موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

در هر زمینه ای از کسب و کارها، همواره سوالاتی خواهند بود که در بسیاری از اذهان عمومی یکسانند، به همین علت موسسه حقوقی وکیل تلفنی تصمیم گرفته تا در این صفحه به سوالات رایجی که در کسب و کار خود برای هموطنان بوجود آمده پاسخ عملی و قانع کننده دهد، با ما همراه باشید تا چند نمونه از این سوالات را با هم بررسی نماییم ... . 

 

من چگونه می توانم از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی استفاده نمایم؟

شما به راحتی می توانید با تلفن ثابت خود بدون هیچ پیش شماره ایی با 9099070767 تماس بگیرید و مشاوره حقوقی با وکیل را تجربه نمایید. هر 10 دقیقه مکالمه فقط 7500 تومان می باشد که مطابق قرارداد با اداره مخابرات بر روی قبض تلفن ثابت شما می آید. هیچ پولی نیاز نیست به صورت پیش پرداخت یا کارت به کارت وایز نمایید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

من چگونه می توانم از مشاوره حقوقی آنلاین شما استفاده نمایم؟

به سادگی در سایت ثبت نام کنید و سوال حقوقی خود را ارسال نمایید تا وکیل متخصص در زمینه سوال حقوقی پاسخ شما را در کمتر از 10 دقیقه به صورت رایگان بدهد.

 

FAQ,s

راهکار حقوقی آنلاین را از وکیل تلفنی بخواهید

 

من چگونه می توانم از خدمات مشاوره حقوقی شما به صورت حضوری شما استفاده نمایم؟

در صورتی که بخواهید از خدمات حضوری رایگان ما استفاده نمایید، با 021476259 تماس بفرمایید و هماهنگی را برای حضور خود انجام دهید تا به شما زمان خاصی معرفی گردد.

 

من دارای یک پرونده  در  دادگستری می باشم که کپی آن پرونده را  دارم، برای بازبینی و مطالعه پرونده  از طریق سایت چه اقداماتی انجام بدهم تا وکیل پرونده من را  مطالعه و به  من مشاوره حقوقی آنلاین بدهد؟

برای بازبینی پرونده حقوقی لازم است در سایت ثبت نام نمایید و سپس در  پروفایل کاربری خودتان ثبت پرونده حقوقی را بزنید و مدارک و مستندات خودتان را  آپلود نمایید، چنانچه در ثبت  پرونده  حقوقی مشکلی ایجاد شد مراتب را  به  شماره 021476259 که شبانه روزی پاسخگو می باشد اعلام نمایید.

 

"برای اطلاعات بیشتر هم می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید"

 

مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره حقوقی انلاین
مشاوره حقوقی رایگان
کلنیک مشاوره حقوقی
خدمات نگارش لایحه دفاعیه

 

آیا در حین مشاوره آنلاین با یک وکیل، درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با همان وکیل، امکان پذیر است؟

برای مشاوره حقوقی با وکیلی که از طریق سایت با ایشان در حال مشاوره حقوقی آنلاین می باشید؛ می توانید از طریق درخواست کد وکیل و یا مشاور مراتب را  به  شماره  021476259 اعلام نمایید تا مقدمات مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل میسر گردد.

 

برای مشاوره حقوقی با وکیل متخصص مرد باید از کجا درخواست کنم؟

برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص مرد می توانید مراتب را به  شماره 021476259 اعلام  تا مقدمات مشاوره حقوقی تلفنی برای شما آماده گردد.

 

آیا من میتوانم در یک روز خاص از مشاورین و یا وکلای متخصص متعدد از سایت مشاوره حقوقی آنلاین داشته  باشم ؟

بله شما می توانید با درج کد وکلای که روزمه آنها در پایین سایت قرار دارد اقدام به مشاوره حقوقی آنلاین نمایید.

 

FAQ,s

مشاوره حقوقی در هفت روز هفته و در 24 ساعت هر روز امکان پذیر است

 

بهترین وکیل متخصص برای مشاوره حقوقی آنلاین در سایت وکیل تلفنی  را از کجا می توانم پیدا کنم؟

رزومه تمام وکلای متخصص در ذیل سایت به  صورت خودکار و رندوم در دسترس است که شما پس از هر رفرش می توانید رزومه وکلا را بررسی کنید و با مقایسه آنها بهترین وکیل را انتخاب کنید و با او مشاوره حقوقی انجام دهید.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی چقدر است و چقدر باید پرداخت کنیم؟

برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص لیست هزینه موجود است و شما می توانید برای 5 دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل متخصص مبلغ ده هزار تومان پرداخت نمایید و برای رزرو مشاوره حقوقی ده دقیقه ای می توانید به شماره  021476259 هماهنگی لازم  را  انجام دهید، البته جدول زیر گویای همه چیز است.

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

آیا برای مشاوره حقوقی فوری با وکیل من باید در سایت ثبت نام نمایم ؟

برای مشاوره حقوقی فوری درسایت نیاز به ثبت نام نمی باشد و شما می توانید فوراً وجه مشاوره حقوقی را پرداخت و مراتب را از طریق واتس آپ به  شماره 09212242670 و یا شماره 021476259 اعلام نمایید.

 

ایا امکان مشاوره حقوقی در ساعت 3 بامداد وجود دارد؟

مثلا من اگر مشاوره حقوقی تلفنی در  ساعت 3 بامداد داشته باشم و نیاز است مشاوره  حقوقی فوری را  داشته  باشم،  آیا امکان مشاوره  حقوقی میسر می باشد؟

مشورت حقوقی تلفنی با وکیل در هر ساعتی از شبانه روز امکان دارد و برای این منظور شما می توانید از طریق تماس به شماره 021476259 فرایند مشاوره حقوقی  را زیر 5 دقیقه انجام دهید.

 

مزیت مشاوره حقوقی آنلاین چیه؟

مزیت مشاوره حقوقی انلاین خیلی زیاده ولی مهم ترینش اینکه در مشاوره حقوقی آنلاین کاملا رایگانه و شما به محض ثبت سوال حقوی وکلای متخصص زمینه سوال حقوقی به شما مشاوره حقوقی آنلاین می دهند برای دانستن مزیده و لزوم مشاوره حقوقی به  لینک ذیل مراجعه نمایید.

 

 

راه های مشاوره حقوقی آنلاین چیه؟

برای مشاوره اخذ مشاوره حقوقی آنلاین روشهای متعددی وجود دارد ولی بهترین مسیر برای مشاوره حقوقی انلاین این است که در سایت وکیل تلفنی به بعنوان کاربر ثبت نام نمایید و سوال حقوقی خودتان را  ثبت نمایید؛ وکیل و یا مشاورین متخصص زیر ده دقیقه به شما از طریق سایت وکیل تلفنی مشاوره حقوقی فوری می دهند.

 

FAQ,s

راه های مشاوره حقوقی آنلاین

 

چگونه یک وکیل آنلاین رایگان پیدا کنم؟

برای مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری می توانید بدواً در سایت وکیل تلفنی بعنوان کاربر ثبت نام نمایید و سوال حقوقی خودتان را ثبت نمایید و از وکلای متعدد دادگستری به مدت بسیار نامحدود مشاوره حقوقی آنلاین دریافت نمایید و اگر می خواهید با صورت تلفنی از وکلای موسسه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی دریافت نمایید، می توانید با این شماره 021476259 تماس بگیرید و درخواست مشاوره  حقوقی با وکیل نمایید. 

 

 

آیا مرد یا زن بودن وکیل برای مشاوره  حقوقی فوری را می توانم انتخاب کنم؟

خدمات مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی بسیار متنوع می باشد و شما می توانید برای موضوعات مختلف وکلای متعددی را انتخاب و مشاوره حقوقی بگیرید ؛مثلاً برای مشاوره حقوقی فوری وکلای متعدد آماده مشاوره حقوقی می باشند و شما می توانید در خصوص موضوع مشاوره حقوقی خودتان از وکلای مرد و یا زن مشاوره حقوقی بگیرید و درانتخاب مشاور حقوقی محدودیتی در وکیل تلفنی وجود ندارد. 

 

فرق مشاوره تلفنی با مشاوره آنلاین چیه؟

فرقی زیادی بین مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی با وکیل وجود دارد از جمله اینکه در مشاوره حقوقی از نوع آنلاین شما باید مفهوم سوالات خودتان را از طریق نگارش متنی و به صورت متن برای وکیل ارسال نمایید در حالی در  مشاوره حقوقی تلفنی شما در کمتر از ده دقیقه با کمترین صرف زمانی می توانید از وکیل متخصص در هر ساعت از شبانه روز مشاوره حقوقی تلفنی بگیرید.

برای مشاوره حقوقی تلفنی شما بدون ثبت نام در سایت و در  کمتر از 5 دقیقه با اپراتور 021476259 تلفنی هماهنگی را انجام و با واریز مبلغ 10 هزار تومان از وکیل متخصص مشاوره حقوقی تلفنی می گیرید؛ در حالی که در مشاوره  حقوقی آنلاین شما ابتدا باید در وب سایت باید ثبت نام نموده و سپس از وکیل متخصص مشاوره بگیرید، اما مشاوره حقوقی آنلاین هزینه ندارد و کل فرایند مشاوره حقوقی انلاین رایگان می باشد در حالی که در مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل شما باید هزینه مشاوره را پرداخت نمایید. 

 

برای دریافت مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری کافی است از تلفن ثابت خود (با موبایل تماس نگیرید) بدون هیچ پیش شماره ایی با تلفن زیر تماس بفرمایید.

 

تماس را از تلفن ثابت و بدون کد شهرستان بگیرید  ۹۰۹۹۰۷۰۷۶۷

 

آیا در روز جمعه هم مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی انجام می شود؟

با سلام کلیه خدمات موسسه وکیل تلفنی از جمله مشاوره حقوقی به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته دایر می باشد.

 

اظهارنامه چیست و در چه مواردی کاربرد داره؟

با فشردن دکمه زیر صفحه ای باز می گردد که همه چیز را در مورد اظهار نامه با شما در میان خواهد گذاشت.

 

 

در واتساپ پاسخگو سوالات حقوقی هستید یا فقط تلفنی میشه مشاوره حقوقی گرفت؟

مشاوره حقوقی در واتس آپ اعم صوتی و تصویر انجام می شود برای اطلاعات کامل به دکمه زیر را که مربوط به  مشاوره حقوقی واتس آپ می باشد لمس نمایید.

 

 

چرا اسم وکیل تلفنی را برای موسسه انتخاب نمودید؟

انتخاب اسم وکیل تلفنی برای موسسه وکیل تلفنی بدین جهت بوده که کشور ایران ما برای مشاوره حقوقی نیاز به موسسه ای داشته که بتواند به صورت غیر حضوری، به هموطنان عزیز مشاوره حقوقی دهد، فلذا به همین علت اسم  این موسسه، وکیل تلفنی انتخاب گردیده است. 

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی