موسسه وکیل تلفنی

 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۳۸:۵۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد جعاله

مشاوره حقوقی عقد جعاله

مشاوره حقوقی عقد جعاله به شما ابراز دارد که این عقد در زمره عقود حقوقی بسیار مهم است؛ عقد جعاله با برخورداری از جنبه ­های حقوقی بسیار، نیازمند تنظیم، بررسی و دقت کارشناسانه یک وکیل پایه یک انعقاد عقود جعاله کاردان و دارای تجربه در حوزه امر است؛ با ما همراه باشید تا از 0 تا 100 عقد جعاله را مورد بررسی قرار دهیم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص حقوق لازم الاجرا در خصوص قراردادها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ظرایف حقوقی و ابهاماتِ اصطلاحات حقوقی در قوانین به اندازه ­ای گسترده است که کم ­توجهی در برخی مسائل، منجر به صرف هزینه ­ های گزاف مالی-زمانی و حتی روحی، می­ گردد؛ یکی از مواردی که بسیار سر و صدا به پا کرده است، عقد جعاله است؛ عقد جعاله همان قراردادیست که برای دریافت یا پرداخت اجرت ما به ازای کار یک شخص، بسته می شود؛ فلذا از آنجایی که پای پول و اموال در میان است، همواره مشکل حقوقی وجود خواهد داشت و اگر در این موارد از یک کارشناس و کاردان خبره مشاوره گرفته نشود، مال سوخته و الی غیر ...؛ وکلای پایه یک خانم و آقای متخصص ما در خصوص عقد جعاله، آماده اند تا به صورت 24 ساعته پاسخگوی تماس شما عزیزان باشند و بهترین مشاوره حقوقی در این خصوص را با کیفیت تضمینی به شما ارائه دهند، برای تماس فوری با آنها تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

عقد جعاله به چه معناست؟

 

Contract of Reward Concept

تماس فوری با وکیل متخصص امور قرارداد جعاله

 

مطابق ماده 561 قانون مدنی، جعاله عبارت است از التزام شخصی به اداءِ اجرتِ معلوم در مقابل عملی، اعم از اینکه طرف معین باشد یا غیر معین؛ بر این اساس واژه جعاله به معنای دستمزدی است که، برای شخصی که عامل به امری باشد، مقرر گردیده باشد؛ بنابراین طرفین قرارداد در عقد جعاله، از طرفی شخصی (معین یا نامعین) است که عملی مشخص را انجام می­ دهد، که مستحق اجرت و دستمزد است و طرف دیگر شخصی است که در برابر عمل انجام شده توسط دیگری، ملزم به اداء و پرداخت اجرت به او است.

شخص در اینجا اعم از یک یا چند نفر و شخصِ حقیقی یا حقوقی است؛ عقد جعاله در زمره عقود معین و جایز است و البته ممکن است به طور خاص یا عام باشد:

 • در جعاله خاص: از فرد مشخصی درخواست به انجام عمل شده.

 • در جعاله عام: تفاوتی ندارد که عاملِ انجام دهنده عمل کیست.

 • جعاله از منظر فقهی: التزام شخصِ درخواست کننده عمل به دادن عِوضی است در قبال عملِ تحقق یافته، که حلال است و مقصود عقلا می ­باشد.

 

اخذ مشاوره حقوقی عقد جعاله، در خصوص ماهیت و مفهوم جعاله و چگونگی آن، مفید فایده خواهد بود. جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی در ارتباط با جعاله، امکان دریافت راهکارهای حقوقی از بهترین وکلای خانم و آقا در سطح کشور، توسط مجموعه ما مهیا می ­ باشد.

 

عوضین در عقد جعاله چیست؟

reward contract conditions

نگارش فوری انواع عقود جعاله به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

منظور از عوضین، آن چیزی است که بین طرفین قرارداد مبادله می­ شود؛ بنابراین اجرت و دستمزدی که بایستی پرداخت شود و عمل مشخصی که بایستی به انجام برسد، عوضین عقد جعاله هستند.

لازم به ذکر است که در قراردادهای جعاله، علم داشتن اجمالی طرفینِ قرارداد نسبت به عوضین کفایت می­ کند؛ اما راجع به عوضین جعاله و پرسیدن سایر سوالات حقوقی جهت تنظیم قرارداد عقد جعاله، اخذ مشاوره حقوقی تلفنی عقد جعاله از وکیل ناظر بر عقود جعاله آنلاین و دریافت خدمات مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته ویژه، اکیدا توصیه می­ گردد.

 

ارکان عقد جعاله چیست؟

جعاله دارای سه رکن، متشکل از:

 1. جاعل (شخص درخواست کننده عمل).

 2. عامل (شخص به انجام رساننده عمل).

 3. جُعل (عِوض یا اجرت عمل انجام شده) .

 

مشاوره حقوقی عقد جعاله در خصوص تنظیم قراردادی که بهره ­مند از نکات و ظرایف قانونی است، بسیار مثمر ثمر خواهد بود؛ فلذا جهت اخذ مشاوره حقوقی عقد جعاله از وکیل آنلاین و تلفنی امور جعاله و هم­چنین در خصوص امکان تنظیم فوری و 24 ساعته عقود جعاله و نگارش عقود جعاله فوری به صورت آنلاین و تلفنی، ارتباط با وکلای موسسه وکیل تلفنی مفید فایده می ­باشد.

 

آثار عقد جعاله چیست؟

دو حالت در خصوص امری که به درخواست جاعل انجام می­ شود، متصور است؛ چنانچه این عمل بخش­ پذیر بوده، به طوری که هر بخش به صورت مستقل، نتیجه انجام کاری مستقل را داشته باشد؛ پس از انجام و تحقق هر بخش از تمامیتِ مراحلِ انجام کار، عامل به نسبت عملی که به انجام رسانیده، مستحق دریافت اجرت می ­باشد؛ چنانچه عمل مورد درخواستِ جاعل، بخش­پذیر نباشد و در کلیت یک کار واحد را تشکیل دهد، در صورتی عامل مستحق دریافت اجرت و دستمزد خواهد بود که کار را به اتمام برساند؛ اگرنه انجام امورات مقدماتی در تحقق عمل موجب دریافت اجرت نیست.

آثار جعاله در خصوص فسخ و اتمام عقد جعاله اهمیت می­ یابند، این امر از نکات مهم حقوقی است که با مشاوره حقوقی عقد جعاله می ­توان از آن آگاهی یافت؛ با وجود امکان ارتباط با وکیل آنلاین و 24 ساعته مجموعه حقوقی ما، نیکو است که پیش از اقدامات قانونی، از کارشناسان حوزه امر مشاوره حقوقی عقد جعاله راهکاریابی نمود.

 

جاعل کیست؟

 

who is faker

عقد فوری و 24 ساعته تمامی قراداد های حقوقی نادر و رایج

 

جاعل کسی است که انجام کاری را درخواست نموده و در پرداخت اجرت و دستمزدِ عامل، الزام دارد.

نکته مهم در خصوص جاعل، اینکه ممکن است ناشناخته یا مجهول باشد و یا اینکه حتی فردی خارج از قرارداد باشد، اما ضروری است که جاعل اهلیت داشته باشد؛ یعنی بایستی عاقل و بالغ و رشید بوده و قابلیت تصرف و استیفای اموال خود را دارا باشد، لیکن در خصوص عامل، وجود این شروط ضرورتی ندارد.

در عقود جعاله عام، جاعل نسبت به اولین فردی که عمل مورد نظر را به انجام رسانیده است، ملزم به پرداخت دستمزد و اجرت می ­باشد؛ جهت طرح سایر سوالات، مشاوره حقوقی عقد جعاله به صورت آنلاین و تلفنی توسط موسسه وکیل تلفنی ارائه می ­گردد.

 

نحوه تنظیم قرارداد جعاله چگونه است؟

مطابق مفاد مواد 561 تا 570 قانون مدنی در قرارداد جعاله موارد زیر می بایست ذکر گردند:

 • طرفین قرارداد (با شرایط فوق ­الذکر).

 • موضوع قرارداد به طور اجمالی.

 • مدت قرارداد.

 • جُعل موضوع قرارداد و ... .

 

در تحقق عقد جعاله، ایجاب یا قبول به صورت عام یا خاص از طرف جاعل است که ممکن است صریح یا ضمنی باشد؛ ضمن در نظر داشتن ظرایف حقوقی قراردادها، مسلماً فردی که تجربه و کارآزمودگی خود را با استمرار در حوزه امری حقوقی و تخصصی گذرانده باشد، نسبت به این نکات و اهمیت کلیدی آن در طرح و تنظیم و عمل به قراردادها، کاملاً واقف بوده و حقوق و منافع طرفین را حفظ خواهد نمود.

هم­چنین بهره­ مندی از چنین متخصصی به طرز چشمگیری هزینه­ های مالی و زمانی افراد را کاهش می­ دهد؛ در حال حاضر، تنظیم تلفنی و آنلاین عقد جعاله فوری با استفاده از تخصص وکلای حقوقی موسسه ما میسر می ­باشد؛ در خصوص قرارداد جعاله با بانک­ها و شرکت­ها نیز مشاوره حقوقی عقد جعاله راهگشا می ­باشد و شما می توانید از ما کمک بگیرید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

حل فوری مشکلات آپارتمانی

بهترین روش انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت

همه چیز در خصوص ضمانت وام مسکن

دستور موقت دادگاه در خصوص یک ملک

بررسی هدیه دادن یک مال (قانون هبه)

نگارش فوری انواع دادخواست های ملکی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی