موسسه وکیل تلفنی

  • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
  • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
  • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

آشنایی با پرسنل وکیل تلفنی

آشنایی با پرسنل وکیل تلفنی

وکیل تلفنی اولین موسسه حقوقی آنلاین و تلفنی در کشور بوده که همگام با افتتاح اولین روزنه های اینترنت در کشور عزیزمان با هدف خدمت رسانی نامحدود حقوقی به هموطنانمان، شروع به کارکِرد نمود؛ لذا از حیث اولین بودن در این حوزه، بسیاری از وکلای ایران تصمیم به عضو شدن در آن نموده بودند که این موسسه حقوقی آنلاین با اعمال فیلتر های سخت و آزمون های بسیار تخصصی توانست بیش از هزار وکیل پایه یک دادگستری نمونه را به نسبت تخصص های مختلف و از شهر های مختلف ایران در این مجموعه استخدام نماید که خدمات ارزنده و گرانقدرشان را به صورت شبانه روزی و با هزینه ای مقرون به صرفه در اختیار هموطنانمان قرار دهد، با ما همراه باشید تا با برخی از افرادی که در احداث این موسسه حقوقی آنلاین به صورت شبانه روزی زحمت کشیدند و آن را به جایگاه فعلی اش رساندند آشنا شویم.

 

 

دکتر هادی توکلی

دکتر هادی توکلی مدیر عامل وکیل تلفنی، بنیان گذار وکیل تلفنی و استارتاپ های موفق دیگر همچون ایران تایپیست و سایت وکلای استارتاپی و ... است، ایشان ضمن داشتن 15 سال سابقه وکالت در امور مختلف حقوقی، اولین وکیل استارتاپ نیز بوده که علاوه بر ایجاد استارتاپ های موفقی همچون ایران تایپیست، مامی فود و وکیل تلفنی، کمک رسان حقوقی به بسیاری از جوانان جویای نام در حوزه استارتاپ بوده و آنها را در رسیدن به رویای کسب و کارشان حمایت کرده است.

 

 

دکتر شمس الدین یوسف آملی

دکتر شمس الدین یوسفیان (عضو مؤسسه وکیل تلفنی)، که زحمات گام به گام ایشان با دکتر توکلی دلیل جایگاه ژرف و فعلی وکیل تلفنی است. 

 

 

خانم دکتر شهاب موحد (مدیریت امور قراردادها)، از تأثیر گذار ترین بانوان وکیل در وکیل تلفنی

 

 

پدرام شیردل

پدرام شیردل، مدیر کل امور مالی شعب وکیل تلفنی 

 

"برای تماس تلفنی با وکلای مجرب وکیل تلفنی در زمینه تخصصی مورد نظر شما، تصویرک زیر را لمس نموده یا بر روی آن کلیک نمایید"

 

 

 

سخنان یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی 24 ساعته

 

 

گالری رخداد های مهم وکیل تلفنی

 

conference of vakiltel,s lawyer

کنفرانس حقوقی وکلای تلفنی 

 

 

dr.tavakoli giving a conference

تصویر دوم از کنفرانس حقوقی وکلای وکیل تلفنی

 

 

dr.tavakoli at the conference

تصویر سوم از کنفرانس حقوقی وکلای وکیل تلفنی

 

 

vakiltel,s seminar in iran

گردهمایی چند هزار نفره وکلای وکیل تلفنی از سرتاسر استان

 

 

female persian lawyers

چند نفر از وکلای زن مشغول در شعبه مازندران

 

 

great vakiltel.s lawyers gathering

عکس دست جمعی از تمامی دست اندرکاران وکیل تلفنی

 

در جدول زیر خدمات حقوقی جامع وکیل تلفنی را مشاهده می نماییید که هرکدام شامل هزاران خدمات زیر مجموعه تقسیم گشته و به صورت 24 ساعته تلفنی و آنلاین به هموطنان عزیزمان ارائه می گردند

انواع مشاوره های حقوقی در زمینه کیفری
انواع مشاوره های حقوقی در زمینه های خانواده
انواع مشاوره های حقوقی در زمینه های ملکی
انواع مشاوره های حقوقی در زمینه های اداری 
انواع خدمات حقوقی در زمینه ثبت شرکت و ...
انواع خدمات فوری نگارش دادخواست ها، لوایح، قرار دادها و اظهار نامه ها

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام رمز ورود خودرا فراموش کردم و باز نشانی نمیشه
با عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگواران بنده وکیل پایه یک دادگستری هستم چطور میتونم به شما ملحق شم و همراهیتون کنم؟
با سلام اولین موسسه حقوقی آنلاین و تلفنی در کشور بوده که همگام با افتتاح اولین روزنه های اینترنت در کشور عزیزمان با هدف خدمت رسانی نامحدود حقوقی به هموطنانمان، شروع به کارکِرد نمود؛ لذا از حیث اولین بودن در این حوزه، بسیاری از وکلای ایران تصمیم به عضو شدن در آن نموده بودند که این موسسه حقوقی آنلاین با اعمال فیلتر های سخت و آزمون های بسیار تخصصی توانست بیش از هزار وکیل پایه یک دادگستری نمونه را به نسبت تخصص های مختلف و از شهر های مختلف ایران در این مجموعه استخدام نماید که خدمات ارزنده و گرانقدرشان را به صورت شبانه روزی و با هزینه ای مقرون به صرفه در اختیار هموطنانمان قرار دهد
سلام عرض ادب و احترام موسسه وکیل تلفنی با وکلا برتر در حوزه های مختلف حقوقی آماده ارائه مشاوره با کمترین هزینه می باشد
ضمن عرض ادب و احترام و خداقوت به تمام پرسنل و وکلای متعهد و با اخلاق وکیل تلفنی خواستم بابت ارائه خدمات حقوقی با قیمت عالی و در عین حال سرعت و کیفیت از شما تشکر کنم موفق باشید
از مطالب علمی سایت وکیل تلفنی سپاسگذارم
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید.
با سلام و احترام، همان طور که همگی ما می دانیم در کشور بعلت مشکلات اقتصادی چند ساله اخیر و بر هم خوردن نظم و آرامش انسان ها از یک سو و هجوم فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وابسته به آن که با سرعت خیره کننده ای در میان مردم رخنه کرده اند بدون آنکه آگاهی لازم در باره آنها داده شده باشد از سوی دیگر باعث شده که متاسفانه، آمار پرونده های موجود در دادگاه ها روز به روز افزایش پیدا کرده و اوضاع نامناسبی بر جامعه حاکم گردد. از طرفی بعلت بالا بودن هزینه های گرفتن وکیل در دعوای باعث شده خیلی از افراد علی رغم ذینحق بودن نتوانند به طور کامل و جامع از حق و حقوق خویش دفاع نمایند و می بایست علاوه بر جبران خسارت ، هزینه های دادگاه را نیز تحمل کنند . برای حل این مشکل موسسه وکیل تلفنی با جذب افراد دلسوز و با تجربه در صدد حل گرفتاری های کاربران خود بر آمده و بسیاری از نگرانی های آنها را رفع و رجوع می نمایند. کافی است جهت حل مشکل خود به یکی از شماره های موسسه تماس بگیرید تا در کمتر از 5 دقیقه به یک وکیل متخصص وصل شده و مشکل خویش را بر طرف نمایید.این موسسه در عین دقت و وسواس در انتخاب افراد مجرب و کارآزموده تمام سعی و اهتمام خویش را بر آن داشته تا کمترین هزینه های ممکن را از افراد درخواست نماید و بارها و بارها اتفاق افتاده که مبلغ اخد شده توسط موسسه از حداقل های موجود در بازار نیز تا چند برابر کمتر می باشد اما خدماتی در همان سطح و تا چندین برابر بهتر ارائه می گردد لذا باید اذعان نمود این موسسه از دل مردم و برای ایشان طراحی شده است.
سلام بسیار عالی و موفق باشید
رویکردی بسیارعالی ازنظرپشتیبانی ومدیران پرسنل بسیارعالی
سلام بنده از آقای مهدی پور مشاوره گرفتم بسیار عالی و با سطح علمی بالا
علیرغم گذشت بیش از 2 هفته از ثبت نام مراحل ثبت نام استخدامی هنوز پیامکی برای من ارسال نشده و نمیتونم وارد پنل بشم ! از کجا باید پیگیری کنم ؟
سلام و ادب بسیار عالی و ارزنده
سلام ودرود علی رغم تمایل جهت همکاری به دلیل مشکل در مرحله ثبت نام واستخدام موفق به ثبت نام نشد هام ومشاوره ایی برای رفع مشکل وراهنمایی وجود ندارد لطفا در زمینه استخدامی مشاور تعیین کنید با اطلاعات کافی ممنون
سلام.خدماتتون عالیه.من کمتر از5دقیقه با وکیل خیلی خبره وخوب درزمینه خانواده سرکار خانم بهاره توکلی پور مشاوره گرفتم وخیلی راضی بودم سپاسگزارم.
سلام.خدماتتون عالیه.من کمتر از5دقیقه با وکیل خیلی خبره وخوب درزمینه خانواده سرکار خانم بهاره توکلی پور مشاوره گرفتم وخیلی راضی بودم سپاسگزارم.
سلام.خدماتتون عالیه.من کمتر از5دقیقه با وکیل خیلی خبره وخوب درزمینه خانواده سرکار خانم بهاره توکلی پور مشاوره گرفتم وخیلی راضی بودم سپاسگزارم.
عالی
سلام من مدیر عاملتون رو می شناسم؛ توصیه های حقوقی ایشون بود که 12 سال پیش تونستم، دعاوی شرکتم رو برطرف کنم، خدا پدرشونو بیامرزه.
سلام میکنم به همه عوامل موسسه وکیل تلفنی که شرایطی فراهم نمودند که من در کمتر از 5 دقیقه در ساعت 3 بامداد تونستم با یک وکیل خیلی قوی در حزوه ملکی مشاوره حقوقی داشته باشم
سلام واقعا متاسفم باتوجه به آشفتگی روحی مراجعین و استیصال در تصمیم گیری موسسه وکیل تلفنی نه تنها مرحمی بر زخمهای تظلم خواه افراد نیست بلکه با اتلاف وقت و عدم پاسخگویی موجبات ناراحتی و سرخوردگی را بیش ازپیش فراهم آورده است . تبریک به همه دست اندرکاران بی توجه

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007