موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق مشاوره رایگان

وکیل طلاق مشاوره رایگان

صحبت کردن در مورد طلاق بسیار سخت و غمگین کننده است. در گذشته زمانی که دو نفر قصد می‌کردند با هم ازدواج کنند، همه تلاش می کردند به آنها کمک کنند تا یک زندگی جدید شکل بگیرد اما در هنگام طلاق همه با آنها سرد برخورد می‌کردند تا شاید برخوردشان مانع از جدایی آنها شود. اما امروزه در موقع ازدواج افراد هم سعی می کنند ازدواج آنها را لوث کنند در هنگام طلاق هم تا می توانند آنها را به جان هم بیندازند تا سریع‌تر طلاق بگیرند. هر دوی این روش ها به خودی خود اشکالاتی داشته اند چرا که به تصمیم درست افراد کمک نمی‌کردند. قدیمی ها فکر می کردند ازدواج به هر شکلی بهتر از مجرد بودن افراد است و امروزی ها هم فکر می کنند ازدواج کردن هم سن هایشان نوعی تحقیق برای آنها است، ما  در این مطلب قصد داریم بهترین شیوه مشورت گرفتن برای طلاق را خدمت شما معرفی کنیم، ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از این که این مطلب را بخوانید ویدیو زیر را مشاهده کنید.

 

یکی از رایج ترین مشکلات در طلاق توافقی و توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل طلاق رایگان کیست و چگونه مشاوره می‌دهد؟

 

Divorce lawyer free consultation

وکیل طلاق

 

در ابتدای مطلب حدوداً خدمتتان عرض کردیم که مشورت اطرافیان در اتفاقات مهم زندگی مثل طلاق و ازدواج بیشتر از روی احساسات است و منطق در آنها نقش کمتری دارد. همچنین گفته که بهترین راه مشورت گرفتن کمک گرفتن از یک وکیل طلاق مشاوره رایگان است. وکیل 24 ساعته رایگان کسی است که سالها در زمینه طلاق توافقی و شیوه‌های دیگر طلاق فعالیت کرده و در این زمینه دانش حقوقی هم دارد. در واقع هم تجربه دارد و هم تخصص. به عبارت بهتر وکیل طلاق رایگان وکیل پایه یک است که بیشتر در زمینه طلاق متخصص می باشد. مشاوره های اینگونه و کلا در مجموعه ما شیوه های مختلفی دارد. بهترین شیوه ای که شما می توانید با استفاده از آن با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما ارتباط برقرار کنید استفاده از چت آنلاین و رایگان مجموعه ما می باشد. شما برای این شرکت هزینه چند آن جز اینترنت خودتان پرداخت نخواهید کرد و می‌توانید با استفاده از علم وکیل آنلاین ما سریع تر از آنچه فکر می‌کنید طلاق خودتان را به نتیجه برسانید.

 

مزایای چت آنلاین و رایگان با وکیل طلاق تهران و شهرستانها

 

 

استفاده از وکیل طلاق مشاوره رایگان هم در پایتخت و هم در سایر شهرستانها مزایای بسیار زیادی برای مردم به همراه داشته است که در اینجا برخی از آنها را خواهیم گفت. اولین مزیتی که استفاده از وکیل دادگستری برای شما در مجموعه ما به همراه خواهد داشت این است که با پرداخت کمترین هزینه با بهترین وکلا ارتباط برقرار خواهید کرد و می توانید مشکلات خودتان را به آسانی و بدون حضور فیزیکی از داخل منزل رفع نمایید. مخصوصاً عزیزانی که در شهرستان حضور دارند و امکان ارتباط با وکلای مجرب و متخصص برای آنها کمتر مقدور می باشد، به راحتی می تواند از طریق وب سایت وکیل تلفنی با ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی ارتباط برقرار کنند و مشکلشان را رفع نمایند. توجه داشته باشید که ارتباط با وکیل آنلاین در مجموعه ما از جهت اینکه شما می توانید با وکیل متخصص در زمینه های حقوقی مختلف ارتباط داشته باشید هم یک مزیت مهم و بزرگ محسوب می شود. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته مجموعه ما کمک بگیرید.

 

مشاوره رایگان انواع طلاق با وکیل طلاق در چه زمینه هایی است؟

 

Divorce lawyer free consultation

وکیل خانوم برای طلاق

 

 1. طلاق در کشور ما به دو صورت طلاق بائن و طلاق رجعی انجام می شود که طلاق بائن خود به چهار دسته تقسیم می شود

 2. دسته اول زمانی انجام می‌شود که زن دوشیزه و باکره باشد. البته این نوع طلاق به آسانی انجام نمی‌شود و حتماً برای انجام آن نیاز به کمک گرفتن از وکیل طلاق مشاوره رایگان است.

 3. دسته دوم این نوع طلاق زمانی انجام می‌شود که زن یائسه باشد. برای این نوع طلاق هم بهتر است حتما با مشاوره حقوقی مشورت نمایید و بی گدار به آب نزنید.

 4. دسته دیگر این نوع طلاق به طلاق خلع و مبارات معروف است که به شدت سخت می باشد و توصیه ما به شما این است که که برای انجام این طلاق حتماً با وکیل آنلاین مشورت کنید.

 5. نوع آخر طلاق بائن هم به طلاق ای گفته می شود که پس از سه بار بست متوالی انجام شود. در واقع نوع طلاق زمانی انجام می‌شود که زن و شوهر سه بار ازدواج کنند، رجوع کرده و طلاق بگیرند.

 

مشاوره رایگان با وکیل طلاق ۲۴ ساعته از چه طریقی است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

مشاوره گرفتن با وکیل طلاق مشاوره رایگان به چندین طریق در مجموعه ما انجام می‌شود که آنها را در ادامه خدمت شما معرفی می کنیم:

 1. اولین و متداول ترین شیوه در این زمینه ثبت نام کردن در وبسایت وکیل تلفنی و دریافت پنل کاربری و ارتباط با مشاوره حقوقی از آن طریق می باشد

 2. دومین روشی که برای ارتباط گرفتن با وکیل طلاق در مجموعه ما وجود دارد ارتباط گرفتن از طریق واتساپ می‌باشد. در واقع مشاوره‌حقوقی واتساپ برای همین موضوع در مجموعه ما فعالیت می کند

 3. حالت دیگری هم که برای ارتباط گرفتن با مشاوره حقوقی رایگان در مجموعه ما وجود دارد و شما می توانید استفاده کنید ارتباط تلفنی با وکیل طلاق مشاوره رایگان است

 4. دقت داشته باشید که ارتباط تلفنی شما با وکیل طلاق مشاوره رایگان می‌تواند به صورت پیامکی باشد و یا ارتباط واتساپ شما می‌تواند به صورت تصویری برقرار شود.

 

 

آیا امکان مشاوره تلفنی رایگان ۲۴ ساعته وکیل طلاق هم موجود است؟

 

Divorce lawyer free consultation

وکیل ماهر برای طلاق

 

اجازه دهید ابتدا یک نکته را خدمت شما بیان کنیم و بعد پاسخ این سوال را به صورت اجمالی خدمتتان عرض کنیم. نمی توان انتظار داشت که یک مجموعه اینترنتی وسیع با هزینه های مختلف و همچنین یک وکیل پایه یک دادگستری با دانش و تخصص بالا و همچنین تجربه فراوان بدون در نظر گرفتن هیچ گونه هزینه ای مشاوره حقوقی در اختیار افراد قرار دهد. طبیعت از آن مجموعه و آن وکیل هم هزینه هایی دارند و برای رفع مشکلات مالی خود شان مجبور به دریافت وجه می باشند. در مجموعه ما نیز با وجود اینکه به خاطر نکاتی که خدمت شما بیان کردیم امکان رایگان بودن وکیل طلاق مشاوره رایگان وجود ندارد باز هم مشاوره به شدت ارزان انجام می‌شود و هزینه‌ای که بابت آن شما باید پرداخت کنید بسیار ناچیز است. دقت داشته باشید که در مجموعه ما ضمانت قیمت و کیفیت وجود دارد و اگر پرونده های قبلی که در مجموعه ما به نتیجه رسیده اند را در قسمت قوه قضاییه مجموعه عدل ایران مشاهده کنیم قطعاً به صحت حرف ما اعتماد خواهید کرد. شما می‌توانید هر سوال دیگری که دارید را از قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی مجموعه ما بپرسید.

 

وکیل آنلاین طلاق

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی عده در انواع طلاق

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام علیکم، صحبت کردن در مورد طلاق بسیار سخت و غمگین کننده است. در گذشته زمانی که دو نفر قصد می‌کردند با هم ازدواج کنند، همه تلاش می کردند به آنها کمک کنند تا یک زندگی جدید شکل بگیرد اما در هنگام طلاق همه با آنها سرد برخورد می‌کردند تا شاید برخوردشان مانع از جدایی آنها شود. اما امروزه در موقع ازدواج افراد هم سعی می کنند ازدواج آنها را لوث کنند در هنگام طلاق هم تا می توانند آنها را به جان هم بیندازند تا سریع‌تر طلاق بگیرند. هر دوی این روش ها به خودی خود اشکالاتی داشته اند چرا که به تصمیم درست افراد کمک نمی‌کردند.اینجانب دکتر سحر نیک پور جهت مشاوره ی تکمیلی در حوزه ی خانواده، در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام وقت بخیر . خداروشکر با پیشرفت جوامع و نحوه زندگی اشخاص کم کم حضور یک وکیل و مشاور را همواره در کنار خود حس میکنند و معمولا الان اکثرا وکیل و مشاور دارند . انشاءالله که اهمیت این موضوع را قبل از ازدواج نیز درک کنند و مشاوره های لازم را اخذ کنند تا در آینده دچار مشکل و طلاق نشوند . ممنون از موسسه محترم وکیل تلفنی بابت اطلاع رسانی های روزانه و متنوع و همینطور ارائه مشاوره های خوب توسط وکلای برجسته . خسته نباشید
زوج هر زمان که بخواهد می تواند زوج را طلاق دهد منتها در این صورت باید حقوق مالی زوجه را پرداخت نماید. در مقال زوجه برای اینکه بتواند درخواست طلاق دهد باید حتما دلیلی جهت طلاق ارائه نماید به عنوان مثال باید عسر و حرج خود را اثبات نماید و ثابت کند ادامه زندگی مشترک به هر دلیلی غیر ممکن می باشد. مثلا ثابت نماید زوج با انجام کتک زدن های مکرر ادامه زندگی را غیر ممکن کرده است.برای اینکه از راه .چاه ان اگاه شویم بهتر است بایک وکیل مشاوره کنیم وسایت وکیل تلفنی بهترین گزینه است
متشکرم از مطالب خوب و مفید و کاربردی که ارائه دادید خواهشم از همه هم وطنان گرامی این هست که هر کاری را به متخصص اون امر بسپارن این موضوع باعث می شود عزیزان هم زمان از دست رفته کمتری داشته باشند و هم نتیجه به بهترین شکل ممکن برای آنها محقق بشود.باتشکر بهزاد فولادی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی
سلام عرض ادب و خسته نباشید از بابت مطالب مفیدی که در مقاله بالا ارائه کردید بسیار سپاسگزارم. من به عنوان کاربری که آگاهی چندانی با روال امور حقوقی نداشتم ، خواستم از صبر و حوصله و تعهد مشاورین و همکاران وکیل تلفنی تشکر کنم که بسیار مرا در طی روال پرونده ام یاری کردند و پاسخگوی تک تک سوالات من حتی ساعات غیراداری بودند. موفق و پیروز باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی صحبت کردن در مورد طلاق بسیار سخت و غمگین کننده است. در گذشته زمانی که دو نفر قصد می‌کردند با هم ازدواج کنند، همه تلاش می کردند به آنها کمک کنند تا یک زندگی جدید شکل بگیرد اما در هنگام طلاق همه با آنها سرد برخورد می‌کردند تا شاید برخوردشان مانع از جدایی آنها شود. اما امروزه در موقع ازدواج افراد هم سعی می کنند ازدواج آنها را لوث کنند در هنگام طلاق هم تا می توانند آنها را به جان هم بیندازند تا سریع‌تر طلاق بگیرند
طلاق را میتوان به عنوان یک ایقاع به دو قسم تقسیم نمود. اول غیر قابل بازگشت یا بائن و دیگری طلاقی که تحت شرایطی امکان رجوع و بازگشت به زندگی مشترک وجود دارد و بدین سبب آن را رجعی نامیدند. با توجه به افزایش آمار طلاق توافقی می توان گفت که امروزه بیشترین میزان طلاق در ایران از نوع طلاق بائن می باشد. طلاق در زمان یائسگی و طلاق پیش از نزدیکی نیز در زمره طلاق بائن هستند. مقصود از طلاق بائن، طلاقی است که زوج حق رجوع به زوجه و درخواست ادامه زندگی را نداشته باشد. مگر اینکه مبادرت به عقد نکاح مجدد نمایند. اما طلاق رجعی، حرمت زناشویی را تا زمان اتمام عده حفظ نموده و در صورتی که زوج به زوجه در این ایام رجوع کند، زندگی مشترک تداوم یافته و نیازی به عقد نکاح مجدد نمی باشد. آثار مالی و غیر مالی طلاق | آثار حقوقی طلاق قانونگذار آثار مالی و غیر مالی طلاق را شامل موارد ذیل می داند: آثار مالی: جهیزیه، مهریه، تنصیف دارایی، نفقه، اجرت المثل، نحله و ارث آثار غیر مالی: عده، حضانت فرزندان، ملاقات با فرزندان در ادامه تاثیرات طلاق را بر حقوق زوجین در خصوص هرکدم از موارد فوق الذکر بررسی می نماییم. ابتدا آثار مالی طلاق را ذکر می کنیم. طلاق پیش از نزدیکی دارای آثار مالی ویژه ای است که در یک مبحث جداگانه مورد اشاره واقع می گردد.
بسیاری از مردم در زندگی فردی خود، ولو در هر زمینه ای از امورات زندگی اگر با مشورت گرفتن از کسی که توانایی و تجربه بالاتری از خود دارد اقدام به عمل و حل مساله کنند، می‌توانند کمتر درگیر مشکلات گسترده شوند. در رابطه با مسائل و مشکلات حقوقی هم اگر مشاوره با وکیل که علم و تخصص را با سالها تحصیل، تلاش و تجربه ای که در این زمینه به دست آورده است را سرلوحه اقدامات خود قرار دهید، میتوانید در مسیر درست تری در رسیدن به حق و حقوق تان قرار بگیرید. چرا که مشاوره با وکیل میتواند دید بازتر و بهتری نسبت به مسائل و مشکلات حقوقی در شما به وجود بیاورد که این امر در بسیاری مواقع زمینه‌ساز اقدامات درست و به جا برای رسیدن حقوقتان می‌شود ودر کنار آن تسریع در حل پرونده ها و مسائل حقوقی شما را در پی خواهد داشت. زیرا آگاهی شرط اول در اقدام به حل مساله می‌باشد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی