موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

بازداشت غیر قانونی توسط مامورین بازداشتگاه ها

بازداشت غیر قانونی توسط مامورین بازداشتگاه ها

در قرآن خداوند انسان را بسیار مورد تکریم قرار داده است و او را آزاد آفریده و برای او جایگاه ویژه ای را همچون اشرف مخلوقات در نظر گرفته است؛ یکی از مهم ترین حقوق افراد و شهروندان که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به آن توجه خاصی شده است، ممنوعیت تعرض به حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن، و شغل اشخاص توسط دیگران است؛ مگر اینکه قانون مجوز آن را صادر نماید و می توان نتیجه گرفت، بازداشت غیر قانونی توسط مامورین بازداشتگاه ها نیز از این حیث مستثنی نمی باشد؛ حال با ما همراه باشید تا این امر را به صورت تخصصی مورد بحث قراردهیم، اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده بفرمایید.

 

جایگزینی پابندالکترونیک به جای زندان در بسیاری از جرایم طی سال 1400 (ادامه ویدئوی فوق کمی پایینتر درج گردیده است، از همراهی تان سپاسگزاریم)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در بسیاری از موارد، به خصوص در کشور عزیزمان ایران، به کرات شاهد هستیم که برخی از افراد در تلاشند تا از جایگاه و موقعیت خود استفاده کنند تا به افرادی که در سطوح پایین تر به سر می برند، قدرت نمایی خود را به رخ بکشند؛ مشکلی اخلاقی که ریشه در کودکی بسیاری از ایرانیان دارد؛ اما اینکه چگونه اثبات کنیم که به صورت غیرقانونی بازداشت شده ایم و اینکه چگونه این خسارت را جبران کنیم؟ امری تخصصی است و باید از همه جهات مورد بررسی قرار بگیرد؛ به طور خلاصه می توان گفت که بررسی این امر کار شما نیست و نیاز به اطلاعات حقوقی خاصی دارد که فقط وکلای دادگستری به آن ها احاطه کامل دارند؛ به همین جهت، وکلای دادگستری ما به صورت 24 ساعته حاظر و بر خط اند تا ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی خود را فوراً در اختیار شما قرار دهند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

مجازات بازداشت غیر قانونی توسط مامورین بازداشتگاه ها