موسسه وکیل تلفنی

 • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد جعاله

مشاوره حقوقی عقد جعاله

مشاوره حقوقی عقد جعاله به شما ابراز دارد که این عقد در زمره عقود حقوقی بسیار مهم است؛ عقد جعاله با برخورداری از جنبه ­های حقوقی بسیار، نیازمند تنظیم، بررسی و دقت کارشناسانه یک وکیل پایه یک انعقاد عقود جعاله کاردان و دارای تجربه در حوزه امر است؛ با ما همراه باشید تا از 0 تا 100 عقد جعاله را مورد بررسی قرار دهیم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص حقوق لازم الاجرا در خصوص قراردادها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ظرایف حقوقی و ابهاماتِ اصطلاحات حقوقی در قوانین به اندازه ­ای گسترده است که کم ­توجهی در برخی مسائل، منجر به صرف هزینه ­ های گزاف مالی-زمانی و حتی روحی، می­ گردد؛ یکی از مواردی که بسیار سر و صدا به پا کرده است، عقد جعاله است؛ عقد جعاله همان قراردادیست که برای دریافت یا پرداخت اجرت ما به ازای کار یک شخص، بسته می شود؛ فلذا از آنجایی که پای پول و اموال در میان است، همواره مشکل حقوقی وجود خواهد داشت و اگر در این موارد از یک کارشناس و کاردان خبره مشاوره گرفته نشود، مال سوخته و الی غیر ...؛ وکلای پایه یک خانم و آقای متخصص ما در خصوص عقد جعاله، آماده اند تا به صورت 24 ساعته پاسخگوی تماس شما عزیزان باشند و بهترین مشاوره حقوقی در این خصوص را با کیفیت تضمینی به شما ارائه دهند، برای تماس فوری با آنها تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

عقد جعاله به چه معناست؟

 

Contract of Reward Concept

تماس فوری با وکیل متخصص امور قرارداد جعاله

 

مطابق ماده 561 قانون مدنی، جعاله عبارت است از التزام شخصی به اداءِ اجرتِ معلوم در مقابل عملی، اعم از اینکه طرف معین باشد یا غیر معین؛ بر این اساس واژه جعاله به معنای دستمزدی است که، برای شخصی که عامل به امری باشد، مقرر گردیده باشد؛ بنابراین طرفین قرارداد در عقد جعاله، از طرفی شخصی (معین یا نامعین) است که عملی مشخص را انجام می­ دهد، که مستحق اجرت و دستمزد است و طرف دیگر شخصی است که در برابر عمل انجام شده توسط دیگری، ملزم به اداء و پرداخت اجرت به او است.

شخص در اینجا اعم از یک یا چند نفر و شخصِ حقیقی یا حقوقی است؛ عقد جعاله در زمره عقود معین و جایز است و البته ممکن است به طور خاص یا عام باشد:

 • در جعاله خاص: از فرد مشخصی درخواست به انجام عمل شده.

 • در جعاله عام: تفاوتی ندارد که عاملِ انجام دهنده عمل کیست.

 • جعاله از منظر فقهی: التزام شخصِ درخواست کننده عمل به دادن عِوضی است در قبال عملِ تحقق یافته، که حلال است و مقصود عقلا می ­باشد.

 

اخذ مشاوره حقوقی عقد جعاله، در خصوص ماهیت و مفهوم جعاله و چگونگی آن، مفید فایده خواهد بود. جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی در ارتباط با جعاله، امکان دریافت راهکارهای حقوقی از بهترین وکلای خانم و آقا در سطح کشور، توسط مجموعه ما مهیا می ­ باشد.

 

عوضین در عقد جعاله چیست؟