تحریر ترکه، تقسیم ترکه و در کل توضیح و تعریف معنا و مفهوم تحریر ترکه، از طریق تماس با وکیل تلفنی تمام وقت، برای کاربران در هر مکان و هر زمان، فراهم است.

مشاوره حقوقی تحریر ترکه، از جمله موارد مهمی است که مصدق لزوم مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای حل مسئله حقوقی مربوط به ارث و میراث و جلوگیری از تنش و نزاع خانوادگی و پیچیده تر شدن دعاوی حقوقی میان وراث به حساب می آید.

مشاوره حقوقی تحریر ترکه تلفنی می تواند وضعیت حقوقی هر یک از وراث و شیوه تقسیم ارث را برای بازماندگان متوفی شرح داده و با رفع ابهامات و سوء تفاهم های ناشی از ناآگاهی حقوقی، کدورت های خانوادگی را تخفیف دهد.

 

مشاوره حقوقی تحریر ترکه چه اهمیتی دارد؟

برای درک اهمیت و لزوم بهره مندی از مشاوره حقوقی تحریر ترکه آنلاین و تلفنی، پیش از هر چیزی لازم است که مفهوم ترکه و تحریر و تقسیم ترکه را دریابید زیرا با آگاهی از معنا و جایگاه این عبارت فقهی و حقوقی، به ارزش مشاوره حقوقی تحریر ترکه فوری یا غیر حضوری، پی می برید.

ترکه یا ماترک، به معنای تمام آن چیزی است که ترک شده است و از خانواده واژه متروک می باشد، یعنی تمام آنچه پس از مرگ از متوفی بر جای مانده است.

بنابراین ترکه مصداق ارث و میراث است و تحریر ترکه و تقسیم ماترک، به معنای تعیین وضعیت تمام آنچه از متوفی بازمانده و ادای دین و قروض، تعیین وضعیت سرپرستی بازماندگان او، انحصار ارث و تقسیم میراث میان وراث است.

در واقع معنای ترکه، جامع تر از معنای ارث است، زیرا ترکه نه تنها میراث و اموال به جا مانده از متوفی را شامل می شود بلکه وراث و بازماندگان نسبی و سببی او را نیز در بر می گیرد.

برای مثال، مهریه همسر متوفی، در صورتی که از جانب زوجه، بخشیده نشده باشد، مشمول تحریر ترکه است.

کلیه دیون متوفی مشمول مفهوم ترکه می شود. از طرفی اگر متوفی فرزند صغیر یا مهجور داشته باشد نیز، حق قیومیت فرزند او، از جمله موارد ماترک در نظر گرفته می شود.

مشاوره حقوقی تحریر ترکه شرح می دهد که درخواست برای تقسیم ترکه، پیش از تحریر ترکه، موضوعیت نداشته و باطل است.

 

میزان تاثیر مشاوره حقوقی تحریر ترکه بر تقسیم ترکه چقدر است؟