موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تحریر ترکه

مشاوره حقوقی تحریر ترکه

مشاوره حقوقی تحریر ترکه از طریق تماس با وکیل تلفنی تمام وقت برای طرح سوالات حقوقی در زمینه مقبولیت تحریر ترکه یا راحت ترین راه تحریر ترکه ممکن است؛ تحریر ترکه آسان و بی دردسر را با مراجعه به سایت تحریر ترکه آنلاین جستجو کرده و در صورت هر گونه ابهام، برای دریافت راهنمایی در خصوص تحریر ترکه تلفنی از طریق مشاوره حقوقی فوری و تلفنی اقدام نمایید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تحریر ترکه نیز از خدمات حقوقی وکیل تلفنی بوده که برای رفاه حال و آسودگی خیال شما هم میهنان عزیز به صورت 24 ساعته انجام می گردد؛ اما لازم به ذکر است که برای انجام دقیق مهر و موم ترکه، انتقال توضیحات دقیق و کامل در مورد آن به روال انجام کار سرعت و کیفیت بهتری می بخشد؛ لذا بهتر است تصویرک زیر را لمس کنید تا امکانات تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر برایتان فراهم گردد"

 

 

مشاوره حقوقی تحریر ترکه چه ضرورتی دارد؟

 

appraisal of the estate legal advice

تحریر ترکه با کیفیت به صورت آنلاین و تلفنی در 24 ساعت شبانه روز

 

مشاوره حقوقی تحریر ترکه یکی از سوالات حقوقی پر ابهامی است که نیاز به پاسخگویی سریع و فوری دارد.

وکیل تلفنی، با توضیح مسائل حقوقی در سایت تحریر ترکه آنلاین و فوری و مشاوره حقوقی تحریر ترکه آنلاین با حضور وکلای پایه یک دادگستری، در رفع ابهامات مربوط به ماترک و دیون متوفی که بر گردن بازماندگان است، به حل اختلاف ورثه کمک می کند.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، آماده پاسخگویی و ارائه راهکارهای حقوقی تلفنی و آنلاین در موضوعات مختلف قضایی از جمله مشاوره حقوقی تحریر ترکه، است.

به همین دلیل امکان استفاده از راهنمایی و مشاوره حقوقی تحریر ترکه، تقسیم ترکه و در کل توضیح و تعریف معنا و مفهوم تحریر ترکه، از طریق تماس با وکیل تلفنی تمام وقت، برای کاربران در هر مکان و هر زمان، فراهم است.

مشاوره حقوقی تحریر ترکه، از جمله موارد مهمی است که مصدق لزوم مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای حل مسئله حقوقی مربوط به ارث و میراث و جلوگیری از تنش و نزاع خانوادگی و پیچیده تر شدن دعاوی حقوقی میان وراث به حساب می آید.

مشاوره حقوقی تحریر ترکه تلفنی می تواند وضعیت حقوقی هر یک از وراث و شیوه تقسیم ارث را برای بازماندگان متوفی شرح داده و با رفع ابهامات و سوء تفاهم های ناشی از ناآگاهی حقوقی، کدورت های خانوادگی را تخفیف دهد.

 

مشاوره حقوقی تحریر ترکه چه اهمیتی دارد؟

برای درک اهمیت و لزوم بهره مندی از مشاوره حقوقی تحریر ترکه آنلاین و تلفنی، پیش از هر چیزی لازم است که مفهوم ترکه و تحریر و تقسیم ترکه را دریابید زیرا با آگاهی از معنا و جایگاه این عبارت فقهی و حقوقی، به ارزش مشاوره حقوقی تحریر ترکه فوری یا غیر حضوری، پی می برید.

ترکه یا ماترک، به معنای تمام آن چیزی است که ترک شده است و از خانواده واژه متروک می باشد، یعنی تمام آنچه پس از مرگ از متوفی بر جای مانده است.

بنابراین ترکه مصداق ارث و میراث است و تحریر ترکه و تقسیم ماترک، به معنای تعیین وضعیت تمام آنچه از متوفی بازمانده و ادای دین و قروض، تعیین وضعیت سرپرستی بازماندگان او، انحصار ارث و تقسیم میراث میان وراث است.

در واقع معنای ترکه، جامع تر از معنای ارث است، زیرا ترکه نه تنها میراث و اموال به جا مانده از متوفی را شامل می شود بلکه وراث و بازماندگان نسبی و سببی او را نیز در بر می گیرد.

برای مثال، مهریه همسر متوفی، در صورتی که از جانب زوجه، بخشیده نشده باشد، مشمول تحریر ترکه است.

کلیه دیون متوفی مشمول مفهوم ترکه می شود. از طرفی اگر متوفی فرزند صغیر یا مهجور داشته باشد نیز، حق قیومیت فرزند او، از جمله موارد ماترک در نظر گرفته می شود.

مشاوره حقوقی تحریر ترکه شرح می دهد که درخواست برای تقسیم ترکه، پیش از تحریر ترکه، موضوعیت نداشته و باطل است.

 

میزان تاثیر مشاوره حقوقی تحریر ترکه بر تقسیم ترکه چقدر است؟

 

appraisal of the estate as easy as possible

حل آنلاین و تلفنی تمامی مشکلات تحریر ترکه

 

پیچیدگی های موجود در موضوع ماترک، تعیین نسبت ها و اولویت های نسبی در تحریر ترکه، تسلط بر تبصره ها و شروط قانونی در تقسیم ترکه و نیز ارزیابی مقبولیت تحریر ترکه و شناخت اصطلاحات و ارجاعات فقهی، نیاز به تخصص و تجربه دارد و فلذا استفاده از مشاوره حقوقی تحریر ترکه برای بازماندگان متوفی، ضروری است.

برای ناحق نشدن و جلوگیری از ادای ظلم در حق تمام بازماندگان و در نتیجه برای آرامش روح متوفی مبتنی بر عدالت میان بازماندگان و وراثش، بهتر است قبل از هرگونه ادعا و افترا، مساله را با یک وکیل دادگستری در میان گذارید.

شاید در پیش پای وراث و بستگان متوفی در مسیر استفاده از مشاوره حقوقی تحریر ترکه، موانعی اعم از محدودیت زمانی، فاصله مکانی، اورژانسی بودن موقعیت، عدم دسترسی و یا شناخت یک مرجع آگاه و مطمئن، هزینه های لازم از جمله هزینه رفت و آمد به دفتر وکیل و ... باشد؛

موسسه وکیل تلفنی، با خدمات غیر حضوری و شبانه روزی خود، امکان طرح و پرسش سوالات حقوقی آنلاین و تلفنی و دریافت پاسخ و راهکارهای تخصصی از طریق مشورت با وکیل آنلاین و یا مشورت با وکیل تلفنی فراهم آورده است تا در هر موقعیتی، و در هر ساعتی از شبانه روز، بتوانید ابهامات و دغدغه های حقوقی خود را بر سر موضوع تحریر ترکه رفع نموده و با کمک بهترین وکیل عدالت و رضایت را میان جمیع بازماندگان برقرار سازید.

 

 

آیا تحریر ترکه به هر صورتی مقبولیت دارد؟

مشاوره حقوقی تحریر ترکه، مشخصا وضعیت دیون متوفی را برای وراث شرح می دهد و پذیرش یا عدم پذیرش تحریر ترکه از سوی مدعیان ارث، قابل پیگیری است.

پذیرش یا عدم پذیرش تحریر ترکه از جانب عده ای یا همه وراث، مقبولیت تحریر ترکه را ساقط می کند.

در صورتی که هنوز تحریر ترکه تعیین و ابلاغ نشده باشد، ورثه می توانند عدم پذیرش خود را در خصوص تحریر ترکه، به صورت شفاهی و کتبی در مراجع قضایی، به صورت رسمی، اعلام کنند.

در صورتی که تحریر ترکه تعیین و ابلاغ شده باشد، ورثه در ضرب العجل تعیین شده، در صورت رد تحریر ترکه، باید عدم مقبولیت را به شیوه مذکور، به استحضار مراجع قضایی رسانند؛ اما اگر تحریر ترکه تعیین و ابلاغ شده باشد و ورثه در مدت زمان معین برای بیان رد تحریر ترکه، اقدام نکنند، به معنای قبول تحریر ترکه بوده و پرداخت کلیه دیون متوفی بنا بر تقسیم ترکه، بر عهده آن ها می باشد.

لازم به ذکر است که علاوه بر پذیرش و یا عدم پذیرش ورثه، مقبولیت تحریر ترکه، شرایط دیگری را نیز می طلبد از جمله اگر مقدار ترکه، از میزان دیون متوفی کمتر باشد و یا پس از فوت او، پیش از تعیین دیون، مصرف شده باشد و باقیمانده آن برای پرداخت دیون متوفی کفایت نکند، در صورت اثبات این موارد در دادگاه، مقبولیت تحریر ترکه، رد می شود.

 

آیا نظارت وکیل دادگستری برای تحریر ترکه لازم می باشد؟

با توجه به اینکه ثبت و پیگیری درخواست تقسیم ترکه و تعیین و تحریر ترکه در مراجع قضایی و محافل رسمی، سندیت دارد و مجاز است، پیگیری این موارد بهتر است تحت نظارت یک وکیل دادگستری مجرب انجام شود.

 

آیا ممکن است تحریر ترکه را خودمان انجام دهیم؟