موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

آشنایی با پرسنل وکیل تلفنی

آشنایی با پرسنل وکیل تلفنی

وکیل تلفنی (اولین موسسه حقوقی آنلاین و تلفنی در ایران)، در سال 1395 توسط اقای دکتر هادی توکلی تاسیس شد. این موسسه همگام با افتتاح اولین روزنه های اینترنت در کشور عزیزمان با هدف خدمت رسانی نامحدود حقوقی به هموطنان عزیز فعالیت خود را آغاز نمود.  پیشگام بودن موسسه حقوقی وکیل تلفنی در عرصه ارائه خدمات حقوقی تلفنی و آنلاین سبب شد وکلا و مشاورین حقوقی بسیاری طالب عضویت و فعالیت در این موسسه باشند. لذا مدیریت موسسه حقوقی وکیل تلفنی برآن شد تا نسبت به استخدام وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی کاربلد و منصف اقدام نماید. از این رو با اعمال فیلترهای سخت و آزمون های بسیار تخصصی توانست وکلا و مشاورین حقوقی متخصص در حوزه های مختلف را از سرتاسر کشور در این مجموعه استخدام نماید. در حال حاضر بیش از صدها وکیل و مشاور حقوقی مجرب در کنار پرسنل اداری در حال ارائه خدمات شبانه روی به هموطنان عزیز می باشند.

 

 

دکتر هادی توکلی

 

آقای دکتر هادی توکلی، دارای مدرک دکتری جزا و جرم شناسی و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال فعالیت درخشان در محاکم قضایی ایران است. ایشان به پشتوانه دانش حقوقی و تجربه کاری موفق، اقدام به تاسیس موسسه حقوقی وکیل تلفنی کردند. علاوه براین تاسیس و راه اندازی استارتاپ ها و موسسات دیگر در رزومه کاری آقای دکتر هادی توکلی جلب نظر می کند از جمله آنها می توان به استارتاپ های موفقی همچون  ایران تایپیست، مامی فود، جزیره کارافرینی و سایت وکلای استارتاپی و ... اشاره نمود. 

 

 

دکتر شمس الدین یوسف آملی

 

آقای دکتر شمس الدین یوسفیان، دومین شخصیت مهم که نقش به سزایی در ایجاد و رشد موسسه حقوقی وکیل تلفنی و سایر استارتاپ های فوق الذکر دارند. تلاش شبانه روزی ایشان در کنار آقای دکتر هادی توکلی ستودنی و قابل تقدیر است. 

 

 

خانم دکتر شهاب

خانم دکتر شهاب موحد (مدیریت امور قراردادها)، از تأثیر گذار ترین بانوان وکیل در وکیل تلفنی

 

 

اقای پدرام شیردل

آقای پدرام شیردل(بخش مالی و حسابداری)

09199393891

 

 

خانم الهام جاویدانی

خانم جاویدانی ( آموزش وکلا و مشاورین حقوقی ) 

09212242670

 

خانم دهقان

خانم دهقان(واحد بازرسی وکلا) 

02147625900

 

خانم قبادی

خانم قبادی(کارشناس استخدام) 

09198282040

 

خانم علوی

خانم علوی(بخش استخدام و کارگزینی)

09196889330

 

خانم قاسمی

خانم قاسمی(اپراتور اداری و پشتیبان وبسایت)

09194917242

 

خانم جانی

خانم جانی(اپراتور اداری و پشتیبانی وبسایت)

09216078618

 

 

 

 
 

آلبوم مدیریت و پرسنل موسسه حقوقی وکیل تلفنی 1402

 

اقای دکتر هادی توکلی

 

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی

 

 

بهترین موسسه حقوقی تلفنی

 


 

 

 

 


 

conference of vakiltel,s lawyer

 

dr.tavakoli giving a conference

 

dr.tavakoli at the conference

 

vakiltel,s seminar in iran

 

female persian lawyers

 

great vakiltel.s lawyers gathering

 

 

 

 

مشاوره حقوقی قرارداد  مشاوره حقوقی ورشکستگی 
مشاوره حقوقی دفتر خدمات قضایی خدمات ثبت شرکت 
مشاوره حقوقی انحصار وراثت مشاوره حقوقی به اهل سنت
مشاوره حقوقی خانواده  مشاوره حقوقی به کاراموزان وکالت 
مشاوره حقوقی کیفری  مشاوره حقوقی حیوان آزاری 
مشاوره حقوقی ثبت احوال  مشاوره به ایرانیان مقیم خارج از کشور 
مشاوره حقوقی ملکی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی 
مشاوره حقوقی چک و سفته مشاوره حقوقی ثبتی 
مشاوره حقوقی اعسار  مشاوره حقوقی دعاوی بورس 
مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی  مشاوره حقوقی به زندانی 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و درود بسیار عالی است افتخار می کنم که به جمع شما سروران پیوستم امیدوارم که بتوانم مفید و فایده باشم .
سلام رمز ورود خودرا فراموش کردم و باز نشانی نمیشه
با عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگواران بنده وکیل پایه یک دادگستری هستم چطور میتونم به شما ملحق شم و همراهیتون کنم؟
با سلام اولین موسسه حقوقی آنلاین و تلفنی در کشور بوده که همگام با افتتاح اولین روزنه های اینترنت در کشور عزیزمان با هدف خدمت رسانی نامحدود حقوقی به هموطنانمان، شروع به کارکِرد نمود؛ لذا از حیث اولین بودن در این حوزه، بسیاری از وکلای ایران تصمیم به عضو شدن در آن نموده بودند که این موسسه حقوقی آنلاین با اعمال فیلتر های سخت و آزمون های بسیار تخصصی توانست بیش از هزار وکیل پایه یک دادگستری نمونه را به نسبت تخصص های مختلف و از شهر های مختلف ایران در این مجموعه استخدام نماید که خدمات ارزنده و گرانقدرشان را به صورت شبانه روزی و با هزینه ای مقرون به صرفه در اختیار هموطنانمان قرار دهد
سلام عرض ادب و احترام موسسه وکیل تلفنی با وکلا برتر در حوزه های مختلف حقوقی آماده ارائه مشاوره با کمترین هزینه می باشد
ضمن عرض ادب و احترام و خداقوت به تمام پرسنل و وکلای متعهد و با اخلاق وکیل تلفنی خواستم بابت ارائه خدمات حقوقی با قیمت عالی و در عین حال سرعت و کیفیت از شما تشکر کنم موفق باشید
از مطالب علمی سایت وکیل تلفنی سپاسگذارم
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید.
با سلام و احترام، همان طور که همگی ما می دانیم در کشور بعلت مشکلات اقتصادی چند ساله اخیر و بر هم خوردن نظم و آرامش انسان ها از یک سو و هجوم فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وابسته به آن که با سرعت خیره کننده ای در میان مردم رخنه کرده اند بدون آنکه آگاهی لازم در باره آنها داده شده باشد از سوی دیگر باعث شده که متاسفانه، آمار پرونده های موجود در دادگاه ها روز به روز افزایش پیدا کرده و اوضاع نامناسبی بر جامعه حاکم گردد. از طرفی بعلت بالا بودن هزینه های گرفتن وکیل در دعوای باعث شده خیلی از افراد علی رغم ذینحق بودن نتوانند به طور کامل و جامع از حق و حقوق خویش دفاع نمایند و می بایست علاوه بر جبران خسارت ، هزینه های دادگاه را نیز تحمل کنند . برای حل این مشکل موسسه وکیل تلفنی با جذب افراد دلسوز و با تجربه در صدد حل گرفتاری های کاربران خود بر آمده و بسیاری از نگرانی های آنها را رفع و رجوع می نمایند. کافی است جهت حل مشکل خود به یکی از شماره های موسسه تماس بگیرید تا در کمتر از 5 دقیقه به یک وکیل متخصص وصل شده و مشکل خویش را بر طرف نمایید.این موسسه در عین دقت و وسواس در انتخاب افراد مجرب و کارآزموده تمام سعی و اهتمام خویش را بر آن داشته تا کمترین هزینه های ممکن را از افراد درخواست نماید و بارها و بارها اتفاق افتاده که مبلغ اخد شده توسط موسسه از حداقل های موجود در بازار نیز تا چند برابر کمتر می باشد اما خدماتی در همان سطح و تا چندین برابر بهتر ارائه می گردد لذا باید اذعان نمود این موسسه از دل مردم و برای ایشان طراحی شده است.
سلام بسیار عالی و موفق باشید
رویکردی بسیارعالی ازنظرپشتیبانی ومدیران پرسنل بسیارعالی
سلام بنده از آقای مهدی پور مشاوره گرفتم بسیار عالی و با سطح علمی بالا
علیرغم گذشت بیش از 2 هفته از ثبت نام مراحل ثبت نام استخدامی هنوز پیامکی برای من ارسال نشده و نمیتونم وارد پنل بشم ! از کجا باید پیگیری کنم ؟
سلام و ادب بسیار عالی و ارزنده
سلام ودرود علی رغم تمایل جهت همکاری به دلیل مشکل در مرحله ثبت نام واستخدام موفق به ثبت نام نشد هام ومشاوره ایی برای رفع مشکل وراهنمایی وجود ندارد لطفا در زمینه استخدامی مشاور تعیین کنید با اطلاعات کافی ممنون
سلام.خدماتتون عالیه.من کمتر از5دقیقه با وکیل خیلی خبره وخوب درزمینه خانواده سرکار خانم بهاره توکلی پور مشاوره گرفتم وخیلی راضی بودم سپاسگزارم.
سلام.خدماتتون عالیه.من کمتر از5دقیقه با وکیل خیلی خبره وخوب درزمینه خانواده سرکار خانم بهاره توکلی پور مشاوره گرفتم وخیلی راضی بودم سپاسگزارم.
سلام.خدماتتون عالیه.من کمتر از5دقیقه با وکیل خیلی خبره وخوب درزمینه خانواده سرکار خانم بهاره توکلی پور مشاوره گرفتم وخیلی راضی بودم سپاسگزارم.
عالی
سلام من مدیر عاملتون رو می شناسم؛ توصیه های حقوقی ایشون بود که 12 سال پیش تونستم، دعاوی شرکتم رو برطرف کنم، خدا پدرشونو بیامرزه.
سلام میکنم به همه عوامل موسسه وکیل تلفنی که شرایطی فراهم نمودند که من در کمتر از 5 دقیقه در ساعت 3 بامداد تونستم با یک وکیل خیلی قوی در حزوه ملکی مشاوره حقوقی داشته باشم
سلام واقعا متاسفم باتوجه به آشفتگی روحی مراجعین و استیصال در تصمیم گیری موسسه وکیل تلفنی نه تنها مرحمی بر زخمهای تظلم خواه افراد نیست بلکه با اتلاف وقت و عدم پاسخگویی موجبات ناراحتی و سرخوردگی را بیش ازپیش فراهم آورده است . تبریک به همه دست اندرکاران بی توجه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشا