موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آدم ربایی

مشاوره حقوقي در پرونده ادم ربايي

آدم ربایی یکی از جرایم مهم علیه اشخاص می باشد که با به خطر انداختن سلامت جسمی ، روحی و حیثیتی؛ نظم عمومی جامعه را به هم می زند و موجب نگرانی و عدم امنیت در جامعه می شود. مشاوره حقوقی آدم ربایی در شناخت بیشتر این جرم به شما کمک می کند؛ در حقیقت آدم ربایی به انتقال شخصی بدون رضایت وی از محلی به محل دیگر به وسیله زور، تهدید یا فریب گفته می شود.

طبق ماده 621 مجازات آدم ربایی ساده حبس 5 تا 15 سال و در صورتی که فرد زیر 15 سال را ربوده باشند یا اینکه به فرد ربوده شده آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شده باشد به حداکثر مجازات یعنی 15 سال زندان محکوم خواهد شد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورت بروز هر گونه آدم ربایی تیم وکیل تلفنی می تواند بهترین کارآگاهان خصوصی در سطح کشور را برای یافتن فوری فرد ربوده شده و مشخص شدن آدم ربا در اختیار شما قرار دهد، فقط کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل منتقل شوید"

 

ایا فردی که عمل فریب مرتکب جرم ادم ربایی انجام می دهد، تحت اکراه  و شکنجه فردی باشد مشمول کیفر می شود؟ 

 

kidnapping in daylight

آدم ربایی در روز روشن

 

توضیح عنوان فوق طی این پرسش: در پرونده  ای فردی تحت اجبار روانی فردی قرار دارد؛ مثلاً امر به رباینده دستور می دهد که حتماً تو باید خانم ... را  مورد ربایش قرارداده و در شهر ... به  من تحویل دهید و اگر  این ادم ربایی را انجام ندهید من عکسهای خصوصی را که از شما دارم را منتشر می کنم؛ حال با این مساله اگر ان فرد اقدام به ادم ربایی انجام دهد ایا دارای مسولیت کیفری می باشد یا خیر؟

 

پاسخ: اگر متهم اقدام به ادم ربایی ان خانم نماید، برای ایشان ارتکاب جرم ادم ربایی محرز می باشد؛ چرا که اگر ایشان تحت تهدید یک شخص قرار داشته می توانسته برای دادخواهی به محکمه مراجعه نمایند و نسبت به مراتب تهدید اعلام جرم می نمود و از انجایی که ایشان اقدام به این عمل ننموده؛ لذا بزهکاری ایشان نسبت به خانم ... ادم ربایی بوده و مشمول مجازات ادم ربایی می گردد.

 

آیا ممکن است که فرد رباینده، جوری صحنه را دستکاری کند که طوری به نظر برسد که آن فرد ربوده نشده و خودش آن محل را ترک کرده است؟

حتماً تا به حال دیدن فیلمی که در آن فردی ربوده یا گروگان گرفته شده است را تجربه کرده اید؛ اما در دنیای حقوق این جرم چگونه است؟ و شرایط تحقق این جرم چیست؟ و چه مشخصاتی دارد؟ پس با وکیل تلفنی همراه باشید؛ مشاوره حقوقی آدم ربایی شما را آگاه می کند؛  همه ما می دانیم که هرکس آزاد است و نمی توان این آزادی را به هر قصد و نیتی خواه ربودن به قصد اخاذی یا هر نیت دیگری سلب کرد.

طبق ماده 621 قانون مجازات اسلامی آدم ربایی عبارت است از :«هرکس شخصا یا توسط دیگری شخصی را به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگر به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر برباید یا مخفی کند،...» هنگامی که فعل ربودن صورت می گیرد یعنی عنصر مادی صورت گرفته و در پشت این عنصر مادی نیت و قصدی نیز وجود دارد پس عمل مجرمانه آدم ربایی اتفاق افتاده است و شخص رباینده حتی اگر صحنه را طوری دستکاری کند که به نظر برسد که آن فرد ربوده نشده و خودش آن محل را ترک کرده ؛ عنوان مجرمانه آدم ربایی را از بین نمی برد. مشاوره حقوقی آدم ربایی زوایای پیچیده این جرم را بیان می کند؛ شما می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را بپرسید.

 

اولین اقدام آگاهانه در صورت تایید ربوده شدن یک فرد توسط محاکم، چیست؟

 

first thing to do after being kidnapped

اولین اقدام پس از مشکوک شدن به دزدیده شدن فرد گم شده

 

آدم ربایی یکی از جرایمی است که به دلیل تشویش اذهان عمومی، قانون مجازات سنگینی برای آن مشخص کرده است و به جدی با این جرم برخورد می کند. در صورت تایید ربوده شدن یک فرد توسط محاکم اولین اقدام آگاهانه مشاوره حقوقی آدم ربایی است. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به شما کمک می کند که وارد مسیر درست برای پیگیری امورتان باشید.

 

اگر محاکم ناپدید شدن یک فرد را مبنی بر ربوده شدن آن ندانند، در صورتی که شما مطمئن هستید که او ربوده شده، تکلیف چیست؟