موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آدم ربایی

مشاوره حقوقي در پرونده ادم ربايي

آدم ربایی یکی از جرایم مهم علیه اشخاص می باشد که با به خطر انداختن سلامت جسمی ، روحی و حیثیتی؛ نظم عمومی جامعه را به هم می زند و موجب نگرانی و عدم امنیت در جامعه می شود. مشاوره حقوقی آدم ربایی در شناخت بیشتر این جرم به شما کمک می کند؛ در حقیقت آدم ربایی به انتقال شخصی بدون رضایت وی از محلی به محل دیگر به وسیله زور، تهدید یا فریب گفته می شود.

طبق ماده 621 مجازات آدم ربایی ساده حبس 5 تا 15 سال و در صورتی که فرد زیر 15 سال را ربوده باشند یا اینکه به فرد ربوده شده آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شده باشد به حداکثر مجازات یعنی 15 سال زندان محکوم خواهد شد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ایا فردی که عمل فریب مرتکب جرم ادم ربایی انجام می دهد، تحت اکراه  و شکنجه فردی باشد مشمول کیفر می شود؟ 

 

kidnapping in daylight

آدم ربایی در روز روشن

 

توضیح عنوان فوق طی این پرسش: در پرونده  ای فردی تحت اجبار روانی فردی قرار دارد؛ مثلاً امر به رباینده دستور می دهد که حتماً تو باید خانم ... را  مورد ربایش قرارداده و در شهر ... به  من تحویل دهید و اگر  این ادم ربایی را انجام ندهید من عکسهای خصوصی را که از شما دارم را منتشر می کنم؛ حال با این مساله اگر ان فرد اقدام به ادم ربایی انجام دهد ایا دارای مسولیت کیفری می باشد یا خیر؟

 

پاسخ: اگر متهم اقدام به ادم ربایی ان خانم نماید، برای ایشان ارتکاب جرم ادم ربایی محرز می باشد؛ چرا که اگر ایشان تحت تهدید یک شخص قرار داشته می توانسته برای دادخواهی به محکمه مراجعه نمایند و نسبت به مراتب تهدید اعلام جرم می نمود و از انجایی که ایشان اقدام به این عمل ننموده؛ لذا بزهکاری ایشان نسبت به خانم ... ادم ربایی بوده و مشمول مجازات ادم ربایی می گردد.

 

آیا ممکن است که فرد رباینده، جوری صحنه را دستکاری کند که طوری به نظر برسد که آن فرد ربوده نشده و خودش آن محل را ترک کرده است؟

حتماً تا به حال دیدن فیلمی که در آن فردی ربوده یا گروگان گرفته شده است را تجربه کرده اید؛ اما در دنیای حقوق این جرم چگونه است؟ و شرایط تحقق این جرم چیست؟ و چه مشخصاتی دارد؟ پس با وکیل تلفنی همراه باشید؛ مشاوره حقوقی آدم ربایی شما را آگاه می کند؛  همه ما می دانیم که هرکس آزاد است و نمی توان این آزادی را به هر قصد و نیتی خواه ربودن به قصد اخاذی یا هر نیت دیگری سلب کرد.

طبق ماده 621 قانون مجازات اسلامی آدم ربایی عبارت است از :«هرکس شخصا یا توسط دیگری شخصی را به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگر به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر برباید یا مخفی کند،...» هنگامی که فعل ربودن صورت می گیرد یعنی عنصر مادی صورت گرفته و در پشت این عنصر مادی نیت و قصدی نیز وجود دارد پس عمل مجرمانه آدم ربایی اتفاق افتاده است و شخص رباینده حتی اگر صحنه را طوری دستکاری کند که به نظر برسد که آن فرد ربوده نشده و خودش آن محل را ترک کرده ؛ عنوان مجرمانه آدم ربایی را از بین نمی برد. مشاوره حقوقی آدم ربایی زوایای پیچیده این جرم را بیان می کند؛ شما می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را بپرسید.

 

اولین اقدام آگاهانه در صورت تایید ربوده شدن یک فرد توسط محاکم، چیست؟

 

first thing to do after being kidnapped

اولین اقدام پس از مشکوک شدن به دزدیده شدن فرد گم شده

 

آدم ربایی یکی از جرایمی است که به دلیل تشویش اذهان عمومی، قانون مجازات سنگینی برای آن مشخص کرده است و به جدی با این جرم برخورد می کند. در صورت تایید ربوده شدن یک فرد توسط محاکم اولین اقدام آگاهانه مشاوره حقوقی آدم ربایی است. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به شما کمک می کند که وارد مسیر درست برای پیگیری امورتان باشید.

 

اگر محاکم ناپدید شدن یک فرد را مبنی بر ربوده شدن آن ندانند، در صورتی که شما مطمئن هستید که او ربوده شده، تکلیف چیست؟

 

you are sure abot kidnapping

استخدام کارآگاه خصوصی هنگام اطمینان یافتن از ربوده شدن فرد 

 

جرم آدم ربایی صورت گرفته اما نمی توانید اثبات کنید؛ اینجاست که یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی راه را برای شما هموار می کند، حتی درصورتی که شما مطمئن هستید شخص مورد نظر ربوده شده است؛ اما محاکم ناپدید شدن آن فرد را مبنی بر ربوده شدن آن ندانند؛ شما با بهره مندی از دانش و تجربه وکیل تلفنی و استفاده از مشاوره حقوقی آدم ربایی می توانید از تجربه و دانش کارآگاه خصوصی وکیل تلفنی مشکل حقوقی خود را پیگیری کنید و به نتیجه مطلوب برسید.


اقدام منطقی در صورتی که فرد رباینده بعد از مدتی تماس گرفت و ضمن درخواست پول هنگفت در ازای تحویل فرد، دستور منع ارتباط با پلیس را داد، چیست؟

ممکن است رباینده به قصد اخاذی اقدام به ربودن کرده باشد؛ بعد از مدتی تماس می گیرد و ضمن درخواست پول هنگفت در ازای تحویل فرد، حتی شما را تهدید به کشتن فرد ربوده شده در صورت تماس با پلیس می کند. شرایط تصمیم گیری به سخت ترین نقطه اوج خود می رسد؛ شما با مجرمانی روبرو هستید که برای هدف خود دست به هرکاری می زنند، نمی توان انکار کرد که تصمیم گیری در این شرایط با دشواری بسیاری همراه است؛ اما شما می توانید با مشاوره تلفنی آدم ربایی و کمک گرفتن از تیم کارآگاه خصوصی مشکل را به شکل باور نکردنی و پایانی خوش به نتیجه برسانید. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با نحوه مواجهه با این شرایط سخت همراه شما است.

 

نتیجه اعتماد به هوش و درایت کارآگاهان خصوصی وکیل تلفنی

ویژگی خاصی که کارآگاهان خصوصی وکیل تلفنی را از دیگران متمایز می کند؛ تجربه، دانش، هوش و ذکاوت آنها می باشد. این تیم تخصصی با تجربه با حضورشان در بسیاری از پرونده های حقوقی آدم ربایی راهگشا بوده اند؛ و شما با مشاوره حقوقی آدم ربایی می توانید از این تجربه ها بهره مند شوید.


مجازات جرم آدم ربایی

 

trust on detectors

مجازات جرم آدم ربایی

 

مطابق ماده 621 قانون مجازات اسلامی اصلاحی 1399/2/23  «هركس به ‌قصد مطالبه وجه يا مال يا به‌قصد انتقام يا به هر منظور ديگری به ‌عنف يا تهديد يا حيله يا به هر نحو ديگر شخصاً يا توسط‌ ديگری شخصی را بربايد يا مخفی كند اگر ارتكاب جرم به‌عنف يا تهديد باشد به حبس درجه چهار و در غير اين‌صورت به حبس درجه پنج محكوم خواهد شد».

کسی که مرتکب جرم آدم ربایی شده است به حبس از 5 تا 15 سال محکوم خواهد شد. در صورتی که سن مجنی ‌علیه کمتر از 15 سال تمام باشد یا ربودن توسط وسایل نقلیه انجام پذیرد یا به مجنی ‌علیه آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شود، مرتکب به حداکثر مجازات تعیین‌شده محکوم خواهد شد و در صورت ارتکاب جرایم دیگر به مجازات آن جرم نیز محکوم می‌شود. تبصره – مجازات شروع به آدم ربایی 3 تا 5 سال حبس است.»

 

نکته: اینکه چه عواملی موجب تشدید مجازات آدم ربایی می شود را می توانید با مشاوره حقوقی آدم ربایی درباره این جرم متوجه شوید.

 

آیا جرم آدم ربایی قابل گذشت می باشد؟

با مشاوره حقوقی آدم ربایی باید بدانید که این جرم علاوه بر آسیب جسمی و روحی دارای جنبه حیثیتی نیز می باشد. از آنجا که جرم آدم ربایی از جرایم مهمی است که علیه اشخاص صورت می گیرد و با نظم عمومی جامعه در ارتباط است این جرم غیر قابل گذشت می باشد. پس جنبه عمومی این جرم غیر قابل گذشت است و اگر شاکی خصوصی  رضایت دهد تنها از موجبات تخفیف در مجازات خواهد بود. توصیه می شود برای شناخت جنبه خصوصی این جرم از مشاوره حقوقی آدم ربایی بهره مند شوید.

رزرو مشاوره حقوقی ارزان با وکیل

آیا ربایش فرزند توسط مادر جرم و مجازات آدم ربایی را دارد؟

مهمترین رکن برای تحقق جرم آدم ربایی رضایت نداشتن شخص ربوده شده می باشد. این بدان معناست که این جرم یک جرم آنی می باشد؛ یعنی مرتکب اگر عمل ربودن را بدون رضایت شخص ربوده شده انجام دهد مرتکب جرم آدم ربایی شده است؛ نسبت افراد ملاک نیست حتی اگر انگیزه شرافتمندانه ای داشته باشند تنها موجب تخفیف در مجازات اوست. مشاوره حقوقی آدم ربایی به همه سوالات حقوقی شما در این زمینه جواب می دهد.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی آدم ربایی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی

بهترین راهکار در مقابل توهین و تهدید به انجام یک کار

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض خسته نباشید . قانون کاهش مجازات حبس تعزیری ۱۳۹۹ مجازات موضوع ماده 621 قانون مجازات اسلامی، “تعزیرات ۱۳۷۵” را صرف نظر از کیفیات مشدده به دو قسمت تقسیم کرده است. چنانچه ارتکاب رکن مادی بزه آدم ربایی با عنوان یا تهدید باشد مجازات مرتکب به حبس درجه ۴ و در غیر اینصورت با حیله یا با هر نحوی دیگر حبس درجه ۵ خواهد بود در مواردی که سن مجنی و علیه کمتر از ۱۵ سال تمام باشد یا ربودن توسط وسایل نقلیه انجام پذیرد و یا به مجنی علیه آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شود مجازات آن مطابق قسمت دوم ماده ۶۲۱ قانون اجازه مجازات اسلامی حداکثر مجازات مقرر در قانون خواهد بود که با توجه به میزان مجازات طبق قانون جدید حسب مورد حداکثر حبس درجه ۴ یا درجه ۵ است . تشکر از شما برای اطلاع رسانی .
با سلام و عرض ادب،جرم آدم ربایی از جمله جرائمی است که قائم به شخص بوده ودر صورتی تحقق میابد که مجرم مجنی علیه را به زور و بدون رضایت وی از جایی به جای دیگر منتقل نماید که برحسب شرایط قانونگذار مجازات حبس از ۵الی ۱۵ سال را برای مجرم در نظرگرفته است یعنی در صورت تحقق جرم در شرایط عادی قاضی بر اساس دلایل و قرائن بین ۵ تا ۱۵ سال مجازات برای مجرم‌در نظر میگیرد‌ولی چنانچه مجنی علیه دارای سن زیر۱۵ سالباشد ویا مجرم به وی آسیب جسمی ویا حیثیتی وارد نماید .به حداکثر مجازات تعیین شده یعنی ۱۵سال محکوم خواهد شد.وکلای متخصص وکیل تلفنی با افتخار آماده ارائه مشاوره ۲۴ ساعته‌و آنلاین به کاربران عزیز هستند.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، جرم کلاهبرداری دارای 5 الی 15 سال حبس طبق قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده مصوب 75 میباشد در صورت وقوع چنین جرمی حتما می‌بایست با انجام یک مشاوره فوری حتی در نیمه شب که از خدمات ارزنده موسسه وکیل تلفنی هست به مراجع قانونی ارشاد گردید با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی، احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
سلام و احترام خدمت مشاورین و وکلای گرامی بنده حدودا ۳ ماه است که با وکیل تلفنی آشنا شدم و از کاربران و مخاطبان سایت هستم. ابتدا از بابت مقالات مفیدتون بسیار ممنونم ازتون. در مرحله بعدی هم بابت مشاورین خوش اخلاق و باحوصله و پاسخگو و دلسوز که بسیار حرفه ای پاسخگوی تمام سوالات من بودند و بسیاری اوقات مرا از نگرانی و اضطراب خارج کردند. جا داره بابت خدمات مفیدی که وکیل تلفنی ارائه میده از مدیریت مجموعه جناب آقای دکتر توکلی تشکر کنم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات مجموعه .طبق ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی آدم ربایی عبارت است از :«هرکس شخصا یا توسط دیگری شخصی را به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگر به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر برباید یا مخفی کند،...» هنگامی که فعل ربودن صورت می گیرد یعنی عنصر مادی صورت گرفته و در پشت این عنصر مادی نیت و قصدی نیز وجود دارد پس عمل مجرمانه آدم ربایی اتفاق افتاده است و شخص رباینده حتی اگر صحنه را طوری دستکاری کند که به نظر برسد که آن فرد ربوده نشده و خودش آن محل را ترک کرده ؛ عنوان مجرمانه آدم ربایی را از بین نمی برد.مطابق ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی اصلاحی ۱۳۹۹/۲/۲۳ «هركس به ‌قصد مطالبه وجه يا مال يا به‌قصد انتقام يا به هر منظور ديگری به ‌عنف يا تهديد يا حيله يا به هر نحو ديگر شخصاً يا توسط‌ ديگری شخصی را بربايد يا مخفی كند اگر ارتكاب جرم به‌عنف يا تهديد باشد به حبس درجه چهار و در غير اين‌صورت به حبس درجه پنج محكوم خواهد شد».اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
با سلام و درود خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی موجب آگاهی مردم میشوند وهمیشه در دسترس هستند به صورت شبانه روزی در امداد رسانی به هموطنان خود حاضر هستند سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور به صورت آنلاین و رایگان یا تلفنی با هزینه ی کمتر به صورت فوری پاسخگو سوالات ما می باشند با سپاس فراوان از موسسه ی سایت وکیل تلفنی و کارکنان ان
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی